REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

ROMÂNIA: Cupa - Calificare

16:00FC Brașov - FC Hermannstadt 1:2pen
16:30CSM Alexandria - Csikszereda M. Ciuc 2:1pen
18:45Concordia Chiajna - 'U' Cluj 0:2
21:30ACS Viitorul Tg. Jiu - Dinamo București 0:1

ALGERIA: U21 League

18:00Arba U21 - El Bayadh U21 2:2
18:00Biskra U21 - Magra U21 2:1
18:00Paradou U21 - Khenchela U21 2:0
19:00Setif U21 - Constantine U21 0:2

ANGLIA: Women’s Super League

20:30Everton F - Leicester F 1:0

ARGENTINA: Liga Profesional

21:30Barracas Central - Gimnasia L.P. 1:1

ARGENTINA: Copa Argentina

01:00Patronato - River Plate 3:2pen
04:00Boca Juniors - Quilmes 3:2

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00River Plate 2 - Argentinos Jrs 2 1:0
17:00Aldosivi 2 - Tigre 2 0:2
17:00Atletico Tucuman 2 - Patronato 2 0:0
17:00Colon Santa Fe 2 - Estudiantes 2 3:0

ARMENIA: First League

14:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan 4:1
14:00Lernayin Artsakh 2 - Syunik 2:5
14:00West Armenia - FC Gandzasar 1:0
18:00Urartu 2 - Shirak 2 1:0

AZERBAIJAN: First Division

14:30Lokbatan - Imisli FK 4:0
15:00Neftci Baku 2 - Zaqatala 2:0
15:00Sabail 2 - Qarabag 2 2:1

BRAZILIA: Serie A

01:00Corinthians - Atletico GO 2:1
01:00Coritiba - Ceara 1:0
01:00Fluminense - Juventude 4:0
01:00Fortaleza - Flamengo 3:2
03:00Cuiaba - America MG 2:1
03:45Atletico-MG - Palmeiras 0:1
03:45Goias - Botafogo RJ 0:1
03:45Internacional - Bragantino 0:0

BRAZILIA: Serie B

01:00Ponte Preta - Cruzeiro 1:4
03:45Sport Recife - Nautico 2:1

BRAZILIA: Copa do Brasil U20

23:00Sao Raimundo RR U20 - Andira U20 3:1

BULGARIA: Parva liga

20:15Arda - Hebar 1:0

BULGARIA: Vtora liga

17:00Maritsa Plovdiv - Montana 1:0

CANADA: U Sports

01:15AmânatUPEI - Mount Allison -:-

CHILE: Cupa

23:30AbandonU. Catolica - U. De Chile 1:0
23:30Cobreloa - Magallanes 1:2pen

CHINA: Super League

12:30Shanghai Port - Chengdu Rongcheng 3:0
14:30Dalian Pro - Shanghai Shenhua 1:2
14:30Wuhan FC - Cangzhou 1:4

CHINA: Liga Jia

10:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan 2:1
10:30Shenyang Urban FC - Suzhou Dongwu 3:1
10:30Shijiazhuang Gongfu - Beijing Technology 4:1
10:30Sichuan Jiuniu - Nantong Zhiyun 0:1

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

19:00ASEC Mimosas - SO Armee 2:1

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Quindio - Huila 1:1

COLUMBIA: Copa Colombia

04:00Junior - Millonarios 1:0

COSTA RICA: Primera División - Apertura

03:00Cartagines - Alajuelense 1:2
04:00Puntarenas FC - Guadalupe 0:2
05:15Saprissa - Guanacasteca 1:0

CUBA: Liga Nacional - Clasura

23:00AmânatArtemisa - FC Guantanamo -:-
23:00AmânatFC Cienfuegos - Las Tunas -:-
23:00AmânatFC La Habana - FC Villa Clara -:-
23:00AmânatFC Santiago de Cuba - FC Camaguey -:-

DANEMARCA: 1st Division

20:00Hobro - F. Amager 1:0

ECUADOR: Serie B

23:00Buhos ULVR - Libertad 0:0
23:00Santo Domingo - El Nacional 1:2
03:00Ind. Juniors - Manta 2:2

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Jocoro - Luis Angel Firpo 2:2
00:15Platense Municipal - Dragon 0:0
00:30Aguila - Chalatenango 2:0
04:00Santa Tecla - Alianza FC 1:2
05:00Atletico Marte - FAS 0:0

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

16:00Bavaria (Am) - Macedonia de Nord (Am) 2:0
16:00Jersey (Am) - Lazio (Am) 0:1

EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Calificare

15:30AS Roma F (Ita) - Sparta Praga F (Cze) 4:1
20:00Bayern F (Ger) - Real Sociedad F (Esp) 3:1

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

18:00Honka - HJK 3:1

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

20:30VfL Oldenburg - Luneburger Hansa 2:0
21:00Bersenbruck - Spelle-Venhaus 1:3

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:00AmânatGiessen - TUS Dietkirchen -:-

INDIA: Calcutta Premier Division A - Grupă campionat

12:15AmânatKidderpore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00Barito Putera - Persik Kediri 2:2
12:00Persis Solo - PSM Makassar 1:1
16:30PSS Sleman - Persita 1:2

IORDANIA: Premier League

18:00Sahab - Shabab Al Ordon 1:2
20:30Maan - Al Jazeera Amman 1:0

ISRAEL: Liga Alef South

16:30SC Dimona - H. Marmorek 1:1
18:00Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:2

KYRGYZSTAN: Premier Liga

16:00Nur-Batken - Ilbirs 0:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00Turcia U16 - Azerbaijan U16 0:0
19:00Costa Rica U17 - Nicaragua U17 1:1
22:00Algeria - Sudan 2:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

14:00Kariobangi Sharks (Ken) - Nairobi City (Ken) 2:3pen
16:00Police FC (Ken) - Bidco United (Ken) 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

12:30Suedia U17 F - Mexic U17 F 1:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Celaya - Atlante 2:1
03:05Cancun - Alacranes 0:0
05:05Dorados - Leones Negros 0:2

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Deportiva Venados - Leviatan 3:1
00:00Escorpiones - Canamy 2:1
00:00Tritones Vallarta - Los Cabos 1:1
00:00UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo 4:3pen
00:00Uruapan - Inter de Queretaro 5:1
01:00Colima FC - Correcaminos 2 4:2
01:00Tecos FC - Leones Negros 2 0:3
05:00Chihuahua - Mexicali 6:0
05:30Coras - Cimarrones de Sonora 2 2:3pen
20:00Tulancingo - Tampico Madero 0:2
00:00Lobos ULMX - Gavilanes de Matamoros 0:5
00:00Montaneses - Pachuca 2 1:3
00:00Real de Arteaga - Dongu 0:1
00:00Yalmakan - Cafetaleros 1:3
00:30Catedraticos Elite - La Piedad 1:1

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

00:00Ciervos - Atl. Angelopolis 6:3
00:00Tho Mayas - Zitacuaro 3:1
04:00Calor De San Pedro - Huracanes Izcalli 0:0

PANAMA: LPF - Clasura

00:00Veraguas - Independiente 2:0
02:15Potros del Este - Tauro 0:2
04:30Plaza Amador - Arabe Unido 2:2

PARAGUAY: Division Intermedia

00:303 De Febrero - Sportivo Iteno 2:0
00:30River Plate - Atyra 0:1

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:30Nacional Asuncion - Tacuary 2:0
02:00Libertad - Guarani 0:1pen

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Huancayo - Dep. Municipal 2:1
21:00Grau - Sport Boys 3:0
21:00Sporting Cristal - ADT Tarma 4:2
23:30Melgar - Binacional 2:1

RUSIA: FNL 2 - Group 3

14:00Balashikha - SKA Khabarovsk 2 2:0
19:00Saturn Ramenskoye - Dynamo Vladivostok 2:1

RUSIA: Cupa - Grupe

15:00Akhmat Grozny - FK Rostov 3:1
17:30F. Voronezh - Samara 0:1
20:30Sp. Moscova - Zenit 3:0

RUSIA: Supreme Division Women - Locuri

15:00FK Yenisey F - Krasnodar F 4:0

SERBIA: Prva Liga

16:00Graficar Beograd - Sloboda 2:4

SERBIA: Cupa

17:00Macva - Steaua Roșie B. 0:2

SUA: USL Championship

02:30Atlanta United 2 - Indy Eleven 0:1
05:00Sacramento Republic - Phoenix Rising 0:1

SUA: USL League One

02:30North Carolina - Central Valley Fuego 2:1

SUA: NISA

02:00Chattanooga - Albion San Diego 2:1
05:00California Utd. - Syracuse Pulse 3:1

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

20:00Kvarnsveden - Korsnas 3:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Dodoma Jiji - Geita Gold 1:0
16:00Ruvu Shooting - Coastal Union 2:1

TURCIA: Cupa

14:00Diyarbekirspor - Kars 36 Spor 3:0
15:00Belediye Derince - Yeni Amasyaspor 0:1d.p.
17:00Menemenspor - Bigaspor 3:2
20:00Eskisehirspor - Musspor 2:3

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30FC Asgabat - Energetik 1:0
14:30Merw - Nebitci 6:2

UCRAINA: Youth League

12:25Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 0:2
14:00Veres Rivne U19 - Rukh Lviv U19 0:1

URUGUAY: Copa Uruguay

02:30Defensor Sp. - River Plate 2:0
02:30Penarol - Boston River 1:0pen
03:00Cerrito - Montevideo City 0:1pen

UZBEKISTAN: Super League

16:30Qizilqum - Metallurg Bekabad 0:1

VENEZUELA: Segunda Division - Play-off

17:00Atletico La Cruz - Angostura 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.