REFRESH

Fotbal » 29.05.2022 » Cote

FRANŢA: Ligue 1 - Retrogradare

20:00St. Etienne - Auxerre -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Retrogradare

18:15Chindia Târgoviște - Concordia Chiajna -:- [ 1.50 | 3.80 | 6.75 ]
21:00Dinamo București - 'U' Cluj -:- [ 1.53 | 3.70 | 6.50 ]

AFRICA DE SUD: Premier League - Grupă retrogradare

16:00Cape Town All Stars - Pretoria U. -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:45Tlemcen - Chlef -:-
22:00Setif - Saoura -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Retrogradare

21:00La Massana - UE Engordany -:-

ANDORRA: Andorra Cup

18:00Atletic Escaldes - Extremenya -:-

ANGLIA: Championship - Play-off

18:30Huddersfield - Nottingham -:- [ 3.80 | 3.25 | 2.12 ]

ANGLIA: National League - Play-off

14:30Solihull Moors - Chesterfield -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Caala - Academica -:-
17:00Desportivo Huila - Wiliete -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:15Damac - Al-Fateh -:-
19:20Al Feiha - Al-Taawon -:-
21:00Al-Hilal - Abha -:-
21:00Al Taee - Al-Ittihad FC -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00Tristan Suarez - Def. de Belgrano -:- [ 2.32 | 2.75 | 3.30 ]
01:10Quilmes - Atletico Atlanta -:- [ 2.08 | 2.88 | 3.65 ]
21:00Deportivo Madryn - Club A. Guemes -:- [ 2.25 | 2.70 | 3.50 ]
21:10Estudiantes Rio Cuarto - All Boys -:- [ 2.28 | 2.85 | 3.30 ]
21:30Almagro - San Telmo -:- [ 1.95 | 3.05 | 3.85 ]
21:30Deportivo Maipu - San Martin S.J. -:- [ 2.08 | 2.70 | 4.10 ]
21:30Gimnasia Jujuy - Almirante Brown -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.75 ]
22:00Alvarado - Gimnasia Mendoza -:- [ 3.00 | 2.90 | 2.35 ]
22:00Ferro - Santamarina -:- [ 1.64 | 3.30 | 5.40 ]
23:00CA Mitre - Atl. Rafaela -:- [ 1.98 | 2.80 | 4.30 ]
23:10Temperley - Belgrano -:- [ 3.75 | 2.50 | 2.32 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

19:30Douglas Haig - Racing Cordoba -:-
21:00CA Liniers - Huracan Las Heras -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-
21:00Sol de Mayo - Villa Mitre -:-
21:30Circulo Deportivo - Sansinena -:-
21:30Def. Pronunciamiento - Antoniana -:-
21:30Independiente Chivilcoy - Cipolletti -:-
21:30Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Penarol -:-
21:30Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano -:-
22:00Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Sportivo Las Parejas -:-
22:00Olimpo - Desamparados -:-
22:00San Martin Formosa - Boca Unidos -:-
22:30Union Sunchales - Crucero del Norte -:-
00:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

01:00Real Pilar - Atlas -:-
21:30Argentino de Merlo - Club Lujan -:-
21:30Berazategui - Victoriano A. -:-
21:30El Porvenir - Liniers -:-
21:30General Lamadrid - Claypole -:-
21:30Leandro N. Alem - Midland -:-
21:30Puerto Nuevo - Laferrere -:-
21:30San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
21:30Sportivo Italiano - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Central Ballester - Deportivo Muniz -:-
21:30CSR Espanol - Mercedes -:-
21:30Lugano - Sportivo Barracas -:-

ARGENTINA: Primera A Women

23:00Boca Juniors F - Ferro F -:-
23:00Defensores de Belgrano F - Excursionistas F -:-
23:00Deportivo Espanol F - CA Estudiantes F -:-
23:00El Porvenir F - Independiente F -:-
23:00Estudiantes F - Platense F -:-
23:00Racing Club F - Huracan F -:-
23:00Rosario Central F - Lanus F -:-
23:00San Lorenzo F - Gimnasia L.P. F -:-
23:00Social Atletico Television F - River Plate F -:-
23:00UAI Urquiza F - Comunicaciones F -:-

ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor

01:30Britannia - Racing Club Aruba -:-
03:30La Fama - Dakota -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Canberra Olympic -:- [ 1.42 | 4.25 | 4.90 ]
08:00Gungahlin - Tigers FC -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.35 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Valentine - Edgeworth E. -:- [ 5.50 | 4.50 | 1.35 ]
09:30Broadmeadow - Lake Macquarie -:- [ 1.25 | 5.10 | 6.75 ]

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Sydney Utd - Sutherland -:- [ 1.60 | 3.80 | 4.00 ]
09:00Rockdale Ilinden - Sydney Olympic -:- [ 2.43 | 3.35 | 2.43 ]

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Brisbane U21 - Gold Coast -:- [ 2.63 | 3.65 | 2.10 ]
11:00Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay Utd -:- [ 2.05 | 3.45 | 2.85 ]

AUSTRIA: Bundesliga - Conference League - Play Offs

18:00Rapid Viena - Tirol -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg - Grupă retrogradare

17:00Kuchl - Seekirchen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg - Grupă retrogradare

11:30Dornbirner SV - A. Lustenau (Am) -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Bergheim F - Austria Viena F -:-
15:00Sturm F - Sudburgenland F -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

16:00Energetik-BGU - Slavia Mozyr -:-
18:00Neman - Belshina -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Brest 2 - BATE 2 -:-
15:00Shakhter Soligorsk 2 - Vitebsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00Dynamo Brest F - Vitebsk F -:-
16:00Bobruichanka F - Dnepr Mogilev F -:-
18:00Din. Minsk F - Zorka-BDU F -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00Bembereke - ASVO -:-
18:00Cavaliers - Djeffa -:-
18:00Espoir - Adjidja -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri

22:00Always Ready - Palmaflor -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Leotar - Tuzla City -:-
18:00Posusje - Borac Banja Luka -:-
18:00Sloboda - Zeljeznicar -:-
20:00Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Sao Paulo - Ceara -:- [ 1.64 | 3.90 | 4.80 ]
02:30Fortaleza - Juventude -:- [ 1.72 | 3.65 | 4.60 ]
22:00Coritiba - Botafogo RJ -:- [ 2.35 | 3.15 | 3.00 ]
22:00Santos - Palmeiras -:- [ 3.75 | 3.35 | 1.95 ]
00:00Corinthians - America MG -:- [ 1.67 | 3.70 | 4.80 ]
00:00Cuiaba - Athletico-PR -:- [ 2.55 | 2.95 | 2.95 ]
00:00Fluminense - Flamengo -:- [ 3.55 | 3.45 | 1.98 ]

BRAZILIA: Serie B

01:00Sampaio Correa - Guarani -:- [ 2.70 | 2.70 | 2.75 ]
22:00Vila Nova - Gremio -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Campinense - Vitoria -:-
00:00Confianca - Aparecidense -:-
01:00ABC - Brasil de Pelotas -:-
17:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
21:00AE Altos - Ypiranga FC -:-
23:00Botafogo SP - Mirassol -:-

BRAZILIA: Serie D

23:00Icasa-CE - America-RN -:-
00:00Juazeirense - ASA -:-
00:00Nautico FC - Trem -:-
00:30Tocantinopolis - Castanhal -:-
01:00CSE - Alagoinhas -:-
18:00Operario VG - Gremio Anapolis -:-
21:00Globo - Sousa -:-
21:00Pouso Alegre - Nova Venecia -:-
21:00Prospera Criciuma - SER Caxias -:-
21:30Cascavel - Azuriz -:-
21:30Ipora - Acao -:-
22:00Afogados da Ingazeira - Crato -:-
22:00Amazonas - Sao Raimundo RR -:-
22:00Jacuipense - Lagarto -:-
22:00Sergipe - Santa Cruz -:-
00:00Humaita - Sao Raimundo AM -:-

BRAZILIA: Campeonato Amapaense

23:00Macapa - Oratorio -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

01:00Avenida - Sao Gabriel -:-
21:00Passo Fundo - Brasil Farroupilha -:-
21:00Pelotas - EC Guarani -:-
21:00SC Sao Paulo - Inter Santa Maria -:-
21:00Veranopolis - Gaucho -:-
00:00Lajeadense - Santa Cruz RS -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

02:30Luziense - Uberaba -:-
16:00Tupynambas - Aymores -:-

BRAZILIA: Brasileiro Women

17:00Flamengo F - Gremio F -:-
20:00Palmeiras F - Sao Jose F -:-
21:00Cruzeiro F - Cresspom F -:-
00:00Ferroviaria F - Santos F -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Chernolomets - Riltzi -:-

CANADA: Canadian Premier League

02:00Pacific FC - Valour -:-
21:00York Utd - Cavalry -:-

CHILE: Primera División

00:30Cobresal - U. De Chile -:- [ 1.67 | 3.70 | 4.10 ]
03:00Huachipato - Palestino -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.65 ]
00:30U. Catolica - Antofagasta -:- [ 1.58 | 3.70 | 4.75 ]

CHILE: Primera B

19:30Deportes Iquique - Melipilla -:-
19:30Deportes Temuco - Copiapo -:-
22:00Magallanes - Recoleta -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Lautaro - Ind. Cauquenes -:-
22:30Dep. Concepcion - Valdivia -:-
22:30General Velasquez - Arica -:-
23:00Real San Joaquin - Limache -:-

CONGO: Ligue 1

16:00Otoho d'Oyo - Kondzo -:-
17:00Diables Noirs - JS Talangai -:-
17:00Inter Club - Leopard -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Lubumbashi Sport - RCK -:-
17:30Motema Pembe - Sanga Balende -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Incheon - Seongnam -:- [ 2.20 | 3.05 | 3.25 ]
13:00Daegu - Pohang -:- [ 2.48 | 3.15 | 2.70 ]
13:00Gangwon - Suwon -:- [ 2.40 | 3.10 | 2.88 ]

COREEA DE SUD: K League 2

10:00Ansan Greeners - Gimpo FC -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.60 ]
12:30Asan - Jeonnam -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.00 ]

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Dangjin Citizen - Cheonan City -:-
11:00Hwaseong - Gyeongju KHNP -:-
11:00Ulsan Citizen - Busan Kyotong -:-

CROAŢIA: First League Women - Grupă campionat

13:00Dinamo Maksimir F - Rijeka F -:-
13:00Osijek F - ZNK Split F -:-

CROAŢIA: First League Women - Grupă retrogradare

13:00Zadar F - Neretva F -:-
18:30Agram Zagreb F - Medimurje Cakovec F -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00CSD Barber - Victory Boys -:-
04:15Scherpenheuvel - Centro Dominguito -:-
00:30Willemstad - UNDEBA -:-

DANEMARCA: Superliga - Conference League - Play Offs

19:30Brondby - Viborg -:-

DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare

14:30Helsingor - Nykobing -:- [ 1.36 | 5.40 | 6.40 ]
14:30Horsens - Hvidovre IF -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.50 ]
14:30Lyngby - Fredericia -:- [ 1.70 | 3.90 | 4.40 ]

DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare

14:00Naestved - Hellerup -:-
16:00B.93 - Thisted -:-
16:00Hillerod - AB Kopenhagen -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare

14:00Aarhus Fremad - Skive -:-
14:45FA 2000 - Middelfart -:-
15:00Brabrand - Kolding -:-

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat

14:30VSK Aarhus - Næsby -:-
15:00BK Frem - Lyseng -:-
15:00Roskilde - Dalum IF -:-

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare

14:00Karlslunde - Herlev -:-
14:00Vanløse - Young Boys FD -:-
14:30Roskilde KFUM's - Slagelse -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat

14:00Koge F - Thisted F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

23:30Orense - Guayaquil City -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.20 ]
02:00Tecnico U. - Emelec -:- [ 3.40 | 3.05 | 2.08 ]

EGIPT: Premier League

17:00Future FC - Eastern Company -:- [ 1.32 | 4.50 | 8.00 ]
19:30Pyramids - Al Masry -:- [ 1.32 | 4.50 | 8.00 ]
22:00Arab Contractors - Al Ahly -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

00:00Alianza FC - Aguila -:-

ELVEŢIA: Super League - Retrogradare

17:30Luzern - Schaffhausen -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Kalju - Paide -:-
17:15Levadia - Flora -:-
19:30Kuressaare - Tammeka -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Polva Lootos F - Tammeka Tartu F -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

16:00HIFK - Honka -:- [ 4.75 | 3.55 | 1.75 ]
16:00KuPS - HJK -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.80 ]
18:30Mariehamn - VPS -:- [ 2.30 | 3.45 | 2.95 ]

FINLANDA: Ykkonen

18:30Jaro - TPS Turku -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.70 ]
18:30PIF Pargas - JaPS -:- [ 2.43 | 3.55 | 2.55 ]
18:30PK-35 - Mikkeli -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.05 ]
18:30SJK Akatemia - Gnistan -:- [ 2.33 | 3.60 | 2.63 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

16:00Atlantis - Futura -:-
17:00JIPPO - LaPa -:-
18:30NJS - KuPS Akatemia -:-
18:30PeKa - Lahden Reipas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30EPS - Honka Akatemia -:-
18:30HJS - Ilves-Kissat -:-
18:30Ilves 2 - Jazz Pori -:-
18:30SalPa - VJS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00JBK - OLS Oulu -:-
17:30Kajaanin Haka - JJK Jyvaskyla -:-
18:30Narpes Kraft - OTP -:-
18:30Rovaniemi - Hercules -:-

FRANŢA: Ligue 2 - Retrogradare

17:00Quevilly Rouen - Villefranche -:- [ 2.12 | 3.20 | 3.20 ]

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

22:00Paris SG F - Lyon F -:-

GERMANIA: Regionalliga North - Grupă retrogradare

15:00BSV Rehden - Norderstedt -:-
15:00Hannoverscher SC - Heider SV -:-
15:00Luneburger Hansa - Phonix Lubeck -:-
15:00Oberneuland - Drochtersen/Assel -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Brandenburger - Seelow -:-
15:00CFC Hertha - Hertha Zehlendorf -:-
15:00AmânatCFC Hertha - Greifswald -:-
15:00Greifswald - Ludwigsfelder -:-
15:00Hansa Rostock II - MSV Neuruppin -:-
15:00AmânatHertha Zehlendorf - Rostocker FC -:-
15:00AmânatLudwigsfelder - Stendal -:-
15:00AmânatMahlsdorf - Pampow -:-
15:00Neustrelitz - RSV Eintracht -:-
15:00Rostocker FC - Stern -:-
15:00AmânatRSV Eintracht - Blau Weiss Berlin -:-
15:00Schwerin - Staaken -:-
15:00AmânatSchwerin - Neustrelitz -:-
15:00AmânatSeelow - Hansa Rostock II -:-
15:00Stendal - Pampow -:-
15:00AmânatStern - MSV Neuruppin -:-
15:00AmânatTorgelower Greif - Brandenburger -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00An der Fahner Hohe - Grimma -:-
15:00AmânatBautzen - Halle -:-
15:00AmânatBischofswerdaer - Oberlausitz -:-
15:00AmânatBlau-Weiss Zorbau - Arnstadt -:-
15:00AmânatEinheit Rudolstadt - An der Fahner Hohe -:-
15:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-
15:00AmânatErfurt - Jena II -:-
15:00AmânatGrimma - Einheit Wernigerode -:-
15:00Halle - Martinroda -:-
15:00Krieschow - Arnstadt -:-
15:00AmânatPlauen - Krieschow -:-
15:00AmânatSandersdorf - Inter Leipzig -:-
17:00Oberlausitz - Erfurt -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupă retrogradare

15:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen - Grupa promovare

16:00Eintracht Rheine - Westfalia Rhynern -:-
16:00Erndtebruck - Wattenscheid -:-
16:00FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund -:-
16:00Schermbeck 2020 - Kaan-Marienborn -:-
16:00Siegen - Paderborn II -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen - Grupă retrogradare

16:00Finnentrop/Bamenohl - RSV Meinerzhagen -:-
16:00Munster 2 - Holzwickeder SC -:-
16:00Sprockhovel - Clarholz -:-
16:00Vreden - Haltern -:-
16:15Westfalia Herne - Hammer SpVgg. -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen - Grupă retrogradare

16:00Bad Vilbel - Hunfelder -:-
16:00SV Steinbach - Viktoria Griesheim -:-
16:00Zeilsheim - Flieden -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupă retrogradare

16:00Elversberg II - Hassia Bingen -:-
17:00Speyer - Kaiserslautern II -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

16:00Alfter - Eilendorf -:-
16:00Breinig - Wesseling-Urfeld -:-
16:00Duren - Friesdorf -:-
16:00Glesch-Paffendorf - Siegburger -:-
16:00Hennef - Frechen -:-
16:00Hurth - VfL Vichttal -:-
16:30Deutz - Bergisch Gladbach -:-
16:30Fortuna Koln II - Freialdenhoven -:-
16:30Pesch - FC Viktoria 08 -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul câștigătorilor

16:00Kleve - Germania Ratingen -:-
16:30Bocholt - Meerbusch -:-
16:30Hilden - Baumberg -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul învinșilor

16:00Cronenberger - 1.FC Monchengladbach -:-
16:00Dusseldorf-West - Niederwenigern -:-
16:00Kray - SC Velbert -:-
16:00Union Nettetal - Jahn Hiesfeld -:-
16:30SpVgg Sterkrade-Nord - Duisburg -:-
16:30TuRU Dusseldorf - DJK Teutonia St.Tonis -:-

GERMANIA: Oberliga Play Offs

16:00Emden - Bremer -:-
16:00Wandsbeker Concordia - Todesfelde -:-

GERMANIA: Junioren Bundesliga - Play Off-uri

14:00Hertha U19 - Dortmund U19 -:-

GHANA: Premier League

18:00Aduana - Dreams -:-
18:00Ashanti Gold - Accra Lions -:-
18:00Berekum Chelsea - Elmina Sharks -:-
18:00King Faisal - Great Olympics -:-
18:00Legon Cities - Bibiani Gold Stars -:-
18:00Medeama - Asante Kotoko -:-
18:00Tamale - Eleven Wonders -:-
18:00WAFA - Bechem United -:-

IRAK: Super League

16:00Al Kahraba - Al-Qassim -:-
16:00Newroz - Al Najaf -:-
16:00Zakho - Al Wasat -:-
18:30Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
21:00Al Shorta - Al Karkh -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:30Esteghlal F.C. - Naft M.I.S -:-
18:30Fajr Sepasi - Persepolis -:-
18:30Gol Gohar - Zob Ahan -:-
18:30Nassaji Mazandaran - Tractor-Sazi -:-
18:30Peykan - Mes Rafsanjan -:-
18:30Sanat-Naft - Havadar SC -:-
18:30Sepahan - Aluminium Arak -:-
18:30Shahr Khodrou - Foolad -:-

ISLANDA: Besta-deild karla

19:30Vikingur Reykjavik - Akureyri -:- [ 2.02 | 3.70 | 3.25 ]
20:00Akranes - Keflavik -:- [ 2.15 | 4.00 | 2.80 ]
20:00Stjarnan - Vestmannaeyjar -:- [ 1.65 | 4.50 | 3.90 ]
22:15Fram - Valur -:- [ 4.90 | 4.20 | 1.58 ]
22:15Hafnarfjordur - KR Reykjavik -:- [ 2.35 | 3.25 | 2.95 ]
22:15Leiknir - Breidablik -:- [ 7.75 | 4.80 | 1.36 ]

ISLANDA: Division 2

19:00Volsungur - Haukar -:-

ISLANDA: Icelandic Cup Women

16:00Fjardab/Hottur/Leiknir F - Breidablik F -:-
18:00Keflavik F - IBV Vestmannaeyjar F -:-

ITALIA: Serie B - Play-off

21:30Pisa - Monza -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

20:00Padova - Catanzaro -:-
21:30Palermo - FeralpiSalo -:-

ITALIA: Serie D - Group A - Play-off

17:00Sanremese - Citta di Varese -:-

ITALIA: Serie D - Group B - Play-off

17:00Legnano - USD Casatese -:-

ITALIA: Serie D - Group C - Play-off

17:00Union Clodiense - Adriese -:-

ITALIA: Serie D - Group D - Play out-uri

17:00G.S. Bagnolese - Sasso Marconi -:-

ITALIA: Serie D - Group E - Play-off

17:00Poggibonsi - Follonica Gavorrano -:-

ITALIA: Serie D - Group F - Play out-uri

17:00Fano - Castelfidardo -:-
17:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

ITALIA: Serie D - Group H - Play out-uri

17:00A.C.D. Nardo - San Giorgio -:-
17:00Lavello - Rotonda -:-

ITALIA: Serie D - Group I - Play out-uri

17:00Castrovillari - Rende -:-

ITALIA: Serie D - Winners stage

16:00Novara - SG City Nova -:-

ITALIA: Primavera 2 - Play Off-uri promovare

16:00Parma U19 - Frosinone U19 -:-

JAMAICA: Premier League

19:00Vere United - Harbour View -:-
21:30Tivoli - Waterhouse -:-

JAPONIA: J1 League

07:05Kobe - Sapporo -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.75 ]
08:00Kyoto - Kawasaki -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.65 ]
09:00Shonan - C-Osaka -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.25 ]
09:00Tokyo - Kashima -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.08 ]
10:00Iwata - Yokohama M. -:- [ 4.00 | 3.90 | 1.75 ]
10:00Kashiwa - Shimizu -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.20 ]
11:00Sagan Tosu - G-Osaka -:- [ 1.72 | 3.70 | 4.50 ]

JAPONIA: J2 League

08:00Albirex Niigata - Yamagata -:- [ 2.20 | 3.15 | 3.30 ]
08:00Machida - Blaublitz -:- [ 1.77 | 3.25 | 5.00 ]
08:00Vegalta Sendai - Tochigi -:- [ 1.90 | 3.20 | 4.25 ]
08:00V-Varen Nagasaki - Okayama -:- [ 2.35 | 3.00 | 3.15 ]
08:00Yokohama FC - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.77 | 3.65 | 4.25 ]
09:00Chiba - Mito -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.50 ]
12:00Kusatsu - Oita -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.45 ]
12:30Ryukyu - Tokushima -:- [ 4.00 | 3.20 | 1.95 ]
13:00Kanazawa - Grulla Morioka -:- [ 1.75 | 3.45 | 4.75 ]

JAPONIA: J3 League

06:00Yamaga - Imabari -:-
07:00Fukushima Utd - Tegevajaro Miyazaki -:-
07:00Iwaki - Tottori -:-
07:00Sagamihara - Toyama -:-
08:00Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu -:-
08:00Kamatamare - Kagoshima Utd -:-
08:00Nagano - Gifu -:-
09:00Ehime - Vanraure -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Gunma F - Ehime F -:-
08:00Setagaya Sfida FC F - Kunoichi F -:-

KENYA: Premier League

15:00Kakamega Homeboyz - Leopards -:-
15:00Nzoia Sugar - KCB -:-
15:00Talanta FC - Kariobangi Sharks -:-

LAOS: Lao League

12:00Champasak United - Master 7 -:-
12:00Young Elephant - Ezra -:-
14:00Luangprabang United - Viengchanh -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

16:00Spartaks - Tukums 2000 -:-

LETONIA: 1. Liga

14:00Valmiera 2 - Salaspils FK -:-
16:00Grobina - Alberts JDFS -:-
18:00Saldus SS/Leevon - Dinamo Riga -:-

LITUANIA: A Lyga

17:30Jonava - Riteriai -:-

LITUANIA: I Lyga

15:00FK Panevezys 2 - Siauliai 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

03:08Mexic - Nigeria -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.30 ]
15:00Emiratele Arabe Unite - Gambia -:-

LUME: Turneul de la Toulon

15:00Argentina U20 - Arabia Saudită U20 -:-
18:30Franţa U20 - Panama U23 -:-

MACAU: Elite League

13:00CFB Macau - Tak Chun Ka I -:-
15:00Casa de Portugal - Sporting Macau -:-

MALAWI: Super League

15:30Karonga United - TN Stars -:-
15:30Mighty Tigers - Civo Utd -:-
15:30Mighty Wanderers - Red Lions -:-

MAROC: Botola Pro

22:30Mouloudia Oujda - Berkane -:-

MAROC: Botola 2

19:00Jeunesse - Khemisset -:-
19:00RAC Casablanca - Moghreb Tetouan -:-
19:00Sale - Stade Marocain -:-

MAROC: Coupe du Trone

19:30FUS Rabat - Union Touarga -:-

MUNTENEGRU: Cupa

21:30Buducnost - Decic -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Wikki Tourist - Abia Warriors -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Haugesund - Aalesund -:- [ 2.20 | 3.55 | 3.15 ]
19:00Jerv - Sarpsborg 08 -:- [ 3.85 | 3.55 | 1.97 ]
19:00Molde - Bodo/Glimt -:- [ 2.18 | 4.10 | 2.85 ]
19:00Sandefjord - Kristiansund -:- [ 2.18 | 3.75 | 3.05 ]
19:00Tromsø - Lilleström -:- [ 2.18 | 3.60 | 3.15 ]
21:00Vålerenga - Rosenborg -:- [ 2.18 | 3.70 | 3.10 ]

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:00Bryne - Start -:-
16:00Ranheim - Fredrikstad -:-
16:00Sogndal - Sandnes -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Frigg - Brattvag -:-
15:00Asker - Traeff -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Brumunddal - Hødd 2 -:-
16:00Kongsvinger 2 - Aalesund 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

17:00Viking 2 - Lysekloster -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

16:00Mandalskameratene - Fram -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Trygg/Lade - Nardo -:-
16:00Rana FK - Steinkjer -:-
17:00Innstrandens - Strindheim -:-
18:00Byåsen - Junkeren -:-
18:00Orkla - Bodo/Glimt 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Strømsgodset 2 - Lørenskog -:-
16:00Floya - Skjetten -:-
18:30Gjellerasen - Skjervoy -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

16:00Avaldsnes F - Brann F -:-
16:00Kolbotn F - Lyn F -:-
16:00LSK Kvinner F - Stabaek F -:-
16:00RØA F - Arna-Bjørnar F -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Primul tur

14:00Klepp F - Kil/Hemne F -:-
17:00Asane F - Honefoss F -:-

OLANDA: Eredivisie - Conference League - Play Offs

15:30Alkmaar - Vitesse -:-

OLANDA: Eredivisie - Retrogradare

19:00Den Haag - Excelsior -:- [ 2.15 | 3.55 | 3.30 ]

OLANDA: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - Watergraafsmeer -:-
15:00Blauw Geel - Dongen -:-
15:00EVV - HVV Hollandia -:-
15:00FC Oss - HSC '21 -:-
15:00Gemert - Oostzaan -:-
15:00GVV Unitas - DEM -:-
15:00HV & CV Quick - USV Hercules -:-
15:00UNA - Hoogland -:-
15:00Westlandia - Groene Ster -:-

OLANDA: Eredivisie Cup Women

15:30Ajax F - PSV F -:-
15:30Twente F - Den Haag F -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

03:00Miguelito - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Ameliano - Olimpia Asuncion -:-
23:00Cerro Porteno - Resistencia -:-
23:00Guairena FC - General Caballero JLM -:-
23:00Guarani - Libertad -:-
23:00Nacional Asuncion - Tacuary -:-
23:00Sol De America - 12 de Octubre -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Fernando de la Mora - River Plate -:-
17:00Sportivo Iteno - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Carlos Mannucci - Grau -:- [ 1.82 | 3.40 | 4.10 ]
19:00AD Cantolao - Dep. Municipal -:- [ 3.75 | 3.20 | 1.97 ]
21:00Carlos Stein - Cesar Vallejo -:- [ 3.50 | 3.30 | 2.02 ]
23:30Melgar - U. de Deportes -:- [ 1.56 | 3.90 | 5.30 ]

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Cusco - Deportivo Coopsol -:-
21:00Union Comercio - Union Huaral -:-
23:00Alfonso Ugarte - Santos -:-
23:30Chavelines - Los Chankas -:-

POLONIA: III Liga - Group II

17:00Swit Skolwin - Zawisza -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

18:00LKS Lagow - Orleta Radzyn -:-
18:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
18:00Sandomierz - Czarni Polaniec -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

11:15Bydgoszcz F - Leczna F -:-
11:15Czarni Sosnowiec F - Katowice F -:-
11:15Medyk Konin F - UJ Krakow F -:-
11:15Rekord Bielsko-Biala F - Gdansk F -:-
11:15Tarnovia Tarnow F - Slask F -:-
11:15UKS SMS Lodz F - Olimpia Szczecin F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal - Retrogradare

21:30Moreirense - Chaves -:- [ 1.85 | 3.30 | 4.35 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2 - Retrogradare

19:00Covilha - Alverca -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa promovare

14:00Olhanense - Sertanense -:-
16:00Fontinhas - Pero Pinheiro -:-
16:00OS Belenenses - Moncarapachense -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Retrogradare

18:00CF Benfica F - Gil Vicente F -:-
18:00Varzim F - Estoril F -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

18:00Hostoun - Domazlice -:-
18:00Povltavska FA - SK Rakovnik -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Bohemians 1905 B - Pardubice B -:-
11:15Mlada Boleslav B - Zivanice -:-
12:00Teplice B - Dukla Praga B -:-
18:00Brozany - Zbuzany -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Ostrava B - Rosice -:-
11:15Slovacko B - Znojmo -:-
11:15Velke Mezirici - Blansko -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

17:00Jindrichuv Hradec - Klatovy -:-
18:00Sokol Lom - Katovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Meteor Prague - Kladno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

18:00Poricany - Dvur Kralove -:-
18:00Tochovice - Hlinsko -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Velka Bites - Bystrice n. Pern. -:-
18:00Lanzhot - Slavoj Polna -:-
18:00Stara Rise - Brno B -:-
18:00Zdar na Sazavou - Humpolec -:-
18:00Zdirec n. D. - Hodonin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:00FK Kozlovice - Prerov -:-
18:00Valasske Mezirici - Skastice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Opava B - Polanka nad Odrou -:-
18:00Bilovec - Karvina B -:-
18:00Bohumin - Detmarovice -:-
18:00Bruntal - Havirov -:-
18:00Frenstat p. R. - Vitkovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Borsice - Nevsova -:-
18:00Valasska Polanka - Nedasov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

18:00Moravsky Krumlov - Sparta Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Chotebor - Namest n. Oslavou -:-
17:30Ledec nad Sazavou - Okrisky -:-
17:30Nova Ves - Sapeli Polna -:-
17:30Sperice - Pelhrimov -:-
17:30Vrchovina B - Pribyslav -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

15:00Rychnov n. Kneznou - Jaromer -:-
18:00Cerveny Kostelec - Novy Bydzov -:-
18:00Horice - Dobruska -:-
18:00Police nad Metuji - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Slavia HK - Libcany -:-
18:00Vrchlabi - Kostelec n. O. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:30Kadan - FK Jilove -:-
16:00Banik Most - Sous B - Lovosice -:-
18:00Modra - Domousice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

17:00Stankov - Nepomuk -:-
19:00Domazlice B - Tlumacov -:-
19:00Sokol Radnice - Nyrsko -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Milevsko -:-
18:00Junior Strakonice - Olesnik -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

18:00Cesky Brod B - Dobrovice -:-
18:00Lysa n. L. - Porici n. S. -:-
18:00Nymburk - Bohemia Podebrady -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:00Karlovy Vary B - Frantiskovy Lazne -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Brodek u Prerova - Velke Losiny -:-
18:00Rapotin - SK Lipova -:-
18:00Zabreh - Bohunovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Hermanuv Mestec - Horni Redice -:-
18:00Moravany - Svitavy -:-
18:00Moravska Trebova - Lanskroun -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare

12:00Sparta Praga B F - Lisen F -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Vega Real - Cibao -:-
23:00Delfines Del Este - Moca -:-
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat

11:00Heniu Prundu Bargaului F - CSM Alexandria F -:-
13:00Ol. Cluj F - Politehnica Timișoara F -:-
15:00Vasas Odorhei F - Fairplay Bucuresti F -:-

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare

11:00Baia Mare F - 'U' Galati F -:-
11:00CSS Targoviste F - Banat F -:-
11:00FCM Târgu Mureş F - Piros Security F -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

15:00Dynamo Stavropol - Legion Dynamo -:-
15:00Kholding - Alania 2 -:-
16:00Forte Taganrog - Maykop -:-
17:00Dynamo Makhachkala - Anzhi -:-
17:00R. Volgograd 2 - FK Chayka -:-
17:00SKA Rostov - Mashuk -:-
18:00Chernomorets Novorossijsk - Biolog -:-

RUSIA: Cupa - Play-off

17:00Sp. Moscova - Din. Moscova -:-

RUSIA: Supreme Division Women

11:00FK Yenisey F - Ryazan F -:-

RWANDA: Premier League

13:30Kiyovu - Marines -:-
16:00AS Kigali - Etoile de L'Est -:-
16:00Etincelles - Mukura Victory Sports -:-
16:00Gicumbi - Bugesera FC -:-
16:00Musanze - Rutsiro -:-
19:00Police - APR -:-

SCOŢIA: Scottish Cup Women

18:10Celtic F - Glasgow City F -:-

SERBIA: Super Liga - Retrogradare

18:00Novi Pazar - IMT Novi Beograd -:-
18:00Radnicki 1923 - Zeleznicar Pancevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:30Hajduk Veljko - Trayal Krusevac -:-
18:30Radnicki Pirot - Pcinja -:-
18:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
18:30Timocanin - Rembas -:-
18:30Vlasina - Dubocica -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:30Jedinstvo U. - Sloboda -:-
18:30Macva Bogatic - Susica -:-
18:30Mladi Radnik - Sloga Pozega -:-
18:30Radevac - Buducnost Arilje -:-
18:30Real Podunavci - Borac 1926 -:-
18:30RSK Rabrovo - Takovo -:-
18:30Sloga Kraljevo - Trepca -:-
18:30Smederevo - Sloga 1940 -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

18:00Belusa - Partizanske -:-
18:00Galanta - Imel -:-
18:00Levice - Kalna n. Hronom -:-
18:00Nitra - Crystal -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

18:00Snina - Presov -:-
18:00Sobrance-Sobranecko - 1.FK Svidnik -:-
18:00Spisske Podhradie - Lipany -:-
18:00Stropkov - Mladost Kalsa -:-

SLOVACIA: Divison C Central

18:00Filakovo - Podkonice -:-
18:00Kalinovo - Jednota Banova -:-
18:00Krasno - Cadca -:-
18:00Lip. Stiavnica - Rakytovce -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

11:30Raca - Malacky -:-
17:00Vrakuna B. - Nova Dedinka -:-
18:00Devinska N. Ves - MSK Senec -:-
18:00D. Luzna - Pezinok -:-
18:00Ivanka pri Dunaji - Rusovce -:-
18:00Kalinkovo - Inter Bratislava -:-
18:00Slovan Most - Bernolakovo -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat

11:30Slovan Bratislava F - Zilina F -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare

12:00Trnava F - Petrzalka F -:-

SLOVENIA: Prva Liga - Retrogradare

20:30Triglav - Tabor Sezana -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:00NK Bistrica - Cirkulane -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:30Skofja Loka - Postojna -:-

SPANIA: LaLiga2

21:00Alcorcon - Eibar -:- [ 7.50 | 5.20 | 1.35 ]
21:00Burgos CF - Girona -:- [ 3.95 | 2.90 | 2.15 ]
21:00Gijon - Las Palmas -:- [ 6.00 | 3.45 | 1.65 ]
21:00Leganes - Almeria -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.80 ]
21:00R. Oviedo - UD Ibiza -:- [ 1.55 | 4.40 | 5.00 ]
21:00Tenerife - Cartagena -:- [ 1.47 | 4.40 | 6.50 ]
21:00Valladolid - Huesca -:- [ 1.32 | 5.35 | 8.25 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

19:00Merida AD - Teruel -:-
19:00Pena Deportiva - Murcia -:-
19:00Union Adarve - Ceuta -:-

SPANIA: Segunda Division Women

19:30Las Planas F - Espanyol F -:-

SUA: MLS

01:00Los Angeles FC - San Jose Earthquakes -:- [ 1.45 | 4.60 | 6.50 ]
02:00Atlanta Utd - Columbus Crew -:- [ 1.89 | 3.50 | 4.00 ]
02:00New York Red Bulls - DC United -:- [ 1.62 | 3.90 | 5.20 ]
02:00Toronto FC - Chicago Fire -:- [ 2.45 | 3.45 | 2.70 ]
02:30CF Montreal - Cincinnati -:- [ 1.64 | 4.25 | 4.60 ]
02:30New England Revolution - Philadelphia Union -:- [ 2.04 | 3.65 | 3.35 ]
02:30Orlando City - FC Dallas -:- [ 1.98 | 3.60 | 3.50 ]
03:00Inter Miami - Portland Timbers -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.80 ]
03:00Minnesota - New York City -:- [ 3.30 | 3.70 | 2.04 ]
04:00Colorado Rapids - Nashville SC -:- [ 2.00 | 3.35 | 3.80 ]
04:00Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.40 ]
04:30Real Salt Lake - Houston Dynamo -:- [ 2.08 | 3.50 | 3.40 ]

SUA: USL Championship

23:00Indy Eleven - New Mexico -:-
02:00Hartford Athletic - Phoenix Rising -:-
02:00Loudoun - Charleston -:-
02:00Miami FC - Pittsburgh -:-
03:30Rio Grande - San Antonio -:-
05:00Monterey Bay - Colorado Springs -:-
05:00Oakland Roots - Sacramento Republic -:-
05:30LA Galaxy 2 - San Diego Loyal -:-

SUA: MLS Next Pro

21:00Columbus Crew 2 - Rochester New York -:-
21:00Minnesota 2 - Colorado Rapids 2 -:-
21:00Sporting Kansas City II - Vancouver 2 -:-

SUA: USL League One

02:00North Carolina - Richmond Kickers -:-
02:30Chattanooga Red Wolves - Greenville -:-
02:30Tormenta - Tucson -:-
03:00Union Omaha - Northern Colorado -:-
05:30Central Valley Fuego - Forward Madison -:-

SUA: USL League Two

00:00Dayton - Cleveland Force -:-
02:00Charlotte Eagles - North Carolina FC U23 -:-
02:00Commonwealth Cardinals - Lionsbridge -:-
02:00Flint City - Kalamazoo FC -:-
02:00Florida Elite - Tampa Bay U23 -:-
02:00Motown - Hudson Valley -:-
02:00Oakland County - Ann Arbor -:-
02:00South Bend Lions - Kings Hammer -:-
02:00The Villages - Weston -:-
02:00Virginia Beach - Patuxent -:-
02:00Wake FC - Tobacco Road -:-
02:00West Virginia - North Carolina Fusion U23 -:-
02:30Bantams - Peachtree City MOBA -:-
02:30Northern Virginia - Christos -:-
02:30One Knoxville - Dalton -:-
02:30Southern Soccer Academy - East Atlanta -:-
03:00AHFC Royals - Houston FC -:-
03:00Corpus Christi FC - Round Rock -:-
03:00Houston Sur - Brazos Valley Cavalry -:-
03:00Louisiana - Little Rock Rangers -:-
03:00Manitoba - Thunder Bay Chill -:-
03:00Salt City - Park City -:-
03:00Springfield - Kaw Valley -:-
03:30Tennessee - Tri-Cities -:-
04:00New Mexico U23 - Flatirons Rush -:-
21:00Manitoba - Thunder Bay Chill -:-
00:00OVF Alliance - Lane United -:-

SUA: NISA

02:30Chattanooga - Bay Cities -:-
05:00California Utd. - Flower City -:-

SUA: NWSL Women

03:00Chicago F - Portland Thorns F -:-
22:00Reign F - San Diego Wave F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Degerfors - Malmo FF -:- [ 6.00 | 4.60 | 1.50 ]
16:00Djurgarden - Varbergs -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.50 ]
16:00Norrkoping - Elfsborg -:- [ 2.50 | 3.55 | 2.65 ]
18:30Helsingborg - AIK Stockholm -:- [ 6.10 | 3.95 | 1.58 ]
18:30Värnamo - Hammarby -:- [ 4.30 | 3.55 | 1.86 ]

SUEDIA: Superettan

14:00Orgryte - Dalkurd -:- [ 1.70 | 3.70 | 4.60 ]
16:00Örebro - Brommapojkarna -:- [ 2.33 | 3.55 | 2.70 ]

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Pitea - Sylvia -:-
14:00Stockholm Internazionale - Hammarby TFF -:-
17:00Haninge - Forward -:-
17:00Karlstad - Motala -:-
18:00Sandvikens - Sollentuna -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lindome - Vanersborgs IF -:-
14:00Qviding - Tvaakers -:-
16:00Torns - Atvidabergs -:-
17:00Ljungskile - Trollhättan -:-
17:00Oddevold - Lunds -:-
17:00Oskarshamns - IFK Malmo -:-
18:00Falkenbergs - GAIS -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

14:00Ytterhogdals - Bodens -:-
15:00Friska Viljor FC - Sandviks -:-
15:00Skelleftea - Sund IF -:-
15:00Storfors AIK - Kiruna -:-
15:00Umeå - Gottne IF -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

15:00Hudiksvalls - Osteraker IFK -:-
15:00Skiljebo - Kvarnsvedens -:-
16:00Forsbacka IK - Kungsangens -:-
16:00IFK Stocksund - Uppsala -:-
16:00Jarfalla - Korsnas -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Savedalens - Assyriska BK -:-
14:30Landvetter - Varbergs GIF -:-
15:00Husqvarna - Hoganas -:-
15:00Tolo - Eskilsminne -:-
15:00Torslanda - Hittarps -:-
17:00Onsala BK - Ullareds IK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Hassleholms IF - Rosengard -:-
15:00Karlskrona - IFK Berga -:-
15:00Osterlen FF - Asarums -:-
16:00Kristianstads - Ariana -:-
16:00Rappe GOIF - IFK Hassleholm -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Huddinge - Karlbergs -:-
15:00Syrianska - IFK Eskilstuna -:-
17:00Nykopings - Sleipner -:-
17:00Smedby - United Nordic -:-
18:00Varmbols - Assyriska FF -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Gauthiod - Mjolby AI FF -:-
15:00Herrestads AIF - Vanersborgs FK -:-
15:00Karlslunds - Lidkopings FK -:-
15:00Saffle SK - Ahlafors IF -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

14:00Hacken F - Djurgarden F -:-
16:00AIK F - Linköpings F -:-
16:00Kalmar F - Hammarby F -:-
16:00Vittsjo F - IF Brommapojkarna F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

16:00Gamla Upsala F - Ravasens IK F -:-

TAIWAN: Premier League

10:00Hang Yuen - Taichung -:-
10:30Taiwan Steel - Ming Chuan University -:-
11:00Taipower - Taiwan Shihu -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare

18:00Metlaoui - Olympique Beja -:-
18:00Zarzis - Hamam-Sousse -:-

TURCIA: 1. Lig - Play-off

15:30Bandirmaspor - Eyupspor -:-
18:00Istanbulspor - Erzurum BB -:-

TURCIA: 2. Lig Play Offs

21:00Karacabey Belediyespor - Bodrumspor -:-

UNGARIA: NB III - East

18:00Debreceni EAC - SBTC -:-
18:00Debrecen II - Tiszaujvaros -:-
18:00Eger SE - Ujpest II -:-
18:00Elore - Senyo Carnifex -:-
18:00Hajduszoboszloi SE - Tiszafuredi -:-
18:00Hidasnemeti VSC - Fuzesgyarmati SK -:-
18:00Jaszberenyi - DVTK II -:-
18:00Kazincbarcika - Bekescsaba II -:-
18:00Kisvarda II - Tallya -:-
18:00Putnok VSE - Torokszentmiklos -:-

UNGARIA: NB III - Centre

18:00Balassagyarmat - Makoi -:-
18:00Cegledi - Szekszardi -:-
18:00Dunaujvaros PASE - Rakosmenti KSK -:-
18:00ESMTK Budapest - Paks II -:-
18:00FC Dabas - MTK II -:-
18:00Ferencvaros II - Dabas-Gyon -:-
18:00Gerjeni - Vac -:-
18:00Honved II - Ivancsa -:-
18:00Kozarmisleny - Monori -:-
18:00Mohacsi - Hodmezovasarhely FC -:-

UNGARIA: NB III - West

18:00Andrashida - Mosonmagyarovari TE -:-
18:00Balatonfuredi - Gyirmot II -:-
18:00BVSC-Zuglo - Zalaegerszegi II -:-
18:00Erdi - Veszprem -:-
18:00Kaposvar - Gardony Varosi -:-
18:00MOL Fehervar II - Bicskei -:-
18:00Nagykanizsa - Puskas Academy II -:-
18:00Papai Perutz - Győr II -:-
18:00SC Sopron - Komaromi VSE -:-
18:00Tatabanya - Kelen -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Boston River - Montevideo City -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.10 ]
02:00Nacional - Cerrito -:- [ 1.32 | 4.50 | 8.00 ]
18:30Plaza Colonia - Wanderers -:- [ 2.65 | 3.10 | 2.43 ]
21:00River Plate - Penarol -:- [ 4.30 | 3.40 | 1.71 ]
23:30Defensor Sp. - Maldonado -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]

UZBEKISTAN: Super League

17:00Termez Surkhon - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15La Guaira - Zamora -:-
02:30Dep. Tachira - Monagas -:-
22:00Caracas - Universidad Central -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
23:00Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-
23:00Bolivar - Yaracuyanos -:-
23:00Dynamo Puerto - Libertador -:-
23:00Heroes de Falcon - Local Andina -:-
23:00Petare - Angostura -:-
23:00Rayo Zuliano - Llaneros -:-
23:00Titanes - Frontera -:-
23:00Trujillanos - El Vigia -:-
23:00Urena - Academia Rey -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
16:00Dynamos - Herentals -:-
16:00Tenax CS - Cranborne Bullets -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.