REFRESH

Fotbal » 04.07.2022 » Toate meciurile

AFRICA: African Championship Women

23:00Tunisia F - Togo F -:-
20:00Nigeria F - Africa de Sud F -:-
23:00Burundi F - Botswana F -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Sarmiento Junin - Racing Club -:-
03:00Huracan - River Plate -:-
23:00Arsenal Sarandi - Estudiantes -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Atletico Atlanta - Instituto -:-
00:30Atl. Rafaela - San Martin Tucuman -:-
21:00Gimnasia Jujuy - Deportivo Madryn -:-
21:00Villa Dalmine - Alvarado -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00Central Norte - Defensores Belgrano VR -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Deportivo Espanol - Excursionistas -:-
21:30General Lamadrid - Argentino de Merlo -:-

ASIA: AFF Championship U19

11:00Vietnam U19 - Filipine U19 -:-
13:00Myanmar U19 - Thailanda U19 -:-
16:00Indonesia U19 - Brunei U19 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
20:00Zhodino - Slutsk -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

00:15Guabira - Always Ready -:-
02:30Bolivar - Blooming -:-

BRAZILIA: Serie A

00:00America MG - Goias -:-
00:00Coritiba - Fortaleza -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Remo - Paysandu -:-
00:00Campinense - Botafogo SP -:-
01:00Ypiranga FC - EC Sao Jose -:-

BRAZILIA: Serie D

23:00Icasa-CE - Crato -:-
01:00Humaita - Rio Branco -:-
21:00Prospera Criciuma - Gremio Juventus -:-

CANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - Atl. Ottawa -:-

CANADA: CSL

23:00BGHC - Toronto Falcons -:-
01:00Continentals - Serbian W. E. -:-

CHILE: Primera División

00:30U. Catolica - Coquimbo -:-
03:00Cobresal - Antofagasta -:-

CHINA: Super League

10:30Wuhan FC - Guangzhou FC -:-
12:30Shanghai Port - Hebei -:-
14:30Chengdu Rongcheng - Cangzhou -:-

CHINA: Liga Jia

10:30Qingdao Manatee - Jiangxi Beidamen -:-
11:00Hebei Kungfu - Zibo Cuju -:-
14:30Xinjiang Tianshan - Beijing Sport University -:-

COREEA DE SUD: WK League Women

12:00Boeun Sangmu F - Hwacheon F -:-
12:00Changnyeong F - Incheon Hyundai Steel F -:-
12:00Gyeongju F - Suwon FC F -:-
12:00Seoul F - Sejong Sportstoto F -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00La Union - Ind. del Valle -:-
02:00Olmedo - Mushuc Runa -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Elva - Nomme Utd -:-
19:00FC Alliance - Parnu -:-
19:00Flora U21 - Tulevik -:-
19:00Harju Jalgpallikooli - Paide Linnameeskond U21 -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

18:00HIFK - Ilves -:-

FINLANDA: Ykkonen

18:30TPS Turku - KTP -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30MuSa - Klubi 04 -:-

GAMBIA: GFA League

19:00Team Rhino - Armed Forces -:-
21:00Brikama U. - Samger -:-

IRLANDA: National League Women

21:45Dublin Waves F - Peamount F -:-

ISLANDA: Besta-deild karla

21:00Akureyri - Valur -:-
22:15Hafnarfjordur - Stjarnan -:-
22:15Leiknir - Akranes -:-

ISLANDA: Division 2

22:15IR Reykjavik - Aegir -:-

JAMAICA: Premier League - Play-off

23:00Cavalier - Waterhouse -:-
01:30Dunbeholden - Harbour View -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

17:00Ordabasy - Kaspij Aktau -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:00Neftchi Kochkor-Ata - Nur-Batken -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

14:00Randers (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
15:00Khimki (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
15:00Kisvarda (Hun) - U Craiova 1948 (Rou) -:-
16:00Aris (Gre) - Gent (Bel) -:-
20:00TSKA Moscova (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

01:00Atl. San Luis - Leon -:-
03:05Santos Laguna - Monterrey -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

20:00Pachuca U20 - Queretaro U20 -:-

MYANMAR: National League

11:30Myawady - Ispe FC -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Brann - Bryne -:-
19:00Fredrikstad - Åsane -:-
19:00Kongsvinger - Ranheim -:-
19:00Sandnes - Raufoss -:-
19:00Stjordals Blink - Start -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

18:30Honefoss - Aalesund 2 -:-
19:30Hødd 2 - Molde 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

19:00Viking 2 - Brodd -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:0012 de Octubre - General Caballero JLM -:-
01:15Guarani - Olimpia Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00River Plate - Martin Ledesma -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00ADT Tarma - A. Lima -:-
23:00Alianza Atl. - Melgar -:-
23:00Sport Boys - Huancayo -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Alfonso Ugarte - Comerciantes Unidos -:-
23:00Cusco - Union Comercio -:-
23:00Llacuabamba - Union Huaral -:-
23:00Pirata - Juan Aurich -:-
23:30Chavelines - Alianza Huanuco -:-
23:30Los Chankas - Deportivo Coopsol -:-

SINGAPORE: Premier League

14:45Albirex Niigata - Tampines -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Heegan - Dekedda -:-

SUA: MLS

00:00New York City - Atlanta Utd -:-
02:30Columbus Crew - Philadelphia Union -:-
02:30New England Revolution - Cincinnati -:-
03:00Minnesota - Real Salt Lake -:-
03:00Sporting Kansas City - New York Red Bulls -:-
03:30Houston Dynamo - Charlotte -:-
03:30Nashville SC - Portland Timbers -:-
04:00San Jose Earthquakes - Chicago Fire -:-

SUA: USL Championship

02:30Loudoun - FC Tulsa -:-

SUA: MLS Next Pro

02:00Toronto FC II - New England Revolution II -:-

SUA: USL League One

05:00Tucson - Greenville -:-

SUA: USL League Two

02:00Chicago City - Springfield -:-
02:00Lionsbridge - Virginia Beach -:-
03:00AHFC Royals - Brazos Valley Cavalry -:-
03:00Peoria - Thunder Bay Chill -:-
04:00Golden State Force - Project 51O -:-

SUA: NISA

02:00Michigan Stars - Flower City -:-

SUA: NWSL Women

00:00San Diego Wave F - Washington F -:-
03:00Orlando Pride F - Racing Louisville F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

20:00Göteborg - Degerfors -:-

SUEDIA: Superettan

20:00Trelleborg - Norrby -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30CSKA Pomir Dushanbe - Faizkand -:-
15:30Istaravshan - Khujand -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:00Penarol - Fenix -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00La Guaira - Carabobo -:-
02:15Puerto Cabello - Zamora -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00AmânatAcademia Anzoategui - Fundacion AIFI -:-
23:00Academia Rey - Rayo Zuliano -:-
23:00AmânatAtletico La Cruz - Nueva Esparta -:-
23:00AmânatBolivar - Petare -:-
23:00AmânatDynamo Puerto - Angostura -:-
23:00El Vigia - Titanes -:-
23:00AmânatHeroes de Falcon - Frontera -:-
23:00AmânatLibertador - Yaracuyanos -:-
23:00AmânatLlaneros - Academia Rey -:-
23:00AmânatRayo Zuliano - El Vigia -:-
23:00AmânatTitanes - Local Andina -:-
23:00AmânatUrena - Trujillanos -:-
00:00Fundacion AIFI - Libertador -:-

VIETNAM: V.League 1

15:15Viettel - Hong Linh Ha Tinh -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.