REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Davis Cup - World Group (Lume)

23:15Sinner J. (Ita) - Galan Riveros D. E. (Col) 2:0
11:10Evans D. (Gbr) - Machac T. (Cze) 0:2
Setul 3Schnur B. (Can) - Kukushkin M. (Kaz) 1:1 (3:6,7:6,5:5)
11:10Serdarusic N. (Cro) - Marozsan F. (Hun) 2:0
Setul 2Cilic M. (Cro) - Piros Z. (Hun) 1:0 (6:4,2:3)
Setul 2Norrie C. (Gbr) - Lehecka J. (Cze) 1:0 (6:1,0:4)
14:20Pospisil V. (Can) - Bublik A. (Kaz) -:-

ATP - DUBLU: Davis Cup - World Group (Lume)

01:00AnulatBolelli S./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. -:-
01:10Sinner J./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. 1:2
14:30Mektic N./Pavic M. - Marozsan F./Nagy P. -:-
14:30Salisbury J./Skupski N. - Kolar Z./Vesely J. -:-
15:50Pospisil V./Schnur B. - Golubev A./Nedovyesov A. -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - World Group (Lume)

In directCanada - Kazakhstan 0:0
In directCroaţia - Ungaria 1:0
In directMarea Britanie - Cehia 0:1
17:00Germania - Austria -:-
17:00Spania - RTF -:-
17:00SUA - Columbia -:-

ATP - SIMPLU: Davis Cup - World Group II (Lume) - Promotion

14:00Benchetrit E. (Mar) - Holmgren A. (Den) -:-
15:15Ouahab L. (Mar) - Sigsgaard C. (Den) -:-

ATP - SIMPLU: Davis Cup - World Group I (Lume) - Promotion

13:55AnulatCopil M. (Rou) - Alvarez N. (Per) -:-
15:10Frunza N. (Rou) - Huertas Del Pino C. (Per) -:-

ATP - DUBLU: Davis Cup - World Group II (Lume) - Promotion

12:00AnulatMoundir A./Ouahab L. - Ingildsen J./Nielsen F. -:-
12:10Benchetrit E./Ouahab L. - Nielsen F./Sigsgaard C. 0:2

ATP - DUBLU: Davis Cup - World Group I (Lume) - Promotion

11:40Copil M./Tecau H. - Galdos S./Huertas Del Pino C. 2:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Antalya 3 (Turcia) - Calificări, zgură

14:45Crawford O. (Usa) - Agabigun S. (Tur) -:-
14:45Ilhan M. (Tur) - Fonio G. (Ita) -:-
14:45Kirci K. (Tur) - Orlov V. (Ukr) -:-
14:45Wessels L. (Ger) - Gakhov I. (Rus) -:-
16:15Cacao T. (Por) - Gerch L. (Ger) -:-
16:15Martin Tiffon P. (Esp) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
16:15Sultanov K. (Uzb) - Paul J. (Sui) -:-
16:15Veldheer M. (Ned) - Michalski D. (Pol) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Bari (Italia), suprafață dură

11:10Fabbiano T. (Ita) - Otte O. (Ger) 0:2
11:10Masur D. (Ger) - Vavassori A. (Ita) 2:1
13:00Otte O. (Ger) - Masur D. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Brasilia (Brazilia), zgură

15:30Coria F. (Arg) - Munar J. (Esp) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Forli 2 (Italia) - Calificări, suprafață dură (sală)

11:05Forejtek J. (Cze) - Bocchi L. (Ita) 2:0
11:10Miceli M. (Ita) - Peliwo F. (Can) 2:1
12:30Moriya H. (Jpn) RETRAS - Setkic A. (Bih) 1:1
Setul 1Pecci A. (Ita) - Sels J. (Ned) 0:0 (3:2)
14:05Erler A. (Aut) - Vacherot V. (Mon) -:-
15:35Ercolani R. (Ita) - Kravchenko G. (Ukr) -:-
15:35Geerts M. (Bel) - Potenza L. (Ita) -:-
17:05Angelini L. (Ita) - Vatutin A. (Rus) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Manama (Bahrain), suprafață dură

17:45Ramanathan R. (Ind) - Karlovskiy E. (Rus) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Puerto Vallarta (Mexic), suprafață dură

02:10Mmoh M. (Usa) - Altmaier D. (Ger) 0:2
04:15Watanuki Y. (Jpn) - Tabilo A. (Chi) 0:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Sao Paulo (Brazilia) - Calificări, zgură

15:00AnulatVergopolem R. E. (Bra) - Gomez A. (Col) -:-
15:00Vergopolem R. E. (Bra) - Zeballos F. (Bol) -:-
15:00Villanueva G. (Arg) - Lipovsek P. T. (Slo) -:-
15:00Zukas M. (Arg) - Augusto R. (Bra) -:-
16:00AnulatPereira J. (Bra) - Leite W. (Bra) -:-
16:00AnulatSaraiva Dos Santos P. A. (Bra) - Zeballos F. (Bol) -:-
16:30Bobrov B. (Rus) - Bogo E. (Bra) -:-
16:30Castelnuovo L. (Sui) - Marcondes I. (Bra) -:-
16:30Leite W. (Bra) - Gomez A. (Col) -:-
18:00Darderi L. (Ita) - Matos R. (Bra) -:-
18:00Pereira J. (Bra) - Cuevas M. (Uru) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Puerto Vallarta (Mexic), suprafață dură

05:55Hach H./Reyes-Varela M. - Brouwer G./Stalder R. 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Antalya 33 (Turcia), zgură

13:00Gerch L. (Ger) - Michalski D. (Pol) -:-
13:00Jecan M. A. (Rou) - Cretu C. (Rou) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cairo 17 (Egipt), zgură

10:00Acquaroli G. (Ita) - Gill F. (Gbr) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 6 (Mexic), suprafață dură

00:00Ochi M. (Jpn) - Hussey G. (Gbr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cordoba 2 (Argentina), zgură

22:00Comesana F. (Arg) - Torres J. B. (Arg) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Guatemala (Guatemala), suprafață dură

17:30Brugnerotto M. (Ita) - Sinclair C. (Aus) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Gurugram (India), suprafață dură

08:00Velcz Z. (Hun) - Boyer D. H. (Usa) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Heraklion 8 (Grecia), suprafață dură

10:00Ionel N. D. (Rou) - Pinnington Jones J. (Gbr) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Kazan 3 (Rusia), suprafață dură (sală)

10:00Borisiouk M. (Blr) - Kachmazov A. (Rus) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 45 (Tunisia), suprafață dură

11:00Den Ouden G. (Ned) - Decamps G. (Bra) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Ostrava (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

11:00Paulson A. (Cze) - Moeller M. (Ger) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Antalya 33 (Turcia), zgură

13:00Toth A. K. (Hun) - Ortenzi J. (Arg) -:-
13:00Yoruk I. (Tur) - Lodikova D. (Rus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cairo 17 (Egipt), zgură

10:00Branstine C. (Can) - Nugroho P. M. (Ina) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

17:00Zacarias M. (Mex) - Kingsley R. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Guatemala (Guatemala), suprafață dură

17:30Black H. T. (Usa) - Lincer O. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Heraklion 8 (Grecia), zgură

10:00Laki M. (Gre) - Khirin N. (Isr) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Kazan 2 (Rusia), suprafață dură (sală)

10:00Abduraimova N. (Uzb) - Kudermetova P. (Rus) 1:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Lousada (Portugalia), suprafață dură (sală)

13:15Ku Y. (Kor) - Falkner Z. (Slo) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 45 (Tunisia), suprafață dură

11:00Kartal S. (Gbr) - Morita A. (Jpn) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Milovice (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

12:00Noskova L. (Cze) - Bartunkova N. (Cze) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Brasilia (Brazilia), zgură (sală)

14:05Udvardy P. (Hun) - Avanesyan E. (Rus) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Antalya 33 (Turcia), zgură

12:30Cretu C./Jecan M. A. - Chepelev A./Kudriashov I. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cordoba 2 (Argentina), zgură

16:00Carou I./Lingua Lavallen A. L. - Arias B./Dellien Velasco M. A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Antalya 33 (Turcia), zgură

12:30Cisovska R./Lodikova D. - Hoste Ferrer C./Ortenzi J. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

23:00Bissett A./Leclercq A. - Reasco Gonzalez M. E./Rusova A. 2:0
19:00Akiyama M./Kuramochi M. - Fung S./Karatancheva L. -:-

EXHIBITION - MASCULIN: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

01:10Johnson S. (Usa) - Kudla D. (Usa) 1:0
06:05Vukic A. (Aus) - Giron M. (Usa) 0:1

EXHIBITION - FEMININ: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

01:35Maria T. (Ger) - Olmos G. (Mex) 1:0
04:35Dolehide C. (Usa) - Flipkens K. (Bel) 0:1

EXHIBITION - DUBLU MASCULIN: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

02:00Krajicek A./Johnson S. - Kudla D./Arevalo M. 1:0
04:10Vukic A./Blumberg W. - Giron M./Eubanks C. 0:1

EXHIBITION - DUBLU FEMININ: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

02:20Maria T./Krawczyk D. - Olmos G./Muhammad A. 0:1
05:30Dolehide C./Vandeweghe C. - Flipkens K./Gleason Q. 1:0

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

02:55Krajicek A./Krawczyk D. - Olmos G./Arevalo M. 1:0
05:00Vandeweghe C./Blumberg W. - Gleason Q./Eubanks C. 1:0

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (SUA), suprafață dură

01:10Springfield Lasers (Usa) - Orange County Breakers (Usa) 14:23
04:10New York Empire (Usa) - San Diego Aviators (Usa) 23:19

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - World Group II (Lume) - Promotion

12:10Tunisia - Zimbabwe 4:0
In directMaroc - Danemarca 1:2

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - World Group I (Lume) - Promotion

In directRomânia - Peru 3:0
15:00Norvegia - Ucraina 3:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.