Fotbal » Mâine » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
ANGLIA: Premier League
14:30Fulham - Manchester City -:- [ 12.50 | 7.00 | 1.24 ]17:00Bournemouth - Brentford -:- [ 2.00 | 4.00 | 3.65 ]
17:00Everton - Sheffield Utd -:- [ 1.41 | 5.20 | 8.00 ]
17:00Newcastle - Brighton -:- [ 1.64 | 4.70 | 4.90 ]
17:00Tottenham - Burnley -:- [ 1.33 | 6.40 | 8.50 ]
17:00West Ham - Luton -:- [ 1.83 | 4.50 | 3.90 ]
17:00Wolves - Crystal Palace -:- [ 2.95 | 3.50 | 2.48 ]
19:30Nottingham - Chelsea -:- [ 3.80 | 3.95 | 1.96 ]
GERMANIA: Bundesliga
16:30Freiburg - Heidenheim -:- [ 1.76 | 4.10 | 4.20 ]16:30Köln - Union Berlin -:- [ 2.85 | 3.30 | 2.50 ]
16:30Monchengladbach - Frankfurt -:- [ 2.48 | 3.60 | 2.70 ]
16:30RB Leipzig - Bremen -:- [ 1.26 | 6.75 | 9.00 ]
19:30Mainz - Dortmund -:- [ 2.25 | 3.85 | 2.85 ]
ITALIA: Serie A
19:00Napoli - Bologna -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]21:45AC Milan - Cagliari -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.50 ]
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:00FCSB - CFR Cluj -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.16 ]ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
12:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]12:00CS Mioveni - Corvinul Hunedoara -:- [ 2.65 | 3.05 | 2.45 ]
12:00Unirea Slobozia - CSC 1599 Șelimbăr -:- [ 2.04 | 3.10 | 3.35 ]
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă retrogradare
11:00Chindia Târgoviște - CSM Slatina -:- [ 1.82 | 3.15 | 4.10 ]11:00CSA Steaua București - Concordia Chiajna -:- [ 2.14 | 3.10 | 3.10 ]
11:00CSC Dumbrăvița - Ceahlăul P. Neamț -:- [ 1.91 | 3.20 | 3.60 ]
11:00Metaloglobus București - FC Argeș -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.50 ]
11:00Progresul Spartac - Tunari -:-
11:00Unirea Dej - Alexandria -:- [ 1.26 | 5.10 | 8.50 ]
SPANIA: LaLiga
15:00Mallorca - Las Palmas -:- [ 1.67 | 3.50 | 5.80 ]17:15Villarreal - Sevilla -:- [ 1.87 | 3.85 | 3.85 ]
19:30Granada - Real Madrid -:- [ 6.00 | 4.70 | 1.49 ]
22:00Ath. Bilbao - Osasuna -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.50 ]
AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Polokwane - Sekhukhune -:- [ 2.75 | 2.75 | 2.75 ]16:00Swallows - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Royal AM -:- [ 1.30 | 5.20 | 8.00 ]
21:00Orlando - Richards Bay -:- [ 1.48 | 3.85 | 6.25 ]
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:30Mamelodi U23 - Swallows U23 -:-11:00Amazulu U23 - Supersport U23 -:-
11:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 -:-
11:00Chippa United U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Polokwane U23 - Orlando U23 -:-
11:00Richards Bay U23 - Cape Town Spurs U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Royal AM U23 -:-
12:30Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23 -:-
ALBANIA: Super Liga
17:00Egnatia - Tirana -:-17:00Laci - Kukesi -:-
17:00Partizani - Erzeni -:-
17:00Teuta - Din. Tirana -:-
17:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
ALGERIA: Divizia 1
19:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-19:00Biskra - Oran -:-
19:00JS Kabylie - Constantine -:-
19:00Khenchela - MC Alger -:-
19:00Magra - Saoura -:-
19:00Paradou - Chlef -:-
ALGERIA: Ligue 2
17:00Annaba - Ouargla -:-17:00Arba - JSM Tiaret -:-
17:00ASM Oran - Medea -:-
17:00Batna - Khroub -:-
17:00Bordj Menail - Khemis El Khechna -:-
17:00Chelghoum - Mlila -:-
17:00GC Mascara - Kolea -:-
17:00Ghozlane - Harrach -:-
17:00MO Constantine - Eulma -:-
17:00Olympique Akbou - Telaghema -:-
17:00Olympique Magrane - MSP Batna -:-
17:00Oued Sly - El Khemis -:-
17:00RC Kouba - Mostaganem -:-
17:00SC Mecheria - Temouchent -:-
17:00WA Mostaganem - Guir Abadla -:-
17:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-
ANDORRA: Primera Divisió
21:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-21:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
ANGLIA: League Two - Play-off
21:45Milton Keynes - Crawley -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.15 ]ANGLIA: FA Trophy
18:15Gateshead - Solihull Moors -:-ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
15:00Arsenal U21 - Chelsea U21 -:-16:00Reading U21 - Nottingham U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Charlton U21 -:- [ 4.35 | 5.35 | 1.45 ]ANGLIA: Academii U18
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 -:-13:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
13:00Reading U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 -:-
14:00Southampton U18 - West Brom U18 -:-
14:30Derby U18 - Liverpool U18 -:-
16:30Norwich U18 - Brighton U18 -:-
ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Santa Rita -:-17:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:-
17:30Interclube - Libolo -:-
18:00Kabuscorp - Sagrada -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al-Hilal - Al Hazem -:- [ 1.05 | 12.00 | 19.00 ]18:00Al-Raed - Al Taee -:- [ 2.14 | 3.60 | 2.95 ]
21:00Al Shabab - Al Ahli SC -:- [ 3.20 | 3.50 | 2.05 ]
ARGENTINA: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Instituto -:- [ 3.10 | 2.80 | 2.70 ]03:15Argentinos Jrs - Rosario -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.95 ]
03:15Newells Old Boys - Platense -:- [ 1.95 | 3.10 | 4.60 ]
20:30Huracan - Defensa y Justicia -:- [ 2.25 | 3.05 | 3.60 ]
21:30Godoy Cruz - Barracas Central -:- [ 2.00 | 3.05 | 4.40 ]
23:30Independiente - Talleres Cordoba -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.80 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Temperley - CA Mitre -:-20:00Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro -:-
21:30Tristan Suarez - San Martin Tucuman -:-
22:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:-
23:30Agropecuario - San Martin S.J. -:-
00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
03:00Sarmiento Resistencia - Boca Unidos -:-20:00El Linqueno - Def. Pronunciamiento -:-
20:30Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
20:30San Martin Mendoza - Argentino MM -:-
21:00Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas -:-
21:00Germinal - Cipolletti -:-
21:00Kimberley - Sansinena -:-
21:00Santamarina - Circulo Deportivo -:-
21:00Sol de Mayo - Olimpo -:-
21:30Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico -:-
21:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas -:-
21:30Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes -:-
21:30Villa Mitre - Deportivo Rincon -:-
22:00Crucero del Norte - Sol de America -:-
22:30San Martin Formosa - Central Norte -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:05Excursionistas - Canuelas -:-17:00Dock Sud - Deportivo Armenio -:-
21:30Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
21:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo -:-
21:30UAI Urquiza - Fenix -:-
21:30Villa San Carlos - Liniers -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Atlas - Deportivo Paraguayo -:-21:30Central Cordoba - Mercedes -:-
21:30Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:-
21:30Lugano - General Lamadrid -:-
21:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:-21:30Provincial - Ezeiza -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
18:00Excursionistas F - Rosario Central F -:-21:00San Luis F - San Lorenzo F -:-
21:30Social Atletico Television F - Ferro F -:-
ARMENIA: First League
15:00Nikarm - Andranik -:-15:00Pyunik 2 - Urartu 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
03:00River Plate - Racing Club Aruba -:-ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off
13:00Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) -:- [ 1.79 | 3.60 | 3.80 ]AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Canberra Croatia -:-08:15Yoogali - Tigers FC -:-
10:45Monaro Panthers - Tuggeranong Utd -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Edgeworth E. - Maitland -:-07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
09:00Lake Macquarie - Newcastle Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
10:00Central Coast Mariners U23 - St George Saints -:-10:30NWS Spirit - Wollongong Wolves -:-
12:00Hills Brumbies - APIA Leichhardt -:-
12:00WS Wanderers U23 - Sydney Olympic -:-
12:15St. George City - Sutherland -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
10:00Gold Coast Knights - Redlands -:-10:00Peninsula - Moreton City Excelsior -:-
11:15Wynnum Wolves - Queensland Lions -:-
AUSTRALIA: NPL South Australia
08:30Adelaide Comets - Croydon -:-08:30Adelaide Croatia Raiders - Modbury -:-
08:30Campbelltown City - Para -:-
10:30FK Beograd - Adelaide United U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Tasmania
07:30Devonport - Glenorchy Knights -:-09:30Riverside Olympic - Clarence Zebras -:-
09:45Kingborough Lions - Launceston United -:-
09:45Launceston - South Hobart -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks -:-08:00Manningham United Blues - Altona Magic -:-
08:00Moreland City - Dandenong -:-
12:00Hume City - Oakleigh -:-
AUSTRALIA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles -:-07:15Wagga City Wanderers - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - ANU -:-
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-12:30South Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRALIA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Mt Druitt Town -:-09:30Hakoah Sydney - Northern Tigers -:-
11:00UNSW - Bonnyrigg -:-
12:00Bankstown City Lions - Blacktown Spartans -:-
12:00Dulwich Hill - Canterbury Bankstown -:-
12:00Dunbar Rovers - Nepean -:-
12:00Macarthur Rams - Inter Lions -:-
12:00SD Raiders - Rydalmere Lions -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:00Brisbane Strikers - Caboolture -:-11:00Ipswich - Broadbeach Utd. -:-
11:00Mitchelton - Southside Eagles -:-
12:00Moreton City Excelsior U21 - Logan Lightning -:-
AUSTRALIA: SA State League
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Victory -:-08:30Western Strikers - Sturt Lions -:-
09:30Salisbury Utd. - Playford Patriots -:-
11:00West Adelaide - Adelaide Vipers -:-
12:30Adelaide Cobras - Blue Eagles -:-
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
05:15Launceston U21 - Somerset -:-09:30Ulverstone - Launceston United U21 -:-
09:45Devonport U21 - Northern Rangers -:-
11:45Riverside Olympic U21 - Burnie Utd. -:-
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:30Hobart City - Hobart Utd. -:-07:30University of Tasmania - South East Utd. -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - Werribee City -:-08:00North Geelong - Melbourne City U21 -:-
12:00Kingston City - George Cross -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
18:00A. Lustenau - BW Linz -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.10 ]18:00Austria Viena - Wolfsberger -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.35 ]
18:00Tirol - Altach -:- [ 2.65 | 3.05 | 2.70 ]
AUSTRIA: 2. Liga
15:30Floridsdorfer AC - Dornbirn -:-15:30Grazer - Horn -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
17:00Wiener Viktoria - SV Oberwart -:-AUSTRIA: Regionalliga Central
16:00Ried (Am) - ASK Klagenfurt -:-16:30Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt -:-
20:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
15:00Kufstein - Reichenau -:-16:00Wals-Grunau - Dornbirner SV -:-
18:00A. Salzburg - Altach U21 -:-
18:00Hohenems - TSV St. Johann -:-
AUSTRIA: Burgenland
18:00Horitschon - Parndorf -:-18:30USVS Rudersdorf - Halbturn -:-
19:00Kohfidisch - Deutschkreutz -:-
AUSTRIA: Karnten
17:00Treibach - SC Landskron -:-18:00Kottmannsdorf - KAC 1909 -:-
18:00SAK Klagenfurt - Bleiburg -:-
18:30Atus Ferlach - Lendorf -:-
20:30Volkermarkt - ATSV Wolfsberger -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
17:30Retz - Warth -:-19:00Rohrbach - Langenrohr -:-
19:00St. Polten (Am) - Schrems -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
18:00St. Martin im Muhlreis - Micheldorf -:-AUSTRIA: Salzburg
12:00TSU Bramberg - SAK 1914 -:-12:00UFC Hallein - Golling -:-
18:00Burmoos - Puch -:-
18:00Kuchl - Eugendorf -:-
18:00Seekirchen - Adnet -:-
18:00Strasswalchen - UFC Siezenheim -:-
18:00USK Anif - Union Henndorf -:-
AUSTRIA: Steiermark
18:00Lebring - Weinland Gamlitz -:-AUSTRIA: Vorarlberg
16:30Lauterach - Alberschwende -:-17:00Rotenberg - A. Lustenau (Am) -:-
18:00Hard - Horbranz -:-
18:00Hochst - Nenzing -:-
AUSTRIA: Wien
14:30SV Donau - WAF Brigittenau -:-16:30Simmeringer - A XIII-Auhof Center -:-
17:001980 Wien - Stammersdorf -:-
17:00Stadlau - Wienerberger -:-
AUSTRIA: Bundesliga Women
16:00Altach/Vorderland F - Dornbirn F -:-AZERBAIDJAN: Premier League
16:00Araz - Turan -:-18:30Zira - Qarabag -:-
BANGLADESH: Premier League
13:00Brothers U. - Fortis -:-13:00Chittagong Abahani - Sheikh Jamal -:-
13:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk -:-19:00Soligorsk - BATE -:-
21:00Dynamo Brest - Gomel -:-
BELARUS: Pershaya Liga
13:00Niva Dolbizno - BumProm Gomel -:-15:00Volna Pinsk - Belshina -:-
18:00Ostrovets - Lida -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:45Anderlecht - Genk -:- [ 2.04 | 3.55 | 3.40 ]BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
19:15Charleroi - Kortrijk -:- [ 2.20 | 3.70 | 2.95 ]19:15Eupen - RWDM -:- [ 3.05 | 3.75 | 2.14 ]
BELGIA: National Division 1
21:00Antwerp B - Hoogstraten -:-21:00Gent B - Cappellen -:-
21:00Heist - Namur -:-
21:00Knokke - Charleroi B -:-
21:00Thes Sport - Lokeren-Temse -:-
21:00Tienen - Dessel -:-
21:00URSL Vise - RAAL La Louviere -:-
21:00Virton - Leuven B -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00Renaissance Mons - Verlaine -:-21:00Union Rochefortoise - Tournai -:-
BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Play-off
16:00Cercle Brugge 2 - KV Mechelen 2 -:-21:00Hasselt - Ninove -:-
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
14:30Leuven F - St. Liege F -:-17:15Club Brugge F - Genk F -:-
19:30RSC Anderlecht F - Gent F -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00AS Cotonou - Dynamo Abomey -:-18:00Dadje - ASPAC -:-
18:00Espoir - Requins -:-
18:00JS Pobe - Damissa -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Abeilles - Dynamique Djougou -:-18:00Bembereke - Soleil -:-
18:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
18:00Pantheres - Hodio -:-
18:00Tonnerre - Buffles du Borgou -:-
BHUTAN: Premier League
15:00Transport United - Tsirang -:-BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
03:00Tomayapo - GV San Jose -:-22:00SA Bulo Bulo - Guabira -:-
00:30Always Ready - Blooming -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Bratstvo Gracanica - Kakanj -:-18:00Čelik Zenica - BFK Simm Bau -:-
18:00Gorazde - Jedinstvo Bihac -:-
18:00Hadzici - Gradina Srebrenik -:-
18:00Mladost DK - Banovici -:-
18:00Stupcanica - Gradacac -:-
18:00Tomislav - TOSK Tesanj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:00Drina Zvornik - Kozarska Dubica -:-18:00Famos Vojkovici - Prijedor -:-
18:00Laktasi - Modrica -:-
18:00Leotar - Kozara -:-
18:00Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-
20:00Sutjeska Foca - Nevesinje -:-
BOTSWANA: Premier League
16:00Eleven Angels - Holy Ghost -:-16:00Masitoaka - Nico United -:-
16:00Morupule - Tafic FC -:-
16:00Police XI - BDF XI -:-
16:00Security Systems - Sua Flamingoes -:-
16:00Township Rollers - Jwaneng Galaxy -:-
BRAZILIA: Serie A
22:00Flamengo - Corinthians -:- [ 1.58 | 3.80 | 6.25 ]23:00AmânatCriciuma - Cuiaba -:-
BRAZILIA: Serie B
01:00Novorizontino - Ceara -:- [ 1.77 | 3.40 | 4.40 ]03:30CRB - Chapecoense-SC -:- [ 1.85 | 2.95 | 4.75 ]
03:30Goias - Ituano -:- [ 1.45 | 3.85 | 7.00 ]
23:00Amazonas - Santos -:- [ 4.75 | 3.30 | 1.74 ]
23:00Guarani - Botafogo SP -:- [ 1.90 | 3.05 | 4.30 ]
23:00Operario - Ponte Preta -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.95 ]
23:00Sport Recife - Brusque -:- [ 1.50 | 3.85 | 6.10 ]
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00AmânatSER Caxias - Confianca -:-23:00Tombense - Sampaio Correa -:-
BRAZILIA: Serie D
21:00Ipora - CRAC -:-21:00Jacuipense - Juazeirense -:-
21:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-
21:30AmânatAvenida - Novo Hamburgo -:-
22:00Capital FC - Anapolis -:-
22:00Iguatu - Atletico-CE -:-
22:00Inter de Limeira - Agua Santa -:-
22:00Petrolina - Itabaiana -:-
22:00Sergipe - Retro -:-
23:00Aguia De Maraba - Cameta -:-
23:00Humaita - Rio Branco -:-
23:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
23:00Real Noroeste - Serra -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
23:30Hercilio Luz - Concordia -:-
23:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
00:00AmânatCianorte - Brasil de Pelotas -:-
00:00Princesa do Solimoes - Manaus -:-
00:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
00:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
BRAZILIA: Gaucho 2
23:00AmânatBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00AmânatEC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00AmânatFutvida - Aimore -:-
23:00AmânatGE Gloria - Esportivo -:-
23:00AmânatLajeadense - GE Bage -:-
23:00AmânatMonsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00AmânatPasso Fundo - Frederiquense -:-
23:00AmânatSao Gabriel - Pelotas -:-
BRAZILIA: Goiano 2
21:30Centro Oeste - Gremio Anapolis -:-21:30Ouvidorense - Santa Helena -:-
BRAZILIA: Matogrossense 2
22:00Pocone - Paulistano FC -:-22:00Rondonopolis EC - Atletico MT -:-
22:00Sport Sinop - Santa Cruz MT -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
01:00Democrata SL - Tupi-MG -:-21:30Nacional de Muriae - Valeriodoce -:-
22:00Caldense - URT -:-
BRAZILIA: Paranaense 2
22:00Paranavai-PR - AA Iguacu -:-00:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-
00:30Parana - Apucarana SC -:-
BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
21:00Atletico Mogi - Mauaense -:-21:00Flamengo SP - Paulista -:-
21:00Manthiqueira - Uniao Mogi -:-
21:00Maua - ECUS SP -:-
21:00Tanabi - Olimpia FC -:-
22:00Inter de Bebedouro - AEA Aracatuba -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
00:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZILIA: Cupa Braziliei
03:00AmânatInternacional - Juventude -:- [ 1.50 | 3.90 | 6.10 ]BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
21:00Linhares - Porto Vitoria -:-21:00Vilavelhense - Sport-ES -:-
21:00Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria -:-
BRAZILIA: Baiano U20
14:00SSA U20 - Leonico U20 -:-15:00Bahia de Feira U20 - Catuense U20 -:-
16:00Vitoria U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Conquista FC U20 -:-
BRAZILIA: Brasiliense U20
15:00Capital DF U20 - Ceilandia U20 -:-16:00Brasiliense U20 - Canaa U20 -:-
17:00Luziania U20 - Gremio Valparaiso U20 -:-
21:00Botafogo DF U20 - Ceilandense U20 -:-
21:00Paranoa U20 - Real Brasilia U20 -:-
21:00Samambaia U20 - Legiao U20 -:-
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Nova Venecia U20 - Rio Branco ES U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
23:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 -:-21:00Barra FC U20 - Joinville U20 -:-
21:00Inter de Lages U20 - Marcilio Dias U20 -:-
21:00Nacao U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
21:30Goias U20 - Aparecida EC U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Guapo M19 U20 -:-
21:30Jataiense U20 - Cerrado EC U20 -:-
21:30Royal U20 - Aparecidense U20 -:-
21:30Trindade U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Vila Nova U20 - Itaberai U20 -:-
BRAZILIA: Mineiro U20
16:00Athletic Club U20 - Atletico-MG U20 -:-16:00Tres Coracoes U20 - Boston City U20 -:-
16:00XV de Novembro U20 - Coimbra U20 -:-
16:30Futgol U20 - Santarritense U20 -:-
21:00America Mineiro U20 - Betim U20 -:-
21:00Inter de Minas U20 - Contagem U20 -:-
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30Arapongas U20 - Azuriz U20 -:-21:30Batel U20 - Rolandia EC U20 -:-
21:30Cianorte U20 - Londrina U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - Araucaria U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00EC Sao Bernardo U20 - Corinthians U20 -:-21:00Guarulhos U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:00Referencia U20 - Sao Paulo U20 -:-
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
16:00Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 -:-21:00Central SC U20 - Centro Limoeirense U20 -:-
21:00Jaguar U20 - Santa Cruz U20 -:-
21:00Nautico U20 - Aguia FC U20 -:-
21:00Sport Recife U20 - Belo Jardim U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
21:00Palmeiras F - Santos F -:-21:00Real Brasilia F - Atletico-MG F -:-
23:00Bragantino F - Ferroviaria F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00Athletico-PR F - Doce Mel F -:-21:00AmânatBahia F - Juventude F -:-
21:00Fortaleza F - Recanto F -:-
21:00Sport Recife F - 3B da Amazonia F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
01:00Vitoria F - Acaua F -:-21:00Vasco F - Pinda Ferroviaria F -:-
21:30AmânatCoritiba F - Brasil de Farroupilha F -:-
21:30Vila Nova F - Paraiso EC F -:-
22:00Acao F - Sobradinho F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
17:00Arda - Botev Plovdiv -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
19:30Ludogorets - CSKA Sofia -:- [ 1.67 | 3.70 | 4.20 ]BULGARIA: Vtora liga
18:00Bdin Vidin - Spartak Pleven -:-18:00Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II -:-
18:00Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik -:-
18:00Spartak Varna - Litex Lovech -:-
BULGARIA: Third League - South-East
18:00Asenovets - Atletik Kuklen -:-18:00Beroe II - Nesebar -:-
18:00Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II -:-
18:00Gigant Saedinenie - Karnobat -:-
18:00Levski Karlovo - Haskovo -:-
18:00Sekirovo Rakovski - Rozova Dolina -:-
18:00Yambol 1915 - Rodopa Smolyan -:-
19:00Sozopol - Sokol Markovo -:-
BULGARIA: Third League - South-West
18:00Bansko - Oborishte -:-18:00Botev Ihtiman - Razlog -:-
18:00CSKA 1948 Sofia III - Balkan Botevgrad -:-
18:00Kyustendil - Slavia Sofia 2 -:-
18:00Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Rilski Sportist - Hebar 2 -:-
18:00Septemvri Simitli - CSKA Sofia II -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod -:-
18:00Slivnishki Geroy - Levski II -:-
BULGARIA: Third League - North-East
17:00Benkovski - Fratria -:-17:00Cherno More II - Septemvri Tervel -:-
17:00Riltzi - Ustrem Donchevo -:-
17:00Svetkavitsa - Dunav Ruse II -:-
BULGARIA: Third League - North-West
18:00Akademik Svishtov - Pavlikeni -:-18:00Lok. Gorna - Etar II -:-
18:00Mezdra - Sevlievo -:-
18:00OFK Levski - Boruna -:-
18:00Partizan Cerven Brjag - Drenovets -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Juventus Malchika -:-
BURKINA FASO: Premier League
19:00Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-19:00Salitas - Rahimo -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Deira - Vital O -:-CANADA: Canadian Premier League
02:00York Utd - Valour -:-21:00HFX Wanderers - Cavalry -:-
00:00Pacific FC - Forge -:-
CAPUL VERDE: Campeonato Nacional
20:00Barreirense - Morabeza -:-20:00FC Derby - Ultramarina -:-
20:00Juventude - ACA -:-
20:00Sanjoanenses - Boavista da Praia -:-
20:00Varandinha - Palmeira -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - As Dgssie -:-17:45AS Farcha - Ascot -:-
17:45AS Psi - Tourbillon -:-
CHILE: Primera División
19:30Huachipato - U. Espanola -:- [ 2.00 | 3.45 | 3.45 ]00:30U. Catolica - O'Higgins -:- [ 2.14 | 3.25 | 3.30 ]
CHILE: Primera B
02:00San Felipe - S. Morning -:-22:00Magallanes - Limache -:-
CHILE: Segunda Division
02:00Concon National - General Velasquez -:-19:30Deportes Rengo - Osorno -:-
22:00Dep. Linares - Arturo Fernandez Vial -:-
22:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
CHINA: Super League
14:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua -:- [ 5.50 | 4.25 | 1.52 ]14:35Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:- [ 3.70 | 3.60 | 1.90 ]
15:00Beijing Guoan - Meizhou Hakka -:- [ 1.25 | 5.65 | 10.50 ]
CHINA: Liga Jia
10:30Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo -:-14:30Nanjing City - Chongqing Tonglianglong -:-
14:30Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao -:-
CHINA: Liga Yi
10:00Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang -:-10:30Xian Ronghai - Langfang Glory City -:-
11:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port B -:-
12:00Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse -:-
13:00Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors -:-
14:30Rizhao Yuqi - Shaanxi Union -:-
CHINA: Super League Women
10:00Beijing Beikong F - Yongchuan Chashan F -:-10:00Guangdong Meizhou F - Wuhan Jiangda F -:-
10:00Zhejiang F - Shandong SL F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă campionat
19:00Anorthosis - Aris -:-19:00APOEL - AEK Larnaca -:-
19:00Pafos - Omonia -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-COLUMBIA: Liga Women
23:30Inter Palmira F - Millonarios F -:- [ 2.95 | 3.60 | 2.00 ]00:00Atl. Nacional F - Deportivo Pereira F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Cheminots - Nathalys -:-17:00Otoho d'Oyo - Kondzo -:-
20:00Diables Noirs - CARA Brazzaville -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30Etoile de Kivu - AC Kuya -:-17:30Motema Pembe - Renaissance -:-
COREEA DE SUD: K League 1
10:30Incheon - Seoul -:-13:00Daegu - Gwangju -:-
13:00Gangwon - Daejeon -:-
COREEA DE SUD: K League 2
10:30Busan - Asan -:-13:00Ansan Greeners - Seoul E-Land -:-
13:00Suwon Bluewings - Cheonan City -:-
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Chuncheon - Gyeongju KHNP -:-08:00Siheung Citizen - Gangneung -:-
13:00Ulsan Citizen - Changwon -:-
CROAŢIA: HNL
18:00Varazdin - Rijeka -:- [ 5.50 | 4.20 | 1.44 ]20:30Din. Zagreb - Osijek -:- [ 1.33 | 4.50 | 7.00 ]
CROAŢIA: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Dubrava -:-18:30Dugopolje - Cibalia -:-
CROAŢIA: Druga NL
18:30Belisce - Bjelovar -:-18:30Marsonia - Hrvace -:-
18:30Radnik Krizevci - Krk -:-
18:30Trnje - Dugo Selo -:-
18:30Zdralovi - Jadran LP -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
15:00Sonderjyske - Aalborg -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.65 ]DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
15:00Aarhus Fremad - AB Kopenhagen -:-15:00Middelfart - Nykobing -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
14:45FA 2000 - Thisted -:-15:00F. Amager - Brabrand -:-
15:00Skive - Hellerup -:-
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:00Ishoj - VSK Aarhus -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
14:00Vejgaard - Vanløse -:-15:00SfB-Oure - Holstebro -:-
15:00Young Boys - Lyseng -:-
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00Koge F - Brondby F -:-16:00Aarhus F - Nordsjaelland F -:-
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare
15:00Aalborg F - Odense Q F -:-15:00Naestved F - Osterbro F -:-
15:30B93 F - Thisted F -:-
DJIBOUTI: Division 1
15:00Garde-Cotes - CDC Q7 -:-17:30Dikhil - Gendarmerie -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Dep. Cuenca - Cumbaya -:- [ 1.62 | 3.65 | 5.25 ]21:00Imbabura - Libertad -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.95 ]
23:30Macara - Mushuc Runa -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.60 ]
EGIPT: Premier League
16:00Arab Contractors - Al Ittihad -:-19:00Al Masry - Pyramids -:-
19:00Baladiyat El Mahalla - Al Ahly -:-
ELVEŢIA: Super League - Grupă campionat
21:30Young Boys - Lugano -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.50 ]ELVEŢIA: Super League - Grupă retrogradare
21:30Lausanne Ouchy - Yverdon -:- [ 2.50 | 3.45 | 2.60 ]ELVEŢIA: Challenge League
19:00Thun - Schaffhausen -:-19:00Xamax - Vaduz -:-
ELVEŢIA: Promotion League
17:00Bavois - St. Gallen II -:-17:00Bruhl SG - Breitenrain -:-
17:00Bulle - Paradiso -:-
17:00Lugano II - FC Basel II -:-
18:00Etoile-Carouge - Young Boys II -:-
18:30Kriens - Biel -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
16:00Meyrin - Sion II -:-16:00Portalban - Vevey -:-
18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
18:00Grand-Saconnex - Pully -:-
18:00Yverdon II - Sarraz-Ecleplens -:-
18:30Chenois - Monthey -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
18:00Muttenz - Rotkreuz -:-19:00Courtetelle - Solothurn -:-
19:00Emmenbrucke - Bassecourt -:-
19:00Muri - Koniz -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
17:00Eschen - Uzwil -:-17:00Kreuzlingen - Linth -:-
17:00Tuggen - Hongg -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Balzers -:-
17:00YF Juventus - Freienbach -:-
18:00Mendrisio - Grasshopper II -:-
18:00Taverne - Kosova -:-
ELVEŢIA: Super League Women - Clasare Play Off-uri
17:00Aarau F - Grasshopper F -:-17:00Luzern F - St. Gallen F -:-
ELVEŢIA: Super League Women - Play-off
19:00FC Basel F - Zurich F -:-ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare
18:30Thun F - Sion F -:-EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
17:05Al Urooba - Al Dhafra -:-17:05Dibba Al Fujairah - Masafi -:-
17:05Gulf United - Gulf Heroes -:-
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Flora - Parnu JK Vaprus -:-17:00Kuressaare - Tammeka -:-
ESTONIA: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu -:-19:00FC Tallinn - Tallinna Kalev U21 -:-
19:00Tartu Welco - Harju JK Laagri -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
12:30Tammeka Tartu F - FC Ararat F -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League
16:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-16:00Green Mamba - Rangers FC -:-
16:00Manzini Sea Birds - Royal Leopards -:-
16:00Manzini Wanderers - Mbabane Highlanders -:-
16:00Mbabane Swallows - Ezulwini -:-
16:00Moneni Pirates - Illovo -:-
16:00Young Buffaloes - Madlenya -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Hawassa - Sidama Bunna -:-18:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00GFK Yalta - Gvardiya -:-16:00Inkomport - Alushta-Crimea -:-
16:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
16:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin
16:30Franţa U17 F - Anglia U17 F -:-16:30Norvegia U17 F - Suedia U17 F -:-
FILIPINE: PFL
10:30Loyola - Manila Montet -:-13:15Manila Digger - United City -:-
16:00Don Bosco Garelli - Tuloy -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
15:00Haka - SJK -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.45 ]17:00Oulu - Gnistan -:- [ 1.95 | 3.65 | 3.30 ]
19:00Inter Turku - HJK -:- [ 3.15 | 3.35 | 2.12 ]
FINLANDA: Suomen Cup
19:15PPS/Old Stars - TuPS -:-FRANŢA: National 2 - Group A
19:00Ales - Toulouse II -:-19:00Andrezieux - Grasse -:-
19:00Frejus - Chamalieres -:-
19:00Hyeres - Cannes -:-
19:00Jura Sud - Bourgoin Jallieu -:-
19:00Thonon-Evian - Aubagne -:-
19:00Toulon - Le Puy-en-Velay -:-
FRANŢA: National 2 - Group B
19:00Bergerac - Avoine -:-19:00La Roche - Trelissac -:-
19:00Les Herbiers - Libourne -:-
19:00Paris 13 Atl. - Blois -:-
19:00Romorantin - Angouleme -:-
19:00Saint-Pryve - Bourges 18 -:-
19:00Saumur - Angers II -:-
FRANŢA: National 2 - Group C
19:00Aubervilliers - Granville -:-19:00Chambly - Beauvais -:-
19:00Lorient II - Dinan Lehon -:-
19:00Racing CFF - Guingamp II -:-
19:00Saint-Malo - Boulogne -:-
19:00Stade Briochin - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Bastia-Borgo -:-
FRANŢA: National 2 - Group D
19:00Auxerre II - Bourg en Bresse -:-19:00Biesheim - Creteil -:-
19:00Feignies-Aulnoye - Besancon -:-
19:00Fleury-Merogis - Macon -:-
19:00Haguenau - FC 93 -:-
19:00St Quentin - Furiani Agliani -:-
19:00Wasquehal - Colmar -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin - Play-off
22:00PSG F - Paris FC F -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
20:00Dinamo Batumi - Telavi -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:30Bolnisi - Dusheti -:-16:00Georgia - Loco. Tbilisi -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Khobi -:-
18:00Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-
19:00Shturmi - Rustavi -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
14:00Hertha - Kaiserslautern -:- [ 2.55 | 3.70 | 2.48 ]14:00Nurnberg - Elversberg -:- [ 2.65 | 3.50 | 2.48 ]
14:00Schalke - Rostock -:- [ 1.87 | 4.00 | 3.60 ]
21:30Kiel - Dusseldorf -:- [ 2.48 | 3.60 | 2.60 ]
GERMANIA: 3. Liga
15:00Bielefeld - Hallescher -:- [ 1.70 | 3.85 | 4.10 ]15:00Dortmund II - Ulm -:- [ 2.88 | 3.70 | 2.08 ]
15:00Ingolstadt - Lubeck -:- [ 1.47 | 4.50 | 5.20 ]
15:00Unterhaching - Dresda -:- [ 3.85 | 3.75 | 1.75 ]
15:00Viktoria Koln - Regensburg -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.88 ]
17:30Mannheim - Sandhausen -:- [ 1.78 | 3.75 | 3.75 ]
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Hannover II - Eimsbutteler -:-17:00Jeddeloh - Spelle-Venhaus -:-
19:00Drochtersen/Assel - Kilia Kiel -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
15:00Ahlen - Monchengladbach II -:-15:00Bocholt - Wuppertaler -:-
15:00Duren - Aachen -:-
15:00Dusseldorf II - Rodinghausen -:-
15:00FC Gutersloh - Koln II -:-
15:00Fortuna Koln - Schalke II -:-
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00Aalen - Walldorf -:-15:00Eint. Frankfurt II - Stuttgart II -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Bahlinger -:-
15:00Hoffenheim II - FSV Frankfurt -:-
15:00Kassel - Koblenz -:-
15:00Mainz II - Offenbach -:-
15:00Schott Mainz - Balingen -:-
15:00Steinbach Haiger - Homburg -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Freiberg -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schweinfurt -:-15:00Aubstadt - Aschaffenburg -:-
15:00Augsburg II - Bamberg -:-
15:00Furth II - Bayern II -:-
15:00Illertissen - Buchbach -:-
15:00Schalding - Wurzburger Kickers -:-
15:00Vilzing - Turkgucu Munchen -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
14:00TB Berlin - Lichtenberg -:-15:00Rostocker FC - RSV Eintracht -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Arnstadt - Ludwigsfelde -:-15:00Bischofswerdaer - Halle -:-
15:00Freital - Motor Marienberg -:-
15:00Halberstadt - Magdeburg II -:-
15:00Plauen - Krieschow -:-
15:00Sandersdorf - Auerbach -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Preussen Reinfeld -:-14:30SC Weiche-08 II - Lubeck II -:-
16:00Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Heider SV -:-
17:00Oldenburger - Eichede -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
14:00Duneberg - Niendorfer TSV -:-16:00Sasel - Rugenbergen -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Harksheide -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
16:00Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen -:-16:00Blumenthaler - Komet Arsten -:-
16:00BTS Neustadt - Bremen II -:-
16:00Geestemunde - OSC Bremerhaven -:-
16:00Hemelingen - TURA Bremen -:-
16:00Leher - Blockdiek -:-
16:00Oberneuland - Brinkumer -:-
16:00Vatan Bremen - Woltmershausen -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
15:00Meppen II - Schoningen -:-16:00Delmenhorst - Arminia Hannover -:-
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
17:00Eintracht Celle - BSV Rehden -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
16:00Alzenau - Giessen -:-16:00Erlensee - Friedberg -:-
16:00Fernwald - Baunatal -:-
16:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
16:00Waldgirmes - Hanau -:-
16:00Weidenhausen - VfB Marburg -:-
18:00Hanauer SC - SV Steinbach -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Trier - Pirmasens -:-15:00Worms - Auersmacher -:-
15:30RW Koblenz - Pfeddersheim -:-
16:30Engers - Morlautern -:-
16:30Kaiserslautern II - Diefflen -:-
16:30Karbach - Dudenhofen -:-
16:30Mechtersheim - Gonsenheim -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
15:00Gebenbach - Abtswind -:-15:30Regensburg II - Coburg -:-
16:00Wurzburger FV - Bayern Hof -:-
18:30Ammerthal - ATSV -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Gundelfingen -:-15:00Deisenhofen - Sonthofen -:-
15:00Landsberg - Pipinsried -:-
15:00Munchen 1860 II - Kirchanschoring -:-
15:00Rain/Lech - Kottern-St. Mang -:-
15:00Schwaben Augsburg - Erlbach -:-
16:30Nordlingen - Ismaning -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
14:00Dresda U19 - Hertha U19 -:-14:00Hamburger SV U19 - St. Pauli U19 -:-
14:00Jena U19 - Union Berlin U19 -:-
14:00RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19 -:-
14:00Rostock U19 - Hannover U19 -:-
14:00VfL Osnabruck U19 - Braunschweig U19 -:-
14:00Wolfsburg U19 - Meppen U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
12:00Frankfurt U19 - Mnichov 1860 U19 -:-12:00Sandhausen U19 - Kaiserslautern U19 -:-
14:00Augsburg U19 - Nurnberg U19 -:-
14:00Furth U19 - Ingolstadt U19 -:-
14:00Stuttgart U19 - Bayern U19 -:-
15:00Heidenheim U19 - Karlsruher U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
14:00Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -:-14:00Duisburg U19 - Koln U19 -:-
14:00Leverkusen U19 - Viktoria Koln U19 -:-
14:00Paderborn U19 - Dortmund U19 -:-
14:00Verl U19 - Bochum U19 -:-
14:00Wuppertaler U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
GERMANIA: Bundesliga - Feminin
13:00SGS Essen F - Koln F -:-15:00Duisburg F - Leverkusen F -:-
GHANA: Division One League
18:00Maana - Northern City -:-18:00Okwawu - Golden Kick -:-
GHANA: Ghanaian Cup
18:00Nsoatreman - Legon Cities -:-GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Manchester 62 - Europa Point -:-GRECIA: Super League - Grupă retrogradare
20:00Atromitos - Asteras T. -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.05 ]20:00Giannina - Volos -:- [ 2.40 | 3.45 | 2.70 ]
20:00OFI Crete - Panetolikos -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.60 ]
20:00Panserraikos - Kifisia -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00Levadiakos - AEL Larissa -:-GRECIA: Division A Women
13:45PAOK F - OFI Crete F -:-GRENADA: Premier Division
23:00AmânatHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00Paradise - Fontenoy -:-
23:00AmânatSAB Spartans - Fontenoy -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Mixco - Municipal -:-GUINEA: Ligue 1
19:00Hafia - Ashanti GB -:-19:00Loubha - Milo FC -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:30Marathon - Genesis -:-HONG KONG: FA Cup
10:00Lee Man Warriors - Sham Shui Po -:-INSULELE FEROE: 1. Deild
17:15Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-17:45Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-
18:00Vikingur 2 - Hoyvik -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:45Shams Azar Qazvin - Malavan -:-17:20Mes Rafsanjan - Sepahan -:-
17:50Havadar SC - Persepolis -:-
18:00Aluminium Arak - Sanat-Naft -:-
18:20Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
IRLANDA: National League Women
17:00DLR Waves F - Shelbourne F -:-19:00Cork City F - Shamrock Rovers F -:-
19:00Treaty Utd F - Peamount F -:-
21:00Sligo Rovers F - Bohemians WFC F -:-
21:30Athlone WFC F - Wexford F -:-
ISLANDA: Besta deild karla
17:00Akranes - Vestri -:-20:00Valur - Akureyri -:-
ISLANDA: Division 2
17:00Fjardabyggd/Leiknir - Olafsvik -:-17:00KFG Gardabaer - Haukar -:-
17:00Volsungur - Selfoss -:-
18:00Throttur Vogar - Hottur / Huginn -:-
19:00Aegir - Fjallabyggd -:-
19:00Kormakur/Hvot - Reynir -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
20:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
18:00Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem -:-18:00H. Tel Aviv - Ashdod -:-
18:00M. Petach Tikva - H. Petah Tikva -:-
18:00Netanya - Hapoel Hadera -:-
ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Atalanta U23 - Legnago Salus -:-21:30Casertana - Audace Cerignola -:-
21:30Perugia - Rimini -:-
21:30Taranto - Picerno -:-
21:30Triestina - Giana Erminio -:-
22:00Pescara - Juventus U23 -:-
ITALIA: Serie D - Winners stage
17:00Caldiero Terme - Union Clodiense -:-ITALIA: Super Cup (Serie C)
19:00Juve Stabia - Mantova -:-ITALIA: Primavera 1
12:00Cagliari U19 - Genoa U19 -:-14:00Lazio U19 - Inter U19 -:-
16:00Atalanta U19 - Verona U19 -:-
16:00Sampdoria U19 - Empoli U19 -:-
ITALIA: Primavera 2
15:30Ascoli U19 - Spezia U19 -:-15:30Benevento U19 - Cosenza U19 -:-
15:30Brescia U19 - Sudtirol U19 -:-
15:30Cremonese U19 - Cittadella U19 -:-
15:30Crotone U19 - Perugia U19 -:-
15:30Entella U19 - Pescara U19 -:-
15:30Padova U19 - Alessandria U19 -:-
15:30Palermo U19 - Monopoli U19 -:-
15:30Parma U19 - Reggiana U19 -:-
15:30Pisa U19 - Napoli U19 -:-
15:30Renate U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Salernitana U19 - Cesena U19 -:-
15:30Ternana U19 - Bari U19 -:-
15:30Udinese U19 - Spal U19 -:-
15:30Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:30Vicenza U19 - Como U19 -:-
JAPONIA: J1 League
08:00Albirex Niigata - Urawa -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.25 ]08:00Iwata - Sagan Tosu -:- [ 1.95 | 3.45 | 3.65 ]
08:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:- [ 2.85 | 2.85 | 2.70 ]
09:00Kawasaki - Sapporo -:- [ 1.75 | 3.90 | 3.90 ]
09:00Shonan - Machida -:- [ 3.85 | 3.20 | 2.00 ]
10:00C-Osaka - Kobe -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.30 ]
10:00Nagoya - G-Osaka -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.88 ]
11:00Tokyo - Kashiwa -:- [ 2.60 | 3.15 | 2.70 ]
JAPONIA: J2 League
08:00Shimizu - Kagoshima Utd -:- [ 1.52 | 4.10 | 5.20 ]08:00Vegalta Sendai - Kusatsu -:- [ 1.65 | 3.50 | 5.00 ]
JAPONIA: WE League Women
08:00Hiroshima F - Omiya Ardija F -:-08:00Saitama F - Beleza F -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00Ehime F - Harima Albion F -:-07:00FC Takatsuki Speranza F - Kunoichi F -:-
07:00Nittaidai F - Shizuoka Bonita F -:-
08:00Orca Kamogawa F - Yokohama FC Seagulls F -:-
KAZAHSTAN: Premier League
15:00Turan - Zhetysu -:-KENYA: Premier League
12:00Bidco United - Kakamega Homeboyz -:-15:00Bandari - Posta Rangers -:-
15:00Gor Mahia - Shabana -:-
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka -:-
15:00Nzoia Sugar - KCB -:-
15:00Ulinzi Stars - Muhoroni Youth -:-
KENYA: Super League
12:00Nairobi United - Mombasa Stars -:-13:00Dimba Patriots - Migori -:-
13:00Luanda Villa - Darajani Gogo -:-
13:00Silibwet - Assad -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
19:05Al Arabi - Al Salmiya -:-21:20Al Kuwait - Al Naser -:-
LETONIA: Virsliga
16:00Metta - Jelgava -:-18:00Grobina - Auda -:-
LETONIA: 1. Liga
15:00FK Smiltene - Valmiera 2 -:-15:00Marupe - JFK Ventspils -:-
17:00Ogre United - Tukums 2000 2 -:-
17:00Riga FC 2 - Leevon PPK -:-
LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Al Ansar - Safa -:-LITUANIA: A Lyga
15:00Dainava Alytus - Transinvest -:-17:00Suduva - Dziugas Telsiai -:-
19:00Banga - FK Panevezys -:-
LITUANIA: I Lyga
13:00BE1 NFA - Garliava -:-14:00Nevezis Kedainiai - FK Minija -:-
15:00Atmosfera - Kauno Zalgiris 2 -:-
15:00Riteriai - Ekranas -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
13:00Portugalia U16 - Elveţia U16 -:-19:00Irlanda U16 - Austria U16 -:-
MACAU: Elite League - Grupă campionat
14:00Hang Sai - Cheng Fung -:-16:00Lun Lok - Benfica -:-
MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
18:00Arsimi - Osogovo -:-18:00Besa 1976 - Bashkimi -:-
18:00FK Skopje - Belasica -:-
18:00Karaorman - Sasa -:-
18:00Kozuf Gevgelija - Detonit Plackovica -:-
18:00Pelister - Pobeda -:-
18:00Teteks - Ohrid -:-
18:00Vardar Negotino - Novaci -:-
MALAEZIA: Super League
12:30PDRM FC - Kedah -:-15:15Sri Pahang - Kelantan DNFC -:-
16:00Terengganu - Perak -:-
MALAWI: Super League
15:30Civo Utd - Bangwe All Stars -:-15:30FOMO - Baka City -:-
15:30MAFCO - Big Bullets -:-
15:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
15:30Moyale Barracks - Chitipa United -:-
MALI: Premiere Division
19:30Korofina - Djoliba -:-19:30US Bougouni - Bakaridjan -:-
19:30USC Kita - Koro -:-
21:30Binga - AS Police -:-
MAROC: Botola 2
19:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-19:00Difaa El Jadidi - Khouribga -:-
19:00Meknes - Fes -:-
19:00Stade Marocain - Dcheira -:-
19:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-
MAROC: Coupe du Trone
19:00Agadir - Raja Casablanca -:-22:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez -:-
MAURITIUS: Super League
14:30AS Vacoas - Port Louis -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
04:00U.N.A.M. F - Monterrey F -:-06:06Juarez F - Tigres F -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
16:00Balti - Dacia Buiucani -:-18:00Milsami - Petrocub -:-
20:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
MOLDOVA: Super Liga - Relegation - Play Offs
16:00Saxan Gagauz Yeri - Olimp Comrat -:-16:00Sparta Selemet - Iskra Ribnita -:-
16:00Univer Comrat - Drochia -:-
16:00Victoria - Speranis -:-
MONGOLIA: Premier League
11:15Khovd - Khangarid -:-14:15Khoromkhon - Deren -:-
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-NIGER: Super Ligue
18:15Espoir - Sahel -:-18:15Nigelec - ASFAN -:-
NIGERIA: NPFL
17:00AmânatDoma United - Lobi Stars -:-18:00AmânatBendel - Katsina Utd -:-
NIGERIA: NNL
17:001472 FC - Dakkada FC -:-17:00Abia Comets - Ekiti United -:-
17:00Coal City - Vandrezzer -:-
17:00Edel - Smart City -:-
17:00Madiba - Beyond Limits FC -:-
17:00Stormers - Rovers FC -:-
NORVEGIA: Eliteserien
19:00Molde - Rosenborg -:- [ 1.47 | 4.60 | 6.00 ]NORVEGIA: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Vålerenga -:- [ 3.25 | 3.75 | 1.95 ]17:00Åsane - Start -:- [ 2.23 | 3.40 | 2.90 ]
17:00Bryne - Mjondalen -:- [ 1.61 | 4.10 | 4.50 ]
17:00Kongsvinger - Raufoss -:- [ 1.61 | 4.00 | 4.60 ]
17:00Lyn - Levanger -:- [ 2.23 | 3.40 | 2.90 ]
17:00Moss - Stabaek -:- [ 3.15 | 3.40 | 2.08 ]
17:00Ranheim - Egersund -:- [ 2.14 | 3.55 | 3.00 ]
17:00Sogndal - Sandnes -:- [ 1.62 | 4.10 | 4.50 ]
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
14:00Sotra - Lysekloster -:-17:00Arendal - Halden -:-
17:00Eik-Tonsberg - Jerv -:-
17:00Notodden - Flekkeroy -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
14:30Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn -:-15:00Ull/Kisa - Follo -:-
16:00Eidsvold - Strindheim -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Forde - Djerv 1919 -:-15:00Askoy - Froya -:-
15:00Bjarg - Sandviken -:-
16:00Haugesund 2 - Loddefjord -:-
17:00Ardal - OS -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Brodd - Vigor -:-15:00Pors - Mandalskameratene -:-
17:00Sola - Fram -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
15:00Nordstrand - Assiden -:-16:00Frigg - Ullern -:-
17:00Asker - Oppsal -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Lillestrom 2 - Tiller -:-16:00Surnadal - Nardo -:-
16:00Verdal - Melhus -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
13:30Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo -:-15:00Bjorkelangen - Hødd 2 -:-
15:00Gjellerasen - Skjetten -:-
16:00Ready - Funnefoss/Vormsund -:-
16:30Spjelkavik - Skedsmo -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
13:00Fredrikstad 2 - Skjervoy -:-14:00Ham-Kam 2 - Ulfstind -:-
14:00Innstrandens - Harstad -:-
16:00Elverum - Fyllingsdalen -:-
17:00Floya - Sprint-Jeloy -:-
NORVEGIA: Toppserien - Feminin
15:00Kolbotn F - Lyn F -:-15:00Rosenborg F - Asane F -:-
15:00Stabaek F - RØA F -:-
17:45Arna-Bjørnar F - Brann F -:-
NORVEGIA: Division 1 Women
13:30Viking F - Kil/Hemne F -:-OLANDA: Tweede Divisie
15:30GVVV - Spakenburg -:-15:30HFC - Hardenberg -:-
15:30Scheveningen - Jong Almere City -:-
16:00ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys -:-
16:00AFC - ACV Assen -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Lisse -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys -:-
16:30Katwijk - Excelsior Maassluis -:-
19:00De Treffers - Noordwijk -:-
OLANDA: Derde Divisie
15:30Eemdijk - DEM -:-15:30Harkemase Boys - Sparta Nijkerk -:-
15:30Hoek - FC Oss -:-
15:30Rijnvogels - Urk -:-
16:00DVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
16:00IJsselmeervogels - VV DOVO -:-
16:00Kloetinge - SteDoCo -:-
16:30TEC - Barendrecht -:-
16:30USV Hercules - RKAV Volendam -:-
19:00GVV Unitas - Rosmalen -:-
19:00HSC '21 - Genemuiden -:-
19:00UNA - Sportlust -:-
19:30Hoogeveen - Staphorst -:-
OLANDA: Divisie 1 U21 - Spring Season
14:30G.A. Eagles U21 - Zwolle U21 -:-15:00Groningen U21 - Nijmegen U21 -:-
16:00Cambuur U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
16:00Graafschap U21 - Feyenoord U21 -:-
OLANDA: Divisie 1 U18 - Play-off
15:30Ajax U18 - Alkmaar U18 -:-OLANDA: Eredivisie - Feminin
17:30Alkmaar F - Heerenveen F -:-17:30Den Haag F - Ajax F -:-
17:30Feyenoord F - Utrecht F -:-
17:30PEC Zwolle F - Sittard F -:-
17:30PSV F - Excelsior F -:-
17:30Twente F - Telstar F -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri
23:00Tauro - Independiente -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:002 de Mayo - Tacuary -:- [ 1.93 | 3.20 | 3.75 ]03:30Libertad - Sol De America -:- [ 1.55 | 3.80 | 5.10 ]
00:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:- [ 2.63 | 3.05 | 2.55 ]
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena - Martin Ledesma -:-02:30Rubio Nu - Fernando de la Mora -:-
17:00Pastoreo - Encarnacion FC -:-
17:00Recoleta - San Lorenzo -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:- [ 1.77 | 3.50 | 4.50 ]23:30Cusco - Carlos Mannucci -:- [ 1.44 | 4.40 | 6.70 ]
PERU: Liga 2
23:00AD Cantolao - Moquegua -:-23:00Alianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00Binacional - Comerciantes -:-
23:00Llacuabamba - Pirata -:-
23:00U. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga Women
23:30Carlos Mannucci F - Melgar F -:-04:30U. de Deportes F - A. Lima F -:-
21:00Sporting Cristal F - UNSAAC F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
16:00Gornik Zabrze - Stal Mielec -:- [ 1.65 | 3.90 | 4.80 ]18:30Jagiellonia - Korona -:- [ 1.63 | 4.00 | 4.80 ]
21:00Rakow - Pogon Szczecin -:- [ 1.84 | 3.70 | 3.90 ]
POLONIA: Division 1
16:00Chrobry Glogow - R. Rzeszow -:- [ 2.30 | 3.35 | 2.88 ]18:30Wisla - Lechia -:- [ 2.00 | 3.45 | 3.45 ]
21:00S. Rzeszow - Termalica B-B. -:- [ 2.90 | 4.00 | 2.05 ]
POLONIA: Division 2
15:00Chojniczanka - Polonia B. -:-17:00Hutnik Krakow - Lech II -:-
17:00Zaglebie II - Wisla Pulawy -:-
17:15KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00Sandecja - Elblag -:-
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Legia II - Sulejowek -:-16:00Zambrow - Warta Sieradz -:-
17:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
18:00Belchatow - Wikielec -:-
18:00Pelikan - LKS Lomza -:-
18:30Concordia Elblag - Skierniewice -:-
POLONIA: III Liga - Group II
13:00Pogon Szczecin II - Notec Czarnkow -:-15:00Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin -:-
15:00Swinoujscie - Solec Kujawski -:-
16:00Blekitni Stargard - Vineta W. -:-
17:00Elana Torun - Unia Swarzedz -:-
17:00Starogard Gdanski - Gedania Gdansk -:-
POLONIA: III Liga - Group III
13:00Bytom Odrzanski - Jelenia Gora -:-13:00Gornik Z. II - Z. Gora -:-
13:00Slask II - Kluczbork -:-
14:00Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala -:-
16:00Polkowice - Pawlowice -:-
16:00Starowice Dolne - Carina Gubin -:-
17:00Warta Gorzow - Stilon Gorzow -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II -:-
18:00Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa -:-14:00Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice -:-
18:00Chelmianka Chelm - Garbarnia -:-
18:00Orleta Radzyn - Czarni Polaniec -:-
18:00Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ -:-
20:29Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLONIA: Central Youth League
12:30Korona U19 - Warta P. U19 -:-13:00Lech U19 - Widzew Lodz U19 -:-
13:00Polonia W. U19 - Pogon Szczecin U19 -:-
17:00Odra Opole U19 - Sandecja U19 -:-
18:00Cracovia U19 - Gornik Z. U19 -:-
POLONIA: Ekstraliga Women
13:00Gdansk F - Katowice F -:-13:00Medyk Konin F - Pogon Szczecin F -:-
13:00UKS SMS Lodz F - Slask F -:-
15:00Tczew F - Leczna F -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Portimonense - Rio Ave -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.25 ]17:30Vizela - Estrela -:- [ 3.40 | 3.35 | 2.05 ]
20:00Estoril - Sporting -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.40 ]
22:30Guimaraes - Braga -:- [ 3.15 | 3.40 | 2.15 ]
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
16:00Torreense - Feirense -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.35 ]17:30Vilaverdense - Penafiel -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.25 ]
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
13:00Benfica U19 - FC Porto U19 -:-13:00Braga U19 - Farense U19 -:-
19:00Famalicao U19 - Academico Viseu U19 -:-
19:00Sporting U19 - Guimaraes U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
13:00Maritimo U19 - Chaves U19 -:-14:00SC Lusitania U19 - Belenenses U19 -:-
16:00Boavista U19 - Lusitania FC U19 -:-
19:00Academica U19 - Setubal U19 -:-
19:00Beira Mar U19 - Torreense U19 -:-
19:00Gil Vicente U19 - Vizela U19 -:-
19:00Rio Ave U19 - Ferreira U19 -:-
19:30Alverca U19 - Estoril U19 -:-
PORTUGALIA: Liga BPI Women
16:00Benfica F - Racing Power F -:-16:00Damaiense F - Sporting F -:-
16:00Maritimo F - Valadares Gaia F -:-
16:00Torreense F - Braga F -:-
19:30Famalicao F - Albergaria/Durit F -:-
19:30Ouriense F - Vilaverdense F -:-
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă campionat
16:00Ostrava - Mlada Boleslav -:- [ 1.80 | 3.70 | 3.80 ]16:00Plzen - Slovacko -:- [ 1.36 | 4.60 | 7.50 ]
18:30Sparta Praga - Slavia Praga -:- [ 2.28 | 3.35 | 2.85 ]
REPUBLICA CEHĂ: FNL
18:00Kromeriz - Chrudim -:-18:00Lisen - Brno -:-
18:00Pribram - Jihlava -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Vltavin - Karlovy Vary -:-11:30Ceske Budejovice B - FK Robstav -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Ceska Lipa -:-11:30Kolin - Liberec B -:-
15:00Usti n. L. - Zapy -:-
16:00Banik Most-Sous - Teplice B -:-
18:00Zivanice - Velvary -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Trinec - SK Hranice -:-17:30FK Frydek-Mistek - Start Brno -:-
17:30Uhersky Brod - Znojmo -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:15Aritma Prague - Rokycany -:-11:15Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec -:-
11:15Marianske Lazne - Tachov -:-
11:15Petrin Plzen - Horovice -:-
11:15Sokolov - Pribram B -:-
18:00Doubravka - FK Komarov -:-
18:00Katovice - Domazlice B -:-
18:00Klatovy - Sobeslav -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:15Brandys n. Labem - Hrebec -:-11:15Kladno - Ostrov -:-
11:15Neratovice - Cesky Brod -:-
11:15Olympie Brezova - Ujezd Prague -:-
15:00Louny - Steti -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:15Letohrad - Dobrovice -:-11:30Kosmonosy - Usti nad Orlici -:-
11:30Slavia HK - Chrudim B -:-
11:30Spoje Prague - Benesov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Zdirec n. D. - Breclav -:-15:00Sperice - Havlickuv Brod -:-
17:30Stara Rise - Zdar na Sazavou -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:30Nove Sady - Vsechovice -:-17:30Prerov - Holesov -:-
17:30Skastice - Vsetin -:-
17:30Sternberk - Strani -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Vratimov - Sumperk -:-17:30Jesenik - Frenstat p. R. -:-
18:00Vitkovice - Valasske Mezirici -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
14:30Malse Roudne - Trebon -:-15:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou -:-
16:00FC Semice - Junior Strakonice -:-
16:00Protivin - TJ Osek -:-
18:00Drazice - Rudolfov -:-
18:00Olesnik - Milevsko -:-
18:00Trhove Sviny - Mirovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
11:00Rousinov - Lednice -:-11:15Kurim - Ratiskovice -:-
11:30Pohorelice - Moravska Slavia -:-
12:00Svratka Brno - Rajecko -:-
18:00Boskovice - Letovice - Kunstat -:-
18:00Bystrc - Bosonohy -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Ostrov B -:-15:00KV Dvory - Kralovske Porici -:-
15:30Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo -:-
18:00Citice - Vintirov -:-
18:00Hroznetin - Chodov -:-
18:00Lomnice - Trstenice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Cerveny Kostelec -:-15:30Nachod - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Libcany - Police nad Metuji -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Visnova -:-14:30FC Pencin - Zelezny Brod -:-
18:00Chrastava - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Novy Bor - Sedmihorky -:-
18:00Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
16:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-18:00Haj ve Slezsku - Cesky Tesin -:-
18:00Jakubcovice - Dolni Benesov -:-
18:00Orlova - Hermanice -:-
18:00Stonava - Brusperk -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
14:30Postrelmov - Brodek u Prerova -:-17:30Belotin - Zelatovice -:-
17:30Rapotin - Bohunovice -:-
17:30Urcice - Mohelnice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Holice - Prelouc -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
14:00Sokol Lhota - Myto -:-15:00Kosutka Plzen - Rapid Plzen -:-
18:00Stribro - Kaznejov -:-
19:00Nyrsko - Holysov -:-
19:00Plzen-Cernice - Zruc -:-
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
11:15CAFC - Treboradice -:-11:15Kolovraty - Dukla JM -:-
11:15Podoli Praha - Zlicin -:-
11:30Uhrineves - Branik -:-
15:00Predni Kopanina - Stresovice -:-
18:00Tempo Prague - Dolni Chabry -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
11:30Milin - Sedlcany -:-11:30SK Chlumec - Pruhonice -:-
14:00Povltavska FA B - Dobris -:-
18:00SK Doksy - Poricany -:-
18:00Tuchlovice - Tochovice -:-
18:00Velim - Libis -:-
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
11:15Nestemice - Kadan -:-11:30Krupka - Oldrichov -:-
11:30Litomericko - Brna -:-
16:00Srbice - Ledvice -:-
16:00Usti n. L. B - Vilemov -:-
18:00Modlany - FK Jilove -:-
18:00Probostov - Cernovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
17:30Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou -:-REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
17:30Hluk - Stitna nad Vlari -:-17:30Morkovice - Luhacovice -:-
17:30Osvetimany - Francova Lhota -:-
17:30Slusovice - Kvasice -:-
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
12:00Frydek-Mistek U19 - Dukla Praga U19 -:-12:00Slavia Praga U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
12:00Slovacko U19 - Pardubice U19 -:-
13:00Brno U19 - Liberec U19 -:-
13:00Ostrava U19 - Jihlava U19 -:-
13:30Sparta Praga U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
14:30Karvina U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
15:00Plzen U19 - Zlin U19 -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
15:00Liberec F - Slavia Praga F -:-REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
14:00Ostrava F - Lok. Brno F -:-15:00Pardubice F - Plzen F -:-
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare
12:00Lisen F - FC Praha F -:-14:00Sparta Praga B F - Olomouc F -:-
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupă retrogradare
16:30Prague Raptors F - Teplice F -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
18:00Bucovina Radauti - CSM Bacau -:-18:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
18:00CSM Vaslui - Aerostar Bacău -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare
18:00Metalul Buzau - CSM Focșani -:-18:00Unirea Branistea - Sporting Liesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
18:00CSM Ramnicu Sarat - Hamangia Baia -:-18:00Sutesti - Dacia Unirea Brăila -:-
18:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
18:00CS Afumaţi - Dunărea Călărași -:-18:00LPS HD Clinceni - Agricola Borcea -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
18:00FC Voluntari 2 - Gloria Baneasa -:-18:00Progresul Fundulea - Inainte Modelu -:-
18:00Recolta Gh. Doja - Axiopolis Cernavoda -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
18:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-18:00Dunarea Giurgiu - CS Blejoi -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
18:00FC Pucioasa - CSO Plopeni -:-18:00Paulesti - Flacăra Moreni -:-
18:00Tricolorul Breaza - Muscel -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00SR Brasov - Targu Secuiesc -:-18:00Unirea Tărlungeni - V. Curita -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
18:00Viitorul Daesti - Vedița Colonești -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
18:00Calimanesti - Sporting Rosiori -:-18:00Flacara Horezu - Unirea Bascov -:-
18:00Petrolul Potcoava - Curtisoara -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
18:00Turceni - Gilortul Tg. Carbunesti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
18:00FC Bihor - Politehnica Timișoara -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-18:00Socodor - Teuz Cermei -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
18:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-18:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Ungheni -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Industria Galda - Avantul Reghin -:-18:00Unirea Alba-Iulia - Metalurgistul Cugir -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
18:00Sighetu Marmatiei - Santandrei -:-RUSIA: Premier League
14:00Kazan - FK Rostov -:-16:30Sp. Moscova - Krasnodar -:-
19:00Zenit - TSKA Moscova -:-
21:30Baltika - Din. Moscova -:-
RUSIA: FNL
17:00Arsenal Tula - Neftekhimik -:-RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
14:00Veles Moscow - Ufa -:-15:00Chelyabinsk - FK Chayka -:-
15:00M. Lipetsk - R. Volgograd -:-
15:00Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2 -:-
17:00Murom - FK Novosibirsk -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
14:00Tekstilshtik - Khimik -:-14:00Ulyanovsk - S. Kostroma -:-
15:00Miass - Omsk -:-
16:00D. Bryansk - Kursk -:-
16:00Kaluga - Mashuk -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Forte Taganrog - Astrakhan -:-16:00Kholding - Kamensk-Shakhtinsky -:-
16:00Nart Cherkessk - Nalchik -:-
16:30Nazran - FC Sevastopol -:-
17:00Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2 -:-
17:00Maykop - Biolog -:-
17:00Rubin Yalta - Dynamo Stavropol -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Dynamo Petersburg - Sp. Moscova 2 -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00Samara 2 - Dynamo Barnaul -:-15:00Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 -:-
15:00Nosta - Kazan 2 -:-
15:00Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil -:-
15:00Pari NN 2 - Amkar -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Ural 2 -:-
RUSIA: Supreme Division Women
10:00FK Yenisey F - Zenit F -:-11:30Zvezda F - FK Rostov F -:-
13:00Lok. Moscova F - Chertanovo M. F -:-
14:00Ryazan F - Din. Moscova F -:-
RWANDA: Premier League
16:00Etoile de L'Est - Bugesera -:-16:00Kiyovu - Rayon Sport -:-
16:00Sunrise - Marines -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
16:00Tre Penne - Cosmos -:-18:30Murata - La Fiorita -:-
SCOŢIA: Premiership - Grupă campionat
14:30Celtic - Rangers -:- [ 1.88 | 3.75 | 3.65 ]17:00Hearts - Dundee FC -:- [ 1.66 | 3.85 | 4.70 ]
17:00St. Mirren - Kilmarnock -:- [ 2.70 | 2.90 | 2.80 ]
SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare
17:00Livingston - St. Johnstone -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.75 ]17:00Ross County - Motherwell -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.70 ]
SCOŢIA: Divizia 1 - Retrogradare
17:00Hamilton - Alloa -:- [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]17:00Inverness - Montrose -:- [ 1.33 | 5.50 | 6.00 ]
SCOŢIA: League One - Relegation - Play Offs
17:00Peterhead - Spartans -:- [ 2.25 | 3.20 | 2.90 ]17:00Stirling - Dumbarton -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.60 ]
SCOŢIA: League Two - Relegation - Play Offs
17:00East Kilbride - Stranraer -:-SENEGAL: Ligue 1
20:00Jamono Fatick - Sonacos -:-20:00Teungueth - Casa -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad -:-12:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
13:00Brodarac - Padinska Skela -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Surcin -:-
17:30Polet Dorcol - Zemun -:-
17:30Rad - BASK -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
18:001. Maj Ruma - Naftagas -:-18:00Backa - Kikinda -:-
18:00Becej - Borac Sajkas -:-
18:00Radnicki Zrenjanin - Sloven Ruma -:-
18:00Zeleznicar Indjija - Hajduk 1912 -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
18:00Djerdap - Buducnost Popovac -:-18:00Dunav Prahovo - Paracin -:-
18:00Jedinstvo Krusevac - Mesevo -:-
18:00Radnicki Svilajnac - Trayal Krusevac -:-
18:00Sindjelic - Pcinja -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:30Buducnost Krusik - Omladinac Zablace -:-17:30FAP - Takovo -:-
17:30Josanica - Borac 1926 -:-
17:30Mladi Radnik - Sloga Petrovac -:-
17:30Real Podunavci - Tutin -:-
17:30Sloga Pozega - Mihajlovac -:-
17:30Zlatibor Cajetina - Vrelo Sport -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatBhantal - Bo Rangers -:-19:15AmânatEast End Lions - Real Republicans -:-
19:15AmânatFreetown City - Kholifa Stars -:-
19:15AmânatKahunla - Lamboi -:-
19:15Kholifa Stars - Bhantal -:-
19:15Lamboi - SLIFA -:-
19:15AmânatLuawa - Mighty Blackpool -:-
19:15Wilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
19:15AmânatWusum Stars - Bai Bureh Warriors -:-
20:00Bo Rangers - Ports Authority -:-
SINGAPORE: Premier League
13:00Young Lions - DPMM -:-SIRIA: Syria Cup
16:00Tishreen - Foutoua -:-SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
16:30Podbrezova - Slovan Bratislava -:-18:30Ruzomberok - Zilina -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
19:00Michalovce - Z. Moravce-Vrable -:-19:00Skalica - Kosice -:-
19:00Trencin - Banska Bystrica -:-
SLOVACIA: 3. Liga - East
18:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-18:00Lubovna - Kalinovo -:-
18:00Vranov - Slavia TU Kosice -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
18:00Castkovce - AFC Nove Mesto -:-18:00Galanta - MSK Martin -:-
18:00Lehota p. V. - Sala -:-
18:00Malacky - Velke Ludince -:-
18:00Zvolen - Raca -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava -:-18:00Rohoznik - Domino -:-
18:00Vrakuna Bratislava - Pezinok -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
18:00SK Javornik Makov - Cadca -:-18:00Slavia Staskov - K. Nove Mesto -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
11:30Rudnany - Velky Saris -:-SLOVACIA: 4. liga - West
17:30Hurbanovo - Crystal -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
12:00Ruzomberok F - Trnava F -:-12:00Slovan Bratislava F - B. Bystrica F -:-
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
16:00Presov F - Topolcany GFC F -:-17:00Zilina F - Petrzalka F -:-
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Rogaska - Aluminij -:-18:30Domzale - Radomlje -:-
21:15Maribor - O. Ljubljana -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:30Fuzinar - Tabor Sezana -:-18:30Jadran Dekani - Nafta -:-
18:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
18:00Drava - Brezice -:-18:00Dravograd - Krsko -:-
18:00Ljutomer - Hajdina -:-
18:00Race - Dobrovce -:-
18:00Zavrc - Smartno -:-
19:00Korotan - Sampion Celje -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
18:30Kocevje - Slovan Ljubljana -:-18:30Ljubljana Svoboda - Brda -:-
18:30NK Adria - Sobec Lesce -:-
18:30Ziri - Izola -:-
SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
16:00ZNK Ljubljana F - Radomlje F -:-SOMALIA: National league
15:30Kigs - Midnimo -:-SPANIA: LaLiga2
15:00Racing Santander - Mirandes -:- [ 1.81 | 3.45 | 4.10 ]17:15Ferrol - Alcorcon -:- [ 1.87 | 3.00 | 4.60 ]
17:15Gijon - Andorra -:- [ 2.08 | 3.15 | 3.40 ]
19:30Valladolid - Espanyol -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.50 ]
22:00Levante - Eibar -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.90 ]
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:00Tarazona - Sabadell -:-18:00Lugo - Cornella -:-
19:00Gimnastic - SD Logrones -:-
20:00Celta Vigo B - Rayo Majadahonda -:-
21:00Fuenlabrada - Arenteiro -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
20:00Huelva - Algeciras -:-20:00Merida AD - CF Intercity -:-
21:00Cordoba - Sanluqueno -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
19:00Guijuelo - UD Logrones -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
18:00Arzua - Silva SD -:-18:30Atletico Arteixo - Bergantinos -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
17:15Tuilla - Barcia -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00UD Samano - Escobedo -:-19:00Atletico Albericia - Torina -:-
19:00Bezana - CD Colindres -:-
19:00Castro - Siete Villas -:-
19:00Guarnizo - Solares -:-
19:00Laredo - Revilla -:-
19:00Naval Reinosa - Atletico Mineros -:-
19:00UC Cartes - Tropezon -:-
19:00Velarde - Vimenor -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
18:00Leioa - San Ignacio -:-19:00Alaves C - Portugalete -:-
19:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
19:00CD Vitoria - Pasaia -:-
19:00Durango - Touring KE -:-
19:00Lagun Onak - Padura -:-
19:00SD Deusto - Beasain -:-
19:00Urduliz - Aurrera Ondarroa -:-
19:30Anorga - Derio -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
17:00Rapitenca - FC L'escala -:-18:30Mollerussa - Peralada -:-
19:00Badalona - San Cristobal CP -:-
19:00Castelldefels - Grama -:-
19:00Olot - Montanesa -:-
19:00Prat - Vilafranca -:-
19:00Reus FCR - Girona B -:-
19:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Villarreal C - Torrellano -:-17:00Patacona - Burriana -:-
20:15Castellonense - Atzeneta -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
16:40Ponferradina B - Almazan -:-17:00Colegios Diocesanos - Leonesa B -:-
18:00La Virgen - Villaralbo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
18:30Alcudia - Collerense -:-18:30Llosetense - Arenal -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
23:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite -:-18:45La Cuadra - Santa Ursula -:-
19:00Arucas - CD Marino -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
11:00Real Murcia B - Deportiva Minera -:-19:30Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:30Lerines - Beti Onak -:-19:00Beti Kozkor - Alesves -:-
19:00Bidezarra - Subiza -:-
19:00CD Ardoi - Txantrea -:-
19:00CD Cantolagua - Oberena -:-
19:00Cirbonero - Burlades -:-
19:00Cortes - Pamplona -:-
19:00Lagunak - Huarte -:-
19:00Pena - Ezcabarte -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
19:00Utrillas - Carinena -:-19:45Atletico Monzon - Binefar -:-
SPANIA: Liga F Women
13:00Granada F - Betis F -:-19:00Las Planas F - Levante F -:-
22:00Real Madrid F - Atletico Madrid F -:-
SUA: USL Championship
02:00Loudoun - El Paso -:-00:00Detroit - Phoenix Rising -:-
SUA: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga -:-03:00Huntsville - Toronto FC II -:-
05:30Portland Timbers 2 - Tacoma Defiance -:-
SUA: USL League Two
02:00Louisiana - Blue Goose -:-21:00Philadelphia Lone Star - West Chester Utd -:-
SUA: NISA
21:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-SUA: USL League One Cup
20:00Charlotte Independ. - Forward Madison -:-00:00One Knoxville - Northern Colorado -:-
SUA: NWSL Women
03:00Racing Louisville F - Washington F -:-SUEDIA: Allsvenskan
16:00AIK Stockholm - Sirius -:- [ 1.72 | 3.90 | 4.70 ]16:00Halmstad - Mjallby -:- [ 3.20 | 3.15 | 2.38 ]
18:30GAIS - Västerås SK -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]
SUEDIA: Superettan
14:00Trelleborg - Utsikten -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.60 ]16:00Sundsvall - Landskrona -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.18 ]
16:00Varberg - Orgryte -:- [ 1.92 | 3.65 | 3.45 ]
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
17:00Stockholm Internazionale - FBK Karlstad -:-18:00Nordic United - Taby -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
17:00Rosengard - Ljungskile -:-SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
13:00Taftea IK - Kiruna -:-14:00IFK Lulea - Gottne -:-
14:00Skelleftea - Froso -:-
15:00Boden - Ytterhogdal -:-
17:00Algarna-Harnosand - Bergnasets -:-
17:00Team TG - Lucksta -:-
17:00Umeå - IFK Ostersund -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Stenungsunds - Lidkoping -:-15:00Grebbestad - Vanersborgs FK -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Jarfalla - Farsta -:-14:00Viggbyholms - Skiljebo -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
14:00Högaborgs - IFK Berga -:-14:00Lodde - Simrishamn -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00BK Ljungsbro - Sylvia -:-14:00Syrianska - Huddinge -:-
17:00Haninge - Enskede -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
13:00Hittarp - Savedalen -:-14:00Tord - Bergdalens IK -:-
15:00Astrio - Qviding -:-
SUEDIA: Elitettan Women
15:00Bollstanas F - Malmo FF F -:-16:00Eskilstuna Utd F - Lidkoping F -:-
16:00Jitex F - Örebro F -:-
17:00Gamla Upsala F - Alingsas F -:-
SURINAME: SML
02:00SV Transvaal - Robinhood -:-23:30Broki - Inter Moengotapoe -:-
TADJIKISTAN: Super Cup
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-TAILANDA: Thai League 1
14:00Ratchaburi - Muangthong -:-14:30Chiangrai - Nakhon Pathom -:-
16:00Sukhothai - Police Tero -:-
TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare
14:00Chiangmai FC - Nakhon Si -:-TAIWAN: Mulan Football League Women
10:00Taichung Blue F - Kaohsiung F -:-11:00Hang Yuan F - Taipei Bravo F -:-
13:00Hualien F - Taoyuan Mars F -:-
TOGO: Championnat National
18:30Doumbe - Kakadl -:-18:30Entente II - Gbikinti Bassar -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
23:00Port Of Spain - Sando -:-TURCIA: 1. Lig
16:00Adanaspor - Bandirmaspor -:-16:00Boluspor - Corum -:-
16:00Erzurumspor - Eyupspor -:-
16:00Goztepe - Bodrumspor -:-
16:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:-
16:00Sanliurfaspor - Manisa FK -:-
16:00Tuzlaspor - Genclerbirligi -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Altyn Asyr - Ahal -:-15:00Arkadag - FC Asgabat -:-
15:00Merw - Energetik -:-
15:00Sagadam - Kopetdag Asgabat -:-
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Conference League - Play Offs
14:20Newtown - Penybont -:-UCRAINA: Premier League
13:00Vorskla - Minaj -:-15:30Obolon - Rukh Lviv -:- [ 3.45 | 3.20 | 2.02 ]
18:00Shakhtar - Dyn. Kyiv -:- [ 2.06 | 3.35 | 3.20 ]
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
14:00СК Полтава - Kudrivka-Nyva -:-15:00FSC Mariupol - Karpaty Lviv -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:30Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport -:-13:30Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod -:-
14:30Khust - FC Chernihiv -:-
UCRAINA: Druha Liga
12:45Trostyanets - Chaika -:-13:15Kudrivka - Druzhba Myrivka -:-
14:30Nyva Vinnytsya - UCSA -:-
UCRAINA: U19 League
12:00Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19 -:-14:00Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Dnipro-1 F - EMC Podolie F -:-16:00Panthers FC Uman F - Veres-Rivne F -:-
UGANDA: Premier League
16:00Airtel Kitara - Busoga -:-16:00BUL - Gadaffi -:-
16:00Maroons - Bright Stars -:-
16:00NEC FC - Vipers -:-
16:00UPDF - Villa -:-
16:00URA SC - Kampala City -:-
16:00Wakiso Giants - Mbarara City -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
16:30MTK Budapest - Puskas Academy -:- [ 4.30 | 4.10 | 1.68 ]18:30Zalaegerszeg - Paks -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.12 ]
20:30DVTK - Ferencvaros -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.53 ]
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
18:00Pecsi - Soroksar -:-UNGARIA: NB III - Northeast
18:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-UNGARIA: NB I Women
16:00Győr F - Szekszardi F -:-17:00Astra Hungary F - Puskas Academy F -:-
17:00Fehervar FC F - MTK Hungaria F -:-
17:00Ferencvaros F - Soroksar F -:-
17:00Haladas F - DVTK F -:-
17:00Szent Mihaly F - Budaorsi F -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional - Fenix -:- [ 1.32 | 4.50 | 8.50 ]16:00Cerro CA - Danubio -:- [ 2.75 | 2.95 | 2.60 ]
18:30Miramar - River Plate -:- [ 2.38 | 3.05 | 2.95 ]
21:00Racing Montevideo - Maldonado -:- [ 2.18 | 3.25 | 3.15 ]
00:00Penarol - Wanderers -:- [ 1.40 | 4.30 | 7.00 ]
URUGUAY: Segunda Division
01:00Plaza Colonia - Atenas -:-16:00Albion - La Luz -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Metallurg Bekabad - Qizilqum -:-17:00Olympic - Pakhtakor -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Metropolitanos - La Guaira -:-VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Hue -:-13:00Da Nang - Long An -:-
13:00Dong Nai - TTBD Phu Dong -:-
13:00Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau -:-
VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh City 2 F - Son La F -:-12:00Thai Nguyen F - Ho Chi Minh F -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo Chiefs - Chicken Inn -:-16:00GreenFuel - ZPC Kariba -:-
16:00Simba Bhora - Ngezi Platinum -:-
16:00Yadah - CAPS Utd -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.