Fotbal » 01.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ITALIA: Serie A
12:30Bologna - Salernitana -:-15:00Cagliari - Verona -:-
15:00Sassuolo - Udinese -:-
18:00Lecce - AS Roma -:-
20:45Inter - Empoli -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
19:30Dinamo București - Petrolul Ploiești -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
16:30Csikszereda M. Ciuc - CSC 1599 Șelimbăr -:-SPANIA: LaLiga
21:00Villarreal - Atl. Madrid -:-AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
15:00NB La Masia - Platinum City -:-ANGLIA: Championship
13:30Leicester - Norwich -:-16:00Birmingham - Preston -:-
16:00Coventry - Cardiff -:-
16:00Middlesbrough - Sheffield Wed -:-
16:00Plymouth - Bristol City -:-
16:00Rotherham - Millwall -:-
16:00Stoke - Huddersfield -:-
16:00Sunderland - Blackburn -:-
16:00Swansea - QPR -:-
16:00West Brom - Watford -:-
18:30Ipswich - Southampton -:-
21:00Leeds - Hull -:-
ANGLIA: League One
16:00Blackpool - Wycombe -:-16:00Bolton - Reading -:-
16:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
16:00Burton - Barnsley -:-
16:00Cambridge Utd - Wigan -:-
16:00Carlisle - Lincoln -:-
16:00Charlton - Stevenage -:-
16:00Cheltenham - Exeter -:-
16:00Leyton Orient - Peterborough -:-
16:00Northampton - Port Vale -:-
16:00Oxford Utd - Fleetwood -:-
ANGLIA: League Two
14:00Grimsby - Bradford City -:-16:00Crewe - Forest Green -:-
16:00Harrogate - Gillingham FC -:-
16:00Mansfield - Accrington -:-
16:00Morecambe - Barrow -:-
16:00Newport - Crawley -:-
16:00Notts County - Milton Keynes -:-
16:00Stockport - Wimbledon -:-
16:00Sutton - Swindon -:-
16:00Tranmere - Colchester -:-
16:00Walsall - Salford -:-
ANGLIA: National League
16:00AFC Fylde - Gateshead -:-16:00Aldershot - Dorking -:-
16:00Altrincham - Oldham -:-
16:00Barnet - Oxford City -:-
16:00Bromley - Woking -:-
16:00Chesterfield - Kidderminster -:-
16:00Dagenham & Red. - Ebbsfleet -:-
16:00Eastleigh - Maidenhead -:-
16:00Halifax - York -:-
16:00Rochdale - Hartlepool -:-
16:00Southend - Boreham Wood -:-
16:00Wealdstone - Solihull Moors -:-
ANGLIA: National League North
16:00Bishop's Stortford - Banbury -:-16:00Brackley Town - Tamworth -:-
16:00Chester - Alfreton -:-
16:00Chorley - Blyth -:-
16:00Curzon Ashton - South Shields -:-
16:00Hereford - Buxton -:-
16:00King’s Lynn - Scarborough -:-
16:00Peterborough Sports - Gloucester -:-
16:00Rushall - Boston Utd -:-
16:00Southport - Scunthorpe -:-
16:00Spennymoor - Farsley -:-
16:00Warrington - Darlington -:-
ANGLIA: National League South
14:00Weymouth - Yeovil -:-16:00Aveley - Havant & W -:-
16:00Braintree - Hemel Hempstead -:-
16:00Chippenham - Truro -:-
16:00Dartford - Eastbourne Boro -:-
16:00Dover - Chelmsford -:-
16:00Maidstone - Welling -:-
16:00Slough - St. Albans -:-
16:00Taunton - Bath -:-
16:00Tonbridge - Farnborough -:-
16:00Torquay - Weston-super-Mare -:-
16:00Worthing - Hampton & Richmond -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Basford - Worksop -:-16:00Bradford PA - Radcliffe -:-
16:00FC United - Ashton Utd -:-
16:00Gainsborough - Stafford -:-
16:00Hyde - Macclesfield -:-
16:00Lancaster - Bamber Bridge -:-
16:00Matlock - Ilkeston -:-
16:00Warrington Rylands - Marine -:-
16:00Whitby - Morpeth -:-
16:00Workington - Atherton -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
14:00Needham Market - Sudbury -:-16:00Barwell - Long Eaton -:-
16:00Berkhamsted - Hitchin -:-
16:00Bromsgrove - Telford -:-
16:00Halesowen - Alvechurch -:-
16:00Mickleover - Coalville -:-
16:00Redditch - Stourbridge -:-
16:00Royston - Leiston -:-
16:00St. Ives - Stamford -:-
16:00Stratford - Kettering -:-
ANGLIA: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Walton & Hersham -:-16:00Bracknell - Sholing -:-
16:00Didcot - Swindon S -:-
16:00Dorchester - Tiverton -:-
16:00Gosport - Winchester -:-
16:00Harrow - Chesham -:-
16:00Hayes & Yeading - Hendon -:-
16:00Merthyr Town - Hungerford -:-
16:00Plymouth Parkway - Poole -:-
16:00Salisbury - Basingstoke -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Concord -:-16:00Canvey Island - Hornchurch -:-
16:00Carshalton - Dulwich Hamlet -:-
16:00Chatham - Kingstonian -:-
16:00Enfield Town - Cheshunt -:-
16:00Hashtag - Haringey -:-
16:00Hastings - Folkestone -:-
16:00Horsham FC - Bognor Regis -:-
16:00Lewes - Whitehawk -:-
16:00Margate - Cray Wanderers -:-
16:00Wingate & Finchley - Potters Bar -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00SAP - Willikies -:-02:00Empire FC - Swetes -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
21:00Al Ahli SC - Al-Ittihad FC -:-21:00Al Hazem - Damac -:-
21:00Al-Raed - Al Khaleej -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:30Independiente - Atl. Tucuman -:-02:00Ind. Rivadavia - Banfield -:-
00:00Platense - Godoy Cruz -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
00:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-00:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
01:00Deportivo Moron - Atletico Atlanta -:-
20:30Def. de Belgrano - San Telmo -:-
21:00CA Mitre - Aldosivi -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Cipolletti - Olimpo -:-21:30Gutierrez Mendoza - Huracan Las Heras -:-
23:00Sportivo Las Parejas - Defensores Belgrano VR -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Dock Sud - Laferrere -:-20:30Flandria - Canuelas -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Central Cordoba -:-20:30Def. de Cambaceres - Leandro N. Alem -:-
20:30Deportivo Espanol - CSR Espanol -:-
20:30Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M. -:-
20:30Sportivo Barracas - Mercedes -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Barrancas - Ezeiza -:-20:30Estrella Del Sur - Everton La Plata -:-
ARMENIA: Premier League
15:00BKMA - West Armenia -:-AUSTRALIA: A-League
06:00Macarthur FC - WS Wanderers -:-AUSTRALIA: NPL Victoria
09:00Oakleigh - Dandenong 2:0BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
13:30Cercle Brugge - Club Brugge -:-18:30Genk - Royale Union SG -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
23:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-01:30Aurora - Blooming -:-
BRAZILIA: Carioca - Taca Rio
23:30Botafogo RJ - Boavista -:-BRAZILIA: Rondoniense
23:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Figueirense U20 - Nacao U20 -:-BRAZILIA: Goiano U20
20:30Cerrado EC U20 - Itaberai U20 -:-BULGARIA: Vtora liga
15:30Yantra Gabrovo - Montana -:-16:00CSKA 1948 Sofia II - Litex Lovech -:-
CHILE: Primera División
23:00Cobreloa - U. De Chile -:-01:30U. Espanola - Nublense -:-
CHILE: Primera B
23:00San Luis - Antofagasta -:-01:00Arica - CD Santa Cruz -:-
21:00S. Morning - Barnechea -:-
CHILE: Segunda Division
23:00General Velasquez - Melipilla -:-01:30Provincial Ovalle - Osorno -:-
00:00Lautaro - Dep. Linares -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:10Pereira - Bucaramanga -:-01:20Ind. Medellin - America De Cali -:-
03:30Dep. Cali - Aguilas -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Saprissa - Herediano -:-01:00Puntarenas FC - Liberia -:-
01:30Sporting San Jose - Guanacasteca -:-
03:00Alajuelense - San Carlos -:-
23:00Grecia - Cartagines -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
23:00Jaco - Antioquia -:-DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
14:00FC Copenhaga - Brondby -:-16:00Midtjylland - Nordsjaelland -:-
18:00Silkeborg - Aarhus -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
15:00Hobro - Kolding -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
14:00Hillerod - B.93 -:-15:00Koge - Horsens -:-
DANEMARCA: 2nd Division
13:00Skive - Hellerup -:-14:00Brabrand - Esbjerg -:-
14:00Middelfart - Thisted -:-
14:00Roskilde - Aarhus Fremad -:-
15:00Nykobing - FA 2000 -:-
19:00F. Amager - AB Kopenhagen -:-
DANEMARCA: 3rd Division
13:00Ishoj - BK Frem -:-13:00Lyseng - Vejgaard -:-
13:00Vanløse - Young Boys -:-
13:30VSK Aarhus - Avarta -:-
14:00Holstebro - Holbaek -:-
14:00Næsby - SfB-Oure -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
01:00Emelec - Ind. del Valle -:-EGIPT: Premier League
21:30Al Masry - Al Ittihad -:-21:30Enppi - Pharco -:-
21:30National Bank Egypt - El Daklyeh -:-
ELVEŢIA: Super League
14:15Yverdon - Young Boys -:-16:30Grasshoppers - Lausanne -:-
16:30St. Gallen - Luzern -:-
ELVEŢIA: Challenge League
14:15Vaduz - Thun -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Green Mamba - Manzini Sea Birds -:-15:00Royal Leopards - Illovo -:-
15:00Young Buffaloes - Denver -:-
FRANŢA: Ligue 2
20:45AC Ajaccio - Auxerre -:-FRANŢA: National
16:30Niort - Orleans -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00FC Gareji Sagarejo - Din. Tbilisi 2 -:-14:00Spaeri - Georgia -:-
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Phonix Lubeck - Hannover II -:-15:00Bremer - Jeddeloh -:-
15:00Spelle-Venhaus - SC Weiche-08 -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
13:00Chemie Leipzig - Meuselwitz -:-13:00Cottbus - Eilenburg -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
14:00Plauen - Magdeburg II -:-GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Heider SV - Todesfelde -:-14:00VfR Neumunster - Preussen Reinfeld -:-
15:00Hohenwestedt - Eichede -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
14:00TSV Buchholz 08 - Altona -:-GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00Leher - Aumund-Vegesack -:-15:00AmânatBlockdiek - OSC Bremerhaven -:-
15:00AmânatBlumenthaler - Vatan Bremen -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
14:00Rotenburger - Emden -:-15:00Bornreihe - Eilvese -:-
15:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-
15:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
15:00Schoningen - Vorsfelde -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
14:00Erkenschwick - Sprockhovel -:-15:00ASC 09 Dortmund - Schermbeck 2020 -:-
15:00Brunninghausen - Lotte -:-
15:00Gievenbeck - Clarholz -:-
15:00Siegen - Bovinghausen -:-
15:00Turkspor Dortmund - Eintracht Rheine -:-
15:00Vreden - Ennepetal -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Westfalia Rhynern -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
14:00Giessen - Fernwald -:-15:00Weidenhausen - Waldgirmes -:-
GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
15:00Germania Teveren - Frechen -:-15:00VfL Vichttal - Bonn-Endenich 08 4:1
15:15Schafhausen - Hurth -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
23:00Genesis - Marathon -:-01:15Olimpia - Vida -:-
03:30UPNFM - Real Sociedad -:-
INDIA: ISL
16:00Hyderabad - Mumbai City -:-INDIA: I-League
12:00Namdhari - Aizawl -:-15:30TRAU FC - Churchill Brothers -:-
INDONESIA: Liga 1
15:30Persebaya - Dewa United -:-INSULELE FEROE: Premier League
16:00HB Torshavn - Fuglafjordur -:-16:00Klaksvik - Runavik -:-
18:00Skala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:-
18:00Vikingur - Toftir -:-
IRAK: Super League
17:00Al Wasat - Erbil -:-17:00Al Zawraa - Al Najaf -:-
17:00Karbala - Newroz -:-
IRLANDA: Premier Division
14:00Dundalk - Drogheda -:-18:00Shelbourne - Derry City -:-
18:00St. Patricks - Sligo Rovers -:-
18:00Waterford - Shamrock Rovers -:-
20:45Galway - Bohemians -:-
IRLANDA: Divizia 1
16:00Wexford - Cork City -:-18:00Athlone - Treaty United -:-
18:00Cobh Ramblers - Longford -:-
18:00Finn Harps - Bray -:-
18:00UC Dublin - Kerry -:-
ISLANDA: Cupa
16:00Augnablik - Alftanes -:-20:30Lettir - IH Hafnarfjordur -:-
ISLANDA: Super Cupa
21:30Vikingur Reykjavik - Valur -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
19:00Hapoel Jerusalem - H. Tel Aviv -:-ISRAEL: Leumit League
18:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-18:00Maccabi Jaffa - Ramat Hasharon -:-
18:00MS Kafr Qasim - M. Herzliya -:-
ITALIA: Serie B
12:30Modena - Bari -:-15:00Como - Sudtirol -:-
15:00Cosenza - Brescia -:-
15:00Lecco - Cittadella -:-
15:00Parma - Catanzaro -:-
15:00Pisa - Palermo -:-
15:00Spezia - Ascoli -:-
15:00Venezia - Reggiana -:-
18:00Cremonese - FeralpiSalo -:-
20:30Sampdoria - Ternana -:-
ITALIA: Primavera 1
11:00Juventus U19 - AC Milan U19 -:-11:00Lazio U19 - Sampdoria U19 -:-
13:00Verona U19 - AS Roma U19 -:-
15:00Genoa U19 - Monza U19 -:-
JAMAICA: Premier League
01:00Arnett Gardens - Portmore -:-23:00Vere United - Treasure Beach -:-
LITUANIA: I Lyga
15:00Banga 2 - Hegelmann Litauen 2 -:-LUME: Meciuri amicale între cluburi
14:00Sund (Nor) - Smoras (Nor) -:-18:00Osteroy (Nor) - Varegg (Nor) -:-
MAROC: Coupe du Trone
01:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-MEXIC: Liga MX - Clasura
01:00Atlas - Queretaro -:-03:00Necaxa - Leon -:-
03:36Juarez - Santos Laguna -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
01:00Puebla F - Tigres F -:-03:06Santos Laguna F - U.N.A.M. F -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:00Hantharwady Utd - Ayeyawady -:-11:00Rakhapura United - Myawady -:-
11:00Silver Stars - Dagon -:-
11:30Ispe FC - Yadanarbon -:-
NORVEGIA: Eliteserien
14:30Fredrikstad - Bodo/Glimt -:-17:00Lilleström - Kristiansund -:-
17:00Molde - Strömsgodset -:-
17:00Rosenborg - Sandefjord -:-
17:00Tromsø - Brann -:-
19:15Viking - Sarpsborg 08 -:-
NORVEGIA: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Stabaek -:-17:00Åsane - Levanger -:-
17:00Bryne - Start -:-
17:00Kongsvinger - Ranheim -:-
17:00Mjondalen - Raufoss -:-
17:00Moss - Lyn -:-
17:00Sandnes - Egersund -:-
17:00Vålerenga - Sogndal -:-
OLANDA: Eerste Divisie
14:30FC Emmen - Groningen -:-20:00Jong PSV - Roda -:-
OLANDA: Derde Divisie
14:30TEC - Hoek -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Sol De America - General Caballero JLM -:-02:002 de Mayo - Guarani -:-
PERU: Liga Women
17:30Melgar F - Cesar Vallejo F -:-22:00Carlos Mannucci F - AD Cantolao F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
12:30Puszcza - Radomiak Radom -:-15:00Stal Mielec - Lech -:-
17:30Widzew Lodz - Korona -:-
20:00Gornik Zabrze - Legia -:-
POLONIA: Division 1
12:40Pruszkow - Polonia W. -:-15:00Sosnowiec - Katowice -:-
17:30Motor Lublin - Tychy -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
21:15Portimonense - Braga -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
19:00Benfica B - Academico Viseu -:-19:00Mafra - Torreense -:-
PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare
12:00Braga U23 - Santa Clara U23 -:-RUSIA: FNL
16:00Kuban - Dynamo Makhachkala -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00SLIFA - East End Lions -:-SUA: MLS Next Pro
23:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-02:00Colorado Rapids 2 - Los Angeles FC II -:-
02:00Ventura County - Tacoma Defiance -:-
SUEDIA: Allsvenskan
14:00Göteborg - Djurgarden -:-14:00Sirius - Halmstad -:-
16:30AIK Stockholm - Västerås SK -:-
16:30Elfsborg - Värnamo -:-
SUEDIA: Superettan
13:00Gefle - Helsingborg -:-13:00Örebro - Skövde -:-
15:00Brage - Varberg -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
13:00Karlstad - Hammarby TFF -:-SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00Umeå - Lucksta -:-18:30Taftea IK - Froso -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Hudiksvall - Jarfalla -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
15:00Arameisk-Syrianska - IFK Eskilstuna -:-SURINAME: SML
01:00Inter Moengotapoe - Robinhood -:-ŢARA GALILOR: Cymru South
15:30Abertillery Bluebirds - Ammanford -:-15:30Baglan Dragons - Carmarthen -:-
15:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
15:30Goytre Utd - Llanelli -:-
15:30Pontardawe - Cwmbran Celtic -:-
15:30Taffs Well - Cambrian & Clydach -:-
16:00Llantwit Major - Abergavenny Town -:-
18:30Trefelin - Briton Ferry -:-
ŢARA GALILOR: Cymru North
15:30Airbus - Buckley -:-15:30Bangor 1876 - Llandudno -:-
15:30Caersws - Denbigh -:-
15:30Chirk AAA FC - Porthmadog -:-
15:30Flint - Mold Alexandra -:-
15:30Guilsfield - Gresford -:-
15:30Holywell - Llanidloes -:-
15:30Ruthin - Prestatyn -:-
UCRAINA: Premier League
17:00Rukh Lviv - LNZ Cherkasy -:-UCRAINA: U19 League
12:00Vorskla U19 - Din. Kiev U19 -:-UNGARIA: Merkantil Bank Liga
20:00Győr - Siofok -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Wanderers - Boston River -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Buxoro -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Puerto Cabello - Monagas -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Bolivar - Miranda -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.