REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Davis Cup - Group III (Lume)

Setul 1Elyasi S. (Irn) - Al Janahi A. (Uae) 0:0 (1:3)
Setul 1Mainguy C. (Van) - Alhogbani S. (Sau) 0:0 (2:0)
Setul 1Pham M. T. (Vie) - Makzoume Y. (Syr) 0:0 (2:0)
Setul 1Alkotop M. (Jor) - Koay H. S. (Mys) 0:0 (1:0)
07:30Nguyen P. V. (Vie) - Sleem R. (Syr) -:-
07:30Shelbayh A. (Jor) - Liew C. A. S. (Mys) -:-
07:30Sinclair C. (Nmi) - Alhogbani A. F. (Sau) -:-
07:30Yazdani A. (Irn) - Al Marzouqi A. (Uae) -:-

ATP - SIMPLU: Montreal (Canada), suprafață dură

00:00Norrie C. (Gbr) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2
00:10Evans D. (Gbr) - Fritz T. (Usa) 2:1
00:55Kyrgios N. (Aus) - De Minaur A. (Aus) 2:0
02:15Monfils G. (Fra) RETRAS - Draper J. (Gbr) 0:1
02:20Cilic M. (Cro) - Paul T. (Usa) 0:2
03:40Sinner J. (Ita) - Carreno-Busta P. (Esp) 0:2
19:00Kyrgios N. (Aus) - Hurkacz H. (Pol) -:-
21:00Ruud C. (Nor) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-

WTA - SIMPLU: Billie Jean King Cup - Group II (Lume)

05:10Wu Ho C. (Hkg) - Phommachack T. (Lao) 2:0
05:15Jundakate C. (Tha) - Usama Ali N. (Mdv) 2:0
Setul 2Lim S. X. (Mys) - Apisah P. (Aus) 1:0 (6:2,2:0)
Setul 2Yazdani Y. (Irn) - Dao M. T. (Vie) 0:1 (4:6,4:0)
Setul 1Chong E. (Hkg) - Champamanivong P. (Lao) 0:0 (0:0)
06:30Cheapchandej P. (Tha) - Azim A. A. (Mdv) -:-
07:00Saw J. (Mys) - Apisah V. (Pap) -:-
07:00Zanjani F. (Irn) - Ly-Nguyen S. (Vie) -:-

WTA - SIMPLU: Toronto (Canada), suprafață dură

23:50Riske A. (Usa) - Putintseva Y. (Kaz) 0:2
01:45Sakkari M. (Gre) - Pliskova Ka. (Cze) 1:2
02:10Andreescu B. (Can) - Zheng Q. (Chn) 1:2
Setul 2Bencic B. (Sui) - Muguruza G. (Esp) 1:0 (6:1,4:3)
20:00Gauff C. (Usa) - Halep S. (Rou) -:-
21:30Pegula J. (Usa) - Putintseva Y. (Kaz) -:-

ATP - DUBLU: Davis Cup - Group III (Lume)

09:00Elyasi S./Esmail Yazdi He. - Al Janahi A./Al Marzouqi A. -:-
09:00Al-Aswad H./Shelbayh A. - Koay H. S./Syed Naguib A. -:-
09:00Baudinet B./Sinclair C. - Alhogbani A. F./Alhogbani S. -:-
09:00Le Quoc-K./Trinh L. G. - Makzoume Y./Salim M. -:-

ATP - DUBLU: Montreal (Canada), suprafață dură

23:10Dimitrov G./Rublev A. - Granollers M./Zeballos H. 0:2
00:30Bolelli S./Fognini F. - Glasspool L./Heliovaara H. 0:2
02:05Hurkacz H./Zielinski J. - Bopanna R./Middelkoop M. 2:1
03:10Koolhof W./Skupski N. - De Minaur A./Norrie C. 2:0
04:00Bonzi B./Monfils G. - Arevalo M./Rojer J-J. WO -:-
04:45Mektic N./Pavic M. - Evans D./Peers J. 1:2
20:00Behar A./Escobar G. - Krawietz K./Mies A. -:-
21:30Koolhof W./Skupski N. - Glasspool L./Heliovaara H. -:-
23:00Hurkacz H./Zielinski J. - Arevalo M./Rojer J-J. -:-
00:30Evans D./Peers J. - Granollers M./Zeballos H. -:-

WTA - DUBLU: Billie Jean King Cup - Group II (Lume)

07:45Ng M./Wu Ho C. - Champamanivong P./Phommachack T. -:-
08:00Jundakate C./Tararudee L. - Akram S./Azim A. A. -:-
08:30Noordin J./Yip H. S. E. - Apisah V./Soli K. -:-
08:30Yazdani Y./Zohourian M. - Huynh S./Ly-Nguyen S. -:-

WTA - DUBLU: Toronto (Canada), suprafață dură

03:10Kenin S./Putintseva Y. - Kichenok L./Ostapenko J. 2:1
18:00Gauff C./Pegula J. WO - Bouzkova M./Siegemund L. -:-
21:00Guarachi A./Klepac A. - Dabrowski G./Olmos G. -:-
22:30Gauff C./Pegula J. - Krawczyk D./Schuurs D. -:-
00:00Keys M./Mirza S. - Kenin S./Putintseva Y. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Chicago (SUA), suprafață dură

19:00Shelton B. (Usa) - Thompson J. (Aus) -:-
20:30Broady L. (Gbr) - Brouwer G. (Ned) -:-
22:00Gojo B. (Cro) - Albot R. (Mda) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lima (Peru), zgură

01:35Otegui J. B. (Arg) - Varillas J. P. (Per) 0:2
19:00Etcheverry T. M. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-
20:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Mena F. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Meerbusch (Germania), zgură

14:00Tabur C. (Fra) - Moraing M. (Ger) -:-
15:30Forejtek J. (Cze) - Bonadio R. (Ita) -:-
15:30Zapata Miralles B. (Esp) - Nagal S. (Ind) -:-
18:30Dzumhur D. (Bih) - Novak D. (Aut) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: San Marino (San Marino), zgură

23:00Giustino L. (Ita) - Weis A. (Ita) 0:2
18:00Jianu F. C. (Rou) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) -:-
18:00Marozsan F. (Hun) - Arnaldi M. (Ita) -:-
19:30Cecchinato M. (Ita) - Vacherot V. (Mon) -:-
21:45Weis A. (Ita) - Kotov P. (Rus) -:-

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: Concord (SUA), suprafață dură

00:20Tauson C. (Den) - Sharma A. (Aus) 2:0
17:30Frech M. (Pol) - Wang Q. (Chn) -:-
19:00Volynets K. (Usa) - Pera B. (Usa) -:-
20:30Tauson C. (Den) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
22:00Scott K. (Usa) - Townsend T. (Usa) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Chicago (SUA), suprafață dură

23:55Brouwer G./Stalder R. - Goransson A./McLachlan B. 1:2
00:25Couacaud E./Schnur M. J. - Eubanks C./Shelton B. 1:2
00:40Holt B./Monroe N. - Gille S./Smith J-P. 0:2
01:40Lammons N./Withrow J. - Kozlov S./Uchida K. 1:2
01:45King E./Krueger M. - Eubanks C./Shelton B. 2:0
20:00Bhambri Y./Myneni S. - Gille S./Smith J-P. -:-
21:30Kozlov S./Uchida K. - King E./Krueger M. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Lima (Peru), zgură

23:40Bueno G./Buse I. - Carou I./Mena F. 1:2
23:30Luz O./Ugo Carabelli C. - Galdos S./Olivo R. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Meerbusch (Germania), zgură

14:00Pel D./Walkow S. - Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. -:-
17:00Oberleitner N./Oswald P. - Forejtek J./Nagal S. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: San Marino (San Marino), zgură

19:30Bortolotti M./Martos Gornes S. - Manafov V./Prihodko O. -:-
21:00Martinez L. D./Reboul F. - Sabanov I./Sabanov M. -:-

CHALLENGER FEMININ - DUBLU: Concord (SUA), suprafață dură

19:00Dzalamidze N./Rakhimova K. - Plipuech P./Uchijima M. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cairo 9 (Egipt), zgură

11:00Cigarran T. (Arg) - Boros A. (Hun) -:-
11:00Fantini L. (Ita) - Tomasetto L. (Ita) -:-
11:00Safwat M. (Egy) - Barrena A. (Arg) -:-
12:00Beckley A. (Rsa) - Bielinskyi O. (Ukr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 10 (Mexic), suprafață dură

18:00Angele J. F. (Fra) - Ravichander I. (Usa) -:-
18:00Walton A. (Aus) - Zink T. (Usa) -:-
18:30Doria L. (Arg) - Brugnerotto M. (Ita) -:-
20:00Pini F. (Arg) - Alvarez Valdes L. C. (Mex) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Curtea de Arges (România), zgură

11:00Papoe R. M. (Rou) - Marinescu M. R. (Rou) -:-
11:00Paz J. P. (Arg) - Dancu V. A. (Rou) -:-
12:00Beloborodko I. (Ukr) - Ivanov S. A. (Bul) -:-
12:30Frunza N. (Rou) - Aboian V. (Arg) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Eupen (Belgia), zgură

14:00Compagnucci T. (Ita) - Colson T. (Bel) -:-
14:00Pontjodikromo S. (Ned) - Gadamauri B. (Bel) -:-
16:00Gill F. (Gbr) - Florig P. (Ger) -:-
18:45Hoang A. (Fra) - Kodat T. A. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Frankfurt am Main (Germania), zgură

12:00Barnat J. (Cze) - Reymond A. (Fra) -:-
12:30Choinski J. (Gbr) - Paty D. (Cze) -:-
13:30Lopez Morillo I. (Esp) - Popovic S. (Srb) -:-
14:30Wehnelt K. (Ger) - Fajta P. (Hun) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Helsinki (Finlanda), zgură

10:00Atmane T. (Fra) - Atlangeriev B. (Rus) -:-
10:00Hietaranta R. M. (Fin) - Broom C. (Gbr) -:-
10:00Peliwo F. (Pol) - Vasa I. (Fin) -:-
10:00Scaglia M. (Fra) - Aubriot A. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Herzlia (Israel), suprafață dură

10:00Ginat R. (Isr) - Little D. (Gbr) -:-
10:00Patael B. (Isr) - Paris J. (Gbr) -:-
10:00Simon S. (Isr) - Kimhi O. (Isr) -:-
11:30Kawachi K. (Jpn) - Weightman O. (Gbr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Jakarta (Indonesia), suprafață dură

05:00Dev S D P. (Ind) - Imai S. (Jpn) -:-
05:00Mukund S. K. (Ind) - Lee D. H. (Kor) 2:0
05:00Shimizu Y. (Jpn) - Mochizuki Y. (Jpn) -:-
05:00Tanuma R. (Jpn) - Leong M. W. K. (Mys) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 31 (Tunisia), suprafață dură

11:00Bertrand R. (Fra) - Lajal M. (Est) -:-
11:00Dellavedova M. (Aus) - Bittoun C. (Fra) -:-
12:00Mu T. (Chn) - Cazaux A. (Fra) -:-
12:00Te R. (Chn) - Droguet T. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură (sală)

17:00Cassone M. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
17:00Hijikata R. (Aus) - Kingsley C. (Usa) -:-
18:30Bangoura S. (Usa) - Maloney P. (Usa) -:-
18:30Ross G. (Usa) - Hanzlik C. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Guayaquil (Ecuador), zgură

19:00Aboian L. (Arg) - Descotte M. F. (Arg) -:-
19:00Seelig K. (Usa) - McCormick T. (Usa) -:-
20:30Lama G. (Chi) - Becerra Otarola I. A. (Chi) -:-
20:30Reis Da Silva J. (Bra) - Pereira J. (Bra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Padova (Italia), zgură

11:00Tabacco F. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
13:30Arnaboldi F. (Ita) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-
15:00Llamas Ruiz P. (Esp) - Piraino G. (Ita) -:-
15:00Oradini G. (Ita) - Dambrosi G. (Ita) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Tbilisi 3 (Georgia), suprafață dură

11:00Leshem E. (Isr) - Erel Y. (Tur) -:-
11:00Yunchaokete B. (Chn) - Metreveli A. (Geo) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Ystad (Suedia), zgură

11:45Mridha J. (Swe) - Kopp S. (Aut) -:-
11:45Wessels L. (Ger) - Pichler D. (Aut) -:-
13:15Ingildsen J. (Den) - Erhard M. (Fra) -:-
13:15Marie J. (Fra) - Ehrenschneider N. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W100 Landisville, PA (SUA), suprafață dură

17:00Dolehide C. (Usa) - Han N. (Kor) -:-
17:00Zhu L. (Chn) - Anderson R. (Usa) -:-
18:30Kawa K. (Pol) - Mandlik E. (Usa) -:-
18:30Waltert S. (Sui) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cairo 9 (Egipt), zgură

11:00Aikawa M. (Jpn) - Brunskog L. (Swe) -:-
11:00Badawi A. (Egy) - Ezzat Y. (Egy) -:-
11:00Vangelova A. (Bul) - Iordache A. (Rou) -:-
12:00El Sayed A. (Egy) - Pridankina E. (Rus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cancun 10 (Mexic), suprafață dură

11:00Rodriguez V. (Mex) - Corley P. C. (Usa) -:-
18:30Rencheli A. (Mda) - Cayetano E. (Usa) -:-
20:00Rivera Corado M. G. (Gtm) - Ansari C. (Usa) -:-
21:00Fernandez L. (Mex) - Perez Garcia M. P. (Col) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 25 (Tunisia), suprafață dură

11:00Imamura S. (Jpn) - Vlasselaer C. (Bel) -:-
11:00Mays L. (Aus) - Yao X. (Chn) -:-
11:00Nugroho P. M. (Ina) - Milic E. N. (Slo) -:-
11:00Sato N. (Jpn) - Li Z. (Chn) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Padova (Italia), zgură

12:00Bilardo F. (Ita) - Petretic L. (Fra) -:-
12:00Ricci B. (Ita) - Mair L. (Ita) -:-
13:30Crescenzi G. (Ita) - Balus I. (Svk) -:-
13:30Ferrara V. (Ita) - Mazzola A. (Ita) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Brasov (România), zgură

10:00Dinu C. (Rou) - Bulgaru M. (Rou) -:-
10:00Rosca A. (Rou) - Craciun G. A. (Rou) -:-
11:30Avdeeva J. (Rus) - Bojica S. (Rou) -:-
11:30Simion O. (Rou) - Ghioroaie I. G. (Rou) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Danderyd (Suedia), zgură

11:15Rusova A. (Svk) - Zaar L. (Swe) -:-
11:15Siedliska N. (Ger) - Barthel M. (Ger) -:-
12:45Cabaj Awad J. (Swe) - Samavati S. N. (Den) -:-
12:45Sakellaridi S. (Gre) - Fruhvirtova B. (Cze) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25+H Leipzig (Germania), zgură

13:00Guth M. (Ger) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
13:00Seidel E. (Ger) - Scholl C. (Usa) -:-
14:30Potocnik N. (Slo) - Klasen A. (Ger) -:-
16:00Middendorf J. (Ger) - Hobgarski K. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Koksijde (Belgia), zgură

11:00Turati A. (Ita) - Van Impe A. (Bel) -:-
12:30Salden L. (Bel) - Vismane D. (Lat) -:-
15:00Benoit M. (Bel) - Kempen M. (Bel) -:-
17:00Waligora A. (Bel) - Riera J. (Arg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Parnu (Estonia), zgură

14:00Bayerlova M. (Cze) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
14:00Topalova G. (Bul) - Colmegna M. (Ita) -:-
15:30Hoedt M. (Ned) - Falkowska W. (Pol) -:-
15:30Siskova A. (Cze) - Malygina E. (Est) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Radom (Polonia), zgură

11:00Lapko V. (Blr) - Cascino E. (Fra) -:-
11:00Salkova D. (Cze) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
12:30Behulova B. (Svk) - Erjavec V. (Slo) -:-
12:30Stefanini L. (Ita) - Martinez Cirez C. (Esp) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazakhstan), suprafață dură

07:00Easwaramurthi A. (Ind) - Ainitdinova G. (Kaz) -:-
07:00Kazionova E. (Rus) - Barkova T. (Rus) -:-
07:00Kudashova D. (Rus) - Shauha D. (Blr) -:-
07:00Yashina E. (Rus) - Kubareva A. (Blr) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 San Bartolome de Tirajana (Spania), zgură

15:00Kudermetova P. (Rus) - Shnaider D. (Rus) -:-
15:00Rus A. (Ned) - Podoroska N. (Arg) -:-
16:30Lamens S. (Ned) - Bouzas Maneiro J. (Esp) -:-
16:30Palicova B. (Cze) - Grabher J. (Aut) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cairo 9 (Egipt), zgură

14:00Cigarran T./Hess S. - Fantini L./Ribeiro Lago E. -:-
14:00Barrena A./Pujol Navarro B. - Salton D./Scott A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 10 (Mexic), suprafață dură

21:00Ichikawa T./Watanabe S. - Ansari A./Wang C. -:-
21:00Walton A./Zink T. - Brugnerotto M./Maginley J. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Curtea de Arges (România), zgură

12:00Gima S./Tomescu D. A. - Baiant R./Evans T. -:-
13:30Beloborodko I./Claverie L. - Filip V./Snitari I. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Eupen (Belgia), zgură

17:00Colson T./Pontjodikromo S. - Compagnucci T./Larwig N. -:-
17:30Gadamauri B./Rojas O. - Hammond L./Hornung M. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Frankfurt am Main (Germania), zgură

16:00Gobat A./Williams A. J. - Jenicek J./Paty D. -:-
17:30Broska F./Ramskogler G. - Kellovsky D./Penzlin J. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Helsinki (Finlanda), zgură

12:00Broom C./Jones B. - Seeman J./Troost S. -:-
12:00Aubriot A./Scaglia M. - Vasa E./Vasa I. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Herzlia (Israel), suprafață dură

12:30Ellouck R./Inui Y. - Haviv R./Kimhi O. -:-
12:30Paris J./Patael B. - Goldenberg L./Sarouk Y. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Jakarta (Indonesia), suprafață dură

09:30Alcantara F. C./Mochizuki Y. - Barki N. A./Rungkat C. -:-
09:30Imamura M./Sueoka Y. - Shimizu Y./Tanuma R. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 31 (Tunisia), suprafață dură

17:00Goldberg Alviani N. R./Nortey I. - Li M./Sun Qian -:-
17:00Abibsi A./Reddy Ganta S. K. - De Carvalho V./Ghorbel A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură (sală)

20:00Raja P./Sharan D. - Clark E./Riffice S. -:-
20:00Boulais J./Trotter J. K. - Asaba A./Goldhoff G. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Guayaquil (Ecuador), zgură

23:00Aboian L./Descotte M. F. - Buitrago N./Gomez M. 2:0
23:00Alvarado P./March A. C. - Diaz Jalil A./Sau Franco A. WO -:-
23:00Andrade A./McCormick T. WO - Pereira J./Reis Da Silva J. -:-
23:00Becerra Otarola I. A./Salazar A. - Perez B./Rodriguez R. 1:2
22:00Aboian L./Descotte M. F. - Diaz Jalil A./Sau Franco A. -:-
22:00Perez B./Rodriguez R. - Andrade A./McCormick T. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Padova (Italia), zgură

15:00Iannaccone F./Ovcharenko O. - Taylor J./Walkin B. -:-
16:30Santibanez S./Stepanov R. - Ajdukovic D./Nincevic F. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Tbilisi 3 (Georgia), suprafață dură

12:30Liutarevich I./Lomakin G. - Chelidze D./Kikvidze L. G. -:-
12:30Erel Y./Tkemaladze Z. - Arutiunian E./Ostapenkov D. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Ystad (Suedia), zgură

15:30Cook E./Sheyngezikht L. - Borg L./Minasyan M. -:-
15:30Pichler D./Sorrentino L. - Kopp S./Veldheer M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W100 Landisville, PA (SUA), suprafață dură

00:00Chang H./Jones M. WO - Shymanovich I./Thandi K. K. -:-
00:20Catanzarite A./Shaikh H. - Pattinama Kerkhove L./Santamaria S. 0:2
00:35Gamarra Martins I./Webley-Smith E. - Andrianjafitrimo T./Waltert S. 2:1
01:40Chang S./Danilina A. - Mandlik E./Rosca C. 2:0
20:00Chang H./Jones M. - Anderson R./Hartono A. -:-
20:00Han X.Y./Zhu L. - Di Lorenzo F./Zacarias M. -:-
00:30Chang S./Danilina A. - Gamarra Martins I./Webley-Smith E. -:-
00:30Han N./Jang S. J. - Pattinama Kerkhove L./Santamaria S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cairo 9 (Egipt), zgură

12:00Ersoz V./Poplavska A. - Nagornaia S./Rudiukova N. -:-
14:00Ezzat Y./Pavlou D. - Aikawa M./Vangelova A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cancun 10 (Mexic), suprafață dură

11:00Daniel J./Pierre-Louis K. - Mushika Mao/Mushika Mio -:-
21:00Broadfoot G./Rencheli A. - Cayetano E./Ewing S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 25 (Tunisia), suprafață dură

14:30Mansouri Y./Sato N. - Dong N./Yuhan L. -:-
14:30Uyar M. A./Wi H. W. - Imamura S./Nugroho P. M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Padova (Italia), zgură

13:30Bertoldo J./Chiesa E. - Ricci B./Zucchini A. -:-
13:30Moccia C./Shan Y. - Ferrara V./Pedone G. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Brasov (România), zgură

13:00Dinu C./Rosca A. - Amariei I. D./Sevcikova L. -:-
14:00Craciun G. A./Partaud M. - Ghioroaie I. G./Simion O. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Danderyd (Suedia), zgură

14:00Karamoko N./Visscher S. J. - Lahey A./Zaar L. -:-
15:00Barthel M./Fruhvirtova B. - Saigo R./Saigo Y. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25+H Leipzig (Germania), zgură

15:00Lukic T./Steur J. L. S. - Hering K./Schaefer A. J. -:-
18:00Maleckova J./Marcinkevica D. - Akugue Noha N./Seidel E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Koksijde (Belgia), zgură

18:30Van Impe A./Vandewinkel H. - Matsuda M./Ueda R. -:-
19:30Kempen M./Salden L. - Tran D./Tran L. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Parnu (Estonia), zgură

17:00Gimbrere J./Stevens L. - Christofi E./Topalova G. -:-
17:00Mikulskyte J./Strakhova V. - Kolb M./Kolb N. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Radom (Polonia), zgură

12:00Evtimova D./Stamatova J. - Hindova D./Kubanova K. -:-
14:30Hertel A./Kubka M. - Kozaki F./Yoruk I. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazakhstan), suprafață dură

08:30Amirgalieva M./Andreevskaya V. - Kazionova E./Kulambayeva Z. -:-
08:30Tkacheva M./Yashina E. - Bavisetti S./Yamalapalli S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W60 San Bartolome de Tirajana (Spania), zgură

19:30Fita Boluda A./Rus A. - Helgo M./Lamens S. -:-
19:30Avanesyan E./Shnaider D. - Cavalle-Reimers Y./Vicens Mas R. -:-

BĂIEȚI - SIMPLU: Pardubicka juniorka (Republica Cehă), zgură

14:00Nicod J. (Cze) - Barton H. (Cze) -:-

FETE - SIMPLU: Pardubicka juniorka (Republica Cehă), zgură

12:00Valentova T. (Cze) - Smekalova M. (Cze) -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group III (Lume)

In directIran - Emiratele Arabe Unite 0:0
In directPacific Oceania - Arabia Saudită 0:0
In directVietnam - Syria 0:0
In directIordania - Malaezia 0:0
12:00Benin - Coasta de Fildeş -:-
12:00Kenya - Algeria -:-
12:00Maroc - Namibia -:-
12:00Zimbabwe - Mozambic -:-

ECHIPE - FEMININ: Billie Jean King Cup - Group II (Lume)

In directHong Kong F - Laos F 1:0
In directIran F - Vietnam F 0:0
In directMalaezia F - Pacific Oceania F 0:0
In directThailanda F - Maldive F 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.