REFRESH

Tenis » Azi » Rez. finale

ATP - SIMPLU: San Diego (SUA), suprafață dură

03:10Giron M. (Usa) - Nakashima B. (Usa) 0:2

ATP - SIMPLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

06:00AnulatKwon S. (Kor) - Nakashima B. (Usa) -:-
06:05Watanuki Y. (Jpn) RETRAS - Munar J. (Esp) 0:0
07:25Kovacevic A. (Usa) - Kecmanovic M. (Srb) 2:0
08:45AnulatCoric B. (Cro) - Albot R. (Mda) -:-
09:15Moriya H. (Jpn) - Albot R. (Mda) 0:2
13:05Hong S. C. (Kor) - Uchida K. (Jpn) 0:2

ATP - SIMPLU: Sofia (Bulgaria) - Calificări, suprafață dură (sală)

12:10Blancaneaux G. (Fra) - Seppi A. (Ita) 2:1
12:10Humbert U. (Fra) - Jianu F. C. (Rou) 2:0
14:00Madaras N. (Swe) - Nesterov P. (Bul) 2:0
15:00Struff J-L. (Ger) - Basic M. (Bih) 2:0

ATP - SIMPLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

10:00AnulatWawrinka S. (Sui) - Fognini F. (Ita) -:-
16:10Berankis R. (Ltu) - Majchrzak K. (Pol) 0:2

ATP - SIMPLU: Tel Aviv (Israel) - Calificări, suprafață dură (sală)

12:10Broady L. (Gbr) - Alvarez Varona N. (Esp) 2:0
12:10Nardi L. (Ita) - Leshem E. (Isr) 0:2
14:00Shevchenko A. (Rus) - Ilkel C. (Tur) 1:2
14:10Pospisil V. (Can) - Copil M. (Rou) 0:2

ATP - SIMPLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

16:10Grenier H. (Fra) - Safiullin R. (Rus) 1:2
19:00AnulatGojowczyk P. (Ger) - Oliel Y. (Isr) -:-

WTA - SIMPLU: Parma (Italia), zgură

11:00AnulatGalfi D. (Hun) - Gracheva V. (Rus) -:-
11:10Stephens S. (Usa) - Frech M. (Pol) 2:1
13:50Bogdan A. (Rou) - Pigossi L. (Bra) 2:0
14:10Jani R-L. (Hun) - Schmiedlova A. K. (Svk) 0:2

WTA - SIMPLU: Tallinn (Estonia), suprafață dură

10:00AnulatSiegemund L. (Ger) - Rybakina E. (Kaz) -:-
10:00AnulatZhang S. (Chn) - Teichmann J. (Sui) -:-
11:10Boulter K. (Gbr) - Cristian J. (Rou) 2:0
11:10Muchova K. (Cze) - Ponchet J. (Fra) 2:0
12:30Kostyuk M. (Ukr) - Pera B. (Usa) 2:1
12:30Parry D. (Fra) - Noskova L. (Cze) 1:2
15:15Krejcikova B. (Cze) - Tomljanovic A. (Aus) 2:0

ATP - DUBLU: San Diego (SUA), suprafață dură

23:40Kubler J./Saville L. - Lammons N./Withrow J. 0:2

ATP - DUBLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

07:10Gille S./Vliegen J. - Schnur M. J./Smith J-P. 2:1

ATP - DUBLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

16:25Cabral F./Murray J. - Fallert F./Otte O. 1:2

ATP - DUBLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

16:25Behar A./Gonzalez M. - Doumbia S./Reboul F. 1:2

WTA - DUBLU: Parma (Italia), zgură

15:35Paolini J./Trevisan M. - Pace F./Urgesi F. 2:0
16:15Gamarra Martins I./Parrizas-Diaz N. - Christian K./Han X.Y. 2:0
17:35Rus A./Zidansek T. - Cocciaretto E./Paoletti M. 2:0

WTA - DUBLU: Tallinn (Estonia), suprafață dură

14:45Friedsam A-L./Kuzmova V. - Garcia-Perez G./Wang Xiy. 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Charleston (SUA) - Calificări, suprafață dură

23:45Oradini G. (Ita) - Mayo A. (Usa) 2:1
00:15Martin A. (Usa) - Brymer G. (Usa) 1:2
17:10Kypson P. (Usa) - Kumar O. (Usa) 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lisbon (Portugalia) - Calificări, zgură

12:10Bertola R. (Sui) - Ajdukovic D. (Cro) 1:2
12:10Michalski D. (Pol) - Jahn J. (Ger) 0:2
12:15Araujo P. (Por) - Barranco C. J. (Esp) 0:2
14:05Faria J. (Por) - van Assche L. (Fra) 0:2
14:30Bellucci M. (Ita) RETRAS - Oliveira G. (Por) 1:1
14:30Vale D. (Por) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lisbon (Portugalia), zgură

15:30Guinard M. (Fra) - Moroni M. (Ita) 0:2
16:10Domingues J. (Por) - Muller A. (Fra) 1:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Orleans (Franţa) - Calificări, suprafață dură (sală)

11:40Rosol L. (Cze) - Atmane T. (Fra) 2:0
11:40Sachko V. (Ukr) - De Loore J. (Bel) 0:2
13:25Janvier M. (Fra) - De Schepper K. (Fra) 2:1
13:45Cazaux A. (Fra) - Blanch U. (Usa) 1:2
15:35Blanchet U. (Fra) - Rosenkranz M. (Ger) 0:2
15:50Tabur C. (Fra) - Fils A. (Fra) 0:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Orleans (Franţa), suprafață dură (sală)

16:55Virtanen O. (Fin) - Lokoli L. (Fra) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Prostejov (Republica Cehă), zgură

13:30Barnat J. (Cze) - Paulson A. (Cze) 0:2
15:00AnulatCretu C. (Rou) - Bolardt A. (Cze) -:-
16:15Jurajda A. (Cze) - Braynin A. (Ukr) 2:0
17:45Almasi A. (Svk) - Bolardt A. (Cze) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Falun (Suedia), suprafață dură (sală)

15:00Added D. (Fra) - Simonsson J. (Swe) 2:0
15:00Berrettini J. (Ita) - Zuk K. (Pol) 0:2
15:00Poljak D. (Cze) - Vasa E. (Fin) 2:0
16:30Moller E. (Den) - Bladelius H. (Swe) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Berkeley, CA (SUA), suprafață dură

00:15Brengle M. (Usa) - Yuan Y. (Chn) 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Falun (Suedia), suprafață dură (sală)

16:30Ahti V./Temirhanov A. - Karlsson W. J./Pannula P. 2:1
16:30Koistila Larsson K./Videhult L. - Prinoth P./Salomone F. 2:1

ECHIPE - MASCULIN: Laver Cup (Lume)

14:20Europe - World 8:13

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.