REFRESH

Fotbal » 20.08.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Tottenham - Wolves -:-
17:00Crystal Palace - Aston Villa -:-
17:00Everton - Nottingham -:-
17:00Fulham - Brentford -:-
17:00Leicester - Southampton -:-
19:30Bournemouth - Arsenal -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00Monaco - Lens -:-
22:00Marseille - Nantes -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Augsburg - Mainz -:-
16:30Dortmund - Bremen -:-
16:30Leverkusen - Hoffenheim -:-
16:30Stuttgart - Freiburg -:-
16:30Wolfsburg - Schalke -:-
19:30Union Berlin - RB Leipzig -:-

ITALIA: Serie A

19:30Torino - Lazio -:-
19:30Udinese - Salernitana -:-
21:45Inter - Spezia -:-
21:45Sassuolo - Lecce -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Superliga

21:30Rapid București - UTA Arad -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Baia Mare - Ripensia Timișoara -:-
11:00Concordia Chiajna - CSC Dumbravita -:-
11:00Politehnica Timișoara - FC Brasov -:-
11:00Unirea Dej - Poli Iași -:-
11:00Unirea Slobozia - Metaloglobus București -:-
13:00FC Buzău - CSM Slatina -:-
18:00Progresul Spartac - CSC 1599 Șelimbăr -:-
18:45ACS Viitorul Tg. Jiu - Dinamo București -:-

SPANIA: LaLiga

23:00Sevilla - Valladolid -:-
18:30Osasuna - Cadiz -:-
20:30Mallorca - Betis -:-
23:00Celta Vigo - Real Madrid -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Golden Arrows - TS Galaxy -:-
16:00Sekhukhune - Mamelodi -:-
18:30Cape Town City - Stellenbosch -:-
21:00Kaizer - Richards Bay -:-
21:00Maritzburg Utd - Chippa United -:-

ALBANIA: Super Liga

18:00Erzeni - Vllaznia -:-
20:30Partizani - Egnatia -:-

ANGLIA: Championship

17:00Birmingham - Wigan -:-
17:00Burnley - Blackpool -:-
17:00Coventry - Huddersfield -:-
17:00Preston - Watford -:-
17:00QPR - Rotherham -:-
17:00Reading - Middlesbrough -:-
17:00Sheffield Utd - Blackburn -:-
17:00Stoke - Sunderland -:-
17:00Swansea - Luton -:-
17:00West Brom - Hull -:-

ANGLIA: League One

17:00Barnsley - Wycombe -:-
17:00Bolton - Sheffield Wed -:-
17:00Burton - Port Vale -:-
17:00Charlton - Cambridge Utd -:-
17:00Exeter - Cheltenham -:-
17:00Fleetwood - Derby -:-
17:00Forest Green - Plymouth -:-
17:00Milton Keynes - Accrington -:-
17:00Oxford Utd - Morecambe -:-
17:00Peterborough - Lincoln -:-
17:00Portsmouth - Bristol Rovers -:-
17:00Shrewsbury - Ipswich -:-

ANGLIA: League Two

15:00Hartlepool - Bradford City -:-
17:00Barrow - Harrogate -:-
17:00Colchester - Leyton Orient -:-
17:00Crawley - Wimbledon -:-
17:00Crewe - Northampton -:-
17:00Doncaster - Salford -:-
17:00Gillingham FC - Walsall -:-
17:00Grimsby - Sutton -:-
17:00Mansfield - Stockport -:-
17:00Newport - Tranmere -:-
17:00Stevenage - Carlisle -:-
17:00Swindon - Rochdale -:-

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Bromley -:-
17:00Altrincham - Yeovil -:-
17:00Barnet - Woking -:-
17:00Dagenham & Red. - Maidenhead -:-
17:00Dorking - Gateshead -:-
17:00Scunthorpe - Solihull Moors -:-
17:00Southend - Oldham -:-
17:00Torquay - Boreham Wood -:-
17:00Wealdstone - Halifax -:-
17:00Wrexham - Maidstone -:-
17:00York - Eastleigh -:-
19:20Notts County - Chesterfield -:-

ANGLIA: National League North

17:00AFC Fylde - Scarborough -:-
17:00Alfreton - Southport -:-
17:00Blyth - Gloucester -:-
17:00Boston Utd - Chorley -:-
17:00Brackley Town - Farsley -:-
17:00Bradford PA - Kidderminster -:-
17:00Curzon Ashton - Kettering -:-
17:00Darlington - Banbury -:-
17:00Hereford - Buxton -:-
17:00Leamington - Spennymoor -:-
17:00Peterborough Sports - Chester -:-
17:00Telford - King’s Lynn -:-

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Braintree -:-
17:00Chelmsford - Weymouth -:-
17:00Cheshunt - St. Albans -:-
17:00Dulwich Hamlet - Slough -:-
17:00Ebbsfleet - Farnborough -:-
17:00Havant & W - Dover -:-
17:00Hemel Hempstead - Welling -:-
17:00Hungerford - Eastbourne Boro -:-
17:00Oxford City - Concord -:-
17:00Taunton - Dartford -:-
17:00Tonbridge - Hampton & Richmond -:-
17:00Worthing - Chippenham -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Warrington Rylands -:-
17:00Atherton - Hyde -:-
17:00Bamber Bridge - Liversedge -:-
17:00Belper Town - Warrington -:-
17:00Gainsborough - Stafford -:-
17:00Marine - South Shields -:-
17:00Morpeth - Matlock -:-
17:00Nantwich - Guiseley -:-
17:00Radcliffe - Marske -:-
17:00Stalybridge - Lancaster -:-
17:00Whitby - FC United -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00Bedford - Tamworth -:-
17:00Coalville - Royston -:-
17:00Hitchin - Basford -:-
17:00Ilkeston - Redditch -:-
17:00Leiston - Mickleover -:-
17:00Nuneaton - Barwell -:-
17:00Rushall - Bromsgrove -:-
17:00St. Ives - Kings Langley -:-
17:00Stourbridge - Needham Market -:-
17:00Stratford - Hednesford -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Dorchester -:-
17:00Chesham - Gosport -:-
17:00Harrow - Hanwell Town -:-
17:00Hartley Wintney - Hayes & Yeading -:-
17:00Hendon - North Leigh -:-
17:00Plymouth Parkway - Merthyr Town -:-
17:00Poole - Weston-super-Mare -:-
17:00Swindon S - Met. Police -:-
17:00Tiverton - Bracknell -:-
17:00Winchester - Truro -:-
17:00Yate Town - Salisbury -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Aveley - Bognor Regis -:-
17:00Bowers & Pitsea - Herne Bay -:-
17:00Brightlingsea - Margate -:-
17:00Cray - Canvey Island -:-
17:00Folkestone - Wingate & Finchley -:-
17:00Haringey - Corinthian-Casuals -:-
17:00Hornchurch - Hastings -:-
17:00Horsham FC - Carshalton -:-
17:00Lewes - Bishop's Stortford -:-
17:00Potters Bar - Billericay -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Arsenal U21 - Chelsea U21 -:-
16:00Liverpool U21 - Blackburn U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Derby U18 - Stoke City U18 -:-
13:00Fulham U18 - Arsenal U18 -:-
13:00Norwich U18 - Brighton U18 -:-
13:30Newcastle Utd U18 - Manchester City U18 -:-
14:00Chelsea U18 - Leicester U18 -:-
14:00Leeds U18 - Liverpool U18 -:-
14:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-
14:00Tottenham U18 - West Brom U18 -:-
14:00West Ham U18 - Southampton U18 -:-
14:30Everton U18 - Sunderland U18 -:-
14:30Manchester Utd U18 - Nottingham U18 -:-

ANGLIA: Women’s Championship

14:30Southampton F - Charlton F -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Colon - Tigre -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:05Villa Dalmine - Sacachispas -:-
03:10Belgrano - Instituto -:-
20:10Gimnasia Mendoza - Def. de Belgrano -:-
21:00Deportivo Madryn - Nueva Chicago -:-
21:00Dep. Riestra - Agropecuario -:-
21:00Flandria - Ind. Rivadavia -:-
21:45San Martin S.J. - Guillermo Brown -:-
00:10CA Estudiantes - Santamarina -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00Argentino MM - Club Sportivo Penarol -:-
23:00CA Liniers - Juventud Unida Universitario -:-
23:00Camioneros Buenos Aires - Cipolletti -:-
23:00Central Norte - Crucero del Norte -:-
23:00Circulo Deportivo - Ferro Gen. Pico -:-
23:00Defensores Belgrano VR - Antoniana -:-
23:00Def. Pronunciamiento - Atletico Parana -:-
23:00Douglas Haig - Boca Unidos -:-
23:00Independiente Chivilcoy - Sansinena -:-
23:00Olimpo - Ciudad Bolivar -:-
23:00San Martin Formosa - Sportivo Las Parejas -:-
23:00Sarmiento Resistencia - CDJU Gualeguaychu -:-
23:00Sol de Mayo - Huracan Las Heras -:-
23:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. -:-
23:00Sportivo Estudiantes - Villa Mitre -:-
23:00Union Sunchales - Gimnasia y Tiro -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

23:00Deportivo Armenio - Colegiales -:-
23:00Dock Sud - Deportivo Merlo -:-
23:00Fenix - Argentino de Quilmes -:-
23:00Ituzaingo - Justo Jose de Urquiza -:-
23:00Los Andes - Canuelas -:-
23:00San Miguel - Acassuso -:-
23:00UAI Urquiza - Talleres (R.E) -:-
23:00Villa San Carlos - Defensores Unidos -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Berazategui - Central Cordoba -:-
21:30Laferrere - Liniers -:-
21:30Puerto Nuevo - Midland -:-
21:30San Martin Burzaco - El Porvenir -:-
00:00Real Pilar - Leandro N. Alem -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

23:00Argentino de Rosario - Deportivo Muniz -:-
23:00Central Ballester - Deportivo Paraguayo -:-
23:00Def. de Cambaceres - Sportivo Barracas -:-
23:00Lugano - Juventud Unida S. M. -:-
23:00Yupanqui - Mercedes -:-

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Independiente 2 - Godoy Cruz 2 -:-
17:00Sarmiento Junin 2 - Velez Sarsfield 2 -:-

ARMENIA: VBET Premier League

16:00Noah - Urartu -:-
16:00Shirak - Ararat -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

07:15West Canberra Wanderers - Tigers FC -:-
08:00Canberra Olympic - Belconnen United -:-
10:00Canberra Croatia - Gungahlin -:-
10:45Monaro Panthers - O'Connor Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

11:30Cooks Hill United - Edgeworth E. -:-

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

08:00Sydney Olympic - Blacktown -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Capalaba FC - Peninsula -:-
11:00Gold Coast - Eastern Suburbs -:-
11:00Gold Coast Knights - Moreton Bay Utd -:-
11:00Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
11:00Queensland Lions - Logan Lightning -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian - Play-off

08:30Adelaide Comets - Croydon -:-
12:30NE Metrostars - Adelaide U21 -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:15Devonport - Launceston -:-
09:00Riverside Olympic - Olympia Warriors -:-
09:30Clarence Zebras - Glenorchy Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Bayswater City - Perth SC -:-
10:00Cockburn City - Perth Glory U21 -:-
10:00Floreat Athena - Stirling Macedonia -:-
10:00Gwelup Croatia SC - Balcatta -:-
10:00Inglewood - Armadale -:-
10:00Sorrento - Joondalup -:-

AUSTRIA: Bundesliga

18:00Altach - A. Lustenau -:-
18:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-
20:30Sturm Graz - LASK -:-

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Lafnitz - Dornbirn -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

18:30Mauerwerk - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Weindorf St. Anna - Weiz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

15:30Kufstein - Schwaz -:-
16:30Kitzbuhel - SC Imst -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

15:00USK Anif - Johann -:-
16:00Golling - Bischofshofen -:-
18:00SAK 1914 - Grodig -:-
20:30Saalfelden - Kuchl -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Gofis - Dornbirner SV -:-
19:00Bregenz - Brauerei Egg -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:00AmânatTuran - Qarabag -:-
19:30Sabah Baku - Neftci Baku -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

14:00Slutsk - Energetik-BGU -:-
16:00Vitebsk - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
18:00Gomel - Belshina -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Maxline Rogachev - FC Slonim -:-
15:00Orsha - Baranovici -:-
17:00Naftan - Lida -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Din. Minsk 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
13:00Zhodino 2 - Minsk 2 -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Oostende - St. Truiden -:-
19:15Genk - Cercle Brugge -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Beveren - Virton -:-
21:00RWDM 47 - Dender -:-

BELGIA: Super League Women

14:30Club Brugge F - St. Liege F -:-
17:00Aalst F - Charleroi F -:-
20:00Leuven F - Femina Woluwe F -:-
20:00Mechelen F - Waregem F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

01:00Tomayapo - Aurora -:-
03:15Independiente Petrolero - Santa Cruz -:-
22:00Royal Pari - The Strongest -:-
00:15Bolivar - Oriente Petrolero -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Borac Banja Luka - Zeljeznicar -:-
18:00Velez Mostar - Zrinjski -:-
18:30Tuzla City - Leotar -:-
20:00Sloga Doboj - Siroki Brijeg -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Banovici - Gradacac -:-
18:00Gorazde - Radnicki Lukavac -:-
18:00GOSK Gabela - Gradina Srebrenik -:-
18:00Hadzici - Stupcanica -:-
18:00Mladost DK - Jedinstvo Bihac -:-
18:00Tomislav - Bratstvo Gracanica -:-
18:00TOSK Tesanj - Kakanj -:-
18:00Vis Simm-Bau - Travnik -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina -:-
18:00Novi Grad - Kozara -:-
18:00Podrinje Janja - Krupa -:-
18:00Prijedor - Sutjeska Foca -:-
18:00Slavija - Ljubic Prnjavor -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Famos Vojkovici -:-
18:00Zvijezda 09 - Laktasi -:-

BRAZILIA: Serie A

22:30Atletico-MG - Goias -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Ituano - Novorizontino -:-
03:30Nautico - Vila Nova -:-
17:00Ponte Preta - Guarani -:-
22:30Chapecoense-SC - Brusque -:-

BRAZILIA: Serie C - Al doilea tur

23:00ABC - Figueirense -:-
23:00Aparecidense - Mirassol -:-
23:00Botafogo SP - Volta Redonda -:-
23:00Vitoria - Paysandu -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

23:00ASA - Pouso Alegre -:-
23:00Portuguesa RJ - Amazonas -:-
23:00SER Caxias - America-RN -:-
23:00Tocantinopolis - Sao Bernardo -:-

BRAZILIA: Copa Paulista

21:00Agua Santa - EC Sao Bernardo -:-
21:00Lemense - Desportivo -:-
21:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
22:00Sao Bento - Primavera EC -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women - Play-off

21:00Ceara F - Ariquemes F -:-

BULGARIA: Parva liga

18:00Spartak Varna - Arda -:-
20:15Levski - Hebar -:-
21:00AmânatLok. Plovdiv - CSKA Sofia -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Dobrudzha - Litex Lovech -:-
18:00Ludogorets II - Dunav Ruse -:-
18:00Svoge - Belasitsa -:-
18:00Yantra Gabrovo - Maritsa Plovdiv -:-
20:00Etar - Sozopol -:-

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Asenovets - Gigant Saedinenie -:-
18:00Atletik Kuklen - Sliven -:-
18:00Beroe II - Yambol 1915 -:-
18:00Borislav Parvomay - Nesebar -:-
18:00Levski Karlovo - Dimitrovgrad -:-
18:00Rodopa Smolyan - Haskovo -:-
18:00Rozova Dolina - Karnobat -:-
18:00Vereya - Zagorets -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Balkan Botevgrad - CSKA 1948 Sofia III -:-
18:00Bansko - Marek -:-
18:00Gotse Delchev - Slavia Sofia 2 -:-
18:00Kostinbrod - Vihren -:-
18:00Kyustendil - Levski II -:-
18:00Levski Rakovski - Botev Ihtiman -:-
18:00Nadezhda Dobroslavci - Razlog -:-
18:00Oborishte - CSKA Sofia II -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Slivnishki Geroy -:-
18:00Vladaya - Septemvri Simitli -:-

BULGARIA: Third League - North-East

18:00Chernolomets - Spartak II -:-
18:00Dunav Ruse II - Chernomorets Balchik -:-
18:00Shumen 2007 - Sportist Toshevo -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Bdin Vidin - Akademik Svishtov -:-
18:00Etar II - Botev Vratsa II -:-
18:00Juventus Malchika - Boruna -:-
18:00Lok. Dryanovo - Mezdra -:-
18:00Lok. Gorna - OFK Levski -:-
18:00Partizan Cerven Brjag - Pavlikeni -:-
18:00Sevlievo - Drenovets -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Yantra Polski Trambesh -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Magara Young Boys - TOP Junior -:-

CAMBODGIA: CPL

11:45Boeung Ket - Tiffy Army -:-
11:45Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger -:-
14:30NagaWorld - Visakha -:-
14:30Phnom Penh Crown - Svay Rieng -:-

CANADA: Canadian Premier League

20:30HFX Wanderers - Pacific FC -:-

CANADA: CSL - Play-off

23:00Serbian W. E. - Continentals -:-
23:00York Region - Scarborough B. -:-

CHILE: Primera B

18:00Recoleta - D. Puerto Montt -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Real San Joaquin - Iberia -:-
22:00San Antonio Unido - Limache -:-
23:00Trasandino - Ind. Cauquenes -:-

CHILE: Cupa

20:15Magallanes - U. De Concepcion -:-
22:45Cobreloa - S. Morning -:-

CHINA: Super League

14:30Shanghai Port - Zhejiang Professional -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

00:00Envigado - Bucaramanga -:-
03:30Petrolera - Dep. Cali -:-
22:00Pereira - Cortulua -:-
00:05Patriotas - Aguilas -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Orsomarso - Real Santander -:-

COREEA DE SUD: K League 1

12:00Pohang - Incheon -:-
14:00Jeju - Suwon -:-

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Seoul E. - Gwangju -:-

COREEA DE SUD: K3 League

10:00Siheung Citizen - Busan Kyotong -:-
11:00Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen -:-
13:00Cheongju Jikji - Gangneung -:-
13:00Dangjin Citizen - Gimhae -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:00Guanacasteca - Alajuelense -:-

CROAŢIA: HNL

19:30Varazdin - Sibenik -:-
22:05Din. Zagreb - Osijek -:-

CROAŢIA: Prva NL

18:30Orijent - Dubrava -:-
18:30Rudes - Bijelo Brdo -:-
18:30Solin - Croatia Zmijavci -:-
18:30Vukovar 1991 - Jarun -:-

CROAŢIA: 3. HNL North

18:30NK Polet - Din. Domasinec -:-
18:30Papuk Orahovica - Varteks Varazdin -:-
18:30Podravac Virje - Radnik Krizevci -:-
18:30Podravina Ludbreg - Koprivnica -:-
18:30Virovitica - Rudar Mursko Sredisce -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Sithoc - Jong Colombia -:-

DANEMARCA: Superliga

17:00Midtjylland - Aarhus -:-

DANEMARCA: 1st Division

14:00Vejle - Sonderjyske -:-
16:00Hobro - Hillerod -:-

DANEMARCA: 2nd Division

15:00BK Frem - Jammerbugt -:-
15:00Brabrand - Aarhus Fremad -:-
15:00Roskilde - Kolding -:-
15:00Skive - Thisted -:-

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Dalum IF - SfB-Oure -:-
14:00Vanløse - Middelfart -:-
14:30VSK Aarhus - Holstebro -:-
14:45FA 2000 - Tarnby -:-
15:00Næsby - Lyseng -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

15:00Nordsjaelland F - Brondby F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Gualaceo - Tecnico U. -:-
23:00Orense - Barcelona SC -:-

ECUADOR: Copa Ecuador - Grupe

02:00Ind. del Valle - El Nacional -:-

EGIPT: Premier League

19:30Al Ittihad - National Bank Egypt -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00AmânatAguila - Alianza FC -:-
23:00AmânatChalatenango - Atletico Marte -:-
23:00AmânatDragon - Platense Municipal -:-
23:00AmânatFAS - Santa Tecla -:-
23:00AmânatJocoro - Luis Angel Firpo -:-
23:00AmânatMetapan - 11 Deportivo -:-

ELVEŢIA: Promotion League

18:00St. Gallen II - FC Basel II -:-
21:00Biel - Luzern II -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

16:00Sion II - Oberwallis Naters -:-
18:00Concordia - Monthey -:-
18:00Terre Sainte - Servette U21 -:-
18:30Martigny - Vevey -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

19:00Emmenbrucke - Dornach -:-
20:00Thun II - Xamax U21 -:-
21:00Delemont - Langenthal -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Gossau - Taverne -:-
17:00AmânatKreuzlingen - Tuggen -:-
17:00Uzwil - Grasshopper II -:-
18:00Wettswil-Bonstetten - Kosova -:-
18:30Weesen - Hongg -:-
19:00Paradiso - Winterthur II -:-

ELVEŢIA: Cupa Elveţiei

16:30Schotz - Luzern -:-
17:00Affoltern - Sarmenstorf -:-
17:00Bavois - Yverdon -:-
17:00Rotkreuz - Chiasso -:-
17:00Wohlen - Kreuzlingen -:-
18:00Sternenberg - Goldstern -:-
18:00Wettswil-Bonstetten - Grasshoppers -:-
18:00Wittenbach - Arbedo-Castione -:-
18:15Bischofszell - Aarau -:-
18:30Chenois - Sion -:-
18:30Portalban - Grand-Saconnex -:-
19:00Littau - Wil -:-
19:00Saxon-Sports - Meyrin -:-
21:00Italien - Lausanne Ouchy -:-

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Aarau F - FC Basel F -:-
17:00Yverdon F - Grasshopper F -:-
17:00Zurich F - Servette F -:-
18:30Young Boys F - St. Gallen F -:-
20:00Rapperswil F - Luzern F -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Tallinna Kalev - Paide -:-
17:00Narva - Legion -:-
19:00Flora - Parnu JK Vaprus -:-

ESTONIA: Esiliiga

15:00Elva - FC Alliance -:-
15:00Tulevik - Levadia U21 -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Saku Sporting F - Parnu JK Vaprus F -:-
15:00Tallina Kalev F - Tabasalu F -:-

FIJI: Premier League

04:30Labasa - Suva -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

17:00SJK - KuPS -:-
17:00VPS - Lahti -:-

FINLANDA: Ykkonen

17:00Jaro - JaPS -:-
17:00PEPO - KTP -:-
17:00PK-35 - Gnistan -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00PeKa - Keski-Uusimaa -:-
17:00Atlantis - LaPa -:-
17:00JIPPO - Kiffen -:-
18:00KaPa - Lahden Reipas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

17:00GrIFK - Klubi 04 -:-
17:00Jazz Pori - Ilves 2 -:-
18:00Ilves-Kissat - HJS -:-
19:00VJS - SalPa -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

17:00Kajaanin Haka - Komeetat -:-
17:00Vaajakoski - OLS Oulu -:-
18:00Rovaniemi - OTP -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00HPS F - ONS Oulu F -:-
14:00PK-35 Vantaa F - Aland Utd F -:-
15:00NJS F - PK-35 Helsinki F -:-
17:00HJK F - Ilves F -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00St. Etienne - Le Havre -:-
20:00Amiens - Bastia -:-
20:00Caen - Guingamp -:-
20:00Dijon - Nimes -:-
20:00Laval - Metz -:-
20:00Niort - Paris FC -:-
20:00Pau FC - Sochaux -:-
20:00Rodez - Annecy -:-
20:00Valenciennes - Quevilly Rouen -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

19:00Blois - Granville -:-
19:00Caen II - Vannes -:-
19:00Chateaubriant - Chambly -:-
19:00Guingamp II - Evreux -:-
19:00Poissy - Rennes II -:-
19:00Rouen - Beauvais -:-
19:00Saint-Malo - Chartres -:-
19:00Saint-Pryve - Racing Club de France -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00ASM Belfort - Wasquehal -:-
19:00Boulogne - Fleury-Merogis -:-
19:00FC 93 - Colmar -:-
19:00Haguenau - Creteil -:-
19:00Lusitanos - Epinal -:-
19:00Metz II - St Quentin -:-
19:00Reims II - Besancon -:-
21:00Sainte-Genevieve - Furiani Agliani -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Aubagne - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Auxerre II - Hyeres -:-
19:00Canet Roussillon - Toulon -:-
19:00Frejus - Lyon II -:-
19:00Jura Sud - Grasse -:-
19:00Lyon - La Duchere - Ales -:-
19:00Marignane - Evian TG -:-
21:00Sete - Saint Priest -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

17:00Nantes II - Trelissac -:-
19:00Andrezieux - Bourges 18 -:-
19:00Angers II - Chamalieres -:-
19:00Angouleme - Saumur -:-
19:00Les Herbiers - Moulins-Yzeure -:-
19:00Lorient II - Romorantin -:-
19:00Vierzon - Bergerac -:-
20:00Stade Bordelais - GOAL FC -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Bolnisi - Samgurali -:-
19:00Din. Tbilisi - Dila Gori -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:30Merani Tbilisi - Georgia -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Paderborn - Kiel -:-
14:00Regensburg - Karlsruher -:-
14:00Sandhausen - Nurnberg -:-
21:30Braunschweig - Dusseldorf -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Dresda - Elversberg -:-
15:00Freiburg II - Viktoria Koln -:-
15:00Mannheim - Dortmund II -:-
15:00RW Essen - Ingolstadt -:-
15:00Saarbrucken - Aue -:-
15:00Wehen - Osnabruck -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hannover II - Havelse -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Hertha II - Viktoria Berlin -:-
14:00Lokomotive Leipzig - TB Berlin -:-
14:30Meuselwitz - Erfurt -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Ahlen - Bocholt -:-
15:00Dusseldorf II - Straelen -:-
15:00Fortuna Koln - Schalke II -:-
15:00Kaan-Marienborn - Rodinghausen -:-
15:00Munster - Monchengladbach II -:-
15:00Oberhausen - Lippstadt -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Steinbach Haiger -:-
15:00Freiberg - Homburg -:-
15:00FSV Frankfurt - Kassel -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Mainz II -:-
15:00Trier - Ulm -:-
15:00Worms - Stuttgart II -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Furth II - Unterhaching -:-
15:00Hankofen-Hailing - Turkgucu Munchen -:-
15:00Nurnberg II - Spvgg Ansbach 09 -:-
18:00Aubstadt - Aschaffenburg -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Tasmania Berlin -:-
14:00Rathenow - Dynamo Schwerin -:-
15:00MSV Neuruppin - Staaken -:-
15:00Rostocker FC - Schwerin -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Blau-Weiss Zorbau - Bischofswerdaer -:-
15:00Grimma - Oberlausitz -:-
15:00Krieschow - Einheit Rudolstadt -:-
15:00Sandersdorf - Bautzen -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30Bordesholm - Husumer -:-
15:00Neumunster - Dornbreite Lubeck -:-
15:00Pansdorf - SC Weiche-08 II -:-
19:00Oldenburger - GW Siebenbaumen -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

16:00Curslack-Neuengamme - Sasel -:-
16:30Altona - Turkiye Wilhelmsburg -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:00Ramlingen-Ehlershausen - Heeslinger -:-
17:00Gifhorn - VfL Oldenburg -:-
17:00Schoningen - Spelle-Venhaus -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Alzenau - Hadamar -:-
16:00Fernwald - Unter-Flockenbach -:-
16:00Waldgirmes - Stadtallendorf -:-
16:00Weidenhausen - Friedberg -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
16:30Pfeddersheim - Engers -:-
17:00Eisbachtal - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
17:00Schott Mainz - Waldalgesheim -:-
18:30Elversberg II - Hertha Wiesbach -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

16:00Bayern Hof - Gebenbach -:-
16:00Donaustauf - Geesdorf -:-
18:00Abtswind - DJK Bamberg -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Ingolstadt II - Garching -:-
15:00Kottern-St. Mang - Munchen 1860 II -:-
15:00Landsberg - Turkspor Augsburg -:-
16:00Ismaning - Kirchanschoring -:-
18:00Gundelfingen - Schalding -:-
18:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00FC Holzhausen - Nottingen -:-
15:00Goppinger SV - Ravensburg -:-
15:00SU Neckarsulm - Villingen -:-
15:30Freiburger - Bietigheim-Bissingen -:-
16:30Reutlingen - Oberachern -:-
19:00Stuttgarter Kickers - Backnang -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

19:30Hurth - Bonner -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

19:00Duisburg - Uerdingen -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Berliner AK 07 U19 - St. Pauli U19 -:-
12:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 -:-
12:00Magdeburg U19 - Kiel U19 -:-
13:00Rostock U19 - Wolfsburg U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

13:00Stuttgart U19 - Heidenheim U19 -:-
14:00Hoffenheim U19 - Darmstadt U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

13:00B. Monchengladbach U19 - Bonner U19 -:-
16:00Verl U19 - Leverkusen U19 -:-

GERMANIA: DFB Pokal - Feminin

14:00Buntentor F - Hamburg F -:-
16:00Saalfeld Titans F - Karlsruher SC F -:-

GRECIA: Super League

20:00Atromitos - OFI Crete -:-
21:30Lamia - AEK -:-
21:45PAOK - Panetolikos -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:30Marathon - Vida -:-

INDIA: Durand Cup

12:30Chennaiyin - Army Red -:-
15:30ATK Mohun Bagan - Rajasthan United -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00PSM Makassar - Arema -:-
16:30RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-
17:00Runavik 2 - Fuglafjordur -:-
17:00Sandur - 07 Vestur Sorvagur 2 -:-
17:00TB Tvoroyri - B36 Torshavn 2 -:-
17:00Vikingur 2 - Undri -:-

IORDANIA: Jordan Cup

18:00Al Ramtha - Al Ahli -:-
18:00Shabab Al Ordon - Shabab Nazzal -:-
20:30Al-Faisaly Amman - Al Tora -:-
20:30Aqaba - Blama -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:30Longford - Wexford -:-

IRLANDA: National League Women

19:00Cork City F - Sligo Rovers F -:-
19:00Treaty Utd F - Galway WFC F -:-
20:00Wexford F - Dublin Waves F -:-
21:35Athlone WFC F - Peamount F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - C. Rangers -:-
17:00Dungannon - Ballymena -:-
17:00Glenavon - Larne -:-
17:00Portadown - Coleraine -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Ballinamallard - Newington -:-
17:00Dergview - Ballyclare -:-
17:00Institute - Annagh -:-
17:00Knockbreda - H&W Welders -:-
17:00Warrenpoint - Dundela -:-

ISLANDA: Cupa

23:00Kopavogur - Breidablik -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00H. Haifa - H. Tel Aviv -:-
19:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera -:-
20:00Netanya - B. Jerusalem -:-
20:15Sakhnin - M. Haifa -:-

ITALIA: Serie B

21:45Ascoli - Spal -:-
21:45Genoa - Benevento -:-
21:45Perugia - Parma -:-

ITALIA: Primavera 1

11:30Cagliari U19 - Torino U19 -:-
12:00AC Milan U19 - Frosinone U19 -:-
17:30Bologna U19 - Inter U19 -:-
17:30Cesena U19 - AS Roma U19 -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Sapporo - Sagan Tosu -:-
12:00Shimizu - Kashiwa -:-
13:00Avispa Fukuoka - Kawasaki -:-
13:00Hiroshima - G-Osaka -:-

JAPONIA: J2 League

12:00Albirex Niigata - Kumamoto -:-
12:00Chiba - Tokushima -:-
12:00Yokohama FC - Okayama -:-
12:30Ryukyu - Yamagata -:-
13:00Blaublitz - Tochigi -:-
13:00Kanazawa - V-Varen Nagasaki -:-
13:00Kusatsu - Vegalta Sendai -:-
13:00Oita - Grulla Morioka -:-
13:00Omiya Ardija - Machida -:-
13:00Renofa Yamaguchi - Mito -:-

JAPONIA: J3 League

10:30Iwaki - Fukushima Utd -:-
12:00Sagamihara - Kagoshima Utd -:-
12:30Toyama - Ehime -:-
13:00Gifu - Fujieda MYFC -:-
13:00Vanraure - Nagano -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

16:00FK Akzhayik - Kaspij Aktau -:-
16:00Shakhtar K. - Atyrau -:-
18:00Maqtaaral - Turan -:-

KAZAKHSTAN: First Division

13:00Ekibastuz - Igilik -:-
13:00FC Astana 2 - Yassy -:-
13:00FK Kyran - Zhetysu -:-
13:00K. Almaty 2 - Baykonur Kyzylorda -:-
13:00Okzhetpes - Akademiya Ontustik -:-
13:00Shakhtar Bulat - Kaisar -:-
13:00Taraz-Karatau 2 - Zhenis -:-

KOSOVO: Superliga

18:00FC Ballkani - Drenica -:-
18:00KF Llapi - Trepca 89 -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:00Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata -:-
15:00Alay Osh - Talant -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

14:00Tukums 2000 - FK Liepaja -:-
16:00Metta/LU - Spartaks -:-
18:00Super Nova - BFC Daugavpils -:-

LETONIA: 1. Liga

13:00Grobina - Rigas 2 -:-
15:00Saldus SS/Leevon - Valmiera 2 -:-
17:00Dinamo Riga - Riga FC 2 -:-

LITUANIA: A Lyga

17:00Hegelmann - Kauno Zalgiris -:-
19:00Siauliai FA - Dziugas Telsiai -:-

LITUANIA: I Lyga

15:00Ekranas - Garliava -:-
17:00FK Minija - Nevezis Kedainiai -:-
18:00Riteriai 2 - FK Panevezys 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

15:00Alaves B (Esp) - SD Logrones (Esp) -:-
15:00Anorthosis (Cyp) - Pafos (Cyp) -:-
20:00Nea Salamis (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) -:-
20:00Numancia (Esp) - Real Madrid B (Esp) -:-
21:00Espanyol B (Esp) - Sant Andreu (Esp) -:-
21:30Antequera (Esp) - Algeciras (Esp) -:-

LUME: Club Friendly Women

15:00SGS Essen F (Ger) - Den Haag F (Ned) -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:00Makedonija GP - Pobeda -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

18:00Belasica - Borec -:-
18:00KF Gostivar - Sasa -:-
18:00Kozuf Gevgelija - Arsimi -:-
18:00Pelister - Besa 1976 -:-
18:00Sloga Vinica - Karaorman -:-
18:00Teteks - Detonit Plackovica -:-
18:00Vardar - Ohrid -:-
18:00Voska Sport - Lok. Skopje -:-

MALAEZIA: Premier League

15:15Kuching City FC - UiTM -:-

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Red Lions -:-
15:30Ekwendeni Hammers - Sable Farming -:-
15:30Moyale Barracks - MAFCO -:-
15:30Silver Strikers - Mighty Tigers -:-

MALTA: Premier League

19:30Gzira - Santa Lucia -:-
20:30Mosta FC - Gudja -:-
21:45Floriana - Pieta Hotspurs -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Necaxa - Guadalajara -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atlas U20 - Puebla U20 -:-
17:00Club America U20 - Cruz Azul U20 -:-
17:00Monterrey U20 - Tigres U20 -:-
17:00Queretaro U20 - Tijuana U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Guadalajara F - Santos Laguna F -:-
03:00Queretaro F - Atlas F -:-
04:00Tigres F - Pachuca F -:-
05:00Tijuana F - U.N.A.M. F -:-
20:00Cruz Azul F - Necaxa F -:-

MOLDOVA: Super Liga

18:00Sf.Gheorghe - Dinamo-Auto -:-
20:00Petrocub - Zimbru -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

19:00Jezero - OFK Petrovac -:-
21:00Buducnost - Sutjeska -:-
21:00Decic - Rudar -:-
21:00Iskra - Arsenal Tivat -:-
21:00Mornar - Jedinstvo -:-

MYANMAR: National League

11:30Hantharwady Utd - Shan Utd -:-

NIGERIA: Aiteo Cup

18:00Kogi - Kano -:-
18:00Niger - Lobi Stars -:-
18:00Wikki Tourist - Nasarawa -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Bodo/Glimt - Ham-Kam -:-
19:00Odd - Sarpsborg 08 -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

17:00Sogndal - Brann -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Egersund - Sotra -:-
15:00Notodden - V. Haugesund -:-
16:00AnulatHalden - Oygarden -:-
17:00Arendal - Ullern -:-
17:00Flekkeroy - Strømmen -:-
17:00Orn - Moss -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Hodd - Levanger -:-
16:00Brattvag - Alta -:-
16:00Eidsvold - Frigg -:-
17:00Kjelsås - Baerum Sportsklubb -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Grorud 2 - Froya -:-
15:00Nordstrand - Sandviken -:-
15:00Ready - OS -:-
17:00Oppsal - Lokomotiv Oslo -:-
19:00Lyn - Grei -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Elverum - Spjelkavik -:-
14:00Raufoss 2 - Forde -:-
15:00Brumunddal - Honefoss -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Bremnes - Brodd -:-
15:00Haugesund 2 - Bjarg -:-
15:00Stord - Lysekloster -:-
16:00Djerv 1919 - Sola -:-
16:00Sandnes 2 - Fana -:-
18:00Viking 2 - Akra -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00IL Express - Pors -:-
15:00Jeloy - Follo -:-
16:00Start 2 - Halsen -:-
18:30Uradd - Eik-Tonsberg -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Steinkjer - Orkla -:-
17:00Kolstad - Melhus -:-
17:00Trygg/Lade - Byåsen -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

18:00Vålerenga F - Lyn F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:30Vitesse - Heerenveen -:-
19:45Sittard - Cambuur -:-
22:00FC Emmen - Utrecht -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Hardenberg - Noordwijk -:-
16:00IJsselmeervogels - Oostzaan -:-
16:00Kozakken Boys - Excelsior Maassluis -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Scheveningen -:-
16:30HFC - Spakenburg -:-
16:30Katwijk - Jong Volendam -:-
16:30TEC - Quick Boys -:-
18:00Jong Sparta Rotterdam - Lisse -:-
19:00De Treffers - AFC -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - VV DOVO -:-
15:30Barendrecht - Excelsior 31 -:-
15:30GVVV - Ter Leede -:-
15:30Harkemase Boys - ASWH -:-
15:30Rijnvogels - Hoek -:-
15:30RKAV Volendam - VVOG -:-
15:30Staphorst - Sportlust -:-
16:00DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
16:00Urk - Sparta Nijkerk -:-

OMAN: Professional League

21:00Al-Ittihad - Oman Club -:-
23:00Sohar - Al Nasr -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Resistencia - Ameliano -:-
02:15Sol De America - Guairena FC -:-
23:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 De Febrero - San Lorenzo -:-
23:00Atyra - Martin Ledesma -:-
23:00Deportivo Santani - Sp. Luqueno -:-
23:00Fernando de la Mora - Colegiales -:-
23:00Independiente F.B.C. - 2 de Mayo -:-
23:00River Plate - Pastoreo -:-
23:00Rubio Nu - Guarani de Trinidad -:-
23:00Sportivo Iteno - Sportivo Trinidense -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00Cajamarca - Ayacucho -:-
21:15Dep. Municipal - Alianza Atl. -:-
23:30Cienciano - Grau -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Plock - Korona -:-
18:30Slask - Cracovia -:-
21:00Warta - Widzew Lodz -:-

POLONIA: Division 1

16:00Podbeskidzie - Puszcza -:-
18:30Wisla - Skra -:-
21:00Termalica B-B. - S. Rzeszow -:-

POLONIA: Division 2

18:00Elblag - Pruszkow -:-
18:00KKS Kalisz - Pogon Siedlce -:-
19:00Kotwica Kolobrzeg - Siarka Tarnobrzeg -:-
19:00Motor Lublin - Stomil Olsztyn -:-
19:00Polkowice - Slask 2 -:-
20:11Polonia W. - Wisla Pulawy -:-

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Jagiellonia II - Concordia Elblag -:-
17:00Blonianka Blonie - Skierniewice -:-
18:00Bron Radom - Swit -:-
18:00Ostroda - Legia II -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - Solec K. -:-
13:00Pogon Szczecin II - B. Gdynia -:-
15:00Sroda - Vineta W. -:-
17:00Cartusia Kartuzy - Jarocin -:-
18:00Unia Janikowo - Nowe Skalmierzyce -:-
18:00Zawisza - Unia Swarzedz -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Rakow 2 - Stilon Gorzow -:-
14:00Goczalkowice Zdroj - Carina Gubin -:-
18:00Bielsko-Biala - Odra W. -:-
18:00Chrobry Glogow 2 - Polonia B. -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 -:-
18:00Kluczbork - Pawlowice -:-
18:00Sleza Wroclaw - Brzeg -:-
18:00Warta Gorzow - Nysa -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

18:00Biala Podlaska - Korona 2 -:-
18:00Lublinianka - Unia Tarnow -:-
18:00S. Wola - Chelmianka Chelm -:-

POLONIA: Central Youth League

19:00Arka U18 - Lechia U18 -:-
19:00Korona U18 - Rakow Czestochowa U18 -:-
19:00Lech U18 - Polonia W. U18 -:-
19:00Legia U18 - Zaglebie U18 -:-
19:00Legnica U18 - Escola Warszawa U18 -:-
19:00Pogon Szczecin U18 - Jagiellonia U18 -:-
19:00Slask U18 - Gornik Z. U18 -:-
19:00Wisla U18 - Cracovia U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

12:30Leczna F - Medyk Konin F -:-
13:00Czworka Radom F - Pogon Tczew F -:-
14:00Gdansk F - Slask F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Santa Clara - Arouca -:-
20:00Chaves - Vizela -:-
22:30FC Porto - Sporting -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Farense - Academico Viseu -:-
17:30Moreirense - Torreense -:-
20:00Trofense - Vilafranquense -:-

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Felgueiras - Sanjoanense -:-
19:00Anadia - CDC Montalegre -:-
19:00Fafe - S. Joao Ver -:-
19:00Os Belenenses - Academica -:-
19:00Sporting B - Moncarapachense -:-
21:30Amora - Alverca -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Bohemians - Hradec Kralove -:-
17:00Ostrava - Teplice -:-
17:00AmânatPlzen - Brno -:-
20:00Mlada Boleslav - Sparta Praga -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Trinec - Slavia Praga B -:-
17:30Dukla Praga - Varnsdorf -:-
18:00Karvina - Jihlava -:-
18:00Lisen - Pribram -:-
18:00Prostejov - Sigma Olomouc B -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Bohemians 1905 B - Motorlet Prague -:-
11:15Vltavin - Sokolov -:-
11:15Zbuzany - Hostoun -:-
11:30Ceske Budejovice B - Domazlice -:-
15:30Prestice - Pisek -:-
19:00Karlovy Vary - Kraluv Dvur -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Zivanice -:-
11:30Prepere - Pardubice B -:-
18:00Banik Most - Sous - Brozany -:-
18:00Benesov - Zizkov -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Znojmo - Vitkovice -:-
17:30Blansko - Kvitkovice -:-
17:30FK Frydek-Mistek - Vrchovina -:-
17:30Frydlant n. O. - Kromeriz -:-
17:30Hodonin - Rosice -:-
17:30SK Hranice - Slovacko B -:-
17:30Uhersky Brod - Zlin B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:00Tochovice - Pribram B -:-
11:15Marianske Lazne - Horni Briza -:-
11:15Petrin Plzen - Sobeslav -:-
11:30Cesky Krumlov - Klatovy -:-
18:00Horovice - FK Komarov -:-
18:00Katovice - Doubravka -:-
18:00Rokycany - Aritma Prague -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Ceska Lipa - Steti -:-
11:15Chomutov - Hvezda Cheb -:-
11:15Kladno - Ujezd Prague -:-
11:15Libis - Slany -:-
11:15Olympie Brezova - Vilemov -:-
11:30Kosmonosy - Neratovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Chrudim B - Vysoke Myto -:-
11:30Velke Hamry - Caslav -:-
18:00Nachod - Trutnov -:-
18:00Usti nad Orlici - Dvur Kralove -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Bohunice - Jihlava B -:-
11:15Breclav - Humpolec -:-
17:30Havlickuv Brod - Lanzhot -:-
17:30Zdirec n. D. - Start Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

17:30Holesov - Vsetin -:-
17:30Nove Sady - Bzenec -:-
17:30Skastice - HFK Olomouc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Opava B - Valasske Mezirici -:-
17:30Bridlicna - Bruntal -:-
17:30Rymarov - Karvina B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Taborsko B - TJ Osek -:-
16:00Protivin - Jankov -:-
18:00Drazice - Jindrichuv Hradec -:-
18:00Olesnik - Strakonice -:-
18:00Rudolfov - FC Semice -:-
18:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:00SK Krumvir - Sparta Brno -:-
18:00Boskovice - Kurim -:-
18:00Bosonohy - Lednice -:-
18:00Moravska Slavia - Ivancice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Touzim -:-
11:30KV Dvory - Vintirov -:-
15:00Citice - Union Nove Sedlo -:-
18:00Chodov - Kralovske Porici -:-
18:00Lomnice - Nova Role -:-
18:00Nejdek - Ostrov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Vysoka n. Labem - Tyniste n. Orl. -:-
18:00Kostelec n. O. - Jaromer -:-
18:00Libcany - Vrchlabi -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

15:00Rovensko p. Tr. - Studenec -:-
15:15FC Pencin - Lomnice nad Popelkou -:-
18:00Novy Bor - Hradek nad Nisou -:-
18:00Sedmihorky - Velke Hamry B -:-
18:00Straz p. Ralskem - Mimon -:-
18:00Zelezny Brod - Frydlant -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:15Vratimov - Haj ve Slezsku -:-
17:30Brusperk - Pusta Polom -:-
17:30Dolni Benesov - Bolatice -:-
17:30Jakubcovice - Cesky Tesin -:-
17:30Petrvald na Morave - Orlova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:00Lutin - Velke Losiny -:-
16:30Mohelnice - Kostelec na Hane -:-
17:30Jesenik - Konice -:-
17:30Zelatovice - Bohunovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Ceska Trebova - Libisany -:-
18:00Holice - Litomysl -:-
18:00Moravany - Lazne Bohdanec -:-
18:00Moravska Trebova - Hermanuv Mestec -:-
18:00Tremosnice - Chocen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:00Chotikov - Zruc -:-
18:00Tachov - Plzen-Cernice -:-
19:00Nepomuk - Sokol Radnice -:-
19:00Nyrsko - Tlumacov -:-
19:00Rapid Plzen - Sokol Lhota -:-
19:00Vejprnice - Stankov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Kolovraty - Tempo Prague -:-
11:15Olympia Radotin - Spoje Prague -:-
11:15Podoli Praha - Vysehrad -:-
11:30Dukla JM - Zlicin -:-
11:30Hostivar - Branik -:-
11:30Predni Kopanina - Motorlet Prague B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:30Horky nad Jizerou - Kutna Hora -:-
16:00Nespeky - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Dobris - Spartak Pribram -:-
18:00Povltavska FA B - Sokolec -:-
18:00Tuchlovice - SK Doksy -:-
18:00Union Beroun - Velim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Krupka - Oldrichov -:-
11:15Nestemice - Modlany -:-
15:00Cernovice - Lovosice -:-
18:00Brna - Litomericko -:-
18:00FK Jilove - Srbice -:-
18:00Perstejn - Domousice -:-
18:00Zatec - Horni Jiretin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Kamenice nad Lipou - Zirovnice -:-
17:30Namest n. Oslavou - Velke Mezirici B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

17:30Slusovice - Morkovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

12:00Lok. Brno F - Plzen F -:-
16:00Sparta Praga F - Ostrava F -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Turul câștigătorilor

23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-

RUSIA: Premier League

13:00Ural - Nizhny Novgorod -:-
15:00Khimki - Lok. Moscova -:-
17:30Din. Moscova - Sp. Moscova -:-
20:00FK Rostov - Sochi -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

18:00Baltika 2 - Rodina Moscow U21 -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

15:00Ryazan - Arsenal Tula 2 -:-
17:00Kaluga - Znamya Noginsk -:-

RUSIA: Supreme Division Women

10:45Zvezda F - TSKA Moscova F -:-
18:00FK Rostov F - Lok. Moscova F -:-

RWANDA: Premier League

16:00Gasogi United - Mukura Victory Sports -:-
16:00Rwamagana City - Gorilla -:-
19:30Rayon Sport - Rutsiro -:-

SCOŢIA: Premiership

14:30Hibernian - Rangers -:-
17:00Dundee Utd - St. Mirren -:-
17:00Motherwell - Livingston -:-
17:00Ross County - Kilmarnock -:-
17:00St. Johnstone - Aberdeen -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Queen's Park -:-
17:00Cove Rangers - Ayr -:-
17:00Hamilton - Raith -:-
17:00Morton - Dundee FC -:-

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Alloa -:-
17:00FC Edinburgh - Falkirk -:-
17:00Kelty Hearts - Dunfermline -:-
17:00Montrose - Clyde -:-
17:00Peterhead - Queen of South -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Stirling -:-
17:00Bonnyrigg Rose - Albion Rovers -:-
17:00East Fife - Forfar -:-
17:00Elgin - Stranraer -:-
17:00Stenhousemuir - Dumbarton -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Banks O' Dee - Keith -:-
17:00Brechin - Buckie Thistle -:-
17:00Clachnacuddin - Turriff Utd -:-
17:00Forres Mechanics - Huntly -:-
17:00Inverurie Loco Works - Formartine Utd -:-
17:00Lossiemouth - Wick Academy -:-
17:00Nairn County - Deveronvale -:-
17:00Rothes - Brora Rangers -:-
17:00Strathspey Thistle - Fraserburgh -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Caledonian Braves - Edinburgh University -:-
17:00Dalbeattie Star - Rangers B -:-
17:00East Kilbride - Bo'ness United -:-

SERBIA: Super Liga

18:00AmânatCukaricki - Steaua Roșie B. -:-
18:55Vojvodina - Mladost -:-
21:00Javor - Radnicki 1923 -:-

SERBIA: Prva Liga

18:00Graficar Beograd - IMT Novi Beograd -:-
18:00Indjija - Macva -:-
18:00Jedinstvo U. - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00Radnicki Beograd - Loznica -:-
20:00Sloboda - Rad -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Studentski Grad - Borac Lazarevac -:-
18:00BSK Borca - Sindjelic Beograd -:-
18:00OFK Beograd - BASK -:-
18:00Radnicki Obrenovac - Usce -:-
18:00Zemun - Teleoptik -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:001. Maj Ruma - Dinamo Pancevo -:-
18:00Becej - Jedinstvo SP -:-
18:00Hajduk 1912 - Omladinac NB -:-
18:00Radnicki 1912 - Naftagas -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Dubocica - Car Konstantin -:-
18:00Jagodina - Radnicki Svilajnac -:-
18:00Timok - Dunav Prahovo -:-
18:00Toplicanin - Vlasina -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Buducnost Arilje - Buducnost Krusik -:-
18:00Macva Bogatic - Borac 1926 -:-
18:00Mladi Radnik - FAP -:-
18:00Sloga Pozega - Smederevo -:-
18:00Takovo - Real Podunavci -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Hougang - Young Lions -:-
12:30Lion City - Tanjong Pagar -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Michalovce - Skalica -:-
19:00Trencin - L. Mikulas -:-
19:00Trnava - Dun. Streda -:-
19:00Z. Moravce-Vrable - Ruzomberok -:-

SLOVACIA: 2. liga

11:30Zilina B - Presov -:-
17:30Dubnica - Raca -:-
17:30FK Humenne - Kosice -:-
17:30Puchov - Myjava -:-
17:30Trebisov - Povazska Bystrica -:-

SLOVACIA: 3. Liga - East

17:30Lipany - Filakovo -:-
17:30Poprad - Bardejov -:-
17:30Vranov - Giraltovce -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

17:30FK Nove Zamky - Velke Ludince -:-
17:30MSK Martin - Malzenice -:-
17:30Sala - Inter Bratislava -:-
17:30Sered - Castkovce -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

14:30NSK 1922 Bratislava - Rohoznik -:-
18:00Bernolakovo - Rovinka -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

17:30Badin - Cadca -:-
17:30Salkova - Zarnovica -:-
17:30Slavia Staskov - SK Javornik Makov -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

11:30Imel - Boleraz -:-
18:00Gabcikovo - Gbely -:-
18:00Hurbanovo - Levice -:-
18:00Marcelova - Trebatice -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women

12:00Ruzomberok F - B. Bystrica F -:-
12:00Trnava F - Trencin F -:-
17:00Zilina F - Slovan Bratislava F -:-

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Bravo - Mura -:-
21:15Koper - O. Ljubljana -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:00Beltinci - Bilje -:-
18:00Fuzinar - NK Krka -:-
18:00NK Bistrica - Primorje -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00Brezice - Zavrc -:-
18:00Dobrovce - Ljutomer -:-
18:00Dravograd - Drava -:-
18:00Posavje Krsko - Dravinja -:-
18:00Sampion Celje - Cirkulane -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:00Brda - Visoko -:-
18:00Sava Kranj - Dren Vrhnika -:-
18:00Sencur - NK Adria -:-
18:00Skofja Loka - Ljubljana Svoboda -:-
18:00Slovan Ljubljana - Tolmin -:-
18:00Ziri - Izola -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

12:00MSM Ptuj F - Radomlje F -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Dekedda - Jazeera -:-

SPANIA: LaLiga2

23:00Alaves - Mirandes -:-
18:30Gijon - Andorra -:-
20:30Albacete - Burgos CF -:-
20:30Zaragoza - Levante -:-
23:00Granada - Racing Santander -:-

SUA: MLS

05:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-

SUA: NWSL Women

03:00Kansas City Current F - Angel City F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Varberg - Djurgarden -:-

SUEDIA: Superettan

16:00Landskrona - Jonkoping -:-
16:00Östersund - Brommapojkarna -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Orebro Syr. - Taby -:-
14:00Pitea - Forward -:-
14:00Vasalund - Haninge -:-
17:00Gefle - Sandviken -:-
17:00Sollentuna - Karlstad -:-
19:00Team TG FF - Sylvia -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Ljungskile - Qviding -:-
17:00Oskarshamn - Falkenberg -:-
17:00Torn - GAIS -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

15:00Gottne IF - IFK Ostersund -:-
15:00Kiruna - Bergnasets AIK -:-
15:00Skelleftea - Friska Viljor FC -:-
16:00Ytterhogdal - Sund IF -:-
17:00IFK Lulea - Algarna-Harnosand -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

15:00Hudiksvall - Sandvikens AIK -:-
16:00Forsbacka IK - Skiljebo -:-
16:00IFK Stocksund - Kvarnsveden -:-
18:00Gute - Kungsangen -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:30Savedalen - Varbergs GIF -:-
15:00BK Astrio - Hittarp -:-
15:00Husqvarna - Torslanda -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Hassleholms IF - Ariana -:-
15:00Karlskrona - Balkan -:-
15:00Nosaby IF - Rappe GOIF -:-
15:00Osterlen FF - IFK Hassleholm -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00IFK Eskilstuna - Karlbergs -:-
15:00Trosa-Vagnharads - Assyriska FF -:-
17:00Nykopings - Huddinge -:-
17:30Lidingo IFK - Sleipner -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Grebbestad - Karlslund -:-
15:00Saffle SK - Vanersborgs FK -:-
16:00Mjolby AI FF - Lidkoping -:-
16:00Nordvarmland - Stenungsunds -:-

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Uppsala F - Lidkoping F -:-
16:00Norrkoping F - Mallbacken F -:-
16:00Team TG FF F - Sundsvall F -:-
17:00Gamla Upsala F - Alingsas FC F -:-
17:00Jitex F - Alvsjo F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00CSKA Pomir Dushanbe - Istaravshan -:-
15:00Ravshan Zafarabad - Eskhata -:-
15:00Regar-TadAZ - Faizkand -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00Nong Bua Pitchaya - Bangkok Utd -:-
15:00Police Tero - Chonburi -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:30Suphanburi - Ayutthaya Utd -:-
14:00Rayong FC - Ranong -:-
14:30Uthai Thani - Samut Prakan City -:-
15:00Kasetsart - Chiangmai Utd -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00Hang Yuan F - Taoyuan F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Kinondoni MC -:-
16:00Coastal Union - Young Africans -:-
18:15Simba - Kagera Sugar -:-
20:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-

TURCIA: Super Lig

19:15Giresunspor - Kasimpasa -:-
19:15Hatayspor - Gaziantep -:-
21:45Antalyaspor - Trabzonspor -:-

TURCIA: 1. Lig

17:00Tuzlaspor - Bandirmaspor -:-
20:00Samsunspor - Eyupspor -:-
21:45Altinordu - Sakaryaspor -:-

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Umraniyespor 2 - Galatasaray 2 -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Bala Town - Haverfordwest -:-
16:30Caernarfon - Pontypridd -:-
16:30TNS - Penybont -:-
19:45Aberystwyth - Cardiff Metropolitan -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:30Cwmbran Celtic - Cambrian & Clydach -:-
16:30Pontardawe - Barry -:-
16:30Ynyshir Albions - Abergavenny Town -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Colwyn Bay - Porthmadog -:-
16:30Holyhead - Buckley -:-
16:30Holywell - Conwy Borough -:-
16:30Mold Alexandra - Penrhyncoch -:-
16:30Prestatyn - Llanidloes -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

02:00Cerrito - Cerro Largo -:-
16:00Rentistas - Liverpool M. -:-
21:00Fenix - River Plate -:-
00:00Nacional - Wanderers -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:30Cerro CA - Villa Espanola -:-
18:30Progreso - Rampla Juniors -:-
21:00Atenas - Juventud -:-
21:30Central Esp. - Uruguay Montevideo -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00Monagas - Hermanos Colmenares -:-
02:15Lara - Dep. Tachira -:-
00:00Universidad Central - Portuguesa -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Binh Duong - Hanoi FC -:-
14:00Binh Dinh - Thanh Hoa -:-
15:15Sai Gon FC - Ho Chi Minh -:-

VIETNAM: V.League 2

12:00TTBD Phu Dong - Phu Tho -:-
13:00Long An - Cong An -:-

ZAMBIA: Super League

16:00Chambishi - Zanaco -:-
16:00FC MUZA - Green Buffaloes FC -:-
16:00Forest Rangers - Kansanshi -:-
16:00Lumwana Radiants - Green Eagles -:-
16:00Nchanga Rangers - Buildcon -:-
16:00Nkana - Kabwe -:-
16:00Nkwazi - Power Dynamos -:-
16:00Prison Leopards - Zesco Utd -:-
16:00Red Arrows - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.