Fotbal » 31.03.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
15:00Liverpool - Brighton -:-17:30Manchester City - Arsenal -:-
FRANŢA: Ligue 1
13:00Lorient - Brest -:-15:00Clermont - Toulouse -:-
15:00Le Havre - Montpellier -:-
15:00Nice - Nantes -:-
17:05Strasbourg - Rennes -:-
20:45Marseille - PSG -:-
GERMANIA: Bundesliga
15:30Augsburg - Köln -:-17:30Stuttgart - Heidenheim -:-
19:30Bochum - Darmstadt -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:00Farul Constanța - FCSB -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
13:00U Craiova 1948 - Oţelul Galaţi -:-SPANIA: LaLiga
14:00Celta Vigo - Vallecano -:-16:15Girona - Betis -:-
18:30Alaves - Real Sociedad -:-
21:00Real Madrid - Ath. Bilbao -:-
AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off
23:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off
15:00Rivers United - USM Alger -:-19:00Stade Malien - Dreams -:-
21:00Abu Salim - Berkane -:-
21:00Future FC - Zamalek -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
15:30Cape Town Spurs - Swallows -:-AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:00Amazulu U23 - Cape Town Spurs U23 -:-10:00Richards Bay U23 - TS Galaxy U23 -:-
12:00Stellenbosch U23 - Mamelodi U23 -:-
ALBANIA: First Division
14:00Bylis - Kastrioti -:-14:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
14:00Luzi - Burreli -:-
14:00Tomori Berat - Besa -:-
14:00Vora - Korabi Peshkopi -:-
19:00AF Elbasani - Lushnja -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17 - Grupa finală
22:00Columbia U17 F - Ecuador U17 F -:-22:00Paraguay U17 F - Brazilia U17 F -:-
ANGLIA: Women’s Super League
13:00Manchester Utd F - Everton F -:-16:00West Ham F - Brighton F -:-
ANGLIA: Women’s Championship
13:00Durham F - Crystal Palace F -:-13:00Reading F - Blackburn F -:-
14:00Charlton F - Birmingham F -:-
15:00London City Lionesses F - Sheffield Utd F -:-
15:00Southampton F - Lewes F -:-
15:00Watford F - Sunderland F -:-
ANGLIA: Women's National League North
15:00Derby F - Nottingham F -:-15:00Huddersfield F - Wolverhampton F -:-
15:00Newcastle F - Liverpool Feds F -:-
15:00Stoke City LFC F - Halifax F -:-
15:00Stourbridge F - Burnley F -:-
16:00West Brom F - AFC Fylde F -:-
ANGLIA: Women's National League South
15:00Billericay F - Oxford Utd F -:-15:00Hashtag F - Cardiff City Ladies F -:-
15:00London Bees F - Plymouth F -:-
15:00Milton Keynes F - Portsmouth F -:-
15:00Rugby Borough F - Ipswich F -:-
15:30Chatham F - Cheltenham F -:-
ANGLIA: Women's League Cup - Play-off
16:00Arsenal F - Chelsea F -:-ANGOLA: Girabola League
16:00Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Parham - Greenbay Hoppers -:-02:00Pigotts Bullets - Ottos Rangers -:-
23:00Aston Villa - Grenades -:-
00:00SAP - Willikies -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Central Cordoba - Racing Club -:-02:00Talleres Cordoba - Velez Sarsfield -:-
21:00Gimnasia L.P. - Dep. Riestra -:-
21:00Sarmiento Junin - Newells Old Boys -:-
23:30Independiente - Atl. Tucuman -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
20:30Nueva Chicago - Almirante Brown -:-21:00Alvarado - Club A. Guemes -:-
21:00Gimnasia y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:30Racing Cordoba - Gimnasia Jujuy -:-
22:00Patronato - Deportivo Maipu -:-
22:45All Boys - San Miguel -:-
00:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-
00:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
00:00Santamarina - Germinal -:-00:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
20:00Circulo Deportivo - Sol de Mayo -:-
21:00Def. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
21:00Deportivo Camioneros - Ferro Gen. Pico -:-
21:30El Linqueno - Independiente Chivilcoy -:-
22:00Boca Unidos - Central Norte -:-
22:00Sol de America - San Martin Formosa -:-
22:309 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano -:-
23:00Cipolletti - Olimpo -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
00:00Real Pilar - Claypole -:-20:30Atlas - Victoriano A. -:-
20:30Club Lujan - Deportivo Muniz -:-
20:30Justo Jose de Urquiza - Lugano -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Atletico Pilar - Defensores de Glew -:-ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
19:30Racing Club F - San Luis F -:-ARMENIA: Premier League
15:00Shirak - Ararat-Armenia -:-17:00Noah - Pyunik -:-
AUSTRALIA: A-League
02:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-06:00Melbourne Victory - Perth Glory -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
06:00Blacktown City - Sydney Utd -:-06:00Rockdale Ilinden - NWS Spirit -:-
AUSTRALIA: A-League Women
07:00Sydney F - Melbourne Victory F -:-09:00Perth F - Melbourne City F -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
14:30Hartberg - SK Rapid -:-14:30LASK - A. Klagenfurt -:-
17:00Sturm Graz - Salzburg -:-
AUSTRIA: 2. Liga
10:30Stripfing - First Vienna -:-10:30Sturm Graz (Am) - Admira -:-
12:30Liefering - Floridsdorfer AC -:-
AUSTRIA: Karnten
14:00Kottmannsdorf - SV Spittal -:-15:00Atus Velden - SC Landskron -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
17:00Haitzendorf - Gloggnitz -:-AZERBAIDJAN: Premier League
16:00Sumqayit - Araz -:-BELARUS: Vysshaya Liga
12:00Gomel - Neman -:-14:00Zhodino - Slutsk -:-
16:00FC Minsk - Din. Minsk -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
18:30St. Truiden - Westerlo -:-BELGIA: Challenger Pro League
13:30Seraing - Oostende -:-16:00Patro Eisden - Lommel SK -:-
19:15RFC Liege - Beveren -:-
BELGIA: 1st National - Feminin
15:00Leuven II F - St. Liege II F -:-BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
17:00ASPAC - Espoir -:-17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-
17:00FC Loto - AS Cotonou -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
17:00Dynamique Djougou - Abeilles -:-17:00JAK - Ainonvi -:-
17:00Ouidah - Etoiles Filantes -:-
17:00Soleil - Bembereke -:-
BERMUDA: Premier League
21:00Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-21:00Hamilton Parish - YMSC -:-
21:00North Village Rams - Somerset -:-
21:00Paget - St. Georges Colts -:-
21:00PHC Zebras - X-Roads Warriors -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
23:30Guabira - Universitario de Vinto -:-02:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
21:00Always Ready - Independiente -:-
23:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
15:30Omarska - Famos Vojkovici -:-15:30Zeljeznicar Banja Luka - Laktasi -:-
17:00Radnik Bijeljina - Leotar -:-
BOTSWANA: Premier League
16:00AmânatMasitoaka - Jwaneng Galaxy -:-16:00Police XI - Matebele -:-
16:00AmânatTafic FC - Sua Flamingoes -:-
16:00AmânatTownship Rollers - Matebele -:-
BRAZILIA: Acreano - Primul tur
00:00Andira - Independencia -:-BRAZILIA: Amapaense
21:00Santos AP - Independente AP -:-BRAZILIA: Amazonense - Second stage - Play Offs
01:30Princesa do Solimoes - Unidos do Alvorada -:-BRAZILIA: Baiano - Play-off
21:00Vitoria - Bahia -:-BRAZILIA: Brasiliense - Play-off
20:30Ceilandia - Capital -:-BRAZILIA: Capixaba - Play-off
21:00Rio Branco-VN - Vitoria ES -:-BRAZILIA: Carioca - Taca Rio
23:30Botafogo RJ - Boavista -:-BRAZILIA: Cearense 2
21:00Icasa-CE - Maranguape -:-21:00Itapipoca - Guarani de Juazeiro -:-
21:00Pacajus - Cariri FC -:-
21:00Pacatuba - Tiradentes -:-
BRAZILIA: Goiano - Play-off
21:00Vila Nova - Atletico GO -:-BRAZILIA: Matogrossense - Play-off
00:00Mixto - Luverdense -:-BRAZILIA: Paraense - Play-off
22:00Tuna Luso - Remo -:-BRAZILIA: Paraibano - Play-off
01:30Botafogo PB - Serra Branca -:-21:00Sousa - Treze -:-
BRAZILIA: Paulista - Play-off
22:00Santos - Palmeiras -:-BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
16:10Juventus-SP - Velo Clube -:-BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
00:15Marilia - Votuporanguense -:-BRAZILIA: Potiguar - Al doilea tur
20:30Santa Cruz de Natal - ABC -:-BRAZILIA: Rondoniense
21:30Genus - Ji-Parana -:-23:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-
BRAZILIA: Roraimense - Primul tur
00:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-BRAZILIA: Sergipano - Play-off
22:00Lagarto - Sergipe -:-BRAZILIA: Sul-Matogrossense - Play-off
00:00Corumbaense - Dourados -:-22:00Portuguesa MS - Operario MS -:-
BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
22:00CSA - SC Penedense -:-BRAZILIA: Baiano U20
20:00Leonico U20 - Jacobina U20 -:-20:00Vitoria da Conquista U20 - Grapiuna U20 -:-
BRAZILIA: Capixaba U20
23:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-20:00Nova Venecia U20 - CTE Colatina U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Barra FC U20 - Inter de Lages U20 -:-20:00Chapecoense-SC U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
20:30Guapo M19 U20 - Aparecida EC U20 -:-20:30Jataiense U20 - Guanabara City U20 -:-
BULGARIA: Parva liga
15:30Botev Plovdiv - Cherno More -:-18:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-
BULGARIA: Vtora liga
16:00Chernomorets 1919 - Strumska Slava -:-16:00Spartak Pleven - Ludogorets II -:-
16:00Svoge - Chernomorets Balchik -:-
BULGARIA: Third League - South-East
16:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-BULGARIA: Third League - South-West
14:00CSKA Sofia II - Kostinbrod -:-BULGARIA: Third League - North-East
15:00Dunav Ruse II - Fratria -:-15:00Spartak II - Benkovski -:-
BULGARIA: Third League - North-West
15:00Botev Vratsa II - Sevlievo -:-CAMBODGIA: CPL
10:45Angkor Tiger - Phnom Penh Crown -:-10:45Prey Veng - Svay Rieng -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Canon Yaounde - Cotonsport -:-15:00Colombe - Stade Renard -:-
15:00Dynamo Douala - Gazelle -:-
15:00Victoria United - Yong Sports Academy -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:00Aigle Royal - Avion Academy -:-15:00APEJES Academy - Les Astres -:-
15:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-
15:00Bamenda - Union Douala -:-
15:00Fauve Azur Elite - Fovu Baham -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
16:00AmânatBafoussam - Aigle Moungo -:-16:00AmânatDragon de Yaounde - Bafmeng United -:-
16:00AmânatEding Sport - Panthere -:-
16:00AmânatFeutcheu - Tonnerre -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
16:00AmânatAS Fap - Leopard de Douala -:-16:00AmânatIsohsa - Foncha -:-
16:00AmânatRenaissance - FC Rangers of Bafut -:-
16:00AmânatYafoot - Unisport Bafang -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45Algoy - As Dgssie -:-16:45Elect Sport - Ascot -:-
16:45Renaissance - AS Psi -:-
CHILE: Primera División
23:00Colo Colo - Everton -:-01:30Copiapo - U. Calera -:-
23:00Cobreloa - U. De Chile -:-
CHILE: Primera B
23:00Curico Unido - La Serena -:-01:30Deportes Temuco - Rangers -:-
17:00S. Wanderers - Magallanes -:-
17:00U. De Concepcion - Recoleta -:-
23:00San Luis - Antofagasta -:-
CHILE: Segunda Division
23:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-01:30Concon National - Real San Joaquin -:-
23:00General Velasquez - Melipilla -:-
CHILE: Primera Division Women
23:00A. Italiano F - U. Catolica F -:-16:00Cobresal F - U. De Chile F -:-
CHINA: Super League
09:30Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger -:-13:35Shandong Taishan - Shanghai Shenhua -:-
14:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional -:-
CHINA: Liga Jia
09:30Suzhou Dongwu - Foshan Nanshi -:-13:30Guangxi Pingguo Haliao - Wuxi Wugou -:-
13:30Nanjing City - Liaoning Tieren -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao Red Lions -:-
CHINA: Liga Yi
09:00Beijing Technology - Rizhao Yuqi -:-09:00Taian Tiankuang - Nantong Haimen -:-
09:30Shanghai Port B - Hunan Billows -:-
10:00Shenzhen Juniors - Quanzhou Yassin -:-
12:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Dark Horse -:-
CHINA: Super League Women
09:00Guangdong Meizhou F - Shanghai RCB F -:-09:00Jiangsu Suning F - Beijing Beikong F -:-
09:00Shandong SL F - Changchun Dazhong F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă campionat
16:00AEK Larnaca - APOEL -:-18:00Aris - Anorthosis -:-
18:30Omonia - Pafos -:-
CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare
15:30Achyronas-Onisilos - M.E.A.P. Nisou -:-COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
17:30Academie de FAD - Mouna -:-20:00AS Denguele - San Pedro -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:10Pasto - Once Caldas -:-01:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-
03:30Fortaleza - Millonarios -:-
21:00Santa Fe - Patriotas -:-
23:10Pereira - Bucaramanga -:-
COLUMBIA: Liga Women
18:00Santa Fe F - La Equidad F -:-CONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Inter Club -:-CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
15:30Maniema - AS Vita Club -:-CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatSimba - US Panda -:-COREEA DE SUD: K League 1
07:00Gangwon - Seoul -:-09:30Gwangju - Daegu -:-
COREEA DE SUD: K League 2
07:00Bucheon - Gyeongnam -:-07:00Jeonnam - Cheonan City -:-
09:30Suwon Bluewings - Busan -:-
COREEA DE SUD: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gangneung -:-07:00Pocheon - Gyeongju KHNP -:-
07:00Yangpyeong - Chuncheon -:-
08:00Yeoju Citizen - Siheung Citizen -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Saprissa - Herediano -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
03:00Guadalupe - CS Uruguay -:-19:00ADR Jicaral - Marineros PFC -:-
19:00Consultants Desamparados - Santa Ana -:-
19:15AD Sarchi - Cofutpa -:-
22:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
14:00Randers - Lyngby -:-16:00Viborg - Hvidovre IF -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
14:00Helsingor - Naestved -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
01:00Cumbaya - El Nacional -:-20:00U. Catolica - Orense -:-
22:30Dep. Cuenca - Delfin -:-
EGIPT: Premier League
21:30Ceramica Cleopatra - ZED -:-21:30El Gounah - Arab Contractors -:-
21:30Ismaily - Smouha -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
02:00Alianza FC - Aguila -:-02:30Municipal Limeno - 11 Deportivo -:-
03:30FAS - Luis Angel Firpo -:-
23:15Dragon - Jocoro -:-
23:30Fuerte San Francisco - Metapan -:-
23:30Platense Municipal - Santa Tecla -:-
ELVEŢIA: Promotion League
16:00Servette U21 - Delemont -:-EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
20:00Al Arabi - Masfut -:-20:00Al Hamriyah - Al Fujairah -:-
20:00Al Jazira Hamra - Al Rams -:-
20:00Dibba Al Hisn - Masafi -:-
20:00Gulf United - Dubai City -:-
ESTONIA: Meistriliiga
11:30Tammeka - Flora -:-13:30Levadia - Paide -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Ethiopia Nigd Bank - Dire Dawa -:-18:00Sidama Bunna - Shashemene Kenema -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
14:30PSG F - Dijon F -:-21:00Lyon F - Le Havre F -:-
FRANŢA: Division 2 Women
13:00Rodez F - Lens F -:-14:00Marseille F - Orleans F -:-
15:00Le Mans F - Nantes F -:-
15:00Metz F - Thonon Evian F -:-
15:00Montauban F - Albi-Marssac F -:-
15:00Nice F - Strasbourg F -:-
GABON: Championnat D1
16:30CF Mounana - FC Libreville -:-16:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
16:30Missile - Dikaki -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Dusheti - Rustavi -:-14:00Khobi - Bolnisi -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
13:30Furth - Hamburger SV -:-13:30Magdeburg - Hannover -:-
13:30Schalke - Karlsruher -:-
13:30St. Pauli - Paderborn -:-
13:30Wehen - Osnabruck -:-
GERMANIA: 3. Liga
13:30Viktoria Koln - Lubeck -:-16:30Verl - Sandhausen -:-
19:30Bielefeld - Duisburg -:-
GERMANIA: Regionalliga North
13:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-GERMANIA: Regionalliga Nordost
13:00Viktoria Berlin - Babelsberg -:-14:00Chemnitzer - Zwickau -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
14:00Paderborn II - Rodinghausen -:-14:00Wegberg-Beeck - Koln II -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Diefflen - Morlautern -:-GERMANIA: 2. Bundesliga Women
11:00Bayern II F - Monchengladbach F -:-11:00Jena F - Meppen F -:-
11:00Sand F - Ingolstadt F -:-
14:00Frankfurt II F - Potsdam F -:-
14:00Gutersloh F - Andernach F -:-
14:00Weinberg F - Wolfsburg II F -:-
GERMANIA: DFB Pokal - Feminin
15:45Bayern F - Eintracht Frankfurt F -:-GHANA: Ghanaian Cup
17:00Bofoakwa Tano - Skyy -:-17:00Legon Cities - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League
16:30Europa Point - Lynx -:-19:30Lincoln - Europa FC -:-
GRECIA: Super League - Grupă campionat
17:00Panathinaikos - PAOK -:-19:30AEK - Olympiakos -:-
19:30Aris - Lamia -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
13:30Kalamata - PAE Chania -:-15:45Athens Kallithea - Ionikos -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Aris Avatou - Panthrakikos -:-15:00Chaniotis - Aetos Varvaras -:-
15:00Kavala - Chrisoupolis -:-
15:00M. Alexandros Agia Marina - Apollon Paralimniou -:-
15:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
15:00Orestis Orestiadas - Epanomi -:-
15:00Thermaikos FC - Poseidonas Michanionas -:-
15:00Veria - Doxa Dramas -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2
15:00Asteras Petriti - Ethnikos Neou -:-15:00Eordaikos - Anagennisi Arta -:-
15:00Kastoria - Thyella Katsikas -:-
15:00Lefkimmi - Asteras Stavrou -:-
15:00Svoronos FC - Kileler -:-
15:00Thesprotos - AO Trikala -:-
15:00Vataniakos - Nea Artaki -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Afantou - Panelefsiniakos -:-15:00Filiatron - Thyella D. -:-
15:00Ialisos - Rodos -:-
15:00Kyanos A. V. - PAO Varda -:-
15:00Mykonos - Korinthos -:-
15:00Vyzas - Panegialios -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
13:30Ellopiakos - Atsalenios -:-15:00AO Ilisiakos - Episkopi -:-
15:00Aris Petroupolis - Almyros Gaziou -:-
15:00Atromitos Piraeus - Agios Nikolaos -:-
15:00E. Piraeus - Fostiras -:-
15:00Ermis Z. - Panionios -:-
15:00Ipato - Proodeftiki -:-
15:00Paraskevi - Peramaikos -:-
15:00Smyrnis - Chaidari -:-
GRECIA: Division A Women
12:00Asteras T. F - Kastoria F -:-14:00Panathinaikos F - Atromitou F -:-
15:00AEK F - Olimpiada Imittou F -:-
15:00OFI Crete F - Rethymniakos F -:-
15:00PAOK F - AEL Larissa F -:-
15:00Seirines Grevenon F - Trikala F -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
00:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Hafia - SOAR -:-18:00Kamsar - Sequence -:-
18:00Milo FC - Kaloum Star -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-22:00Capoise - Ouanaminthe -:-
22:00Cavaly - Racing Haitien -:-
23:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
01:00Real Espana - Olancho -:-03:15Victoria - Motagua -:-
23:00Genesis - Marathon -:-
HONG KONG: Premier League
09:00North District - Tai Po -:-10:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-
12:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-
INDIA: ISL
16:00Mohun Bagan - Chennaiyin -:-INDIA: I-League
13:00Sreenidi Deccan - Rajasthan United -:-IORDANIA: Premier League
21:30Al-Faisaly Amman - Al Wehdat -:-21:30Al Jalil - Al Ahli -:-
IRAK: Super League
21:30Al Zawraa - Al Najaf -:-21:30Baghdad - Naft Missan -:-
21:30Duhok - Al Quwa Al Jawiya -:-
21:30Karbala - Newroz -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
19:30M. Haifa - Maccabi Bnei Raina -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
19:00Netanya - B. Jerusalem -:-JAMAICA: Premier League
22:30Dunbeholden - Cavalier -:-22:30Harbour View - Montego Bay -:-
22:30Humble Lions - Mount Pleasant -:-
22:30Lime Hall Academy - Tivoli -:-
22:30Molynes - Waterhouse -:-
JAPONIA: J3 League
06:00Tottori - Vanraure -:-07:00Fukushima Utd - YSCC -:-
07:00Grulla Morioka - Tegevajaro Miyazaki -:-
07:00Kitakyushu - Omiya Ardija -:-
07:00Nara Club - Kanazawa -:-
07:00Yamaga - Gifu -:-
JAPONIA: WE League Women
07:00C-Osaka F - Inac Kobe Leonesa F -:-07:00Hiroshima F - JEF United F -:-
07:00Parceiro Nagano F - Urawa F -:-
07:00Saitama F - Omiya Ardija F -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Women
06:00Gunma F - Setagaya Sfida FC F -:-06:00Miyazaki F - Yokohama FC Seagulls F -:-
06:00Nittaidai F - Kunoichi F -:-
KAZAHSTAN: Premier League
11:00Aktobe - Zhenis -:-11:00Kyzylzhar - Tobol -:-
13:30FC Astana - Yelimay Semey -:-
16:00Ordabasy - Kairat Almaty -:-
KENYA: Super League
12:00Mulembe United - Mathare Utd. -:-14:00Gusii - Mombasa Elite -:-
14:00Kibera - Silibwet -:-
14:00MCF - Kajiado -:-
KENYA: FKF Cup
11:00Compel - Mara Sugar -:-14:00Assad - Denmak -:-
14:00Shabana - Leopards -:-
14:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks -:-
KOSOVO: Superliga
13:00Feronikeli - Fushe Kosova -:-13:00Gjilani - Dukagjini -:-
13:00KF Llapi - Liria -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
20:30Al Jahra - Kazma SC -:-20:30Al Shabab - Khaitan -:-
LESOTHO: Premier League
15:00ACE Maseru - Machokha -:-15:00Likila - Defence Force -:-
15:00Liphakoe - Lioli -:-
15:00Manonyane - Lijabatho -:-
15:00Naughty Boys - CCX -:-
LETONIA: Virsliga
13:00Grobina - Auda -:-15:00Valmiera - Riga FC -:-
LITUANIA: A Lyga
14:00Suduva - Dainava Alytus -:-17:25Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
14:00Qatar U23 - China U23 -:-LUME: Meciuri amicale între cluburi
13:00Traeff (Nor) - Byåsen (Nor) -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
14:00Bhutan F - Hong Kong F -:-MACAU: Elite League
09:00Sporting Macau - Lun Lok -:-MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
15:00Brera Strumica - Rabotnicki -:-15:00KF Gostivar - Makedonija GP -:-
15:00Shkendija - Bregalnica -:-
15:00Struga - Voska Sport -:-
MAROC: Coupe du Trone
00:00Raja Casablanca - Safi -:-00:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
00:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Nouadhibou - Pompiers -:-02:30Douane - SNIM -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura
03:00Monterrey - Guadalajara -:-03:00Pachuca - Toluca -:-
05:05U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A
00:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-00:00Colima FC - Alacranes -:-
00:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
01:00Cafetaleros - Canamy -:-
01:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
01:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
01:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
02:00Lobos ULMX - Halcones de Zapopan -:-
03:00Porto Palmeiras - Deportiva Venados -:-
20:00Montaneses - Pioneros -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B
00:00CDM - Canoneros -:-00:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
17:00Atlas U23 - Queretaro U23 -:-17:00Juarez U23 - Santos Laguna U23 -:-
17:00Necaxa U23 - Leon U23 -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
01:00Atl. San Luis F - Pachuca F -:-05:10Juarez F - Toluca F -:-
20:05Guadalajara F - Atlas F -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
15:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-17:00Milsami - S. Tiraspol -:-
MONGOLIA: Premier League
11:15Khangarid - Deren -:-14:15Khaan Khuns-Erchim - Khoromkhon -:-
MUNTENEGRU: Druga Liga
15:00Berane - Otrant -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Rainbow - Rakhine United -:-11:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-
11:00Yangon Utd - Chinland -:-
11:30Shan Utd - Kachin United -:-
NORVEGIA: Eliteserien
18:00Odd - Haugesund -:-OLANDA: Eredivisie
12:15Zwolle - Ajax -:-14:30Feyenoord - Utrecht -:-
14:30Twente - Heracles -:-
16:45Almere City - FC Volendam -:-
OLANDA: Eredivisie - Feminin
12:15Alkmaar F - PSV F -:-14:30Heerenveen F - Ajax F -:-
OMAN: Professional League
20:00Al Seeb - Oman Club -:-20:00Al-Shabab - Al Nasr -:-
20:00Dhofar - Sohar -:-
20:00Ibri - Al Nahda -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-02:30Libertad - Olimpia Asuncion -:-
23:30Sol De America - General Caballero JLM -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:45Melgar - Cienciano -:-03:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:-
20:00Huancayo - ADT Tarma -:-
22:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-
22:30Cajamarca - Sporting Cristal -:-
PERU: Liga Women
17:30Sporting Cristal F - Ayacucho F -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
19:00Vizela - Casa Pia -:-PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare
17:00Atletico - Braga B -:-19:00Alverca - Lusitania FC -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
19:15Benfica F - Sporting F -:-QATAR: QSL
20:30Al Markhiya - Al-Sadd -:-20:30Al-Rayyan - Al-Duhail -:-
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA
15:00Hradec Kralove - Karvina -:-15:00Mlada Boleslav - Zlin -:-
15:00Ostrava - Teplice -:-
18:00Ceske Budejovice - Sparta Praga -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
10:15Zizkov - Sigma Olomouc B -:-REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
10:15Bohemians 1905 B - Motorlet Prague -:-10:15Slavia Praga B - FK Robstav -:-
11:00Taborsko akademie - Karlovy Vary -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
10:15Pardubice B - Liberec B -:-REPUBLICA CEHĂ: MSFL
10:15Ostrava B - Rosice -:-15:00Znojmo - Hlucin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
14:00Admira Prague B - Kladno -:-REPUBLICA CEHĂ: Division D
15:00Tasovice - Brno B -:-REPUBLICA CEHĂ: Division E
15:00Strani - Rymarov -:-15:00Vsechovice - Kostelec na Hane -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
15:00Bruntal - Bilovec -:-15:00Polanka nad Odrou - Repiste -:-
15:00Sumperk - Frenstat p. R. -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
15:00Junior Strakonice - TJ Osek -:-REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
16:30Ceska Skalice - Chlumec nad Cidlinou B -:-16:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
16:30Jaromer - Nachod -:-
16:30Lazne Belohrad - Rychnov n. Kneznou -:-
16:30Tyniste n. Orl. - Dobruska -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
15:00Brodek u Prerova - Zelatovice -:-15:00Dolany - Velke Losiny -:-
15:00SK Lipova - Bohunovice -:-
15:00Zabreh - Belotin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
15:00Lanskroun - Holice -:-15:00Lazne Bohdanec - SK Pardubicky -:-
15:00Prosetin - Prelouc -:-
15:00Svitavy - Moravany -:-
15:00Vysoke Myto B - Litomysl -:-
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
16:30Zruc - Holysov -:-REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
16:30Poricany - Sedlcany -:-16:30Pruhonice - Povltavska FA B -:-
16:30Sokolec - Tochovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
15:00Pacov - Bystrice n. Pern. -:-15:30Nove Mesto na Morave B - Velke Mezirici B -:-
15:30Rapotice - Sapeli Polna -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
10:15Brumov - Hluk -:-15:00Francova Lhota - Luhacovice -:-
15:00Hrachovec - Morkovice -:-
15:00Nevsova - Stitna nad Vlari -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women
14:00Slovacko F - Sparta Praga F -:-REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women
16:00Hradec Kralove F - Olomouc F -:-RÉUNION: Regionale 1
14:00Excelsior - Sainte-Suzanne -:-14:00Piton - JS Gauloise -:-
14:00Sainte Rose - Trois Bassins -:-
14:00Saint-Pauloise - Ravine Blanche -:-
14:00St. Louis - Saint-Denis -:-
14:00Tamponnaise - Jeanne d'Arc -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
12:00CSM Alexandria F - Banat F -:-RUSIA: Premier League
13:00F. Voronezh - Orenburg -:-15:30Kazan - Akhmat Grozny -:-
18:30Lok. Moscova - Krasnodar -:-
RUSIA: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk -:-16:30Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Legion Makhachkala - Kholding -:-15:00Rubin Yalta - Kamensk-Shakhtinsky -:-
RUSIA: Supreme Division Women
10:30Samara F - Sp. Moscova F -:-13:00FK Rostov F - Din. Moscova F -:-
16:00Zenit F - Kazan F -:-
RWANDA: Premier League
15:00APR - Muhazi United -:-15:00Bugesera - Etincelles -:-
15:00Sunrise - AS Kigali -:-
SCOŢIA: Premiership
13:00Livingston - Celtic -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
13:10Partick Thistle F - Hearts F -:-15:00Rangers F - Hibernian F -:-
17:10Glasgow City F - Celtic F -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
14:00Montrose F - Hamilton F -:-17:00Dundee Utd F - Spartans F -:-
17:00Motherwell F - Aberdeen F -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:00Jedinstvo Surcin - Padinska Skela -:-16:00Zvezdara - Polet Dorcol -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:00Borac Sajkas - Sloven Ruma -:-16:00Omladinac NB - Tisa Adorjan -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
11:00SFS Borac - Sindjelic -:-15:30Buducnost Popovac - Jagodina -:-
15:30Vlasina - Paracin -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
15:30Vrelo Sport - Takovo -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15AmânatBai Bureh Warriors - Kallon -:-18:15Bhantal - Old Edwardians -:-
18:15AmânatDiamond Stars - Freetown City -:-
18:15AmânatEast End Lions - Ports Authority -:-
18:30Bai Bureh Warriors - Wilberforce Strikers -:-
18:30Kahunla - Real Republicans -:-
18:30Wusum Stars - Luawa -:-
SIRIA: Premier League
14:00Al Wahda - Wathbah -:-SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
17:30Trnava - Zilina -:-SLOVACIA: 2. liga
10:30Zilina B - Malzenice -:-SLOVACIA: 3. Liga - East
15:00Filakovo - 1.FK Svidnik -:-15:00Kalinovo - Slavia TU Kosice -:-
15:00Oravske Vesele - R. Sobota -:-
15:00Spisske Podhradie - Vranov -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
15:00Kovacova - Medzibrod -:-15:00Krasno - Sokol Zubrohlava -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
15:00FK Cana - Velky Saris -:-15:00Gerlachov - Lok. Kosice -:-
15:00Medzev - Kezmarok -:-
15:00Medzilaborce - Rudnany -:-
15:00Mladost Kalsa - Poprad -:-
15:00Pavlovce n. Uhom - Kechnec -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
15:00Blava Jaslovske Bohunice - Banik Prievidza -:-15:00Imel - Boleraz -:-
15:00Levice - Gabcikovo -:-
15:00Trebatice - Gbely -:-
15:00Trstice - Z. Moravce-Vrable B -:-
SPANIA: LaLiga2
14:00Alcorcon - Amorebieta -:-16:15Ferrol - Elche -:-
16:15Zaragoza - Tenerife -:-
18:30R. Oviedo - Villarreal B -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
12:00Ponferradina - Gimnastic -:-16:00Cultural Leonesa - Lugo -:-
19:00Arenteiro - R. Sociedad B -:-
19:00Osasuna B - Barcelona B -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
12:00Atl. Madrid B - CF Intercity -:-12:00Baleares - Real Madrid B -:-
12:00Melilla - Sanluqueno -:-
12:00San Fernando - UD Ibiza -:-
16:00Malaga - Linares -:-
20:00Murcia - Granada B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Dep. Fabril - Langreo -:-16:00Rayo Cantabria - Real Aviles -:-
16:30Compostela - Guijuelo -:-
17:00Marino de Luanco - R. Oviedo B -:-
17:30Covadonga - Coruxo -:-
18:00Zamora - Torrelavega -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
12:00Alaves B - Mutilvera -:-12:00Utebo FC - Zaragoza B -:-
17:00Gernika - Real Sociedad C -:-
17:00Izarra - Arenas Club -:-
18:00UD Logrones - Tudelano -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
11:00Valencia B - Formentera -:-12:00Espanyol B - Torrent -:-
12:00Manresa - Cerdanyola -:-
12:00Pena Deportiva - Penya Indep. -:-
17:30Saguntino - CE Europa -:-
19:00Lleida - Sant Andreu -:-
19:00Terrassa - La Nucia -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 4
11:30Betis B - La Union -:-12:00Cadiz B - UCAM Murcia -:-
12:00CD Estepona - El Palo -:-
12:00Racing Cartagena MM - Sevilla B -:-
17:00Linense - Velez -:-
18:00Yeclano - Antoniano -:-
18:30Aguilas FC - Cartagena B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
12:00Illescas - Guadalajara -:-12:00Villanovense - Mensajero -:-
12:30Montijo - CF Talavera -:-
13:00Atl. Paso - San Fernando -:-
17:00Badajoz - Getafe B -:-
17:00Navalcarnero - San Sebastian Reyes -:-
17:30Llerenense - Ursaria -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Cacereno -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Polvorin - Somozas -:-12:15Silva SD - UD Ourense -:-
17:00Arzua - Viveiro -:-
17:00Betanzos - Pontevedra B -:-
17:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
17:00Paiosaco - Arosa SC -:-
17:30Barbadas-Bentraces - Atletico Arteixo -:-
17:30Sarriana - Bergantinos -:-
18:00Estradense - Alondras -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Aviles Stadium - Condal -:-17:00Barcia - Praviano -:-
18:00Llanera - Gijon B -:-
18:15Gijon Industrial - Lenense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Atletico Mineros - Tropezon -:-18:00Naval Reinosa - Velarde -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
12:00Girona B - Badalona -:-12:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
11:00Patacona - Soneja -:-12:00Silla CF - Levante B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-18:00CD Mostoles - Alcorcon B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Becerril - Colegios Diocesanos -:-17:00Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
17:00Real Avila - Palencia CF -:-
17:00Salamanca - Leonesa B -:-
18:00Palencia CA - Almazan -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Arenas Armilla - Torredonjimeno -:-12:00Huetor Vega - Almeria B -:-
12:00Maracena - Ejido -:-
12:00Rincon - Torremolinos -:-
17:00Motril - Torre del Mar -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:00CD Gerena - Coria C.F. -:-16:30Cordoba B - Xerez D.F.C. -:-
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
18:00Xerez CD - Bollullos -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
10:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-12:00EG El Palmar CF - Alcantarilla -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Molinense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
18:00Moralo - CD Coria -:-19:30Jerez CF - Montehermoso -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
17:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
11:00Huesca B - Binefar -:-16:30Calamocha - Carinena -:-
17:00Borja - Cuarte -:-
17:30Caspe - CF Illueca -:-
17:30Ebro - Atletico Monzon -:-
17:30Tamarite - Almudevar -:-
17:45Epila - Ejea -:-
18:00Fraga - Fuentes -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
12:00Cazalegas - Tomelloso -:-12:00Villarrubia - Torrijos -:-
17:00Azuqueca - Quintanar del Rey -:-
17:00Conquense - La Solana -:-
17:00Marchamalo - San Clemente -:-
17:00Toledo - Socuellamos -:-
17:30Huracan de Balazote - Puertollano C.F. -:-
17:30Villacanas - Albacete B -:-
18:00Villarrobledo - Tarancon -:-
SPANIA: Liga F Women
12:00Huelva F - Costa Adeje Tenerife F -:-14:00Granada F - Madrid C. F -:-
16:00Athletic Bilbao F - Las Planas F -:-
18:00Levante F - Barcelona F -:-
SPANIA: Primera Federacion Women
12:00SE AEM F - Albacete F -:-12:30Barcelona B F - Alhama F -:-
17:30La Coruna F - CE Europa F -:-
SUA: MLS
01:30Charlotte - Cincinnati -:-01:30DC United - CF Montreal -:-
01:30Inter Miami - New York City -:-
01:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
01:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
02:30Austin FC - FC Dallas -:-
02:30Houston Dynamo - San Jose Earthquakes -:-
02:30Nashville SC - Columbus Crew -:-
03:30Real Salt Lake - St. Louis City -:-
04:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-
04:30Vancouver Whitecaps - Portland Timbers -:-
21:30Atlanta Utd - Chicago Fire -:-
SUA: USL Championship
01:00Indy Eleven - Detroit -:-01:00Miami FC - Charleston -:-
01:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
02:30San Antonio - Monterey Bay -:-
04:00Oakland Roots - Las Vegas Lights -:-
04:00Orange County SC - FC Tulsa -:-
04:00Sacramento Republic - Memphis -:-
04:30Phoenix Rising - New Mexico -:-
SUA: MLS Next Pro
23:00Vancouver 2 - Portland Timbers 2 -:-02:00Huntsville - Columbus Crew 2 -:-
21:00New England Revolution II - Carolina Core -:-
23:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-
SUA: USL League One
01:30AmânatChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-SUA: NISA
23:00AmânatSavannah Clovers - LA Force -:-22:00AmânatClub de Lyon - Irvine Zeta -:-
SUA: NWSL Women
01:00North Carolina Courage F - Gotham F -:-01:30Portland Thorns F - Racing Louisville F -:-
04:00Bay FC F - Houston Dash F -:-
19:00Washington F - Utah Royals F -:-
SUEDIA: Allsvenskan
14:00GAIS - Brommapojkarna -:-14:00Hammarby - Kalmar -:-
16:30Hacken - Mjallby -:-
SUEDIA: Superettan
15:00Landskrona - Sandviken -:-15:00Trelleborg - Oddevold -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
14:00Pitea - Assyriska FF -:-14:30Sollentuna - Umeå -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
16:00Angelholm - Norrby -:-16:00Onsala - Ariana -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
13:00Dalkurd - Kungsangen -:-13:00IK Franke - Arlanda -:-
14:00Falu - Sandvikens AIK -:-
14:00Skiljebo - Farsta -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
13:00Högaborgs - Rappe GOIF -:-13:00Karlskrona - IFK Trelleborg -:-
14:00IFK Berga - Balkan -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Atvidaberg - Huddinge -:-16:00Haninge - BK Ljungsbro -:-
16:00Syrianska - Mjolby AI FF -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
14:00Jonsereds - Lindome -:-SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin - Play-off
18:00Hammarby F - Hacken F -:-SURINAME: SML
01:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-22:30Voorwaarts - Notch -:-
TAILANDA: Thai League 1
12:30Buriram - Chiangrai -:-13:00Muangthong - Police Tero -:-
13:30Bangkok Utd - Chonburi -:-
14:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom -:-
TAILANDA: Thai League 2
12:30Lampang - Samut Prakan City -:-13:00Phrae - Kanchanaburi -:-
13:30Suphanburi - Nakhon Si -:-
14:00Customs Utd - Chanthaburi -:-
TOGO: Championnat National
16:00AmânatBarracuda - Dynamic Togol. -:-16:00AmânatBinah - Gomido -:-
16:00AmânatEntente II - Unisport -:-
16:00AmânatGbikinti Bassar - Tambo -:-
16:00AmânatKakadl - Gbohloe-Su -:-
16:00AmânatKara - ASC Kara -:-
16:00AmânatOTR - Doumbe -:-
16:00AmânatSemassi - Espoir -:-
17:00ASC Kara - Kakadl -:-
17:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
17:00Espoir - Binah -:-
17:00Gbohloe-Su - Kara -:-
17:00OTR - Entente II -:-
17:00Semassi - Tambo -:-
ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă campionat
15:00Swansea F - Cardiff City F -:-15:00Wrexham F - Aberystwyth F -:-
ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă retrogradare
15:00Cardiff Met. F - Pontypridd F -:-15:00TNS F - Barry F -:-
UCRAINA: Premier League
12:00Minaj - Oleksandriya -:-14:30Vorskla - Dyn. Kyiv -:-
14:30Zorya - Metalist 1925 -:-
17:00Kolos Kovalivka - Dnipro-1 -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
11:30Metalist Kharkiv - MFC Metalurh -:-UCRAINA: Druha Liga
11:00Real Pharma - Karpaty Lviv 2 -:-12:00Kremin 2 - Druzhba Myrivka -:-
13:00Lokomotyv Kyiv - Kudrivka -:-
UCRAINA: U19 League
11:00Rukh Lviv U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
11:00Dnipro-1 F - Dyn. Kyiv F -:-UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Gadaffi -:-UNGARIA: OTP Bank Liga
15:30Paks - Ujpest -:-18:00Mezokovesd - Ferencvaros -:-
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
16:00Budafoki - Honved -:-16:00Soroksar - Haladas -:-
17:00Ajka - Gyirmot -:-
17:00Kazincbarcika - Csakvari -:-
17:00Pecsi - Kozarmisleny -:-
17:00Szeged - Tiszakecske -:-
17:00Vasas - BVSC-Zuglo -:-
UNGARIA: NB III - Northeast
11:00Kisvarda II - Tiszafuredi -:-11:00Ujpest II - Putnok VSE -:-
14:00REAC - DVTK II -:-
16:00Debreceni EAC - Senyo Carnifex -:-
16:00Hatvan - Cigand SE -:-
16:00SBTC - Eger SE -:-
16:00Tiszaujvaros - Gyongyosi -:-
UNGARIA: NB III - Northwest
11:00Gyirmot II - Csornai -:-16:00Dorogi - III. Keruleti TVE -:-
16:00Haladas Zanati - Győr II -:-
16:00Kelen - Balatonfuredi -:-
16:00SC Sopron - Budaorsi -:-
16:00Tatabanya - Bicskei -:-
UNGARIA: NB III - Southeast
11:00Honved II - ESMTK Budapest -:-11:00Kecskemeti II - Korosladany MSK -:-
11:00Vasas II - Monori -:-
16:00Cegledi - Szolnoki -:-
16:00FC Dabas - Elore -:-
16:00Fuzesgyarmati SK - Szeged II -:-
16:00Martfui - Bekescsaba -:-
16:00Penzugyor - Hodmezovasarhely FC -:-
UNGARIA: NB III - Southwest
11:00Ferencvaros II - Mohacsi -:-11:00MTK II - Ivancsa -:-
16:00Dunafoldvar - PTE-PEAC -:-
16:00Gardony Varosi - Fehervar FC II -:-
16:00Majosi - Dunaujvaros PASE -:-
16:00Nagykanizsa - Szentlorinc -:-
16:00Szekszardi - Kaposvar -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Defensor Sp. - Danubio -:-20:00Progreso - Maldonado -:-
22:30Miramar - Cerro CA -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
02:30La Luz - Albion -:-15:00Rentistas - Montevideo City -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-16:00Olympic - Neftchi Fargona -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:45Caracas - Inter de Barinas -:-02:30Portuguesa - Carabobo -:-
22:00Estudiantes M. - La Guaira -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:30Academia Rey - Aragua -:-21:30Urena - El Vigia -:-
23:00Bolivar - Miranda -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-13:00Binh Dinh - Ho Chi Minh -:-
13:00Thanh Hoa - Cong An -:-
14:15Hanoi FC - Nam Dinh -:-
VIETNAM: V.League 2
12:00Long An - Hue -:-13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.