REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

EXHIBITION - MASCULIN: Bett1 Aces Berlin (Germania), iarbă

13:00Thiem D. (Aut) - Berrettini M. (Ita) -:-
18:30Bautista R. (Esp) - Sinner J. (Ita) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Challenge Elite FFT 2 (Franţa), suprafață dură

10:30Halys Q. (Fra) - Cazaux A. (Fra) -:-
12:00Hoang A. (Fra) - Mahut N. (Fra) -:-
12:00Simon G. (Fra) - Grenier H. (Fra) -:-
13:30Crepatte B. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:-
16:30Barrere G. (Fra) - Gaston H. (Fra) -:-
16:30Humbert U. (Fra) - Bourgue M. (Fra) -:-
18:00Couacaud E. (Fra) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
18:00Moutet C. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Eastern European Championship (Europa), zgură

13:00Jandric D. (Srb) - Savelev D. (Rus) -:-
13:00Zukas M. (Arg) - Sabanov M. (Cro) -:-
15:00Daljev P. (Srb) - Rajic D. (Srb) -:-
15:00Tadic V. (Bih) - Butulija B. (Srb) -:-
17:00AnulatCacic N. (Srb) - Stipic F. (Srb) -:-
17:00Drinic M. (Srb) - Dica N. G. (Rou) -:-
19:00Berankis R. (Ltu) - Nadaf H. R. (Irn) -:-
21:00Tepavac M. (Srb) - Pavlovic L. (Fra) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: FPT Portugal Series 4 (Portugalia) - Calificări, suprafață dură

23:35Roque B. (Por) - Gomes M. (Por) 0:2

EXHIBITION - MASCULIN: FPT Portugal Series 4 (Portugalia), suprafață dură

14:00Batista D. (Por) - Maia H. (Por) -:-
14:00Portugal A. (Usa) - Falcao G. (Por) -:-
15:30Coelho F. (Por) - Salgado A. (Por) -:-
15:30Vale D. (Por) - Stoliar I. (Ukr) -:-
17:00Cabral F. (Por) - Rocha H. (Por) -:-
17:00Leote Prata M. (Por) - Gomes M. (Por) -:-
19:00Faria F. (Por) - Torres T. (Por) -:-
19:00Goncalves M. (Por) - Fernandes P. (Por) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: International Tennis Series (Lume), suprafață dură

15:00Baker B. (Gbr) - Goldhoff G. (Usa) -:-
15:00Johnson M. (Gbr) - Lomakin G. (Kaz) -:-
16:30Murillo S. (Usa) - Goldhoff G. (Usa) -:-
16:30Ore J. A. (Usa) - Johnson M. (Gbr) -:-
18:00Baker B. (Gbr) - Ore J. A. (Usa) -:-
18:00Lomakin G. (Kaz) - Murillo S. (Usa) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Mistrzostwa Polski (Polonia), zgură

11:00Bedra M. (Pol) - Rajski M. (Pol) -:-
11:00Lorens M. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) -:-
11:00Pawelski M. (Pol) - Dembek M. (Pol) -:-
12:30Marek W. (Pol) - Kwiatkowski A. (Pol) -:-
12:30Walkow S. (Pol) - Kasnikowski M. (Pol) -:-
14:00Pieczkowski O. (Pol) - Michalski D. (Pol) -:-
14:00Terczynski M. (Pol) - Bronka A. (Aus) -:-
14:00Wojnar B. (Pol) - Zdzuj A. (Pol) -:-
15:30Krawczynski K. (Pol) - Andrzejczak B. (Pol) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Others matches (Lume)

10:00Worn J. (Ger) - Schmitz C. (Ger) -:-
11:30Fritsche D. (Ger) - Vishnick D. (Ger) -:-
12:00Kopp S. (Aut) - Waldner N. (Aut) -:-
12:00Miedler L. (Aut) - Oberleitner N. (Aut) -:-
13:00Kaufmann H. P. (Aut) - Hampel L. (Aut) -:-
13:00Mortier S. (Ger) - Broska F. (Ger) -:-
13:00Thiem M. (Aut) - Pichler D. (Aut) -:-
14:30Puetz T. (Ger) - Hassan B. (Ger) -:-
15:00Gomez A. (Col) - El Mihdawy A. (Usa) -:-
15:00Karatsev A. (Rus) - Shane R. (Usa) -:-
16:00Penzlin J. (Ger) - Nielsen F. (Den) -:-
16:30Gomez A. (Col) - Redlicki Mi. (Usa) -:-
16:30Popko D. (Kaz) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
17:30Fanselow S. (Ger) - Naw H. (Syr) -:-
19:00Corwin F. (Usa) - Redlicki Ma. (Usa) -:-
20:30Bobrov B. (Rus) - Langmo C. (Usa) -:-
22:00Schnur B. (Can) - Nedelko I. (Rus) -:-
23:30Lebedev A. (Usa) - Karimov J. (Uzb) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Prostejov Open (Republica Cehă), zgură

11:00Kolar Z. (Cze) - Stanek R. (Cze) -:-
11:00Pavlasek A. (Cze) - Styler O. (Cze) -:-
12:30Satral J. (Cze) - Gengel M. (Cze) -:-
12:30Vrbensky M. (Cze) - Lehecka J. (Cze) -:-
14:00Klein L. (Svk) - Nejedly P. (Cze) -:-
14:00Poljak D. (Cze) - Siniakov D. (Cze) -:-
16:00Forejtek J. (Cze) - Sachko V. (Ukr) -:-
16:00Safranek V. (Cze) - Michnev P. (Cze) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: UK Pro Series 2 (Regatul Unit), suprafață dură (sală)

12:00Broady L. (Gbr) - Peniston R. (Gbr) -:-
13:15McHugh A. (Gbr) - Gray A. (Gbr) -:-
14:30Harris B. (Gbr) - Patten H. (Gbr) -:-
16:00Choinski J. (Gbr) - Glasspool L. (Gbr) -:-
17:30Matusevich A. (Gbr) - Broom C. (Gbr) -:-
19:00Paris J. (Gbr) - Basing M. (Gbr) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: UTR Pro Match Series (Lume), suprafață dură

00:05Karimov J. (Uzb) - Bobrov B. (Rus) 0:2
03:55Walkin B. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
05:20Sekulic P. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:0
06:15Delaney J. (Aus) - Volonski N. (Aus) 0:2
Setul 1Smith C. E. (Aus) - Bayldon B. (Aus) 0:0 (2:2)
Setul 1Harper P. (Aus) - Dong C. (Aus) 0:0 (2:1)
09:50Bouzige M. (Aus) - Barnett J. (Aus) -:-
10:00Tchoutakian M. (Fra) - Parker S. (Gbr) -:-
12:00Laurent T. (Fra) - Escoffier A. (Fra) -:-
16:00Cagnina J. (Bel) - Dougaz A. (Tun) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

04:15Krueger M. (Usa) - Fritz T. (Usa) 0:1

EXHIBITION - FEMININ: Bett1 Aces Berlin (Germania), iarbă

14:30Svitolina E. (Ukr) - Kvitova P. (Cze) -:-
17:00Sevastova A. (Lat) - Bertens K. (Ned) -:-

EXHIBITION - FEMININ: Challenge Elite FFT 2 (Franţa), suprafață dură

10:30Tan H. (Fra) - Hesse A. (Fra) -:-
13:30Mladenovic K. (Fra) - Paquet C. (Fra) -:-
15:00Cornet A. (Fra) - Parry D. (Fra) -:-
15:00Ferro F. (Fra) - Georges M. (Fra) -:-

EXHIBITION - FEMININ: DTB German Pro Series (Germania), zgură

11:00Korpatsch T. (Ger) - Schunk N. M. (Ger) -:-
12:30Siegemund L. (Ger) - Niemeier J. (Ger) -:-
15:30Friedsam A-L. (Ger) - Zaja A. (Ger) -:-
17:00Gerlach K. (Ger) - Ponomar L. (Ger) -:-

EXHIBITION - FEMININ: FPT Portugal Series 4 (Portugalia) - Calificări, suprafață dură

11:00Madile D. (Por) - Guedes M. (Por) -:-
11:00Santos M. (Por) - Cerqueira C. C. (Por) -:-
12:30Pelayo L. (Por) - Koehler M.- J. (Por) -:-
12:30Silva R. (Por) - Baptista J. (Por) -:-

EXHIBITION - FEMININ: Mistrzostwa Polski (Polonia), zgură

11:00Bergler O. (Pol) - Forys W. J. (Pol) -:-
11:00Komar M. F (Pol) - Czarnik P. (Pol) -:-
12:30Falkowska W. (Pol) - Bajorek M. (Pol) -:-
12:30Podlinska M. (Pol) - Oczachowska J. (Pol) -:-
13:00Sosnowska A. (Pol) - Chwalinska M. (Pol) -:-
14:00Duhl L. (Svk) - Zawadzka J. (Pol) -:-
14:30Szczepanska Z. (Pol) - Frech M. (Pol) -:-
15:30Jaskiewicz K. (Pol) - Kubka M. (Pol) -:-
16:00Kawa K. (Pol) - Swierczynska M. (Pol) -:-
17:00Piter K. (Pol) - Wierzbowska A. (Pol) -:-
18:00Gruszczynska R. (Pol) - Wysoczanska K. (Pol) -:-

EXHIBITION - FEMININ: Others matches (Lume)

00:30AnulatChang S. (Usa) - Sherif J. (Usa) -:-
00:30Morgina A. (Rus) - Sherif J. (Usa) 0:2
13:00Allen V. (Gbr) - Richardson E. (Gbr) -:-
13:00Burrage J. (Gbr) - Gillan A. (Gbr) -:-
13:00Miller N. (Gbr) - Bissett A. (Gbr) -:-
14:30Boulter K. (Gbr) - Arbuthnott E. (Gbr) -:-
14:30Hill S. (Gbr) - Mould L. (Gbr) -:-
14:30McCutcheon M. (Gbr) - Nicholls O. (Gbr) -:-
15:00Nefedova A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
15:00Parks A. (Usa) - Halbauer E. (Usa) -:-
16:00Barnett A. (Gbr) - Lumsden M. (Gbr) -:-
16:30Aikawa M. (Jpn) - Sysoeva A. (Rus) -:-
16:30Udvardy P. (Hun) - Fanning E. (Nzl) -:-
18:00Nefedova A. (Usa) - Halbauer E. (Usa) -:-
18:00Parks A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
19:00Chang H. (Usa) - Kalieva E. (Usa) -:-
19:30Fanning E. (Nzl) - Aikawa M. (Jpn) -:-
19:30Sysoeva A. (Rus) - Udvardy P. (Hun) -:-
20:30Zacarias M. (Mex) - Olmos G. (Mex) -:-
22:00Chang H. (Usa) - Zacarias M. (Mex) -:-
23:30Kalieva E. (Usa) - Olmos G. (Mex) -:-

EXHIBITION - FEMININ: Prostejov Open (Republica Cehă), zgură

11:00Markova J. (Cze) - Kolodziejova M. (Cze) -:-
11:00Miklova B. (Cze) - Noskova L. (Cze) -:-
12:30Siniakova K. (Cze) - Vidmanova D. (Cze) -:-
12:30Siskova A. (Cze) - Fruhvirtova B. (Cze) -:-
14:00Horackova G. (Cze) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
14:00Krejcikova B. (Cze) - Laboutkova A. (Cze) -:-
16:00Smitkova T. (Cze) - Vlkovska V. (Cze) -:-
16:00Tomanova N. (Cze) - Palicova B. (Cze) -:-

EXHIBITION - FEMININ: UK Pro Series 2 (Regatul Unit), suprafață dură (sală)

12:00Staff H. (Gbr) - Amos A. (Gbr) -:-
13:15Morton E. (Gbr) - Russell C. (Gbr) -:-
14:30Broady N. (Gbr) - Appleton E. (Gbr) -:-
16:00Grey S. B. (Gbr) - Maloney E. (Gbr) -:-
17:30Mpukusa K. A. (Zim) - Rajecki A. (Gbr) -:-
19:00Deigman L. (Gbr) - Rawson N. (Gbr) -:-

EXHIBITION - FEMININ: UTR Pro Match Series (Lume), suprafață dură

02:40McBryde R. (Aus) - Jones R. (Aus) 2:0
02:40Walker L. (Aus) - Sun C. (Aus) 2:0
04:10Schumacher G. (Aus) - Brankovic Z. (Aus) 0:2
06:35Nayar S. (Mys) - Djokovic A. (Aus) 2:0
08:40Belovukovic S. (Aus) - Aulia C. (Aus) -:-
10:30Dascalu N-C. (Rou) - Leykina P. (Rus) -:-
11:30Arcangioli M. (Fra) - Belgraver J. (Fra) -:-
13:00Leonard M. (Fra) - Tubello A. (Fra) -:-
14:30Pribylova A. (Rus) - Lamens S. (Ned) -:-

EXHIBITION - FEMININ: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

03:45McNally C. (Usa) - Kenin S. (Usa) 0:1

EXHIBITION - DUBLU MASCULIN: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

00:05Sandgren T./Ward J. - Ram R./Nakashima B. 1:0
03:05Rojer J-J./Lindstedt R. - Martin F./Young D. 1:0

EXHIBITION - DUBLU FEMININ: Others matches (Lume)

16:00Allen V./Hill S. - Arbuthnott E./Popescu A. -:-
16:00Davis A./Pethybridge S. - Adeshina E./Kartal S. -:-
17:30Burrage J./Christie F. - Anane S./Griffin A. -:-
19:00Barnett A./Nicholls O. - Bissett A./Miller N. -:-

EXHIBITION - DUBLU FEMININ: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

23:35Jurak D./Pegula J. - Mattek-Sands B./Bouchard E. 0:1
02:30Carter H./McNally C. - Dolehide C./Townsend T. 0:1

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

23:00Skupski K./Pegula J. - Mattek-Sands B./Ram R. 1:0
23:00AnulatSandgren T./Pegula J. - Mattek-Sands B./Ram R. -:-
02:10Lindstedt R./McNally C. - Martin F./Townsend T. 0:1

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

02:10Springfield Lasers (Usa) - Philadelphia Freedoms (Usa) 12:24
18:00Orange County Breakers (Usa) - Chicago Smash (Usa) -:-
22:00New York Empire (Usa) - Philadelphia Freedoms (Usa) -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.