Fotbal » 21.04.2024 » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
ANGLIA: Premier League
15:30Everton - Nottingham 2:0 [ 2.18 | 3.45 | 3.60 ]17:00Aston Villa - Bournemouth 3:1 [ 1.87 | 4.20 | 3.95 ]
17:00Crystal Palace - West Ham 5:2 [ 2.28 | 3.55 | 3.30 ]
18:30Fulham - Liverpool 1:3 [ 4.70 | 4.40 | 1.71 ]
FRANŢA: Ligue 1
16:00Le Havre - Metz 0:1 [ 2.12 | 3.20 | 3.75 ]16:00Lille - Strasbourg 1:0 [ 1.54 | 4.10 | 6.25 ]
16:00Reims - Montpellier 1:2 [ 2.02 | 3.75 | 3.40 ]
18:05Brest - Monaco 0:2 [ 2.50 | 3.55 | 2.70 ]
20:00Toulouse - Marseille 2:2 [ 2.60 | 3.35 | 2.70 ]
22:00PSG - Lyon 4:1 [ 1.57 | 4.70 | 5.00 ]
GERMANIA: Bundesliga
16:30Bremen - Stuttgart 2:1 [ 4.70 | 4.30 | 1.65 ]18:30Dortmund - Leverkusen 1:1 [ 2.70 | 3.65 | 2.43 ]
20:30Freiburg - Mainz 1:1 [ 2.88 | 3.60 | 2.35 ]
ITALIA: Serie A
13:30Sassuolo - Lecce 0:3 [ 2.28 | 3.25 | 3.25 ]16:00Torino - Frosinone 0:0 [ 1.65 | 3.85 | 5.30 ]
19:00Salernitana - Fiorentina 0:2 [ 5.75 | 4.20 | 1.56 ]
21:45Monza - Atalanta 1:2 [ 3.80 | 3.65 | 1.95 ]
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
19:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova 1:3 [ 2.65 | 3.15 | 2.70 ]ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
16:00Oţelul Galaţi - 'U' Cluj 1:0 [ 2.80 | 2.95 | 2.70 ]ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
11:00CSC 1599 Șelimbăr - Unirea Slobozia 1:2 [ 2.80 | 2.95 | 2.40 ]13:30Gloria Buzau - Csikszereda M. Ciuc 1:0 [ 2.10 | 3.00 | 3.35 ]
SPANIA: LaLiga
15:00Getafe - Real Sociedad 1:1 [ 4.10 | 3.05 | 2.10 ]17:15Almeria - Villarreal 1:2 [ 3.55 | 3.95 | 1.94 ]
19:30Alaves - Atl. Madrid 2:0 [ 4.40 | 3.45 | 1.87 ]
22:00Real Madrid - Barcelona 3:2 [ 1.77 | 4.50 | 4.40 ]
AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off
19:00Zamalek - Dreams 0:0 [ 1.25 | 5.25 | 9.50 ]22:00USM Alger - Berkane 0:3 [ 2.00 | 3.00 | 4.00 ]
AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Polokwane - Cape Town City 2:2 [ 3.20 | 2.43 | 2.75 ]16:00Richards Bay - Kaizer Chiefs 1:0 [ 3.10 | 2.65 | 2.60 ]
18:30TS Galaxy - Stellenbosch 1:2 [ 2.60 | 2.70 | 3.00 ]
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Orbit College - NB La Masia 1:1 [ 1.85 | 3.05 | 3.85 ]16:00Pretoria Callies - Hungry Lions 2:1 [ 2.63 | 2.63 | 2.75 ]
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:30Chippa United U23 - Orlando U23 0:1 [ 5.00 | 4.10 | 1.50 ]11:00Cape Town Spurs U23 - Sekhukhune U23 1:2
12:30Mamelodi U23 - Kaizer U23 2:2 [ 1.75 | 3.80 | 3.62 ]
13:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 0:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
13:00Stellenbosch U23 - Cape Town City U23 4:0
13:00Swallows U23 - Amazulu U23 3:1 [ 3.30 | 3.40 | 1.95 ]
ALBANIA: First Division
16:00Apolonia Fier - Bylis 4:116:00Flamurtari - AF Elbasani 2:2
16:00Kastrioti - Burreli 3:1
16:00Lushnja - Besa 2:0
16:00Vora - Tomori Berat 3:0
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Venezuela U20 F - Chile U20 F 1:0 [ 1.70 | 3.50 | 3.85 ]02:30Brazilia U20 F - Columbia U20 F 1:2 [ 1.33 | 4.70 | 5.75 ]
ANDORRA: Primera Divisió
12:00Penya - FC Santa Coloma 2:414:30Pas de la Casa - Atletic Escaldes 1:2
17:00Inter Escaldes - Esperanca 4:0
19:30Ordino - UE Santa Coloma 1:2 [ 5.50 | 4.50 | 1.40 ]
ANGLIA: Championship
14:30Blackburn - Sheffield Wed 1:3 [ 2.12 | 3.40 | 3.35 ]ANGLIA: FA Cup
17:30Coventry - Manchester Utd 3:4pen [ 6.40 | 4.80 | 1.45 ]ANGLIA: Women’s Super League
14:00Manchester Utd F - Tottenham F 2:216:00Arsenal F - Leicester F 3:0
16:15Manchester City F - West Ham F 5:0
ANGLIA: Women’s Championship
14:00Reading F - Durham F 1:0 [ 2.40 | 3.30 | 2.60 ]16:00Birmingham F - Sheffield Utd F 1:0 [ 1.55 | 3.90 | 4.45 ]
16:00Lewes F - Crystal Palace F 0:2
16:00Southampton F - London City Lionesses F 3:1
16:00Sunderland F - Charlton F 0:1
ANGLIA: Women's National League North
16:00AFC Fylde F - Huddersfield F 2:116:00Burnley F - Liverpool Feds F 3:0
16:00Halifax F - Newcastle F 0:0
16:00Stoke City LFC F - West Brom F 2:1
16:00Wolverhampton F - Nottingham F 4:3
ANGLIA: Women's National League South
15:00Ipswich F - Cardiff City Ladies F 4:216:00Billericay F - Plymouth F 1:1
16:00Cheltenham F - Portsmouth F 2:3
16:00London Bees F - Rugby Borough F 0:5
16:00Oxford Utd F - Milton Keynes F 1:1
17:00Hashtag F - Chatham F 1:0
ANGOLA: Girabola League
17:00Santa Rita - Sporting de Cabinda 1:017:00Sao Salvador - Interclube 2:2
18:00Wiliete - Desportivo Huila 3:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets 1:001:00Garden Stars - SAP 1:1
03:00Greenbay Hoppers - Parham 1:2
23:00AmânatAston Villa - Empire FC -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play-off
00:30Estudiantes - Barracas Central 3:0 [ 1.53 | 4.10 | 6.70 ]03:30Godoy Cruz - Velez Sarsfield 1:2 [ 2.60 | 2.85 | 3.20 ]
21:30River Plate - Boca Juniors 2:3 [ 2.25 | 3.15 | 3.60 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
01:05Colon - Temperley 0:0 [ 1.70 | 3.40 | 5.20 ]02:00Talleres (R.E) - Tristan Suarez 1:0 [ 2.40 | 2.90 | 3.20 ]
17:30CA Mitre - Gimnasia Mendoza 0:1 [ 2.25 | 2.75 | 3.80 ]
19:00Arsenal Sarandi - San Martin S.J. 0:0 [ 2.60 | 2.85 | 2.95 ]
19:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever 1:0 [ 1.78 | 3.40 | 4.65 ]
19:00San Miguel - Racing Cordoba 2:0 [ 2.25 | 2.90 | 3.55 ]
21:30Chacarita Juniors - Agropecuario 2:1 [ 2.15 | 3.05 | 3.40 ]
22:00Aldosivi - Nueva Chicago 0:0 [ 2.15 | 2.90 | 3.80 ]
22:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia Jujuy 0:0 [ 2.10 | 2.80 | 4.20 ]
00:30Atl. Rafaela - San Telmo 1:2 [ 2.10 | 3.10 | 3.70 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
17:00Cipolletti - Circulo Deportivo 2:117:00Kimberley - Villa Mitre 1:0 [ 2.55 | 3.10 | 2.65 ]
17:00San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia 2:0 [ 1.65 | 3.40 | 4.75 ]
17:15Sol de Mayo - Germinal 2:2
17:30Douglas Haig - Independiente Chivilcoy 0:1 [ 2.20 | 2.75 | 3.50 ]
17:30Huracan Las Heras - Deportivo Camioneros 0:3 [ 1.53 | 4.00 | 5.00 ]
19:00Defensores Belgrano VR - El Linqueno 2:0 [ 2.35 | 2.75 | 3.00 ]
21:30Olimpo - Santamarina 1:0 [ 1.52 | 3.40 | 6.75 ]
22:00Biblioteca Atenas - San Martin Mendoza 0:1 [ 2.10 | 2.90 | 3.50 ]
22:00Sansinena - Deportivo Rincon 0:0
22:00Sportivo Estudiantes - Argentino MM 1:2 [ 2.10 | 3.00 | 3.40 ]
ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:05Comunicaciones - Argentino de Merlo 1:1 [ 2.10 | 2.75 | 3.70 ]17:00Fenix - Flandria 1:2 [ 2.50 | 2.80 | 3.10 ]
17:00Villa Dalmine - Liniers 1:0 [ 2.40 | 2.75 | 3.35 ]
19:00Los Andes - Colegiales 1:0 [ 2.75 | 2.85 | 2.75 ]
21:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos 3:0 [ 1.75 | 3.25 | 4.80 ]
21:30Sacachispas - Excursionistas 0:3 [ 3.90 | 3.10 | 1.90 ]
00:15Midland - Dock Sud 1:0 [ 2.20 | 2.95 | 3.45 ]
ARGENTINA: Primera C - Apertura
17:00Club Lujan - Lugano 2:1 [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]17:00El Porvenir - Puerto Nuevo 2:1 [ 2.30 | 2.85 | 3.15 ]
17:00Real Pilar - CSR Espanol 2:1 [ 1.90 | 3.20 | 3.75 ]
17:05General Lamadrid - Mercedes 1:0 [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
21:30Deportivo Paraguayo - Victoriano A. 0:0 [ 3.20 | 2.75 | 2.35 ]
21:30Ituzaingo - Central Cordoba 1:1 [ 2.40 | 2.90 | 3.00 ]
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Belgrano Zarate - Estrella de Berisso 2:121:30Everton La Plata - Atletico Pilar 0:0
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
17:00Racing Club F - Social Atletico Television F 1:2 [ 1.40 | 4.00 | 7.00 ]21:00Banfield F - Excursionistas F 4:2
23:00AmânatBelgrano F - River Plate F -:-
ARMENIA: Premier League
15:00Pyunik - Ararat-Armenia 2:2 [ 2.38 | 2.95 | 2.75 ]ARMENIA: First League
15:00Nikarm - Lernayin Artsakh 0:2ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
23:00Sport Boys - La Fama 1:4ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
01:30River Plate - Dakota 1:603:30Estrella - Deportivo Nacional 2:2
ASIA: AFC Asian Cup U23
18:30Iordania U23 - Indonesia U23 1:4 [ 1.80 | 3.80 | 3.50 ]18:30Qatar U23 - Australia U23 0:0 [ 4.75 | 4.00 | 1.55 ]
AUSTRALIA: A-League
10:00Perth Glory - Western United 3:4 [ 2.32 | 3.95 | 2.63 ]AUSTRALIA: NPL ACT
06:15Yoogali - Monaro Panthers 0:2 [ 13.00 | 8.50 | 1.08 ]08:00Gungahlin - Canberra Olympic 3:2
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Charlestown Azzurri - Lambton J. 1:2 [ 3.30 | 3.55 | 1.85 ]AUSTRALIA: NPL NSW
08:00Sydney Olympic - NWS Spirit 2:1 [ 1.50 | 4.10 | 4.60 ]08:00Sydney Utd - Marconi 3:2 [ 3.10 | 3.80 | 1.85 ]
08:00Wollongong Wolves - Sydney FC U23 3:2 [ 1.45 | 4.30 | 4.80 ]
08:00WS Wanderers U23 - Blacktown City 3:0 [ 2.50 | 3.75 | 2.18 ]
09:30APIA Leichhardt - Rockdale Ilinden 3:2 [ 2.14 | 3.65 | 2.60 ]
AUSTRALIA: NPL Queensland
09:15Rochedale - Brisbane Roar U23 1:5 [ 2.23 | 3.70 | 2.45 ]09:30Olympic FC - Gold Coast 0:0 [ 2.45 | 3.70 | 2.23 ]
AUSTRALIA: NPL South Australia
08:30Adelaide United U23 - South Adelaide 2:1 [ 1.35 | 5.30 | 4.80 ]AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30AmânatWallsend Red Devils - South Cardiff -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
07:30SWQ Thunder - St. George Willawong 0:1 [ 2.50 | 3.80 | 2.25 ]AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:00South Hobart U21 - Hobart Utd. 3:1AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Melbourne City U21 - Preston Lions 0:3AUSTRALIA: A-League Women - Play-off
08:00Central Coast Mariners F - Sydney F 0:1 [ 3.10 | 3.40 | 1.98 ]08:00Newcastle F - Melbourne City F 0:3 [ 2.95 | 3.75 | 1.93 ]
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
15:30LASK - Hartberg 1:3 [ 1.80 | 3.75 | 3.90 ]18:00Salzburg - A. Klagenfurt 4:2 [ 1.25 | 5.75 | 10.00 ]
AUSTRIA: 2. Liga
11:30Grazer - St. Polten 3:1 [ 1.90 | 3.25 | 3.70 ]AUSTRIA: Regionalliga Central
16:00Wolfsberger (Am) - Voitsberg 3:216:30ASK Klagenfurt - Vorwarts Steyr 2:1
AUSTRIA: Regionalliga Vest
11:30Reichenau - Schwaz 3:0AUSTRIA: Salzburg
17:00TSU Bramberg - Puch 1:0AUSTRIA: Wien
11:30WAF Brigittenau - Wienerberger 4:3AUSTRIA: Bundesliga Women
12:00First Vienna F - Dornbirn F 0:213:00Bergheim F - St. Polten F 0:3
13:45Sturm F - Innsbruck F 2:1
14:00Kleinmunchen F - Austria Viena F 0:1
14:30Neulengbach F - Altach/Vorderland F 2:0
AZERBAIDJAN: Premier League
15:30Kapaz - Sabah Baku 1:218:00Araz - Sabail 0:2
BELARUS: Vysshaya Liga
14:00Slutsk - Isloch 1:316:00Din. Minsk - Zhodino 0:0
18:00Neman - Vitebsk 0:1
BELARUS: Pershaya Liga
13:00Orsha - Niva Dolbizno 3:515:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Energetik-BGU 0:0
16:00Lokomotiv Gomel - Molodechno 1:1
17:00Lida - Maxline 2:2
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Vitebsk F - Belarus U19 F 1:116:00Dyussh-Polesgu F - Minsk FK F 0:16
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
14:30Cercle Brugge - Antwerp 0:1 [ 2.14 | 3.50 | 3.25 ]19:30Royale Union SG - Club Brugge 1:2 [ 1.94 | 3.65 | 3.60 ]
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
17:00Kortrijk - RWDM 2:4 [ 2.18 | 3.30 | 3.35 ]20:15Charleroi - Eupen 1:0 [ 1.68 | 3.75 | 4.90 ]
BELGIA: National Division 1
16:00Cappellen - Tienen 2:7 [ 3.10 | 3.40 | 1.95 ]16:00Leuven B - Thes Sport 2:3 [ 3.00 | 3.30 | 2.05 ]
16:00Namur - Dessel 4:0 [ 2.75 | 3.05 | 2.30 ]
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Binche - La Louviere 2:016:00Royal Union SG 2 - Ganshoren 0:2
16:00Stockay-Warfusee - Union Rochefortoise 2:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
16:00Aalst - Ninove 3:016:00Cercle Brugge 2 - KRC Harelbeke 2:1
16:00Wetteren - Petegem 0:4
17:00Zelzate - Olsa Brakel 4:0
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
16:00Diegem - FC Lebbeke 5:116:00KV Mechelen 2 - Boom 1:2
BELGIA: 1st National - Feminin
16:00Leuven II F - Mons F 3:016:00St. Liege II F - Moldavo F 2:3
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Buffles du Borgou - Hodio 0:018:00Etoiles Filantes - Avrankou Omnisport 1:1
18:00JAK - Aziza 4:0
18:00Ouidah - Adjidja 0:0
18:00Real Sport - Pantheres 1:1
18:00Tonnerre - Bembereke 2:1
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
00:30Universitario de Vinto - The Strongest 0:1BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Banovici - Gradacac 1:218:00Jedinstvo Bihac - Stupcanica 0:1
18:00TOSK Tesanj - Gorazde 0:2
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30Omarska - Zeljeznicar Banja Luka 1:2BOTSWANA: Premier League
16:30BDF XI - Security Systems 0:016:30Holy Ghost - Masitoaka 1:2
BRAZILIA: Serie A
23:00AmânatCriciuma - Fortaleza -:-00:30Bragantino - Corinthians 1:0 [ 2.14 | 3.35 | 3.50 ]
00:30Gremio - Cuiaba 1:0 [ 1.70 | 3.45 | 5.75 ]
03:00Atletico-MG - Cruzeiro 3:0 [ 1.87 | 3.45 | 4.40 ]
22:00Athletico-PR - Internacional 1:0 [ 1.96 | 3.40 | 4.00 ]
22:00Palmeiras - Flamengo 0:0 [ 2.18 | 3.25 | 3.50 ]
22:00Vitoria - Bahia 2:2 [ 3.05 | 3.35 | 2.35 ]
00:30Atletico GO - Sao Paulo 0:3 [ 2.65 | 3.15 | 2.80 ]
00:30Botafogo RJ - Juventude 5:1 [ 1.64 | 3.65 | 5.80 ]
BRAZILIA: Serie B
23:00Amazonas - Sport Recife 2:300:00Ceara - Goias 1:1 [ 2.18 | 2.85 | 3.60 ]
00:00Ponte Preta - Coritiba 1:1 [ 3.10 | 3.05 | 2.30 ]
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00Remo - Volta Redonda 1:2 [ 1.65 | 3.35 | 5.10 ]23:00Tombense - EC Sao Jose 1:0 [ 1.90 | 3.00 | 3.80 ]
01:30SER Caxias - Athletic Club 0:4 [ 1.90 | 3.40 | 3.60 ]
01:30Ypiranga FC - CSA 3:1 [ 2.35 | 3.20 | 2.80 ]
22:30Figueirense - Ferroviario 2:1 [ 2.00 | 3.15 | 3.60 ]
22:30Nautico - Sao Bernardo 1:1 [ 2.20 | 2.80 | 3.60 ]
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:00Galvez - Humaita 2:2BRAZILIA: Amapaense - Play-off
00:00Trem - Santos AP 1:1BRAZILIA: Cearense 2 - Play-off
23:00Icasa-CE - Cariri FC 0:0BRAZILIA: Gaucho 2
01:00GE Gloria - Frederiquense 2:1 [ 1.93 | 2.95 | 3.40 ]17:00Gaucho - Veranopolis 2:1
21:00EC Cruzeiro - Esportivo 0:1
21:00Inter Santa Maria - GE Bage 0:0
21:30Brasil Farroupilha - Passo Fundo 0:2
00:30Lajeadense - Futvida 1:1
BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
00:00Votuporanguense - Desportivo 1:0 [ 1.95 | 3.10 | 3.60 ]16:00EC Sao Bernardo - Gremio Prudente 1:1
BRAZILIA: Paulista A4 - Play-off
01:30SKA Brasil - Francana 0:0BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
21:00Barcelona SP - Colorado Caieiras 0:121:00Fernandopolis - Tanabi 0:4
BRAZILIA: Rondoniense
02:00Uniao Cacoalense - Ji-Parana 0:022:30Porto Velho - Genus 3:0
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
23:30GAS - Rio Negro 6:201:30Nautico FC - Monte Roraima 1:1
BRAZILIA: Sul-Matogrossense - Play-off
22:00Operario MS - Dourados 3:1BRAZILIA: Baiano U20
15:00Jacuipense U20 - Juazeirense U20 1:021:00Leonico U20 - Camacariense U20 1:3
21:00Vitoria da Conquista U20 - Itabuna U20 2:1
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Capixaba SC U20 - Nova Venecia U20 3:3BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Chapecoense-SC U20 - Brusque U20 3:121:00Criciuma U20 - Marcilio Dias U20 3:2
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30Cianorte U20 - Cascavel U20 2:4BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
21:00America PE U20 - Retro U20 0:4BRAZILIA: Brasileiro Feminin
16:30Internacional F - Flamengo F 1:121:00Atletico-MG F - Cruzeiro F 0:4
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
01:00Doce Mel F - Sao Jose F 0:216:00Minas ICESP F - Athletico-PR F 0:0
17:00Mixto F - Bahia F 1:2
21:00VF4 F - UD Alagoana F 2:0
22:00Recanto F - 3B da Amazonia F 0:6
22:30Remo F - JC F 3:1
BULGARIA: Parva liga
15:15Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia 1:1 [ 1.70 | 3.45 | 4.40 ]17:45Lok. Sofia - Botev Plovdiv 0:4
20:15Arda - CSKA Sofia 2:3 [ 5.75 | 3.40 | 1.58 ]
BULGARIA: Vtora liga
17:00Ludogorets II - Yantra Gabrovo 2:1BULGARIA: Third League - North-East
16:00Kubrat - Dorostol 0:216:00Ustrem Donchevo - Spartak II 2:2
BULGARIA: Third League - North-West
17:00Juventus Malchika - OFK Levski 4:1BURUNDI: Primus League
16:00Rukinzo - Vital O 2:2CAMBODGIA: CPL
12:00Angkor Tiger - NagaWorld 0:112:00Prey Veng - Visakha 1:4
14:00Tiffy Army - Dangkor 3:2
CANADA: Canadian Premier League
23:00York Utd - Forge 0:3 [ 3.40 | 3.25 | 1.95 ]CHILE: Primera División
00:30U. Catolica - Colo Colo 0:1 [ 4.00 | 3.50 | 1.83 ]03:30Coquimbo - O'Higgins 2:0 [ 2.02 | 3.30 | 3.50 ]
19:30Huachipato - Deportes Iquique 2:1 [ 1.89 | 3.55 | 3.70 ]
22:00Palestino - U. De Chile 2:2 [ 2.80 | 3.15 | 2.48 ]
00:30U. Espanola - Copiapo 5:3 [ 1.76 | 3.65 | 4.20 ]
CHILE: Primera B
03:30Rangers - S. Morning 0:019:30Antofagasta - Recoleta 3:0
00:30Limache - S. Wanderers 2:2
CHILE: Segunda Division
00:30Trasandino - San Antonio Unido 1:219:30Deportes Rengo - Concon National 1:2
22:00Osorno - Lautaro 1:0
00:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion 2:1
CHILE: Primera Division Women
23:00U. De Chile F - Everton F 4:123:30S. Morning F - Palestino F 5:0
17:00U. Espanola F - Colo Colo F 0:2
18:00A. Italiano F - Deportes Iquique F 1:2
18:00AmânatAntofagasta F - U. Catolica F -:-
18:00U. De Concepcion F - Coquimbo F 1:4
CHINA: Super League
14:00Henan Songshan Longmen - Qingdao Hainiu 1:0 [ 1.87 | 3.30 | 4.25 ]14:35AmânatMeizhou Hakka - Shanghai Port -:- [ 12.50 | 6.75 | 1.17 ]
15:00Beijing Guoan - Qingdao West Coast 4:1 [ 1.36 | 4.90 | 7.50 ]
CHINA: Liga Jia
10:30Dalian Yingbo - Yanbian Longding 2:0 [ 1.75 | 3.10 | 4.80 ]10:30Foshan Nanshi - Chongqing Tonglianglong 0:4 [ 5.80 | 3.30 | 1.60 ]
14:30Nanjing City - Suzhou Dongwu 2:2 [ 2.10 | 3.06 | 3.25 ]
CHINA: FA Cup
09:30Fuzhou Changle Jingangtui - Hunan Billows 0:409:30Qingdao Elite - Hubei Istar 1:0pen
10:00Shanghai Shenshui - Haikou Mingcheng 1:2pen
10:30Qujing Yibu - Guangxi Hengchen 1:5
CHINA: Super League Women
10:00Changchun Dazhong F - Yongchuan Chashan F 3:110:00Guangdong Meizhou F - Beijing Beikong F 1:1
10:00Shaanxi Changan F - Hainan Qiongzhong F 1:1
10:00Zhejiang F - Jiangsu Suning F 1:0
CIPRU: Cyta Championship - Grupă campionat
17:00Pafos - Anorthosis 5:1 [ 1.50 | 3.45 | 5.50 ]19:00AEK Larnaca - Omonia 2:0 [ 1.70 | 3.35 | 4.20 ]
19:30APOEL - Aris 2:0 [ 1.95 | 3.15 | 3.40 ]
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30ASI d'Abengourou - SO Armee 1:118:30Bouake - SOL 0:4
18:30Korhogo - Stade d'Abidjan 1:2
21:00ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa 2:0 [ 1.60 | 3.60 | 4.50 ]
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Pereira - Millonarios 1:2 [ 3.25 | 2.85 | 2.33 ]02:10Junior - Once Caldas 1:0 [ 1.55 | 3.70 | 5.80 ]
04:30Alianza - Jaguares de Cordoba 2:1 [ 2.30 | 2.85 | 3.30 ]
22:00Santa Fe - America De Cali 1:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.35 ]
00:10Dep. Cali - Envigado 2:0 [ 1.72 | 3.70 | 4.25 ]
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Leones - Real Cartagena 0:0 [ 3.15 | 3.55 | 2.10 ]23:30Atletico F.C. - Quindio 0:1 [ 7.00 | 4.25 | 1.44 ]
23:30Huila - Barranquilla 2:0 [ 1.55 | 4.35 | 5.00 ]
23:30Real Santander - Boca Juniors 2:3
COLUMBIA: Liga Women
23:30Dep. Cali F - Santa Fe F 1:0 [ 1.70 | 3.70 | 4.00 ]00:00Real Santander F - La Equidad F 1:3
02:00Millonarios F - Cucuta F 1:1 [ 1.50 | 3.65 | 5.40 ]
02:30Deportivo Pereira F - Llaneros F 1:2
00:00Alianza F - America de Cali F 1:0 [ 10.50 | 6.50 | 1.14 ]
CONGO: Ligue 1
17:00Leopard - Diables Noirs 0:017:00Otoho d'Oyo - AS BNG 3:1
17:00V. Club Mokanda - JS Talangai 1:2
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:00AmânatMazembe - Dauphins Noirs -:-17:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport 2:1
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Gangwon - Incheon 4:1 [ 2.48 | 3.00 | 2.70 ]10:30Daegu - Daejeon 0:0 [ 2.35 | 2.80 | 3.05 ]
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Ansan Greeners - Gimpo FC 1:2 [ 3.10 | 3.10 | 2.20 ]08:00Anyang - Suwon Bluewings 1:3 [ 2.70 | 3.10 | 2.45 ]
10:30Asan - Jeonnam 1:1 [ 2.30 | 3.10 | 2.90 ]
10:30Gyeongnam - Seoul E-Land 2:1 [ 2.50 | 3.10 | 2.65 ]
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Gangneung - Yeoju Citizen 0:0 [ 1.50 | 3.70 | 5.90 ]08:00Hwaseong - Pocheon 1:4 [ 1.50 | 3.70 | 5.90 ]
09:00Changwon - Yangpyeong 2:0 [ 2.10 | 3.00 | 3.40 ]
09:00Gyeongju KHNP - Mokpo 2:0 [ 1.50 | 3.80 | 5.80 ]
COSTA RICA: Primera División - Clasura
01:00Zeledon - Grecia 1:1 [ 1.88 | 3.40 | 3.75 ]05:00Alajuelense - Saprissa 2:2 [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
23:00AD Sarchi - CS Uruguay 1:223:00Limon Black Star - ADR Jicaral 3:1d.p. [ 2.14 | 3.10 | 2.90 ]
23:00Quepos Cambute - Santa Ana 0:0 [ 2.14 | 3.35 | 2.70 ]
CROAŢIA: HNL
18:00Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0:1 [ 6.40 | 4.20 | 1.40 ]20:30Rijeka - Gorica 3:0 [ 1.16 | 6.10 | 11.50 ]
CROAŢIA: Prva NL
15:50Cibalia - Orijent 1:1CROAŢIA: 1. HNL Women
17:00Medimurje Cakovec F - ZNK Split F 3:218:00Agram Zagreb F - Dinamo Maksimir F 0:0
18:00Osijek F - Hajduk Split F 5:0
18:00Zadar F - Gorica F 1:0
DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
17:00FC Copenhaga - Silkeborg 2:0 [ 1.37 | 5.10 | 7.50 ]19:00Brondby - Midtjylland 2:1 [ 2.08 | 3.50 | 3.40 ]
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
15:00Hvidovre IF - Vejle 2:1 [ 3.30 | 3.40 | 2.15 ]15:00Viborg - Lyngby 2:1 [ 1.71 | 3.90 | 4.60 ]
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
16:00Aalborg - Kolding 3:3 [ 2.16 | 3.25 | 3.15 ]DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:00Ishoj - Holbaek 2:0 [ 1.95 | 3.35 | 3.35 ]DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
14:00Lyseng - Vanløse 1:0 [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00KoldingQ F - Fortuna Hjorring F 1:1 [ 4.10 | 3.25 | 1.68 ]16:00Nordsjaelland F - Aarhus F 2:1 [ 1.49 | 3.60 | 5.00 ]
EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
16:30Al-Sekka - Tanta 0:116:30Ghazl El Mahallah - Raya 0:0
16:30Haras El Hodood - La Viena 0:0 [ 2.40 | 2.65 | 3.20 ]
16:30Proxy - Petrojet 1:1
16:30Wadi Degla - Al Qanah 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
04:00Luis Angel Firpo - Metapan 1:104:00Municipal Limeno - FAS 0:0 [ 2.43 | 2.88 | 2.75 ]
00:30Dragon - Fuerte San Francisco 3:2
00:30Jocoro - Aguila 0:0
00:30Platense Municipal - Alianza FC 0:2
00:30Santa Tecla - 11 Deportivo 0:0
ELVEŢIA: Super League
17:30Luzern - FC Basel 1:1 [ 2.15 | 3.50 | 3.10 ]17:30Winterthur - Young Boys 1:2 [ 3.00 | 3.55 | 2.15 ]
17:30Zurich - St. Gallen 0:1 [ 2.25 | 3.50 | 2.90 ]
ELVEŢIA: Promotion League
16:00Biel - Servette U21 2:0 [ 1.30 | 4.35 | 9.00 ]17:00Lugano II - Bruhl SG 4:0 [ 2.85 | 3.80 | 2.00 ]
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:00Yverdon II - La Chaux-De-Fonds 4:2 [ 1.50 | 4.25 | 4.70 ]ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
16:00Langenthal - Muttenz 2:4EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:00Al Bataeh - Al Nasr 1:3 [ 4.00 | 3.65 | 1.70 ]17:00Khorfakkan - Bani Yas 2:1 [ 2.75 | 3.65 | 2.10 ]
19:30Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba 4:1 [ 1.45 | 4.50 | 5.10 ]
19:30Al Sharjah - Al-Jazira 1:1 [ 2.10 | 3.70 | 2.75 ]
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
16:55Al Jazira Hamra - Al Thaid 3:2 [ 2.15 | 3.60 | 2.70 ]16:55Dibba Al Hisn - Al Fujairah 1:2 [ 1.60 | 3.75 | 4.35 ]
17:00Al Hamriyah - Dibba Al Fujairah 1:3 [ 5.50 | 3.50 | 1.55 ]
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Kuressaare - Narva 5:017:00Flora - Kalju 2:2 [ 2.55 | 3.35 | 2.30 ]
ESTONIA: Esiliiga
12:30Elva - Tabasalu 3:112:30Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn 0:1
12:30Tallinna Kalev U21 - Harju JK Laagri 1:4
12:30Tartu Welco - Levadia U21 3:2
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Tallina Kalev F - Saku Sporting F 1:1ETIOPIA: Premier League
16:00Ethiopia Bunna - Defence Force 1:119:00Ethiopia Nigd Bank - Sidama Bunna 1:0 [ 1.85 | 3.60 | 3.30 ]
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00Gvardiya - Kyzyltash 1:418:00Sparta-KT - Alushta-Crimea 4:0
EUROPA: All-Island Cup Women
18:00Crusaders F - Treaty Utd F 0:218:00Lisburn Ladies F - Peamount F 0:6
FIJI: Premier League
04:00Nadroga - Suva 5:204:30Nasinu - Labasa 1:3
06:00Nadi - Ba 0:2
06:00Navua - Tailevu Naitasiri 1:0
FILIPINE: PFL
10:00Stallion - Manila Montet 13:012:45Philippine Air Force - United City 1:4
13:00Davao Aguilas - Manila Digger 1:0
15:30Maharlika - Kaya 1:10
FINLANDA: Veikkausliiga
18:30Ekenas - Oulu 1:1 [ 3.45 | 3.60 | 1.92 ]FINLANDA: Ykkonen
16:00KuPS Akatemia - Klubi 04 0:2 [ 5.80 | 4.50 | 1.40 ]16:00OLS Oulu - Atlantis 1:2 [ 2.10 | 3.70 | 2.85 ]
20:00Keski-Uusimaa - Jazz Pori 0:3 [ 2.70 | 3.50 | 2.25 ]
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30GrIFK - JaPS 2 2:1 [ 1.50 | 4.00 | 4.50 ]FINLANDA: Suomen Cup
19:00POHU/Hurjin - LoPa 0:620:00Millbrook - NJS III 1:5
FINLANDA: Ykkonen Women
14:00Ilves 2 F - VIFK F 1:217:00HJK Akatemia F - KTP F 3:1
FRANŢA: Division 2 Women
14:00Metz F - Strasbourg F 0:216:00Le Mans F - Thonon Evian F 0:2
16:00Marseille F - Lens F 2:1
16:00Montauban F - Nice F 1:0
16:00Rodez F - Albi-Marssac F 4:1
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
19:00Gagra - Dila Gori 0:1GERMANIA: 2. Bundesliga
14:30Hannover - St. Pauli 1:2 [ 3.15 | 3.35 | 2.23 ]14:30Karlsruher - Hertha 3:2 [ 2.00 | 3.75 | 3.40 ]
14:30Rostock - Magdeburg 0:2 [ 2.65 | 3.50 | 2.48 ]
GERMANIA: 3. Liga
14:30Mannheim - RW Essen 0:2 [ 2.16 | 3.55 | 2.80 ]17:30Munster - Freiburg II 2:0 [ 1.41 | 4.50 | 6.00 ]
20:30Ulm - Regensburg 1:0 [ 2.07 | 3.20 | 3.30 ]
GERMANIA: Regionalliga North
13:00Hannover II - VfB Oldenburg 1:1 [ 2.10 | 3.40 | 2.88 ]14:00Eimsbutteler - Kiel II 1:1 [ 3.40 | 3.85 | 1.75 ]
15:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel 1:2 [ 2.30 | 4.15 | 2.30 ]
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Babelsberg - Cottbus 0:3 [ 3.55 | 3.30 | 1.89 ]14:00Hertha II - Chemnitzer 0:5 [ 2.28 | 3.35 | 2.70 ]
14:00Jena - Berliner AK 07 3:3
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers 3:1 [ 4.60 | 3.85 | 1.55 ]15:00Schott Mainz - Eint. Frankfurt II 3:0 [ 5.00 | 4.20 | 1.45 ]
15:00Stuttgart II - Steinbach Haiger 4:3 [ 1.75 | 3.40 | 3.85 ]
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Makkabi Berlin - Neustrelitz 1:014:30Tasmania Berlin - Mahlsdorf 1:1 [ 2.35 | 3.50 | 2.35 ]
15:00Furstenwalde - Sparta Lichtenberg 1:3
15:00Hertha Zehlendorf - Staaken 7:1
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Halle - Arnstadt 2:0GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Eichede - Inter Turkspor Kiel 6:117:30Lubeck II - VfR Neumunster 5:1
GERMANIA: Oberliga Hamburg
11:45HEBC Hamburg - ETSV Hamburg 1:1 [ 2.43 | 3.40 | 2.30 ]15:00Halstenbek-Rellingen - Niendorfer TSV 1:2
15:00Rugenbergen - Tornesch 3:0
15:00TSV Buchholz 08 - Alsterbruder 5:2
GERMANIA: Oberliga Bremen
12:00Geestemunde - Komet Arsten 3:2GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
11:15VfL Oldenburg - Delmenhorst 2:116:00Heeslinger - Hildesheim 2:1
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck 2:2
GERMANIA: Oberliga Westfalen
15:00Bovinghausen - Gievenbeck 1:3 [ 6.00 | 4.90 | 1.30 ]16:00Clarholz - ASC 09 Dortmund 0:2
16:00Eintracht Rheine - Vreden 1:4
16:00Lotte - Siegen 3:1
16:00Turkspor Dortmund - Finnentrop/Bamenohl 2:0
16:00Westfalia Rhynern - Brunninghausen 1:1 [ 2.04 | 3.45 | 2.80 ]
16:30Ennepetal - Wattenscheid 3:4 [ 3.35 | 3.85 | 1.74 ]
GERMANIA: Oberliga Hessen
16:00Eddersheim - Fernwald 2:016:00AmânatHunfelder - Hanauer SC -:-
16:00SV Steinbach - Alzenau 2:4
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:30Worms - Trier 1:315:00Cosmos Koblenz - Pirmasens 3:1
16:00Kaiserslautern II - Karbach 4:2
16:00Waldalgesheim - Diefflen 1:3
16:30SpVgg Quierschied - Dudenhofen 0:2
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
14:00Garching - Landsberg 0:2 [ 4.75 | 4.40 | 1.40 ]GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Grossaspach - VfR Mannheim 2:0GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bergisch Gladbach - Hennef 3:216:00Porz - Hurth 3:0
16:00Siegburger - Eintracht Hohkeppel 0:1
16:15Frechen - Bonner 0:2
16:15Schafhausen - Freialdenhoven 0:5
16:30Fortuna Koln II - Germania Teveren 3:2
16:30VfL Vichttal - Konigsdorf 2:1
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
16:00Frintrop - Homberg 0:116:00Germania Ratingen - Baumberg 1:3
16:00Hilden - TVD Velbert 2:1
16:00Sonsbeck - Hamborn 2:2
16:30Mulheimer FC 97 - Schonnebeck 1:1
17:00Meerbusch - Uerdingen 3:1
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
12:00Dresda U19 - VfL Osnabruck U19 3:1 [ 1.70 | 3.70 | 3.60 ]14:30Braunschweig U19 - Hannover U19 2:1
15:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 3:0 [ 1.40 | 4.20 | 5.00 ]
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
11:30Heidenheim U19 - Mainz U19 4:012:00Bayern U19 - Ingolstadt U19 0:1 [ 2.04 | 3.70 | 2.70 ]
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
12:00Bochum U19 - Dusseldorf U19 1:0 [ 2.23 | 3.45 | 2.55 ]12:00Wuppertaler U19 - Leverkusen U19 1:0
16:00Bielefeld U19 - Paderborn U19 1:3 [ 2.63 | 3.35 | 2.18 ]
GERMANIA: Bundesliga - Feminin
15:00Koln F - Freiburg F 2:0 [ 2.95 | 3.30 | 2.10 ]19:30Duisburg F - Wolfsburg F 1:4
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
12:00Bayern II F - Meppen F 0:0 [ 5.00 | 3.85 | 1.55 ]12:00Frankfurt II F - Monchengladbach F 1:0 [ 2.15 | 3.35 | 2.90 ]
12:00Gutersloh F - Ingolstadt F 2:1 [ 1.65 | 4.00 | 3.75 ]
12:00Hoffenheim II F - Potsdam F 0:3 [ 9.95 | 7.35 | 1.15 ]
15:00Hamburg F - Wolfsburg II F 4:0 [ 1.16 | 6.50 | 10.00 ]
15:00Sand F - Jena F 2:2 [ 2.30 | 3.50 | 2.60 ]
15:00Weinberg F - Andernach F 1:4 [ 6.50 | 5.50 | 1.28 ]
GHANA: Premier League
18:00Asante Kotoko - Samartex 1:018:00Bibiani Gold Stars - Aduana 1:0
18:00Bofoakwa Tano - Bechem United 1:1
18:00Heart Of Lions - Nations FC 3:0
18:00Tamale - Nsoatreman 1:2
GHANA: Division One League
18:00Debibi - Techiman Liberty 3:118:00Ebusua Dwarfs - Venomous Vipers 1:0
18:00Eleven Wonders - Baffour SA 2:1
18:00Future Stars - Nzema Kotoko 1:0
18:00Home Stars - Kings Palace 1:1
18:00Koforidua - Hohoe United 0:2
18:00Mighty Royals - Young Apostles 2:0
18:00Na God - Vision 2:3
18:00Okwawu - Akatsi All Stars 1:0
18:00Rospak - Pac Academy 2:1
18:00Skyy - Holy Stars 0:0
18:00Soccer Intellectuals - King Faisal 1:0
18:00Still Believe - ADVSA 0:1
18:00Swedru All Blacks - Sefwi All Stars 0:0
18:00Wa Power - Maana 3:4
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Manchester 62 - Lincoln 1:10GRECIA: Super League - Grupă campionat
17:00Lamia - Panathinaikos 0:5 [ 14.00 | 7.00 | 1.15 ]19:30Aris - AEK 1:2 [ 9.00 | 5.50 | 1.26 ]
20:30Olympiakos - PAOK 2:1 [ 2.30 | 3.20 | 3.00 ]
GRECIA: Super League - Grupă retrogradare
15:00Panserraikos - Giannina 2:1 [ 1.65 | 3.65 | 4.80 ]GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
17:00Athens Kallithea - Ilioupoli 4:017:00PAE Chania - Ionikos 0:1
GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Giouchtas - Panachaiki 1:216:00Karditsa - Kozani 1:1
16:00Panathinaikos B - PAE Egaleo 0:0
16:00PAOK B - Kampaniakos 1:0
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Veria - M. Alexandros Agia Marina 1:0GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
13:00Rodos - Ellas Syrou 1:016:00Afantou - Ialisos 2:2
GRECIA: Division A Women
12:00AEK F - Rethymniakos F 1:112:00Elpides Karditsas F - Panathinaikos F 0:2
13:30Asteras T. F - OFI Crete F 1:1
15:00PAOK F - Atromitou F 2:1
16:00AEL Larissa F - Trikala F 0:1
16:00Olimpiada Imittou F - Volos 2004 F 3:2
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
00:00Coatepeque - Municipal 0:4 [ 4.80 | 3.45 | 1.60 ]00:00Coban Imperial - Guastatoya 3:3 [ 1.78 | 3.20 | 4.00 ]
00:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa 1:3 [ 1.70 | 3.30 | 4.20 ]
00:00Xelaju - Deportivo Mixco 1:0 [ 1.30 | 4.25 | 7.00 ]
00:00Xinabajul - Antigua 2:0
GUINEA: Ligue 1
19:00Gangan - Hafia 2:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Rivartibonitienne - Tempete 0:123:00America des Cayes - Cavaly 2:0
23:00Fica - Real Hope 0:2
23:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe 3:2
23:00Racing Haitien - Juventus 0:0
00:00Baltimore - Cosmopolites 0:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
00:00Marathon - Real Espana 1:0 [ 1.66 | 3.40 | 4.20 ]02:15Real Sociedad - Vida 2:1 [ 1.84 | 3.05 | 3.75 ]
04:30Genesis - Olancho 0:0
HONG KONG: Premier League
10:00HK U23 - Eastern AA 0:610:00North District - Resources Capital 3:2
INDIA: I-League 2
13:30Kenkre - SC Bengaluru 0:413:30SC Goa - Dempo 0:1
INDONESIA: Liga 1
11:00Madura United - PSM Makassar 2:015:00Barito Putera - Persija Jakarta 2:2 [ 2.75 | 3.10 | 2.28 ]
15:00Borneo - Arema 1:2 [ 1.87 | 3.75 | 3.10 ]
INSULELE FEROE: Premier League
17:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag 1:1 [ 1.25 | 5.40 | 8.40 ]17:00Vikingur - B36 Torshavn 4:0 [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
19:00Fuglafjordur - Runavik 2:4 [ 8.00 | 6.50 | 1.20 ]
IRAK: Stars League
15:45Al Minaa - Karbala 1:118:00AmânatAl Talaba - Newroz -:-
18:00AmânatZakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:15Naft Missan - Al Kahraba 0:0
20:30Erbil - Al Shorta 2:4
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:00Zob Ahan - Aluminium Arak 2:016:30Malavan - Sepahan 1:2
IRAN: Division 1
16:30Ario Eslamshahr - Damash Gilan 2:016:30Kheybar Khorramabad - Darya Babol 4:3
16:45Mes Soongoun - Naft M.I.S 1:1
17:00Mes Shahr Babak - Khooshe Talaee 3:0
17:15Chadormalu - Naft Gachsaran 0:0
17:30Pars Janoobi Jam - Saipa 2:1
17:30Shahin Bandar Ameri - Astara 0:0
17:30Shahre Raz - Mes Kerman 1:1
17:45AmânatEsteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-
ISLANDA: Besta deild karla
17:00Akureyri - Vestri 0:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.20 ]20:00Akranes - Fylkir 5:1 [ 1.90 | 4.00 | 3.00 ]
22:15Vikingur Reykjavik - Breidablik 4:1 [ 1.93 | 3.60 | 3.30 ]
ISLANDA: Besta deild Women
18:00Valur F - Thor/KA F 3:1 [ 1.25 | 5.00 | 6.50 ]ISLANDA: Icelandic Cup Women
16:00Fjolnir F - Sindri F 8:017:00Husavik F - Fjardab/Hottur/Leiknir F 1:2
17:00Njardvik F - IH Hafnarfjordur F 0:10
18:00Augnablik F - Fram F 0:5 [ 6.75 | 4.10 | 1.30 ]
18:00Smari F - Grindavik F 0:9
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
19:00Hapoel Hadera - Ashdod 2:2 [ 2.85 | 2.85 | 2.55 ]20:15H. Petah Tikva - B. Jerusalem 0:2 [ 3.95 | 3.40 | 1.82 ]
ITALIA: Serie C - Group B
17:30Juventus U23 - Fermana 2:1 [ 2.08 | 2.90 | 3.35 ]17:30Lucchese - Carrarese 0:1 [ 2.70 | 2.75 | 2.55 ]
17:30Perugia - Arezzo 1:1 [ 1.98 | 2.90 | 3.60 ]
17:30Pescara - Ancona 0:2 [ 1.88 | 3.35 | 3.45 ]
17:30Pontedera - Olbia 2:2 [ 1.18 | 5.50 | 11.00 ]
17:30Recanatese - Gubbio 2:2 [ 2.18 | 3.10 | 2.90 ]
17:30Rimini - Entella 1:0 [ 2.63 | 2.90 | 2.55 ]
17:30Sestri Levante - Vis Pesaro 3:2 [ 2.60 | 2.75 | 2.65 ]
17:30Spal - Pineto 2:0 [ 1.89 | 2.63 | 4.70 ]
17:30Torres - Cesena 1:1 [ 3.10 | 2.80 | 2.25 ]
ITALIA: Serie C - Group C
21:00ACR Messina - Potenza 2:2 [ 2.43 | 2.90 | 2.70 ]21:00Benevento - Latina 4:0 [ 1.49 | 3.60 | 5.60 ]
21:00Crotone - Monopoli 3:1 [ 2.00 | 2.95 | 3.55 ]
21:00Foggia - Audace Cerignola 1:2 [ 2.70 | 2.90 | 2.43 ]
21:00Giugliano - Casertana 1:1 [ 3.30 | 2.95 | 2.10 ]
21:00Picerno - Brindisi 0:0 [ 1.45 | 4.00 | 5.50 ]
21:00Sorrento - Catania 3:2 [ 3.35 | 2.90 | 2.08 ]
21:00Taranto - Avellino 1:0 [ 2.90 | 2.70 | 2.43 ]
21:00Turris - Monterosi 0:0 [ 1.64 | 3.35 | 4.60 ]
21:00Virtus Francavilla - Juve Stabia 1:1 [ 3.25 | 2.88 | 2.14 ]
ITALIA: Serie D - Group A
16:00Alcione Milano - Borgosesia 3:016:00Bra - Vado 0:1
16:00Chieri - Sanremese 0:1
16:00Chisola - Citta di Varese 1:2
16:00Derthona FbC - Fezzanese 0:1
16:00Gozzano - Ticino 0:1
16:00Lavagnese - Asti 4:2
16:00PDHA - Alba 1:2
16:00Pinerolo - Ligorna 1:1
16:00Vogherese - Albenga 2:2
ITALIA: Serie D - Group B
16:00Caravaggio - Arconatese 0:216:00Castellanzese - Piacenza 0:3
16:00Ciserano-Bergamo - Crema 0:1
16:00Clivense - Brusaporto 2:0
16:00Folgore Caratese - Pro Palazzolo 1:1
16:00Real Calepina - Caldiero Terme 0:1
16:00Tritium - Desenzano 0:2
16:00USD Casatese - Club Milano 2:1
16:00Varesina - Ponte San Pietro 2:1
16:00Villa Valle - Legnano 1:1
ITALIA: Serie D - Group C
16:00Bolzano - Adriese 2:316:00Breno - Montebelluna 3:2
16:00Castegnato - Montecchio Maggiore 1:4
16:00Cjarlins Muzane - Bassano 2:0
16:00Este - Dolomiti Bellunesi 2:1
16:00Mestre - Mori 2:0
16:00Portogruaro - Campodarsego 1:1
16:00Treviso - Chions 3:1
16:00Union Clodiense - Luparense 1:0
ITALIA: Serie D - Group D
16:00AC Carpi - Forli 2:116:00Aglianese Calcio - SCD Progresso 0:1
16:00Corticella - San Donnino 2:2
16:00Lentigione - Prato 3:1
16:00Mezzolara - Sammaurese 3:1
16:00Ravenna - Certaldo 3:0
16:00Sangiuliano City - Fanfulla 3:0
16:00Victor San Marino - Imolese 1:0
ITALIA: Serie D - Group E
16:00Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi 0:116:00Livorno - Sangiovannese 1:0
16:00Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano 0:2
16:00Montevarchi - Orvietana 1:1
16:00Pianese - Vivi Altotevere 4:0
16:00Poggibonsi - SC Cenaia 4:1
16:00Real Forte Querceta - Tau 1:1
16:00San Donato - Grosseto 0:1
16:00Trestina - Figline 1:2
ITALIA: Serie D - Group F
16:00Atletico Ascoli - Sambenedettese 2:116:00Campobasso - S. N. Notaresco 1:1
16:00L Aquila - United Riccione 2:1
16:00Matese - Termoli 0:2
16:00Real Monterotondo - Chieti 3:1
16:00Roma City - Fossombrone 0:1
16:00Sora - Fano 2:1
16:00Tivoli Calcio - Avezzano 1:2
16:00Vigor Senigallia - Vastogirardi 0:2
ITALIA: Serie D - Group G
15:30Gladiator - Atletico Uri 0:115:30Nocerina - Latte Dolce 2:0
16:00Budoni - Boreale 1:2
16:00Flaminia - Cassino 2:1
16:00Nuova Florida - Anzio Calcio 1924 3:1
16:00Ostia Mare - Romana 1:3
16:00Sarrabus Ogliastra - San Marzano 2:0
16:00Trastevere Calcio - Ischia 1:3
ITALIA: Serie D - Group H
16:00A.C.D. Nardo - Rotonda 1:016:00Altamura - Gallipoli 2:1
16:00Angri - Paganese 1:0
16:00Casarano - Matera 1:2
16:00Citta di Fasano - Santa Maria Cilento 0:3
16:00Fidelis Andria - Manfredonia 2:0
16:00Gravina - Bitonto 5:1
16:00Martina Calcio - Barletta 3:0
16:00Palmese 1914 - Gelbison 4:2
ITALIA: Serie D - Group I
16:00Akragas - San Luca 1:216:00Castrovillari - Portici 1906 1:1
16:00Locri 1909 - Reggio Calabria 1:4
16:00Sancataldese - Igea Virtus 2:0
16:00USD Ragusa - Gioiese 2:1
16:00Vibonese - Siracusa 0:1
16:30Canicatti - AS Acireale 5:0
ITALIA: Primavera 1
12:00Monza U19 - Lazio U19 1:1 [ 2.55 | 3.55 | 2.17 ]14:00Torino U19 - Frosinone U19 4:2 [ 1.87 | 3.30 | 3.30 ]
16:00Empoli U19 - Verona U19 2:2 [ 2.32 | 3.50 | 2.40 ]
ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Sampdoria F - AC Milan F 1:3 [ 5.70 | 4.20 | 1.45 ]16:00Napoli F - Pomigliano F 1:1 [ 1.80 | 3.85 | 3.40 ]
ITALIA: Serie B Women
13:00Lazio F - Tavagnacco F 6:113:30Ternana F - Genoa F 3:1
15:00Freedom F - Bologna F 1:4
15:00Parma F - Ravenna F 2:0
16:00Cesena F - Chievo Verona F 4:3
16:00Pavia F - San Marino Academy F 0:1
16:00Verona F - RES Roma F 8:2
16:30Arezzo F - Brescia F 1:2
JAPONIA: J1 League
09:00Nagoya - C-Osaka 2:1 [ 2.88 | 3.00 | 2.55 ]09:00Tokyo - Machida 1:2 [ 2.65 | 3.00 | 2.75 ]
JAPONIA: J2 League
08:00Chiba - Blaublitz 1:2 [ 1.83 | 3.20 | 4.25 ]08:00Kagoshima Utd - Tochigi 2:1 [ 1.89 | 3.15 | 4.00 ]
08:00Oita - Iwaki 0:2 [ 2.65 | 3.20 | 2.48 ]
08:00Renofa Yamaguchi - Mito 1:2 [ 2.25 | 2.95 | 3.20 ]
08:00V-Varen Nagasaki - Yokohama FC 1:0 [ 2.60 | 3.30 | 2.45 ]
JAPONIA: J3 League
07:00Fukushima Utd - Omiya Ardija 1:207:00Vanraure - Kitakyushu 0:0
JAPONIA: WE League Women
06:30C-Osaka F - Beleza F 1:107:00Albirex Niigata F - Parceiro Nagano F 4:1
07:00Mynavi Sendai F - Urawa F 0:3
08:00Nojima Stella F - Inac Kobe Leonesa F 0:3
08:00Saitama F - Hiroshima F 2:1
09:00Omiya Ardija F - JEF United F 0:0
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00FC Takatsuki Speranza F - Harima Albion F 1:007:00NGU Nagoya F - Gunma F 1:0
07:00Orca Kamogawa F - Kunoichi F 2:1
07:00Yokohama FC Seagulls F - Nittaidai F 1:0
08:00Setagaya Sfida FC F - Ehime F 2:0
09:00Shizuoka Bonita F - Miyazaki F 0:4
KAZAHSTAN: Premier League
14:30FC Astana - Tobol 2:217:00Zhetysu - Shakhter K. 1:0 [ 2.05 | 2.90 | 3.30 ]
KENYA: Premier League
15:00Gor Mahia - Leopards 1:015:00Muranga - Muhoroni Youth 0:0
15:00Ulinzi Stars - Tusker 0:1
KENYA: Super League
13:00MCF - Vihiga 4:113:00Mulembe United - Dimba Patriots 1:1
15:00Mombasa Stars - Silibwet 2:0
15:00Rainbow - Nairobi United 1:0
KOSOVO: Superliga
16:00KF Llapi - Fushe Kosova 1:016:00Malisheva - Prishtina 0:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Kyrgyzaltyn - Neftchi Kochkor-Ata 1:0LESOTHO: Premier League
16:00Linare - Matlama 0:0LETONIA: Virsliga
14:00Metta - Riga FC 1:216:00Auda - Tukums 2000 2:0 [ 1.35 | 4.00 | 7.00 ]
LETONIA: 1. Liga
17:30JFK Ventspils - Valmiera 2 0:318:00RFS 2 - FK Smiltene 7:0
LETONIA: 1. Liga Women
19:00Metta F - Rigas F 3:0LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Tadamon - Al Sahel 0:0LIBAN: Lebanese Cup
16:00Al Ansar - Nejmeh SC 2:0LIBIA: Premier League
17:00Al Hilal Benghazi - Al Tahaddi 2:017:00Al Taawun - Al Akhdar 1:1
LITUANIA: A Lyga
13:00FK Panevezys - Transinvest 1:115:00Hegelmann - Banga 2:2 [ 1.42 | 4.20 | 5.00 ]
18:25Zalgiris - Dziugas Telsiai 3:1 [ 1.30 | 4.35 | 7.00 ]
LUME: Meciuri amicale între cluburi
13:00Lion City (Sgp) - Tampines (Sgp) 1:13LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
11:00Georgia U16 F - Estonia U17 F 5:211:00San Marino U16 F - Luxemburg U16 F 2:6
14:00Turkmenistan U18 F - Kyrgyzstan U18 F 1:3
17:00Iran U18 F - Uzbekistan U18 F 4:2
LUXEMBURG: BGL Ligue
17:00Dudelange - Schifflange 1:0 [ 1.35 | 4.50 | 7.00 ]17:00Kaerjeng - Victoria Rosport 0:0 [ 2.30 | 3.60 | 2.50 ]
17:00Racing Luxembourg - Wiltz 2:4 [ 1.90 | 3.30 | 3.50 ]
17:00UNA Strassen - Fola 3:1 [ 1.72 | 3.50 | 4.00 ]
MACAU: Elite League
13:00Chao Pak Kei - Hang Sai 8:115:00Tak Chun Ka I - Sporting Macau 4:2
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
17:00KF Gostivar - Brera Strumica 1:117:00Makedonija GP - Struga 0:1
17:00Sileks - Shkupi 0:0
17:00Tikves - Shkendija 2:1
17:00Vardar - Voska Sport 0:1
MALAWI: Super League
15:30Bangwe All Stars - Karonga United 1:115:30Chitipa United - Big Bullets 0:3
15:30Dedza Dynamos - Silver Strikers 1:1
15:30Mighty Tigers - Mzuzu City 1:0
MALI: Premiere Division
19:30AS Police - Djoliba 0:321:30Korofina - Binga 2:1
MALTA: Premier League
12:00Sirens - Gudja 2:015:00Mosta FC - Hibernians 3:1
17:15Valletta - Balzan 1:0 [ 1.98 | 3.00 | 3.35 ]
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
15:00Zurrieq - Zabbar 1:4MALTA: Challenge League - Grupă retrogradare
15:00Zejtun - Swieqi 0:117:30Luqa - St. Andrews 2:2
17:30Msida - Fgura 2:2
MAROC: Botola Pro
23:00Wydad - Agadir 1:0 [ 1.40 | 4.00 | 7.00 ]19:00AmânatBerkane - Moghreb Tetouan -:-
19:00Union Touarga - Jeunesse Sportive Soualem 0:1
21:00FAR Rabat - Maghreb Fez 3:1
23:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca 1:2
MAROC: Botola 2
19:00Raja Beni Mellal - Dcheira 0:0 [ 1.70 | 3.10 | 5.00 ]21:00Difaa El Jadidi - Ittifaq Marrakech 0:1 [ 1.72 | 2.90 | 5.50 ]
21:00Marrakech - Jeunesse 0:1 [ 1.50 | 3.50 | 6.00 ]
21:00USM Oujda - Meknes 0:1 [ 1.95 | 2.75 | 4.00 ]
MAURITANIA: Ligue 1
20:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina 1:122:50ASAC Concorde - Douane 0:3
MEXIC: Liga MX - Clasura
02:00Leon - Monterrey 2:0 [ 2.55 | 3.45 | 2.55 ]04:05Guadalajara - Queretaro 2:0 [ 1.60 | 4.10 | 4.80 ]
04:05Santos Laguna - Pachuca 0:2 [ 2.65 | 3.50 | 2.43 ]
04:05Tigres - Necaxa 5:2 [ 1.64 | 3.95 | 4.70 ]
06:10U.N.A.M. - Club America 2:1 [ 3.50 | 3.35 | 2.04 ]
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
06:00Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 3:2 [ 1.90 | 3.55 | 3.60 ]MEXIC: Liga Premier Serie A
00:00Pioneros - San Juan de Aragon 3:001:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras 0:2
04:00Irapuato - Escorpiones 1:1
06:00Los Cabos - Mexicali 2:0
00:00Coras - Correcaminos 2 1:2
MEXIC: Liga Premier Serie B
01:00Ciervos - Pachuca 2 0:301:00Uruapan - Huracanes Izcalli 3:1
03:00Ayense - Caja Oblatos 7:1 [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Cruz Azul U23 - Atlas U23 4:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]20:00Santos Laguna U23 - Pachuca U23 2:1 [ 3.30 | 3.80 | 1.85 ]
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
21:00Puebla F - Juarez F 3:3 [ 5.50 | 4.25 | 1.50 ]MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
15:00S. Tiraspol - Dacia Buiucani 3:018:00Zimbru - Milsami 3:1
MONGOLIA: Premier League
11:15Falcons - Khoromkhon 2:114:15FC Ulaanbaatar - Deren 5:1
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Costa do Sol - Black Bulls 2:316:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo 2:1
16:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira 1:0
16:00Textafrica - UD Songo 0:2
MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga
16:00Rudar - Petrovac 1:017:30Arsenal Tivat - Mornar 1:2
19:00Sutjeska - Jedinstvo 3:1
20:00Decic - Mladost DG 2:0
20:00Jezero - Buducnost 3:1
NAMIBIA: Premiership
15:00Eeshoke - Life Fighters 3:115:00Julinho Sporting - Blue Waters 1:0
15:00Okakarara - Okahandja 1:2
15:00Ongos - African Stars 0:0
15:00UNAM - Mighty Gunners 2:0
15:00Young Africans - Orlando Pirates 0:1
15:00Young Brazilians - Tigers 1:0
17:30Khomas Nampol - Civics 1:1
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
03:00Sport Sebaco - Matagalpa 2:204:00Ocotal - Jalapa 1:1
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 1:101:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:2
19:00UNAN-Managua U20 - Diriangen U20 0:5
22:00Masachapa U20 - Ferretti U20 0:1
NIGERIA: NPFL
18:00Kano - Gombe 4:018:00Katsina Utd - Sporting Lagos 2:0
18:00Kwara - Akwa United 1:0
18:00Lobi Stars - Bendel 0:0
18:00Niger - Doma United 2:0
18:00Plateau - Remo Stars 1:0
18:00Rivers United - Enugu 2:0
18:00Sunshine Stars - Enyimba 1:1
NIGERIA: NNL
17:00Abia Comets - Edel 1:117:00Nigeria Airforce FC - Zamfara United 0:0
17:00Rovers FC - Dakkada FC 0:0
17:00Vandrezzer - Smart City 0:2
17:00Wikki Tourist - Mighty Jets 4:1
NORVEGIA: Eliteserien
15:30HamKam - Strömsgodset 0:1 [ 2.48 | 3.30 | 2.80 ]18:00Brann - Odd 2:0 [ 1.29 | 6.00 | 8.00 ]
18:00Haugesund - Rosenborg 1:3 [ 3.15 | 3.35 | 2.23 ]
18:00Kristiansund - Tromsø 1:0 [ 2.85 | 3.40 | 2.38 ]
18:00Sandefjord - Lilleström 0:1 [ 3.10 | 3.75 | 2.12 ]
18:00Sarpsborg 08 - KFUM Oslo 0:2 [ 1.80 | 3.80 | 4.10 ]
18:00Viking - Fredrikstad 1:1 [ 1.79 | 3.80 | 4.10 ]
20:15Bodo/Glimt - Molde 1:1 [ 1.66 | 4.35 | 4.35 ]
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
16:00Jerv - Hodd 2:1 [ 1.92 | 3.50 | 3.40 ]NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00Strømmen - Vålerenga 2 4:2 [ 1.25 | 4.50 | 11.00 ]15:45Alta - Ull/Kisa 1:1 [ 2.20 | 4.00 | 2.45 ]
16:00Eidsvold - Junkeren 4:2 [ 1.65 | 4.00 | 3.75 ]
17:30Grorud - Tromsdalen 4:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.15 ]
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
16:00Åsane 2 - OS 1:4NORVEGIA: Division 3 - Group 2
16:00Sandnes 2 - Start 2 6:2NORVEGIA: Division 3 - Group 3
18:00Assiden - Mjondalen 2 7:1NORVEGIA: Division 3 - Group 4
14:00Rosenborg 2 - Lillestrom 2 5:3 [ 2.08 | 3.40 | 2.75 ]14:30Strømsgodset 2 - Surnadal 2:1 [ 1.12 | 6.50 | 9.50 ]
16:00Melhus - Stabaek 2 1:3 [ 2.07 | 3.65 | 2.63 ]
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
15:30Traeff - Lørenskog 1:116:00Aalesund 2 - Gjellerasen 1:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
14:00Elverum - Floya 0:516:30Harstad - Bodo/Glimt 2 3:0
16:30Ulfstind - Kongsvinger 2 2:3
NORVEGIA: Division 1 Women
14:00Kil/Hemne F - Avaldsnes F 4:016:00Odd F - Ovrevoll Hosle F 2:2
16:00Tromsø F - Aalesund F 0:2
OLANDA: Tweede Divisie
15:00ADO 20 Heemskerk - Jong Almere City 1:1 [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]OLANDA: Derde Divisie
15:00AWC - UNA 2:1 [ 2.55 | 3.45 | 2.25 ]15:00Baronie - Blauw Geel 0:1
15:00FC Oss - Rosmalen 1:5
15:00TOGB - HV & CV Quick 3:0
OLANDA: KNVB Beker
19:00Feyenoord - Nijmegen 1:0 [ 1.25 | 6.00 | 10.50 ]OLANDA: Eredivisie - Feminin
13:15Den Haag F - Feyenoord F 2:1 [ 1.65 | 3.60 | 4.60 ]13:15Excelsior F - Sittard F 2:4
13:15Utrecht F - Twente F 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Herrera - San Francisco 0:102:15Deportivo Universitario - Veraguas 2:1
04:30Plaza Amador - Tauro 0:3
00:00UMECIT - Independiente 0:0
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Ameliano - General Caballero JLM 2:0 [ 2.43 | 3.00 | 2.80 ]03:00Libertad - Sportivo Trinidense 2:0 [ 1.43 | 4.25 | 6.00 ]
00:30Tacuary - Guarani 4:4 [ 3.30 | 3.20 | 2.08 ]
PARAGUAY: Division Intermedia
16:30Fernando de la Mora - Encarnacion FC 1:016:30Independiente F.B.C. - 12 de Junio 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
23:30ADT Tarma - Cesar Vallejo 1:0 [ 1.60 | 3.75 | 5.50 ]23:30Carlos Mannucci - Cajamarca 2:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.15 ]
19:00Sporting Cristal - Cusco 2:0 [ 1.25 | 5.70 | 10.10 ]
22:30Grau - Melgar 1:2 [ 2.45 | 3.15 | 2.88 ]
PERU: Liga 2
21:00Alianza Huanuco - Llacuabamba 2:0 [ 1.66 | 3.30 | 5.00 ]PERU: Liga Women
23:00Killas F - Dep. Municipal F 1:218:30U. de Deportes F - AD Cantolao F 3:0
23:00Sporting Cristal F - Biavo F 6:2
POLONIA: Ekstraklasa
13:30Cracovia - Puszcza 0:1 [ 1.74 | 3.55 | 4.60 ]16:00LKS Lodz - Lech 2:3 [ 5.00 | 3.90 | 1.61 ]
18:30Legia - Slask 0:0 [ 1.61 | 3.45 | 6.10 ]
POLONIA: Division 1
13:40Arka - Plock 2:0 [ 1.68 | 3.80 | 4.35 ]16:00Legnica - Motor Lublin 2:0 [ 2.15 | 3.45 | 3.05 ]
19:00Termalica B-B. - Katowice 2:2 [ 2.75 | 3.50 | 2.30 ]
POLONIA: Division 2
13:00Lech II - S. Wola 0:0 [ 2.63 | 3.05 | 2.43 ]14:00Stezyca - GKS Jastrzebie 3:0 [ 2.23 | 3.10 | 2.85 ]
15:00Kotwica Kolobrzeg - LKS Lodz II 0:1 [ 1.60 | 3.65 | 4.40 ]
15:00Zaglebie II - Chojniczanka 2:1 [ 2.55 | 3.20 | 2.38 ]
POLONIA: III Liga - Group III
18:00Kluczbork - Carina Gubin 1:2 [ 1.35 | 4.75 | 6.50 ]POLONIA: Central Youth League
12:00Zaglebie U19 - Arka U19 0:113:00Gornik Z. U19 - Rakow Czestochowa U19 1:3
13:00Jagiellonia U19 - Cracovia U19 5:2
13:00Pogon Szczecin U19 - Odra Opole U19 2:2
POLONIA: Ekstraliga Women
14:00Stomilanki Olsztyn F - Pogon Szczecin F 0:4PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Chaves - Estoril 2:2 [ 2.75 | 3.15 | 2.48 ]17:30Famalicao - Portimonense 2:2 [ 1.57 | 3.85 | 5.40 ]
20:00Casa Pia - FC Porto 1:2 [ 8.50 | 4.90 | 1.32 ]
22:30Sporting - Guimaraes 3:0 [ 1.20 | 6.25 | 11.50 ]
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Oliveirense - Os Belenenses 1:2 [ 2.10 | 3.25 | 3.20 ]16:00Academico Viseu - Mafra 0:1 [ 2.02 | 3.00 | 3.65 ]
17:30Vilaverdense - Maritimo 0:2 [ 4.70 | 3.70 | 1.63 ]
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
18:00Limianos - S. Joao Ver 2:2 [ 2.20 | 3.05 | 2.95 ]18:00Pevidem - Amarante 0:0 [ 2.75 | 3.15 | 2.25 ]
18:00SC Lusitania - Moncarapachense 2:0 [ 2.00 | 3.05 | 3.30 ]
18:00Setubal - Santarem 2:1 [ 2.35 | 3.00 | 2.75 ]
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
18:00Racing Power F - Braga F 4:219:15Sporting F - Benfica F 1:1
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA
16:00Liberec - Hradec Kralove 0:0 [ 1.72 | 3.80 | 4.10 ]16:00Pardubice - Mlada Boleslav 1:2 [ 2.55 | 3.40 | 2.48 ]
16:00Slavia Praga - Sigma Olomouc 2:2 [ 1.14 | 7.50 | 14.00 ]
19:00Slovacko - Plzen 1:1 [ 2.55 | 3.05 | 2.75 ]
REPUBLICA CEHĂ: FNL
11:15Zizkov - Chrudim 3:1 [ 2.05 | 3.35 | 3.05 ]18:00Jihlava - Sparta Praga B 3:1 [ 2.00 | 3.65 | 2.95 ]
18:00Kromeriz - Dukla Praga 0:2 [ 3.85 | 3.45 | 1.75 ]
18:00Varnsdorf - Prostejov 5:1 [ 1.85 | 3.60 | 3.45 ]
19:00Opava - Vlasim 2:2 [ 2.10 | 3.25 | 3.00 ]
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Bohemians 1905 B - Taborsko akademie 3:3 [ 2.40 | 3.10 | 2.55 ]11:15Dukla Praga B - Slavia Praga B 0:6 [ 6.25 | 4.70 | 1.30 ]
11:30Plzen B - Admira Prague 3:0 [ 1.29 | 4.90 | 6.25 ]
18:00Povltavska FA - Vltavin 0:1 [ 2.00 | 3.55 | 2.85 ]
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most-Sous 0:0 [ 2.80 | 3.45 | 2.04 ]11:15Hradec Kralove B - Mlada Boleslav B 2:0 [ 1.80 | 3.55 | 3.35 ]
11:15Liberec B - Jablonec B 3:1 [ 2.55 | 3.20 | 2.32 ]
12:00Teplice B - Usti n. L. 2:3 [ 2.60 | 3.25 | 2.25 ]
18:00Brozany - Zivanice 2:0 [ 1.54 | 3.95 | 4.20 ]
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Slovacko B - Hodonin 1:1 [ 1.84 | 3.35 | 3.45 ]11:15Unicov - Karvina B 2:1 [ 1.98 | 3.45 | 2.95 ]
11:30Zlin B - Frydlant n. O. 3:2 [ 1.45 | 4.00 | 4.80 ]
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:00Pribram B - Aritma Prague 0:111:30Domazlice B - Sokolov 3:2
17:00Jindrichuv Hradec - Klatovy 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Division C
18:00Caslav - Hlinsko 1:118:00Novy Bydzov - Dobrovice 3:0
18:00Trutnov - Kosmonosy 3:2
18:00Turnov - Benatky 4:1
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Brno B - Velke Mezirici 0:116:00Humpolec - Tasovice 0:1
17:00Pelhrimov - Zdirec n. D. 0:1
17:00Slavoj Polna - Breclav 2:1
17:00Zdar na Sazavou - Havlickuv Brod 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:00FK Kozlovice - Batov 2:0REPUBLICA CEHĂ: Division F
16:00Krnov - Sumperk 0:017:00Bilovec - Bohumin 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:30Trebon - Trhove Sviny 3:116:00Trebetice - FC Semice 2:3
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
17:30Moravska Slavia - Mutenice 4:017:30Rajecko - Sparta Brno 0:1
17:30Rajhradice - Kurim 1:5
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici 7:018:00Ostrov B - Citice 4:0
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Libcany 3:215:00Rychnov n. Kneznou - Jaromer 1:4
18:00Cerveny Kostelec - Tyniste n. Orl. 2:1
18:00Horice - Trebes 0:1
18:00Police nad Metuji - Ceska Skalice 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
18:00Visnova - Hradek nad Nisou 1:2REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
17:00Kravare - Moravan Oldrisov 2:117:00Pusta Polom - Stonava 3:0
17:00Vresina - Orlova 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
17:00Bohunovice - Mohelnice 0:317:00Cechovice - Zabreh 2:0
17:00Konice - Urcice 8:1
17:00Medlov - Postrelmov 1:1
17:00Rapotin - SK Lipova 2:2
17:00Velke Losiny - Belotin 1:2
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B 1:1REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
17:00Holysov - Plzen-Cernice 4:2REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
18:00Poricany - Velim 2:218:00Sedlcany - SK Doksy 1:3
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
11:30Sapeli Polna - Zdar na Sazavou B 3:017:00Ledec nad Sazavou - FS Trebic 1:3
17:00Nova Ves - Chotebor 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
17:00Borsice - Slusovice 1:117:00Stitna nad Vlari - Hrachovec 0:2
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Moca 2:201:00San Cristobal - Cibao 0:4
17:00Atlantico - Vega Real 1:2
RÉUNION: Regionale 1
14:30Sainte-Suzanne - Saint-Denis 0:414:30Saint-Louisienne - Sainte Rose 1:3
14:30Tamponnaise - Piton 3:2
14:30Trois Bassins - Ravine Blanche 0:1
14:45Jeanne d'Arc - Excelsior 1:0
14:45Saint-Pierroise - St. Louis 2:1
15:00JS Gauloise - Saint-Pauloise 1:3
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
13:00Politehnica Timișoara F - Farul Constanța F 0:2ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
11:00FCM Târgu Mureş F - Banat F 1:215:00Gloria 2018 Bistrita F - CSM Alexandria F 3:0
RUSIA: Premier League
14:00Pari NN - Din. Moscova 1:416:15Zenit - Orenburg 1:0
18:15Sochi - Ural 2:2
20:30FK Rostov - Sp. Moscova 1:5
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:00Sp. Moscova 2 - Din. Moscova 2 2:214:00Rodina Moscow U21 - Dynamo Petersburg 2:0
14:00Zenit 2 - Dynamo Vologda 2:1
15:00Znamya Truda - Tver 2:1
17:00Baltika 2 - Yenisey 2 3:0
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
06:00Dynamo Vladivostok - Kvant 4:108:00Sakhalin - Kolomna 1:0
13:00Khimki 2 - SKA Khabarovsk 2 1:0
13:00Spartak Tambov - Salyut-Belgorod 3:2
14:00Arsenal Tula 2 - Kosmos 2:0
14:00Kompozit - Oryol 3:2
14:00Penza - Ryazan 0:1
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
15:00Uralets Nizhny Tagil - Dynamo Barnaul 1:3RUSIA: Supreme Division Women
11:30Zvezda F - Sp. Moscova F 1:215:00Krasnodar F - Chertanovo M. F 2:1
RWANDA: Premier League
16:00Etincelles - Muhazi United 2:116:00Gorilla - Musanze 1:0
16:00Mukura Victory Sports - AS Kigali 0:0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
16:00Juvenes/Dogana - San Giovanni 1:216:00Libertas - Pennarossa 0:2
19:15Folgore - San Marino Academy U22 1:1
SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00Caixao Grande - Vitoria do Riboque 1:418:00Trindade - Praia Cruz 1:1
18:00UDRA - Palmar 1:0
SCOŢIA: Scottish Cup
17:00Rangers - Hearts 2:0 [ 1.37 | 4.50 | 7.00 ]SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
15:00Hibernian F - Glasgow City F 0:1 [ 5.00 | 4.50 | 1.46 ]15:00Partick Thistle F - Rangers F 1:3
18:10Celtic F - Hearts F 5:0
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
18:00Dundee Utd F - Aberdeen F 1:518:00Hamilton F - Spartans F 0:3 [ 4.20 | 4.50 | 1.54 ]
18:00Motherwell F - Montrose F 2:1 [ 1.37 | 4.75 | 6.00 ]
SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
17:00Sp. Subotica - Javor 1:0 [ 2.04 | 3.15 | 3.05 ]21:00Novi Pazar - Vozdovac 0:1 [ 1.84 | 3.55 | 3.20 ]
21:00Radnicki Nis - Radnik 1:0 [ 1.39 | 4.10 | 5.75 ]
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
17:00OFK Beograd - Jedinstvo U. 2:119:00Macva - Graficar Beograd 2:0
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
18:00Dubocica - Sloboda 1:119:00Metalac - Radnicki Beograd 3:2
21:00Kolubara - RFK Novi Sad 0:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30BASK - Teleoptik 0:117:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac 2:0
17:30Padinska Skela - Sindjelic Beograd 1:1
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
12:00Omladinac NB - Zeleznicar Indjija 2:217:30Borac Sajkas - Podunavac Belegis 2:1
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30SFS Borac - Djerdap 6:417:30Timocanin - Trayal Krusevac 0:1
17:30Zitoradja - Vlasina 2:5
SERBIA: Srpska Liga - West
17:00Vrelo Sport - Mladi Radnik 1:1SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatDiamond Stars - Bai Bureh Warriors -:-19:15AmânatEast End Lions - Bo Rangers -:-
19:15AmânatFreetown City - Wusum Stars -:-
19:15Kahunla - Bai Bureh Warriors 2:1
19:15AmânatKallon - Old Edwardians -:-
19:15Old Edwardians - Kholifa Stars 0:0
22:00Freetown City - Mighty Blackpool 0:1
SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
18:30Trnava - Slovan Bratislava 1:2 [ 2.75 | 3.10 | 2.30 ]SLOVACIA: 2. liga
11:30Zilina B - Myjava 2:1SLOVACIA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Lubovna 1:2 [ 2.35 | 3.60 | 2.35 ]17:30Filakovo - MSK Lucenec 0:0
17:30Kalinovo - Spisske Podhradie 0:2 [ 1.45 | 4.45 | 5.20 ]
17:30R. Sobota - Snina 0:0
17:30Stropkov - Lipany 0:0
SLOVACIA: 3. Liga - West
17:30Podkonice - Dubnica 3:2 [ 1.25 | 5.75 | 7.00 ]17:30Sala - Malacky 2:0 [ 1.65 | 3.75 | 4.20 ]
17:30Velke Ludince - Sered 0:1
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00D. Luzna - Pezinok 2:018:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava 1:0
18:00Rovinka - Rohoznik 1:2
18:00Rusovce - Bernolakovo 0:1
18:00Slovan Most - Vrakuna Bratislava 0:1
18:00Tomasov - Inter Bratislava 1:2
SLOVACIA: 4. liga - Central
11:30Besenova - Medzibrod 1:117:00Lip. Stiavnica - Krasno 0:1
17:00Sokol Zubrohlava - Cadca 1:2
SLOVACIA: 4. liga - East
17:00Lok. Kosice - Mladost Kalsa 3:217:00Medzev - FK Cana 0:0
17:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany 6:0
17:00Raslavice - Gerlachov 0:0
17:00Velky Saris - Kechnec 2:1
SLOVACIA: 4. liga - West
17:00Crystal - Imel 4:017:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Trstice 2:2
17:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice 2:1
17:00Pata - Gabcikovo 2:2
17:00Stankovce - Trebatice 1:1
17:00Z. Moravce-Vrable B - Levice 4:1
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Maribor - Rogaska 3:0 [ 1.34 | 4.35 | 6.75 ]18:30Celje - Domzale 2:3 [ 1.23 | 5.20 | 8.50 ]
21:15Koper - Bravo 0:0 [ 2.48 | 2.90 | 2.65 ]
SLOVENIA: 2. SNL
18:00Grosuplje - Jadran Dekani 2:1 [ 1.35 | 4.25 | 7.50 ]18:00Primorje - Ilirija 3:0 [ 1.45 | 4.25 | 5.25 ]
18:00Tabor Sezana - NK Bistrica 2:0
SLOVENIA: 3. SNL - East
17:30Smartno - Race 0:0SLOVENIA: 3. SNL - West
18:00Brda - Kocevje 1:2SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
14:00Mura F - Olimpija F 3:1SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă retrogradare
12:00Gazon F - Drava F 0:116:00Primorje F - Cerklje F 3:2
SOMALIA: National league
15:30Dekedda - Midnimo 4:0SPANIA: LaLiga2
15:00Espanyol - Andorra 1:1 [ 1.71 | 3.45 | 4.75 ]17:15Eibar - Alcorcon 2:0 [ 1.44 | 4.00 | 7.00 ]
17:15Eldense - Albacete 0:1 [ 3.00 | 2.85 | 2.48 ]
19:30Mirandes - Burgos CF 2:1 [ 2.40 | 3.00 | 3.00 ]
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
13:00Gimnastic - Celta Vigo B 1:0 [ 2.40 | 2.90 | 2.95 ]17:00Barcelona B - Lugo 1:0 [ 1.75 | 3.30 | 4.30 ]
19:00Arenteiro - Ponferradina 0:0 [ 3.20 | 2.70 | 2.40 ]
19:00R. Union - Unionistas 3:1 [ 2.10 | 3.00 | 3.40 ]
19:00SD Logrones - Osasuna B 1:1 [ 3.20 | 3.15 | 2.10 ]
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
13:00Ceuta - Baleares 2:113:00Granada B - San Fernando 5:0 [ 3.40 | 2.90 | 2.15 ]
13:00Malaga - Murcia 0:0 [ 1.70 | 3.10 | 5.15 ]
13:00Melilla - Merida AD 2:0 [ 2.50 | 2.80 | 2.85 ]
13:00UD Ibiza - Atl. Madrid B 0:1 [ 1.70 | 3.40 | 4.50 ]
19:00CF Intercity - Cordoba 0:2 [ 3.70 | 3.40 | 1.85 ]
19:00Linares - Castellon 0:1 [ 4.05 | 3.50 | 1.75 ]
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Cayon - Torrelavega 1:2 [ 3.10 | 3.05 | 2.15 ]13:00Rayo Cantabria - Arandina 2:4
18:00Guijuelo - Racing Club Villalbes 2:0 [ 1.65 | 3.30 | 4.90 ]
18:00Langreo - Valladolid Promesas 0:2 [ 2.10 | 3.00 | 3.35 ]
18:00Pontevedra - Ourense CF 0:2 [ 1.60 | 3.45 | 4.75 ]
19:00Marino de Luanco - Zamora 2:0 [ 2.95 | 2.80 | 2.40 ]
19:00Real Aviles - Covadonga 3:1 [ 1.50 | 3.80 | 5.00 ]
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
13:00Arenas Club - Zaragoza B 2:213:00Brea - Utebo FC 0:2
18:00Calahorra - Valle Egues 3:0 [ 1.23 | 4.75 | 9.50 ]
18:00Gernika - UD Logrones 0:2 [ 3.90 | 3.20 | 1.85 ]
18:00Naxara - Barbastro 0:3 [ 3.75 | 3.20 | 1.85 ]
18:00Tudelano - Izarra 4:0 [ 1.85 | 3.30 | 3.75 ]
19:00Barakaldo - Alaves B 3:2 [ 1.65 | 3.10 | 5.10 ]
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
13:00CE Europa - Badalona Futur 2:113:00Hercules - Pena Deportiva 5:1
13:00Penya Indep. - Espanyol B 1:0
18:00Cerdanyola - Lleida 0:0 [ 4.00 | 3.00 | 1.90 ]
19:00Sant Andreu - Torrent 0:0 [ 1.90 | 3.10 | 3.80 ]
19:00Terrassa - Saguntino 1:2 [ 1.65 | 3.25 | 4.80 ]
SPANIA: Segunda RFEF - Group 4
12:00Antoniano - CD Estepona 0:0 [ 2.85 | 2.70 | 2.55 ]12:30Betis B - Aguilas FC 0:0 [ 1.82 | 2.85 | 4.70 ]
12:30La Union - Ciudad Real 0:0 [ 2.06 | 2.85 | 3.60 ]
13:00UCAM Murcia - San Roque 2:0 [ 1.77 | 3.20 | 4.25 ]
13:00Velez - Sevilla B 0:1
18:00Cartagena B - Cadiz B 0:2 [ 2.85 | 3.20 | 2.23 ]
18:00El Palo - Racing Cartagena MM 1:0 [ 2.45 | 2.70 | 2.90 ]
19:00Orihuela - Linense 1:2 [ 2.50 | 2.60 | 3.10 ]
19:00Yeclano - Marbella 1:0 [ 1.70 | 3.15 | 4.90 ]
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
13:00San Sebastian Reyes - Mensajero 4:013:00Union Adarve - Getafe B 0:2
13:00Ursaria - Numancia 0:1
13:30Montijo - Badajoz 1:2 [ 8.00 | 3.75 | 1.40 ]
14:00San Fernando - Navalcarnero 1:2 [ 2.55 | 2.50 | 3.20 ]
18:00CF Talavera - Illescas 1:0 [ 1.80 | 2.55 | 6.40 ]
18:30Cacereno - Atl. Paso 2:0 [ 1.90 | 2.90 | 4.25 ]
19:00Gimnastica Segoviana - Llerenense 1:0 [ 1.50 | 3.65 | 6.00 ]
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Viveiro - Estradense 1:013:15Atletico Arteixo - Silva SD 1:1
18:00Arzua - Paiosaco 1:2
19:00Alondras - Sarriana 1:2 [ 2.06 | 3.05 | 2.95 ]
19:00Somozas - Betanzos 2:2
19:00UD Ourense - Arosa SC 4:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Gijon B - Llanes 1:213:00Gijon Industrial - Praviano 1:2
13:00Lealtad - Union Club Ceares 1:1
13:00Lenense - Llanera 0:3
13:00Real Titanico - Barcia 3:1
18:00Basico Urraca - Aviles Stadium 3:1
18:30CD Colunga - L'Entregu 0:1
18:30Tuilla - Luarca 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
13:00Guarnizo - Siete Villas 0:017:30Velarde - CD Colindres 0:3
18:00Castro - Bezana 3:0
18:00Tropezon - Vimenor 2:0
18:00UC Cartes - Torina 0:1
19:00Naval Reinosa - Laredo 1:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
14:00Anorga - Urduliz 1:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
12:45Grama - Pobla Mafumet 2:0 [ 2.28 | 2.75 | 2.90 ]13:00Castelldefels - Vilafranca 1:2 [ 2.28 | 2.75 | 2.90 ]
13:00Mollerussa - Girona B 1:0
13:00Prat - Reus FCR 0:0 [ 1.73 | 3.10 | 4.10 ]
13:00San Cristobal CP - Peralada 1:0 [ 2.23 | 2.88 | 2.80 ]
13:30L'Hospitalet - FC L'escala 1:0 [ 1.55 | 3.30 | 5.00 ]
17:30Olot - UE Tona 0:2
18:30Badalona - Montanesa 0:2 [ 1.40 | 4.00 | 5.30 ]
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
18:00Silla CF - Ontinyent 1931 3:218:30Acero - Levante B 0:1
18:30Soneja - Atzeneta 1:1
19:00Patacona - Villarreal C 1:1 [ 2.25 | 2.95 | 2.70 ]
19:00Rayo Ibense - Ilicitano 0:3
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:30AD Torrejon - Alcorcon B 0:012:30Collado Villalba - Tres Cantos 2:0
12:30Leganes B - Pozuelo de Alarcon 0:1
12:30Parla - CD Mostoles 1:2
12:30Trival Valderas - Villanueva 2:0
13:00Colonia M. - Vallecano B 3:2
13:00Las Rozas - Canillas 5:1
13:00RSD Alcala - Real Madrid C 1:2
19:00Galapagar - Paracuellos Antamira 1:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
18:00Atl. Tordesillas - Salamanca 2:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Almeria B - Jaen 0:113:00CP Almeria - CD Torreperogil 2:0
13:00Torremolinos - Huetor Vega 3:0
14:00Mancha - Atletico Melilla 9:0
19:00Maracena - Arenas Armilla 1:2
19:00Rincon - Malaga B 1:2 [ 1.83 | 2.95 | 3.75 ]
19:00Torredonjimeno - Motril 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:30CD Gerena - Sevilla C 0:013:00Coria C.F. - Xerez CD 1:0
18:00Pozoblanco - CD Utrera 1:0
19:00Ayamonte - Cordoba B 2:1
19:00Xerez D.F.C. - Cabecense 4:0 [ 1.16 | 5.40 | 10.00 ]
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Mallorca B - Poblense 2:113:30Portmany - Constancia 2:1
17:00Alcudia - Mercadal 1:0
18:00Alaior - Collerense 0:0
18:00Soller - Inter Manacor 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Tenerife B - CD Buzanada 4:014:00Atl. Victoria - Tamaraceite 0:2
14:00Gran Tarajal - Teror 2:2 [ 1.60 | 3.55 | 4.20 ]
14:00Ibarra - Herbania 5:1
14:00Las Palmas B - Arucas 2:0
14:30Lanzarote - CD Marino 4:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
12:30Molinense - Deportiva Minera 0:113:00Plus Ultra - Ciudad Cieza 2:2
17:00UCAM Murcia B - Montecasillas 1:0
18:00CAP Ciudad de Murcia - Balsicas Atletico 1:1
18:30CD Algar - EG El Palmar CF 3:2
19:00Caravaca - Racing Murcia 5:1
19:00Lorca Deportiva - Pulpileno 1:0 [ 1.82 | 3.15 | 3.55 ]
19:00Muleno - Real Murcia B 0:2
19:30Bullense - Alcantarilla 2:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:30CD Calamonte - Fuente de Cantos 2:213:30Montehermoso - Moralo 2:1
13:30Pueblonuevo - Olivenza 1:1
13:30Trujillo - Diocesano 0:1
19:00CD Coria - Don Benito 0:0
19:00Jaraiz - Castuera 2:1
19:00Jerez CF - Arroyo 3:1
19:00RCP Valverdeno - Azuaga 0:2
20:00Don Alvaro - Villafranca 0:1 [ 3.15 | 3.10 | 1.97 ]
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:30CD Cantolagua - Alesves 1:018:00Cirbonero - Beti Kozkor 1:2
18:00Lagunak - Burlades 0:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
13:00Racing Rioja - Casalarreina 1:217:30Anguiano - UD Logrones B 0:1
18:00Alfaro - Oyonesa 1:0
18:00Tedeon - CDFC Calzada 0:1
18:30Arnedo - CCD Alberite 2:2
19:00Haro Deportivo - Comillas 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
18:00Atletico Monzon - Caspe 0:118:00Carinena - Cuarte 1:1
18:00CF Illueca - Borja 1:0
18:00Fuentes - Epila 0:1
18:30Ejea - Binefar 0:0
18:30Tamarite - Fraga 1:1
18:30Utrillas - Calamocha 1:1
19:00Almudevar - Belchite 97 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Socuellamos - Marchamalo 3:018:00Torrijos - Conquense 0:4
18:00Villarrobledo - Villacanas 2:2
19:00La Solana - Albacete B 2:0
19:00Puertollano C.F. - San Clemente 5:0
19:00Quintanar del Rey - Cazalegas 2:2
19:00Tomelloso - Huracan de Balazote 2:0
SPANIA: Liga F Women
13:00Atletico Madrid F - Betis F 5:115:00Villarreal F - Sevilla F 1:2 [ 2.85 | 3.15 | 2.20 ]
17:00Valencia F - Real Sociedad F 3:0 [ 2.85 | 3.30 | 2.14 ]
SPANIA: Primera Federacion Women
13:00Alaves F - CE Europa F 4:0 [ 1.37 | 4.20 | 7.10 ]13:00Atl. Madrid B F - Alhama F 0:0
13:00Barcelona B F - Espanyol F 5:0 [ 1.46 | 4.25 | 5.30 ]
13:00CA Osasuna F - DUX Logrono F 0:3 [ 1.53 | 3.70 | 5.40 ]
13:00La Coruna F - Cacereno F 3:1
13:00Madrid C. B F - Albacete F 0:4
13:00SE AEM F - Athletic Bilbao B F 1:0 [ 1.54 | 3.60 | 5.50 ]
SUA: MLS
02:30Atlanta Utd - Cincinnati 1:2 [ 2.05 | 3.80 | 3.20 ]02:30CF Montreal - Orlando City 2:2 [ 2.60 | 3.45 | 2.60 ]
02:30Columbus Crew - Portland Timbers 2:2 [ 1.56 | 4.30 | 5.20 ]
02:30Inter Miami - Nashville SC 3:1 [ 1.43 | 4.80 | 6.50 ]
02:30New York City - DC United 2:0 [ 1.73 | 3.90 | 4.35 ]
02:30Toronto FC - New England Revolution 1:0 [ 2.23 | 3.60 | 3.00 ]
03:30Chicago Fire - Real Salt Lake 0:4 [ 2.12 | 3.60 | 3.15 ]
03:30Houston Dynamo - Austin FC 0:1 [ 1.66 | 3.90 | 4.80 ]
03:30Sporting Kansas City - St. Louis City 3:3 [ 1.87 | 3.85 | 3.70 ]
04:30Colorado Rapids - FC Dallas 2:1 [ 1.67 | 3.85 | 4.90 ]
05:30Los Angeles FC - New York Red Bulls 2:2 [ 1.77 | 3.65 | 4.50 ]
05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 0:2 [ 1.79 | 3.65 | 4.30 ]
SUA: USL Championship
23:00Detroit - Oakland Roots 3:1 [ 1.75 | 3.60 | 3.80 ]23:00Loudoun - Louisville City 0:1 [ 3.80 | 3.60 | 1.75 ]
00:00Hartford Athletic - San Antonio 1:3 [ 2.33 | 3.95 | 2.43 ]
01:00FC Tulsa - Charleston 1:4 [ 3.00 | 3.70 | 2.04 ]
02:00Miami FC - Birmingham 0:1 [ 3.00 | 3.75 | 2.04 ]
02:00North Carolina - New Mexico 2:3 [ 1.94 | 3.55 | 3.40 ]
02:30Tampa Bay - El Paso 1:1 [ 1.40 | 4.80 | 5.75 ]
03:00Colorado Springs - Indy Eleven 1:1 [ 2.18 | 3.45 | 2.90 ]
03:00Las Vegas Lights - Rhode Island 1:2 [ 2.18 | 3.50 | 2.88 ]
03:00Memphis - Monterey Bay 1:2 [ 1.88 | 3.75 | 3.40 ]
05:00Orange County SC - Sacramento Republic 0:2 [ 3.20 | 3.00 | 2.23 ]
05:30Phoenix Rising - Pittsburgh 1:3 [ 2.12 | 3.05 | 3.40 ]
SUA: MLS Next Pro
23:00Ventura County - Sporting Kansas City II 2:1pen03:00Huntsville - Chattanooga 0:1
05:00Town FC - Austin FC II 1:0pen
22:00Atlanta United 2 - Cincinnati 2 1:4 [ 1.65 | 4.00 | 3.80 ]
22:00Columbus Crew 2 - New York City II 0:2 [ 1.85 | 4.00 | 3.20 ]
22:00Philadelphia II - New York Red Bulls 2 2:1pen [ 2.05 | 3.75 | 2.80 ]
23:30Colorado Rapids 2 - North Texas 0:2 [ 2.15 | 3.60 | 2.80 ]
00:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 3:4 [ 2.20 | 3.60 | 2.60 ]
SUA: USL League One
01:00Richmond Kickers - Spokane Velocity 0:2 [ 2.20 | 3.60 | 2.60 ]02:30Chattanooga Red Wolves - Northern Colorado 1:1 [ 2.70 | 3.50 | 2.15 ]
SUA: NISA
02:00Club de Lyon - Savannah Clovers 0:205:30Capo - Arizona Monsoon 1:1
SUA: NWSL Women
00:00Racing Louisville F - Utah Royals F 5:1 [ 1.50 | 4.10 | 5.50 ]02:30Kansas City Current F - Bay FC F 5:2 [ 2.00 | 3.70 | 3.00 ]
05:00Portland Thorns F - Houston Dash F 4:1 [ 1.40 | 4.80 | 5.80 ]
SUEDIA: Allsvenskan
15:00AIK Stockholm - Djurgarden 2:0 [ 2.80 | 3.10 | 2.65 ]15:00GAIS - Mjallby 2:1 [ 3.15 | 3.15 | 2.40 ]
17:30Hacken - Hammarby 2:1 [ 1.86 | 4.00 | 3.75 ]
17:30Halmstad - Brommapojkarna 0:2 [ 3.80 | 3.75 | 1.91 ]
SUEDIA: Superettan
14:00Oddevold - Gefle 2:1 [ 1.88 | 3.45 | 3.80 ]16:00Brage - Landskrona 1:1 [ 2.02 | 3.40 | 3.35 ]
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
14:00Pitea - Orebro Syr. 1:1 [ 1.90 | 3.55 | 3.30 ]16:00Taby - Umeå 2:2 [ 2.43 | 3.45 | 2.43 ]
17:00Karlbergs - Hammarby TFF 2:2 [ 4.10 | 4.10 | 1.60 ]
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Tvaaker - Olympic 1:2 [ 2.04 | 3.35 | 3.00 ]16:00Falkenberg - Norrby 0:1 [ 1.55 | 3.85 | 4.60 ]
16:00Ljungskile - Torns 0:0 [ 1.88 | 3.50 | 3.30 ]
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00IFK Ostersund - IFK Lulea 2:2 [ 2.45 | 3.45 | 2.28 ]SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
15:00Kumla - Saffle SK 2:1 [ 2.14 | 3.40 | 2.65 ]SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Jarfalla - Sandvikens AIK 4:1 [ 1.70 | 3.55 | 3.55 ]17:00Arlanda - Hudiksvall 3:3 [ 1.42 | 4.20 | 4.60 ]
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
17:00IFK Karlshamn - IFK Berga 2:1 [ 2.60 | 3.50 | 2.14 ]SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Enskede - Mjolby AI FF 0:214:00Huddinge - Arameisk-Syrianska 0:1
15:30Sylvia - Sleipner 4:0
16:00BK Ljungsbro - Nacka Iliria 4:4
19:00IFK Eskilstuna - Syrianska 1:2
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
14:00Varbergs GIF - Qviding 2:0 [ 1.90 | 3.65 | 2.95 ]15:00Savedalen - Astrio 1:4 [ 3.00 | 3.20 | 2.04 ]
16:00Tord - Hittarp 3:0 [ 1.55 | 3.80 | 4.10 ]
17:00Frölunda - Ockero 2:0 [ 1.35 | 4.60 | 5.00 ]
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
14:00Hammarby F - IF Brommapojkarna F 2:116:00Kristianstad F - Rosengard F 1:3 [ 2.55 | 3.80 | 2.20 ]
16:00Trelleborg F - Pitea F 0:0 [ 8.50 | 5.30 | 1.23 ]
SUEDIA: Elitettan Women
15:00Kalmar F - Malmo FF F 0:015:00Lidkoping F - Sundsvall F 2:1
15:00Uppsala F - Eskilstuna Utd F 1:0
SURINAME: SML
23:30Inter Moengotapoe - Flora 5:002:00Robinhood - Broki 5:0
23:30Notch - SV Transvaal 2:2
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Regar-TadAZ - Khujand 0:0TAILANDA: Thai League 1
13:30Muangthong - Lamphun Warrior 2:114:00Prachuap - Sukhothai 2:1
15:00Nakhon Pathom - Bangkok Utd 1:2
TAILANDA: Thai League 2
13:30Chiangmai FC - Chainat 2:014:00Rayong FC - Samut Prakan City 8:4
14:30Kanchanaburi - Chiangmai Utd 2:1
15:00Krabi - Lampang 2:3
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Tabora United - Geita Gold 0:016:00Singida Fountain Gate - Mashujaa 0:0 [ 1.75 | 3.00 | 4.80 ]
19:00Azam - Ihefu 1:0 [ 1.22 | 5.50 | 9.00 ]
TOGO: Championnat National
17:00AmânatASC Kara - Gbohloe-Su -:-17:00AmânatBarracuda - Tambo -:-
17:00AmânatDoumbe - Binah -:-
17:00AmânatDynamic Togol. - Gbikinti Bassar -:-
17:00AmânatEntente II - Kakadl -:-
17:00AmânatGomido - Espoir -:-
17:00AmânatOTR - Semassi -:-
17:00AmânatUnisport - Kara -:-
18:30Dynamic Togol. - Doumbe 1:1
18:30Espoir - Barracuda 1:2
18:30Gbohloe-Su - Semassi 1:0
18:30Gomido - Entente II 1:0
18:30Kara - Kakadl 2:0
18:30Unisport - Binah 0:0
TUNISIA: Cupa
16:30Alaouite - Korba 0:316:30Ben Guerdane - Club Africain 1:2pen
16:30Bouchamma - Etoile Sahel 0:1d.p.
16:30Chebba - ES Djerba 0:1
16:30Jeunesse Sportive - US Tataouine 1:0d.p.
16:30Menzel Kamel - Olympique Beja 1:3
16:30Metlaoui - Monastir 2:3pen
16:30Moknine - Sporting Ben Arous 2:4d.p.
16:30Soliman - Gabes 0:2d.p.
TURCIA: Super Lig
13:30Basaksehir - Rizespor 2:0 [ 2.08 | 3.55 | 3.20 ]19:00Antalyaspor - Hatayspor 2:1 [ 1.95 | 3.35 | 3.80 ]
19:00Galatasaray - Pendikspor 4:1 [ 1.20 | 6.50 | 11.50 ]
19:00Gaziantep - Kasimpasa 2:0 [ 2.55 | 3.25 | 2.65 ]
TURCIA: 1. Lig
13:30Bodrumspor - Sanliurfaspor 2:1 [ 1.67 | 3.45 | 4.50 ]16:00Corum - Adanaspor 2:0 [ 1.37 | 4.40 | 6.40 ]
16:00Genclerbirligi - Erzurumspor 2:0 [ 2.04 | 3.00 | 3.45 ]
19:00Sakaryaspor - Keciorengucu 2:1 [ 1.71 | 3.45 | 4.20 ]
TURCIA: 2. Lig White Group
15:00Adiyaman FK - Trabzon FK 2:215:00Altinordu - Yeni Mersin Idmanyurdu 2:0 [ 2.60 | 2.70 | 2.70 ]
15:00Ankara Demirspor - Diyarbekirspor 2:1 [ 1.90 | 3.10 | 3.55 ]
15:00Beyoglu Yeni Carsi - Vanspor FK 0:2
15:00Bucaspor 1928 - Erokspor 1:2 [ 2.60 | 2.80 | 2.65 ]
15:00Bursaspor - Afyonspor 0:3 [ 3.50 | 3.25 | 1.89 ]
15:00Kirsehir SK - Kirklarelispor 3:3 [ 2.80 | 2.80 | 2.40 ]
15:00Nazillispor - Karacabey Bld. 1:3 [ 3.80 | 3.20 | 1.80 ]
15:00Serik Bld. - Zonguldak 1:0 [ 1.65 | 3.40 | 4.20 ]
TURCIA: 2. Lig Red Group
15:00Aksaray Bld. - Sariyer 0:015:00Amedspor - Igdir FK 0:2
15:00Arnavutkoy Bl. - Fethiyespor 2:0 [ 1.45 | 3.90 | 5.30 ]
15:00Belediye Derince - Soma Spor 1:0 [ 1.45 | 3.45 | 6.00 ]
15:00Etimesgut - 24 Erzincanspor 2:0 [ 2.60 | 3.00 | 2.45 ]
15:00Iskenderunspor - Denizlispor 3:0
15:00Isparta 32 Spor - Inegolspor 1:1 [ 2.20 | 3.05 | 2.95 ]
15:00Karaman - Kastamonuspor 0:3 [ 4.20 | 3.55 | 1.65 ]
15:00Usakspor - Menemenspor 0:4
TURCIA: 3. Lig Group 1
15:0052 Orduspor - Kucukcekmece 3:315:00Edirnespor - Mardin BB 1:1
15:00Inegol Kafkas - Tarsus 3:1
15:00Karabuk Idmanyurdu - Arguvan 2:5
15:00Kepez Belediyespor - Ayvalikgucu 2:3
15:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Gumushanespor 3:1
15:00Talasgucu - Hopaspor 2:1
TURCIA: 3. Lig Group 2
15:00Anadolu Universitesi - Bulvarspor 3:0 [ 1.97 | 2.88 | 3.40 ]15:00Batman Petrolspor - Pazarspor 4:0
15:00Elazigspor - Sapanca Genclikspor 2:1
15:00Ergene Velimese - Amasyaspor 0:0
15:00Karsiyaka - Hacettepe 1945 1:1
15:00Kelkit - Efeler 09 0:1
15:00Silifke - Eynesil 1:0
TURCIA: 3. Lig Group 3
15:001922 Konyaspor - Fatsa Bld. 0:015:00Agri 1970 - Darica Genclerbirligi 1:0
15:00Akhisarspor - Erbaaspor 2:6
15:00Bayburt - Sivas Dort Eylulspor 2:1
15:00Karakopru - Osmaniyespor 2:1
15:00Kutahyaspor - Tepecik 1:1
15:00Silivrispor - Bornova 1877 2:0
TURCIA: 3. Lig Group 4
15:00Adana - Catalca 3:115:00Bergama FK - Balikesirspor 2:1
15:00Cankaya FK - 23 Elazig FK 1:1 [ 1.62 | 3.20 | 4.60 ]
15:00Sebat Genclikspor - Nevsehir 0:0
15:00Siirt Ozel - Kestel 2:0
15:00Sultanbeyli - Musspor 0:1 [ 3.40 | 3.20 | 1.84 ]
15:00Tokat - Bursa 2:0
TURCIA: Super Lig Women
12:00Amed SK F - Hakkarigucu Spor F 3:112:00Atasehir F - Adana Idmanyurduspor F 2:1
12:00Fatih Vatan Spor F - ALG Spor F 1:4
12:30Gaziantep F - Karagumruk F 1:2 [ 3.70 | 3.70 | 1.76 ]
14:00Besiktas F - Fomget GSK F 1:3
14:00Beylerbeyi F - 1207 Antalyaspor F 5:1
14:00Galatasaray F - Karadeniz Eregli F 4:2
14:00Trabzonspor F - Fenerbahce F 3:0
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat
16:15Caernarfon - Bala Town 2:2 [ 2.70 | 3.70 | 2.25 ]16:15Cardiff Metropolitan - Newtown 1:3 [ 3.30 | 3.60 | 1.98 ]
16:15TNS - Connah's Q. 2:0 [ 1.18 | 7.00 | 10.00 ]
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă retrogradare
16:15Aberystwyth - Pontypridd 3:0 [ 2.40 | 3.05 | 2.95 ]16:15Colwyn Bay - Barry 1:0 [ 2.23 | 3.85 | 2.63 ]
16:15Penybont - Haverfordwest 1:0 [ 1.74 | 3.55 | 4.35 ]
UCRAINA: Premier League
13:00Veres-Rivne - Dnipro-1 1:1 [ 5.10 | 3.40 | 1.64 ]15:30Oleksandriya - LNZ Cherkasy 1:2
18:00Dyn. Kyiv - Zhytomyr 3:0
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:00Epitsentr - Livyi Bereg 1:113:30Nyva Buzova - Viktoria 2:0
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:45FC Chernihiv - Metalist Kharkiv 2:114:15Kremin - Nyva Ternopil 0:0
UCRAINA: Druha Liga
12:30Zvyagel - Karpaty Lviv 2 2:015:00UCSA - Rukh Lviv 2 4:0
17:00MFC Metalurh 2 - Druzhba Myrivka -:-
UCRAINA: U19 League
11:00Shakhtar U19 - Zorya U19 2:012:00Minaj U19 - Rukh Lviv U19 2:1
17:05Metalist 1925 U19 - Obolon Kiev U19 1:0
UGANDA: Premier League
15:00Villa - Bright Stars 1:1 [ 1.54 | 3.25 | 6.50 ]UGANDA: Big League
16:00Booma - Blacks Power 3:316:00Jinja North - Kataka 1:2
16:00Kaaro Karungi - Onduparaka 1:2
16:00Lugazi - Kiyinda Boys 2:1
16:00Police - Mbale Heroes 1:1
16:00Young Elephant - Kigezi HomeBoyz 0:1
UNGARIA: OTP Bank Liga
15:05Kecskemeti - Mezokovesd 2:1 [ 1.44 | 4.35 | 6.50 ]17:00Fehervar FC - Zalaegerszeg 1:1 [ 1.92 | 3.50 | 3.70 ]
19:30Ujpest - MTK Budapest 1:2 [ 2.20 | 3.70 | 2.80 ]
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
18:00Csakvari - Gyirmot 0:2 [ 2.50 | 3.25 | 2.45 ]18:00Haladas - Mosonmagyarovari TE 0:1 [ 1.50 | 3.75 | 5.50 ]
18:00Honved - Pecsi 4:0 [ 1.72 | 3.40 | 4.25 ]
18:00Kozarmisleny - Ajka 1:0 [ 2.20 | 3.60 | 2.60 ]
18:00Siofok - BVSC-Zuglo 1:0 [ 2.30 | 3.25 | 2.65 ]
18:00Soroksar - Budafoki 3:1 [ 2.10 | 3.30 | 3.00 ]
18:00Tiszakecske - Kazincbarcika 2:0 [ 2.25 | 3.25 | 2.75 ]
UNGARIA: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Ujpest II 0:218:00Cigand SE - Kisvarda II 2:0
18:00Eger SE - REAC 2:0
18:00Gyongyosi - Tiszafuredi 1:3
18:00Karcagi - SBTC 1:1 [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]
18:00Putnok VSE - Debreceni EAC 3:0
18:00Senyo Carnifex - DVTK II 2:0
18:00Tiszaujvaros - Hatvan 1:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]
UNGARIA: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - SC Sopron 2:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]12:00Puskas Academy II - Komaromi VSE 0:0 [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]
18:00Balatonfuredi - Haladas Zanati 1:0
18:00Bicskei - Kelen 4:0
18:00Budaorsi - Győr II 3:2 [ 1.85 | 3.50 | 3.50 ]
18:00Dorogi - VLS Veszprem 0:2 [ 2.75 | 3.50 | 2.15 ]
18:00III. Keruleti TVE - Zalaegerszegi II 4:2 [ 1.35 | 4.35 | 6.50 ]
18:00Tatabanya - Csornai 3:0
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Szeged II - FC Dabas 3:012:00Vasas II - Martfui 2:0
18:00Bekescsaba - Elore 4:1 [ 1.16 | 6.50 | 10.00 ]
18:00Cegledi - Kecskemeti II 0:6
18:00Hodmezovasarhely FC - Fuzesgyarmati SK 4:0
18:00Korosladany MSK - Honved II 2:2
18:00Penzugyor - Monori 2:0 [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]
18:00Szolnoki - ESMTK Budapest 3:0
UNGARIA: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Dunaujvaros PASE 4:018:00Dunafoldvar - Nagykanizsa 1:1
18:00Erdi - Majosi 2:1
18:00Gardony Varosi - Paks II 3:0
18:00Kaposvar - MTK II 1:1
18:00Mohacsi - Ivancsa 1:0
18:00PTE-PEAC - Szekszardi 2:0
18:00Szentlorinc - Ferencvaros II 6:2
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Nacional - Rampla Juniors 6:2 [ 1.25 | 5.25 | 10.50 ]02:30Maldonado - Miramar 1:2 [ 2.12 | 3.05 | 3.45 ]
19:00Fenix - Wanderers 1:2 [ 2.45 | 2.95 | 2.95 ]
21:30River Plate - Progreso 2:2 [ 2.75 | 3.05 | 2.55 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Juventud - Sud America 2:0 [ 1.50 | 4.00 | 5.25 ]17:00Cerrito - Colon 1:1 [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]
21:30Atenas - Montevideo City 1:1
23:50Oriental - Uruguay Montevideo 3:2 [ 2.20 | 3.20 | 2.90 ]
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Inter de Barinas - Monagas 1:002:00La Guaira - Dep. Tachira 1:0
00:30Universidad Central - Puerto Cabello 0:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI 1:1 [ 2.04 | 3.05 | 3.05 ]00:00Maritimo - Atletico La Cruz 2:0 [ 1.87 | 3.05 | 3.50 ]
22:30Academia Rey - Frontera 2:0
22:30Miranda - Nueva Esparta 1:1 [ 1.78 | 3.55 | 3.25 ]
22:30Urena - Heroes de Falcon 2:2 [ 1.93 | 3.05 | 3.30 ]
23:00Aragua - Trujillanos 0:0
00:00Bolivar - Academia Anzoategui 1:1 [ 2.05 | 2.80 | 3.30 ]
ZAMBIA: Super League
16:00Green Buffaloes - Red Arrows 0:0 [ 3.50 | 3.00 | 2.00 ]16:00Green Eagles - Kabwe 1:1
16:00Kansanshi - Zanaco 2:1
16:00Konkola - MUZA 2:0
16:00NAPSA Stars - Mufulira 1:1
16:00Prison Leopards - Trident 1:1
16:00Zesco Utd - Mutondo Stars 0:0 [ 1.55 | 3.40 | 6.00 ]
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo Chiefs - Simba Bhora 1:016:00Dynamos - TelOne 1:0
16:00Highlanders - Chicken Inn 1:2
16:00Hwange - Ngezi Platinum 0:0
16:00Manica - CAPS Utd 1:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.