Fotbal » 17.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ITALIA: Serie A
21:45Fiorentina - Napoli -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Retrogradare
20:00FC Botoșani - CS Mioveni -:-SPANIA: LaLiga
23:00Real Sociedad - Valencia -:-ALBANIA: Super Liga - Play-off
21:00Partizani - Skenderbeu -:-ALGERIA: Divizia 1
18:00AmânatBen Aknoun - Setif -:-18:00AmânatChlef - JS Kabylie -:-
18:00AmânatConstantine - Oran -:-
18:00AmânatEl Bayadh - Biskra -:-
18:00AmânatMagra - Paradou -:-
18:00AmânatMC Alger - Belouizdad -:-
18:00AmânatSaoura - USM Alger -:-
18:00AmânatUS Souf - Khenchela -:-
19:00Ben Aknoun - Biskra -:-
19:00Chlef - Khenchela -:-
19:00Constantine - Belouizdad -:-
19:00El Bayadh - JS Kabylie -:-
19:00Oran - Setif -:-
19:00Saoura - Paradou -:-
19:00US Souf - Magra -:-
20:00MC Alger - USM Alger -:-
ALGERIA: U21 League
12:00Oran U21 - Setif U21 -:-19:00Constantine U21 - Belouizdad U21 -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-01:00Rosario (Arg) - Caracas (Ven) -:-
01:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) -:-
03:00San Lorenzo (Arg) - Liverpool M. (Uru) -:-
03:00Sao Paulo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) -:-
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-03:00Cruzeiro (Bra) - U. Calera (Chi) -:-
03:00Sp. Luqueno (Par) - Bragantino (Bra) -:-
05:00U. Catolica (Ecu) - Alianza (Col) -:-
ANGLIA: Championship - Play-off
22:00Southampton - West Brom -:-ANGLIA: Professional Development League - Play-off
21:00Millwall U21 - Birmingham U21 -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Damac - Al Feiha -:-21:00Al-Ettifaq - Al Akhdoud -:-
21:00Al Nassr Riyadh - Al-Hilal -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
21:30Gimnasia y Tiro - Temperley -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Ezeiza - Juventud de Bernal -:-ARGENTINA: Copa Argentina
23:10Dep. Riestra - Newells Old Boys -:-ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
17:00San Lorenzo F - Newells Old Boys F -:-21:00Banfield F - Social Atletico Television F -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Sydney FC U23 - Sydney Olympic -:-13:00Central Coast Mariners U23 - Rockdale Ilinden -:-
AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Modbury - Campbelltown City -:-13:00Para - South Adelaide -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - South Melbourne -:-12:45Dandenong City - Avondale FC -:-
13:30Moreland City - Green Gully -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
14:00Olympic Kingsway - Inglewood -:-14:00Perth SC - Bayswater City -:-
AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Rydalmere Lions -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
13:00Southside Eagles - Capalaba -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Langwarrin -:-13:30Preston Lions - Bulleen -:-
AUSTRIA: 2. Liga
19:10Amstetten - Liefering -:-19:10Dornbirn - St. Polten -:-
19:10First Vienna - Kapfenberg -:-
19:10Horn - Floridsdorfer AC -:-
19:10Lafnitz - Admira -:-
19:10Leoben - Bregenz -:-
19:10Ried - Sturm Graz (Am) -:-
19:10Stripfing - Grazer -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:30Favoritner - Leobendorf -:-20:30Kremser - Wiener Viktoria -:-
20:30SV Oberwart - Marchfeld -:-
20:30TWL Elektra - Austria (Am) -:-
21:00Drassburg - Ardagger -:-
21:00Neusiedl - SK Rapid (Am) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - Wolfsberger (Am) -:-20:00Bad Gleichenberg - Union Gurten -:-
20:00Deutschlandsberger - Voitsberg -:-
20:00LASK (Am) - Ried (Am) -:-
20:00SPG Wels - Gleisdorf -:-
20:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt -:-
20:00Weiz - Wallern/St Marienkirchen -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
19:00Dornbirner SV - Kufstein -:-19:00Wolfurt - RW Rankweil -:-
19:30Reichenau - Rothis -:-
20:30Motz/Silz - Bischofshofen -:-
AUSTRIA: Burgenland
20:00ASV Siegendorf - Kohfidisch -:-20:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf -:-
20:30Parndorf - Bad Sauerbrunn -:-
AUSTRIA: Karnten
18:15Bleiburg - SV Spittal -:-19:00Atus Velden - Atus Ferlach -:-
19:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt -:-
20:00Lendorf - Kottmannsdorf -:-
20:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am) -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Korneuburg - Retz -:-20:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya -:-
20:30Ortmann - St. Polten (Am) -:-
20:30Schrems - Rohrbach -:-
20:30SCU Kilb - Zwettl -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Dietach - SPG Wels II -:-19:30Mondsee - Schallerbach -:-
20:00Edelweiss - Friedburg -:-
20:00Micheldorf - Weisskirchen -:-
20:00Perg - Oedt -:-
20:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis -:-
AUSTRIA: Salzburg
19:00Adnet - TSU Bramberg -:-19:00Eugendorf - Seekirchen -:-
19:00SAK 1914 - Strasswalchen -:-
19:00UFC Siezenheim - USK Anif -:-
19:15Golling - Burmoos -:-
20:00Puch - Thalgau -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Hartberg (Am) - SV Frauental -:-20:00Heiligenkreuz - Furstenfeld -:-
20:00Ilzer SV - Kalsdorf -:-
20:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
20:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming -:-
20:00UFC Fehring - Lebring -:-
20:00Weinland Gamlitz - Koflach -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
19:30FC Volders - Tirol (Am) -:-20:30Fugen - Ebbs -:-
20:30Kitzbuhel - SK St. Johann -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
19:00Innsbrucker AC - SC Kundl -:-19:30Vols - Kematen -:-
20:30SV Worgl - Telfs -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
19:00Admira Dornbirn - Hochst -:-19:00FC Lustenau - Gofis -:-
19:15Nenzing - A. Lustenau (Am) -:-
AUSTRIA: Wien
19:00Mannsworth - Simmeringer -:-19:00Red Star-Penzing - Slovan HAC -:-
19:00Stammersdorf - Sportunion Mauer -:-
19:00Wienerberger - 1980 Wien -:-
19:30WAF Brigittenau - Schwechat -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
19:30Qarabag - Turan -:-BANGLADESH: Premier League
13:00Abahani Limited - Brothers U. -:-13:00Mohammedan - Rahmatgonj MFS -:-
13:00Sheikh Russel - Chittagong Abahani -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
18:55Slutsk - Dynamo Brest -:-20:30BATE - Slavia Mozyr -:-
BELARUS: Pershaya Liga
18:00Orsha - Ostrovets -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:45St. Truiden - Leuven -:-BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
21:30Genk F - Leuven F -:-21:30Gent F - St. Liege F -:-
BRAZILIA: Brasileiro U20
01:00AmânatFortaleza U20 - Internacional U20 -:-01:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 -:-
03:30Atletico-MG U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZILIA: Acreano U20
23:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Avai U20 - Inter de Lages U20 -:-21:00Brusque U20 - Barra FC U20 -:-
21:00Chapecoense-SC U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20 - Play-off
21:30Aparecidense U20 - Trindade U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Jataiense U20 - Vila Nova U20 -:-
BRAZILIA: Mineiro U20
23:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
16:30Rolandia EC U20 - Rio Branco PR U20 -:-21:00Operario U20 - Patriotas U20 -:-
21:45Sao Joseense U20 - Athletico-PR U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Aguai U20 - Guacuano U20 -:-21:00Aster Itaqua U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00Bandeirante U20 - Comercial U20 -:-
21:00Botafogo SP U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
21:00CA Joseense U20 - Uniao Mogi U20 -:-
21:00CA Taquaritinga U20 - XV de Jau U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Agua Santa U20 -:-
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Independente SP U20 -:-
21:00Desportivo U20 - Ituano U20 -:-
21:00EC Sao Bernardo U20 - CA Juventus U20 -:-
21:00Elosport U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Tanabi U20 -:-
21:00Ferroviaria U20 - Rio Claro U20 -:-
21:00GE Osasco U20 - Osasco Audax U20 -:-
21:00Guarulhos U20 - Portuguesa U20 -:-
21:00Internacional de Limeira U20 - Rio Branco U20 -:-
21:00Marilia AC U20 - Tupa U20 -:-
21:00Mauaense U20 - Maua U20 -:-
21:00Metropolitano FC U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Mirassol U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Nacional SP U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Vocem U20 -:-
21:00Olimpia FC U20 - Rio Preto U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - SKA Brasil U20 -:-
21:00Pinda U20 - Uniao Suzano U20 -:-
21:00Ponte Preta U20 - Brasilis U20 -:-
21:00Porto Football U20 - Itapirense U20 -:-
21:00Presidente Prudente U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Referencia U20 - Clube Vital U20 -:-
21:00Santo Andre U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
21:00Taubate U20 - Sao Jose EC U20 -:-
21:00Uniao Sao Joao U20 - Piracicaba U20 -:-
21:00Velo Clube U20 - Sao Carlos U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
21:00Botafogo RJ F - Avai Kindermann F -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
15:15Pirin Blagoevgrad - Etar -:-17:45Lok. Sofia - Botev Vratsa -:-
20:15Hebar - Beroe -:-
BURKINA FASO: Premier League
19:00AS Douanes - Salitas -:-19:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou -:-
19:00Rahimo - Bobo-Dioulasso -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Elect Sport - Stars J. Talents -:-CHINA: Super League
14:00Zhejiang Professional - Nantong Zhiyun -:-14:35Cangzhou - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:35Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns -:-
14:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:-
15:00Changchun Yatai - Beijing Guoan -:-
CHINA: FA Cup
10:30Shenzhen Juniors - Qingdao Red Lions -:-10:30Taian Tiankuang - Foshan Nanshi -:-
12:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Lushan -:-
14:00Dalian Kuncheng - Yunnan Yukun -:-
14:30Rizhao Yuqi - Shanghai Jiading Huilong -:-
COLUMBIA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Tigres -:-03:30Real Cartagena - Envigado -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Diables Noirs - Vegas -:-20:00JS Talangai - AS BNG -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30US Panda - Simba -:-16:00Groupe Bazano - Tshinkunku -:-
16:30Sanga Balende - Blessing -:-
17:00Celeste - Renaissance -:-
COREEA DE SUD: K3 League
09:00Daejeon Korail - Yeoju Citizen -:-COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri
04:00San Carlos - Saprissa -:-CROAŢIA: HNL
19:00Istra 1961 - Varazdin -:-CROAŢIA: Prva NL
16:50Dubrava - Bijelo Brdo -:-CROAŢIA: Druga NL
18:30Jadran LP - Trnje -:-20:00Karlovac - Marsonia -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
20:00Aalborg - Fredericia -:-20:00Kolding - Hobro -:-
20:00Vendsyssel - Sonderjyske -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00AB Kopenhagen - Nykobing -:-DANEMARCA: Danish Cup Women
19:30Brondby F - Aarhus F -:-DJIBOUTI: Division 1
15:00Gendarmerie - CDC Q7 -:-17:30Garde-Cotes - Hopital -:-
19:30CF GR/SIAF - Dikhil -:-
ECUADOR: Serie B
03:00Ind. Juniors - Manta -:-ELVEŢIA: Challenge League
21:15Aarau - Wil -:-21:15Bellinzona - Sion -:-
21:15Schaffhausen - Baden -:-
21:15Thun - Vaduz -:-
21:15Xamax - Nyonnais -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup
18:30Al Wasl - Al Nasr -:-ESTONIA: Esiliiga
18:00Harju JK Laagri - Levadia U21 -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Hambericho Durame - Bahir Dar Kenema -:-18:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance -:-
EUROPA: All-Island Cup Women
21:45Linfield F - Lisburn Ladies F -:-FINLANDA: Veikkausliiga
18:00HJK - VPS -:-18:00Oulu - Mariehamn -:-
19:00SJK - Inter Turku -:-
20:00Ilves - Haka -:-
FINLANDA: Ykkonen
18:30JJK Jyvaskyla - Atlantis -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
19:00NJS - JaPS 2 -:-19:00PPJ - Futura -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
19:00P-Iirot Rauma - EBK -:-FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
19:00PK-35 Vantaa F - HJK F -:-FRANŢA: Ligue 2
21:45Angers - Dunkerque -:-21:45Auxerre - Concarneau -:-
21:45Bastia - Paris FC -:-
21:45Bordeaux - Pau FC -:-
21:45Caen - Valenciennes -:-
21:45Grenoble - Amiens -:-
21:45Guingamp - Laval -:-
21:45Quevilly Rouen - St. Etienne -:-
21:45Rodez - AC Ajaccio -:-
21:45Troyes - Annecy -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin - Play-off
19:00Paris FC F - Reims F -:-22:00Lyon F - PSG F -:-
GEORGIA: Liga 3
15:30Bakhmaro - Merani Martvili -:-15:30Borjomi - Merani Tbilisi -:-
15:30Gonio - Betlemi -:-
15:30Gori - Orbi -:-
15:30Guria - Meshakhte Tkibuli -:-
15:30Iberia 1999 2 - Matchakhela -:-
15:30Loco. Tbilisi 2 - Varketili -:-
15:30Zestafoni - Gardabani -:-
GERMANIA: Regionalliga North
20:30Spelle-Venhaus - Hamburger SV II -:-GERMANIA: Regionalliga Bayern
19:30Turkgucu Munchen - Memmingen -:-GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
20:00Lichtenberg - Mahlsdorf -:-20:30Furstenwalde - TB Berlin -:-
20:30Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:00Alsterbruder - Sasel -:-20:00Altona - Suderelbe -:-
20:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 -:-
20:00ETSV Hamburg - Duneberg -:-
20:00Harksheide - Wandsbeker Concordia -:-
20:00Niendorfer TSV - Paloma -:-
20:00Rugenbergen - HEBC Hamburg -:-
20:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch -:-
20:00Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
20:30BSV Rehden - Meppen II -:-20:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:15Gievenbeck - Brunninghausen -:-GERMANIA: Oberliga Hessen
19:30Giessen - RW Walldorf -:-20:00Hanauer SC - Hanau -:-
20:00Hunfelder - VfB Marburg -:-
20:30Friedberg - Fernwald -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Diefflen - Worms -:-GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
20:00Bonn-Endenich 08 - Bonner -:-GHANA: Premier League
18:00Nations FC - Accra Lions -:-GHANA: Division One League
18:00Accra Athletic - Akatsi All Stars -:-18:00Tamale City - Steadfast -:-
18:00Techiman Heroes - VC Warriors -:-
18:00Wa Suntaa - Maana -:-
IRAK: Stars League
16:00Al Karkh - Al Naft -:-18:15Baghdad - Naft Al-Basra -:-
18:15Erbil - Al-Hudod -:-
20:30Karbala - Al Shorta -:-
IRLANDA: Premier Division
21:45Drogheda - Galway -:-21:45Dundalk - Shamrock Rovers -:-
21:45Shelbourne - Waterford -:-
21:45Sligo Rovers - Bohemians -:-
21:45St. Patricks - Derry City -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:45Bray - Cork City -:-21:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
21:45UC Dublin - Finn Harps -:-
21:45Wexford - Kerry -:-
IRLANDA: FAI Cup
21:45Wayside Celtic - Collinstown -:-ISLANDA: Division 2
22:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot -:-22:15Haukar - Aegir -:-
ISLANDA: Cupa
22:15Fram - IH Hafnarfjordur -:-22:30Afturelding - Valur -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Bnei Yehuda - Ramat Hasharon -:-16:00Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa -:-
16:00Kiryat Shmona - M. Herzliya -:-
16:00Nof Hagalil - Hapoel Umm al-Fahm -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-16:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
16:00MS Kafr Qasim - Ihud Bnei Shfaram -:-
16:00Nes Tziona - Hapoel Afula -:-
ITALIA: Serie B - Play-off
21:30Palermo - Sampdoria -:-ITALIA: Primavera 1
16:00Monza U19 - Lecce U19 -:-18:00Fiorentina U19 - Sampdoria U19 -:-
KAZAHSTAN: First Division
14:00Arys - Okzhetpes -:-14:00Kairat Almaty 2 - FK Kyran -:-
KENYA: Super League
15:00Mathare Utd. - Kibera -:-KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
19:10Al Jahra - Khaitan -:-19:10Al Shabab - Kazma SC -:-
LETONIA: Cupa
20:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola -:-20:45DSVK Traktors - Plavinas -:-
21:15Lielupe - Valka -:-
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Al Ahli Nabatiya - Al Ghazieh -:-16:00Al Hikma - Tadamon -:-
16:00Al Sahel - Tripoli -:-
LITUANIA: A Lyga
19:00Dainava Alytus - Suduva -:-LITUANIA: I Lyga
18:00Babrungas - Nevezis Kedainiai -:-19:00Neptunas - Tauras -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
12:00Finlanda U16 F - Italia U16 F -:-17:00Slovacia U16 F - Serbia U16 F -:-
MALAEZIA: Super League
16:00Kelantan DNFC - Sabah -:-MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
06:00Monterrey - Cruz Azul -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
03:30Pachuca U23 - Necaxa U23 -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
23:00Club America F - Tigres F -:-23:00Monterrey F - Pachuca F -:-
MOLDOVA: Super Liga - Relegation - Play Offs
17:00Iskra Ribnita - Saxan Gagauz Yeri -:-17:00Victoria - Univer Comrat -:-
NIGER: Super Ligue
18:30ASFAN - Akokana -:-18:30ASGNN - Urana -:-
OLANDA: Eredivisie - Relegation - Play Offs
21:00Roda - Breda -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Ameliano - Sportivo Trinidense -:-PARAGUAY: Division Intermedia
21:30Colegiales - Recoleta -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:30Grau - Cusco -:-POLONIA: Ekstraklasa
19:00Stal Mielec - Pogon Szczecin -:-21:30Gornik Zabrze - Puszcza -:-
POLONIA: Division 1
19:00Pruszkow - Plock -:-21:30R. Rzeszow - Motor Lublin -:-
POLONIA: Division 2
17:00Stezyca - S. Wola -:-21:30GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy -:-
POLONIA: III Liga - Group III
18:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
20:45Famalicao - Casa Pia -:-22:45Rio Ave - Benfica -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:00Benfica B - FC Porto B -:-20:00Ferreira - Os Belenenses -:-
PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
17:00Braga U23 - Famalicao U23 -:-20:00Estoril U23 - Torreense U23 -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
18:30Taborsko akademie - Slavia Praga B -:-19:00Pisek - Hostoun -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
19:00Ceska Lipa - Mlada Boleslav B -:-19:00Usti n. L. - Kolin -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
18:00Blansko - Trinec -:-18:00Zlinsko - Uhersky Brod -:-
18:30Start Brno - Hodonin -:-
19:00Hlucin - Karvina B -:-
20:00SK Hranice - Frydlant n. O. -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
20:00Chomutov - Hrebec -:-REPUBLICA CEHĂ: Division E
18:30HFK Olomouc - Sternberk -:-REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
19:00Hluboka nad Vltavou - Jankov -:-REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
19:00Mutenice - Boskovice - Letovice -:-REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
19:00Horice - Jaromer -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Chotikov - Rapid Plzen -:-REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
20:00Porici n. S. - Velim -:-REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
19:00Bystrice n. Pern. - Nova Ves -:-REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
19:00Luhacovice - Borsice -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-01:00Vega Real - Cibao -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
18:00Aerostar Bacău - Somuz Falticeni -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
18:00Agricola Borcea - CS Afumaţi -:-18:00Dunărea Călărași - LPS HD Clinceni -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
18:00Inainte Modelu - Recolta Gh. Doja -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
14:00Muscel - FC Pucioasa -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
18:00Cetate Rasnov - Campulung -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
18:00Râmnicu Vâlcea - Viitorul Daesti -:-18:00Vedița Colonești - Cetatea Turnu Măgurele -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
18:00Unirea Bascov - Sporting Rosiori -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
14:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 -:-18:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Avantul Periam - Soimii Lipova -:-18:00Teuz Cermei - Progresul Pecica -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
18:00Unirea Ungheni - Gloria 2018 Bistrita -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia -:-18:00Metalurgistul Cugir - Targu Mures 1898 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
18:00Santandrei - Zalău -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
18:00Sanatatea Cluj - Victoria Carei -:-RUSIA: Youth League
13:00FK Strogino Moscow U19 - Lok. Moscova U19 -:-13:00F. Voronezh U19 - Zenit U19 -:-
13:00Samara U19 - Baltika U19 -:-
15:00Din. Moscova U19 - Ural U19 -:-
15:00Kazan U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Konoplev Academy U19 - Krasnodar U19 -:-
17:00FK Orenburg U19 - FK Rostov U19 -:-
17:00Nizhny Novgorod U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
17:00Sochi U19 - Sp. Moscova U19 -:-
19:00TSKA Moscova U19 - Chertanovo M. U19 -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
21:45La Fiorita - Cosmos -:-SCOŢIA: Premiership - Retrogradare
21:45Raith - Partick Thistle -:-SCOŢIA: League One - Relegation - Play Offs
21:30Spartans - Dumbarton -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
19:30Cukaricki - Partizan -:-19:30Mladost - TSC -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
18:00BASK - Zvezdara -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:15Luawa - Old Edwardians -:-19:15AmânatOld Edwardians - Real Republicans -:-
SINGAPORE: Premier League
14:45Geylang - Tampines -:-SLOVACIA: 2. liga
18:00D. Kubin - Komarno -:-18:00FK Humenne - Presov -:-
18:00L. Mikulas - Spisska Nova Ves -:-
18:00Petrzalka - Zilina B -:-
18:00Povazska Bystrica - Myjava -:-
18:00Puchov - S. Bratislava B -:-
18:00Samorin - Malzenice -:-
18:00Trebisov - Pohronie -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00Modra - Ivanka pri Dunaji -:-19:30MSK Senec - D. Luzna -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
19:00Krsko - Hajdina -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
19:00Dren Vrhnika - Ljubljana Svoboda -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
18:00Mura F - ZNK Ljubljana F -:-SOMALIA: National league
15:30Gaadiidka - Kigs -:-SPANIA: LaLiga2
21:30Mirandes - Elche -:-SUA: USL League Two
02:00Brooke House - Florida Elite -:-05:00Southern California - Ventura -:-
22:00Southern Soccer Academy - Asheville City -:-
SUEDIA: Superettan
20:00Gefle - Sundsvall -:-20:00Trelleborg - Helsingborg -:-
20:00Utsikten - Öster -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00FBK Karlstad - Hammarby TFF -:-SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Rosengard - Olympic -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:00Herrestads AIF - Ahlafors IF -:-20:30Kongahalla - Vanersborgs IF -:-
20:30Vanersborgs FK - IFK Skovde -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
21:00Farsta - Osteraker IFK -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
20:00IFK Hassleholm - Lodde -:-20:00IFK Karlshamn - Karlskrona -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Lindome - Frölunda -:-TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00CSKA Pomir Dushanbe - Khujand -:-16:00Panjsher - Khosilot Parkhar -:-
TAILANDA: Thai League 1
15:00Police Tero - Bangkok Utd -:-TUNISIA: Cupa
16:30Gafsa - Stade Tunisien -:-16:30Korba - Club Africain -:-
TURCIA: Super Lig
17:00Istanbulspor - Sivasspor -:-20:00Antalyaspor - Adana Demirspor -:-
TURCIA: 2. Lig Play Offs
15:30Igdir FK - 24 Erzincanspor -:-15:30Trabzon FK - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
UCRAINA: Druha Liga
12:00Real Pharma - Nyva Vinnytsya -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Veres-Rivne F - Dnipro-1 F -:-UNGARIA: OTP Bank Liga
21:30Mezokovesd - MTK Budapest -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Dostlik Tashkent - Aral -:-16:00Xorazm Urganch - Olimpik-Mobiuz -:-
VIETNAM: V.League 1
14:00Binh Duong - Cong An -:-14:00Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh -:-
14:00Thanh Hoa - Quang Nam -:-
15:15Hanoi FC - Gia Lai -:-
VIETNAM: National League Women
12:00Ha Noi F - Ho Chi Minh City 2 F -:-12:00TKS Viet Nam F - Thai Nguyen F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.