REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

LUME: Cupa Mondială

17:00Coreea de Sud - Portugalia 2:1
17:00Ghana - Uruguay 0:2
21:00Camerun - Brazilia 1:0
21:00Serbia - Elveţia 2:3

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

15:30UTA Arad - Sepsi Sf. Gheorghe 1:4
19:00Petrolul Ploiești - 'U' Cluj 2:0

ROMÂNIA: Liga 2

13:00Concordia Chiajna - Unirea Slobozia 1:0

ALGERIA: Ligue 2

16:00ASM Oran - Ben Aknoun 1:2
16:00JSM Tiaret - Temouchent 2:1
16:00Medea - Oued Sly 0:1
16:00Mlila - Annaba 1:1
16:00Mostaganem - SC Mecheria 1:0
16:00RC Kouba - GC Mascara 1:0
16:00Relizane - El Khemis 2:2
16:00Saida - Tlemcen 0:0
16:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey 1:4

ANGLIA: League One

21:45Bolton - Bristol Rovers 1:1
21:45Charlton - Cheltenham 0:1
21:45Ipswich - Fleetwood 1:1
21:45Morecambe - Exeter 1:1
21:45Peterborough - Barnsley 1:2
21:45Plymouth - Port Vale 0:2

ANGLIA: League Two

21:45Crewe - Newport 1:2
21:45Doncaster - Walsall 0:2
21:45Stevenage - Barrow 5:0

ANGLIA: National League North

21:45Alfreton - Kidderminster 1:1
21:45Chester - Blyth 1:0
21:45Darlington - Kettering 2:2

ANGLIA: National League South

21:45Bath - Welling 1:1

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Bracknell - Swindon S 4:2

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Margate - Billericay 0:0

ANGLIA: Premier League Cup

16:00Swansea U21 - Stoke U21 0:4
21:00Southampton U21 - Colchester U21 7:1

ARMENIA: First League

12:00FC Gandzasar - BKMA 2 1:0
12:00Mika Jerevan - Syunik 0:1

AZERBAIJAN: Premier League

19:00Neftci Baku - Qarabag 0:4

BAHRAIN: Premier League

16:30Al-Ahli Manama - Al-Hala 0:0
17:30Al-Shabbab - Manama Club 0:1
19:30Al Khalidiyah - East Riffa 1:1

BELGIA: Challenger Pro League

21:00Anderlecht U23 - Genk U23 2:0
21:00St. Liege U23 - Lierse K. 2:4

BELGIA: Super League Women

21:30Femina Woluwe F - St. Liege F 0:1
21:30Gent F - Charleroi F 6:0

BELGIA: 1st National - Feminin

21:00Genk II F - Leuven II F 2:4

BERMUDA: Premier League

03:00Boulevard Blazers - PHC Zebras 0:9

BOTSWANA: Premier League

16:00Holy Ghost - Prisons XI Gaborone 0:2

BULGARIA: Cupa

12:30Beroe - CSKA 1948 Sofia 0:2

BURKINA FASO: Premier League

17:30Royal - AS Police 2:0
17:30Sonabel Ouagadougou - Rahimo 1:0

CIPRU: First Division

19:00Doxa - Chloraka 2:0
19:00Paralimni - AEK Larnaca 0:2

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30Bouake - Bassam 0:1
20:00San Pedro - ES Bafing 4:0

CROAŢIA: Prva NL

14:00Kustosija - Rudes 0:2
14:30Dragovoljac - Solin 3:3

EGIPT: Premier League

14:45Arab Contractors - Ceramica Cleopatra 2:1
14:45Ismaily - Smouha 0:1
19:00Al Ahly - El Gaish 2:1

EGIPT: Division 2 - Group A

14:30Fayoum - Misr Elmaqasah 0:1
14:30Mallawi - Kima Aswan 2:0

EGIPT: Division 2 - Group B

14:30Eastern Company - El Entag El Harby 0:1
14:30Kahrabaa Ismailia - Al Qanah 0:1
14:30Mostaqbal - ZED 1:2
14:30Petrojet - Al-Sekka 2:3
14:30Shabab Al Obour - Porto Suez 2:0
14:30Suez SC - El Alameen 2:0
14:30Wadi Degla - Al Nasr 4:1

FRANŢA: National

20:30Bastia-Borgo - Red Star 0:4
20:30Chateauroux - Stade Briochin 2:2
20:30Cholet - Villefranche 0:0
20:30Concarneau - Avranches 3:1
20:30Dunkerque - Martigues 0:1
20:30Le Mans - Bourg en Bresse 1:1
20:30Nancy - Paris 13 Atl. 1:0
20:30Orleans - Le Puy-en-Velay 1:2

FRANŢA: National 2 - Group B

20:30Boulogne - Wasquehal 1:0

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Sete - Hyeres 2:0

FRANŢA: National 2 - Group D

20:00Les Herbiers - Trelissac 2:1
20:30Bergerac - GOAL FC 2:2
21:00Angouleme - Andrezieux 1:1

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

19:00Montpellier F - Fleury 91 F 1:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

11:30FC Gareji Sagarejo - Spaeri 1:3
11:30Merani Martvili - Georgia 4:2
11:30Merani Tbilisi - Samtredia 0:3
11:30Shukura - Rustavi 2:1

GERMANIA: Regionalliga North

21:00Emden - Lubeck 0:6

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00TB Berlin - Lichtenberg 2:0
20:00Viktoria Berlin - Meuselwitz 2:0

GERMANIA: Regionalliga Vest

13:00Schalke II - Koln II 5:0
20:30Fortuna Koln - Ahlen 2:1

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Furstenwalde - 1.FC Frankfurt 2:1
20:45Hertha Zehlendorf - Rostocker FC 1:2

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:00Suderelbe - Niendorfer TSV 2:1
20:30Harksheide - Sasel 1:0
20:30TuS Osdorf - Tornesch 2:2
20:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 3:2

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:30Eddersheim - Eint. Frankfurt II 0:2

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30AmânatSG 2000 Mulheim-Karlich - Engers -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Grossaspach - Backnang 3:1
20:00Rielasingen-Arlen - Ravensburg 2:1

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:30SSVg Velbert - Hamborn 4:1

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

20:15Hoffenheim F - Bayern F 0:4

GIBRALTAR: National League

21:45Lincoln - Lions Gibraltar 6:0

GRECIA: Super League 2

15:00Ilioupoli - Panachaiki 2:1
15:00Rouf Pao - Irodotos 1:2

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

23:00Deportivo Achuapa - Antigua 1:1
05:00Xelaju - Coban Imperial 0:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

23:05Marathon - Olimpia 1:3

INDIA: ISL

16:00Odisha FC - North East Utd 2:1

INDIA: I-League

13:00Churchill Brothers - Aizawl 1:1

INDONESIA: Liga 1

11:00AmânatPSIS Semarang - Arema -:-
13:15AmânatBorneo - Barito Putera -:-
15:30AmânatBali United - PSM Makassar -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

08:15AmânatPSBS Biak Numfor - Persipal BU -:-
10:15AmânatKalteng Putra - Balikpapan -:-
10:15AmânatPersekat - PSIM Yogyakarta -:-
10:15AmânatPerserang Serang - Padang -:-
14:00AmânatKaro United - PSKC Cimahi -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Glenavon - Larne 0:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

21:45Annagh - Dundela 3:0

LIBAN: Premier League

16:00Bourj FC - Nejmeh SC 1:4

LIBIA: Premier League

15:00Al Sadaqa - Al Akhdar 2:1
15:30Al Ahly Tripoli - Mahalla Tripoli 3:1
15:30Olympic Azzaweya - Asswehly 3:1
19:00Al-Nasr - Al Taawun 1:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Elche (Esp) - West Brom (Eng) 1:0
12:00Liefering (Aut) - Graficar Beograd (Srb) 2:3
12:00Sigma Olomouc (Cze) - Kvitkovice (Cze) 4:0
12:30Lille (Fra) - Club Brugge (Bel) 1:0
13:00Gornik Z. (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 1:0
14:00Bohemians 1905 B (Cze) - Dukla Praga (Cze) 2:6
14:00Polonia W. (Pol) - Skierniewice (Pol) 2:0
14:30Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) 5:1
15:00AnulatBraunschweig (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
15:00Grasshopper II (Sui) - Schaffhausen (Sui) 3:3
15:00LASK (Aut) - Admira (Aut) 2:1
15:00RB Leipzig (Ger) - Horsens (Den) 2:1
15:00Ried (Aut) - Ceske Budejovice (Cze) 3:3
15:00Sivasspor (Tur) - Partizani (Alb) 2:0
15:00Zilina (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) 3:0
15:30Grasshoppers (Sui) - Altach (Aut) 4:1
16:00Blackburn (Eng) - Hearts (Sco) 4:0
16:00Hannover (Ger) - Hertha (Ger) 1:2
16:00Monaco (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
16:00Rapid Viena (Aut) - First Vienna (Aut) 4:1
16:00St. Polten (Aut) - Hartberg (Aut) 1:1
17:00Brno B (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
18:00AnulatAustria II (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
18:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
18:00Wolfsberger (Am) (Aut) - Sturm Graz (Am) (Aut) 1:5
19:30AnulatWiener (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
21:30Stoke (Eng) - Nottingham (Eng) 2:1

LUME: Club Friendly Women

21:40Slask F (Pol) - Hradec Kralove F (Cze) 7:0

MALI: Premiere Division

18:00Foot Elite - Real Bamako 1:1

MAROC: Botola 2

16:30USM Oujda - Raja Beni Mellal 1:0
17:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:1

MAURITIUS: Super League

16:30Port Louis - Bolton City 4:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ferretti 2:0
03:00Esteli - Matagalpa 6:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 4:2
00:00Esteli U20 - Matagalpa U20 3:0

NIGER: Ligue 1

17:00Douanes Niamey - Espoir 2:0
17:00AmânatNigelec - Jangorzo -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

20:30AmânatAjax F - PEC Zwolle F -:-
20:30Feyenoord F - Twente F 0:1
20:30Sittard F - Telstar F 2:2
20:30VV Alkmaar F - Den Haag F 0:3

PORTUGALIA: Liga 3

21:00Varzim - Paredes 1:0

PORTUGALIA: League Cup

22:45Torreense - Famalicao 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Mlada Boleslav - Chrudim 1:0
11:30Prostejov - Z. Moravce-Vrable 5:0
11:30Vlasim - Pardubice 1:2
14:00Hradec Kralove - Varnsdorf 1:6
14:00Trnava - Zlin 1:0
15:00Trencin - Brno 1:2

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

17:30Liberec F - Slavia Praga F 2:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00CSM Ramnicu Sarat - Dinamo Bacau 4:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00F. Constanta 2 - FC Voluntari 2 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Campulung - Popesti Leordeni 0:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00Odorheiu Secuiesc - Targu Secuiesc 1:1
14:00SR Brasov - Olimpic Zarnesti 2:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Minerul Costesti - Sporting Rosiori 2:3
14:00Vedița Colonești - Viitorul Daesti 0:4

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00ACS Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti 1:4
14:00CSO Filiasi - Aurul Brad 8:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

13:00Ineu - Progresul Pecica 1:1
14:00Avantul Periam - Phoenix Buzias 2:1
14:00Bisnov - CSM Reșița 0:4
14:00Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova 0:2
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei 5:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00ACS Targu Mures 1898 - Viitorul Cluj 2:1
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin 2:0
14:00Unirea Alba-Iulia - Univ. din Alba Iulia 2:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

14:00Gloria 2018 Bistrita - FC Bihor 1:0

RWANDA: Premier League

15:00Marines - Mukura Victory Sports 0:6
19:00Gasogi United - APR 0:0

SCOŢIA: Lowland League

21:45Broomhill - Civil Service Strollers 4:1

SEYCHELLES: First Division League

14:00Lightstars - Santos -:-
16:00Anse Royale - Foresters FC 1:6

SIRIA: Premier League

13:00AmânatAl-Ittihad - Al Majd -:-
13:00AmânatAl Jaish - Al Taliya -:-
13:00AmânatAl-Jazeera - Al Karamah -:-
13:00AmânatAl Karamah - Jableh -:-
13:00AmânatAl Majd - Foutoua -:-
13:00AmânatAl Taliya - Hottin -:-
13:00AmânatAl Wahda - Hottin -:-
13:00Foutoua - Tishreen 1:0
13:00AmânatFoutoua - Wathbah -:-
13:00AmânatJableh - Al Wahda -:-
13:00AmânatTishreen - Al-Jazeera -:-
13:00AmânatTishreen - Al-Ittihad -:-
13:00AmânatWathbah - Al Jaish -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

21:00Primorje F - Krim F 4:1

SPANIA: LaLiga2

22:30Granada - Alaves 3:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Estrella - Tenerife B 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

21:15Huarte - Pena 2:1
21:30CD Ardoi - Burlades 1:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kagera Sugar - Ihefu 2:0
15:00Singida Big Star - Namungo 3:0

TOGO: Championnat National

17:00Binah - Semassi 0:0

TURCIA: 1. Lig

19:00Eyupspor - Tuzlaspor 2:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

12:00FC Asgabat - Merw 2:1
12:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 1:2

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Airbus - Connah's Q. 1:2
21:45Bala Town - Flint 1:0
21:45Caernarfon - Newtown 2:3
21:45Haverfordwest - Penybont 2:1
21:45Pontypridd - Cardiff Metropolitan 0:1
21:45TNS - Aberystwyth 11:0

UCRAINA: Premier League

13:00Ch. Odessa - Kryvbas 0:1

UGANDA: Premier League

13:00Onduparaka FC - Kampala City 0:2
15:00BUL - Wakiso Giants 2:1
15:00Express - Arua Hill 0:1
15:00URA SC - Blacks Power 0:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.