Fotbal » 10.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1
22:00Brest - Reims -:-22:00Nice - Le Havre -:-
GERMANIA: Bundesliga
21:30Augsburg - Stuttgart -:-ITALIA: Serie A
21:45Frosinone - Inter -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid București -:-SPANIA: LaLiga
22:00Alaves - Girona -:-AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Supersport - Cape Town Spurs -:-ALGERIA: Divizia 1
18:00AmânatBelouizdad - El Bayadh -:-18:00AmânatBiskra - Constantine -:-
18:00AmânatJS Kabylie - MC Alger -:-
18:00AmânatKhenchela - Saoura -:-
18:00AmânatOran - Ben Aknoun -:-
18:00AmânatParadou - US Souf -:-
18:00AmânatSetif - Magra -:-
18:00AmânatUSM Alger - Chlef -:-
19:00USM Alger - El Bayadh -:-
20:00Setif - US Souf -:-
ALGERIA: U21 League
12:00Magra U21 - Saoura U21 -:-AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-01:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
03:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:-
03:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:-
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-03:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
05:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:-
05:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:-
ANGLIA: League Two - Play-off
22:00Doncaster - Crewe -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Burnley U21 - Coventry U21 -:-15:00Cardiff U21 - Hull U21 -:-
16:00Swansea U21 - Birmingham U21 -:-
21:00Colchester U21 - Sheffield Utd U21 -:-
ANGLIA: Premier League Cup
21:00Peterborough U21 - Sunderland U21 -:-ANGLIA: Academii U18
16:00Stoke City U18 - Sunderland U18 -:-ANGLIA: FA Youth Cup
21:00Manchester City U18 - Leeds U18 -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Abha - Damac -:-21:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:-
21:00Al Khaleej - Al Wehda -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Claypole - El Porvenir -:-ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00Newells Old Boys F - Banfield F -:-21:00River Plate F - Independiente F -:-
ARMENIA: Premier League
15:00Alashkert - Shirak -:-ARMENIA: First League
15:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-15:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
ASIA: AFC Club Championship Women - Play-off
12:00Urawa F - Incheon Hyundai Steel F -:-ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Thailanda U17 F - China U17 F -:-14:00Australia U17 F - Japonia U17 F -:-
AUSTRALIA: A-League - Play-off
12:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:00Broadmeadow - New Lambton -:-AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Adelaide City - NE Metrostars -:-13:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Green Gully -:-12:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
13:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
13:15Glenorchy Knights U21 - New Town -:-13:15Olympia Warriors - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Brunswick City -:-13:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AUSTRIA: 2. Liga
19:10Admira - Leoben -:-19:10Bregenz - Stripfing -:-
19:10Liefering - First Vienna -:-
21:30St. Polten - Ried -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Marchfeld - Favoritner -:-20:30Ardagger - Donaufeld Wien -:-
20:30Austria (Am) - Drassburg -:-
20:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
20:30Traiskirchen - Kremser -:-
20:30Wiener - TWL Elektra -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Gleisdorf - Union Gurten -:-20:00LASK (Am) - Weiz -:-
20:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
20:00Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
20:00Schwaz - Motz/Silz -:-AUSTRIA: Burgenland
20:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-20:30Marz - ASV Siegendorf -:-
20:30Schattendorf - Margarethen -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-20:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
20:30Zwettl - Ortmann -:-
21:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
20:00Oedt - ASK St.Valentin -:-20:00Schallerbach - Edelweiss -:-
21:00Leonfelden - Ostermiething -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Furstenfeld - SV Frauental -:-20:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
20:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
20:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
20:00Koflach - Hartberg (Am) -:-
20:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
20:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
20:30SK St. Johann - Fugen -:-AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
20:00SC Kundl - SV Worgl -:-AUSTRIA: Vorarlberg
19:00Gofis - Andelsbuch -:-AUSTRIA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Mannsworth -:-19:30Schwechat - ASV 13 Wien -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
18:00Neftci Baku - Kapaz -:-BANGLADESH: Premier League
13:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-13:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
19:00Vitebsk - Smorgon -:-21:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
BELARUS: Pershaya Liga
16:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-17:00Molodechno - Orsha -:-
18:00Energetik-BGU - Zhodino 2 -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:45St. Liege - Westerlo -:-BELGIA: National Division 1
21:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
21:00Sarajevo - Zvijezda 09 -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:30AmânatFrederiquense - Veranopolis -:-01:30AmânatPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
00:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZILIA: Brasileiro U20
01:00AmânatGremio U20 - Flamengo U20 -:-BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
23:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
16:00Coritiba U20 - Prudentopolis U20 -:-16:00Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
21:30Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:45Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Aguai U20 - Brasilis U20 -:-21:00Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20 -:-
21:00Bandeirante U20 - Botafogo SP U20 -:-
21:00CA Joseense U20 - Taubate U20 -:-
21:00CA Juventus U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20 -:-
21:00Clube Vital U20 - Osasco Audax U20 -:-
21:00Comercial U20 - Francana U20 -:-
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
21:00Elosport U20 - Ituano U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Mirassol U20 -:-
21:00GE Osasco U20 - Oeste U20 -:-
21:00Independente SP U20 - Piracicaba U20 -:-
21:00Itapirense U20 - Guacuano U20 -:-
21:00Marilia AC U20 - Novorizontino U20 -:-
21:00Mauaense U20 - Jabaquara U20 -:-
21:00Metropolitano FC U20 - Guarani U20 -:-
21:00Nacional SP U20 - Flamengo SP U20 -:-
21:00Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Pinda U20 - Sao Jose EC U20 -:-
21:00Porto Football U20 - Ponte Preta U20 -:-
21:00Portuguesa Santista U20 - Maua U20 -:-
21:00Portuguesa U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00Presidente Prudente U20 - Vocem U20 -:-
21:00Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
21:00Sao Carlos U20 - XV de Jau U20 -:-
21:00Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
21:00Sfera U20 - Desportivo U20 -:-
21:00SKA Brasil U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Tanabi U20 - Rio Preto U20 -:-
21:00Tupa U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20 -:-
21:00Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20 -:-
21:00Velo Clube U20 - Ferroviaria U20 -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
16:45CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
19:15Krumovgrad - Lok. Plovdiv -:-CHINA: Super League
14:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:-14:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:-
15:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
17:00Doxa - Achnas -:-19:00AEL Limassol - Karmiotissa -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-23:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-
23:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
23:00Huila - Llaneros -:-
23:00Leones - Quindio -:-
23:00Orsomarso - Bogota -:-
23:00Real Santander - Inter Palmira -:-
23:00AmânatTigres - Real Cartagena -:-
COLUMBIA: Copa Colombia
03:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:-CONGO: Ligue 1
17:00Vegas - Inter Club -:-20:00Juk - Etoile du Congo -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30Blessing - US Panda -:-CROAŢIA: HNL
19:00Gorica - Rudes -:-CROAŢIA: Prva NL
16:50Sesvete - Sibenik -:-CROAŢIA: Druga NL
18:00Opatija - Karlovac -:-18:30Dragovoljac - Grobnican -:-
18:30Kustosija - Jadran Porec -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Odense - Lyngby -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
20:00B.93 - Koge -:-20:00Hillerod - Helsingor -:-
20:00Horsens - Naestved -:-
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
20:00BK Frem - Holbaek -:-DJIBOUTI: Division 1
15:00ASAS - Port -:-17:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
19:30ASC Hayab - Hopital -:-
ECUADOR: Serie B
03:00Gualaceo - Chacaritas -:-EGIPT: Premier League
16:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-19:00El Gounah - Pharco -:-
19:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
00:0011 Deportivo - Alianza FC -:-00:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
04:30FAS - Aguila -:-
ELVEŢIA: Super League - Grupă retrogradare
21:30Lausanne - FC Basel -:-21:30Luzern - Grasshoppers -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
21:15Concordia BS - Dietikon -:-EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:10Ajman - Al Bataeh -:-17:10Al-Jazira - Khorfakkan -:-
20:00Bani Yas - Al Sharjah -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
17:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-17:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-
17:05Dubai City - Al Arabi -:-
17:05United FC - Al Hamriyah -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Tabasalu F - Flora F -:-ETIOPIA: Premier League
15:00St. George - Ethiopian Insurance -:-18:00Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
18:00KuPS - VPS -:-FRANŢA: Ligue 2
21:45AC Ajaccio - Grenoble -:-21:45Amiens - Auxerre -:-
21:45Annecy - Angers -:-
21:45Concarneau - Bordeaux -:-
21:45Dunkerque - Caen -:-
21:45Laval - Troyes -:-
21:45Paris FC - Guingamp -:-
21:45Pau FC - Bastia -:-
21:45St. Etienne - Rodez -:-
21:45Valenciennes - Quevilly Rouen -:-
FRANŢA: National
22:00Cholet - Avranches -:-22:00Dijon - Martigues -:-
22:00Epinal - Villefranche -:-
22:00Marignane GCB - Rouen -:-
22:00Nancy - Chateauroux -:-
22:00Nimes - Sochaux -:-
22:00Niort - Le Mans -:-
22:00Orleans - Red Star -:-
22:00Versailles - GOAL FC -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
15:00Gagra - Samtredia -:-18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
19:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
20:00Din. Tbilisi - Iberia 1999 -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Magdeburg - Furth -:-19:30Paderborn - Hamburger SV -:-
GERMANIA: 3. Liga
20:00RW Essen - Munchen 1860 -:-GERMANIA: Regionalliga North
19:30VfB Oldenburg - St. Pauli II -:-GERMANIA: Regionalliga Vest
20:00Lippstadt - Paderborn II -:-20:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
20:30SSVg Velbert - Wiedenbruck -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Nurnberg II -:-20:00Memmingen - Burghausen -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:15Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg -:-20:30Suderelbe - ETSV Hamburg -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Waldalgesheim - Baumholder -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:30Eichstatt - Neumarkt -:-20:00Eltersdorf - Feucht -:-
20:00Ingolstadt II - Donaustauf -:-
20:00Kornburg - Cham -:-
20:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:30Kirchheimer - Garching -:-GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
20:30Bonner - Freialdenhoven -:-GERMANIA: Oberliga Niederrhein
21:00Union Nettetal - Hilden -:-GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
19:30Mainz U19 - Hoffenheim U19 -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
19:30RB Leipzig F - Hoffenheim F -:-GHANA: Division One League
18:00ADVSA - Koforidua -:-18:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
18:00VC Warriors - Steadfast -:-
18:00Wa Power - Tamale City -:-
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00St Josephs - Lincoln -:-GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00Makedonikos - AEK B -:-GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Panachaiki - Diagoras -:-IORDANIA: Premier League
18:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-18:00Sahab - Maan -:-
20:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
IRLANDA: Premier Division
21:45Derry City - Bohemians -:-21:45Galway - Sligo Rovers -:-
21:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-
21:45Shelbourne - Drogheda -:-
21:45Waterford - Dundalk -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:45Athlone - Bray -:-21:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
21:45Finn Harps - Longford -:-
21:45Kerry - UC Dublin -:-
21:45Treaty United - Wexford -:-
IRLANDA DE NORD: Premiership Women
21:45Cliftonville F - Derry City F -:-21:45Larne F - Lisburn Rangers F -:-
22:00Crusaders F - Mid-Ulster F -:-
22:00Lisburn Ladies F - Linfield F -:-
ISLANDA: Besta deild karla
22:15Stjarnan - Fram -:-ISLANDA: Division 1
21:00Fjolnir - Leiknir -:-21:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
22:15Grotta - Keflavik -:-
22:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-16:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
16:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
16:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-16:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
16:00H. Kfar Saba - Hapoel Afula -:-
16:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-
ISRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
13:40Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
13:40MS Tira - Ironi Baka -:-
13:40SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
ISRAEL: Liga Alef - Relegation
15:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-ITALIA: Serie B
21:30Ascoli - Pisa -:-21:30Bari - Brescia -:-
21:30Catanzaro - Sampdoria -:-
21:30Como - Cosenza -:-
21:30Cremonese - Cittadella -:-
21:30FeralpiSalo - Ternana -:-
21:30Lecco - Modena -:-
21:30Reggiana - Parma -:-
21:30Spezia - Venezia -:-
21:30Sudtirol - Palermo -:-
KAZAHSTAN: First Division
13:00SD Family - FK Akzhayik -:-14:00Khan Tengri - Taraz -:-
14:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
16:00FK Kyran - Ulytau -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-18:00Talant - Ilbirs -:-
LETONIA: Virsliga
18:00RFS - FK Liepaja -:-20:00Riga FC - Valmiera -:-
LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Racing - Bourj FC -:-LIBIA: Premier League
17:30Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-17:30Al Murooj - Al-Anwar -:-
17:30Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
17:30Al-Suqoor - Al Taawun -:-
17:30Al Tahaddi - Al-Nasr -:-
LITUANIA: I Lyga
19:00Neptunas - Babrungas -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00Grecia U16 - Ungaria U16 -:-15:00Bosnia și Herțegovina U16 - Slovenia U16 -:-
MALAEZIA: Piala Sumbangsih
16:00Johor DT - Selangor -:-MAURITIUS: Super League
17:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
04:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-06:10Tigres - Monterrey -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
03:00Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
04:00Leon F - Pachuca F -:-06:06Guadalajara F - Club America F -:-
MONGOLIA: Premier League
14:15Brera Ilch - Bavarians -:-MOZAMBIC: Mocambola
16:00UD Songo - Baia de Pemba -:-NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri
03:00Esteli U20 - Diriangen U20 -:-NIGER: Super Ligue
18:15Akokana - Liberte -:-18:15Jangorzo - Zumunta -:-
18:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
18:15Urana - Olympic Niamey -:-
NORVEGIA: Toppserien - Feminin
19:00Vålerenga F - LSK Kvinner F -:-OLANDA: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Helmond -:-21:00Den Haag - Jong PSV -:-
21:00Eindhoven - Den Bosch -:-
21:00FC Emmen - De Graafschap -:-
21:00Groningen - Roda -:-
21:00Jong Ajax - Jong AZ -:-
21:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
21:00Maastricht - Venlo -:-
21:00Oss - Breda -:-
21:00Willem II - Telstar -:-
OMAN: Sultan Cup
18:30Al Nahda - Dhofar -:-PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:30Union Comercio - ADT Tarma -:-PERU: Liga Women
18:30AD Cantolao F - Biavo F -:-23:30Carlos Mannucci F - Melgar F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
19:00Piast - LKS Lodz -:-21:30Slask - Cracovia -:-
POLONIA: Division 1
19:00Motor Lublin - Pruszkow -:-21:30Tychy - Katowice -:-
POLONIA: Division 2
21:30S. Wola - Skra -:-POLONIA: III Liga - Group I
18:00Swit - T. Mazowiecki -:-19:00Bron Radom - Grodzisk M. -:-
POLONIA: III Liga - Group II
18:30Cartusia Kartuzy - Luzino -:-20:00Zawisza - Kleczew -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
20:45Wiazownica - Karpaty Krosno -:-20:57Biala Podlaska - Star Starachowice -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Chaves - Famalicao -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:00Os Belenenses - Benfica B -:-PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
17:00Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-17:00Torreense U23 - Vizela U23 -:-
19:00Sporting U23 - Braga U23 -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
18:30Domazlice - Taborsko akademie -:-19:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
19:00Kraluv Dvur - Dukla Praga B -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
17:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-18:00Hodonin - Hlucin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
18:30Sparta Brno - Mutenice -:-REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
19:00Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Nepomuk - Vejprnice -:-19:00Petrin Plzen B - Chotikov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
19:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
20:00Porici n. S. - Sokolec -:-REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
18:00Brumov - Napajedla -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
14:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-18:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00Odorheiu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
18:00Cetatea Turnu Măgurele - Râmnicu Vâlcea -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
18:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
14:00U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani -:-18:00CS U Craiova 2 - Lupac -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
18:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Ineu - Soimii Lipova -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
18:00Zalău - CSM Olimpia Satu Mare -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
18:00Baile Felix - Sanatatea Cluj -:-18:00Minaur Baia Mare - Victoria Carei -:-
RUSIA: Premier League
16:00Samara - Akhmat Grozny -:-RUSIA: Youth League
11:00Ural U19 - Zenit U19 -:-13:00FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19 -:-
13:00Konoplev Academy U19 - Lok. Moscova U19 -:-
13:00Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19 -:-
15:00FK Orenburg U19 - TSKA Moscova U19 -:-
15:00FK Rostov U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
17:00Baltika U19 - Kazan U19 -:-
17:00Krasnodar U19 - Samara U19 -:-
17:00Sp. Moscova U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
19:00Chertanovo M. U19 - Din. Moscova U19 -:-
RWANDA: Premier League
16:00AS Kigali - Muhazi United -:-19:00Gasogi United - Etincelles -:-
SCOŢIA: Premiership - Retrogradare
21:45Partick Thistle - Airdrieonians -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
21:30Hibernian F - Hearts F -:-SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30Brodarac - Padinska Skela -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatPorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPORE: Premier League
14:45Balestier Khalsa - Geylang -:-14:45Hougang - Lion City -:-
SIRIA: Syria Cup
16:00Hottin - Al Wahda -:-SLOVACIA: 2. liga
18:00Komarno - Petrzalka -:-18:00L. Mikulas - FK Humenne -:-
18:00Myjava - Samorin -:-
18:00Pohronie - Puchov -:-
18:00Presov - D. Kubin -:-
18:00S. Bratislava B - Povazska Bystrica -:-
18:00Spisska Nova Ves - Malzenice -:-
18:00Zilina B - Trebisov -:-
SLOVENIA: 2. SNL
19:00NK Krka - Bilje -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
19:00Dob - Skofja Loka -:-SOMALIA: National league
15:30Heegan - Raadsan -:-SPANIA: LaLiga2
21:30Burgos CF - Eldense -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
20:15Soneja - Ilicitano -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
20:30Rincon - Motril -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
21:00CD Algar - Plus Ultra -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
21:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
21:00Tarancon - Albacete B -:-SPANIA: Liga F Women
19:30Villarreal F - Eibar F -:-21:30Barcelona F - Athletic Bilbao F -:-
SUA: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga -:-SUEDIA: Superettan
20:00Öster - Oddevold -:-SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
20:30Kungsangen - Osteraker IFK -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
20:00Hassleholms IF - IFK Karlshamn -:-20:00Nosaby - Balkan -:-
20:30Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:30Nacka FC - Nykopings -:-SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Landvetter - Jonsereds -:-20:00Ockero - Lindome -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
19:00Rosengard F - Djurgarden F -:-TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:-16:00Khujand - Panjsher -:-
TAILANDA: Thai League 1
15:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
18:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-20:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
19:30CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-19:30Monastir - Club Africain -:-
TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:00Gafsa - Soliman -:-TUNISIA: Ligue 2
17:00Djelma - Moknine -:-17:00EM Mahdia - Stade Gabesien -:-
17:00Gabes - Rejiche -:-
17:00Sporting Ben Arous - Tabarka -:-
17:00Zarzis - Espoir Rogba -:-
TURCIA: 1. Lig
14:00Keciorengucu - Altay -:-17:00Giresunspor - Umraniyespor -:-
TURCIA: TFF 3. Lig Play Off-uri
16:00Ayvalikgucu - 52 Orduspor -:-16:00Efeler 09 - Anadolu Universitesi -:-
16:00Kusadasispor - Kutahyaspor -:-
16:00Musspor - Tokat -:-
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Conference League - Play Offs
21:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:00Viktoria - Epitsentr -:-13:30Inhulets - Ahrobiznes Volochysk -:-
15:30Livyi Bereg - Prykarpattya -:-
UCRAINA: U19 League
11:00Shakhtar U19 - Din. Kiev U19 -:-12:00Obolon Kiev U19 - Rukh Lviv U19 -:-
13:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
16:00Mariupol F - Dyn. Kyiv F -:-UGANDA: Premier League
16:00URA SC - Kampala City -:-UNGARIA: OTP Bank Liga
21:15Ujpest - Kecskemeti -:-URUGUAY: Segunda Division
21:00Juventud - Rentistas -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-16:00Xorazm Urganch - Aral -:-
VIETNAM: V.League 2
14:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.