REFRESH

Fotbal » 14.08.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

16:00Nottingham - West Ham -:-
18:30Chelsea - Tottenham -:-

FRANŢA: Ligue 1

14:00Lorient - Lyon -:-
16:00AC Ajaccio - Lens -:-
16:00Auxerre - Angers -:-
16:00Reims - Clermont -:-
16:00Troyes - Toulouse -:-
18:05Nice - Strasbourg -:-
21:45Brest - Marseille -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Mainz - Union Berlin -:-
18:30Bayern - Wolfsburg -:-

ITALIA: Serie A

19:30Fiorentina - Cremonese -:-
19:30Lazio - Bologna -:-
21:45Salernitana - AS Roma -:-
21:45Spezia - Empoli -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Superliga

13:30FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
16:00Univ. Craiova - CS Mioveni -:-
18:30CFR Cluj - FC Botoșani -:-
21:30FCSB - Chindia Târgoviște -:-

ROMÂNIA: Liga 2

13:30FC Brasov - Baia Mare -:-

SPANIA: LaLiga

18:30Cadiz - Real Sociedad -:-
20:30Valencia - Girona -:-
23:00Almeria - Real Madrid -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Orlando - Chippa United -:-
18:30TS Galaxy - Supersport -:-

ANGLIA: Championship

16:00Middlesbrough - Sheffield Utd -:-
17:00Blackburn - West Brom -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Potters Bar - Herne Bay -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Blackburn U21 - Wolves U21 -:-
16:00Manchester City U21 - Leicester U21 -:-
17:00Brighton U21 - Liverpool U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Lanus - Independiente -:-
02:30River Plate - Newells Old Boys -:-
21:30Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. -:-
00:00Argentinos Jrs - Union Santa Fe -:-
00:00Estudiantes - Talleres Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Instituto - Dep. Riestra -:-
19:00Tristan Suarez - All Boys -:-
20:00Guillermo Brown - Atletico Atlanta -:-
20:45Chacarita Juniors - San Martin S.J. -:-
21:00Almagro - Deportivo Madryn -:-
21:00Brown Adrogue - Chaco For Ever -:-
21:00Def. de Belgrano - San Telmo -:-
21:00Quilmes - Flandria -:-
22:00Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto -:-
22:30CA Mitre - Villa Dalmine -:-
23:40San Martin Tucuman - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00Antoniana - Douglas Haig -:-
23:00Atletico Parana - San Martin Formosa -:-
23:00Boca Unidos - Sarmiento Resistencia -:-
23:00CDJU Gualeguaychu - Sportivo Belgrano -:-
23:00Cipolletti - Desamparados -:-
23:00Ciudad Bolivar - Sportivo Estudiantes -:-
23:00Club Sportivo Penarol - Sol de Mayo -:-
23:00Crucero del Norte - Defensores Belgrano VR -:-
23:00Ferro Gen. Pico - Argentino MM -:-
23:00Gimnasia E.R. - Racing Cordoba -:-
23:00Gimnasia y Tiro - Def. Pronunciamiento -:-
23:00Huracan Las Heras - Independiente Chivilcoy -:-
23:00Juventud Unida Universitario - Circulo Deportivo -:-
23:00Sansinena - Olimpo -:-
23:00Sportivo Las Parejas - Central Norte -:-
23:00Villa Mitre - Camioneros Buenos Aires -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

21:30Colegiales - San Miguel -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

23:00Atlas - Claypole -:-
23:00Central Cordoba - Argentino de Merlo -:-
23:00Deportivo Espanol - Puerto Nuevo -:-
23:00El Porvenir - Real Pilar -:-
23:00Excursionistas - Victoriano A. -:-
23:00Leandro N. Alem - General Lamadrid -:-
23:00Liniers - Club Lujan -:-
23:00Midland - Laferrere -:-
23:00Sportivo Italiano - Berazategui -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

23:00Deportivo Muniz - Central Ballester -:-
23:00Deportivo Paraguayo - Yupanqui -:-
23:00Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
23:00Mercedes - CSR Espanol -:-
23:00Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARMENIA: First League

16:00Alashkert 2 - Syunik -:-
16:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 -:-
16:00Lernayin Artsakh 2 - West Armenia -:-
16:00Pyunik 2 - Mika Jerevan -:-
16:00Shirak 2 - BKMA 2 -:-
16:00Urartu 2 - FC Gandzasar -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Monaro Panthers -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Lake Macquarie - Cooks Hill United -:-
07:00Newcastle Olympic - Lambton J. -:-
07:00Valentine - Weston Workers -:-

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

09:00Blacktown - APIA Leichhardt -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Brisbane City - Capalaba FC -:-
09:00Eastern Suburbs - Brisbane U21 -:-
09:00Gold Coast Knights - Olympic FC -:-
09:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd -:-
09:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Heidelberg - Avondale FC -:-
08:00St Albans - Oakleigh -:-

AUSTRALIA: Australia Cup

07:00Sydney Utd - Western United -:-
09:00Peninsula - Green Gully -:-

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Lustenau - Hartberg -:-
18:00LASK - Rapid Viena -:-
18:00Salzburg - Wolfsberger -:-

AUSTRIA: 2. Liga

11:30Kapfenberg - Lafnitz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

12:00Brauerei Egg - Rothis -:-
18:00RW Rankweil - Bregenz -:-

AZERBAIJAN: Premier League

17:20Gabala - Shamakhi -:-
19:30Neftci Baku - Kapaz -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

15:30Dnepr Mogilev - Soligorsk -:-
17:30BATE - Belshina -:-
19:30Arsenal Dzyarzhynsk - Din. Minsk -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Baranovici - Osipovichi -:-
15:00Orsha - Lokomotiv Gomel -:-
17:00Molodechno - Ostrovets -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Minsk 2 - Vitebsk 2 -:-
15:00Isloch 2 - Brest 2 -:-
16:00Slavia Mozyr 2 - Gomel 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

15:00Bobruichanka F - Smorgon F -:-
17:00FC Gomel F - Dnepr Mogilev F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

14:30St. Truiden - Anderlecht -:-
17:00Eupen - Antwerp -:-
19:30Leuven - Club Brugge -:-
22:00Waregem - Genk -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Genk U23 - Lierse K. -:-
21:00Anderlecht U23 - Deinze -:-

BELGIA: Cupa - Calificare

17:00Aalst - Mandel United -:-
17:00Arquet - Virton -:-
17:00Avanti - Linden -:-
17:00Biesme - Hamme -:-
17:00Binche - Wijgmaal -:-
17:00Bocholter - Entite Manageoise -:-
17:00Borght-Humbeek - Petegem -:-
17:00City Pirates - OC Charleroi -:-
17:00Deerlijk Sport - Overijse -:-
17:00Dender - Wetteren -:-
17:00Dessel - Wielsbeke -:-
17:00Diegem - Boom -:-
17:00Dikkelvenne - Herstal -:-
17:00Erpe-Mere - Lille -:-
17:00Fizoise - Roeselare Daisel -:-
17:00Francs Borains - Merelbeke -:-
17:00Gullegem - Witgoor Sport -:-
17:00Hades - Saint Eloois -:-
17:00Heist - Achel -:-
17:00Hombourg - Jong Lede -:-
17:00K. Berchem Sport - Patro Eisden -:-
17:00Knokke - ASV Geel -:-
17:00KRC Mechelen - Drongen -:-
17:00Lenaarts - Cappellen -:-
17:00Lokeren-Temse - Renaissance Mons -:-
17:00Londerzeel - RAAL La Louviere -:-
17:00Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw -:-
17:00Mariekerke - Wellen -:-
17:00Mormont - Hoogstraten -:-
17:00Namur - Tongeren -:-
17:00Ninove - Couvin-Mariembourg -:-
17:00Onhaye - Beringen -:-
17:00Ostiches - Acren -:-
17:00Oudenaarde - Berlare -:-
17:00Raeren - Tubize-Braine -:-
17:00Ranst - Houtvenne -:-
17:00Rebecquoise - Meux -:-
17:00Royal Gosselies - Wezel Sport -:-
17:00Sp. Hasselt - Union Bossiere Gembloux -:-
17:00Sprimont - Thes Sport -:-
17:00Tienen - Perwez -:-
17:00Trois-Ponts - Jette -:-
17:00URSL Vise - KRC Harelbeke -:-
17:00Verlaine - RFC Liege -:-
17:00Waremme - Ganshoren -:-
17:00Weerstand Koersel - Belisia Bilzen -:-
17:00Westhoek - Habay La Neuve -:-
17:00Zelzate - Olsa Brakel -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

00:15The Strongest - Palmaflor -:-
02:30Guabira - Independiente Petrolero -:-
22:00Nacional Potosi - J. Wilstermann -:-
00:15U. Sucre - Universitario de Vinto -:-

BOLIVIA: Nacional B - Primul tur

14:30Stormers SC - Real Candua -:-
16:15Mojocoya - Morro Municipal -:-
17:00Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
22:0024 de Septiembre - Destroyers -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:30Igman K. - Sarajevo -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:30Mrkonjic Grad - Krupa -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Corinthians - Palmeiras -:-
02:30Cuiaba - Juventude -:-
03:00Botafogo RJ - Atletico GO -:-
17:00Coritiba - Atletico-MG -:-
22:00Ceara - Fortaleza -:-
22:00Flamengo - Athletico-PR -:-
22:00Sao Paulo - Bragantino -:-
00:00America MG - Santos -:-

BRAZILIA: Serie B

00:30Guarani - Nautico -:-
02:30CRB - Gremio -:-
17:00Novorizontino - Criciuma -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Aparecidense - Botafogo PB -:-
23:00Botafogo SP - Remo -:-
23:00Campinense - Volta Redonda -:-
23:00Confianca - Atletico-CE -:-
23:00EC Sao Jose - AE Altos -:-
23:00Ferroviario - Ypiranga FC -:-
23:00Figueirense - ABC -:-
23:00Manaus - Mirassol -:-
23:00Paysandu - Floresta EC -:-
23:00Vitoria - Brasil de Pelotas -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

23:00Pouso Alegre - Parana -:-
01:00Moto Club - America-RN -:-
21:00Nova Venecia - Portuguesa RJ -:-
22:00Amazonas - Lagarto -:-
22:00ASA - Rio Branco -:-
22:00Tocantinopolis - Santa Cruz -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense 2 - Play-off

01:00Carlos Renaux - Inter de Lages -:-

BRAZILIA: Copa Paulista

16:00Rio Claro - Desportivo -:-
17:00Portuguesa - Juventus-SP -:-

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

22:00Vasco U20 - Palmeiras U20 -:-

BRAZILIA: Brasileiro Women - Play-off

23:00Ferroviaria F - Sao Paulo F -:-
23:00Flamengo F - Internacional F -:-
23:00Gremio F - Palmeiras F -:-
23:00Real Brasilia F - Corinthians F -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women - Play-off

21:00Bahia F - Minas ICESP F -:-

BULGARIA: Parva liga

18:15CSKA Sofia - Septemvri Sofia -:-
21:00Ludogorets - Levski -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00CSKA 1948 Sofia II - Botev II -:-

BULGARIA: Third League - South-East

18:30Haskovo - Spartak Plovdiv -:-
18:30Sliven - Lok. Plovdiv II -:-

BULGARIA: Third League - North-East

18:00Cherno More II - Ustrem Donchevo -:-
18:00Ludogorets III - Svetkavitsa -:-
18:00Riltzi - Dunav Ruse II -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Inter Star - Magara Young Boys -:-
16:00Musongati - Aigle Noir -:-
16:00Olympic S. - Bumamuru -:-
16:00Rukinzo - Flambeau du Centre -:-

CANADA: Canadian Premier League

00:00Pacific FC - Atl. Ottawa -:-
23:00York Utd - Edmonton -:-

CHILE: Primera División

03:30U. Calera - Antofagasta -:-
22:00La Serena - Huachipato -:-
00:30Colo Colo - Palestino -:-

CHILE: Primera B

01:15Arturo Fernandez Vial - U. De Concepcion -:-
19:30Rangers - Recoleta -:-

CHILE: Segunda Division

04:00Arica - Trasandino -:-
22:00Iberia - Rodelindo -:-
22:00Real San Joaquin - Lautaro -:-
23:00Limache - General Velasquez -:-

CHINA: Liga Jia

11:00Hebei Kungfu - Kunshan -:-
11:00Qingdao Youth Island - Beijing Sport University -:-
11:00Shenyang Urban FC - Nantong Zhiyun -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

23:15Cortulua - Petrolera -:-
01:30Santa Fe - Tolima -:-
03:45Junior - Ind. Medellin -:-
00:00Jaguares de Cordoba - Pereira -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Bogota - Barranquilla -:-
23:00Llaneros - Boca Juniors -:-
23:00Quindio - Fortaleza -:-
23:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-
23:00Valledupar - Tigres -:-

COREEA DE SUD: K League 1

13:00Jeju - Pohang -:-
13:30Suwon - Seongnam -:-

COREEA DE SUD: K League 2

12:00Daejeon - Asan -:-
14:00Gimpo FC - Gyeongnam -:-

COREEA DE SUD: K3 League

11:00Gangneung - Yangju Citizen -:-
13:00Ulsan Citizen - Cheongju Jikji -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

05:00AD Santos - Alajuelense -:-
20:00Grecia - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Ad Aserri - Santa Ana -:-
23:00Barrio Mexico - Carmelita -:-
23:00Cofutpa - Liberia -:-
23:00CS Uruguay - Cariari Pococi -:-
23:00Limon Black Star - Escorpiones -:-
23:00Municipal Turrialba - San Jose FC -:-
23:00Puerto Golfito FC - Municipal Garabito -:-
23:00Quepos Cambute - ADR Jicaral -:-

CROAŢIA: HNL

19:55Osijek - Varazdin -:-
22:00Rijeka - Slaven Belupo -:-

CROAŢIA: Prva NL

17:55Jarun - Rudes -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Centro Dominguito - SUBT -:-
04:15Scherpenheuvel - CSD Barber -:-
00:30UNDEBA - Victory Boys -:-

DANEMARCA: Superliga

15:00Viborg - Silkeborg -:-
17:00Aalborg - Nordsjaelland -:-
19:00Brondby - Odense -:-

DANEMARCA: 2nd Division

14:00AB Kopenhagen - Brabrand -:-
16:00Esbjerg - Skive -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00Brondby F - Sundby F -:-
16:00KoldingQ F - Nordsjaelland F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

23:00Ind. del Valle - Gualaceo -:-
01:30Nueve de Octubre - Aucas -:-
04:00Barcelona SC - U. Catolica -:-
21:00Cumbaya - Macara -:-

EGIPT: Egypt Cup

21:00Al Ahly - Misr Elmaqasah -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Chalatenango - Luis Angel Firpo -:-
23:00Dragon - 11 Deportivo -:-
23:00Jocoro - Aguila -:-
23:00Metapan - Alianza FC -:-
23:00Platense Municipal - FAS -:-
23:00Santa Tecla - Atletico Marte -:-

ELVEŢIA: Super League

15:15Winterthur - Zurich -:-
17:30FC Basel - Lugano -:-
17:30Young Boys - Servette -:-

ELVEŢIA: Challenge League

15:15Vaduz - Thun -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

15:00Coffrane - Sarraz-Ecleplens -:-
17:00Oberwallis Naters - Terre Sainte -:-
17:00Servette U21 - Chenois -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

15:30Munsingen - Thun II -:-
16:00Langenthal - Koniz -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Kosova - Freienbach -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:15Paide - Kuressaare -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

14:30Parnu JK Vaprus F - Tallina Kalev F -:-

FIJI: Premier League

04:00Ba - Tailevu Naitasiri -:-
06:00Lautoka - Nasinu -:-
06:00Suva - Navua -:-

FILIPINE: PFL

11:00Maharlika - Stallion -:-
11:00Mendiola FC 1991 - United City -:-
14:00Kaya - Cebu FC -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

16:00KuPS - Mariehamn -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

18:30Futura - Atlantis -:-
19:15KuPS Akatemia - NJS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30Klubi 04 - VJS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00OLS Oulu - JBK -:-
18:30Hercules - Rovaniemi -:-
18:30JJK Jyvaskyla - Kajaanin Haka -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Loco. Tbilisi - Gagra -:-
20:00Dila Gori - Dinamo Batumi -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Dusseldorf - Furth -:-
14:30Hannover - Regensburg -:-
14:30St. Pauli - Magdeburg -:-

GERMANIA: 3. Liga

14:00Meppen - Mannheim -:-
15:00Aue - Wehen -:-

GERMANIA: Regionalliga North

15:00Bremen II - St. Pauli II -:-
15:00Phonix Lubeck - Delmenhorst -:-
16:00Bremer - Lubeck -:-
16:00Hildesheim - BSV Rehden -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Greifswald - Chemnitzer -:-
14:00Halberstadt - Meuselwitz -:-
14:00TB Berlin - Jena -:-
16:30Erfurt - Lichtenberg -:-
17:00BFC Dynamo - Berliner AK 07 -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Monchengladbach II - Dusseldorf II -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Homburg - FSV Frankfurt -:-
15:00Kassel - RW Koblenz -:-
15:00Stuttgart II - Trier -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00CFC Hertha - MSV Neuruppin -:-
15:00Furstenwalde - Blau Weiss Berlin -:-
15:00Hansa Rostock II - Rostocker FC -:-
15:00Mahlsdorf - Pampow -:-
15:00Schwerin - 1.FC Frankfurt -:-
15:00Staaken - TuS Makkabi Berlin -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Halle - SV 1890 Westerhausen -:-
15:00Nordhausen - Krieschow -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Neumunster -:-
15:00Lubeck II - Todesfelde -:-
16:00Eckernforder SV - Frisia Risum-Lindholm -:-
16:00GW Siebenbaumen - Bordesholm -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

11:45Paloma - HEBC Hamburg -:-
14:00Turkiye Wilhelmsburg - Curslack-Neuengamme -:-
15:00Niendorfer TSV - Suderelbe -:-
16:00Sasel - Harksheide -:-
16:00Tornesch - TuS Osdorf -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Victoria Hamburg -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Hemelingen - Bremen III -:-
14:00Schwachhausen - Vatan Bremen -:-
15:00Brinkumer - Oberneuland -:-
16:00Union 60 Bremen - BTS Neustadt -:-
16:30Leher - Aumund-Vegesack -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:00Hannoverscher SC - Rotenburger -:-
16:00Heeslinger - Schoningen -:-
16:00Luneburger Hansa - Papenburg -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck -:-
16:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Clarholz - Finnentrop/Bamenohl -:-
16:00Delbrucker - FC Gutersloh -:-
16:00Paderborn II - Westfalia Rhynern -:-
16:00Siegen - ASC 09 Dortmund -:-
16:00Sprockhovel - Gievenbeck -:-
16:00Vreden - Schermbeck 2020 -:-
16:15Ennepetal - Eintracht Rheine -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00RW Walldorf - Fernwald -:-
16:00Steinbach Haiger II - Neuhof -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Schott Mainz -:-
16:00Gonsenheim - Karbach -:-
16:00Mechtersheim - Diefflen -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00Rielasingen-Arlen - Oberachern -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

16:00Homberg - MSV Dusseldorf -:-
16:00Kleve - FC Monheim -:-
16:00Meerbusch - Cronenberger -:-
16:00SSVg Velbert - Sonsbeck -:-
16:00SW Essen - Germania Ratingen -:-
16:00Uerdingen - Schonnebeck -:-
16:15Union Nettetal - TVD Velbert -:-
16:30Hilden - Hamborn -:-
16:30SC St. Tonis - Duisburg -:-
16:30TuRU Dusseldorf - Kray -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Hamburger SV U19 - Dresda U19 -:-
12:00Kiel U19 - Zehlendorf U19 -:-
12:00Meppen U19 - Berliner AK 07 U19 -:-
13:00Viktoria Berlin U19 - Cottbus U19 -:-
13:00Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

14:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 -:-
14:00Darmstadt U19 - Eintracht Trier U19 -:-
15:00Reutlingen U19 - Nurnberg U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Dortmund U19 - Schalke U19 -:-
12:00Leverkusen U19 - Hilden U19 -:-
14:00Bonner U19 - Oberhausen U19 -:-
14:00Koln U19 - Verl U19 -:-
15:00Duisburg U19 - Paderborn U19 -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Municipal - Malacateco -:-
03:00Deportivo Mixco - Xinabajul -:-
05:00Xelaju - Guastatoya -:-
20:00Coban Imperial - Antigua -:-
20:00Deportivo Achuapa - Iztapa -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

02:00UPNFM - Honduras Progreso -:-
04:30Vida - Real Sociedad -:-
00:00Olancho - Olimpia -:-

INDONESIA: Liga 1

11:15Dewa United - Bhayangkara Solo -:-
12:00Persebaya - Madura United -:-
14:15Persis Solo - Persita -:-
16:30Persikabo 1973 - Persija Jakarta -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:0007 Vestur Sorvagur - Toftir -:-
17:00Argir - Klaksvik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-

IRLANDA: Premier Division

19:00St. Patricks - Sligo Rovers -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Linfield - Portadown -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

15:30Cliftonville F - Sion Swifts F -:-

ISLANDA: Besta-deild karla

19:00Akureyri - Akranes -:-
19:00Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur -:-
22:15Valur - Stjarnan -:-

ISLANDA: Lengjudeildin

21:00Grindavik - Kordrengir -:-
21:00Thor Akureyri - Kopavogur -:-

ITALIA: Serie B

21:45Ascoli - Ternana -:-
21:45Benevento - Cosenza -:-
21:45Brescia - Sudtirol -:-
21:45Modena - Frosinone -:-
21:45Spal - Reggina -:-
21:45Venezia - Genoa -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Kashima - Avispa Fukuoka -:-
12:30Kashiwa - Hiroshima -:-
13:00G-Osaka - Shimizu -:-
13:00Sagan Tosu - Nagoya -:-

JAPONIA: J2 League

12:00Chiba - Machida -:-
12:00Tochigi - Albirex Niigata -:-
13:00Tokushima - Oita -:-

JAPONIA: J3 League

10:00Imabari - Gifu -:-
11:00YSCC - Kitakyushu -:-
12:00Ehime - Tottori -:-
12:00Kagoshima Utd - Yamaga -:-
12:00Nagano - Toyama -:-

KAZAKHSTAN: Cupa

15:00Shakhtar K. - FC Astana -:-
15:00Zhetysu - Turan -:-
18:00Aktobe - Tobol -:-
18:00Kaisar - Kyzylzhar -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Drenica - KF Llapi -:-
18:00Malisheva - FC Ballkani -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

16:00Spartaks - FK Liepaja -:-

LETONIA: Cupa

16:00Tukums 2000 - RFS -:-
18:00Valmiera - Auda -:-

LITUANIA: A Lyga

17:55Riteriai - Zalgiris -:-
20:00Banga - Suduva -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

16:00Bonn-Endenich 08 (Ger) - Hennef (Ger) -:-
19:15Mosta FC (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) -:-
20:00Al Wehda (Sau) - Murcia (Esp) -:-

LUME: Cupa Mondială Feminin U20

23:00Brazilia U20 F - Australia U20 F -:-
02:00Mexic U20 F - Columbia U20 F -:-
05:00Costa Rica U20 F - Spania U20 F -:-
20:00Japonia U20 F - Ghana U20 F -:-
23:00Coreea de Sud U20 F - Nigeria U20 F -:-

LUME: Club Friendly Women

15:00Hamburg F (Ger) - Bremen F (Ger) -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

17:00Hostert - Hesperange -:-
17:00Jeunesse Esch - Kaerjeng -:-
17:00Mondercange - Ettelbruck -:-
17:00UNA Strassen - Differdange -:-
17:00Wiltz - Victoria Rosport -:-
19:30Niedercorn - Dudelange -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:00Bregalnica - Struga -:-
18:00Pobeda - Tikves -:-
18:00Rabotnicki - Akademija Pandev -:-
18:00Shkendija - Sileks -:-

MALAEZIA: Premier League

16:00Skuad Projek - Kuching City FC -:-

MALAWI: Super League

15:30AmânatBlue Eagles - Sable Farming -:-
15:30Kamuzu Barracks - Karonga United -:-
15:30AmânatMighty Tigers - TN Stars -:-
15:30Mighty Wanderers - Big Bullets -:-
15:30AmânatMighty Wanderers - MAFCO -:-
15:30AmânatRumphi United - Silver Strikers -:-
15:30Rumphi United - MAFCO -:-
15:30TN Stars - Dedza Dynamos -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

01:00Leon - Mazatlan FC -:-
03:05U.N.A.M. - Club America -:-
05:05Guadalajara - Atlas -:-
05:05Juarez - Pachuca -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Cruz Azul U20 - Toluca U20 -:-
17:00Tigres U20 - Santos Laguna U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

20:00Puebla F - Tijuana F -:-

MOLDOVA: Super Liga

18:00S. Tiraspol - Dinamo-Auto -:-
20:00Milsami - Petrocub -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Ferroviario Beira - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
15:00Incomati Xinavane - Matchedje Mocuba -:-
15:00UD Songo - Ferroviario Lichinga -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

21:00Rudar - Buducnost -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

18:00Berane - Grbalj -:-
18:00Igalo - Celik Niksic -:-
18:00Kom Podgorica - Bokelj -:-
18:00Mladost DG - Zeta -:-
18:00Otrant - FK Podgorica -:-

MYANMAR: National League

11:30Yangon Utd - Hantharwady Utd -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Jerv - Lilleström -:-
19:00Tromsø - Kristiansund -:-
21:00Ham-Kam - Vålerenga -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:00Bryne - Grorud -:-
16:00Fredrikstad - Ranheim -:-
16:00Kongsvinger - Start -:-
19:00Brann - Raufoss -:-
19:00KFUM Oslo - Sandnes -:-
19:00Mjondalen - Sogndal -:-
19:00Skeid - Åsane -:-
19:00Stjordals Blink - Stabaek -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00AnulatOygarden - Flekkeroy -:-
16:00Strømmen - Egersund -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Levanger - Traeff -:-
15:00Frigg - Hodd -:-
17:00Tromsdalen - Kjelsås -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

16:00OS - Oppsal -:-
16:00Sandviken - Ready -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Aalesund 2 - Brumunddal -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

16:00Sarpsborg 08 2 - Randesund -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

18:00Bodo/Glimt 2 - Steinkjer -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

17:00Lørenskog - Senja -:-
17:30Lillestrom 2 - Skjervoy -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

15:00Avaldsnes F - Vålerenga F -:-
16:00Kolbotn F - Rosenborg F -:-
16:00Lyn F - Arna-Bjørnar F -:-
16:00RØA F - LSK Kvinner F -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Primul tur

14:30Medkila F - Grimstad F -:-
15:00Kil/Hemne F - Grand Bodo F -:-
16:00Asane F - Ovrevoll Hosle F -:-
16:00Klepp F - Tromsø F -:-
17:00Honefoss F - Aalesund F -:-

OLANDA: Eredivisie

13:15FC Volendam - Nijmegen -:-
15:30Ajax - Groningen -:-
15:30Twente - Sittard -:-
17:45Sparta Rotterdam - Alkmaar -:-

OLANDA: Eerste Divisie

13:15Den Haag - Den Bosch -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:30Libertad - Sol De America -:-
02:00Guairena FC - 12 de Octubre -:-
22:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Colegiales - 3 De Febrero -:-
17:00Pastoreo - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Ayacucho - ADT Tarma -:-
03:00U. de Deportes - Binacional -:-
19:00Alianza Atl. - Cesar Vallejo -:-
21:00Grau - Dep. Municipal -:-
21:15Sport Boys - Cienciano -:-
23:30Huancayo - Cajamarca -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos -:-
23:00Llacuabamba - Alfonso Ugarte -:-
23:00Pirata - Chavelines -:-
23:00Santos - Union Comercio -:-
23:30Los Chankas - Cusco -:-
23:30Union Huaral - Alianza Huanuco -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Radomiak Radom - Lechia -:-
18:30Rakow - Jagiellonia -:-
21:00Lech - Slask -:-

POLONIA: Division 1

13:40S. Rzeszow - LKS Lodz -:-
16:00Leczna - Arka -:-
19:00Chrobry Glogow - Podbeskidzie -:-

POLONIA: Division 2

13:00Pruszkow - Garbarnia -:-
17:00Hutnik Krakow - Kotwica Kolobrzeg -:-
17:00Lech 2 - Polonia W. -:-
18:00Pogon Siedlce - Motor Lublin -:-
18:30GKS Jastrzebie - KKS Kalisz -:-
19:00Wisla Pulawy - Zaglebie 2 -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Pogon Szczecin II - Nowe Skalmierzyce -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Gornik Z. 2 - Brzeg -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

18:00Sandomierz - Czarni Polaniec -:-
18:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Jagiellonia U18 - Legia U18 -:-
17:00Gornik Z. U18 - Rakow Czestochowa U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

11:30UJ Krakow F - Katowice F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Boavista - Santa Clara -:-
20:00Vizela - FC Porto -:-
22:30Guimaraes - Estoril -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Academico Viseu - Moreirense -:-
17:30BSAD - FC Porto B -:-
17:30Vilafranquense - Oliveirense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Preliminar

13:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-
13:00Gil Vicente U23 - Famalicao U23 -:-
13:00Mafra U23 - Maritimo U23 -:-
13:00Rio Ave U23 - Vizela U23 -:-
13:00Sporting U23 - Estrela U23 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Ceske Budejovice - Slovacko -:-
17:00Jablonec - Slavia Praga -:-
17:00Pardubice - Liberec -:-
20:00Sparta Praga - Sigma Olomouc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Sigma Olomouc B - Opava -:-
18:00Varnsdorf - Prostejov -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Dukla Praga B - Vltavin -:-
11:30Plzen B - Bohemians 1905 B -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Pardubice B - Jablonec B -:-
11:15Zizkov - Hradec Kralove B -:-
18:00Brozany - Chlumec nad Cidlinou -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Slovacko B - Znojmo -:-
11:30Zlin B - Unicov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

18:00Sokol Lom - Marianske Lazne -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

17:00Vilemov - Admira Prague B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

18:00Caslav - Turnov -:-
18:00Dvur Kralove - Hlinsko -:-
18:00Novy Bydzov - Usti nad Orlici -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

18:00Lanzhot - Breclav -:-
18:00Stara Rise - Havlickuv Brod -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

11:15Brno B - Vsechovice -:-
18:00FK Kozlovice - Holesov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Karvina B - Polanka nad Odrou -:-
18:00Bruntal - Opava B -:-
18:00Frenstat p. R. - Rymarov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

18:00Bolatice - Moravan Oldrisov -:-
18:00Pusta Polom - Vresina -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

11:15Brumov - Slusovice -:-
11:15Kvasice - Francova Lhota -:-
18:00Borsice - Napajedla -:-
18:00Nedasov - Nevsova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

11:15Velke Mezirici B - Nova Ves -:-
11:30Sapeli Polna - Pelhrimov -:-
17:30Chotebor - Rapotice -:-
17:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou -:-
17:30Slavoj Polna - Kamenice nad Lipou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

18:00Police nad Metuji - Vysoka n. Labem -:-
18:00Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Tyniste n. Orl. - Libcany -:-
18:00Vrchlabi - Trebes -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Velke Hamry B - FC Pencin -:-
18:00Lomnice nad Popelkou - Rovensko p. Tr. -:-
18:00Studenec - Zelezny Brod -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

17:00Stankov - Petrin Plzen B -:-
19:00Myto - Chotikov -:-
19:00Sokol Radnice - Holysov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

17:00Jindrichuv Hradec - Protivin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

18:00Mnichovohradistsky SK - Dobris -:-
18:00Poricany - Tuchlovice -:-
18:00Sokolec - Pruhonice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Bohunovice - Lutin -:-
18:00Konice - Zelatovice -:-
18:00SK Lipova - Mohelnice -:-
18:00Velke Losiny - Dolany -:-
18:00Zabreh - Medlov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B -:-
18:00Horni Redice - SK Pardubicky -:-
18:00Lanskroun - Moravany -:-
18:00Lazne Bohdanec - Holice -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Turul câștigătorilor

23:00Vega Real - Cibao -:-
01:00Universidad O&M - Atletico Pantoja -:-

RÉUNION: Regionale 1

14:30Capricorne - Excelsior -:-
14:30Marsouins - Saint-Pierroise -:-
14:30Parfin - Saint-Denis -:-
14:30Sainte Rose - Saint-Pauloise -:-
14:30St. Louis - Tamponnaise -:-
14:30St Marienne - Jeanne d'Arc -:-
14:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne -:-

RUSIA: Premier League

15:00Khimki - Akhmat Grozny -:-
17:30Nizhny Novgorod - FK Rostov -:-
17:30Orenburg - Torpedo Moscow -:-
20:00Sp. Moscova - Sochi -:-

RUSIA: FNL

18:00Arsenal Tula - Dynamo Makhachkala -:-
18:00SKA Khabarovsk - Baltika -:-
18:00Volgar-Astrakhan - Yenisey -:-
19:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik -:-
19:00Krasnodar 2 - Akron Togliatti -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

17:00Nalchik - Kholding -:-
17:30Forte Taganrog - Alania 2 -:-
17:30Mashuk - Dynamo Stavropol -:-
18:00SKA Rostov - Chernomorets Novorossijsk -:-
19:00R. Volgograd - Biolog -:-
19:30FK Chayka - Legion Dynamo -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

13:00Yenisey 2 - Baltika 2 -:-
14:00Torpedo Moscow 2 - Chertanovo M. -:-
16:00Dynamo Petersburg - Electron VN -:-
16:00Dynamo Vologda - Murom -:-
16:00Tver - Tekstilshtik -:-
16:00Yadro - Leningradets -:-
17:00Zenit 2 - Luki-Energiya -:-
18:00S. Kostroma - Znamya Truda -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

13:00Kolomna - Khimki 2 -:-
14:00Znamya Noginsk - Kosmos -:-
16:00Rodina Moscow 2 - Kursk -:-
16:30Penza - Saturn Ramenskoye -:-
17:00D. Bryansk - Kvant -:-
17:00Saratov - Balashikha -:-
18:00Spartak Tambov - Sakhalin -:-
19:00Sakhalinets - FK Strogino Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

12:30Ural 2 - Chelyabinsk -:-
14:00Miass - Khimik Avgust -:-
16:00Nosta - Orenburg 2 -:-
17:00Tyumen - FK Novosibirsk -:-

SCOŢIA: Premiership

14:00Kilmarnock - Celtic -:-
17:00Hearts - Dundee Utd -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Stirling University - Broomhill -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

16:00Aberdeen F - Rangers F -:-
16:00Glasgow F - Dundee Utd F -:-
16:00Hibernian F - Hamilton F -:-
16:00Motherwell F - Glasgow City F -:-
16:00Partick Thistle F - Celtic F -:-
16:00Spartans F - Hearts F -:-

SERBIA: Super Liga

20:00Mladost - Radnik -:-
20:00Sp. Subotica - Javor -:-
20:30Mladost GAT - Partizan -:-

SERBIA: Prva Liga

18:30Loznica - Sloboda -:-
18:30Zeleznicar Pancevo - Trayal Krusevac -:-
18:30Zlatibor Cajetina - RFK Novi Sad -:-
20:00Macva - Radnicki Beograd -:-
20:00Rad - Graficar Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

11:00Kabel Novi Sad - Podunavac Belegis -:-
18:00Stanisic - Hajduk 1912 -:-
18:00Tisa Adorjan - Borac Sajkas -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

12:00Car Konstantin - SFS Borac -:-
18:30Timocanin - Mesevo -:-
18:30Vlasina - Buducnost Popovac -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Albirex Niigata - Geylang -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00L. Mikulas - Slovan Bratislava -:-
19:00Michalovce - Trnava -:-
21:30Dun. Streda - Banska Bystrica -:-

SLOVACIA: 2. liga

11:30Raca - Trebisov -:-
11:30S. Bratislava B - Puchov -:-
18:00D. Kubin - Kosice -:-

SLOVACIA: 3. Liga - East

18:001.FK Svidnik - MSK Lucenec -:-
18:00Filakovo - Snina -:-
18:00R. Sobota - Giraltovce -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

11:30Jednota Banova - MSK Martin -:-
18:00Podkonice - FK Nove Zamky -:-
18:00Velke Ludince - Belusa -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

18:30D. Luzna - Rovinka -:-
18:30Ivanka pri Dunaji - Pezinok -:-
18:30Kalinkovo - Bernolakovo -:-
18:30Malacky - Slovan Most -:-
18:30Rusovce - Nova Dedinka -:-
18:30Tomasov - MSK Senec -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

18:00Lip. Stiavnica - Krasno -:-
18:00SK Javornik Makov - Badin -:-

SLOVACIA: 4. liga - East

17:30FK Cana - Kechnec -:-
17:30Lubovna - Gerlachov -:-
17:30Medzev - Spisske Podhradie -:-
17:30Medzilaborce - Sobrance-Sobranecko -:-
17:30Pavlovce n. Uhom - Raslavice -:-
17:30Sokolany - Sabinov -:-
17:30Velky Saris - Sokol Lubotice -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice -:-
18:00Nitra - Gabcikovo -:-
18:00Trebatice - Imel -:-

SLOVENIA: Prva Liga

21:15Domzale - Maribor -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Ilirija - Grosuplje -:-
18:30Jadran Dekani - Rudar -:-
18:30NK Krka - Triglav -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

20:00Brezice - Podvinci -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

18:00Cerklje F - Krim F -:-

SPANIA: LaLiga2

00:00Las Palmas - Zaragoza -:-
18:30Racing Santander - Villarreal B -:-
20:30UD Ibiza - Granada -:-
23:00Burgos CF - Malaga -:-

SUA: MLS

01:00New York Red Bulls - Orlando City -:-
02:30Cincinnati - Atlanta Utd -:-
02:30New England Revolution - DC United -:-
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire -:-
02:30Toronto FC - Portland Timbers -:-
03:00Inter Miami - New York City -:-
04:00Austin FC - Sporting Kansas City -:-
04:00Colorado Rapids - Columbus Crew -:-
04:00FC Dallas - San Jose Earthquakes -:-
04:00Houston Dynamo - CF Montreal -:-
05:00Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps -:-
05:30Los Angeles FC - Charlotte -:-

SUA: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Indy Eleven -:-
02:00Pittsburgh - Memphis -:-
02:30Atlanta United 2 - Miami FC -:-
02:30Detroit - Oakland Roots -:-
02:30Louisville City - Tampa Bay -:-
03:00Birmingham - San Diego Loyal -:-
04:00San Antonio - Las Vegas Lights -:-
05:00Monterey Bay - Sacramento Republic -:-

SUA: MLS Next Pro

00:00Vancouver 2 - St. Louis City 2 -:-

SUA: USL League One

02:00Greenville - Richmond Kickers -:-
02:00North Carolina - Central Valley Fuego -:-
02:30Tormenta - Charlotte Independ. -:-
03:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves -:-
03:00Union Omaha - Northern Colorado -:-

SUA: NISA

02:00Maryland Bobcats - Flower City -:-

SUA: NWSL Women

03:00North Carolina Courage F - Kansas City Current F -:-
05:30San Diego Wave F - Orlando Pride F -:-
22:00Reign F - Gotham F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Värnamo -:-
16:00Djurgarden - Kalmar -:-
16:00Malmo FF - Sundsvall -:-
18:30Degerfors - Varberg -:-
18:30Elfsborg - Norrkoping -:-

SUEDIA: Superettan

14:00Utsikten - Norrby -:-
16:00Skövde - Östersund -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

13:00Team TG FF - Gefle -:-
15:00Forward - Sylvia -:-
15:00Motala - Vasalund -:-
17:00Haninge - Orebro Syr. -:-
17:00Taby - Pitea -:-
17:30Umeå - Hammarby TFF -:-
18:00Sandviken - Karlstad -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

17:00Falkenberg - Oddevold -:-
18:00GAIS - Ljungskile -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

15:00Korsnas - Osteraker IFK -:-
16:00Jarfalla - Forsbacka IK -:-
17:00Ragsved - Kungsangen -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

13:30Ullareds IK - BK Astrio -:-
15:00Hittarp - Eskilsminne -:-
15:00Husqvarna - Savedalen -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

16:00IFK Berga - Eslov -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Arameisk-Syrianska - IFK Eskilstuna -:-
18:00Assyriska FF - Syrianska -:-
18:00Enskede - Trosa-Vagnharads -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

16:00Lidkoping - Nordvarmland -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

14:00Umeå IK F - Kalmar F -:-
16:00Eskilstuna United F - Hammarby F -:-
16:00Örebro F - IF Brommapojkarna F -:-
16:00Pitea F - AIK F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

16:00Alvsjo F - Norrkoping F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30Khatlon - Regar-TadAZ -:-
15:30Khujand - Istiqlol Dushanbe -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00Chiangrai - Police Tero -:-
14:30Sukhothai - Prachuap -:-
15:00Port MTI FC - Lamphun Warrior -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:30Suphanburi - Customs Utd -:-
14:00Udon Thani - Uthai Thani -:-
14:30Samut Prakan City - Nakhon Pathom -:-
15:00Ranong - Chiangmai FC -:-

TAIWAN: Premier League

11:00Taichung - Hang Yuen -:-
11:00Taipower - Taiwan Shihu -:-
13:00Ming Chuan University - Taiwan Steel -:-

TURCIA: Super Lig

19:15Gaziantep - Ankaragucu -:-
19:15Umraniyespor - Antalyaspor -:-
21:45Alanyaspor - Besiktas -:-

TURCIA: 1. Lig

17:00Bodrumspor - Yeni Malatyaspor -:-
20:00Sakaryaspor - Goztepe -:-

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Adana Demirspor 2 - Sivasspor 2 -:-
17:00Galatasaray 2 - Giresunspor 2 -:-
17:00Kayserispor 2 - Istanbulspor 2 -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Penybont - Bala Town -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

19:00Kisvarda - Puskas Academy -:-
21:00Ferencvaros - MOL Fehervar -:-
21:00Honved - Paks -:-

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

18:30Gyirmot - Bekescsaba -:-
18:30Haladas - Győr -:-
18:30Soroksar - Csakvari -:-
18:30Szentlorinc - Szeged -:-
18:30Tiszakecske - DVTK -:-
20:00Ajka - Kozarmisleny -:-
20:00Kazincbarcika - Budafoki -:-
20:00MTK Budapest - Dorogi -:-
20:00Pecsi - Mosonmagyarovari TE -:-
20:00Siofok - Nyiregyhaza -:-

UNGARIA: NB III - East

12:00DVTK II - Korosladany MSK -:-
12:00Kisvarda II - Tiszaujvaros -:-
12:00Vasas II - Debreceni EAC -:-
14:00Bekescsaba II - Eger SE -:-
14:00Debrecen II - BVSC-Zuglo -:-
18:30Fuzesgyarmati SK - Hajduszoboszloi SE -:-
18:30Hatvan - Penzugyor -:-
18:30Putnok VSE - Karcagi -:-
18:30Senyo Carnifex - Elore -:-
18:30Tiszafuredi - Jaszberenyi -:-

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Honved II - MTK II -:-
12:00Kecskemeti II - Monori -:-
18:30Dunaujvaros PASE - Ferencvaros II -:-
18:30ESMTK Budapest - Balassagyarmat -:-
18:30FC Dabas - Cegledi -:-
18:30Hodmezovasarhely FC - PTE-PEAC -:-
18:30Majosi - Paks II -:-
18:30Makoi - Ivancsa -:-
18:30Szekszardi - Ujpest II -:-
18:30Szolnoki - Bank -:-

UNGARIA: NB III - West

12:00Győr II - Puskas Academy II -:-
12:00MOL Fehervar II - Bicskei -:-
12:00Zalaegerszegi II - VLS Veszprem -:-
18:00Csornai - Zsambek -:-
18:30Balatonfuredi - Erdi -:-
18:30Budaorsi - Nagykanizsa -:-
18:30III. Keruleti TVE - Kelen -:-
18:30Komaromi VSE - Mori SE -:-
18:30Tatabanya - Gyirmot II -:-
20:00Kaposvar - Teskand -:-

UNGARIA: NB I Women

18:30Astra Hungary F - DVTK F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:30Penarol - Albion -:-
18:30Montevideo City - Defensor Sp. -:-
21:30Liverpool M. - Nacional -:-

URUGUAY: Segunda Division

16:15Racing Montevideo - Progreso -:-
00:15Miramar - Cerro CA -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00La Guaira - Caracas -:-
02:15Puerto Cabello - Mineros -:-
00:00Hermanos Colmenares - Universidad Central -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Da Nang - Viettel -:-
15:15Hanoi FC - Gia Lai -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

12:00TKS Viet Nam F - Phong Phu Ha Nam F -:-
14:30Ha Noi F - Ho Chi Minh City 2 F -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - ZPC Kariba -:-
16:00CAPS Utd - Bulawayo City FC -:-
16:00Tenax CS - Dynamos -:-
16:00Triangle - Manica -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.