REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

16:00Manchester City - Manchester Utd -:-
18:30Leeds - Aston Villa -:-

FRANŢA: Ligue 1

14:00Lorient - Lille -:-
16:00AC Ajaccio - Clermont -:-
16:00Auxerre - Brest -:-
16:00Toulouse - Montpellier -:-
16:00Troyes - Reims -:-
18:05Monaco - Nantes -:-
21:45Lens - Lyon -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Hertha - Hoffenheim -:-
18:30Schalke - Augsburg -:-

ITALIA: Serie A

13:30Lazio - Spezia -:-
16:00Lecce - Cremonese -:-
16:00Sampdoria - Monza -:-
16:00Sassuolo - Salernitana -:-
19:00Atalanta - Fiorentina -:-
21:45Juventus - Bologna -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

13:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
18:30Farul Constanța - UTA Arad -:-
21:30FCSB - FC Argeș -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Csikszereda M. Ciuc - Metaloglobus București -:-
11:00FC Brașov - CSM Slatina -:-
11:00Oţelul Galaţi - ACS Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00Politehnica Timișoara - Concordia Chiajna -:-

SPANIA: LaLiga

15:00Espanyol - Valencia -:-
17:15Celta Vigo - Betis -:-
19:30Girona - Real Sociedad -:-
22:00Real Madrid - Osasuna -:-

AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship

16:30Platinum City - Cape Town Spurs -:-
16:30Polokwane - Hungry Lions -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 -:-
11:00Supersport U23 - TS Galaxy U23 -:-
13:00Amazulu U23 - Richards Bay U23 -:-
13:30Swallows U23 - Orlando U23 -:-

AFRICA DE SUD: Cupa MTN 8

16:30Kaizer - AmaZulu -:-

ALBANIA: Super Liga

20:00Partizani - Tirana -:-

ALBANIA: First Division

13:30Tomori Berat - Din. Tirana -:-
16:00Burreli - Oriku -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:00Chelghoum - JS Kabylie -:-
18:00Paradou - Khenchela -:-
20:00Setif - Constantine -:-
22:00Oran - USM Alger -:-
22:00Saoura - Belouizdad -:-

ALGERIA: U21 League

19:00Saoura U21 - Belouizdad U21 -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Play-off

23:00Sao Paulo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Inter Escaldes - Sant Julia -:-
14:30UE Engordany - Penya -:-
17:00UE Santa Coloma - Ordino -:-
19:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANGLIA: Championship

14:00Stoke - Watford -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Kingstonian - Potters Bar -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Wolves U21 - Manchester City U21 -:-

ANGLIA: Women's League Cup

13:30Sunderland F - Liverpool F -:-
14:00Durham F - Sheffield Utd F -:-
16:00Birmingham F - Brighton F -:-
16:00Blackburn F - Leicester F -:-
16:00Lewes F - Charlton F -:-
16:00London City Lionesses F - West Ham F -:-
16:00Reading F - Tottenham F -:-
17:00Bristol City F - Crystal Palace F -:-
17:00Coventry United F - Southampton F -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Cuando Cubango - Academica -:-
17:00Santa Rita - Petro -:-
17:30Sporting de Cabinda - Dragao -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:20Al Feiha - Al Shabab -:-
18:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-
21:00Al-Fateh - Abha -:-
21:00Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Banfield - Godoy Cruz -:-
02:30Arsenal Sarandi - Independiente -:-
21:30Patronato - Atl. Tucuman -:-
00:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:-
00:30Talleres Cordoba - Lanus -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

21:30San Telmo - Atletico Atlanta -:-
21:30Temperley - Agropecuario -:-
22:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
22:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela -:-
22:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre -:-
22:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:-
00:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

03:00Sarmiento Resistencia - Central Norte -:-
17:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM -:-
17:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro -:-
22:00Boca Unidos - Atletico Parana -:-
22:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
22:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
22:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo -:-
22:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
22:30Desamparados - Circulo Deportivo -:-
22:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

20:05Deportivo Armenio - Los Andes -:-
20:05Deportivo Merlo - Colegiales -:-
20:05San Miguel - Ituzaingo -:-
20:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera A Women

17:00Ferro F - Estudiantes F -:-

ARMENIA: VBET Premier League

14:00Van - Noah -:-

ARMENIA: First League

14:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

23:30Caravel - Dakota -:-
03:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Play-off

06:00Maitland - Lambton J. -:-

AUSTRIA: Bundesliga

15:30Hartberg - A. Klagenfurt -:-
15:30Ried - Altach -:-
18:00Austria Viena - Sturm Graz -:-

AUSTRIA: 2. Liga

11:30Floridsdorfer AC - BW Linz -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

15:00Warth - ASV Siegendorf -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

17:00Wolfsberger (Am) - LASK (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

12:00Tirol (Am) - SV Worgl -:-
17:00Telfs - SC Kundl -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

12:00Rotenberg - Dornbirner SV -:-
12:00RW Rankweil - Gofis -:-
16:30Altach U21 - Wolfurt -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

12:00Altach/Vorderland F - First Vienna F -:-
14:00Kleinmunchen F - St. Polten F -:-
15:00Bergheim F - Sturm F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

14:30Shamakhi - Sabah Baku -:-
17:00Sumqayit - Kapaz -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

13:00Arsenal Dzyarzhynsk - Neman -:-
15:00FC Minsk - Energetik-BGU -:-
17:00Slavia Mozyr - Isloch -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Naftan - Maxline Rogachev -:-
15:00Petrikov - Molodechno -:-
17:00Volna Pinsk - Baranovici -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00Din. Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
13:30Belshina 2 - Brest 2 -:-
14:00BATE 2 - Zhodino 2 -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

14:30Anderlecht - Charleroi -:-
17:00Gent - Cercle Brugge -:-
19:30Kortrijk - Antwerp -:-
22:00St. Truiden - Eupen -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Beveren - Lierse K. -:-
21:00St. Liege U23 - Anderlecht U23 -:-

BELGIA: National Division 1

15:30Antwerp B - Mandel United -:-
16:00Knokke - Gent B -:-
16:00Tienen - Patro Eisden -:-
16:00URSL Vise - Heist -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Acren - Stade Disonais -:-
16:00Binche - Jette -:-
16:00Hamoir - Solieres Sport -:-
16:00Seraing Utd 2 - Ganshoren -:-
16:00Tubize - La Louviere -:-
16:00Warnant - Meux -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Gullegem - Dikkelvenne -:-
16:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-
16:00Westhoek - Oudenaarde -:-
16:00Wetteren - Petegem -:-
16:00Zelzate - Torhout -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar -:-
16:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
16:00City Pirates - KRC Mechelen -:-
16:00Diegem - Beerschot VA 2 -:-
16:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport -:-
16:00Pepingen-Halle - Tongeren -:-

BERMUDA: Premier League

03:00Robin Hood - Dandy Town Hornets -:-
21:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts -:-
21:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
21:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

00:15Aurora - Palmaflor -:-
02:30Bolivar - Independiente Petrolero -:-
22:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-
00:15The Strongest - U. Sucre -:-

BOLIVIA: Nacional B - Al doilea tur

20:00Cochabamba - Sur-Car -:-
22:00Fatic - Atletico Bermejo -:-
22:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie -:-
22:00Stormers SC - CD Enrique Happ -:-
22:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre -:-
00:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Athletico-PR - Juventude -:-
01:00Avai - Atletico GO -:-
01:00Flamengo - Bragantino -:-
01:00Goias - Fortaleza -:-
03:00Corinthians - Cuiaba -:-

BRAZILIA: Serie B

00:30Ituano - CRB -:-

BRAZILIA: Serie C - Play-off

23:00ABC - Mirassol -:-

BRAZILIA: Copa Paulista - Play-off

23:00Marilia - Portuguesa -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
19:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
19:00RDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Aigle Noir - Tigre Noir -:-
16:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-
16:00Dynamik - Bujumbura C. -:-
16:00Kayanza - Le Messager Ngozi -:-
16:00Musongati - Inter Star -:-
16:00Olympic S. - Rukinzo -:-

CANADA: Canadian Premier League

00:00Forge - York Utd -:-
22:30Cavalry - Valour -:-

CANADA: U Sports

23:15Alberta - Lethbridge -:-
23:15Calgary - Mount Royal -:-
04:00UBC Okanagan - Trinity Western -:-
05:00Thompson Rivers - UFV -:-
05:30UBC - UNBC -:-
20:00Montreal - Laval -:-
20:00Sherbrooke - UQTR -:-
20:00Trent - Laurentian -:-
20:00UOIT - Nipissing -:-
20:00UQAM - Concordia -:-
20:45Memorial - StFX -:-
21:00MacEwan - Lethbridge -:-
21:15Dalhousie - Acadia -:-
21:15Moncton - Saint Marys -:-
21:15UPEI - UNB -:-
22:00Toronto - RMC -:-
22:00Toronto Metropolitan - Queens -:-
22:15York - Algoma -:-
23:15Alberta - Saskatchewan -:-
23:15Laurier - Windsor -:-
23:15Waterloo - Guelph -:-

CHILE: Primera División

02:00Curico Unido - La Serena -:-
18:00Nublense - O'Higgins -:-
21:00Colo Colo - U. Catolica -:-
00:00Cobresal - U. Espanola -:-

CHILE: Primera B

23:30Copiapo - Rangers -:-
23:30D. Puerto Montt - S. Morning -:-

CHILE: Segunda Division

00:00Arica - Valdivia -:-
21:00General Velasquez - Iberia -:-
21:30Dep. Concepcion - Rodelindo -:-

CIPRU: First Division

19:00APOEL - AEL Limassol -:-
19:00Chloraka - Aris -:-

CIPRU: Division 2

16:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou -:-
16:00Olympias Lympion - Alki Oroklini -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Academie de FAD - SO Armee -:-
21:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

00:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba -:-
02:10La Equidad - Millonarios -:-
04:15Aguilas - Tolima -:-
22:00Pereira - Pasto -:-
00:05Junior - Dep. Cali -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Valledupar - Barranquilla -:-
00:00Real Cartagena - Boca Juniors -:-
02:10Atletico F.C. - Cucuta -:-

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă campionat

08:00Jeju - Gangwon -:-

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă retrogradare

10:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-

COREEA DE SUD: K League 2

07:30Daejeon - Gwangju -:-
10:00Gyeongnam - Jeonnam -:-

COREEA DE SUD: K3 League

08:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen -:-
08:00Yangju Citizen - Changwon -:-
09:00Gangneung - Mokpo -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

05:00Alajuelense - Grecia -:-
05:00Herediano - San Carlos -:-
05:00Puntarenas FC - AD Santos -:-
00:00Guanacasteca - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:-
23:00Liberia - Cofutpa -:-
23:00Quepos Cambute - ADR Jicaral -:-
00:00CS Uruguay - Santa Ana -:-
20:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi -:-
22:00AD Sarchi - Carmelita -:-
22:00Limon Black Star - San Jose FC -:-
23:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC -:-

CROAŢIA: HNL

16:00Rijeka - Hajduk Split -:-
18:30Sibenik - Gorica -:-

CROAŢIA: Prva NL

16:30Solin - Rudes -:-

CUBA: Liga Nacional - Clasura

23:00Artemisa - FC Cienfuegos -:-
23:00FC Camaguey - FC La Habana -:-
23:00FC Guantanamo - FC Santiago de Cuba -:-
23:00FC Villa Clara - Las Tunas -:-

DANEMARCA: Superliga

15:00Midtjylland - Viborg -:-
15:00Silkeborg - Horsens -:-
17:00Brondby - Lyngby -:-
19:00FC Copenhaga - Aarhus -:-

DANEMARCA: 1st Division

14:00Koge - Fredericia -:-
14:00Naestved - Hillerod -:-

DANEMARCA: 2nd Division

16:00Thisted - Hellerup -:-

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Holstebro - Dalum IF -:-
14:00VSK Aarhus - Young Boys FD -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

13:00Thisted F - KoldingQ F -:-
17:00Koge F - Sundby F -:-
17:45Fortuna Hjorring F - Brondby F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

01:45Nueve de Octubre - LDU Quito -:-
04:00Mushuc Runa - Emelec -:-
21:00Orense - Delfin -:-
23:30Cumbaya - Aucas -:-

ECUADOR: Serie B

18:30Imbabura - Olmedo -:-
20:00Libertad - America de Quito -:-
23:00Chacaritas - Santo Domingo -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Metapan -:-
03:30Chalatenango - Jocoro -:-
04:15Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
00:00Dragon - Aguila -:-
00:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
00:15Alianza FC - FAS -:-

ELVEŢIA: Super League

15:15Sion - Winterthur -:-
17:30Lugano - Servette -:-
17:30Luzern - Young Boys -:-

ELVEŢIA: Challenge League

15:15Vaduz - Lausanne Ouchy -:-
17:30Bellinzona - Schaffhausen -:-

ELVEŢIA: Promotion League

15:30St. Gallen II - Bruhl SG -:-
16:00Biel - Breitenrain -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

15:00Coffrane - Servette U21 -:-
16:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

15:00Munsingen - Rotkreuz -:-
15:30Delemont - Bassecourt -:-
15:30Muri - Schotz -:-
16:00Langenthal - Dornach -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Kosova - Taverne -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

16:15Al Bataeh - Al-Wahda -:-
16:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai -:-
19:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

16:15Al Thaid - Al Hamriyah -:-
16:15Masfut - Masafi -:-
16:20Al Arabi - Al-Taawon -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Paide - Narva -:-
17:15Kalju - Levadia -:-

ESTONIA: Esiliiga

12:30Flora U21 - FC Alliance -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Saku Sporting F - Tallina Kalev F -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Madlenya - Manzini Wanderers -:-
16:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
16:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
16:00Hawassa - Legetafo Legedadi -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

16:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) -:-
16:00Lazio (Am) - Macedonia de Nord (Am) -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

15:00Kyzyltash - FC Sevastopol -:-
15:00Ocean Kerch - Rubin Yalta -:-

FILIPINE: PFL

11:00Mendiola FC 1991 - Stallion -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

16:00Haka - SJK -:-
16:00KuPS - Honka -:-
18:30HJK - Inter Turku -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

15:00Ilves - Mariehamn -:-
16:00Oulu - Lahti -:-
16:00VPS - HIFK -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

17:00Ekenas - KTP -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

17:00Mikkeli - PEPO -:-

FINLANDA: Suomen Cup Women - Play-off

13:00Aland Utd F - HJK F -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

13:45Le Havre F - Paris SG F -:-

FRANŢA: Division 2 Women

14:00Lens F - Brest F -:-
14:00Le Puy F - Marseille F -:-
14:00Nice F - Grenoble F -:-
14:00Strasbourg F - Le Mans F -:-
16:00Albi-Marssac F - Toulouse F -:-
16:00CA Paris F - Nantes F -:-
16:00Issy F - Orleans F -:-
16:00La Roche F - Saint-Malo F -:-
16:00Lille F - Metz F -:-
16:00Montauban F - Thonon Evian F -:-
16:00St Etienne F - Nimes F -:-
16:00Yzeure Allier F - Clermont F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:30Bolnisi - Dinamo Batumi -:-
14:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Kaiserslautern - Braunschweig -:-
14:30Karlsruher - Nurnberg -:-
14:30Magdeburg - Regensburg -:-

GERMANIA: 3. Liga

14:00Viktoria Koln - VfB Oldenburg -:-
15:00Wehen - RW Essen -:-

GERMANIA: Regionalliga North

15:00Norderstedt - Bremen II -:-
16:00Bremer - Kiel II -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-
14:30Meuselwitz - Luckenwalde -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Mainz II - Freiberg -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Neustrelitz - Schwerin -:-
15:00Furstenwalde - CFC Hertha -:-
15:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II -:-
16:00Pampow - RSV Eintracht -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eichede - Heider SV -:-
15:30Lubeck II - GW Siebenbaumen -:-
16:00Eckernforder SV - Flensburg -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

14:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

16:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen -:-
16:30Leher - Komet Arsten -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC -:-
16:00Eintracht Celle - Heeslinger -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig -:-
16:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Eintracht Rheine - Siegen -:-
16:00FC Gutersloh - Munster 2 -:-
16:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 -:-
16:00Lotte - Vreden -:-
16:00Sprockhovel - Delbrucker -:-
16:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
16:30Ennepetal - Erndtebruck -:-
16:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

16:30Konigsdorf - Siegburger -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

16:00Germania Ratingen - MSV Dusseldorf -:-
16:00Hamborn - Cronenberger -:-
16:00Homberg - SC St.Tonis -:-
16:00Kray - Sonsbeck -:-
16:00Meerbusch - Uerdingen -:-
16:00SW Essen - Union Nettetal -:-
16:30Hilden - Baumberg -:-
16:30TuRU Dusseldorf - TVD Velbert -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Kiel U19 - Union Berlin U19 -:-
12:00Meppen U19 - Dresda U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Mnichov 1860 U19 - Eintracht Trier U19 -:-
12:00Unterhaching U19 - Karlsruher U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Duisburg U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
12:00Preussen Munster U19 - Schalke U19 -:-
12:00Verl U19 - Paderborn U19 -:-
12:00Viktoria Koln U19 - RW Essen U19 -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:01Eintracht Frankfurt F - Bremen F -:-
14:01Meppen F - Hoffenheim F -:-
17:01Duisburg F - Bayern F -:-
17:01Freiburg F - SGS Essen F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

12:00Freiburg II F - Jena F -:-
12:00Gutersloh F - Turbine Potsdam II F -:-
12:00RB Leipzig F - Köln II F -:-
12:00Wolfsburg II F - Bayern II F -:-
15:00Hoffenheim II F - Andernach F -:-
15:00Sand F - 1.FC Nurnberg F -:-

GHANA: Premier League

18:00AmânatBechem United - Kotoku Royals -:-
18:00AmânatDreams - Accra Lions -:-
18:00AmânatKing Faisal - Asante Kotoko -:-
18:00AmânatLegon Cities - Berekum Chelsea -:-
18:00AmânatMedeama - Aduana -:-
18:00AmânatNsoatreman - Karela -:-

GIBRALTAR: National League

17:00College 1975 FC - Europa Point -:-
19:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GRECIA: Super League

15:00Asteras T. - OFI Crete -:-
16:00Olympiakos - Atromitos -:-
19:30Volos - Aris -:-
21:30PAOK - Panathinaikos -:-

GRECIA: Cupa

16:00Almyros Gaziou - Elassona -:-
16:00Byron Kavala - Panachaiki -:-
16:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon -:-
16:00Nafpaktiakos A. - AEL Larissa -:-
16:00PAOK Kristonis - Panthrakikos -:-
16:00Smyrnis - Kifisias -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Municipal - Deportivo Achuapa -:-
03:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-
05:00Xelaju - Antigua -:-
20:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
22:00Santa Lucia - Iztapa -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:15Marathon - Honduras Progreso -:-
04:00Motagua - Real Espana -:-
04:30Victoria - Olimpia -:-
23:00Real Sociedad - UPNFM -:-
00:00Olancho - Vida -:-

HONG KONG: FA Cup

10:00Resources Capital - Hong Kong FC -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00Persib - Persija Jakarta -:-
16:30PSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-
17:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
17:00Runavik - Klaksvik -:-
17:00Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
19:00HB Torshavn - Toftir -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Havadar SC - Sepahan -:-
18:00Persepolis - Tractor-Sazi -:-
18:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-

IRLANDA: National League Women

16:00Sligo Rovers F - Treaty Utd F -:-

ISLANDA: Besta-deild karla - Grupă campionat

18:00Akureyri - KR Reykjavik -:-

ISLANDA: Besta-deild karla - Grupă retrogradare

18:00Keflavik - Akranes -:-
20:15Fram - Leiknir -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00Sakhnin - Nes Tziona -:-
20:15H. Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

ITALIA: Serie B

17:15Benevento - Ascoli -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30Novara - L.R. Vicenza -:-
15:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
15:30Renate - Pordenone -:-
15:30Triestina - Virtus Verona -:-
18:30Arzignano - Trento -:-
18:30Juventus U23 - Pergolettese -:-
18:30Mantova - Pro Sesto -:-
18:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona - Montevarchi -:-
15:30Carrarese - Gubbio -:-
15:30Cesena - Recanatese -:-
15:30Entella - Imolese -:-
15:30Fermana - Olbia -:-
15:30Fiorenzuola - Reggiana -:-
15:30Rimini - Alessandria -:-
15:30San Donato - Lucchese -:-

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Asti - Sestri Levante -:-
16:00Borgosesia - Sanremese -:-
16:00Castanese - Legnano -:-
16:00Castellanzese - Stresa Vergante -:-
16:00Chieri - Casale -:-
16:00Chisola - Fezzanese -:-
16:00Fossano - Vado -:-
16:00HSL Derthona - Gozzano -:-
16:00PDHA - Ligorna -:-
16:00Pinerolo - Bra -:-

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Arconatese - Breno -:-
16:00Brusaporto - Desenzano -:-
16:00Caronnese - Varesina -:-
16:00Citta di Varese - Real Calepina -:-
16:00Folgore Caratese - USD Casatese -:-
16:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo -:-
16:00Lumezzane - Alcione Milano -:-
16:00Ponte San Pietro - Seregno -:-
16:00Villa Valle - Sona -:-

ITALIA: Serie D - Group C

16:00Caldiero Terme - Villafranca -:-
16:00Cjarlins Muzane - Portogruaro -:-
16:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano -:-
16:00Este - Torviscosa -:-
16:00Legnago Salus - Adriese -:-
16:00Levico Terme - Montebelluna -:-
16:00Luparense - Union Clodiense -:-
16:00Mestre - Bolzano -:-
16:00Montecchio Maggiore - Campodarsego -:-

ITALIA: Serie D - Group D

16:00AC Carpi - G.S. Bagnolese -:-
16:00Correggese - Scandicci -:-
16:00Crema - Ravenna -:-
16:00Fanfulla - Sammaurese -:-
16:00Forli - Corticella -:-
16:00Giana Erminio - Sant'Angelo -:-
16:00Mezzolara - Lentigione -:-
16:00Pistoiese - Real Forte Querceta -:-
16:00Salsomaggiore - Prato -:-
16:00United Riccione - Aglianese Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Ghivizzano Borgo - Livorno -:-
16:00Citta di Castello - Ponsacco -:-
16:00Flaminia - Arezzo -:-
16:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi -:-
16:00Grosseto - Trestina -:-
16:00Orvietana - Pianese -:-
16:00Sangiovannese - Tau -:-
16:00Seravezza Pozzi - Montespaccato -:-
16:00Terranuova Traiana - Ostia Mare -:-

ITALIA: Serie D - Group F

16:00ASD Pineto Calcio - Vigor Senigallia -:-
16:00Avezzano - Vastese -:-
16:00Chieti - Cynthialbalonga -:-
16:00Nuova Florida - Sambenedettese -:-
16:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
16:00Roma City - Termoli -:-
16:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
16:00Trastevere Calcio - Matese -:-
16:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

ITALIA: Serie D - Group G

14:30Atletico Uri - Paganese -:-
15:30Casertana - Sarrabus Ogliastra -:-
16:00Angri - SS Nola 1925 -:-
16:00Arzachena - Lupa Frascati -:-
16:00Palmese 1914 - Aprilia -:-
16:00Portici 1906 - Ilvamaddalena -:-
16:00Sorrento - Tivoli Calcio -:-
16:00Vis Artena - Cassino -:-
16:30Pomezia - Real Monterotondo -:-

ITALIA: Serie D - Group H

16:00Bitonto - Barletta -:-
16:00Casarano - Nocerina -:-
16:00Cavese - Matera -:-
16:00Francavilla - Altamura -:-
16:00Gladiator - Puteolana -:-
16:00Lavello - A.C.D. Nardo -:-
16:30Gravina - Afragolese -:-
16:30Martina Calcio - Brindisi -:-
16:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-

ITALIA: Serie D - Group I

16:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
16:00Licata - Catania -:-
16:00Real Aversa - Cittanovese -:-
16:00Sancataldese - Canicatti -:-
16:00San Luca - Mariglianese -:-
16:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
16:00USD Ragusa - Locri 1909 -:-
16:00Vibonese - Castrovillari -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Bologna U19 - AC Milan U19 -:-
14:00Fiorentina U19 - Verona U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Juventus F - Pomigliano F -:-
15:30AS Roma F - Parma F -:-

ITALIA: Serie B Women

12:00Napoli F - Chievo Verona F -:-
14:00Trento F - Torres F -:-
16:00Apulia Trani F - Cesena F -:-
16:00Cittadella F - Tavagnacco F -:-
16:00Genoa F - Brescia F -:-
16:00San Marino Academy F - Ravenna F -:-
16:00Ternana F - Lazio F -:-
16:00Verona F - Arezzo F -:-

JAPONIA: J2 League

07:00Kumamoto - Blaublitz -:-
08:00Kanazawa - Okayama -:-
08:00Mito - Chiba -:-
08:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka -:-
08:00Vegalta Sendai - Verdy -:-

JAPONIA: J3 League

07:00Azul Claro Numazu - Yamaga -:-
07:00Imabari - Tottori -:-
07:00Iwaki - Kamatamare -:-
07:00Vanraure - Ehime -:-
08:00Gifu - Fukushima Utd -:-
08:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki -:-
08:00Toyama - Sagamihara -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Angeviolet Hiroshima F - Yokohama FC Seagulls F -:-
07:00Ehime F - Gunma F -:-
07:00Harima Albion F - NGU Nagoya F -:-
08:00Kunoichi F - Setagaya Sfida FC F -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

12:00Kyzylzhar - K. Almaty -:-
12:00Tobol - Shakhtar K. -:-
14:00FK Akzhayik - Aktobe -:-
15:00Turan - FC Astana -:-

KENYA: Premier League

15:00AmânatAPS Bomet - Nairobi City -:-
15:00AmânatKakamega Homeboyz - Leopards -:-
15:00AmânatPolice FC - Bandari -:-
15:00AmânatTusker - Posta Rangers -:-
15:00AmânatWazito - Sofapaka -:-

KOSOVO: Superliga

14:00FC Ballkani - Gjilani -:-
14:00Prishtina - Trepca 89 -:-

KUVEIT: Premier League

18:00Al Naser - Al Qadisiya -:-
20:20Al Kuwait - Al-Fahaheel -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

14:00Abdish-Ata - Alay Osh -:-
14:00Alga - Nur-Batken -:-
14:00Kara Balta - Ilbirs -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

LETONIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon -:-
17:00Alberts JDFS - Jelgava -:-

LIBAN: Premier League

15:30Safa - Bourj FC -:-
15:30Salam Zgharta - Al Ahed -:-
15:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBERIA: LFA First Division

16:30LPRC Oiler - Sandi -:-
18:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
18:30LISCR FC - Jubilee -:-
18:30Nimba Kwado - Watanga -:-
18:30Nimba United - Muscat -:-
20:00Mighty Barrolle - Cece United -:-

LITUANIA: A Lyga

17:55FK Panevezys - Suduva -:-

LITUANIA: I Lyga

19:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:30Sfântul Vincent și Grenadines - Grenada -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

16:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach -:-
16:00Echternach - Bissen -:-
17:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng -:-
17:00AS Wincrange - Niedercorn -:-
17:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange -:-
17:00Clemency - Rumelange -:-
17:00CS Sanem - Marisca Mersch -:-
17:00Diekirch - Luxembourg City -:-
17:00Esch - Bettembourg -:-
17:00FC Munsbach - Dudelange -:-
17:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel -:-
17:00FC Schengen - Schifflange -:-
17:00Harlange/Tarchamps - Hesperange -:-
17:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz -:-
17:00Kehlen - Fola -:-
17:00Koeppchen - Hostert -:-
17:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch -:-
17:00Mertzig - Mondorf -:-
17:00Norden - Grevenmacher -:-
17:00Pratzerthal/Redange - Berbourg -:-
17:00Racing Troisvierges - Differdange -:-
17:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach -:-
17:00Sandweiler - Jeunesse Schieren -:-
17:00Sp. Bertrange - UNA Strassen -:-
17:00Syra Mensdorf - Rodange -:-
17:00Union Remich/Bous - Ettelbruck -:-
17:00US Feulen - Yellow Boys -:-
18:00Walferdange - FC Mamer -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

16:00Pobeda - Shkendija -:-
16:00Shkupi - Sileks -:-
16:00Tikves - FK Skopje -:-

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Civo Utd -:-
15:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
15:30Ekwendeni Hammers - Karonga United -:-
15:30AmânatRumphi United - Red Lions -:-
15:30Sable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MALTA: Premier League

16:00Birkirkara - Valletta -:-
17:00Gzira - Pieta Hotspurs -:-
18:15Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Challenge League

12:00Mqabba FC - Sliema -:-
16:00Melita FC - St. Andrews -:-
16:00Swieqi - Fgura -:-
18:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
18:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MAROC: Botola Pro

18:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:-
20:15Moghreb Tetouan - Union Touarga -:-
22:30Agadir - Mouloudia Oujda -:-
22:30Wydad - Berkane -:-

MAROC: Botola 2

19:00Fes - Sale -:-
19:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
19:00Widad Temara - Stade Marocain -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

01:00Atl. San Luis - Tigres -:-
01:05Monterrey - Pachuca -:-
03:05Atlas - Necaxa -:-
05:05Cruz Azul - Guadalajara -:-
20:00Toluca - Queretaro -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Canamy - Real de Arteaga -:-
00:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas -:-
01:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua -:-
04:00Mexicali - Tecos FC -:-
05:00Los Cabos - Coras -:-
20:00Leviatan - Montaneses -:-
20:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Dongu - Deportiva Venados -:-
00:00Tampico Madero - Saltillo -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

00:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro -:-
00:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina -:-
20:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
00:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Leon U20 - Tijuana U20 -:-
17:00Toluca U20 - Queretaro U20 -:-
19:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

20:00Puebla F - Santos Laguna F -:-
00:00Necaxa F - Atlas F -:-

MOLDOVA: Super Liga

15:00Dacia Buiucani - Petrocub -:-
18:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONGOLIA: Premier League

08:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid -:-
11:00Tuv Buganuud - Deren -:-
14:00Falcons - FC Ulaanbaatar -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-
16:00ENH Vilankulo - UD Songo -:-
16:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula -:-
16:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-
16:00LD Maputo - Costa do Sol -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

16:00Buducnost - Iskra -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

16:30FK Podgorica - Kom Podgorica -:-
16:30Grbalj - Mladost DG -:-
16:30Igalo - Bokelj -:-
16:30OFK Niksic - Berane -:-
16:30Zeta - Otrant -:-

MYANMAR: National League

12:00Yangon Utd - Rakhine United -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ferretti - Managua FC -:-
00:00Matagalpa - Juventus Managua -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-

NORVEGIA: Eliteserien

18:00Aalesund - Viking -:-
18:00Ham-Kam - Jerv -:-
18:00Haugesund - Odd -:-
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
20:00Kristiansund - Rosenborg -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

15:00Brann - Stjordals Blink -:-
15:00Bryne - Skeid -:-
15:00Fredrikstad - Mjondalen -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

15:00Traeff - Eidsvold -:-
17:30Brattvag - Asker -:-
19:00Ull/Kisa - Hodd -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Raufoss 2 - Hødd 2 -:-
15:00Molde 2 - Floro -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

17:15Orkla - Innstrandens -:-
18:00Strindheim - Rana FK -:-
18:30Junkeren - Byåsen -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

13:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy -:-
15:30Mjolner - Lillestrom 2 -:-
16:00Harstad - Skjetten -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin - Grupă campionat

16:00Stabaek F - Brann F -:-
17:00Vålerenga F - Rosenborg F -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin - Grupă retrogradare

16:00Asane F - Arna-Bjørnar F -:-
16:00Avaldsnes F - Tromsø F -:-
16:00LSK Kvinner F - Lyn F -:-
16:00RØA F - Kolbotn F -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Al doilea tur

14:00Grand Bodo F - Grimstad F -:-
17:00Ovrevoll Hosle F - Aalesund F -:-
18:00Klepp F - Honefoss F -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League - Grupă campionat

03:00Birkenhead - Christchurch -:-
05:00Auckland United - Melville -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

04:15Central Football F - Northern Rovers F -:-
04:45Canterbury United F - Eastern Suburbs F -:-
05:00Capital Football F - Southern United F -:-

OLANDA: Eredivisie

13:15Sittard - FC Volendam -:-
15:30Excelsior - Utrecht -:-
15:30Nijmegen - Feyenoord -:-
17:45Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-
21:00FC Emmen - Heerenveen -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - Baronie -:-
15:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer -:-
15:00RKSV UDI - FC Oss -:-
15:00Rosmalen - Gemert -:-
15:00TOGB - Blauw Geel -:-
15:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
15:00VVSB - Dongen -:-
15:30UNA - HSC '21 -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

13:15Ajax F - Heerenveen F -:-
13:15PSV F - Den Haag F -:-

OMAN: Professional League

16:10Oman Club - Sur Club -:-
16:15Al-Rustaq - Al Orouba -:-
18:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-

PANAMA: LPF - Clasura

02:15Miguelito - Plaza Amador -:-
04:30Potros del Este - Arabe Unido -:-
00:00Tauro - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Guairena FC - Olimpia Asuncion -:-
23:00Tacuary - Ameliano -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Colegiales - Sportivo Trinidense -:-
16:00San Lorenzo - Sp. Luqueno -:-

POLONIA: Ekstraklasa

13:30Legnica - Stal Mielec -:-
16:00Jagiellonia - Korona -:-
18:30Widzew Lodz - Rakow -:-

POLONIA: Division 1

13:40Ruch - Sandecja -:-
16:00Puszcza - Arka -:-
19:00Termalica B-B. - Podbeskidzie -:-

POLONIA: Division 2

19:00Polonia W. - GKS Jastrzebie -:-
20:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow -:-

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Pelikan - Jagiellonia II -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Gornik Z. 2 - Pawlowice -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

14:00Cracovia 2 - Avia Swidnik -:-
16:00Sokol Sieniawa - Ostrowiec -:-
16:00Wiazownica - Korona 2 -:-
16:30Sandomierz - Biala Podlaska -:-
17:00S. Wola - Podhale Nowy Targ -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 -:-
13:00Legnica U19 - Gornik Z. U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Rio Ave - Santa Clara -:-
20:00Ferreira - Arouca -:-
22:30Famalicao - Boavista -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:00Gondomar - Penafiel -:-
13:00Lamelas - Camacha -:-
13:00S. Joao Ver - Esperanca de Lagos -:-
16:00Santarem - Mafra -:-
17:00Coruchense - Trofense -:-
17:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu -:-
17:00Fafe - Anadia -:-
17:00GD Braganca - Montijo -:-
17:00GD Resende - Felgueiras -:-
17:00Juv. Evora - Vilafranquense -:-
17:00Loures - Beira Mar -:-
17:00Machico - Alverca -:-
17:00Merelinense - CD Rabo Peixe -:-
17:00Moura AC - Dumiense -:-
17:00Olhanense - Monte do Trigo -:-
17:00Oriental - Paredes -:-
17:00Oriental Dragon - Canelas 2010 -:-
17:00Paivense - Tirsense -:-
17:00Pero Pinheiro - Ferreiras -:-
17:00Pombal - Vigor Mocidade -:-
17:00Sao Martinho - Guarda Desportiva -:-
17:00Sertanense - Castro Daire -:-
17:00Setubal - Vilar de Perdizes -:-
17:00Silves FC - Courense -:-
17:00Sintrense - Real SC -:-
17:00Uniao Da Serra - Oliveirense -:-
17:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide -:-
17:00Vila Caiz - Amora -:-
17:00Vilaverdense - Atletico -:-
18:00Fontinhas - SC Praiense -:-
18:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal -:-
19:00Caldas - Covilha -:-
19:00SC Angrense - Nacional -:-
22:00Academica - Tondela -:-

QATAR: QSL Cup

19:15Al Arabi - Al Markhiya -:-
19:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-
19:15Al-Rayyan - Shamal -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Jablonec - Brno -:-
17:00Teplice - Pardubice -:-
17:00Zlin - Slovacko -:-
20:00Slavia Praga - Liberec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Slavia Praga B - Vyskov -:-
17:00Varnsdorf - Vlasim -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Bohemians 1905 B - Sokolov -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:00Teplice B - Jablonec B -:-
11:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy -:-
11:15Hradec Kralove B - Kolin -:-
11:15Mlada Boleslav B - Zizkov -:-
17:00Brozany - Pardubice B -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Ostrava B - FK Frydek-Mistek -:-
11:15Znojmo - Hlucin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:30Domazlice B - Rokycany -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Meteor Prague - Vilemov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Chrudim B - Dvur Kralove -:-
11:15Liberec B - Hlinsko -:-
17:00Turnov - Dobrovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Jihlava B - Bystrice n. Pern. -:-
16:00Lanzhot - Velka Bites -:-
16:00Tasovice - Stara Rise -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

11:15Brno B - FK Kozlovice -:-
11:15Slavicin - Skastice -:-
16:00Vsechovice - HFK Olomouc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Havirov - Novy Jicin -:-
16:00Bohumin - Bilovec -:-
16:00Bruntal - Valasske Mezirici -:-
16:00Polanka nad Odrou - Rymarov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Taborsko B - Protivin -:-
11:30Trebon - Olesnik -:-
17:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec -:-
17:00Milevsko - Strakonice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

16:30Ivancice - Svratka Brno -:-
16:30Rajecko - Kunstat -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:00Karlovy Vary B - Nejdek -:-
17:00Touzim - Union Nove Sedlo -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Solnice - Dobruska -:-
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin -:-
17:00Police nad Metuji - Jaromer -:-
17:00Tyniste n. Orl. - Horice -:-
17:00Vrchlabi - Slavia HK -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Skalice u C.Lipy - FC Pencin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:00Koberice - Bolatice -:-
16:00Pusta Polom - Repiste -:-
16:00Vresina - Jakubcovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

16:00Brodek u Prerova - Mohelnice -:-
16:00Cechovice - Bohunovice -:-
16:00Dolany - Zelatovice -:-
16:00Medlov - Jesenik -:-
16:00Velke Losiny - Kostelec na Hane -:-
16:00Zabreh - SK Lipova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

16:00Ceska Trebova - Moravany -:-
16:00Svitavy - SK Pardubicky -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

17:00Stankov - Plzen-Cernice -:-
17:00Vejprnice - Tlumacov -:-
17:00Zruc - Sokol Radnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

17:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-
17:00Sedlcany - Povltavska FA B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

17:00Domousice - Lovosice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou -:-
16:00Rapotice - Nova Ves -:-
16:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

16:00Francova Lhota - Brumov -:-
16:00Osvetimany - Strani -:-
16:00Stitna nad Vlari - Napajedla -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women

11:15FC Praha F - Teplice F -:-
16:00Lisen F - Hradec Kralove F -:-
16:00Sparta Praga B F - Olomouc F -:-
16:30Pardubice F - Zlin F -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Play-off

01:00Moca - Cibao -:-

RÉUNION: Regionale 1

14:30Capricorne - Trois Bassins -:-
14:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne -:-
14:30Parfin - Sainte Rose -:-
14:30Saint-Pauloise - Saint-Denis -:-
14:30St. Louis - Saint-Pierroise -:-
14:30St Marienne - Marsouins -:-
15:00Excelsior - Tamponnaise -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CSM Alexandria - Cetatea Turnu Măgurele -:-

RUSIA: Premier League

14:00F. Voronezh - Torpedo Moscow -:-
16:30Zenit - FK Rostov -:-
19:00Akhmat Grozny - Din. Moscova -:-
19:00Nizhny Novgorod - Sp. Moscova -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

17:00FK Chayka - Nalchik -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

14:00Khimik - Torpedo Moscow 2 -:-
14:30Zvezda St. Peterburg - Krasnogorsk -:-
15:00Baltika 2 - Leningradets -:-
15:00Din. Moscova 2 - Dynamo Vologda -:-
15:00Electron VN - Yenisey 2 -:-
16:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 -:-
17:00Murom - S. Kostroma -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

07:00Sakhalin - Kvant -:-
13:00Balashikha - Dynamo Vladivostok -:-
13:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk -:-
14:00Saratov - Penza -:-
15:00Salyut-Belgorod - Kaluga -:-
15:00Saturn Ramenskoye - SKA Khabarovsk 2 -:-
16:00Peresvet Podolsk - Rodina Moscow 2 -:-
16:00Ryazan - D. Bryansk -:-
16:00Spartak Tambov - Arsenal Tula 2 -:-
18:00Znamya Noginsk - Khimki 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

12:00Miass - Chelyabinsk -:-
13:00Amkar - Nosta -:-
13:00FK Novosibirsk - Orenburg 2 -:-
14:00Omsk - Dynamo Barnaul -:-

RWANDA: Premier League

16:00Musanze - Espoir -:-
16:00Rutsiro - AS Kigali -:-
16:00Rwamagana City - APR -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - San Giovanni -:-
16:00Faetano - Folgore -:-
16:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SCOŢIA: SWPL Cup Women

14:45Partick Thistle F - Celtic F -:-
16:00Stirling University F - Glasgow F -:-
17:00Hearts F - Spartans F -:-
17:00Queen's Park F - Rangers F -:-
18:00Hamilton F - Hibernian F -:-
18:00Kilmarnock F - Gartcairn F -:-
18:00Motherwell F - Dundee Utd F -:-
18:30Glasgow City F - Aberdeen F -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 -:-
18:00Mladost GAT - Steaua Roșie B. -:-
20:00Partizan - Vojvodina -:-

SERBIA: Prva Liga

16:00Indjija - Jedinstvo U. -:-
16:00Loznica - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00Rad - IMT Novi Beograd -:-
19:00Metalac - Trayal Krusevac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Borac Lazarevac - Zvezdara -:-
16:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

11:00Kabel Novi Sad - Naftagas -:-
16:30Borac Sajkas - Tekstilac -:-
16:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin -:-
16:30Stanisic - Backa -:-
16:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

16:00Buducnost Popovac - Brzi Brod -:-
16:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
16:00Vlasina - Car Konstantin -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

12:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac -:-
16:00Radevac - Takovo -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Albirex Niigata - Hougang -:-
12:30Balestier Khalsa - Lion City -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-
19:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SLOVACIA: 2. liga

11:30Samorin - Zilina B -:-
16:00D. Kubin - Petrzalka -:-

SLOVACIA: 3. Liga - East

16:00Snina - Oravske Vesele -:-
16:00Stropkov - R. Sobota -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

11:30Jednota Banova - Vrakuna Bratislava -:-
16:00Belusa - HA Banska Bystrica -:-
16:00Galanta - Podkonice -:-
16:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

16:30D. Luzna - Malacky -:-
16:30Jarovce - MSK Senec -:-
16:30Kalinkovo - Rovinka -:-
16:30Rohoznik - Rusovce -:-
16:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

16:00Krasno - Cadca -:-
16:00Lip. Hradok - Besenova -:-
16:00Lip. Stiavnica - Zvolen -:-
16:00Zarnovica - K. Nove Mesto -:-

SLOVACIA: 4. liga - East

15:30FK Cana - Medzilaborce -:-
15:30Kechnec - Gerlachov -:-
15:30Medzev - Velky Saris -:-
15:30Mladost Kalsa - Lubovna -:-
15:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany -:-
15:30Raslavice - Rudnany -:-
15:30Sabinov - Sokol Lubotice -:-
15:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

15:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-
15:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel -:-
15:30Gbely - Boleraz -:-
15:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B -:-
15:30Lehota p. V. - Trebatice -:-
16:00Gabcikovo - Crystal -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Gorica - Maribor -:-
18:30Celje - Radomlje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

14:00Beltinci - Aluminij -:-
16:30Jadran Dekani - Rogaska -:-
16:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
16:30Rudar - Triglav -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:30Sampion Celje - Videm -:-
16:30Smartno - Brezice -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

19:00Sencur - Visoko -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

12:00Cerklje F - Primorje F -:-
16:00Olimpija F - Krim F -:-
17:00Pomurje F - Radomlje F -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Elman - Sahafi -:-

SPANIA: LaLiga2

17:15Alaves - Ponferradina -:-
17:15Leganes - Albacete -:-
19:30Granada - Huesca -:-
19:30R. Oviedo - Cartagena -:-
22:00UD Ibiza - Lugo -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

13:00Alcorcon - Real Madrid B -:-
13:00Ceuta - Algeciras -:-
13:00Linense - Celta Vigo B -:-
19:00CF Talavera - Leonesa -:-
20:00Cordoba - San Sebastian Reyes -:-
20:00La Coruna - San Fernando -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

13:00Alcoyano - Baleares -:-
13:00Amorebieta - Numancia -:-
13:00Calahorra - Ath. Bilbao B -:-
13:00Eldense - Gimnastic -:-
17:00La Nucia - R. Union -:-
19:00Castellon - Osasuna B -:-
19:00R. Sociedad B - Barcelona B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

13:00Arenteiro - Real Aviles -:-
13:00Polvorin - Rayo Cantabria -:-
18:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
18:00Coruxo - Laredo -:-
18:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
18:00Langreo - Burgos Promesas -:-
18:00Torrelavega - Palencia CA -:-
18:30Zamora - Compostela -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

13:00Real Sociedad C - Gernika -:-
17:30Brea - Mutilvera -:-
18:00Izarra - Alfaro -:-
18:00Tarazona - Utebo FC -:-
19:00Sestao - Arenas Club -:-
19:00Tudelano - UD Logrones B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

13:00CE Manresa - Terrassa -:-
13:00Ebro - Alzira -:-
13:00Formentera - Lleida -:-
13:00Pena Deportiva - Olot -:-
13:00Prat - Mallorca B -:-
18:00Teruel - Hercules -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Sevilla B - Sanluqueno -:-
13:00Cartagena B - Ejido -:-
13:00CD Utrera - Granada B -:-
13:00Mancha - UCAM Murcia -:-
13:00Mar Menor - Antequera -:-
17:45Torremolinos - Yeclano -:-
19:00Velez - San Roque -:-
19:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
19:30Huelva - Cadiz B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:30Melilla - Socuellamos -:-
13:00Atl. Paso - Diocesano -:-
13:00Cerdanyola - Atl. Madrid B -:-
13:00Montijo - CD Estepona -:-
18:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
18:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
19:00Villanovense - Cacereno -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Atletico Arteixo - CD Choco -:-
13:00Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
13:15Silva SD - UD Ourense -:-
14:00Gran Pena - Somozas -:-
18:00Arosa SC - Alondras -:-
18:00Arzua - Paiosaco -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Condal - Tuilla -:-
13:00Covadonga - Valdesoto -:-
13:00Gijon B - Llanes -:-
13:00Lealtad - Luarca -:-
13:00Praviano - CD Colunga -:-
13:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-
18:30L'Entregu - Aviles Stadium -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

12:45Guarnizo - Vimenor -:-
12:45Siete Villas - Cayon -:-
18:00Gama - Naval Reinosa -:-
18:00Textil Escudo - Tropezon -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

18:00Padura - Leioa -:-
19:00Barakaldo - Basconia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

13:00CE Europa - Grama -:-
13:00Girona B - Vilafranca -:-
13:00Montanesa - UE Tona -:-
13:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
18:00Badalona - UE Sants -:-
19:00L'Hospitalet - Peralada -:-
19:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
19:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Torrellano - Ilicitano -:-
13:00Gandia - Levante B -:-
13:00Villarreal C - Castellon B -:-
18:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
18:00Silla CF - Acero -:-
18:30Orihuela - Roda -:-
19:00Torrent - Jove -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

12:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Real Aranjuez - Collado Villalba -:-
12:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
13:00Las Rozas - Ursaria -:-
13:00Vallecano B - AD Torrejon -:-
17:00CDE Madrid - Canillas -:-
17:30Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
19:00RSD Alcala - RSC International -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

13:00Atl. Tordesillas - Mirandes B -:-
18:00Arandina - Almazan -:-
18:00Becerril - Bembibre -:-
18:00Salamanca - Leonesa B -:-
18:00Unami CP - Real Avila -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

13:00Almeria B - Torredonjimeno -:-
13:00Arenas Armilla - Malaga City -:-
16:00Huracan Melilla - Huetor Vega -:-
17:30Malaga B - CD Torreperogil -:-
18:00Marbella - El Palo -:-
19:00Jaen - Maracena -:-
19:30Motril - Torre del Mar -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Conil - Ayamonte -:-
13:00Cordoba B - CD Gerena -:-
13:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
19:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
19:30Antoniano - Rota -:-
20:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

13:00Penya Independent - Sant Jordi -:-
17:30Binissalem - Portmany -:-
18:00Soller - Platges de Calvia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

14:00Gran Tarajal - Estrella -:-
14:00Las Palmas B - San Fernando -:-
14:00Mensajero - La Cuadra -:-
14:30Lanzarote - CD Marino -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:30UCAM Murcia B - Real Murcia B -:-
12:00Racing Murcia - Deportiva Minera -:-
12:30Molinense - Lorca Deportiva -:-
18:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
18:30EG El Palmar CF - La Union -:-
19:00Alcantarilla - Muleno -:-
19:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

13:00CD Calamonte - Villafranca -:-
13:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo -:-
13:00Trujillo - Azuaga -:-
18:30Jerez CF - Montehermoso -:-
19:00Arroyo - Llerenense -:-
19:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
19:00Miajadas - Olivenza -:-
20:00Moralo - La Estrella -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

18:30Pena - Azkoyen -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Berceo - Oyonesa -:-
13:00Pena Balsamaiso - Varea -:-
13:00Racing Rioja B - Calahorra B -:-
17:00River Ebro - Comillas -:-
17:45Agoncillo - Casalarreina -:-
18:00Anguiano - Naxara -:-
18:00CDFC Calzada - Vianes -:-
18:00Haro Deportivo - Yague -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

13:00Huesca B - Epila -:-
18:00Barbastro - Cuarte -:-
18:00Binefar - Utrillas -:-
18:00CF Illueca - Calamocha -:-
18:00Ejea - Almudevar -:-
18:30Carinena - Atletico Monzon -:-
18:30Caspe - Tamarite -:-
19:30Robres - La Almunia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:30Illescas - Tarancon -:-
18:30La Solana - Azuqueca -:-
18:30Marchamalo - Villarrubia -:-
18:30Torrijos - Villarrobledo -:-
19:00Conquense - Villacanas -:-
19:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
19:00Toledo - CF Talavera B -:-

SPANIA: Liga F Women

13:00Las Planas F - Alhama F -:-
13:00Levante F - Atletico Madrid F -:-
17:00Sevilla F - Real Sociedad F -:-
19:00Athletic Bilbao F - Real Madrid F -:-

SPANIA: Primera Federacion Women

13:00Albacete F - SE AEM F -:-
13:00Cacereno F - La Coruna F -:-
13:00CA Osasuna F - Athletic Bilbao B F -:-
13:00CD Juan Grande F - Cordoba F -:-
13:00Granada F - Espanyol F -:-
18:00DUX Logrono F - Eibar F -:-

SUA: MLS

00:30Charlotte - Philadelphia Union -:-
02:30CF Montreal - DC United -:-
02:30Cincinnati - Chicago Fire -:-
02:30Columbus Crew - New York Red Bulls -:-
05:00San Jose Earthquakes - Minnesota -:-
05:00Vancouver Whitecaps - Austin FC -:-
05:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake -:-
20:00New York City - Orlando City -:-
22:00Portland Timbers - Los Angeles FC -:-
00:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-

SUA: USL Championship

01:30Loudoun - Detroit -:-
02:00Hartford Athletic - Charleston -:-
02:00Indy Eleven - FC Tulsa -:-
02:00Miami FC - Memphis -:-
02:00Pittsburgh - San Antonio -:-
03:30Rio Grande - Louisville City -:-
05:00Oakland Roots - Birmingham -:-
05:00Orange County SC - San Diego Loyal -:-
05:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 -:-

SUA: MLS Next Pro - Play-off

00:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-

SUA: USL League One

02:00Greenville - Tucson -:-
02:00North Carolina - Union Omaha -:-
02:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. -:-
05:30Central Valley Fuego - Northern Colorado -:-

SUA: NISA

02:00Maryland Bobcats - Albion San Diego -:-

SUA: NWSL Women

01:00Gotham F - Portland Thorns F -:-
02:00Washington F - Houston Dash F -:-
02:30Racing Louisville F - Kansas City Current F -:-
05:00Reign F - Orlando Pride F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Sundsvall - Norrkoping -:-
16:00Varberg - Hacken -:-
18:30Kalmar - Helsingborg -:-
18:30Sirius - AIK Stockholm -:-

SUEDIA: Superettan

14:00Utsikten - Västerås SK -:-
16:00Norrby - Skövde -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Karlstad - Team TG FF -:-
17:00Vasalund - Pitea -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

17:00Falkenberg - Qviding -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

15:00Sandvikens AIK - Ragsved -:-
16:00Jarfalla - Osteraker IFK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

15:00Torslanda - Eskilsminne -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs -:-
17:00Assyriska FF - Sleipner -:-
18:00Varmbols - Trosa-Vagnharads -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Mjolby AI FF - Grebbestad -:-
15:00Saffle SK - Yxhults IK -:-
16:00Angered - Vanersborgs FK -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

14:00IF Brommapojkarna F - Kalmar F -:-
14:00Vittsjo F - Umeå IK F -:-
16:00Djurgarden F - AIK F -:-
16:00Eskilstuna United F - Kristianstad F -:-
16:00Linköping F - Hacken F -:-
16:00Örebro F - Rosengard F -:-
16:00Pitea F - Hammarby F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Ravasens IK F - Alvsjo F -:-
15:00Team TG FF F - Gamla Upsala F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad -:-
13:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-

TAILANDA: Thai League 1

13:30Ratchaburi - Lampang -:-
14:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
14:00Port MTI FC - Bangkok Utd -:-
15:00Buriram - Prachuap -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:30Trat FC - Customs Utd -:-
14:00Uthai Thani - Nakhon Si -:-
14:30Chainat - Ayutthaya Utd -:-
15:00Ranong - Chiangmai Utd -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-
19:00Simba - Dodoma Jiji -:-

TURCIA: Super Lig

14:30Alanyaspor - Giresunspor -:-
14:30Sivasspor - Hatayspor -:-
17:00Konyaspor - Umraniyespor -:-
20:00Besiktas - Fenerbahce -:-

TURCIA: 1. Lig

13:30Bandirmaspor - Samsunspor -:-
13:30Manisa FK - Adanaspor -:-
16:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
19:00Altinordu - Keciorengucu -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

14:30Elazigspor - Catalca -:-
14:30Karakopru - Eskisehirspor -:-
15:001922 Konyaspor - Yomraspor -:-
15:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka -:-
15:00Nevsehirspor - Agri 1970 -:-
15:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
15:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
15:30Kutahyaspor - 52 Orduspor -:-
15:30Sile Yildizspor - Kelkit -:-

TURCIA: 3. Lig Group 2

14:30Gumushanespor - Eynesil -:-
14:30Igdir FK - Elazig Karakocan -:-
14:30Ofspor - Kahramanmaras -:-
15:00Karaman - Kestel -:-
15:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu -:-
15:30Bayrampasa - Bulvarspor -:-
15:30Kusadasispor - Ergene Velimese -:-
19:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3

14:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. -:-
14:30Arguvan - Efeler 09 -:-
14:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK -:-
14:30Hopaspor - Siirt Ozel -:-
14:30Musspor - Nigde Anadolu -:-
15:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
15:30Akhisarspor - Osmaniyespor -:-
15:30Bursa - Erbaaspor -:-
15:30Tepecik - Sapanca Genclikspor -:-

ŢARA GALILOR: Premier Women

16:00Abergavenny Town F - TNS F -:-
16:00Aberystwyth F - Cardiff Met. F -:-
16:00Barry F - Cardiff City F -:-
16:00Swansea F - Pontypridd F -:-

UCRAINA: Premier League

13:00Minaj - Dyn. Kyiv -:-
15:00Ch. Odessa - Oleksandriya -:-
17:00Zorya - Kryvbas -:-

UCRAINA: Persha Liga

12:00LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka -:-
13:30Dunaivtsi - Nyva Ternopil -:-
15:00Bukovyna - FSC Mariupol -:-

UCRAINA: Championship Women

12:00Kryvbas F - Dyn. Kyiv F -:-
12:00Ladomir F - Kolos Kovalivka F -:-
14:00Veres-Rivne F - Vorskla Poltava F -:-

UGANDA: Premier League

14:00Villa - Gadaffi -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

17:30Kecskemeti - Ferencvaros -:-
19:45Puskas Academy - MOL Fehervar -:-

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

16:00Bekescsaba - Mosonmagyarovari TE -:-
16:00Dorogi - Kozarmisleny -:-
16:00Gyirmot - Nyiregyhaza -:-
16:00Szentlorinc - DVTK -:-
18:00Ajka - Siofok -:-
18:00Kazincbarcika - Győr -:-
18:00MTK Budapest - Csakvari -:-
18:00Pecsi - Haladas -:-
18:00Szeged - Budafoki -:-
18:00Tiszakecske - Soroksar -:-

UNGARIA: NB III - East

12:00Debrecen II - Fuzesgyarmati SK -:-
12:00Vasas II - Bekescsaba II -:-
16:00DVTK II - Hatvan -:-
16:00Elore - Eger SE -:-
16:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE -:-
16:00Karcagi - Penzugyor -:-
16:00Korosladany MSK - BVSC-Zuglo -:-
16:00Putnok VSE - Debreceni EAC -:-
16:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros -:-
16:00Tiszafuredi - Kisvarda II -:-

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Ujpest II - PTE-PEAC -:-
13:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti II -:-
16:00ESMTK Budapest - Dunaujvaros PASE -:-
16:00FC Dabas - Majosi -:-
16:00Ivancsa - Paks II -:-
16:00AnulatMakoi - Ferencvaros II -:-
16:00Szekszardi - Honved II -:-
16:00Szolnoki - Cegledi -:-

UNGARIA: NB III - West

12:00Győr II - VLS Veszprem -:-
12:00Puskas Academy II - Mori SE -:-
12:00Zalaegerszegi II - Tatabanya -:-
15:00Kelen - Gyirmot II -:-
16:00Budaorsi - Komaromi VSE -:-
16:00Csornai - MOL Fehervar II -:-
16:00III. Keruleti TVE - Bicskei -:-
16:00Kaposvar - Balatonfuredi -:-
16:00Nagykanizsa - Teskand -:-
16:00Zsambek - Erdi -:-

UNGARIA: NB I Women

15:45Ferencvaros F - Győr F -:-
16:00Astra Hungary F - MOL Fehervar F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Fenix - Nacional -:-
02:30Defensor Sp. - Albion -:-
17:00River Plate - Maldonado -:-
22:00Boston River - Rentistas -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play Off-uri promovare

19:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Din. Samarkand - Olympic -:-
16:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

00:00Monagas - Metropolitanos -:-
02:15Carabobo - Zamora -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play off-uri

00:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play-off

23:00Academia Anzoategui - Petare -:-
23:00Angostura - Atletico La Cruz -:-

VIETNAM: V.League 2

11:30Dak Lak - Long An -:-
12:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam -:-
12:30Cong An - Can Tho -:-
14:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
14:00Pho Hien - Khanh Hoa -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Buildcon - Nkwazi -:-
16:00Zesco Utd - Power Dynamos -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00CAPS Utd - Triangle -:-
16:00Highlanders - Platinum -:-
16:00Manica - Dynamos -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.