REFRESH

Fotbal » 23.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Play-off

18:00Burkina Faso - Gabon -:-

ANGLIA: Premier League

16:00Arsenal - Burnley -:-
16:00Crystal Palace - Liverpool -:-
16:00Leicester - Brighton -:-
18:30Chelsea - Tottenham -:-

FRANŢA: Ligue 1

14:00Metz - Nice -:-
16:00Angers - Troyes -:-
16:00Bordeaux - Strasbourg -:-
16:00Clermont - Rennes -:-
16:00Nantes - Lorient -:-
18:05Montpellier - Monaco -:-
21:45PSG - Reims -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30RB Leipzig - Wolfsburg -:-
18:30Hertha - Bayern -:-

ITALIA: Serie A

13:30Cagliari - Fiorentina -:-
16:00Napoli - Salernitana -:-
16:00Spezia - Sampdoria -:-
16:00Torino - Sassuolo -:-
19:00Empoli - AS Roma -:-
21:45AC Milan - Juventus -:-

ROMÂNIA: Liga 1

14:30CS Mioveni - Academica Clinceni -:-
17:00UTA Arad - Gaz Metan Mediaș -:-
20:00FCSB - CFR Cluj -:-

SPANIA: LaLiga

15:00Granada - Osasuna -:-
17:15Real Madrid - Elche -:-
19:30Real Sociedad - Getafe -:-
19:30Vallecano - Ath. Bilbao -:-
22:00Alaves - Barcelona -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

10:00Baroka U23 - Amazulu U23 -:-
10:00Cape Town City U23 - Swallows U23 -:-
12:30Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-

ALBANIA: Super Liga

17:45Kukesi - Skenderbeu -:-

ALGERIA: Ligue 2

15:00ASM Oran - Saida -:-

ANDORRA: Andorra Cup

13:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-
13:00Extremenya - Carroi -:-
17:00Inter Escaldes - FC Santa Coloma -:-
17:00Penya - UE Engordany -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Southampton U23 - Middlesbrough U23 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

14:00Manchester Utd F - Tottenham F -:-
14:30Brighton F - Chelsea F -:-
16:00Leicester F - Aston Villa F -:-
16:00Reading F - Birmingham F -:-
17:00West Ham F - Everton F -:-
20:45Manchester City F - Arsenal F -:-

ANGLIA: Women’s Championship

14:00Durham F - Sheffield Utd F -:-
16:00Coventry United F - London City Lionesses F -:-
16:00Crystal Palace F - Liverpool F -:-
16:00Lewes F - Sunderland F -:-
17:00Bristol City F - Charlton F -:-
17:00Watford F - Blackburn F -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Wiliete - Bravos do Maquis -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:00Talleres Cordoba - San Lorenzo -:-

ASIA: Asian Cup Women

12:00Iran F - China F -:-
16:00Taiwan F - India F -:-

AUSTRALIA: A-League

07:05Central Coast Mariners - Melbourne City -:-
09:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-

AUSTRALIA: A-League Women

07:05Brisbane Roar F - Newcastle F -:-
09:45Perth F - WS Wanderers F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

14:30St. Liege - Club Brugge -:-
17:00Royale Union SG - Genk -:-
19:30KV Mechelen - Anderlecht -:-
22:00Cercle Brugge - Waregem -:-

BELGIA: 1B Pro League

17:00Virton - Waasland-Beveren -:-
21:00Mouscron - Lierse K. -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30AmânatCouvin-Mariembourg - Givry -:-
15:30AmânatGanshoren - Acren -:-
15:30AmânatHamoir - Rebecquoise -:-
15:30AmânatJette - Meux -:-
15:30AmânatSolieres Sport - RAAL La Louviere -:-
15:30AmânatStockay-Warfusee - Warnant -:-
15:30AmânatWaremme - Tubize -:-

BELGIA: Super League Women

19:00Leuven F - Waregem F -:-

BRAZILIA: Campeonato Alagoano

21:00Cruzeiro Arapiraca - CSE -:-

BRAZILIA: Campeonato Baiano

21:00Barcelona - Vitoria -:-
21:00Juazeirense - Jacuipense -:-

BRAZILIA: Campeonato Brasiliense

20:30Capital - Taguatinga Esporte -:-
20:30Luziania - Brasilia -:-
20:30Unai EC - Santa Maria -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense

00:00Concordia - Brusque -:-
21:00Hercilio Luz - Gremio Juventus -:-
21:00Marcilio Dias - Avai -:-
00:00Figueirense - Joinville -:-

BRAZILIA: Campeonato Maranhense - Primul tur

20:30Sao Jose MA - Moto Club -:-
20:30Tuntum - Cordino EC -:-

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

00:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-
23:00Dom Bosco - Uniao Rondonopolis -:-
23:00Luverdense - Sport Sinop -:-

BRAZILIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Rio Branco PR -:-
16:00Sao Joseense - Azuriz -:-
21:00Athletico-PR - Parana -:-
21:00Londrina - Maringa FC -:-
00:00Operario - Uniao PR -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista

21:00Novorizontino - Palmeiras -:-

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano

21:00Salgueiro - Caruaru -:-
21:00Santa Cruz - Afogados da Ingazeira -:-
21:00Vera Cruz - Retro -:-

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

14:00Parnahyba - Julho Esporte -:-
22:00Corisabba - Fluminense-PI -:-

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Primul tur

21:00ABC - America-RN -:-
21:00ASSU - Potyguar -:-
21:00Globo - Santa Cruz de Natal -:-
22:00Potiguar - CE Forca E Luz -:-

BRAZILIA: Campeonato Sergipano

23:00Boca Junior - Sergipe -:-
21:00Atletico Gloriense - Lagarto -:-

BRAZILIA: Campeonato Tocantinense

21:00Nova Conquista - Gurupi -:-

BRAZILIA: Copa do Nordeste

21:00AE Altos - Alagoinhas -:-
23:00Sousa - CSA -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. -:-
15:00Olympic S. - Bumamuru -:-
15:00TOP Junior - Kayanza -:-
15:00Vital O - Royal de Muramvya -:-

CHILE: Primera División - Retrogradare

23:00Copiapo - Huachipato -:-

CHILE: Super Cupa

00:00Colo Colo - U. Catolica -:-

CIPRU: First Division

16:00APOEL - Aris -:-
19:00Doxa - Ol. Nicosia -:-

CIPRU: Division 2

14:30Achyronas Liopetriou - Olympias Lympion -:-
14:30Omonia 29th May - Karmiotissa -:-
14:30Omonia Aradippou - Xylotympou -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:05Cortulua - Atl. Nacional -:-
01:10Once Caldas - U. Magdalena -:-
03:15Junior - Patriotas -:-
23:05Ind. Medellin - Tolima -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Tigres - Real Cartagena -:-
22:00Valledupar - Real Santander -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Otoho d'Oyo - Nathalys -:-
16:00Etoile du Congo - Diables Noirs -:-
16:00Leopard - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00JS Talangai - Nico-Nicoye -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

23:00San Carlos - Zeledon -:-
01:00Alajuelense - Guanacasteca -:-
02:00Santos DG - Herediano -:-
04:00Saprissa - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-
23:00Carmelita - San Jose FC -:-
23:00CS Uruguay - Limon -:-
23:00Escorpiones - Cofutpa -:-
23:00Liberia - Marineros -:-
23:00Municipal Garabito - Puntarenas FC -:-
23:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-
23:00Puerto Golfito FC - Santa Ana -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:00Jocoro - Alianza FC -:-
03:00Metapan - Chalatenango -:-
03:00Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
23:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo -:-
23:15FAS - Aguila -:-
23:15Municipal Limeno - Platense Municipal -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:05Al Fujairah - Hatta -:-
15:05Al Thaid - Al Arabi -:-
15:05Dibba Al Fujairah - Al Bataeh -:-
15:10Al Hamriyah - Al Rams -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Pro League Cup - Locurile 9-14

15:15Al Dhafra - Emirates Club -:-
15:15Khorfakkan - Al Urooba -:-
17:45Al Sharjah - Bani Yas -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Manzini Wanderers - Green Mamba -:-
12:30Tinyosi - Tambuti -:-
15:00Malanti Chiefs - Moneni Pirates -:-
15:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows -:-
15:00Royal Leopards - Young Buffaloes -:-
15:00Tambankulu - Denver -:-

FINLANDA: Suomen Cup Women

14:30HJK U18 F - VJS F -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:45St Etienne F - Paris SG F -:-

FRANŢA: Division 2 Women

14:00Vendenheim F - Saint-Maur F -:-
15:30Grenoble F - Yzeure Allier F -:-
15:30La Roche F - Orleans F -:-
15:30Lille F - Lens F -:-
15:30Merignac F - Thonon Evian F -:-
15:30Metz F - Le Havre F -:-
15:30Montauban F - Nimes F -:-
15:30Nantes F - Strasbourg F -:-
15:30Nice F - Marseille F -:-
15:30Rodez F - Albi-Marssac F -:-
15:30Saint-Malo F - Brest F -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Marimoo - Hawks -:-
18:00Team Rhino - Gamtel -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Hannover - Dresda -:-
14:30Karlsruher - Sandhausen -:-
14:30Regensburg - Kiel -:-

GERMANIA: 3. Liga

14:00Meppen - Zwickau -:-
15:00Duisburg - Saarbrucken -:-
16:00Magdeburg - Havelse -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Halberstadt - Chemie Leipzig -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00RW Essen - Wuppertaler -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf -:-
15:00Niendorfer TSV - HEBC Hamburg -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-
16:00Sasel - Meiendorfer SV -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Eintracht Celle - Hagen/Uthlede -:-

GHANA: Premier League

17:00Asante Kotoko - Medeama -:-
17:00Bechem United - WAFA -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Legon Cities -:-
17:00Eleven Wonders - Tamale -:-
17:00Elmina Sharks - Berekum Chelsea -:-
17:00Great Olympics - King Faisal -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Lynx - Mons Calpe -:-
19:30Lions Gibraltar - Glacis United -:-

GRECIA: Super League

15:00Aris - Lamia -:-
17:15Atromitos - AEK -:-
17:15Volos - PAOK -:-
19:30Olympiakos - Giannina -:-

GRECIA: Super League 2

14:45Asteras Vlachioti - Kallithea -:-
14:45Diagoras - O.F. Ierapetra -:-
14:45Ergotelis - PAE Egaleo -:-
14:45Kalamata - Rodos -:-
14:45Karaiskakis - Irodotos -:-
14:45Kavala - Panserraikos -:-
14:45O. Volos - AEL Larissa -:-
14:45PAE Chania - Zakynthos -:-
14:45Panathinaikos B - Levadiakos -:-
14:45Pierikos - Apollon Pontou -:-
14:45Thesprotos - Iraklis 1908 -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00A. Asteras - Chrisoupolis -:-
15:00Apollon Paralimniou - Aris Avatou -:-
15:00Ethnikos Sochos - Alexandroupoli -:-
15:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou -:-
15:00Orfeas Xanthi - Doxa Dramas -:-
15:00Plagia - Thermaikos FC -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Asteras Kalirachis - Giannitsa -:-
15:00Edessaikos - Kozani -:-
15:00Kozani - Iraklis Ampelokipi -:-
15:00Lefkimmi - Poseidonas Michanionas -:-
15:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala -:-
15:00Thyella Sarakinoi - Agios Matthaios -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

15:00Amvrysseas - Atalanti -:-
15:00AnulatDimitra Efxeinoupolis - Aetos Makrychoriou -:-
15:00Ethnikos Neou - Thiseas Agria -:-
15:00Fikis - Elassona -:-
15:00Ipato - Atromitos Palamas -:-
15:00Iraklis Larissa - Nea Artaki -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Acheron Kanalaki - Panegialios -:-
15:00AnulatAmvrakikos Loutrou - Diavolitsi -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis -:-
15:00Ethnikos Skoulikadou - Panagriniakos -:-
15:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. -:-
15:00PAO Varda - Panachaiki -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 5

10:30Ermis Meligous - Santorini -:-
15:00Agios Ierotheos - Panarkadikos -:-
15:00Ermionidas-Ermis - Aris Skalas -:-
15:00Fostiras - Foinikas N. Epidavrou -:-
15:00Ilioupoli - Mykonos -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 6

15:00E. Piraeus - Panelefsiniakos -:-
15:00Keratsini - Aiolikos -:-
15:00Kyanos A. V. - Aittitos Spata -:-
15:00Proodeftiki - Thyella D. -:-
15:00Pyliou - Aias -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 7

15:00AE Neapolis - Rouf Pao -:-
15:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou -:-
15:00Ierapetra - Atsalenios -:-
15:00Panionios - Giouchtas -:-
15:00Poros - Aris Soudas -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

23:00Municipal - Guastatoya -:-
02:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-
04:00Xelaju - Antigua -:-
20:00Deportivo Achuapa - Santa Lucia -:-
20:00Iztapa - Solola -:-
23:00Nueva Concepcion - Malacateco -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clasura

23:00Olimpia - Honduras Progreso -:-
23:00Platense - Victoria -:-
23:00Real Espana - Motagua -:-
23:00Real Sociedad - UPNFM -:-
23:00Vida - Marathon -:-

HONG KONG: Premier League

09:00AmânatHong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-
11:30AmânatHK U23 - Eastern AA -:-
13:30AmânatHong Kong FC - Resources Capital -:-

INDIA: ISL

16:00Bengaluru FC - Goa -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Aluminium Arak - Shahr Khodrou -:-
13:30Naft M.I.S - Peykan -:-
13:30Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
13:30Zob Ahan - Sanat-Naft -:-

IRAN: Division 1

12:30Arman Gohar - Saipa -:-
12:30Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam -:-
12:30Malavan - Machine Sazi -:-
12:30Mes Kerman - Astara -:-
12:30Qashqai Shiraz - Kheybar Khorramabad -:-
12:30Rayka Babol - Khooshe Talaee -:-
12:30Shahin Bushehr - Esteghlal Molasani -:-
12:30Shahrdari Hamedan - Shams Azar Qazvin -:-
12:30Vista Toorbin - Mes Shahr Babak -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

12:00Sakhnin - Ashdod -:-
20:15M. Petach Tikva - H. Beer Sheva -:-

ISRAEL: Liga Alef North

14:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-

ITALIA: Serie B

17:15L.R. Vicenza - Cittadella -:-
19:30Lecce - Cremonese -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30FeralpiSalo - Lecco -:-
15:30Fiorenzuola - Pro Sesto -:-
15:30Giana Erminio - Trento -:-
15:30Legnago Salus - Virtus Verona -:-
15:30Mantova - AlbinoLeffe -:-
15:30Pergolettese - Sudtirol -:-
15:30Pro Patria - Piacenza -:-
15:30Pro Vercelli - Juventus U23 -:-
15:30Renate - Seregno -:-
15:30Triestina - Padova -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Grosseto - Carrarese -:-
15:30Olbia - Lucchese -:-
15:30Siena - Imolese -:-

ITALIA: Serie C - Group C

18:30Avellino - Monopoli -:-
18:30Bari - Catania -:-
18:30Campobasso - Juve Stabia -:-
18:30Foggia - Latina -:-
18:30Monterosi FC - Potenza -:-
18:30Picerno - Turris -:-
18:30Taranto - Paganese -:-
18:30Vibonese - Fidelis Andria -:-
18:30Virtus Francavilla - ACR Messina -:-

ITALIA: Serie D - Group A

15:30Asti - Fossano -:-
15:30Borgosesia - Lavagnese -:-
15:30Bra - Caronnese -:-
15:30AmânatCaronnese - Ticino -:-
15:30AmânatCasale - Sestri Levante -:-
15:30Chieri - Gozzano -:-
15:30AmânatChieri - HSL Derthona -:-
15:30Citta di Varese - PDHA -:-
15:30AmânatFossano - Citta di Varese -:-
15:30AmânatGozzano - Asti -:-
15:30HSL Derthona - Novara -:-
15:30Imperia - Saluzzo -:-
15:30AmânatLavagnese - Imperia -:-
15:30Ligorna - Casale -:-
15:30AmânatNovara - Borgosesia -:-
15:30AmânatPDHA - Bra -:-
15:30AmânatSaluzzo - Ligorna -:-
15:30Sestri Levante - Vado -:-
15:30Ticino - Sanremese -:-
15:30AmânatVado - Sanremese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30AmânatArconatese - Crema -:-
15:30Arconatese - SG City Nova -:-
15:30AmânatCaravaggio - Breno -:-
15:30Caravaggio - Castellanzese -:-
15:30AmânatCiserano-Bergamo - Ponte San Pietro -:-
15:30Ciserano-Bergamo - USD Casatese -:-
15:30AmânatFolgore Caratese - Legnano -:-
15:30Folgore Caratese - Ponte San Pietro -:-
15:30AmânatFranciacorta - USD Casatese -:-
15:30Franciacorta - Crema -:-
15:30AmânatLeon - Brusaporto -:-
15:30Leon - Olginatese -:-
15:30AmânatReal Calepina - Olginatese -:-
15:30Real Calepina - Legnano -:-
15:30AmânatSona - SG City Nova -:-
15:30Sona - Desenzano Calvina -:-
15:30AmânatVilla Valle - Desenzano Calvina -:-
15:30Villa Valle - Breno -:-
15:30AmânatVis Nova Giussano - Castellanzese -:-
15:30Vis Nova Giussano - Brusaporto -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Adriese - Delta Porto Tolle -:-
15:30AmânatAmbrosiana - Cattolica Calcio -:-
15:30ArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
15:30AmânatCaldiero Terme - Spinea -:-
15:30AmânatCampodarsego - San Martino Speme -:-
15:30AmânatCartigliano - Levico Terme -:-
15:30Cattolica Calcio - Campodarsego -:-
15:30Cjarlins Muzane - Caldiero Terme -:-
15:30AmânatCjarlins Muzane - Adriese -:-
15:30AmânatDelta Porto Tolle - Mestre -:-
15:30AmânatDolomiti Bellunesi - Luparense -:-
15:30Levico Terme - Montebelluna -:-
15:30Luparense - Ambrosiana -:-
15:30Mestre - Dolomiti Bellunesi -:-
15:30AmânatMontebelluna - ArzignanoChiampo -:-
15:30San Martino Speme - Este -:-
15:30Spinea - Cartigliano -:-
15:30AmânatUnion Clodiense - Este -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30AmânatAglianese Calcio - Forli -:-
15:30AmânatAlcione Milano - Prato -:-
15:30AmânatAth. Carpi - Sasso Marconi -:-
15:30AmânatCorreggese - Sammaurese -:-
15:30AmânatFanfulla - Tritium -:-
15:30Forli - Correggese -:-
15:30AmânatGhivizzano Borgo - Lentigione -:-
15:30G.S. Bagnolese - Aglianese Calcio -:-
15:30Lentigione - Rimini -:-
15:30AmânatMezzolara - SCD Progresso -:-
15:30Prato - Fanfulla -:-
15:30Ravenna - Ghivizzano Borgo -:-
15:30AmânatReal Forte Querceta - San Donnino -:-
15:30AmânatRimini - G.S. Bagnolese -:-
15:30Sammaurese - Real Forte Querceta -:-
15:30Sasso Marconi - Alcione Milano -:-
15:30SCD Progresso - San Donnino -:-
15:30Seravezza Pozzi - Ath. Carpi -:-
15:30AmânatSeravezza Pozzi - Ravenna -:-
15:30Tritium - Mezzolara -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30AmânatArezzo - Unipomezia -:-
15:30ASD Cascina - Poggibonsi -:-
15:30Cannara - San Donato -:-
15:30Flaminia - Arezzo -:-
15:30AmânatFoligno - Rieti -:-
15:30AmânatFollonica Gavorrano - Montespaccato -:-
15:30Lornano Badesse - Sangiovannese -:-
15:30Pianese - Pro Livorno -:-
15:30AmânatPianese - ASD Cascina -:-
15:30AmânatPoggibonsi - Scandicci -:-
15:30AmânatPro Livorno - Cannara -:-
15:30Rieti - Montespaccato -:-
15:30AmânatSan Donato - Lornano Badesse -:-
15:30AmânatSangiovannese - Trestina -:-
15:30Scandicci - Tiferno Lerchi -:-
15:30AmânatTiferno Lerchi - Flaminia -:-
15:30Trestina - Follonica Gavorrano -:-
15:30Unipomezia - Foligno -:-

ITALIA: Serie D - Group F

15:30AmânatAlto Casertano - US Tolentino -:-
15:30AmânatASD Pineto Calcio - Montegiorgio -:-
15:30Castelfidardo - Fiuggi -:-
15:30Castelnuovo Vomano - Vastogirardi -:-
15:30Chieti - Recanatese -:-
15:30Fano - Porto D'Ascoli -:-
15:30AmânatFano - Castelnuovo Vomano -:-
15:30AmânatFiuggi - Chieti -:-
15:30Matese - Trastevere Calcio -:-
15:30AmânatNereto - Matese -:-
15:30AmânatPorto D'Ascoli - Castelfidardo -:-
15:30AmânatRecanatese - Sambenedettese -:-
15:30Sambenedettese - ASD Pineto Calcio -:-
15:30S. N. Notaresco - Alto Casertano -:-
15:30AmânatTrastevere Calcio - S. N. Notaresco -:-
15:30US Tolentino - Montegiorgio -:-
15:30Vastese - Nereto -:-
15:30AmânatVastogirardi - Vastese -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Afragolese - Nuova Florida -:-
15:30Aprilia - Muravera -:-
15:30AmânatArzachena - Insieme Formia -:-
15:30Atletico Uri - Torres -:-
15:30Calcio Giugliano - Cynthialbalonga -:-
15:30AmânatCarbonia - Afragolese -:-
15:30AmânatCassino - Cynthialbalonga -:-
15:30Gladiator - Carbonia -:-
15:30AmânatGladiator - R. Monterotondo -:-
15:30Insieme Formia - Ostia Mare -:-
15:30Lanusei Calcio - Cassino -:-
15:30Latte Dolce - Arzachena -:-
15:30AmânatMuravera - Latte Dolce -:-
15:30AmânatNuova Florida - Atletico Uri -:-
15:30AmânatOstia Mare - Calcio Giugliano -:-
15:30R. Monterotondo - Vis Artena -:-
15:30AmânatTorres - Lanusei Calcio -:-
15:30AmânatVis Artena - Aprilia -:-

ITALIA: Serie D - Group H

15:30AmânatA.C.D. Nardo - SS Nola 1925 -:-
15:30Altamura - Casarano -:-
15:30AmânatAudace Cerignola - Molfetta Calcio -:-
15:30AmânatBisceglie - Casarano -:-
15:30AmânatBitonto - Brindisi -:-
15:30Brindisi - Virtus Matino -:-
15:30AmânatCasertana - Citta di Fasano -:-
15:30Citta di Fasano - Gravina -:-
15:30Francavilla - Mariglianese -:-
15:30AmânatFrancavilla - Nocerina -:-
15:30AmânatGravina - Altamura -:-
15:30AmânatLavello - San Giorgio -:-
15:30AmânatMariglianese - Rotonda -:-
15:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo -:-
15:30Nocerina - Bitonto -:-
15:30Rotonda - Lavello -:-
15:30San Giorgio - Casertana -:-
15:30Sorrento - Audace Cerignola -:-
15:30SS Nola 1925 - Bisceglie -:-
15:30AmânatVirtus Matino - Sorrento -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AS Acireale - Cavese -:-
15:30Castrovillari - Biancavilla -:-
15:30AmânatCavese - Trapani -:-
15:30Cittanovese - Paterno -:-
15:30AmânatGelbison Cilento - Giarre -:-
15:30Giarre - Licata -:-
15:30AmânatLamezia Terme - Santa Maria Cilento -:-
15:30AmânatLicata - Biancavilla -:-
15:30AmânatPaterno - Rende -:-
15:30AmânatPortici 1906 - Troina -:-
15:30AmânatReal Aversa - Sancataldese -:-
15:30Rende - Lamezia Terme -:-
15:30AmânatS. Agata - Cittanovese -:-
15:30Sancataldese - Portici 1906 -:-
15:30AmânatSan Luca - Castrovillari -:-
15:30Santa Maria Cilento - Gelbison Cilento -:-
15:30Trapani - Real Aversa -:-
15:30Troina - San Luca -:-

ITALIA: Primavera 1

11:40AmânatGenoa U19 - AC Milan U19 -:-
13:30AmânatSassuolo U19 - Atalanta U19 -:-
16:00AmânatCagliari U19 - Empoli U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Napoli F - AS Roma F -:-
15:30AC Milan F - Sampdoria F -:-
15:30Lazio F - Inter F -:-

ITALIA: Serie B Women

15:30AmânatCesena F - Tavagnacco F -:-
15:30AmânatCittadella F - Como F -:-
15:30AmânatPalermo F - Pink Bari F -:-
15:30AmânatPro Sesto F - Chievo Verona F -:-
15:30AmânatRavenna F - Brescia F -:-
15:30AmânatRoma CF F - Cortefranca F -:-
15:30AmânatTorres F - San Marino Academy F -:-

JAMAICA: Premier League

20:00Cavalier - Waterhouse -:-
22:15Dunbeholden - Montego Bay -:-

KENYA: Premier League

14:00Police FC - Mathare Utd. -:-
14:00Talanta FC - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Tusker - Nzoia Sugar -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

02:00Guatemala - Canada -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

02:30Nacional (Uru) - Penarol (Uru) -:-
13:00Fredericia (Den) - Næsby (Den) -:-
13:00Krasnodar (Rus) - Zilina (Svk) -:-
13:00Silkeborg (Den) - Raufoss (Nor) -:-
14:00Furstenwalde (Ger) - Inter Leipzig (Ger) -:-
14:00Hannover II (Ger) - Tundern (Ger) -:-
14:00Leher (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) -:-
14:00Warta (Pol) - Shkendija (Mkd) -:-
14:30Heimstetten (Ger) - Aalen (Ger) -:-
15:00Din. Zagreb (Cro) - Sturm Graz (Aut) -:-
15:00MOL Fehervar (Hun) - Gyirmot (Hun) -:-
15:00Oleksandriya (Ukr) - Zaglebie (Pol) -:-
15:00Orenburg (Rus) - Ufa (Rus) -:-
15:00Plock (Pol) - Radnicki 1923 (Srb) -:-
15:00Rain/Lech (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
15:00Zorya (Ukr) - Aktobe (Kaz) -:-
15:30Krasnodar (Rus) - Zilina (Svk) -:-
15:30Schaffhausen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
16:00Ch. Odessa (Ukr) - Prishtina (Kos) -:-
16:00Steele (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
16:30Lechia (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
18:00Mariehamn (Fin) - Aland (Fin) -:-
18:00Novi Pazar (Srb) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
18:00Piast (Pol) - Radnicki Nis (Srb) -:-

LUME: Club Friendly Women

14:00Freiburg F (Ger) - Sand F (Ger) -:-
15:00Delmenhorst F (Ger) - Bremen F (Ger) -:-

MACAU: Elite League

13:00Chao Pak Kei - Benfica -:-
15:00Cheng Fung - Policia -:-

MALTA: Premier League

15:00Gzira - Valletta -:-
17:00Sirens - Santa Lucia -:-
19:00Floriana - Birkirkara -:-

MALTA: Challenge League

15:00Swieqi - Tarxien -:-
16:00Luqa - Marsa FC -:-
19:00Melita FC - Pembroke -:-
20:00Senglea Athletics - Mgarr -:-

MAROC: Botola 2

16:00Fes - Sale -:-
16:00Marrakech - Renaissance Zemamra -:-
16:00Union Touarga - Dcheira -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

01:00Guadalajara - Queretaro -:-
03:00Leon - Pachuca -:-
05:00Club America - Atlas -:-
05:06Monterrey - Cruz Azul -:-
20:00U.N.A.M. - Tigres -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

23:00Dongu - Leviatan -:-
23:00Escorpiones - CD Zap -:-
23:30AmânatUA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-
00:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
01:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-
03:00AmânatColima FC - Tecos FC -:-
23:00Lobos ULMX - Yalmakan -:-
00:00La Piedad - Canamy -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00Guerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
23:00Lobos Huerta - Uruapan -:-
23:30Ciervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:00Cuautla - Calor De San Pedro -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00U.N.A.M. U20 - Tigres U20 -:-
19:00Santos Laguna U20 - Necaxa U20 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clasura

00:00Ferretti - Real Madriz -:-
02:00Ocotal - Jalapa -:-
04:00Juventus Managua - Managua FC -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Abia Warriors - Dakkada FC -:-
17:00Akwa United - Sunshine Stars -:-
17:00Enugu - Remo Stars -:-
17:00Gombe - Niger -:-
17:00Kano - MFM FC -:-
17:00Lobi Stars - Enyimba -:-
17:00Nasarawa - Katsina Utd -:-
17:00Rivers United - Heartland -:-
17:00Shooting Stars - Kwara -:-
17:00Wikki Tourist - Plateau -:-

OLANDA: Eredivisie

13:15Nijmegen - Feyenoord -:-
15:30Heracles - G.A. Eagles -:-
15:30PSV - Ajax -:-
17:45Sparta Rotterdam - Utrecht -:-
21:00Waalwijk - Sittard -:-

OLANDA: Eerste Divisie

15:30Telstar - Jong Ajax -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30AmânatTEC - Jong Sparta Rotterdam -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:00AmânatBlauw Geel - EVV -:-
15:00AmânatDEM - Watergraafsmeer -:-
15:00AmânatHoogland - Oostzaan -:-
15:00AmânatHV & CV Quick - GVV Unitas -:-
15:00AmânatUSV Hercules - Gemert -:-
15:00AmânatWestlandia - HVV Hollandia -:-
15:30AmânatFC Oss - UNA -:-
15:30AmânatGroene Ster - ADO 20 Heemskerk -:-
15:30AmânatHSC '21 - Dongen -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

13:15Twente F - PSV F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Guimaraes - Estoril -:-
17:30Maritimo - Belenenses -:-
20:00Gil Vicente - Portimonense -:-
22:30FC Porto - Famalicao -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Feirense - Mafra -:-
16:00FC Porto B - Casa Pia -:-
17:30Rio Ave - Farense -:-
20:00Benfica B - Penafiel -:-
21:30Estrela - Trofense -:-

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Oliveirense - Anadia -:-
14:00Guimaraes B - Sanjoanense -:-
17:00Caldas - Oriental Dragon -:-
17:00CDC Montalegre - Braga B -:-
17:00Lusitania FC - S. Joao Ver -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00Maritimo B - Limianos -:-
13:00O Elvas CAD - Sporting Ideal -:-
13:00Pero Pinheiro - CD Rabo Peixe -:-
17:00Alvarenga - Castro Daire -:-
17:00Amarante - Tirsense -:-
17:00Berco - Macedo Cavaleiros -:-
17:00Esperanca de Lagos - Juv. Evora -:-
17:00FC Barreirense - Serpa -:-
17:00Gouveia - Valadares Gaia -:-
17:00Idanhense - Sertanense -:-
17:00Imortal - Pinhalnovense -:-
17:00Leca - Gondomar -:-
17:00Loures - OS Belenenses -:-
17:00Maria de Fonte - Merelinense -:-
17:00Mirandela - Sao Martinho -:-
17:00Olhanense - Louletano -:-
17:00Paredes - Vila Mea -:-
17:00Peniche - SB Castelo Branco -:-
17:00SC Vianense - Camara de Lobos -:-
17:00SC Vila Real - Santa Marta Penaguiao -:-
17:00Sintrense - Coruchense -:-
17:00Uniao de Coimbra - Ferreira de Aves -:-
17:00Uniao Montemor - Moncarapachense -:-
17:00Vitoria Sernache - Marinhense -:-
18:00Camacha - Vilaverdense -:-
18:00Operario - Sacavenense -:-
18:00SC Praiense - Fontinhas -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Sporting U23 - Maritimo U23 -:-

QATAR: QSL

15:30Shamal - Umm-Salal -:-
17:40Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
17:40Qatar SC - Al-Gharafa -:-

RWANDA: Premier League

12:30Rayon Sport - Marines -:-
15:00Gasogi United - Etincelles -:-
15:00Mukura Victory Sports - Musanze -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

15:00Spartans F - Glasgow City F -:-
16:00Hamilton F - Motherwell F -:-
16:00Hearts F - Aberdeen F -:-
16:00Partick Thistle F - Celtic F -:-
16:00Rangers F - Hibernian F -:-

SPANIA: LaLiga2

15:00Burgos CF - Leganes -:-
17:00Gijon - Amorebieta -:-
19:15Girona - Lugo -:-
19:15Huesca - Ponferradina -:-
22:00Alcorcon - Mirandes -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

13:00Calahorra - Badajoz -:-
13:00CF Talavera - Zamora -:-
13:00Internacional de Madrid - La Coruna -:-
18:00Ferrol - UD Logrones -:-
18:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

13:00Baleares - Algeciras -:-
13:00Betis B - Sevilla B -:-
13:00Villarreal B - Sanluqueno -:-
17:00Linense - Gimnastic -:-
18:00Castellon - Linares -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

13:00CD Mostoles - Salamanca -:-
13:00Coruxo - Palencia CA -:-
13:00Llanera - Navalcarnero -:-
18:00Compostela - Pontevedra -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Union Adarve -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

13:30Real Sociedad C - Racing Santander B -:-
17:00Izarra - Gernika -:-
18:00AD San Juan - Cayon -:-
18:00Arenas Club - Pena -:-
18:00Racing Rioja - Naxara -:-
18:00Tropezon - Osasuna B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

13:00Andratx - Tarazona -:-
13:00CE Europa - Teruel -:-
13:00Ejea - Pena Deportiva -:-
13:00Huesca B - Terrassa -:-
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-
13:00Numancia - Espanyol B -:-
13:00Prat - Lleida -:-
17:30Brea - Cerdanyola -:-
18:00Badalona - Ebro -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 4

13:00Cacereno - Velez -:-
13:00Merida AD - Panaderia -:-
13:00San Roque - Cadiz B -:-
13:00Villanovense - Ceuta -:-
13:30Mensajero - Don Benito -:-
14:00Las Palmas B - Montijo -:-
14:00San Fernando - Tamaraceite -:-
18:00Antequera - CD Coria -:-
18:00Cordoba - Xerez D.F.C. -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

13:00Mar Menor - La Nucia -:-
13:00Socuellamos - Levante B -:-
13:00Toledo - Melilla -:-
17:15Pulpileno - Puertollano C.F. -:-
17:30CF Intercity - Eldense -:-
18:00Alzira - Ejido -:-
18:00Marchamalo - Murcia -:-
19:00Mancha - Aguilas FC -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

19:00Arnoia - Arzua -:-
19:00Estradense - Alondras -:-
19:00Noia - Sofan -:-
19:00Polvorin - Ourense CF -:-
19:00Racing Club Villalbes - Ponteareas -:-
19:00Rapido de Bouzas - Barco -:-
19:00Silva SD - Somozas -:-
19:00Viveiro - Dep. Fabril -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

19:00Basico Urraca - Praviano -:-
19:00Caudal Deportivo - Lenense -:-
19:00CD Colunga - L'Entregu -:-
19:00EI San Martin - Gijon Industrial -:-
19:00Gijon B - Llanes -:-
19:00Langreo B - R. Oviedo B -:-
19:00Lealtad - Mosconia -:-
19:00Luarca - Real Titanico -:-
19:00Roces - Covadonga -:-
19:00Tuilla - SD Navarro CF -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

19:00CD Colindres - Barreda Balompie -:-
19:00Noja - Castro -:-
19:00Selaya - Naval Reinosa -:-
19:00Textil Escudo - Guarnizo -:-
19:00Torina - Atletico Albericia -:-
19:00Torrelavega - Escobedo -:-
19:00UD Samano - Siete Villas -:-
19:00Vimenor - UC Cartes -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

19:00Amurrio Club - Santuxu -:-
19:00Anaitasuna FT - Durango -:-
19:00Barakaldo - Lagun Onak -:-
19:00CD Vitoria - SD Deusto -:-
19:00Leioa - Beti Gazte -:-
19:00Pasaia - Beasain -:-
19:00San Ignacio - Aurrera Ondarroa -:-
19:00Tolosa FC - Portugalete -:-
19:00Urduliz - Basconia -:-
19:00Uritarra - Alaves B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

19:00Asco - Granollers -:-
19:00CE Manresa - Vilassar de Mar -:-
19:00Girona B - UE Sants -:-
19:00Grama - Peralada -:-
19:00Pobla Mafumet - Sant Andreu -:-
19:00San Cristobal CP - L'Hospitalet -:-
19:00UE Figueres - Olot -:-
19:00Vilafranca - Castelldefels -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

19:00Atzeneta - Castellon B -:-
19:00Beniganim - Olimpic Xativa -:-
19:00Callosa - Hercules B -:-
19:00Ilicitano - Orihuela -:-
19:00Roda - Acero -:-
19:00Saguntino - Villarreal C -:-
19:00Silla CF - Torrent -:-
19:00Valencia B - Jove -:-
19:00Villajoyosa - Recambios Colon -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

19:00CDE Madrid - Galapagar -:-
19:00Complutense - Pozuelo de Alarcon -:-
19:00Getafe B - Tres Cantos -:-
19:00Moratalaz - Paracuellos Antamira -:-
19:00Parla - Alcorcon B -:-
19:00RSD Alcala - AD Torrejon -:-
19:00Trival Valderas - Atl. Madrid B -:-
19:00Ursaria - Las Rozas -:-
19:00Villaverde San Andres - Colonia M. -:-
19:00Villaviciosa - Vallecano B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

19:00Almazan - Real Avila -:-
19:00Arandina - Guijuelo -:-
19:00Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes -:-
19:00Bembibre - Atl. Astorga -:-
19:00Colegios Diocesanos - Numancia B -:-
19:00Palencia CF - Mirandes B -:-
19:00Ribert - Leonesa B -:-
19:00Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Alhaurin - CD Torreperogil -:-
19:00Atletico de Porcuna - Jaen -:-
19:00CD Alhaurino - El Palo -:-
19:00Huetor Tajar - UD San Pedro -:-
19:00Intergym Melilla - Almeria B -:-
19:00Marbella - Huetor Vega -:-
19:00Torre del Mar - Motril -:-
19:00Torremolinos - Malaga B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Antoniano - Cordoba B -:-
19:00Cabecense - Puente Genil -:-
19:00CD Gerena - Pozoblanco -:-
19:00Ceuta B - CD Utrera -:-
19:00Ciudad de Lucena - Tomares UD -:-
19:00Conil - Cartaya -:-
19:00Rota - Huelva -:-
19:00Sevilla C - Los Barrios -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

19:00Binissalem - Collerense -:-
19:00Llosetense - Serverense -:-
19:00Mallorca B - Santanyi -:-
19:00Murense - Mercadal -:-
19:00Platges de Calvia - Manacor -:-
19:00Poblense - Portmany -:-
19:00Rotlet Molinar - Campos -:-
19:00Sant Jordi - Inter Ibiza -:-
19:00Sant Rafel - Felanitx -:-
19:00Soller - Constancia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

19:00Atl. Paso - Las Zocas -:-
19:00CD Marino - Vera -:-
19:00Gran Tarajal - Lanzarote -:-
19:00Las Palmas C - La Cuadra -:-
19:00Santa Ursula - CD Buzanada -:-
19:00Tenerife B - Arucas -:-
19:00Villa Santa Brigida - SD Tenisca -:-
19:00Yaiza - Union Viera -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

19:00Bala Azul - Cartagena FC -:-
19:00Bullense - Lorca Deportiva -:-
19:00CAP Ciudad de Murcia - Real Murcia B -:-
19:00Caravaca - EG El Palmar CF -:-
19:00Cartagena B - La Union -:-
19:00Huercal-Overa - UD Los Garres -:-
19:00Mazarron CF - Deportiva Minera -:-
19:00UCAM Murcia B - Archena -:-
19:00Yeclano - Racing Murcia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

19:00Aceuchal - Jerez CF -:-
19:00Azuaga - Badajoz B -:-
19:00CD Calamonte - Extremadura UD B -:-
19:00Llerenense - Olivenza -:-
19:00Moralo - Diocesano -:-
19:00Trujillo - Don Alvaro -:-
19:00UP Plasencia - Arroyo -:-
19:00Villafranca - Miajadas -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

19:00Azkoyen - Cirbonero -:-
19:00Beti Onak - Pamplona -:-
19:00CD Corellano - CD Gares -:-
19:00Cortes - Beti Kozkor -:-
19:00Huarte - CD Cantolagua -:-
19:00Murchante - Burlades -:-
19:00Txantrea - Subiza -:-
19:00Valle Egues - Ezcabarte -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

19:00Arnedo - Yague -:-
19:00Berceo - Cenicero -:-
19:00Calahorra B - Anguiano -:-
19:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
19:00CF Rapid - Casalarreina -:-
19:00Haro Deportivo - Agoncillo -:-
19:00Oyonesa - Vianes -:-
19:00Varea - Alfaro -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

19:00Belchite 97 - Barbastro -:-
19:00Biescas - Epila -:-
19:00Binefar - Utebo FC -:-
19:00Caspe - Giner Torrero -:-
19:00CF Illueca - Zaragoza B -:-
19:00Cuarte - Borja -:-
19:00Robres - Atletico Monzon -:-
19:00Santa Anastasia - Carinena -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

19:00Azuqueca - Hogar Alcarreno -:-
19:00Huracan de Balazote - Villarrobledo -:-
19:00Illescas - Conquense -:-
19:00Miguelturreno - Torrijos -:-
19:00Quintanar - Tarancon -:-
19:00San Clemente - Albacete B -:-
19:00Villacanas - Ciudad Real -:-
19:00Villarrubia - Almansa -:-

SPANIA: Segunda Division Women

12:00Granada F - Santa Teresa F -:-
12:45Gijon F - Seagull F -:-
13:00Albacete F - Castellon F -:-
13:00Femarguin F - Pozoalbense F -:-
13:00La Solana F - Cordoba F -:-
13:00Las Planas F - EDF Logrono F -:-
13:15Racing Santander F - Real Oviedo F -:-
13:30Barcelona B F - Zaragoza CFF F -:-
17:30Pradejon F - Athletic Bilbao B F -:-

TAILANDA: Thai League 1

13:00Chonburi - Khonkaen Utd. -:-
13:00Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
13:30Port MTI FC - Suphanburi -:-
14:00Buriram - Bangkok Utd -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:00Chainat - Customs Utd -:-
13:30Ranong - Rayong FC -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
18:00Coastal Union - Namungo -:-

TURCIA: Super Lig

12:30Hatayspor - Rizespor -:-
12:30Kasimpasa - Kayserispor -:-
15:00Altay - Konyaspor -:-
15:00Giresunspor - Alanyaspor -:-
18:00Galatasaray - Trabzonspor -:-

TURCIA: 1. Lig

12:30Adanaspor - Keciorengucu -:-
12:30Bandirmaspor - Erzurum BB -:-
15:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
18:00Eyupspor - Bursaspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

12:00Batman Petrolspor - Fatsa Belediyespor -:-
12:00Elazigspor - Mamak -:-
12:00Erbaaspor - Arnavutkoy Bl. -:-
12:00Hendek - Bergama Bld. -:-
12:00Kahta - Osmaniyespor -:-
12:00Kutahyaspor - Bursa -:-
12:00Nevsehirspor - Hopaspor -:-
12:00Sancaktepe - Karaman Bld. -:-

TURCIA: 3. Lig Group 2

12:00Aksaray Bld. - 52 Orduspor -:-
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Yomraspor -:-
12:00Darica Genclerbirligi - Carsambaspor -:-
12:00Hacettepe - Iskenderun -:-
12:00Kestel - Bayrampasa -:-
12:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Elazig Karakocan -:-
12:00Kusadasispor - Altindag Bld. -:-
12:00Siirt Ozel - Igdir FK -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3

12:00Edirnespor - Ceyhanspor -:-
12:00Erokspor - Fethiyespor -:-
12:00Gumushanespor - Tepecik -:-
12:00Icel - Karsiyaka -:-
12:00Karabukspor - Cankaya FK -:-
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Belediye Derince -:-
12:00Mardin BB - Agri 1970 -:-
12:00Ofspor - Modafenspor -:-
12:00Orduspor 1967 - Karakopru -:-

TURCIA: Super Lig Women

11:00Adana Idmanyurd F - Hakkarigucu F -:-
11:00ALG Spor F - Sivasspor F -:-
11:00Altay F - Amed SK F -:-
11:00Belediyesi F - Karadeniz Ereglispor F -:-
11:00Besiktas F - 1207 Antalyaspor F -:-
11:00Fatih Vatanspor F - Kirecburnu F -:-
11:00Hatayspor F - Fenerbahce F -:-
11:00Kayseri F - Dudullu F -:-
11:00Kocaeli Bayan F - Fomget Genclik Ve Spor F -:-
11:00Konak Bld. F - Karagumruk F -:-
11:00Trabzonspor F - Rizespor F -:-

ŢARA GALILOR: Premier Women

16:00Cardiff Met. F - Cardiff City F -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Lusaka Dynamos - Green Eagles -:-
15:00Nkwazi - Konkola -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.