REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

13:30Norrie C. (Gbr) - Raonic M. (Can) -:-
15:00Fritz T. (Usa) - Harris G. (Rsa) -:-
19:30Bergs Z. (Bel) - Khachanov K. (Rus) -:-
21:00Goffin D. (Bel) - Giron M. (Usa) -:-

ATP - SIMPLU: Koln 2 (Germania), suprafață dură (sală)

15:00Herbert P.H. (Fra) - Sinner J. (Ita) -:-
16:30Shapovalov D. (Can) - Simon G. (Fra) -:-
19:00Otte O. (Ger) - Schwartzman D. (Arg) -:-
20:30Struff J-L. (Ger) - Nishioka Y. (Jpn) -:-

WTA - SIMPLU: Ostrava (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

13:00Jabeur O. (Tun) - Ostapenko J. (Lat) -:-
14:30Gauff C. (Usa) - Sabalenka A. (Blr) -:-
16:00Muchova K. (Cze) - Mertens E. (Bel) -:-
19:00Kudermetova V. (Rus) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
20:30Kasatkina D. (Rus) - Brady J. (Usa) -:-

ATP - DUBLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

15:00Geerts M./Mertens Y. - Andujar P./Arends S. -:-
16:30Cacic N./Demoliner M. - De Minaur A./Reid M. -:-
17:30Gille S./Vliegen J. - Evans D./Norrie C. -:-

ATP - DUBLU: Koln 2 (Germania), suprafață dură (sală)

15:00Kubot L./Melo M. - Erlich J./Nys H. -:-
16:30Krawietz K./Mies A. - Zverev A./Zverev M. -:-
18:00Klaasen R./McLachlan B. - Melzer J./Roger-Vasselin E. -:-
19:30Purcell M./Saville L. - Marach O./Pavic M. -:-

WTA - DUBLU: Ostrava (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

17:00Mertens E./Sabalenka A. - Ostapenko J./Zvonareva V. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Ismaning (Germania), suprafață dură (sală)

13:30Lenz J. (Ger) - Korda S. (Usa) -:-
14:00Schnur B. (Can) - Huesler M. (Sui) -:-
15:00Rosenkranz M. (Ger) - Masur D. (Ger) -:-
16:30Kamke T. (Ger) - Hanfmann Y. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Istanbul (Turcia), suprafață dură

11:05Klizan M. (Svk) - Marcora R. (Ita) 2:0
Setul 1Popko D. (Kaz) - Munar J. (Esp) 0:0 (1:0)
12:45Serdarusic N. (Cro) - McDonald M. (Usa) -:-
14:00Ivashka I. (Blr) - Ilkel C. (Tur) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Ismaning (Germania), suprafață dură (sală)

16:00Kolar Z./Olivetti A. - Korda S./Nakashima B. -:-
17:30Begemann A./Pel D. - Galdos S./Huesler M. -:-
18:00Cerretani J./Weissborn T-S. - Schnaitter J./Weindl M. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Istanbul (Turcia), suprafață dură

11:05Molchanov D./Stakhovsky S. - Reese H./Zielinski J. 2:1
11:10Galloway R./Lammons N. - Goransson A./Sitak A. 2:0
12:45Doumbia S./Reboul F. - Sabanov I./Sabanov M. -:-
14:15Behar A./Escobar G. - Gabashvili T./Janvier M. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir (Tunisia), suprafață dură

11:00Dougaz A. (Tun) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
11:00Lipovsek P. T. (Slo) - Ivanov V. (Est) -:-
11:00Tamm K. (Est) - Glinka D. (Est) -:-
12:30Allen L. (Gbr) - Justo G. I. (Arg) -:-
12:30Petrovic A. (Nor) - Weightman O. (Gbr) -:-
14:00Kachmazov A. (Rus) - Marek W. (Pol) -:-
14:00Thirouin J. (Fra) - Heger T. (Ger) -:-
14:00Tirante T. A. (Arg) - Zukas M. (Arg) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

13:00Matusevich A. (Gbr) - Guinard M. (Fra) -:-
13:00Tseng C. H. (Tpe) - Stodder T. (Ger) -:-
14:30Kozlov S. (Usa) - Brancaccio R. (Ita) -:-
14:30Molcan A. (Svk) - Zuk K. (Pol) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir (Tunisia), suprafață dură

11:00Kanev K. (Ger) - Gatica B. (Chi) -:-
11:00Kubareva A. (Blr) - Semenistaja D. (Lat) -:-
11:00Vanlangendonck E. (Bel) - Carle M. L. (Arg) 0:2
12:30Herrmann S. (Ger) - Falkowska W. (Pol) -:-
12:30Malygina E. (Est) - Marinkovic B. (Srb) -:-
12:30Ponomar L. (Ger) - Pereira R. (Bra) -:-
12:30Robbe A. (Fra) - Westbury K. (Nzl) -:-
14:00Palecek N. (Srb) - Ibbou I. (Alg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm El Sheikh (Egipt), suprafață dură

11:00Boulter K. (Gbr) - Kulambayeva Z. (Kaz) -:-
11:00Garland J. (Tpe) - Ivanova D. (Usa) -:-
11:00Gasanova A. (Rus) - Timofeeva M. (Rus) -:-
12:00Saidenova N. (Rus) - Simmonds C. (Rsa) -:-
12:00Scholsen H. (Bel) - Tkacheva M. (Rus) -:-
12:00Tikhonova A. (Rus) - Kudashova D. (Rus) -:-
13:30Alhussein L. (Egy) - Tran L. (Ned) -:-
13:30Leonard M. (Fra) - Samir S. (Egy) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Reims (Franţa), suprafață dură

11:00Samsonova L. (Rus) - Jones F. (Gbr) 2:0
11:00Tan H. (Fra) - Dart H. (Gbr) 0:2
12:30Danilovic O. (Srb) - Montgomery R. (Usa) -:-
12:30Ponchet J. (Fra) - Dodin O. (Fra) -:-
14:30Zakharova A. (Rus) - Wang Xin. (Chn) -:-
14:30Zanevska M. (Bel) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
16:00Konjuh A. (Cro) - Jani R-L. (Hun) -:-
18:30Burel C. (Fra) - Snigur D. (Ukr) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W80 Macon (SUA), suprafață dură

23:20Osuigwe W. (Usa) - Osorio Serrano M. C. (Col) 1:2
23:25Li A. (Usa) - Stewart K. (Usa) 2:0
23:50Doi M. (Jpn) - Sun L. (Sui) 2:0
00:00Frech M. (Pol) - Tomova V. (Bul) RETRAS 1:0
01:10Andrianjafitrimo T. (Fra) - Ahn K. (Usa) 0:2
01:15Sharma A. (Aus) - Di Lorenzo F. (Usa) 0:2
01:30Benoit M. (Bel) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2
02:15Zarazua R. (Mex) - Arconada U. M. (Usa) RETRAS 1:0
02:55Navarro E. (Usa) - McNally C. (Usa) 0:2
17:00Li A. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
17:00Talaba G. (Rou) - Bellis C. (Usa) -:-
18:00Doi M. (Jpn) - Cepede V. (Par) -:-
19:00Volynets K. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-
21:00Frech M. (Pol) - McNally C. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir (Tunisia), suprafață dură

14:00Grigelis L./Mugevicius L. - Iamachkine P./Roveri Sidney G. -:-
15:00Carou I./Lipovsek P. T. - Barrena A./Monzon I. -:-
16:00Dougaz A./Mansouri S. - Glinka D./Saar K. K. -:-
16:00Martinez M./Tamm K. - Cuevas M./Patino L. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Sharm El Sheikh (Egipt), suprafață dură

12:30Corwin F./Orlov V. - Capecchi D./Vilardo F. -:-
13:30Houkes M./Kiyamov T. - Mochizuki S./Noguchi R. -:-
13:30Kadhe A./Manafov V. - Cobolli F./Donski A. -:-
13:30Lock B./Shyla Y. - Gakhov I./Kravchenko G. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

17:30Brancaccio R./Vervoort M. - Moeller M./Squire H. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir (Tunisia), suprafață dură

16:00Gatica B./Pereira R. - Mettraux M./Semenistaja M. -:-
16:00Herrmann S./Ruppert L. - Carle M. L./Mansouri Y. -:-
16:00Marinkovic B./Vanlangendonck E. - Falkowska W./Ponomar L. -:-
16:00Ureke A./Vishnevskaya E. - Kubareva A./Robbe A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Sharm El Sheikh (Egipt), suprafață dură

13:30Fernandez B./Fernandez L. A. - Kanapatskaya V./Nagy A. -:-
15:00Gasanova A./Morgina A. - Ainitdinova G./Kulambayeva Z. -:-
15:00Ivanova D./Sewing S. - Kubka M./Strakhova V. -:-
15:00Pepelyaeva V./Tikhonova A. - Scholsen H./Simmonds C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Reims (Franţa), suprafață dură

16:00Bucsa C./Nicholls O. - Dart H./Grey S. B. -:-
17:30Anderson R./Ponchet J. - Janicijevic S./Montgomery R. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W80 Macon (SUA), suprafață dură

21:30Neel I./Whoriskey C. - Di Lorenzo F./Loeb J. -:-
22:30Sharma A./Sherif M. - Doi M./Stojanovic N. -:-
23:00Danilina A./Raina A. - Frech M./Kawa K. -:-
00:00Dolehide C./McNally C. - Benoit M./Zarazua R. -:-

EXHIBITION - MASCULIN: UTR Pro Match Series (Lume), suprafață dură

03:30Jin J. (Aus) - Papac T. E. (Aus) 1:2
04:00Babanine A. (Aus) - Ryan J. (Aus) 1:2
06:55Gaal C. (Aus) - Djurovic B. (Aus) 2:1
07:00Court J. (Aus) - Sach T. (Aus) 1:2
08:30Puttergill C. (Aus) - Winter E. (Aus) 2:0
09:15Boniel N. (Aus) - Dong J. (Aus) 0:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.