REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

21:30Tottenham - Brentford 2:0
22:15Manchester Utd - Arsenal 3:2

ITALIA: Serie A

19:30Torino - Empoli 2:2
21:45Lazio - Udinese 4:4

ROMÂNIA: Cupa

20:30CSO Filiasi - Univ. Craiova 0:3

AFRICA DE SUD: Premier League

20:00Orlando - Baroka 0:0

ALGERIA: U21 League

16:00MC Alger U21 - Paradou U21 2:3
16:00RC Relizane U21 - Constantine U21 0:1
16:00Tlemcen U21 - Medea U21 1:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF League

03:00Motagua (Hon) - Forge (Can) 0:0

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Talleres Cordoba - Godoy Cruz 1:0

AUSTRALIA: FFA Cup

10:30Tigers FC - APIA Tigers 0:3d.p.

BAHRAIN: Bahrain Cup - Turul 4

17:00Al-Ittifaq - Busaiteen 1:4
17:00Al-Ittihad - Al-Shabbab 3:2
17:00Manama Club - Al-Rifaa 1:1
17:00Qalali - Al-Najma 1:1
17:00Tadamun Buri - Isa Town 0:4

BELARUS: Vysshaya Liga - Retrogradare

17:30Slavia Mozyr - Krumkachy 1:0

BELGIA: Cupa

21:45St. Liege - Beerschot VA 2:0d.p.

BELGIA: Pro League U21

21:00Charleroi U21 - Antwerp U21 2:1

BENIN: Ligue 1

17:00Baboni - FC Loto 0:0
17:00Djeffa - ASOS 0:0
17:00Upi Onm - Sitatunga 1:1

BOLIVIA: Division Profesional

01:00Aurora - J. Wilstermann 1:1
01:30Bolivar - Palmaflor 3:1
21:00Guabira - Royal Pari 3:2
21:00Real Potosi - Independiente Petroleros 0:5

BRAZILIA: Serie A

23:00Bahia - Atletico-MG 2:3

BRAZILIA: Copa Verde

01:00Paysandu - Remo 2:2
21:00Nova Mutum - Vila Nova 1:1

BULGARIA: Parva liga

12:45CSKA 1948 Sofia - Pirin Blagoevgrad 1:0
15:00Ludogorets - Arda 4:1
17:30CSKA Sofia - Lok. Sofia 2:0

BULGARIA: Vtora liga

14:30Dobrudzha - Sozopol 1:1
14:30Levski Lom - Etar 1:2

CHILE: Primera División - Relegation - Play Offs

01:30Deportes Temuco - S. Morning 2:1

COLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

01:00Pereira - Atl. Nacional 1:1
03:05Junior - Dep. Cali 2:2

CONGO DR: Ligue 1

16:30AS Vita Club - AC Kuya 2:0

COSTA RICA: Primera División - Apertura - Play off-uri

04:00Saprissa - Herediano 3:0

DANEMARCA: 1st Division

19:30Hvidovre IF - Esbjerg 2:0

EGIPT: Division 2 - Group C

14:30Alexandria SC - Baladiyat El Mahalla 2:1
14:30Al Magd - Al Zarka 1:0
14:30El Mansoura - Al Hammam 1:0
14:30Haras El Hodood - Alaab Damanhour 0:0
14:30Kafr El Sheikh - Abu Qir Semad 1:1
14:30Said El Mahalla - El Olympi 2:4
14:30Salloum - Dekernes 1:2

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

23:00Jocoro - Alianza FC 2:3
23:15Platense Municipal - Luis Angel Firpo 2:2
03:00Aguila - 11 Deportivo 1:1

GERMANIA: Regionalliga North

20:00SC Weiche-08 - Hamburger SV II 0:1

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30ASC 09 Dortmund - Haltern 2:1

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:30Meerbusch - Hilden 0:5

GRECIA: Cupa

15:00Agios Nikolaos - Karditsa 0:1
17:00Lamia - Ionikos 2:0

GUINEA: Ligue 1

18:00Ashanti GB - Hafia 2:1
18:00Elephant Coleah - Flamme Olympique 0:0
18:00Sequence - Kaloum Star 1:2

INDIA: ISL

16:00Jamshedpur - Hyderabad 1:1

INDIA: Santosh Trophy

06:00Tripura - Nagaland 0:6
10:30Manipur - Mizoram 1:0
10:30Meghalaya - Arunachal 2:0

INDONESIA: Liga 1

10:15Persipura - Bhayangkara Solo 0:2
15:30Persela - PSM Makassar 1:1

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

10:15Persewar Waropen - PSBS Biak Numfor 1:1

IRAN: Division 1

12:30Astara - Saipa 0:0
12:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani 3:1
12:30Khooshe Talaee - Shams Azar Qazvin 0:1
12:30Mes Kerman - Arman Gohar 0:0
12:30Mes Shahr Babak - Machine Sazi 1:0
12:30Qashqai Shiraz - Rayka Babol 1:0
12:30Vista Toorbin - Shahin Bushehr 0:0
13:00Esteghlal Khuzestan - Malavan 0:0
13:00Pars Janoobi Jam - Shahrdari Hamedan 1:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:30M. Haifa - H. Haifa 5:1

KUVEIT: Premier League

16:20Al Shabab - Al-Fahaheel 1:1
18:35Al Naser - Kazma SC 1:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00India F - Venezuela F 1:2
02:00Brazilia F - Chile F 2:0

MALI: Premiere Division

18:00USFAS Bamako - LC Bamako 1:3
20:00AS Police - USC Kita 1:1

MEXIC: Liga MX - Apertura - Play off-uri

05:00Tigres - Leon 2:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura - Play off-uri

03:00Tepatitlan de Morelos - Dorados 0:1

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

00:00Saltillo - Alacranes 0:1
04:30Coras - Cafetaleros 0:2
23:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen 0:2

MEXIC: Liga Premier Serie B

00:00Guerreros De Xico - Cuautla 0:3

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura - Play off-uri

19:00Cruz Azul U20 - Santos Laguna U20 2:1

MOLDOVA: Divizia Nationala

13:00Petrocub - S. Tiraspol 0:0

MUNTENEGRU: Druga Liga

14:00Arsenal Tivat - Jedinstvo 1:3
14:00Berane - FK Cetinje 5:1
14:00Igalo - Mladost DG 0:2
14:00Kom Podgorica - Grbalj 4:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play off-uri

23:00Ferretti U20 - Esteli U20 1:2
02:00Juventus Managua U20 - Diriangen U20 1:2

OLANDA: Eredivisie

19:45Alkmaar - Sittard 2:1
22:00Ajax - Willem II 5:0

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:00Sol De America - Olimpia Asuncion 2:3pen

POLONIA: Cupa

21:00Widzew Lodz - Wisla 1:3

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

22:15Casa Pia - Varzim 1:0

QATAR: QSL Cup

15:00Al-Gharafa - Al Arabi 2:1
17:10Al Khor - Al Sailiya 1:1

SCOŢIA: Premiership

21:45Celtic - Hearts 1:0

SERBIA: Cupa

14:00Novi Pazar - Backa 2:0
16:00Javor - Vojvodina 1:2pen

SEYCHELLES: First Division League

15:30Bazar Brothers - Real Maldives 0:2

SPANIA: Copa del Rey

17:00Velez - Las Palmas 2:3
20:00Gernika - Eibar 1:2
20:00Guijuelo - Vallecano 1:2pen
20:00Huracan Melilla - Levante 0:8
20:00San Agustin - Osasuna 0:4
20:30Pena - Malaga 0:3
20:30Utrillas - Valencia 0:3
21:00Leioa - Elche 0:2
21:00Llanera - UD Logrones 2:1
21:00Palencia CA - R. Union 2:0
21:00Puertollano C.F. - Girona 1:5
21:00Pulpileno - Castellon 0:1
21:15Union Adarve - Lugo 2:3pen
21:30Eldense - Rayo Majadahonda 0:1
21:45Xerez D.F.C. - Leganes 1:2
22:00Ibiza Islas Pitiusas - Tenerife 1:2d.p.
22:00Villa de Fortuna - Cadiz 0:7

SUEDIA: Superettan - Retrogradare

20:00Dalkurd - GAIS 2:1
20:00Skövde - Akropolis 3:0

TURCIA: Cupa

12:00Giresunspor - Ankara Demirspor 4:2
12:00Umraniyespor - Arnavutkoy Bl. 3:2
13:00Menemenspor - H.Trabzon 3:0
14:00Ankaragucu - Nazillispor 3:0
14:00Yeni Malatyaspor - Akhisarspor 3:1d.p.
16:00Goztepe - Kahta 5:0
18:00Konyaspor - Vanspor FK 3:1
20:00Gaziantep - Sakaryaspor 3:1

UCRAINA: Youth League

11:00Shakhtar U19 - Lviv U19 4:0

UZBEKISTAN: Super League - Retrogradare

13:00Olympic - Mashal Muborak 3:1

VENEZUELA: Primera Division - Al doilea tur

23:15Caracas - Monagas 2:0
01:50Lara - Dep. Tachira 2:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.