REFRESH

Fotbal » 28.05.2022 » Cote

EUROPA: Liga Campionilor - Play-off

22:00Liverpool - Real Madrid -:- [ 2.08 | 3.75 | 3.55 ]

AFRICA DE SUD: Cupa

19:00Mamelodi - Marumo Gallants -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:45MC Alger - JS Kabylie -:-

ALGERIA: U21 League

18:45Setif U21 - Saoura U21 -:-
18:45Tlemcen U21 - Chlef U21 -:-

ANGLIA: League Two - Play-off

18:00Mansfield - Port Vale -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.75 ]

ANGLIA: National League - Play-off

14:30Wrexham - Grimsby -:- [ 1.51 | 4.10 | 5.40 ]

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:20Al-Faysaly - Al-Ettifaq -:-
21:00Al Nasr Riyadh - Al Ahli SC -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

21:00Al Ain - Al Qadisiya -:-
21:00Al Draih - Al Wehda -:-
21:00Al Jeel - Al-Nahda -:-
21:00Al Kholood - Al-Kawkab -:-
21:00Al Orubah - Bisha -:-
21:00Al-Sahel - Al Jabalain -:-
21:00Al-Shoalah - Hajer -:-
21:00Jeddah - Al Adalh -:-
21:00Najran - Al Khaleej -:-
21:00Ohod - Al Akhdoud -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Agropecuario - Brown Adrogue -:- [ 2.00 | 3.05 | 3.75 ]
03:10Ind. Rivadavia - CA Estudiantes -:- [ 2.28 | 2.75 | 3.40 ]
21:30Flandria - Villa Dalmine -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.35 ]
21:30Instituto - Chacarita Juniors -:- [ 1.98 | 3.05 | 3.75 ]
21:30Sacachispas - Guillermo Brown -:- [ 2.95 | 2.85 | 2.48 ]
22:10Nueva Chicago - Chaco For Ever -:- [ 3.30 | 2.70 | 2.35 ]
00:00Tristan Suarez - Def. de Belgrano -:- [ 2.32 | 2.75 | 3.30 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

03:30Sportivo Estudiantes - Camioneros Buenos Aires -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

19:05Deportivo Armenio - Comunicaciones -:-
19:05Fenix - Ituzaingo -:-
21:30Defensores Unidos - Acassuso -:-
21:30Dock Sud - Canuelas -:-
21:30San Miguel - Los Andes -:-
21:30Talleres (R.E) - Colegiales -:-
21:30UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30Villa San Carlos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Yupanqui - Deportivo Paraguayo -:-

ARGENTINA: Primera A Women

23:00Boca Juniors F - Ferro F -:-
23:00Defensores de Belgrano F - Excursionistas F -:-
23:00Deportivo Espanol F - CA Estudiantes F -:-
23:00El Porvenir F - Independiente F -:-
23:00Estudiantes F - Platense F -:-
23:00Racing Club F - Huracan F -:-
23:00Rosario Central F - Lanus F -:-
23:00San Lorenzo F - Gimnasia L.P. F -:-
23:00Social Atletico Television F - River Plate F -:-
23:00UAI Urquiza F - Comunicaciones F -:-

ARMENIA: VBET Premier League

16:00Alashkert - Pyunik -:-
16:00Ararat - Ararat-Armenia -:-
16:00Noravank - BKMA -:-
16:00Urartu - Van -:-

AUSTRALIA: A-League - Play-off

12:45Melbourne City - Western United -:- [ 1.74 | 3.85 | 4.60 ]

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00O'Connor Knights - West Canberra Wanderers -:- [ 1.42 | 4.25 | 4.90 ]
10:45Monaro Panthers - Belconnen United -:- [ 1.40 | 4.25 | 5.10 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Adamstown Rosebud - Cooks Hill United -:- [ 3.40 | 3.50 | 1.85 ]
07:30Weston Workers - Newcastle Olympic -:- [ 2.95 | 3.40 | 2.05 ]
08:00Maitland - Lambton J. -:- [ 2.05 | 3.40 | 2.95 ]

AUSTRALIA: NPL NSW

12:00Manly Utd - APIA Leichhardt -:- [ 2.20 | 3.35 | 2.65 ]
12:00Marconi - Sydney U21 -:- [ 1.75 | 3.65 | 3.50 ]

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Brisbane City - Peninsula -:- [ 3.80 | 4.50 | 1.55 ]
10:15Eastern Suburbs - Olympic FC -:- [ 4.25 | 4.70 | 1.45 ]
12:00Queensland Lions - Capalaba FC -:- [ 1.14 | 6.40 | 10.50 ]

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:00Croydon - Cumberland Utd. -:- [ 1.74 | 4.00 | 3.35 ]
08:30Adelaide Comets - West Torrens -:- [ 1.40 | 4.60 | 5.10 ]
08:30NE Metrostars - Adelaide Olympic -:- [ 1.94 | 3.80 | 2.90 ]
08:30South Adelaide - White City -:- [ 2.08 | 3.60 | 2.75 ]
08:30Sturt Lions - Adelaide U21 -:- [ 1.80 | 3.80 | 3.25 ]

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Avondale FC - Melbourne Knights -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.25 ]
09:45Dandenong City - St Albans -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.63 ]
10:30Port Melbourne Sharks - Hume City -:- [ 1.52 | 3.80 | 4.70 ]
11:00Altona Magic - Green Gully -:- [ 2.48 | 3.15 | 2.48 ]
11:45South Melbourne - Bentleigh -:- [ 2.10 | 3.20 | 2.95 ]
12:00Dandenong - Heidelberg -:- [ 2.38 | 3.35 | 2.48 ]

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Inglewood -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.40 ]
10:00Balcatta - Gwelup Croatia SC -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.15 ]
10:00Joondalup - Sorrento -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.05 ]
12:00Perth SC - Bayswater City -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.45 ]
12:00Stirling Macedonia - Floreat Athena -:- [ 2.02 | 3.50 | 2.88 ]
13:00Perth Glory U21 - Cockburn City -:- [ 2.02 | 3.50 | 2.88 ]

AUSTRIA: Regionalliga Est

16:00Traiskirchen - Drassburg -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

17:00WSC Wels - Gleisdorf -:-
17:30Weiz - Wolfsberger (Am) -:-
18:00Ried (Am) - Allerheiligen -:-
18:00Stadl Paura - Wels -:-
20:00Vocklamarkt - Deutschlandsberger -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol - Grupă retrogradare

19:00Tirol (Am) - Fugen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol - Locuri

18:00Kufstein - SC Imst -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg - Grupă retrogradare

17:00Bischofshofen - Grodig -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg - Grupă retrogradare

17:00Bregenz - RW Rankweil -:-
18:00Rothis - Rotenberg -:-
19:00Lauterach - Brauerei Egg -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Promotion Group

17:00Admira Dornbirn - Telfs -:-
19:00Hohenems - A. Salzburg -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Innsbruck F - Altach/Vorderland F -:-
16:45Altenmarkt F - First Vienna F -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00AmânatSaif Sporting Club - Abahani Limited -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

15:00Dynamo Brest - BATE -:-
17:00Zhodino - Din. Minsk -:-
19:00Soligorsk - Vitebsk -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Energetik-BGU 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
13:00Neman 2 - Belshina 2 -:-
13:00Zhodino 2 - Din. Minsk 2 -:-
14:00Isloch 2 - Dnepr Mogilev 2 -:-
14:00Slutsk 2 - Gomel 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00FC Gomel F - Belarus U19 F -:-
17:00Minsk FK F - Smorgon F -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00AS Cotonou - Dadje -:-
18:00Buffles du Borgou - Ayema -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri

22:00Nacional Potosi - Blooming -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Prijedor - Zrinjski -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:30Bratstvo Gracanica - Gradacac -:-
18:30Gorazde - Kakanj -:-
18:30GOSK Gabela - Banovici -:-
18:30Gradina Srebrenik - HNK Orasje -:-
18:30Hadzici - Tomislav -:-
18:30Mladost DK - Igman K. -:-
18:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-
18:30Travnik - Vis Simm-Bau -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Drina Zvornik - Buducnost Pilica -:-
18:00Kozarska Dubica - Kozara -:-
18:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad -:-
18:00Modrica - Slavija -:-
18:00Podrinje Janja - Tekstilac -:-
18:00Sloga Doboj - Omarska -:-
18:00Sutjeska Foca - Zvijezda 09 -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Krupa -:-

BRAZILIA: Serie A

22:30Goias - Bragantino -:- [ 3.50 | 3.10 | 2.14 ]

BRAZILIA: Serie B

01:00Tombense - Bahia -:- [ 3.75 | 2.88 | 2.07 ]
03:30Criciuma - Cruzeiro -:- [ 3.20 | 2.90 | 2.25 ]
22:30CSA - Novorizontino -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

17:00EC Sao Jose - Atletico-CE -:-
21:00Figueirense - Ferroviario -:-
23:00Campinense - Vitoria -:-
00:00Confianca - Aparecidense -:-

BRAZILIA: Serie D

21:00Aimore - Gremio Juventus -:-
21:00Parana - Santo Andre -:-
21:00Portuguesa RJ - Cianorte -:-
21:00Sao Paulo Crystal - Retro -:-
21:00Tuna Luso - Moto Club -:-
21:30Brasiliense - Costa Rica -:-
21:30SE Juventude - Julho Esporte -:-
22:00Caldense - Ferroviaria -:-
22:00Fluminense-PI - Pacajus -:-
22:00Inter de Limeira - URT -:-
22:00Marcilio Dias - Sao Luiz -:-
22:00Oeste - Perolas Negras -:-
22:00Real Noroeste - Bahia De Feira -:-
22:00Sao Bernardo - Nova Iguacu -:-
22:30Porto Velho - Rio Branco -:-
23:00Icasa-CE - America-RN -:-
00:00Juazeirense - ASA -:-
00:00Nautico FC - Trem -:-
00:30Tocantinopolis - Castanhal -:-

BRAZILIA: Campeonato Amapaense

02:15Santos AP - Ypiranga AP -:-
23:00Macapa - Oratorio -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00EC Cruzeiro - Esportivo -:-
21:00GE Gloria - Tupi RS -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

21:00Betim - Varginha -:-
21:00Coimbra - Democrata SL -:-
21:00Ipatinga - Boa -:-
21:30Tupi-MG - Nacional de Muriae -:-

BRAZILIA: Brasileiro Women

20:00Corinthians F - Avai Kindermann F -:-
21:00Bragantino F - Esmac F -:-
21:00Internacional F - Real Brasilia F -:-

BULGARIA: Parva liga - Conference League - Play Offs

18:30Botev Plovdiv - Beroe -:- [ 1.57 | 4.00 | 4.75 ]

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan -:-
18:00Beroe II - Gigant Saedinenie -:-
18:00Dimitrovgrad - Karnobat -:-
18:00Krumovgrad - Haskovo -:-
18:00Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 -:-
18:00Zagorets - Nesebar -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Bansko - Hebar 2 -:-
18:00Botev Ihtiman - Vladaya -:-
18:00Gotse Delchev - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Kostinbrod - Oborishte -:-
18:00Kyustendil - Belasitsa -:-
18:00Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi -:-
18:00Rilski Sportist - Chavdar Etropole -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Razlog -:-
18:00Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 -:-
18:00Vihren - Balkan Botevgrad -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Botev Novi Pazar - Ludogorets III -:-
17:00Dorostol - Chernomorets Balchik -:-
17:00Dunav Ruse - Spartak II -:-
17:00Septemvri Tervel - Sportist Toshevo -:-
17:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Bdin Vidin - Lok. Dryanovo -:-
18:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika -:-
18:00Mezdra - Drenovets -:-
18:00OFK Levski - Etar II -:-
18:00Spartak Pleven - Sevlievo -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag -:-
18:00Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni -:-

BURUNDI: Coupe du President

16:00Bumamuru - Flambeau du Centre -:-

CAMERUN: Elite Two

17:30FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-
17:30Leopard de Douala - Aigle Royal -:-

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional

20:00Academica Boavista - Palmeira -:-
20:00Barreirense - Mindelo -:-
20:00Mindelense - Botafogo RJ -:-
20:00Morabeza - Academica Porto Novo -:-
20:00Ultramarina - Rosariense -:-
20:00Varandinha - Sporting Praia -:-

CHILE: Primera División

03:30Curico Unido - Coquimbo -:- [ 1.76 | 3.45 | 3.95 ]
22:00La Serena - A. Italiano -:- [ 2.55 | 3.15 | 2.48 ]
00:30Cobresal - U. De Chile -:- [ 1.67 | 3.70 | 4.10 ]

CHILE: Primera B

01:00CD Santa Cruz - S. Wanderers -:-
19:30D. Puerto Montt - Barnechea -:- [ 1.48 | 3.60 | 5.40 ]
19:30S. Morning - Cobreloa -:-

CHILE: Segunda Division

01:00Trasandino - Iberia -:-
22:00San Antonio Unido - Rodelindo -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

02:00Bogota - Quindio -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.65 ]

CONGO: Ligue 1

17:00AS BNG - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00V. Club Mokanda - Nico-Nicoye -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Seoul - Gimcheon Sangmu -:- [ 2.18 | 3.05 | 3.30 ]
13:00Jeonbuk - Jeju -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.35 ]
13:00Suwon FC - Ulsan Hyundai -:- [ 4.40 | 3.60 | 1.70 ]

COREEA DE SUD: K League 2

10:00Busan - Gwangju -:- [ 4.50 | 3.40 | 1.72 ]
12:30Anyang - Gyeongnam -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
12:30Seoul E. - Daejeon -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.90 ]

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Changwon - Yangju Citizen -:-
09:00Mokpo - Gangneung -:-
13:00Gimhae - Cheongju Jikji -:-

CROAŢIA: 2. HNL

18:30Cibalia - Croatia Zmijavci -:-
18:30Dubrava - Varazdin -:-
18:30Dugopolje - Rudes -:-
18:30Kustosija - Din. Zagreb 2 -:-
18:30Orijent - Opatija -:-
18:30Osijek 2 - Bijelo Brdo -:-
18:30Zapresic - Solin -:-

CROAŢIA: 3. HNL Center

18:30Bistra - Mladost Petrinja -:-
18:30Gaj Mace - Zagorec K. -:-
18:30HASK - Lukavec -:-
18:30Karlovac - Tresnjevka -:-
18:30Kurilovec - Vrbovec -:-
18:30Ravnice - Ponikve -:-
18:30Segesta - Dugo Selo -:-
18:30Trnje - Lucko -:-
18:30Vrapce - Maksimir -:-

CROAŢIA: 3. HNL South

18:30GOSK Dubrovnik - HV Posedarje -:-
18:30HNK Zadar - Junak Sinj -:-
18:30Hrvace - Vodice -:-
18:30Jadran LP - Neretvanac -:-
18:30Neretva - Kamen Podbablje -:-
18:30OSK Otok - Zmaj Makarska -:-
18:30Primorac Biograd - RNK Split -:-
18:30Uskok Klis - Urania Baska Voda -:-
18:30Zagora - Sloga Mravince -:-

CROAŢIA: 3. HNL East

19:00Bedem Ivankovo - Belisce -:-
19:00Cepin - Pleternica -:-
19:00Granicar Zupanja - Darda -:-
19:00NASK Nasice - Gornja Vrba -:-
19:00Slavonac Bukovlje - Marsonia -:-
19:00Sloga NG - Oriolik -:-
19:00Vuteks Sloga - Croatia Dakovo -:-
19:00Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 -:-

CROAŢIA: 3. HNL West

18:30Cres - Naprijed Hreljin -:-
18:30Crikvenica - Buje -:-
18:30Grobnican - Rudar Labin -:-
18:30Nehaj Senj - Jadran Porec -:-
18:30Novigrad - Vinodol -:-
18:30Pomorac - Krk -:-
18:30Uljanik Pula - Pazinka -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Jong Holland - SUBT -:-

DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare

15:30Esbjerg - Jammerbugt -:- [ 1.42 | 4.35 | 7.00 ]
15:30F. Amager - Vendsyssel -:- [ 2.18 | 3.45 | 3.05 ]
15:30Koge - Hobro -:- [ 2.18 | 3.45 | 3.05 ]

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat

14:00Fortuna Hjorring F - KoldingQ F -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare

15:00Aarhus F - Odense Q F -:-
15:00B93 F - Sundby F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

03:00Gualaceo - Aucas -:- [ 3.35 | 3.00 | 2.14 ]
21:00Mushuc Runa - Dep. Cuenca -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.65 ]
23:30Orense - Guayaquil City -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.20 ]

EGIPT: Premier League

17:00Ghazl El Mahallah - El Gaish -:- [ 2.70 | 2.45 | 3.10 ]
19:30Smouha - Enppi -:-
19:30Zamalek - Ismaily -:- [ 1.63 | 3.10 | 6.00 ]

EGIPT: Division 2 - Group A

17:00Al Aluminium - Tamya -:-
17:00Dayrout - Asyut Petroleum -:-
17:00El Alameen - Qena -:-
17:00El Madina El Monowara - Mallawi -:-
17:00El Minya - El Badari -:-
17:00Fayoum - Beni Suef -:-
17:00Kima Aswan - Aswan SC -:-
17:00Sohag - Telephonaat Beni Suef -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Grupa promovare

17:00Bellinzona - Chiasso -:-
17:00Breitenrain - Nyonnais -:-
17:00Etoile-Carouge - Zurich II -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Grupă retrogradare

17:00Bruhl SG - Sion II -:-
17:00YF Juventus - Black Stars -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Locurile 7-12

17:00Bavois - Rapperswil -:-
17:00Cham - Young Boys II -:-
17:00FC Basel II - Biel -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Bulle - Monthey -:-
17:00Chenois - Lausanne II -:-
17:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte -:-
17:00Martigny - Vevey -:-
17:00Meyrin - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - Echallens -:-
17:00Sarraz-Ecleplens - Thun II -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Schotz -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Grasshopper II - Delemont -:-
17:00Koniz - Zug -:-
17:00Kosova - Luzern II -:-
17:00Solothurn - Hongg -:-
17:00Wohlen - Munsingen -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Baden - Paradiso -:-
17:00Eschen - Winterthur II -:-
17:00Gossau - Freienbach -:-
17:00Linth - Uzwil -:-
17:00Lugano II - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Thalwil - St. Gallen II -:-
17:00Tuggen - Balzers -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Locurile 5-8

17:00Luzern F - Young Boys F -:-
18:00St. Gallen F - Aarau F -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Play-off

21:00Servette F - FC Basel F -:-
21:15Zurich F - Grasshopper F -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare

20:15Thun F - Rapperswil F -:-

ESTONIA: Meistriliiga

19:30Tallinna Kalev - Legion -:-

ESTONIA: Esiliiga

15:00Harju Jalgpallikooli - Elva -:-
15:00Nomme Utd - FC Alliance -:-
15:00Tulevik - Viimsi JK -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Flora F - Tulevik F -:-
15:00Saku Sporting F - Parnu JK Vaprus F -:-
15:00Tallina Kalev F - Tabasalu F -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

13:00AnulatGvardeyets - Rubin Yalta -:-
15:00Ocean Kerch - Alushta -:-
16:00Kyzyltash - Yevpatoriya -:-
17:00FC Sevastopol - TSK Simferopol -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

17:00Haka - Lahti -:- [ 1.75 | 3.85 | 4.30 ]
17:00Inter Turku - Ilves -:- [ 1.75 | 3.55 | 4.75 ]
17:00Oulu - SJK -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.15 ]

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00HJK F - KuPS F -:-
14:00HPS F - Ilves F -:-
14:00NJS F - ONS Oulu F -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

19:00Caen II - Plabennec -:-
19:00Granville - Chartres -:-
19:00Romorantin - Poissy -:-
19:00Rouen - Guingamp II -:-
19:00Saint-Malo - Saint-Pryve -:-
19:00Vannes - Chateaubriant -:-
19:00Versailles - Blois -:-
19:00Vitre - Lorient II -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00ASM Belfort - Reims II -:-
19:00Beauvais - Sainte-Genevieve -:-
19:00Epinal - Auxerre II -:-
19:00Fleury-Merogis - Lens II -:-
19:00Lusitanos - St Quentin -:-
19:00Metz II - FC 93 -:-
19:00Sannois - Haguenau -:-
19:00Schiltigheim - Paris 13 Atl. -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Frejus - Aubagne -:-
19:00GFA74 - Marseille II -:-
19:00Hyeres - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Lyon - La Duchere - Grasse -:-
19:00Martigues - Marignane -:-
19:00Monaco II - Lyon II -:-
19:00Saint Priest - Jura Sud -:-
19:00Toulon - GOAL FC -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Angers II - Andrezieux -:-
19:00Bergerac - Montpellier II -:-
19:00Beziers - Angouleme -:-
19:00Bourges 18 - Nantes II -:-
19:00Le Puy - Colomiers -:-
19:00Les Herbiers - Chamalieres -:-
19:00Moulins-Yzeure - Trelissac -:-
19:00Stade Montois - Canet Roussillon -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Dijon F - Reims F -:-
15:30Fleury 91 F - St Etienne F -:-
15:30Issy F - Montpellier F -:-
15:30Soyaux F - Guingamp F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Merani Martvili - Georgia -:-
16:00Spaeri - Shukura -:-

GERMANIA: Regionalliga North - Grupă retrogradare

16:00Jeddeloh - St. Pauli II -:-

GERMANIA: Regionalliga Play Offs

15:00BFC Dynamo - VfB Oldenburg -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-
15:00Inter Leipzig - Jena II -:-
15:00Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupă retrogradare

15:00Lubeck II - Altenholz -:-
15:00Neumunster - Kronshagen -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen - Grupa promovare

16:00Eddersheim - Fulda-Lehnerz -:-
16:00Hadamar - Neuhof -:-
16:00Hessen Dreieich - Stadtallendorf -:-
16:00Waldgirmes - Erlensee -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen - Grupă retrogradare

15:00Ginsheim - Hanau -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa promovare

15:00Koblenz - Diefflen -:-
15:00Worms - Karbach -:-
16:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupă retrogradare

15:00AnulatRochling - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
16:30Emmelshausen - Jagersburg -:-
16:30Salmrohr - Eppelborn -:-
17:00Eisbachtal - Pfeddersheim -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30Backnang - Bietigheim-Bissingen -:-
16:30Freiberg - Lorrach-Brombach -:-
16:30Linx - Freiburger -:-
16:30Ravensburg - Bruchsal -:-
16:30Reutlingen - Goppinger SV -:-
16:30Rielasingen-Arlen - Pforzheim -:-
16:30Stuttgarter Kickers - Oberachern -:-
16:30SU Neckarsulm - Dorfmerkingen -:-
16:30Villingen - TSV Ilshofen -:-
16:30Walldorf II - Nottingen -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul câștigătorilor

17:00TVD Velbert - Schonnebeck -:-
19:00SW Essen - SSVg Velbert -:-

GERMANIA: DFB Pokal - Feminin

17:45Wolfsburg F - Potsdam F -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

17:00A. Asteras - Panachaiki -:-
17:00Makedonikos - Ilioupoli -:-
17:00Proodeftiki - Iraklis Larissa -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

15:00Vikingur 2 - Klaksvik 2 -:-
17:00TB Tvoroyri - Undri -:-

IRAK: Super League

16:00Al Naft - Al Zawraa -:-
16:00Baghdad - Al Minaa -:-
18:30Erbil - Al Sinaah -:-
18:30Naft Missan - Al Diwaniya -:-
21:00Al Talaba - Samarra -:-

IRLANDA: National League Women

14:00Cork City F - Shelbourne F -:-
18:00Dublin Waves F - Galway WFC F -:-
19:00Treaty Utd F - Sligo Rovers F -:-
20:00Bohemians WFC F - Peamount F -:-
20:00Wexford F - Athlone WFC F -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

17:00Grindavik - Fylkir -:-
17:00Grotta - KV Reykjavik -:-
17:00Vestri - Thor Akureyri -:-

ISLANDA: Division 2

16:00Hottur / Huginn - Olafsvik -:-
17:00Aegir - Fjardabyggd/Leiknir -:-
17:00IR Reykjavik - Magni -:-
19:00Fjallabyggd - Throttur -:-

ISLANDA: Icelandic Cup Women

16:00Akranes F - KR Reykjavik F -:-
17:00Hafnarfjordur F - Stjarnan F -:-
17:00Thor/KA F - Haukar F -:-
19:30Selfoss F - Afturelding F -:-
20:00Tindastoll F - Valur F -:-

JAMAICA: Premier League

19:00Dunbeholden - Portmore -:-
21:30Cavalier - Molynes -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Hiroshima - Nagoya -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.60 ]
11:00Avispa Fukuoka - Urawa -:- [ 3.45 | 3.00 | 2.20 ]

JAPONIA: J2 League

07:00Kumamoto - Kofu -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.25 ]
12:00Verdy - Omiya Ardija -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.40 ]

JAPONIA: J3 League

08:00Kitakyushu - YSCC -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00C-Osaka F - Orca Kamogawa F -:-
07:00NGU Nagoya F - Harima Albion F -:-
07:00Nittaidai F - FC Takatsuki Speranza F -:-
09:00Yokohama FC Seagulls F - Angeviolet Hiroshima F -:-

KAZAKHSTAN: First Division

11:00FC Astana 2 - Igilik -:-
14:00Ekibastuz - Zhetysu -:-
14:00K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik -:-
14:00Okzhetpes - Shakhtar Bulat -:-
15:00Baykonur Kyzylorda - Zhenis -:-
15:00FK Kyran - Kaisar -:-
15:00Taraz-Karatau 2 - Yassy -:-

KENYA: Premier League

13:00Nairobi City - Gor Mahia -:-
13:00Police FC - Posta Rangers -:-
15:00AnulatMathare Utd. - Tusker -:-
15:00Sofapaka - Vihiga -:-
15:00Ulinzi Stars - Bandari -:-
15:00Wazito - Bidco United -:-

KOSOVO: Superliga - Retrogradare

17:00Vushtrria - Malisheva -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

15:00FK Liepaja - Valmiera -:-
16:00BFC Daugavpils - Auda -:-
18:30Metta/LU - Super Nova -:-

LETONIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Riga FC 2 -:-
15:00Rigas 2 - AFA Olaine -:-
18:00Jelgava - FK Smiltene -:-

LITUANIA: I Lyga

13:00Zalgiris 2 - Marijampole City -:-
14:00Babrungas - Garliava -:-
14:00FK Minija - BFA Vilnius -:-
15:00Neptunas - Ekranas -:-
16:00Atmosfera - Dainava Alytus -:-
17:00Riteriai 2 - BE1 NFA -:-
19:00Banga 2 - Nevezis Kedainiai -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

15:00India - Iordania -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională - Retrogradare

17:00Jeunesse Junglinster - Wiltz -:-

MACAU: Elite League

14:00Monte Carlo - Chao Pak Kei -:-
16:00Lun Lok - Cheng Fung -:-

MALAEZIA: Premier League

15:15Skuad Projek - Terengganu 2 -:-
16:00UiTM - PDRM FC -:-

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Silver Strikers -:-
15:30Blue Eagles - Kamuzu Barracks -:-
15:30AmânatCivo Utd - Mighty Wanderers -:-
15:30Dedza Dynamos - Sable Farming -:-
15:30MAFCO - Rumphi United -:-
15:30AmânatRed Lions - Ekwendeni Hammers -:-

MAROC: Botola 2

19:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-
19:00Chabab Benguerir - Fes -:-
19:00Dcheira - TAS Casablanca -:-
19:00Renaissance Zemamra - USM Oujda -:-

MAROC: Coupe du Trone

19:00Maghreb Fez - Youssoufia Berrechid -:-

MEXIC: Liga MX Women - Super finala

05:06Guadalajara F - Monterrey F -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Dakkada FC - Rivers United -:-
18:00Enyimba - Nasarawa -:-
18:00Heartland - Shooting Stars -:-
18:00Kwara - Akwa United -:-
18:00MFM FC - Gombe -:-
18:00Niger - Lobi Stars -:-
18:00Plateau - Enugu -:-
18:00Remo Stars - Kano -:-
18:00Sunshine Stars - Katsina Utd -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Ham-Kam - Odd -:- [ 2.45 | 3.55 | 2.75 ]
19:00Strömsgodset - Viking -:- [ 3.30 | 3.70 | 2.08 ]

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

14:00Oygarden - Orn -:-
14:00Sotra - Egersund -:-
15:00Halden - Staal Jorpeland -:-
16:00Ullern - Arendal -:-
17:00Moss - Strømmen -:-
17:00Notodden - Flekkeroy -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Hodd - Alta -:-
16:00Eidsvold - Levanger -:-
17:00Kjelsås - SK Gjovik-Lyn -:-
17:00Ull/Kisa - Baerum Sportsklubb -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

13:30Fyllingsdalen - Lokomotiv Oslo -:-
15:00Froya - Oppsal -:-
15:00OS - Sandviken -:-
17:00Stabaek 2 - Lyn -:-
18:00Grei - Nordstrand -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Forde - Raufoss 2 -:-
17:00Floro - Volda TI -:-
17:00Lillehammer - Honefoss -:-
17:00Toten - Elverum -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Stord - Vidar -:-
16:00Bjarg - Bremnes -:-
16:00Brann 2 - Brodd -:-
16:00Sola - Djerv 1919 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Follo - Eik-Tonsberg -:-
15:00Sarpsborg 08 2 - Pors Grenland -:-
16:00Fredrikstad 2 - Randesund -:-
16:00Halsen - IL Express -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

17:00Melhus - Kolstad -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Funnefoss/Vormsund - Senja -:-
16:00Mjondalen 2 - Bossekop -:-

NORVEGIA: Nasjonal U19 CL

13:00Lilleström U19 - Tromso U19 -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

17:00Vålerenga F - Rosenborg F -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Primul tur

14:00Medkila F - Grand Bodo F -:-
16:00Tromsø F - Ovrevoll Hosle F -:-
17:00Aalesund F - Grimstad F -:-

OLANDA: Tweede Divisie

16:30ASWH - Noordwijk -:-
16:30De Treffers - Hardenberg -:-
16:30Excelsior Maassluis - Spakenburg -:-
16:30HFC - Katwijk -:-
16:30IJsselmeervogels - GVVV -:-
16:30Quick Boys - Jong Volendam -:-
16:30Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam -:-
16:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-
16:30TEC - AFC -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Excelsior 31 -:-
15:30DVS '33 Ermelo - Barendrecht -:-
15:30Hoek - VVSB -:-
15:30Lisse - Staphorst -:-
15:30ODIN '59 - Harkemase Boys -:-
15:30Sparta Nijkerk - VVOG -:-
15:30SteDoCo - Ajax (Am) -:-
15:30Ter Leede - Sportlust -:-
15:30VV DOVO - GOES -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Play-off

16:00Alkmaar U18 - PSV U18 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Ameliano - Olimpia Asuncion -:-
23:00Cerro Porteno - Resistencia -:-
23:00Guairena FC - General Caballero JLM -:-
23:00Guarani - Libertad -:-
23:00Nacional Asuncion - Tacuary -:-
23:00Sol De America - 12 de Octubre -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:303 De Febrero - Rubio Nu -:-
02:45Sp. Luqueno - Pastoreo -:-
17:00Atyra - 2 de Mayo -:-
17:00Martin Ledesma - Sportivo Trinidense -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

19:00U. San Martin - ADT Tarma -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.85 ]

PERU: Liga 2 - Apertura

19:30Comerciantes Unidos - Juan Aurich -:-
21:00Pirata - Llacuabamba -:-
23:00Cusco - Deportivo Coopsol -:-

POLONIA: III Liga - Group I

12:00LKS Lodz II - Skierniewice -:-
13:00Legia II - Ursus Warszawa -:-
13:00Wikielec - Szczuczyn -:-
14:00Pilica Bialobrzegi - Swit -:-
17:00Biala Piska - Sokol Aleksandrow L. -:-
19:00Pelikan - Polonia W. -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00B. Gdynia - Kluczevia Stargard -:-
16:00Blekitni Stargard - Unia Janikowo -:-
17:00Przodkowo - Nowe Skalmierzyce -:-
18:00Jarocin - Stolem Gniewino -:-
18:00Kleczew - Starogard Gdanski -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Koszalin -:-
18:00Ol. Grudziadz - Sroda -:-
19:00AnulatPogon Szczecin II - Elana Torun -:-

POLONIA: III Liga - Group III

15:00Foto-Higiena Gac - Piast Zmigrod -:-
15:00Sleza Wroclaw - Polonia B. -:-
15:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
16:00Bielsko-Biala - Carina Gubin -:-
17:00Zaglebie 2 - Gornik Z. 2 -:-
18:00Brzeg - Jelenia Gora -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:-
18:00Kluczbork - Odra W. -:-
18:00Pawlowice - Legnica 2 -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

14:00Cracovia 2 - Wisloka Debica -:-
16:00Biala Podlaska - Tomasovia T. L. -:-
18:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska -:-
18:00Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg -:-
18:00Korona Rzeszow - Unia Tarnow -:-
18:00S. Wola - Ostrowiec -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Warta U18 - Cracovia U18 -:-
14:00Gornik Z. U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
14:00Gwarek Zabrze U18 - Slask U18 -:-
14:00Polonia W. U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-
14:00Rakow Czestochowa U18 - Lech U18 -:-
14:00S. Rzeszow U18 - Legia U18 -:-
14:00Wisla U18 - Jagiellonia U18 -:-
14:00Zaglebie U18 - Arka U18 -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa promovare

16:00Paredes - Sao Martinho -:-
16:00Salgueiros - Leca -:-
16:00Vilaverdense - Maritimo B -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Retrogradare

18:00Racing Power F - Condeixa F -:-
18:00Rio Ave F - Ouriense F -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal Women

19:15Sporting F - Famalicao F -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Sokolov - Benesov -:-
11:15AnulatVysehrad - Slavia Praga B -:-
11:30Kraluv Dvur - Admira Prague -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Zapy -:-
11:30Liberec B - Prepere -:-
18:00Usti nad Orlici - Chlumec nad Cidlinou -:-
18:00Velvary - Hradec Kralove B -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Sigma Olomouc B - Vratimov -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Vrchovina -:-
18:00Hlucin - Unicov -:-
18:00Kromeriz - Zlin B -:-
18:00Uhersky Brod - Jihlava B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Petrin Plzen - Union Beroun -:-
17:00Hvezda Cheb - Rokycany -:-
17:00Prestice - Ceske Budejovice B -:-
18:00Doubravka - Marianske Lazne -:-
18:00Horovice - Sedlcany -:-
18:00Sobeslav - Myto -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Neratovice - Chomutov -:-
11:15Steti - Brandys n. Labem -:-
14:00Olympie Brezova - Aritma Prague -:-
18:00Cesky Brod - Tatran Rakovnik -:-
18:00Ostrov - Banik Most - Sous -:-
18:00Slany - Ceska Lipa -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Kutna Hora - Libis -:-
18:00Horky nad Jizerou - Kosmonosy -:-
18:00Letohrad - Kolin -:-
18:00Nachod - Velke Hamry -:-
18:00Trutnov - Caslav -:-
18:00Vysoke Myto - Benatky -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Breclav - Start Brno -:-
11:30Havlickuv Brod - Tasovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

11:15Bzenec - Slavicin -:-
18:00HFK Olomouc - Nove Sady -:-
18:00Holesov - Vsetin -:-
18:00SK Hranice - Sumperk -:-
18:00Strani - Vsechovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

17:30Rymarov - Novy Jicin -:-
18:00Hermanice - Frydlant n. O. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:30Haj ve Slezsku - Jakubcovice -:-
15:00Lok.Petrovice - Moravan Oldrisov -:-
18:00Celadna - Pusta Polom -:-
18:00Cesky Tesin - Krnov -:-
18:00AnulatFulnek - Bridlicna -:-
18:00Hlubina - Dolni Datyne -:-
18:00Orlova - Koberice -:-
18:00Petrvald na Morave - Brusperk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Velke Karlovice -:-
18:00Bystrice pod Hostynem - Slusovice -:-
18:00Kvasice - Stitna nad Vlari -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - Mutenice -:-
11:30Ivancice - Rousinov -:-
11:30Svratka Brno - Bohunice -:-
18:00Bystrc - Boskovice -:-
18:00Moravska Slavia - Bosonohy -:-
18:00Rajecko - Lisen B -:-
18:00SK Krumvir - Ratiskovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Bedrichov - Velke Mezirici B -:-
17:30HFK Trebic - Zirovnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Jicin - Vysoka n. Labem -:-
18:00Cernilov - Trebes -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Desna - Rovensko p. Tr. -:-
11:30Skalice u C.Lipy - Sedmihorky -:-
11:30Velke Hamry B - Turnov -:-
18:00Hejnice - Novy Bor -:-
18:00Straz p. Ralskem - Frydlant -:-
18:00Visnova - Zelezny Brod -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:00Krupka - Brna -:-
11:30Oldrichov - Litomericko -:-
18:00Perstejn - Horni Jiretin -:-
18:00Zatec - Vilemov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:00Horni Briza - Sokol Lhota -:-
19:00Bolevec - Holysov -:-
19:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
19:00Vejprnice - Stribro -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Mas Taborsko B - Jankov -:-
18:00Blatna - Cimelice -:-
18:00Prachatice - Cesky Krumlov -:-
18:00Rudolfov - TJ Osek -:-
18:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Motorlet Prague B - Vysehrad B -:-
11:15Ujezd Prague - Ujezd nad Lesy -:-
11:30Dukla JM - Podoli Praha -:-
11:30Hostivar - Kralovice -:-
11:30Zlicin - Kolovraty -:-
18:00Olympia Radotin - Predni Kopanina -:-
18:00Zizkov B - Treboradice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Klicany - SK Lhota -:-
11:30FK Komarov - Povltavska FA B -:-
18:00Kosor - Hrebec -:-
18:00Nespeky - Velim -:-
18:00Vlasim B - Tuchlovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

15:00Union Nove Sedlo - Touzim -:-
18:00Hroznetin - Chodov -:-
18:00Nejdek - Kralovske Porici -:-
18:00Nova Role - Loko K. Vary -:-
18:00Zlutice - Lomnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

17:30Jesenik - Dolany -:-
18:00Litovel - Lutin -:-
18:00Mohelnice - Sokol Usti -:-
18:00Sternberk - Medlov -:-
18:00Zelatovice - Kralice na Hane -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

16:00Chrudim B - Tremosnice -:-
18:00Ceska Trebova - Prosec -:-
18:00Chocen - Holice -:-
18:00Litomysl - Rohovladova Bela -:-
18:00SK Pardubicky - Luze -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:15Opava U19 - Ostrava U19 -:-
12:00Plzen U19 - Slavia Praga U19 -:-
13:00Slovacko U19 - Meteor Prague U19 -:-
14:30Brno U19 - Sparta Praga U19 -:-
15:00Ceske Budejovice U19 - Zlin U19 -:-
15:00Sigma Olomouc U19 - Pribram U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupă retrogradare

17:30Branik F - FC Praha F -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

01:00Universidad O&M - San Cristobal -:-
23:00Vega Real - Cibao -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare

18:00Ceahlăul P. Neamț - CSM Bacau -:-
18:00CSM Pascani - Somuz Falticeni -:-
18:00Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare

18:00Sporting Liesti - CS Faurei -:-
18:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat -:-
18:00Viitorul Ianca - Dinamo Bacau -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare

18:00CSM Oltenita - Inainte Modelu -:-
18:00FC Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja -:-
18:00Gloria Albesti - Fetesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare

18:00CS Blejoi - Kids Tampa Brasov -:-
18:00SR Brasov - FC Hermannstadt 2 -:-
18:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare

18:00CSO Filiasi - CS U Craiova 2 -:-
18:00Minerul Costesti - Petrolul Potcoava -:-
18:00Sporting Rosiori - Flacara Horezu -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare

18:00Aurul Brad - Progresul Ezeris -:-
18:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare

18:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-
18:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare

18:00Gloria 2018 Bistrita - Avantul Reghin -:-
18:00Ocna Mures - Ariesul Turda -:-
18:00Unirea Alba-Iulia - Sanatatea Cluj -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare

18:00Luceafărul Oradea - CFR Cluj II -:-
18:00Simleul Silvaniei - CSM Satu Mare -:-
18:00Zalău - Progresul Somcuta Mare -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Promotion Play Offs

17:30Baia Mare - Metalurgistul Cugir -:-
17:30CS Afumaţi - Tunari -:-
17:30CSC Dumbravita - CSM Deva -:-
17:30CS Hunedoara - CA Oradea -:-
17:30CSM Reșița - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
17:30CSM Slatina - FC Pucioasa -:-
17:30Dante Botosani - CSM Focsani -:-
17:30Odorheiu Secuiesc - Viitorul Daesti -:-
17:30Oţelul Galaţi - Foresta Suceava -:-
17:30Progresul Spartac - Popesti Leordeni -:-

RUSIA: Premier League - Retrogradare

14:00Khimki - SKA Khabarovsk -:-
16:00Ufa - Orenburg -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2 - Grupa promovare

13:00Krasava - Din. Moscova 2 -:-
13:00Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg -:-
16:00Murom - Tver -:-
16:00Yaroslavl - Leningradets -:-
17:00Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2 - Grupă retrogradare

14:00Znamya Truda - Luki-Energiya -:-
16:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita -:-
16:00Vladimir - Baltika 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3 - Grupa promovare

08:00Dynamo Vladivostok - FK Saransk -:-
14:00Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk -:-
14:00Saratov - Khimki 2 -:-
15:00Kursk - SKA Khabarovsk 2 -:-
16:00D. Bryansk - FK Strogino Moscow -:-
18:00Ryazan - Rodina Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3 - Grupă retrogradare

08:00Sakhalin - Kvant -:-
14:00Arsenal Tula 2 - Vidnoe -:-
14:00F. Voronezh 2 - Saturn Ramenskoye -:-
16:00Penza - Kolomna -:-
17:00Kaluga - Znamya Noginsk -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

13:00FK Novosibirsk - Tyumen -:-
14:00Nosta - Ural 2 -:-
15:00Miass - Tuymazy -:-
15:00Orenburg 2 - Chelyabinsk -:-
17:00Ulyanovsk - Lada Togliatti -:-

RUSIA: Supreme Division Women

11:00Zvezda F - Lok. Moscova F -:-
16:30Zenit F - Kazan F -:-
17:00FK Rostov F - Chertanovo M. F -:-
19:00Krasnodar F - TSKA Moscova F -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

13:00Radnicki Beograd - BASK -:-
18:00Brodarac - BSK Borca -:-
18:00Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric -:-
18:00Lestane - Teleoptik -:-
18:00Radnicki Obrenovac - Zemun -:-
18:00Studentski Grad - TEK Sloga -:-
18:00Usce - OFK Beograd -:-
18:00Zvezdara - Borac Lazarevac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:30Dinamo Pancevo - Borac Sajkas -:-
18:30Feniks 1995 - Hajduk 1912 -:-
18:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma -:-
18:30Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule -:-
18:30Stari Grad - Becej -:-
18:30Tekstilac - Omladinac NB -:-
18:30Tisa Adorjan - Jedinstvo SP -:-
18:30Vrsac - Kikinda -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:30Paracin - Jagodina -:-
18:30Sloga Leskovac - Buducnost Popovac -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Hougang - Balestier Khalsa -:-
12:30Tanjong Pagar - Tampines -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

18:00AFC Nove Mesto - Z. Moravce-Vrable B -:-
18:00Castkovce - Malzenice -:-
18:00Myjava - Velke Ludince -:-
18:00Povazska Bystrica - Marcelova -:-
18:00Sala - FK Nove Zamky -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

18:00Giraltovce - Raslavice -:-
18:00Krompachy - Rudnany -:-
18:00Poprad - Slavia TU Kosice -:-
18:00Spisska Nova Ves - Vranov -:-

SLOVACIA: Divison C Central

18:00D. Kubin - Kovacova -:-
18:00Lip. Hradok - Oravske Vesele -:-
18:00MSK Lucenec - MSK Martin -:-
18:00Zarnovica - R. Sobota -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

18:00Tomasov - Rovinka -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat

11:00Nove Zamky F - Ruzomberok F -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare

16:30B. Bystrica F - Trencin F -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00Dravograd - Podvinci -:-
18:00Posavje Krsko - Videm -:-
18:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
18:00Smartno - Dravinja -:-
18:00Zavrc - Smarje -:-
18:00Zrece - Korotan -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:00Brda - Sava Kranj -:-
18:00Slovan Ljubljana - Izola -:-
18:00Tolmin - Ljubljana Svoboda -:-
18:00Ziri - Fama Vipava -:-
19:00Grosuplje - Sobec Lesce -:-

SPANIA: LaLiga2

19:15Amorebieta - Ponferradina -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.55 ]
19:15Lugo - Malaga -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.90 ]

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:30Badajoz - Rayo Majadahonda -:-
19:30Calahorra - CF Talavera -:-
19:30Ferrol - Internacional de Madrid -:-
19:30La Coruna - Unionistas -:-
19:30Leonesa - UD Logrones -:-
19:30R. Union - Tudelano -:-
19:30SD Logrones - Celta Vigo B -:-
19:30Zamora - Valladolid Promesas -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

19:30Albacete - Costa Brava -:-
19:30Alcoyano - Gimnastic -:-
19:30Castellon - Cornella -:-
19:30Linense - Andorra -:-
19:30Sabadell - Algeciras -:-
19:30San Fernando - Baleares -:-
19:30Sanluqueno - Villarreal B -:-
19:30Sevilla B - Linares -:-
19:30UCAM Murcia - Barcelona B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

19:00La Nucia - Arenas Club -:-
19:00Sestao - Eldense -:-

SPANIA: Segunda Division Women

18:30Pradejon F - Gijon F -:-
20:00Albacete F - Granada F -:-
20:00CA Osasuna F - SE AEM F -:-
20:00CD Juan Grande F - Real Union F -:-
20:00CD Parquesol CF F - Real Oviedo F -:-
20:00Elche CF F - Cordoba F -:-
20:00La Coruna F - Atl. Madrid B F -:-
20:00La Solana F - Alhama F -:-
20:00Madrid C. B F - Cacereno F -:-
20:00Pozoalbense F - Castellon F -:-
20:00Racing Santander F - Athletic Bilbao B F -:-
20:00Santa Teresa F - Betis B F -:-
20:00Seagull F - EDF Logrono F -:-
20:00Tenerife B F - Femarguin F -:-
20:00Zaragoza CFF F - Barcelona B F -:-

SUA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Birmingham -:-
02:30Atlanta United 2 - Orange County SC -:-
05:00Las Vegas Lights - El Paso -:-
21:00Louisville City - FC Tulsa -:-
23:00Indy Eleven - New Mexico -:-

SUA: MLS Next Pro

02:00New England Revolution II - Philadelphia II -:-
02:00Toronto FC II - Chicago Fire II -:-

SUA: USL League Two

02:00Midwest United - Lansing City -:-
02:00Nona - Miami -:-
02:00Ocean City - Philadelphia Lone Star -:-
02:00Seacoast Utd Phantoms - Western Mass Pioneers -:-
02:05RC New Jersey - Reading -:-
03:00Peoria - Menace -:-
03:00St. Croix - Minneapolis City -:-
03:00Texas United - Mississippi Brilla -:-
05:00Central Valley Fuego 2 - San Francisco City -:-
05:00Lane United - Portland U23 -:-
05:00PDX FC - Oly Town -:-
21:00Toledo Villa - Fort Wayne -:-
21:00Vermont Green - Black Rock -:-
22:00FC Florida U23 - Caledonia -:-
22:00Morris Elite - Euro New York -:-
22:00St. Louis - Chicago City -:-
00:00Dayton - Cleveland Force -:-

SUA: NWSL Women

02:00Orlando Pride F - Washington F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Göteborg - Sundsvall -:- [ 1.55 | 4.10 | 6.00 ]
16:00Mjallby - Kalmar -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.30 ]
18:00Hacken - Sirius -:- [ 1.45 | 4.80 | 6.50 ]

SUEDIA: Superettan

14:00Brage - Norrby -:- [ 2.08 | 3.40 | 3.30 ]
14:00Trelleborgs - Landskrona -:- [ 1.77 | 3.55 | 4.35 ]
16:00Östers - Jonkopings -:- [ 1.55 | 4.00 | 5.50 ]
16:00Västerås SK - Halmstad -:- [ 3.65 | 3.65 | 1.89 ]
18:00AFC Eskilstuna - Östersunds -:- [ 1.78 | 3.75 | 4.00 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Sandvikens -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

17:00Balkan - Hogsby -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Trosa-Vagnharads - Lidingo IFK -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Grebbestads - Stenungsunds -:-
15:00Angered - Kumla -:-

SUEDIA: Elitettan Women

13:00Mallbackens F - Team TG FF F -:-
15:00Sundsvall F - Jitex F -:-
16:00Alvsjo F - Vaxjo DFF F -:-
16:00Bergdalens IK F - Norrkoping F -:-
16:00Bromolla F - Uppsala F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30CSKA Pomir Dushanbe - Khatlon -:-
15:30Istaravshan - Eskhata -:-
15:30Ravshan - Faizkand -:-
15:30Regar-TadAZ - Khujand -:-

TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare

14:00Trat FC - Lampang -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00Hualien F - Hang Yuan F -:-
13:00Kaohsiung F - Taichung Blue F -:-
14:00Taoyuan F - Taipei Bravo F -:-

TURCIA: Super Lig Women - Play-off

16:00Karagumruk F - Fenerbahce F -:-

UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat

14:00AnulatLadomir F - Kryvbas F -:-
14:00AnulatZhilstroy-2 F - Kolos Kovalivka F -:-
14:00AnulatZhytlobud-1 F - Mariupol F -:-

UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare

14:00AnulatEMC Podolie F - Ateks F -:-
14:00AnulatVoshod F - Karpaty Lviv F -:-

UNGARIA: NB I Women - Play-off

18:00MTK Hungaria F - Haladas F -:-

UNGARIA: NB I Women - Relegation - Play Offs

16:00Astra Hungary F - Debrecen F -:-
16:00Soroksar F - Kelen F -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

21:00Cerro Largo - Liverpool M. -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.10 ]
23:30Boston River - Montevideo City -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.10 ]

UZBEKISTAN: Super League

17:00Din. Samarkand - Nasaf Qarshi -:-
17:00Kokand 1912 - Qizilqum -:-
17:00Sogdiana - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Aragua - Portuguesa -:-
02:30Estudiantes M. - Mineros -:-
00:15La Guaira - Zamora -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
23:00Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-
23:00Bolivar - Yaracuyanos -:-
23:00Dynamo Puerto - Libertador -:-
23:00Heroes de Falcon - Local Andina -:-
23:00Petare - Angostura -:-
23:00Rayo Zuliano - Llaneros -:-
23:00Titanes - Frontera -:-
23:00Trujillanos - El Vigia -:-
23:00Urena - Academia Rey -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00ZPC Kariba - Highlanders -:-
16:00Black Rhinos - Whawha -:-
16:00Chicken Inn - Yadah -:-
16:00Harare City - Bulawayo City FC -:-
16:00Ngezi Platinum - Manica -:-
16:00Platinum - Triangle -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.