Fotbal » 23.03.2024 » Rez. finale
Pariază de pe mobil la Unibet!
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Cupa Mondială - Calificări - Primul tur
23:00Insulele Virgine US - Insulele Virgine Britanice 1:1AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:00Golden Arrows U23 - Amazulu U23 2:012:00Royal AM U23 - Richards Bay U23 1:3
13:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 1:2
15:00Supersport U23 - Mamelodi U23 0:3
ALGERIA: Divizia 1
16:30Khenchela - Oran 0:016:30US Souf - El Bayadh 4:5
ALGERIA: Ligue 2
16:30Arba - WA Mostaganem 1:316:30ASM Oran - GC Mascara 2:0
16:30Batna - Bordj Menail 3:2
16:30Chelghoum - MO Constantine 1:2
16:30El Khemis - Hussein Dey 1:1
16:30Ghozlane - Telaghema 2:1
16:30JSM Tiaret - Medea 3:0
16:30Khemis El Khechna - Harrach 1:0
16:30Khroub - MSP Batna 3:0
16:30Mlila - Ouargla 1:0
16:30Mostaganem - Kolea 2:0
16:30Olympique Akbou - Eulma 4:1
16:30RC Kouba - Oued Sly 1:1
16:30SC Mecheria - Guir Abadla 6:1
16:30Widad Adabi de Boufarik - Temouchent 2:1
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - Play Off-uri promovare
22:00Canada - Trinidad Tobago 2:0AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17
01:30Argentina U17 F - Venezuela U17 F 0:001:30Brazilia U17 F - Columbia U17 F 4:1
ANGLIA: League One
17:00Burton - Port Vale 0:117:00Carlisle - Stevenage 2:2
17:00Northampton - Derby 1:0
ANGLIA: League Two
14:30Mansfield - Colchester 1:115:00Harrogate - Bradford City 3:0
17:00Barrow - Newport 1:0
17:00Crewe - Wimbledon 1:1
17:00Doncaster - Forest Green 2:0
17:00Grimsby - Wrexham 1:3
17:00Morecambe - Gillingham FC 2:3
17:00Notts County - Salford 1:2
17:00Sutton - Accrington 3:1
17:00Tranmere - Crawley 1:3
19:15Stockport - Milton Keynes 5:0
ANGLIA: National League
17:00AFC Fylde - Oxford City 2:117:00Aldershot - Solihull Moors 1:1
17:00Altrincham - Gateshead 2:3
17:00Barnet - Dorking 6:0
17:00Bromley - York 0:2
17:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
17:00Dagenham & Red. - Oldham 0:0
17:00Eastleigh - Hartlepool 1:1
17:00Rochdale - Maidenhead 1:0
17:00Southend - Woking 0:0
17:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ANGLIA: National League North
14:30King’s Lynn - Tamworth 1:117:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:2
17:00Brackley Town - Alfreton 1:0
17:00Chester - South Shields 0:1
17:00Chorley - Boston Utd 0:3
17:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
17:00Hereford - Farsley 4:1
17:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
17:00Rushall - Darlington 3:2
17:00Southport - Buxton 2:2
17:00Spennymoor - Gloucester 3:0
17:00Warrington - Scunthorpe 0:2
ANGLIA: National League South
17:00Aveley - St. Albans 2:117:00Braintree - Yeovil 0:1
17:00Chippenham - Welling 4:1
17:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
17:00Dover - Farnborough 1:3
17:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
17:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
17:00Taunton - Chelmsford 2:3
17:00Tonbridge - Truro 2:1
17:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
17:00Weymouth - Havant & W 4:1
ANGLIA: NPL Premier Division
17:00Bamber Bridge - Stafford 0:217:00Bradford PA - Worksop 1:2
17:00FC United - Basford 2:0
17:00Gainsborough - Workington 4:2
17:00Guiseley - Ilkeston 1:2
17:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
17:00Lancaster - Marine 0:2
17:00Macclesfield - Morpeth 3:0
17:00Matlock - Whitby 1:5
17:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ANGLIA: Southern League Central Division
17:00Barwell - Royston 2:117:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
17:00Halesowen - Coalville 2:1
17:00Hitchin - Telford 1:1
17:00Kettering - Alvechurch 2:0
17:00Redditch - Leamington 0:3
17:00Stamford - Leiston 3:0
17:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
17:00Stourbridge - Sudbury 1:1
17:00Stratford - Long Eaton 3:2
ANGLIA: Southern League South Division
17:00AFC Totton - Beaconsfield Town 3:017:00Basingstoke - Chesham 1:1
17:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
17:00Didcot - Gosport 0:4
17:00Dorchester - Salisbury 1:0
17:00Harrow - Hungerford 1:6
17:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
17:00Hendon - Winchester 2:1
17:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
17:00Poole - Sholing 0:3
17:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Wingate & Finchley 1:217:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
17:00Canvey Island - Hashtag 2:2
17:00Chatham - Haringey 2:1
17:00Cheshunt - Carshalton 1:0
17:00Horsham FC - Hastings 2:1
17:00Lewes - Concord 2:1
17:00Margate - Enfield Town 1:1
17:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
17:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
ANGLIA: Academii U18
13:00Sunderland U18 - Stoke City U18 2:4ANGLIA: Women’s Super League
14:30Manchester City F - Manchester Utd F 3:1ANGLIA: Women's National League South
17:00Ipswich F - Chatham F 5:0ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
22:00Garden Stars - Old Road 1:000:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
ARGENTINA: Primera Nacional
20:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:020:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
20:30San Miguel - Agropecuario 1:1
20:35Aldosivi - Alvarado 0:0
21:00Deportivo Madryn - Temperley 0:1
21:00San Telmo - Almagro 4:1
22:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
22:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
02:30Sarmiento de La Banda - Boca Unidos 1:003:05Juventud Antoniana - Crucero del Norte 0:0
20:00Germinal - Circulo Deportivo 3:0
21:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
21:00Deportivo Camioneros - San Martin Mendoza 0:1
21:00Ferro Gen. Pico - Biblioteca Atenas 0:0
21:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
21:00AmânatSansinena - Olimpo -:-
21:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
21:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
22:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
22:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
22:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
18:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:020:00Deportivo Merlo - Dock Sud 3:0
20:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
20:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
20:30Sacachispas - Colegiales 1:4
22:00AmânatArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:020:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
20:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
20:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
20:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
00:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:00Everton La Plata - Barrancas 1:120:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
20:00Rosario Central F - Belgrano F 0:220:30Gimnasia L.P. F - San Lorenzo F 1:1
20:30San Luis F - Social Atletico Television F 1:1
ASIA: WAFF Championship U23
22:00Australia U23 - Egipt U23 2:1pen22:00Coreea de Sud U23 - Arabia Saudită U23 1:0
ASIA: WAFF Championship U23 - Locurile 5-8
19:00Irak U23 - Emiratele Arabe Unite U23 2:1pen19:00Thailanda U23 - Iordania U23 1:3
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
05:30Edgeworth E. - Charlestown Azzurri 0:205:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:0
07:00New Lambton - Lake Macquarie 1:2
07:30Cooks Hill United - Valentine 1:1
08:00Maitland - Adamstown Rosebud 1:1
09:00Weston Workers - Broadmeadow 2:3
AUSTRALIA: NPL NSW
08:30NWS Spirit - Central Coast U21 2:110:00Hills Brumbies - Rockdale Ilinden 0:3
10:00Marconi - Sydney U21 3:0
10:00St George Saints - APIA Leichhardt 2:2
10:15St. George City - Blacktown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
09:15Brisbane City - Redlands 1:010:15Rochedale - Peninsula 0:2
AUSTRALIA: NPL South Australian
06:00Croydon - Adelaide U21 2:410:30Adelaide Olympic - Campbelltown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
05:00South Hobart - Clarence Zebras 3:105:15Launceston United - Devonport 4:6
07:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 8:1
07:45Launceston - Glenorchy Knights 0:4
AUSTRALIA: NPL Victoria
06:00Moreland City - Dandenong City 1:209:00Port Melbourne Sharks - Altona Magic 1:1
10:00Avondale FC - Heidelberg 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
09:00Bayswater City - Olympic Kingsway 5:109:00Fremantle City - Armadale 4:1
09:00Inglewood - Western Knights 0:1
09:00Perth Glory U21 - Floreat Athena 1:1
09:00Perth RedStar - Balcatta 2:1
AUSTRALIA: A-League Women
07:00Melbourne City F - Central Coast Mariners F 3:007:00Newcastle F - Melbourne Victory F 3:2
09:00WS Wanderers F - Western United F 3:1
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Nations Cup - Calificări
00:00Samoa - Insulele Cook 1:0AUSTRIA: Regionalliga Est
17:00Leobendorf - Traiskirchen 3:117:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
AUSTRIA: Regionalliga Vest
16:00A. Salzburg - Schwaz 3:116:00Hohenems - Bischofshofen 1:0
16:00RW Rankweil - Wals-Grunau 0:2
16:00SC Imst - Saalfelden 3:3
16:30Altach U21 - Reichenau 0:1
17:00TSV St. Johann - Motz/Silz 2:4
AUSTRIA: Burgenland
16:00Halbturn - Leithaprodersdorf 2:216:30Edelserpentin - Horitschon 1:2
16:30Margarethen - Parndorf 0:3
16:30Schattendorf - Bad Sauerbrunn 0:1
17:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:1
17:00Kohfidisch - Marz 0:5
AUSTRIA: Karnten
15:00SAK Klagenfurt - Kottmannsdorf 3:115:30Bleiburg - Volkermarkt 1:0
15:30SC Landskron - Lendorf 1:2
16:00SV Kraig - Atus Velden 0:3
AUSTRIA: Niederosterreich
16:30Gloggnitz - SCU Kilb 2:016:30Retz - Wiener Neustadt 1:2
AUSTRIA: Oberosterreich
15:00Micheldorf - Mondsee 1:316:30Bad Ischl - Perg 2:2
16:30Friedburg - Oedt 1:3
16:30Schallerbach - Pregarten 3:1
16:30St. Martin im Muhlreis - Weisskirchen 1:2
AUSTRIA: Salzburg
15:00USK Anif - Burmoos 1:116:00Golling - Puch 0:5
16:00UFC Siezenheim - Eugendorf 1:2
16:00Union Henndorf - Grodig 2:2
AUSTRIA: Steiermark
16:00SV Wildon - Hartberg (Am) 1:3AUSTRIA: Tirol
15:30Vols - Kematen 3:217:00SC Kundl - FC Volders 2:1
AUSTRIA: Wien
15:00Kagran - ASV 13 Wien 0:215:00Red Star-Penzing - Schwechat 2:2
16:00Wienerberger - Stammersdorf 3:0
17:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:0
AUSTRIA: Bundesliga Women
14:45Neulengbach F - Bergheim F 0:115:00First Vienna F - St. Polten F 1:1
15:30Kleinmunchen F - Dornbirn F 3:4
BAHRAIN: Bahrain Cup - Play-off
20:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELARUS: Vysshaya Liga Women
12:00Belarus U19 F - Zorka-BDU F 0:313:30Minsk FK F - Bobruichanka F 5:1
15:00Din. Minsk F - Smorgon F 12:0
17:00Dnepr Mogilev F - Dyussh-Polesgu F 22:0
BELGIA: National Division 1
21:00Charleroi B - Cappellen 5:021:00Heist - Dessel 1:3
21:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
21:00Virton - Saint Eloois 1:1
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
20:30Jette - Stockay-Warfusee 1:020:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
21:00La Louviere - Acren 2:0
21:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
21:00Tubize - Binche 2:1
21:00Verlaine - Meux 1:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
20:30Oostkamp - Waregem 2 1:521:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
21:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
21:00Mandel United - Cercle Brugge 2 0:4
21:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
21:00Torhout - Zelzate 0:6
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
20:30Wezel Sport - KRC Mechelen 2:521:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
21:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
21:00Hasselt - Tongeren 1:0
21:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
21:00K. Berchem Sport - City Pirates 4:0
21:00Lille - Hades 2:1
21:00Overijse - Boom 1:2
BELGIA: Pro League U21
12:45Westerlo U21 - St. Truiden U21 1:1BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
14:30RSC Anderlecht F - Club Brugge F 5:020:00Leuven F - Genk F 8:0
20:15St. Liege F - Gent F 3:0
BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
17:00Waregem F - Mechelen F 1:1BELGIA: 1st National - Feminin
15:15Westerlo F - Moldavo F 3:116:00Alken F - Gent II F 4:3
16:00Tienen F - Leuven II F 2:1
18:00Chastre F - Genk II F 0:4
18:30Mons F - Club Brugge II F 2:0
19:30Waregem II F - RSC Anderlecht II F 0:2
21:00RFC Liege F - Aalst F 1:1
BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
17:00ASPAC - Dadje 0:117:00AS Sobemap - Cavaliers 1:1
17:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
17:00Takunnin - Dragons 0:0
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
17:00Abeilles - Pantheres 2:017:00Ainonvi - ASVO 0:2
17:00Police - Ouidah 1:0
17:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:30BFK Simm Bau - Gradina Srebrenik 1:116:30Bratstvo Gracanica - Stupcanica 1:0
16:30Kakanj - Jedinstvo Bihac 0:1
16:30Tomislav - Hadzici 1:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:00Famos Vojkovici - BSK Banja Luka 1:016:00Ljubic Prnjavor - Kozara 1:0
16:00Nevesinje - Modrica 1:1
16:00Prijedor - Mrkonjic Grad 1:1
16:00Romanija Pale - Slavija 0:0
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 4:2
18:00Sutjeska Foca - Leotar 1:0
19:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
BRAZILIA: Acreano - Primul tur
22:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:100:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRAZILIA: Amapaense
01:00Trem - Oratorio 2:0BRAZILIA: Brasiliense - Play-off
20:30Ceilandia - Gama 4:3BRAZILIA: Capixaba - Play-off
22:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRAZILIA: Cearense 2
21:00Cariri FC - Pacatuba 5:021:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRAZILIA: Maranhense
20:30Moto Club - Sampaio Correa 0:0BRAZILIA: Matogrossense - Play-off
00:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRAZILIA: Mineiro - Locurile 5-8
23:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
20:00Noroeste - Sao Bento 1:100:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
BRAZILIA: Paulista A3
20:00Desportivo - Bandeirante 1:020:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
20:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
20:00Lemense - Catanduva 2:2
20:00Marilia - Votuporanguense 0:0
20:00Matonense - Rio Preto 0:3
20:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
20:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRAZILIA: Paulista A4
20:00America SP - Taquaritinga 0:120:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
20:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
20:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
00:00Independente SP - Francana 0:2
BRAZILIA: Roraimense - Primul tur
22:30Real Sao Luiz - River-RR 1:200:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRAZILIA: Sergipano - Play-off
23:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZILIA: Sergipano - Relegation - Play Offs
20:15America SE - Atletico Gloriense 2:121:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRAZILIA: Sul-Matogrossense - Play-off
21:00Coxim - Corumbaense 1:223:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRAZILIA: Tocantinense - Play-off
21:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
00:00CSA - Murici AL 3:3BRAZILIA: Cupa Verde
23:00Amazonas - Remo 2:2BRAZILIA: Cupa Nordeste
23:00AE Altos - America-RN 1:1BRAZILIA: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Ypiranga U20 2:214:00Camacariense U20 - Vitoria U20 1:1
20:00Barcelona U20 - Grapiuna U20 0:0
20:00Jacobina U20 - Estrela De Marco U20 0:1
20:00Jequie U20 - Vitoria da Conquista U20 0:2
20:00Juazeirense U20 - Catuense U20 3:4
BRAZILIA: Capixaba U20
20:00Estrela do Norte U20 - Vilavelhense U20 0:320:00AmânatForte U20 - Rio Branco-VN U20 -:-
20:00G.E.L. U20 - Porto Vitoria U20 1:5
20:00Sport-ES U20 - Serra U20 3:1
00:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:3
BRAZILIA: Catarinense U20
16:00Avai U20 - Joinville U20 5:120:00Inter de Lages U20 - Chapecoense-SC U20 0:3
20:00Marcilio Dias U20 - Brusque U20 1:1
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
20:30AA Iguacu U20 - Azuriz U20 0:020:30Andraus Brasil U20 - Operario U20 0:2
20:30Araucaria U20 - Cascavel U20 1:1
20:30Batel U20 - Patriotas U20 0:3
20:30Cambe U20 - Prudentopolis U20 2:0
20:30Parana S.T.C. U20 - Cianorte U20 3:4
20:30Rio Branco PR U20 - Apucarana SC U20 1:0
20:30Rolandia EC U20 - Coritiba U20 1:1
20:30Sao Joseense U20 - Hope Internacional U20 1:1
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
00:00Sao Paulo F - Ferroviaria F 1:120:00Real Brasilia F - Avai Kindermann F 1:0
21:30Cruzeiro F - Internacional F 3:1
BULGARIA: Third League - South-East
15:00Atletik Kuklen - Levski Karlovo 2:215:00Beroe II - Sliven 0:0
15:00Botev II - Karnobat 8:0
15:00Nesebar - Lok. Plovdiv II 2:1
15:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 2:0
15:00Sokol Markovo - Zagorets 0:2
15:00Sozopol - Sekirovo Rakovski 3:1
15:00Yambol 1915 - Gigant Saedinenie 4:1
BULGARIA: Third League - South-West
15:00Balkan Botevgrad - Razlog 1:115:00CSKA 1948 Sofia III - Hebar 2 2:0
15:00AmânatKostinbrod - Slavia Sofia 2 -:-
15:00Levski II - Oborishte 4:2
15:00Minyor Pernik - Botev Ihtiman 1:1
15:00Septemvri Simitli - Bansko 0:0
15:00Septemvri Sofia 2 - Rilski Sportist 2:0
15:00Slivnishki Geroy - Chavdar Etropole 3:0
15:00Vihren - Kyustendil 2:2
16:30Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 1:1
BULGARIA: Third League - North-East
15:00Benkovski - Cherno More II 0:115:00Dorostol - Chernolomets 0:1
BULGARIA: Third League - North-West
14:30Drenovets - Etar II 2:114:30Juventus Malchika - Botev Vratsa II 4:0
14:30Mezdra - Akademik Svishtov 0:0
14:30Partizan Cerven Brjag - Dunav Lom 3:0
14:30Sevlievo - Boruna 4:0
14:30Vihar Slavyanovo - OFK Levski 2:2
14:30Yantra Polski Trambesh - Lok. Gorna 1:4
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:00Fortuna Mfou - Fovu Baham 2:217:00Bamenda - UMS de Loum 2:2
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
15:00Aigle Moungo - Panthere 0:217:00Eding Sport - Bafoussam 1:0
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - Agri - Tchad 7:116:45AS Farcha - Foullah Edifice 1:1
16:45Stars J. Talents - Renaissance 0:1
CHILE: Primera División
00:00U. Calera - U. Catolica 0:023:00Everton - Palestino 0:0
CHILE: Primera B
17:00La Serena - Barnechea 0:023:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
23:00Recoleta - Curico Unido 2:1
CHILE: Segunda Division
23:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:123:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:0
CHILE: Primera Division Women
16:00S. Morning F - Deportes Iquique F 2:020:30Coquimbo F - U. Espanola F 1:0
CHINA: Liga Jia
09:30Jiangxi Lushan - Shijiazhuang Gongfu 1:209:30Qingdao Red Lions - Chongqing Tonglianglong 1:0
13:30Nanjing City - Yanbian Longding 0:1
13:30Yunnan Yukun - Heilongjiang Ice City 3:0
CHINA: Liga Yi
09:00Langfang Glory City - Dalian Kuncheng 0:109:00Taian Tiankuang - Shandong Taishan B 1:1
09:30Hubei Istar - Shaanxi Union 0:2
09:30Nantong Haimen - Rizhao Yuqi 2:1
10:00Guangdong GZ-Power - Hunan Billows 1:0
CHINA: Super League Women
09:00Hainan Qiongzhong F - Wuhan Jiangda F 0:009:00Shanghai RCB F - Shaanxi Changan F 4:2
09:00Yongchuan Chashan F - Jiangsu Suning F 0:2
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
17:30Bouake - AS Denguele 3:217:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
17:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
17:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
19:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
COLUMBIA: Primera A - Apertura
01:10Patriotas - Junior 1:003:20La Equidad - Ind. Medellin 1:2
21:00Millonarios - Dep. Cali 1:1
23:10Tolima - Pereira 2:1
COLUMBIA: Liga Women
23:00Atl. Nacional F - Real Santander F 8:023:00Cucuta F - Pasto F 2:1
23:00Junior F - Millonarios F 0:3
23:00Llaneros F - Ind. Medellin F 1:0
00:30America de Cali F - Dep. Cali F 2:1
CONGO: Ligue 1
15:00Cheminots - JS Talangai 0:016:00Juk - Inter Club 1:1
17:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:2
19:00Vegas - AS BNG 0:0
COREEA DE SUD: Cupa
06:00Byeoksan - Gimpo FC 1:307:00Anyang - Siheung Citizen 1:0
07:00Changwon - Mokpo 0:1
07:00Daejeon Korail - Seoul E-Land 1:2pen
07:00Jinju Citizen - Asan 1:0
07:00Paju Citizen - Gyeongnam 0:1
07:00Pocheon - Seongnam 0:3
07:00Pyeongtaek Citizen - Gimhae 1:5
08:00Gyeongju KHNP - Ansan Greeners 0:1
CROAŢIA: Prva NL
14:30Zrinski Osjecko - Dubrava 2:016:30Dugopolje - Solin 2:2
16:30Jarun - Bijelo Brdo 1:3
16:30Vukovar 1991 - Croatia Zmijavci 2:0
CROAŢIA: Druga NL
16:30Dugo Selo - Hrvace 2:216:30Grobnican - Karlovac 0:1
16:30Jadran LP - Jadran Porec 3:0
16:30Krk - Bjelovar 1:1
16:30Radnik Krizevci - Opatija 1:0
16:30Trnje - Kustosija 0:4
16:30Zdralovi - Belisce 2:1
CROAŢIA: 1. HNL Women
13:00ZNK Split F - Hajduk Split F 1:2DANEMARCA: 2nd Division
14:45FA 2000 - Thisted 1:115:00Brabrand - F. Amager 1:1
15:00Middelfart - Hellerup 4:0
15:00Roskilde - Nykobing 3:0
15:00Skive - AB Kopenhagen 1:1
DANEMARCA: 3rd Division
14:00Ishoj - Vejgaard 0:214:00Lyseng - Avarta 0:2
14:00Vanløse - Holstebro 1:1
14:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
15:00BK Frem - SfB-Oure 5:2
15:00Næsby - Young Boys 2:0
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00Aarhus F - KoldingQ F 3:016:30Nordsjaelland F - Koge F 1:0
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare
15:00Odense Q F - Aalborg F 2:015:00Thisted F - B93 F 0:2
15:30Osterbro F - Naestved F 3:3
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
20:00AmânatMushuc Runa - U. Catolica -:-22:30Imbabura - Cumbaya 0:0
ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - Nueve de Octubre 2:1EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:15Jocoro - Platense Municipal 1:2ELVEŢIA: Promotion League
16:00Paradiso - FC Basel II 1:117:00Bavois - Lugano II 3:1
17:00Cham - Bruhl SG 4:0
17:00Rapperswil - Luzern II 2:3
17:00Young Boys II - Zurich II 2:0
18:00Bulle - Biel 1:0
18:00Etoile-Carouge - Servette U21 3:2
18:00St. Gallen II - Breitenrain 4:0
18:30Kriens - Delemont 6:2
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:00Pully - La Chaux-De-Fonds 1:017:00Echallens - Sion II 1:3
18:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
18:00Monthey - Vevey 0:2
21:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
17:00Bassecourt - Rotkreuz 1:217:00Dietikon - Schotz 2:4
17:00Koniz - Wohlen 0:0
18:00Concordia BS - Thun II 4:2
18:00Langenthal - Courtetelle 0:0
19:00Emmenbrucke - Munsingen 0:3
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
16:00Linth - Hongg 2:018:00Winterthur II - Uzwil 4:1
19:00Kosova - Freienbach 1:0
ELVEŢIA: Super League Women
17:00Zurich F - Luzern F 1:018:30Thun F - Aarau F 0:3
20:00Grasshopper F - Young Boys F 6:2
20:00Rapperswil F - St. Gallen F 0:3
21:30Servette F - FC Basel F 2:1
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
20:00Al Rams - Al Dhafra 0:320:00Al Thaid - Gulf United 2:2
20:00Dubai City - Al Urooba 1:2
20:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
EUROPA: Campionatul European U19 - Calificări - Al doilea tur
13:00Scoţia U19 - Georgia U19 2:313:30Germania U19 - România U19 2:3
14:00Belgia U19 - Lituania U19 2:0
15:00Elveţia U19 - Macedonia de Nord U19 2:0
15:00Ucraina U19 - Letonia U19 3:0
16:00Norvegia U19 - Bosnia și Herțegovina U19 2:2
16:30Turcia U19 - Croaţia U19 2:1
17:00Austria U19 - Slovenia U19 2:0
17:00Danemarca U19 - Grecia U19 2:1
17:00Olanda U19 - Franţa U19 0:1
17:00Spania U19 - Kosovo U19 2:1
17:30Cehia U19 - Italia U19 1:2
20:00Israel U19 - Muntenegru U19 0:1
22:00Portugalia U19 - Serbia U19 4:1
EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Al doilea tur
12:00Bulgaria U17 - România U17 0:012:00Ţara Galilor U17 - Suedia U17 1:2
13:00Austria U17 - Norvegia U17 2:2
13:00Belgia U17 - Italia U17 3:5
13:00Germania U17 - Irlanda U17 2:0
13:00Serbia U17 - Danemarca U17 0:1
15:00Cehia U17 - Bosnia și Herțegovina U17 2:0
15:00Polonia U17 - Belarus U17 0:1
15:00Turcia U17 - Georgia U17 1:3
16:30Spania U17 - Slovenia U17 5:0
17:00Anglia U17 - Ungaria U17 5:0
18:00Portugalia U17 - Croaţia U17 3:0
18:30Olanda U17 - Finlanda U17 0:1
21:00Franţa U17 - Irlanda de Nord U17 5:2
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League B
19:00Georgia U17 F - Letonia U17 F 0:519:00Insulele Feroe U17 F - România U17 F 3:1
EUROPA: All-Island Cup Women
17:00DLR Waves F - Crusaders F 0:119:00Peamount F - Linfield F 2:2
19:00Treaty Utd F - Shamrock Rovers F 1:1
20:00Cork City F - Wexford F 2:2
21:00Sligo Rovers F - Galway United F 0:2
FINLANDA: Ykkosliigacup - Play-off
14:00PK-35 - SJK Akatemia 1:217:15Jaro - JaPS 4:0
FRANŢA: National 2 - Group A
19:00Ales - Andrezieux 0:119:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
19:00Frejus - Thonon-Evian 3:0
19:00Grasse - Aubagne 1:1
19:00Toulon - Jura Sud 1:2
19:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
20:00Chamalieres - Hyeres 2:1
FRANŢA: National 2 - Group B
19:00Blois - Bourges 18 2:019:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
19:00Saumur - Paris 13 Atl. 0:0
19:30Avoine - Angers II 0:0
FRANŢA: National 2 - Group C
17:00Aubervilliers - Racing CFF 2:119:00Boulogne - Guingamp II 4:0
19:00Chambly - Lorient II 1:2
19:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
19:00Dinan Lehon - Bastia-Borgo 2:0
19:00Granville - Virois 1:0
FRANŢA: National 2 - Group D
17:00Colmar - FC 93 4:219:00Auxerre II - Biesheim 0:1
19:00Creteil - Besancon 1:0
19:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
19:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
21:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
14:30Lille F - Lyon F 0:715:00Dijon F - Guingamp F 2:0
15:30Le Havre F - Reims F 0:2
15:30St Etienne F - Bordeaux F 1:0
GAMBIA: GFA League
18:15Armed Forces - Brikama U. 0:218:30Bombada - Fortune 2:1
18:30BST Galaxy - Falcons 0:0
18:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
GERMANIA: Regionalliga North
16:00Meppen - Phonix Lubeck 1:019:30SC Weiche-08 - Lohne 4:3
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00BFC Dynamo - Altglienicke 3:214:00Chemie Leipzig - Hertha II 3:0
GERMANIA: Regionalliga Vest
15:00Ahlen - Wegberg-Beeck 3:115:00Lippstadt - SSVg Velbert 2:1
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00Balingen - Aalen 2:215:00Freiberg - Walldorf 2:0
15:00Kassel - Schott Mainz 0:0
15:00Koblenz - Bahlinger 0:2
15:00Mainz II - Fulda-Lehnerz 2:3
15:00Offenbach - FSV Frankfurt 3:0
15:00Stuttgarter Kickers - Eint. Frankfurt II 1:3
GERMANIA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schalding 1:215:00Aubstadt - Vilzing 0:2
15:00Bamberg - Turkgucu Munchen 1:1
15:00Burghausen - Schweinfurt 2:0
15:00Illertissen - Memmingen 3:1
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Rathenow - Dynamo Schwerin 1:1GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Motor Marienberg - Ludwigsfelde 0:3GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Dornbreite Lubeck 0:215:00Nordmark Satrup - Hohenwestedt 0:0
15:30Preussen Reinfeld - Heider SV 1:3
19:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:3
GERMANIA: Oberliga Hamburg
14:00Dassendorf - Victoria Hamburg 1:015:00Turkiye Wilhelmsburg - Halstenbek-Rellingen 3:3
GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00BTS Neustadt - Vatan Bremen 6:015:00Brinkumer - Geestemunde 2:1
15:00TURA Bremen - Bremen II 1:3
17:00Blockdiek - Woltmershausen 1:2
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
15:00Egestorf-Langreder - BSV Rehden 1:016:00Ramlingen-Ehlershausen - Delmenhorst 1:6
19:00Emden - Eilvese 3:0
GERMANIA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - SV Steinbach 2:015:00Hanauer SC - Fernwald 0:3
15:00Stadtallendorf - Hanau 3:1
16:00Alzenau - Hunfelder 3:2
16:00TUS Dietkirchen - Baunatal 1:2
16:00Waldgirmes - Eddersheim 2:1
16:00Weidenhausen - Erlensee 3:3
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:316:30Engers - Dudenhofen 1:0
16:30Mechtersheim - Pirmasens 0:2
18:45Bitburg - Gonsenheim 1:2
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
15:00Eichstatt - Eltersdorf 1:215:00Gebenbach - Neudrossenfeld 5:0
15:00Ingolstadt II - Ammerthal 1:2
16:00Donaustauf - Bayern Hof 0:7
17:00Abtswind - Coburg 3:1
17:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
17:00Regensburg II - Wurzburger FV 2:1
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
15:00Deisenhofen - Kirchheimer 4:015:00Ismaning - Kottern-St. Mang 2:1
15:00Munchen 1860 II - Nordlingen 4:1
15:00Rain/Lech - Landsberg 1:3
15:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 0:2
16:00Kirchanschoring - Gundelfingen 2:1
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Denzlingen - Oberachern 1:315:00FC Holzhausen - Villingen 0:1
15:00Normannia Gmund - Backnang 0:0
15:30Offenburger - Reutlingen 3:2
16:00Bietigheim-Bissingen - Hollenbach 2:0
16:00Nottingen - Goppinger 3:0
16:00VfR Mannheim - Pforzheim 1:3
17:00Ravensburg - Essingen 2:0
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
19:00Uerdingen - Hilden 4:0GERMANIA: Bundesliga - Feminin
15:00Koln F - 1.FC Nurnberg F 3:418:45Wolfsburg F - Bayern F 0:4
GHANA: Premier League
17:00Samartex - Hearts Of Oak 2:1GHANA: Division One League
17:00Golden Kick - Vision 3:017:00Nania - Hohoe United 2:1
17:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
17:00Rospak - Holy Stars 2:0
17:00Still Believe - Koforidua 1:0
17:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
17:00Wa Power - Northern City 1:0
17:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Poseidonas Michanionas - Veria 0:0GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
12:30Pyliou - Ialisos 2:013:30Ellas Syrou - Mesolongi AE 6:0
15:00Rodos - Kyanos A. V. 0:2
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
15:30Atromitos Piraeus - AO Ilisiakos 0:5GRECIA: Division A Women
13:45AEK F - PAOK F 2:2GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
04:00Malacateco - Antigua 2:223:00Coban Imperial - Zacapa 1:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0INDIA: I-League
10:30Real Kashmir - Mohammedan 0:015:30Gokulam - Delhi FC 0:2
INDIA: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Maharashtra Oranje 2:111:30Sudeva Delhi - Kenkre 2:1
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership
17:00Coleraine - Dungannon 1:117:00Glenavon - Loughgall 1:2
17:00Glentoran - Ballymena 4:0
17:00Newry City - Crusaders 0:1
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
17:00Ards - Dergview 2:017:00Ballinamallard - Annagh 1:0
17:00H&W Welders - Institute 0:1
17:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
17:00Newington - Dundela 1:3
ISLANDA: League Cup Women - Play-off
16:30Thor/KA F - Breidablik F 3:6ITALIA: Serie C - Group A
15:00AlbinoLeffe - Pro Sesto 1:115:00Fiorenzuola - Pro Patria 3:1
15:00Giana Erminio - Alessandria 3:0
15:00Lumezzane - Virtus Verona 3:1
15:00Trento - Mantova 1:1
18:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:1
ITALIA: Serie C - Group B
18:30Perugia - Pineto 2:218:30Pescara - Pontedera 1:0
18:30Recanatese - Ancona 2:0
18:30Spal - Carrarese 0:0
18:30Torres - Vis Pesaro 1:0
ITALIA: Serie C - Group C
15:00ACR Messina - Foggia 0:315:00Benevento - Monopoli 0:1
15:00Picerno - Latina 0:2
15:00Sorrento - Juve Stabia 1:2
15:00Virtus Francavilla - Monterosi 2:0
18:30Giugliano - Avellino 3:2
ITALIA: Serie D - Group A
15:30Chieri - Bra 1:315:30Chisola - Asti 0:0
15:30Pinerolo - Ticino 0:1
16:00Derthona FbC - Albenga 2:2
ITALIA: Serie D - Group B
16:00Real Calepina - Club Milano 2:1ITALIA: Serie D - Group C
15:30Breno - Dolomiti Bellunesi 0:315:30Este - Adriese 2:2
15:30Mestre - Bolzano 1:0
15:30Montecchio Maggiore - Luparense 1:0
16:00Castegnato - Portogruaro 1:2
16:30Chions - Montebelluna 0:1
ITALIA: Serie D - Group D
15:30Corticella - Forli 4:015:30Lentigione - Certaldo 1:1
15:30Sangiuliano City - Aglianese Calcio 2:0
15:30Victor San Marino - SCD Progresso 3:4
ITALIA: Serie D - Group E
15:30Livorno - San Donato 2:015:30Real Forte Querceta - Orvietana 2:2
16:00Ghivizzano Borgo - Grosseto 3:3
16:30Trestina - Seravezza Pozzi 1:2
ITALIA: Serie D - Group F
15:30Atletico Ascoli - Avezzano 0:015:30Real Monterotondo - Tivoli Calcio 2:2
ITALIA: Serie D - Group G
16:00Nocerina - San Marzano 3:0ITALIA: Serie D - Group H
16:00A.C.D. Nardo - Angri 3:016:00Palmese 1914 - Matera 3:0
ITALIA: Serie D - Group I
16:00Real Casalnuovo - Sancataldese 2:1ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
16:00AS Roma F - Sassuolo F 3:0ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Sampdoria F - Como F 1:0JAPONIA: J3 League
06:00Osaka - Yamaga 0:007:00Omiya Ardija - Tegevajaro Miyazaki 3:1
JAPONIA: WE League Women
07:00Mynavi Sendai F - Saitama F 2:1JAPONIA: Nadeshiko League Women
05:00Nittaidai F - Ehime F 0:006:00Yokohama FC Seagulls F - Shizuoka Bonita F 3:1
07:00Setagaya Sfida FC F - Harima Albion F 2:0
KAZAHSTAN: Cupa - Play Off-uri promovare
10:00SD Family - Zhetisay 2:1KENYA: Super League
09:00Nairobi United - Dimba Patriots 1:011:00Kibera - MCF 0:1
12:00Mara Sugar - Assad 6:0
12:00Mathare Utd. - Luanda Villa 1:0
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
15:00Al Sahel - Al Hikma 0:1LIBERIA: LFA First Division
18:00Cece United - NPA Anchors 3:018:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
18:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
LITUANIA: I Lyga
13:00Garliava - Ekranas 1:014:00FK Minija - BFA Vilnius 0:1
14:00Tauras - Hegelmann Litauen 2 1:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Algeria - Bolivia 3:223:00Comoros - Uganda 4:0
23:00Maroc U18 - Danemarca U18 0:2
00:00Burkina Faso - Libia 1:2
00:00Maroc - Angola 1:0
00:00Maroc U16 - Nigeria U16 3:2
00:00Mauritania - Mali 0:2
00:00Niger - Togo 1:2
00:00Sudan - Guinea-Bissau 1:0
02:00Argentina - El Salvador 3:0
03:30Peru - Nicaragua 2:0
04:00Mexic U23 - Argentina U23 2:4
12:00Turcia U18 - Moldova U19 2:1
13:30Austria U16 - Macedonia de Nord U16 2:0
14:00Zambia - Zimbabwe 2:3pen
17:00Macedonia de Nord U18 - Estonia U19 3:0
17:00Malawi - Kenya 0:4
17:00Tadjikistan U23 - Vietnam U23 0:0
18:00Coasta de Fildeş - Benin 2:2
19:00Irlanda - Belgia 0:0
19:00Slovacia - Austria 0:2
20:30Arabia Saudită U23 - China U23 1:0
20:30Qatar U23 - Uzbekistan U23 1:1
21:00Anglia - Brazilia 0:1
21:00Danemarca - Elveţia 0:0
21:00Uruguay - Basque Country 1:1
22:00Croaţia - Tunisia 1:0pen
22:00Franţa - Germania 0:2
22:00Guiana Franceză - Haiti 1:1
22:00Japonia U19 - Syria U20 2:2
23:00Algeria U20 - Tunisia U20 2:3
23:00Mauritania U20 - Egipt U20 1:2
00:00Republica Dominicană - Aruba 2:0
00:30Paraguay U23 - Republica Dominicană U23 2:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi
01:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:010:30Soligorsk (Blr) - Belshina (Blr) 2:1
11:00Levski (Bul) - Svoge (Bul) 1:0
11:15FC Botoșani (Rou) - Stiinta Miroslava (Rou) 5:0
12:00Ajka (Hun) - Siofok (Hun) 0:0
12:00Baranovici (Blr) - Slutsk (Blr) 2:1
12:00DVTK (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 3:0
12:00Energetik-BGU (Blr) - Vitebsk (Blr) 0:2
12:00Gornik Zabrze (Pol) - Tychy (Pol) 5:2
12:00Lech (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) 1:0
12:00P-Iirot Rauma (Fin) - Tampere Utd (Fin) 4:1
12:00RB Leipzig U17 (Ger) - Dortmund U17 (Ger) 1:2
12:00Volna Pinsk (Blr) - Brest 2 (Blr) 3:2
12:15Gnistan (Fin) - KaPa (Fin) 3:2
12:30Hammarby TFF (Swe) - Taby (Swe) 2:1
13:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 1:2
13:00Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie) 5:0
13:00Ljungskile (Swe) - Grebbestad (Swe) 1:1
13:00R. Rzeszow (Pol) - Puszcza (Pol) 1:1
13:00SalPa (Fin) - Ekenas (Fin) 1:1
13:00Skövde (Swe) - Östersund (Swe) 1:0
13:30Karlbergs (Swe) - Stocksund (Swe) 0:3
14:00Assyriska FF (Swe) - Jarfalla (Swe) 1:1
14:00Degerfors (Swe) - Karlstad (Swe) 3:0
14:00GAIS (Swe) - Varberg (Swe) 1:1
14:00Hammarby (Swe) - KuPS (Fin) 2:0
14:00Hebar (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:4
14:00KFUM Oslo (Nor) - Lyn (Nor) 2:1
14:00Lahti (Fin) - Mikkeli (Fin) 2:0
14:00Lunds (Swe) - Högaborgs (Swe) 4:1
14:00Mezokovesd (Hun) - Debrecen (Hun) 1:0
14:00Norrby (Swe) - Oddevold (Swe) 1:1
14:00Notodden (Nor) - Pors (Nor) 1:1
14:00Obolon (Ukr) - Zorya (Ukr) 1:2
14:00Sileks (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
14:00AnulatStord (Nor) - Fana (Nor) -:-
14:00Strømmen (Nor) - Halden (Nor) 3:0
14:00Tikves (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 4:1
14:00Torns (Swe) - Hassleholms IF (Swe) 1:4
14:00Trollhättan (Swe) - Gauthiod (Swe) 4:0
14:00Tromsø (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
14:00Västerås SK (Swe) - Sandviken (Swe) 4:2
14:30Jonkoping (Swe) - Orebro Syr. (Swe) 2:1
14:45Vasalund (Swe) - Enskede (Swe) 3:0
15:00Arsimi (Mkd) - Shkupi (Mkd) 1:3
15:00Besiktas (Tur) - Buducnost (Mne) 5:1
15:00Brommapojkarna (Swe) - Sundsvall (Swe) 1:0
15:00Falkenberg (Swe) - Torslanda (Swe) 5:0
15:00Gefle (Swe) - Norrkoping (Swe) 2:5
15:00Göteborg (Swe) - Sarpsborg 08 (Nor) 0:3
15:00Helsingborg (Swe) - Orgryte (Swe) 2:0
15:00Ilves (Fin) - VPS (Fin) 1:2
15:00Kjelsås (Nor) - Raufoss (Nor) 1:2
15:00Öster (Swe) - Kalmar (Swe) 4:2
15:00Palermo (Ita) - Lommel SK (Bel) 2:1
15:00Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:3
15:00AnulatPEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
15:00RW Essen (Ger) - Veres-Rivne (Ukr) 3:1
15:00Sirius (Swe) - Brage (Swe) 3:0
15:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - Elverum (Nor) 0:1
15:00AnulatSollentuna (Swe) - Lunds (Swe) -:-
15:00Sprint-Jeloy (Nor) - Orn (Nor) 0:2
16:00Angelholm (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:2
16:00Bregalnica (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd) 4:0
16:00Mjallby (Swe) - Trelleborg (Swe) 1:1
16:00AnulatNeftci Baku (Aze) - Sp. Moscova (Rus) -:-
16:00Oulu (Fin) - JIPPO (Fin) 2:2
16:00Perak (Mys) - Geylang (Sgp) 3:0
16:00AnulatSJK Akatemia (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) 1:1
16:00TSC (Srb) - Osijek (Cro) 2:1
16:15Umeå (Swe) - Pitea (Swe) 1:1
16:30Ludogorets (Bul) - CSA Steaua București (Rou) 2:3
16:30Olympic (Swe) - Astrio (Swe) 0:2
16:30Strömsgodset (Nor) - Fredrikstad (Nor) 1:1
16:30V. Haugesund (Nor) - Lysekloster (Nor) 0:4
17:00Atromitos (Gre) - Lamia (Gre) 2:2
17:00Oskarshamn (Swe) - Atvidaberg (Swe) 2:2
17:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
17:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) 1:2
18:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
19:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
19:00AnulatAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
19:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) 0:1
19:30Lechia (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
20:00Steaua Roșie B. (Srb) - Zenit (Rus) 1:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
13:00Eskilstuna Utd F (Swe) - Bollstanas F (Swe) 1:216:00Trelleborg F (Swe) - Malmo FF F (Swe) 2:1
16:30Degerfors F (Swe) - Mallbacken F (Swe) 1:3
MACAU: Elite League
09:00University of Macau - Lun Lok 1:311:00Monte Carlo - Sporting Macau 1:1
MALI: Premiere Division
18:15Foot Elite - Korofina 2:018:15Onze Createurs - Binga 2:0
18:15USC Kita - Real Bamako 1:0
MAROC: Coupe du Trone
00:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:100:00Taza - Union Touarga 0:2
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:123:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:4
MEXIC: Liga Premier Serie A
01:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:103:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 3:4pen
03:30AmânatCalor De San Pedro - Chihuahua -:-
04:00Alacranes - Tecos FC 1:1
19:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:0
20:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
20:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
00:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
00:00Pioneros - Escorpiones 0:1
MEXIC: Liga Premier Serie B
03:00Santiago - Poza Rica 2:018:00Canoneros - Zitacuaro 1:0
00:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
00:00Uruapan - Dongu 5:0
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
05:06Tijuana F - Cruz Azul F 0:220:00U.N.A.M. F - Puebla F 3:3
NIGERIA: NPFL
17:00Doma United - Gombe 1:117:00Kano - Sporting Lagos 1:0
NIGERIA: NNL
16:00Abia Comets - Smart City 1:116:00ABS - El Kanemi 0:0
16:00Beyond Limits FC - Rovers FC 2:0
16:00Crown - Ijebu 3:1
16:00Giant Brillars - Osun 1:1
16:00Ikorodu City - Solution 3:1
16:00Jigawa Golden Stars - Sokoto 0:2
16:00Nasarawa - Wikki Tourist 2:0
16:00Zamfara United - Mighty Jets 3:0
NORVEGIA: Nasjonal U19 CL
16:30Aalesund U19 - Sogndal U19 2:1NORVEGIA: Toppserien - Feminin
16:00Arna-Bjørnar F - Asane F 0:016:00Lyn F - Rosenborg F 0:1
16:00Stabaek F - Kolbotn F 2:0
16:30RØA F - LSK Kvinner F 1:0
NORVEGIA: Division 1 Women
13:00Viking F - Aalesund F 0:416:00Ovrevoll Hosle F - Fyllingsdalen F 1:1
19:00Kil/Hemne F - Odd F 2:2
OLANDA: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Telstar 1:021:00Maastricht - Den Bosch 1:0
21:00Roda - Breda 3:1
21:00Willem II - Venlo 2:0
OLANDA: Tweede Divisie
15:30GVVV - ACV Assen 3:115:30Scheveningen - AFC 1:1
16:00ADO 20 Heemskerk - Excelsior Maassluis 3:0
16:00Kozakken Boys - Jong Almere City 3:4
16:00Quick Boys - Hardenberg 3:2
16:00Rijnsburgse Boys - HFC 0:2
16:00Spakenburg - Lisse 3:1
16:30Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk 0:0
19:00De Treffers - Katwijk 3:0
OLANDA: Derde Divisie
15:30Genemuiden - DEM 1:215:30Harkemase Boys - IJsselmeervogels 0:0
15:30Hoek - Blauw Geel 1:2
15:30RKAV Volendam - ODIN '59 11:2
16:00DVS '33 Ermelo - Eemdijk 5:0
16:00TOGB - Kloetinge 2:1
16:30Kampong - Urk 1:2
16:30USV Hercules - VV DOVO 1:0
16:30VVSB - Sparta Nijkerk 2:5
19:00FC Oss - SteDoCo 0:2
19:00GVV Unitas - Sportlust 1:1
19:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
19:00HSC '21 - Staphorst 2:0
19:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
OLANDA: Divisie 1 U21 - Spring Season
15:30Graafschap U21 - Groningen U21 1:0OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
13:00Vitesse U18 - Groningen U18 3:015:30Utrecht U18 - Willem II U18 1:0
OLANDA: Eredivisie - Feminin
15:00Ajax F - PEC Zwolle F 3:217:30Alkmaar F - Twente F 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
03:00San Francisco - Alianza 1:023:00Tauro - Independiente 1:0
PERU: Liga Women
17:30Ayacucho F - Carlos Mannucci F 0:222:00Biavo F - Melgar F 1:1
POLONIA: Division 2
14:00Sandecja - LKS Lodz II 0:115:30KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0:0
19:00Ol. Grudziadz - Stezyca 1:1
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Concordia Elblag - Legia II 3:314:00Grodzisk M. - Wikielec 5:0
15:00Swit - Belchatow 0:2
16:00LKS Lomza - Warta Sieradz 2:0
16:00Mlawa - Zambrow 0:1
16:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 1:2
16:00T. Mazowiecki - Sulejowek 3:2
20:15Skierniewice - Legionowo 0:0
POLONIA: III Liga - Group II
14:00Zawisza - Unia Swarzedz 1:115:00Blekitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4:2
15:00Kleczew - Notec Czarnkow 2:2
15:00Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdanski 2:1
15:00Stolem Gniewino - Pogon Szczecin II 0:3
16:00Swit Skolwin - Elana Torun 1:0
17:00Sroda - Solec Kujawski 3:1
POLONIA: III Liga - Group III
13:00Bytom Odrzanski - Gwarek Tarnowskie Gory 1:113:00Rakow II - Sleza Wroclaw 3:3
13:00Slask II - Starowice Dolne 1:0
14:00Goczalkowice Zdroj - Polkowice 2:1
16:00Pawlowice - Unia Turza Slaska 1:1
16:00Stilon Gorzow - Bielsko-Biala 1:2
16:30Z. Gora - Carina Gubin 1:2
18:00Kluczbork - Jelenia Gora 1:0
POLONIA: III Liga - Group IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Avia Swidnik 2:014:00Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm 1:2
15:00Czarni Polaniec - Karpaty Krosno 0:1
16:00Ostrowiec - Orleta Radzyn 2:2
16:00Sokol Sieniawa - Star Starachowice 0:1
16:00Unia Tarnow - Biala Podlaska 2:3
16:30Wisloka Debica - Wiazownica 1:2
POLONIA: Central Youth League
13:00Jagiellonia U19 - Wisla U19 1:113:00Legia U19 - Sandecja U19 3:1
13:00Pogon Szczecin U19 - Widzew Lodz U19 3:2
13:00Polonia W. U19 - Cracovia U19 1:1
13:00Zaglebie U19 - Odra Opole U19 3:1
14:30Korona U19 - Rakow Czestochowa U19 1:0
POLONIA: Ekstraliga Women
13:00Slask F - Medyk Konin F 5:113:00UJ Krakow F - Rekord Bielsko-Biala F 3:1
13:15Katowice F - Pogon Szczecin F 1:0
14:00Gdansk F - Tczew F 4:1
16:00Czarni Sosnowiec F - Leczna F 0:0
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupă retrogradare
13:00Pero Pinheiro - 1º Dezembro 1:3PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat
13:00Estoril U23 - Famalicao U23 3:0PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
14:00SC Lusitania U19 - Setubal U19 1:017:00Boavista U19 - Ferreira U19 3:2
PORTUGALIA: Liga BPI Women
13:00Famalicao F - Sporting F 1:416:00Benfica F - Braga F 4:1
17:00Racing Power F - Valadares Gaia F 0:1
QATAR: QFA Cup - Play-off
20:30Al Khor - Al Bidda 0:1pen20:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1pen
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Motorlet Prague - Ceske Budejovice B 1:111:15Vltavin - Hostoun 1:0
15:30FK Robstav - Domazlice 0:0
16:00Kraluv Dvur - Admira Prague 3:1
19:00Karlovy Vary - Pisek 0:2
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Banik Most-Sous 1:311:15Mlada Boleslav B - Zivanice 3:0
16:00Ceska Lipa - Velvary 1:1
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Slovacko B - Ostrava B 1:116:00Hodonin - FK Frydek-Mistek 1:1
16:00Start Brno - SK Hranice 0:3
17:00Rosice - Uhersky Brod 4:0
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:15Cesky Krumlov - Klatovy 4:011:15Petrin Plzen - Aritma Prague 1:1
11:15Sokolov - Marianske Lazne 2:1
16:00Horovice - FK Komarov 1:0
16:00Pribram B - Sobeslav 3:2
16:00Tachov - Katovice 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:15Chomutov - Cesky Brod 2:011:15Hrebec - Neratovice 1:3
11:15Kladno - Meteor Prague 4:1
11:15Steti - Nespeky 0:0
16:00Ostrov - Ujezd Prague 2:2
16:00Slany - Olympie Brezova 0:1
17:00Hvezda Cheb - Brandys n. Labem 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:15Benesov - Letohrad 3:011:15Chrudim B - Spoje Prague 0:0
11:30Velke Hamry - Slavia HK 3:2
16:00Vysoke Myto - Dobrovice 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Division D
16:00Nove Mesto na Morave - Slavoj Polna 1:416:00Velka Bites - Breclav 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Division E
16:00Bzenec - Strani 4:016:00Novy Jicin - Sternberk 0:0
16:00Rymarov - Holesov 1:3
16:00Skastice - Slavicin 1:2
16:00Vsetin - Vsechovice 4:3
REPUBLICA CEHĂ: Division F
16:00Hlubina - Polanka nad Odrou 1:116:00Jesenik - Vitkovice 0:2
16:00Repiste - Sumperk 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
12:15Rudolfov - Junior Strakonice 1:116:00Drazice - Trhove Sviny 1:1
16:00Milevsko - FC Semice 1:0
16:00Protivin - Tyn nad Vltavou 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
11:15Kurim - Svratka Brno 2:016:00Bosonohy - Kunstat 0:0
16:00Bystrc - Pohorelice 0:1
16:00Lednice - Mutenice 1:1
16:00Ratiskovice - Moravska Slavia 4:1
16:00Rousinov - Boskovice - Letovice 1:2
16:00SK Krumvir - Rajecko 0:2
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Marianske Lazne B 2:211:30Trstenice - Vintirov 6:2
16:00Chodov - KV Dvory 0:5
16:00Hroznetin - Citice 1:2
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
11:15Dobruska - Ceska Skalice 1:211:15Nachod - Tyniste n. Orl. 0:0
13:00Jicin - Libcany 1:2
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Lazne Belohrad 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Skalice u C.Lipy - Velke Hamry B 0:016:00Chrastava - Straz p. Ralskem 3:0
16:00Novy Bor - Lomnice nad Popelkou 1:7
16:00Rapid Liberec - Hradek nad Nisou 2:1
16:00Sedmihorky - Visnova 2:0
16:00Zelezny Brod - Kostalov-Libstat 2:1
18:00FC Pencin - Frydlant 3:1
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
11:15Cesky Tesin - Brusperk 1:116:00Haj ve Slezsku - Jakubcovice 3:1
16:00Krasne Pole - Hermanice 2:1
16:30Vresina - Petrvald na Morave 0:4
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
16:00Belotin - Dolany 1:016:00Cechovice - Brodek u Prerova 2:0
16:00Rapotin - Postrelmov 1:3
16:00Zelatovice - Mohelnice 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
15:00Ceska Trebova - Lazne Bohdanec 1:216:00Chocen - Prosetin 5:0
16:00Holice - Horni Redice 3:0
16:00Libisany - Hermanuv Mestec 1:4
16:00Litomysl - Tremosnice 4:1
16:00Prelouc - Vysoke Myto B 0:2
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
11:15Horni Briza - Zruc 3:116:00Chotikov - Kaznejov 1:0
16:00Nyrsko - Nepomuk 1:0
16:00Rapid Plzen - Stribro 7:1
16:00Vejprnice - Kosutka Plzen 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
11:15Kolovraty - Podoli Praha 3:311:30CAFC - Tempo Prague 1:3
11:30Dukla JM - Dolni Chabry 1:2
11:30Kralovice - Motorlet Prague B 5:1
11:30Treboradice - Branik 1:0
11:30Zlicin - Vysehrad 2:3
16:00Predni Kopanina - Uhrineves 5:0
16:00Stresovice - Zizkov B 0:4
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
11:15Kutna Hora - Velim 1:011:15Libis - Porici n. S. 3:1
11:30Milin - Mnichovohradistsky SK 2:0
16:00Dobris - Sokolec 3:3
16:00Povltavska FA B - SK Doksy 0:1
16:00Tochovice - Poricany 1:3
16:00Tuchlovice - Pruhonice 3:1
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
11:15Nestemice - Modlany 6:111:30Cernovice - Oldrichov 1:4
11:30Krupka - Banik Most - Sous B 2:1
11:30Litomericko - Srbice 5:3
15:00Brna - FK Jilove 2:1
16:00Vilemov - Ledvice 3:2pen
17:30Usti n. L. B - Probostov 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
11:15Bystrice n. Pern. - Rapotice 2:116:00Kamenice nad Lipou - Sapeli Polna 0:2
16:00Okrisky - FS Trebic 1:1
16:00Zirovnice - Ledec nad Sazavou 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
16:00Hluk - Hrachovec 3:216:00Morkovice - Osvetimany 4:1
16:00Slusovice - Brumov 1:2
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
11:00Plzen U19 - Frydek-Mistek U19 1:113:00Pardubice U19 - Liberec U19 2:3
17:45Zlin U19 - Mlada Boleslav U19 4:1
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women
15:00Liberec F - Slovacko F 1:116:00Sparta Praga F - Plzen F 8:0
18:00Pardubice F - Ostrava F 0:0
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women
11:30FC Praha F - Dukla Praga F 3:314:00Olomouc F - Lisen F 2:1
14:15Prague Raptors F - Hradec Kralove F 2:1
16:00Teplice F - Sparta Praga B F 0:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1
15:00Brodoc - CSM Bacau 1:315:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni 1:0
15:00FC Bacau - CSM Vaslui 3:1
15:00Foresta Suceava - Aerostar Bacău 0:3
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2
15:00CSM Focșani - Hamangia Baia 5:015:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 5:0
15:00Sporting Liesti - Dacia Unirea Brăila 5:0
15:00Unirea Branistea - Sutesti 4:0
15:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis 2:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3
15:00Agricola Borcea - Recolta Gh. Doja 1:115:00Axiopolis Cernavoda - FC Voluntari 2 1:2
15:00CS Afumaţi - Progresul Fundulea 2:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4
15:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 2:315:00CSO Plopeni - Muscel 1:0
15:00Tricolorul Breaza - Dunarea Giurgiu 1:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5
15:00Campulung - Sepsi Sf. Gheorghe 2 4:115:00Cetate Rasnov - Targu Secuiesc 1:0
15:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov 1:0
15:00Olimpic Zarnesti - Odorheiu Secuiesc 2:1
15:00V. Curita - Unirea Tărlungeni 2:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6
15:00Curtisoara - Cetatea Turnu Măgurele 0:015:00Flacara Horezu - Râmnicu Vâlcea 0:1
15:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 0:0
15:00Vedița Colonești - Petrolul Potcoava 2:0
15:00Viitorul Daesti - Calimanesti 2:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7
15:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Deva 2:115:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 0:1
15:00Lupac - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
15:00Turceni - Viitorul Simian 1:2
15:00U Craiova 1948 2 - CSO Filiasi 0:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8
15:00FC Bihor - Progresul Pecica 2:015:00Politehnica Timișoara - Peciu Nou 1:0
15:00Socodor - Ineu 3:0
15:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias 1:3
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9
15:00ACS Medias - Unirea Ungheni 1:215:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:1
15:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 2:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10
15:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 2:015:00CSM Olimpia Satu Mare - Zalău 1:1
15:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Santandrei 1:1
15:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 2:1
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
15:00CSM Alexandria F - Gloria 2018 Bistrita F 0:2RUSIA: Supreme Division Women
10:30Zvezda F - TSKA Moscova F 1:214:00AmânatKrasnodar F - FK Yenisey F -:-
SCOŢIA: Divizia 1
17:00Arbroath - Partick Thistle 0:117:00Ayr - Queen's Park 1:2
17:00Dundee Utd - Inverness 1:1
17:00Morton - Dunfermline 0:1
SCOŢIA: League One
17:00Alloa - Queen of South 0:217:00Annan - Kelty Hearts 3:2
17:00Cove Rangers - Hamilton 1:3
17:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
17:00Stirling - Montrose 1:0
SCOŢIA: League Two
17:00Clyde - Spartans 0:017:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
17:00East Fife - Stranraer 2:1
17:00Elgin - Forfar 1:1
17:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SCOŢIA: Highland League
17:00Brechin - Turriff Utd 5:117:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
17:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
17:00Fraserburgh - Rothes 5:0
17:00Huntly - Brora Rangers 1:0
17:00Inverurie - Keith 1:2
17:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
17:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
17:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SCOŢIA: Lowland League
17:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:217:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
17:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
17:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
17:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
17:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
17:00AmânatTranent - Celtic B -:-
SERBIA: Prva Liga
16:00Indjija - Metalac 0:116:00Vrsac - Dubocica 0:0
18:00Macva - Radnicki Beograd 3:0
18:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Torlak 1:012:00Polet Dorcol - Rad 2:0
12:00Teleoptik - Zvezdara 1:0
13:00Brodarac - Jedinstvo Surcin 0:0
16:30Radnicki Obrenovac - Prva Iskra 1:1
16:30Zemun - Usce 2:0
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:00Backa - 1. Maj Ruma 2:316:00Kikinda - Hajduk 1912 2:1
16:00Radnicki Zrenjanin - Borac Sajkas 3:1
16:00Sloven Ruma - Naftagas 3:0
SERBIA: Srpska Liga - East
16:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:016:00Jagodina - Jedinstvo Krusevac 1:1
16:00Paracin - Trayal Krusevac 1:3
16:00Pcinja - Vlasina 3:2
16:00Sindjelic - Mesevo 3:2
SERBIA: Srpska Liga - West
15:30FAP - Zlatibor Cajetina 4:015:30Mladi Radnik - Josanica 2:2
15:30Omladinac Zablace - Vrelo Sport 2:4
15:30Sloga Petrovac - Tutin 1:1
15:30Sloga Pozega - Real Podunavci 3:1
15:30Takovo - Borac 1926 1:2
SEYCHELLES: Premier League
16:00Anse Reunion - Northern Dynamo 3:2SIERRA LEONE: Premier League
18:15AmânatFreetown City - Mighty Blackpool -:-18:15AmânatLuawa - Lamboi -:-
18:15AmânatOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
18:15AmânatWusum Stars - SLIFA -:-
18:30AmânatBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
SLOVACIA: 2. liga
15:30FK Humenne - Samorin 1:015:30Komarno - Zilina B 3:0
15:30Presov - Pohronie 2:0
15:30Spisska Nova Ves - Myjava 0:0
SLOVACIA: 3. Liga - East
16:00Bardejov - Kalinovo 0:116:00Vranov - Lipany 3:3
SLOVACIA: 3. Liga - West
16:00AFC Nove Mesto - Raca 0:116:00Castkovce - Lehota p. V. 0:0
16:00MSK Martin - Malacky 1:0
16:30HA Banska Bystrica - Jednota Banova 1:1
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
16:00Domino - NSK 1922 Bratislava 0:016:00Modra - Bernolakovo 0:1
SLOVACIA: 4. liga - Central
16:00TJD Pribelce - Cadca 1:216:00Tvrdosin - Badin 0:0
SLOVACIA: 4. liga - East
16:00Poprad - Medzev 4:016:00Rudnany - Kechnec 2:2
16:00Sobrance-Sobranecko - FK Cana 1:1
SLOVACIA: 4. liga - West
16:00Banik Prievidza - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 3:1SLOVACIA: 1. Liga Women
12:00Trnava F - Topolcany GFC F 7:016:00Presov F - Myjava F 0:2
16:00Ruzomberok F - Petrzalka F 1:1
16:00Slovan Bratislava F - Zilina F 3:2
17:00B. Bystrica F - Trencin F 3:5
SLOVENIA: Prva Liga
21:15Koper - Mura 2:1SLOVENIA: 2. SNL
15:00Beltinci - Rudar 1:015:00Ilirija - NK Bistrica 0:2
15:00Tolmin - Bilje 0:2
SLOVENIA: 3. SNL - East
15:00Zavrc - Race 2:116:00Drava - Videm 3:1
16:00Dravograd - Korotan 1:3
16:00Hajdina - Sampion Celje 1:2
18:30Brezice - Ljutomer 8:0
SLOVENIA: 3. SNL - West
15:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:216:00Dob - Ziri 2:1
16:00Ljubljana Svoboda - Kocevje 2:1
16:00Skofja Loka - Slovan Ljubljana 2:3
16:00Sobec Lesce - Izola 2:3
SPANIA: LaLiga2
17:15Alcorcon - R. Oviedo 1:019:30Cartagena - Andorra 1:0
19:30Villarreal B - Leganes 1:2
22:00Espanyol - Tenerife 1:1
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:00R. Sociedad B - Teruel 2:217:00SD Logrones - R. Union 1:1
19:00Rayo Majadahonda - La Coruna 0:2
20:00Celta Vigo B - Fuenlabrada 4:1
21:00Sabadell - Arenteiro 0:1
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
17:00Cordoba - San Fernando 1:017:00Sanluqueno - Murcia 0:1
19:00Algeciras - Malaga 0:0
19:00Real Madrid B - Castellon 0:2
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
17:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:418:00Coruxo - Arandina 1:0
18:00Guijuelo - Covadonga 2:1
19:00Langreo - Ourense CF 1:1
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
18:00AD San Juan - Izarra 4:018:00Arenas Club - Barbastro 0:0
21:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
17:30Andratx - Pena Deportiva 0:2SPANIA: Segunda RFEF - Group 4
17:00Sevilla B - Linense 2:118:00El Palo - Ciudad Real 0:0
19:00Antoniano - Betis B 2:1
20:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
18:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:121:30Cacereno - Badajoz 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Pontevedra B - Silva SD 2:317:30UD Ourense - Estradense 1:1
18:00Bergantinos - Betanzos 1:1
18:00Viveiro - Gran Pena 1:2
19:00Alondras - Polvorin 2:0
19:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
19:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
21:30Arosa SC - Sarriana 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
17:30Gijon B - Praviano 0:018:00Barcia - Llanes 2:2
19:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:30Solares - Atletico Mineros 1:117:30Velarde - Castro 1:0
17:45Escobedo - Siete Villas 2:0
18:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
18:00Guarnizo - Bezana 0:2
18:00Tropezon - CD Colindres 0:1
18:00UC Cartes - Revilla 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
14:15SD Deusto - Urduliz 1:216:30CD Vitoria - Aurrera Ondarroa 3:1
17:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:0
17:30Touring KE - Portugalete 1:1
18:00Durango - Anorga 3:1
18:00Leioa - Alaves C 2:2
18:00Padura - Derio 1:1
19:30Lagun Onak - Basconia 1:2
19:30San Ignacio - Beasain 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Roda - Torrellano 0:017:30Ilicitano - Utiel 2:0
17:30Silla CF - Burriana 1:0
18:00Gandia - Villarreal C 1:0
18:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
13:00Las Rozas - Vallecano B 3:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:017:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
18:00Almazan - Salamanca 0:1
18:00Atl. Astorga - Becerril 2:0
18:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
18:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
18:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
14:00Atletico Melilla - CD Torreperogil 0:118:30Malaga City - Jaen 2:3
18:30Mancha - Motril 4:2
19:30Torremolinos - Maracena 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Pozoblanco - Ceuta B 1:113:00Puente Genil - Xerez CD 3:2
17:30Bollullos - Cordoba B 0:0
18:00CD Utrera - Cabecense 2:3
19:00La Palma - CD Gerena 0:1
19:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
20:00Conil - Cartaya 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
17:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:017:30Constancia - Collerense 2:1
17:30Manacor - Felanitx 2:0
17:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
18:00Poblense - Arenal 3:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
14:30Villa Santa Brigida - La Cuadra 3:019:00Atl. Victoria - Santa Ursula 1:1
19:00AmânatIbarra - Arucas -:-
19:30AmânatSan Bartolome - CD Marino -:-
19:30AmânatYaiza - Tamaraceite -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
17:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF 2:317:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
21:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
19:00Trujillo - Olivenza 1:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Bidezarra - Lerines 1:117:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
17:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
17:00Subiza - Burlades 2:2
17:00Txantrea - Alesves 2:0
17:30Cortes - Pena 1:0
17:30Oberena - Pamplona 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
17:30Alfaro - River Ebro 1:218:00UD Logrones B - Oyonesa 3:1
18:00Varea - Tedeon 8:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:30Almudevar - Huesca B 0:117:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
17:30Carinena - Epila 2:6
17:30Cuarte - Calamocha 0:0
18:00Fuentes - Ebro 1:4
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
17:30Puertollano C.F. - Conquense 2:018:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
18:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
18:00Tarancon - Azuqueca 0:0
18:30La Solana - Toledo 1:0
21:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
SPANIA: Liga F Women
13:00Costa Adeje Tenerife F - Sevilla F 5:017:00Levante F - Betis F 7:0
19:00Real Sociedad F - Athletic Bilbao F 0:1
21:00Valencia F - Granada F 4:1
SPANIA: Primera Federacion Women
12:00Espanyol F - SE AEM F 0:213:00Cacereno F - Alaves F 2:0
13:00La Coruna F - CA Osasuna F 2:2
17:00Albacete F - Barcelona B F 0:2
17:00Madrid C. B F - Atl. Madrid B F 2:1
SUA: MLS
20:00New England Revolution - Chicago Fire 1:120:00New York Red Bulls - Inter Miami 4:0
SUA: USL Championship
20:00Hartford Athletic - Birmingham 1:022:00Detroit - Loudoun 2:1
22:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
SUA: MLS Next Pro
02:00Huntsville - Orlando City B 1:2pen04:30Portland Timbers 2 - Town FC 1:3
20:00Vancouver 2 - Real Monarchs 5:3
21:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
SUA: USL League One
00:00Richmond Kickers - Tormenta 1:300:30One Knoxville - Lexington 2:0
SUA: NISA
23:00AmânatGeorgia Lions - Capo -:-SUA: NWSL Women
02:00Orlando Pride F - Angel City F 1:103:30Utah Royals F - North Carolina Courage F 2:1
22:00Chicago F - Reign F 2:1
SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin
16:00Linköping F - Vittsjo F 0:016:00Rosengard F - Göteborg F 13:0
TAILANDA: Thai League 2
12:30Chiangmai Utd - Chiangmai FC 1:113:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 1:0
13:30Nong Bua Pitchaya - Pattaya United 2:0
14:00Kanchanaburi - Nakhon Si 2:2
TURCIA: 2. Lig White Group
13:00Altinordu - Erokspor 2:113:00Ankara Demirspor - Zonguldak 1:1
13:00Beyoglu Yeni Carsi - Trabzon FK 2:2
13:00Bursaspor - Kirklarelispor 0:2
13:00Nazillispor - Afyonspor 0:0
TURCIA: 3. Lig Group 1
13:00Inegol Kafkas - 52 Orduspor 1:013:00Kepez Belediyespor - Hopaspor 2:1
TURCIA: 3. Lig Group 2
13:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 1:0TURCIA: 3. Lig Group 3
12:00Silivrispor - Karakopru 1:013:00Akhisarspor - Sivas Dort Eylulspor 2:2
TURCIA: Super Lig Women
13:00Fomget GSK F - Fatih Vatan Spor F 2:0ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat
16:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan 1:2ŢARA GALILOR: Cymru South
16:00Abertillery Bluebirds - Trefelin 2:516:00Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:4
16:00Llantwit Major - Pontardawe 0:0
ŢARA GALILOR: Cymru North
16:00Chirk AAA FC - Caersws 2:216:00AmânatLlanidloes - Flint -:-
16:00Mold Alexandra - Gresford 1:0
16:30Guilsfield - Denbigh 4:1
ŢARA GALILOR: FA Cup
19:15Connah's Q. - Bala Town 1:0UCRAINA: Premier League
15:30LNZ Cherkasy - Minaj 1:2UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:30Nyva Buzova - Livyi Bereg 1:513:30Epitsentr - FSC Mariupol 1:1
14:00Karpaty Lviv - СК Полтава 2:1
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00FC Chernihiv - Podillya Khmelnytskyi 2:213:00MFC Metalurh - Khust 1:4
UCRAINA: Druha Liga
13:15Rukh Lviv 2 - Trostyanets 0:017:00MFC Metalurh 2 - Chaika -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Kryvbas F - Ladomir F 4:3UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Dyn. Kyiv F - Panthers FC Uman F 3:214:00EMC Podolie F - Veres-Rivne F 2:1
UNGARIA: NB I Women
12:00Budaorsi F - Szekszardi F 1:112:00Fehervar FC F - Haladas F 0:4
16:00DVTK F - Puskas Academy F 0:3
16:00Szent Mihaly F - Ferencvaros F 0:3
18:30MTK Hungaria F - Soroksar F 2:2
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Rampla Juniors - Miramar 1:123:30Nacional - Progreso 0:0
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Colon - Rentistas 1:122:00Tacuarembo - La Luz 1:0
23:00Montevideo City - Cooper 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Universidad Central - Portuguesa 1:022:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:00Fundacion AIFI - Miranda 0:021:00Nueva Esparta - Bolivar 0:0
21:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
21:30Frontera - El Vigia 2:3
22:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
22:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
23:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
ZAMBIA: Super League
13:00AmânatKansanshi - Green Buffaloes -:-14:00AmânatMutondo Stars - Nkwazi -:-
15:00AmânatKabwe - Zesco Utd -:-
15:00AmânatMUZA - NAPSA Stars -:-
15:00AmânatNkana - Prison Leopards -:-
15:00AmânatTrident - Green Eagles -:-
15:00AmânatZanaco - Power Dynamos -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.