Fotbal » 22.03.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Cupa Mondială - Calificări - Primul tur
21:00Anguilla - Turks & Caicos 0:023:00Insulele Virgine US - Insulele Virgine Britanice 1:1
AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Calificări - Preliminar
20:00Chad - Mauritius 1:021:00Sao Tome and Principe - South Sudan 1:1
AFRICA: African Games - Play-off
19:00Senegal U20 - Congo U20 2:022:30Ghana U20 - Uganda U20 1:0
ALGERIA: U21 League
23:00Kabylie U21 - Belouizdad U21 0:123:00Setif U21 - Chlef U21 2:0
23:00USM Alger U21 - Biskra U21 3:0
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
01:00SUA - Jamaica 3:1d.p.04:15Panama - Mexic 0:3
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17
01:30Ecuador U17 F - Uruguay U17 F 4:001:30Paraguay U17 F - Chile U17 F 1:0
ANGLIA: Premier League 2
21:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 3:221:00Sunderland U21 - Leicester U21 4:2
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 3:114:00Burnley U21 - Bournemouth U21 3:1
15:00Charlton U21 - Colchester U21 1:2
ANGLIA: Women's National League North
21:45Wolverhampton F - West Brom F 2:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0ARGENTINA: Torneo Federal
21:00Kimberley - Cipolletti 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30AmânatClaypole - Atlas -:-20:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:2
20:30Lugano - Argentino de Rosario 0:2
20:30Puerto Nuevo - Real Pilar 2:2
20:35Deportivo Muniz - Yupanqui 2:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:15Social Atletico Television - Deportivo Camioneros 2:6ARGENTINA: Copa Argentina
01:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:020:00Newells Old Boys - Midland 2:0
22:15Independiente - Laferrere 3:0
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
02:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 3:220:00Barracas Central 2 - River Plate 2 0:4
20:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 1:0
20:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 1:1
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
19:00Excursionistas F - Boca Juniors F 0:820:00Huracan F - Newells Old Boys F 0:1
AUSTRALIA: NPL NSW
10:30Manly Utd - Sydney Olympic 0:2AUSTRALIA: NPL South Australian
11:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders 3:411:15NE Metrostars - Modbury 1:1
11:45Adelaide City - FK Beograd 0:1
11:45Adelaide Comets - Para 3:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
10:30Melbourne Knights - Hume City 2:510:30St Albans - Manningham United Blues 2:1
11:00Green Gully - Dandenong 1:1
11:30Oakleigh - South Melbourne 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
13:00Perth SC - Stirling Macedonia 2:3AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Nations Cup - Calificări
00:00Samoa - Insulele Cook 1:0AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Marchfeld - Wiener Viktoria 4:020:00Neusiedl - Donaufeld Wien 0:2
20:30Favoritner - Kremser 1:0
20:30TWL Elektra - SV Oberwart 0:0
20:30Wiener - Austria (Am) 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - SPG Wels 1:120:00Deutschlandsberger - Union Gurten 1:1
20:00Vocklamarkt - Weiz 0:1
20:00Voitsberg - Gleisdorf 1:1
20:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg 3:2
20:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) 3:1
20:00Wolfsberger (Am) - Wallern/St Marienkirchen 2:2
AUSTRIA: Karnten
19:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger 2:519:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
AUSTRIA: Niederosterreich
20:00St. Polten (Am) - Rohrbach 2:020:30Korneuburg - Haitzendorf 4:0
20:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au 2:0
20:30Langenrohr - Ortmann 3:1
20:30Waidhofen/Thaya - Zwettl 0:1
21:00Warth - Schrems 0:0
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Leonfelden - SPG Wels II 6:020:00Edelweiss - ASK St.Valentin 3:2
20:30Ostermiething - Dietach 1:1
AUSTRIA: Salzburg
20:00SAK 1914 - Seekirchen 1:320:00Strasswalchen - Thalgau 0:0
20:00UFC Hallein - Adnet 5:1
AUSTRIA: Steiermark
20:00Furstenfeld - Kalsdorf 2:320:00Heiligenkreuz - Koflach 0:0
20:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch 1:1
20:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz 0:3
20:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring 3:1
20:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring 1:0
20:00SV Union Gnas - SV Frauental 0:1
AUSTRIA: Tirol
20:30SV Worgl - Kitzbuhel 2:4AUSTRIA: Wien
19:00Mannsworth - Sportunion Mauer 1:119:30SV Donau - Simmeringer 1:0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Vitebsk F - FC Gomel F 3:0BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:00Charleroi F - Femina Woluwe F 2:1BRAZILIA: Amapaense
01:00Ypiranga AP - Santos AP 0:1BRAZILIA: Amazonense - Al doilea tur
21:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes 1:4BRAZILIA: Brasiliense - Play-off
01:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZILIA: Catarinense - Play-off
01:30Barra FC - Criciuma 2:1BRAZILIA: Mineiro - Retrogradare
01:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
01:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZILIA: Cupa Verde
02:00Manaus - Paysandu 1:0BRAZILIA: Cupa Nordeste
00:00Itabaiana - Maranhao 3:400:00Treze - Botafogo PB 0:0
BRAZILIA: Capixaba U20
20:00Capixaba SC U20 - Vitoria ES U20 3:320:00Rio Branco ES U20 - Desportiva Ferroviaria U20 3:2
BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Criciuma U20 - Figueirense U20 3:1BRAZILIA: Goiano U20
20:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 2:120:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 1:2
20:30Goias U20 - Royal U20 1:1
20:30Guanabara City U20 - Vila Nova U20 2:2
20:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 1:1
20:30Jataiense U20 - Trindade U20 0:2
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
20:30Gremio Maringa U20 - Athletico-PR U20 0:6BRAZILIA: Brasileiro Feminin
00:30Corinthians F - America Mineiro F 4:100:00Sao Paulo F - Ferroviaria F 1:1
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:00Aigle Royal - Les Astres 2:217:00Avion Academy - Union Douala 0:1
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:00As Dgssie - Elect Sport 0:0CHILE: Primera División
00:00U. Calera - U. Catolica 0:0CHILE: Segunda Division
23:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:1COLUMBIA: Copa Colombia
23:00Huila - Barranquilla 1:103:00Once Caldas - Bogota 4:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatTshinkunku - Simba -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
23:00Antioquia - Carmelita 3:002:00Jaco - Quepos Cambute 1:2
04:00Cofutpa - ADR Jicaral 1:1
CROAŢIA: Prva NL
16:30Sesvete - Orijent 2:2CROAŢIA: Druga NL
16:30Dragovoljac - Marsonia 1:2ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Tecnico U. - Ind. del Valle 1:102:00Emelec - Delfin 2:0
EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări
13:30Belarus U21 - Grecia U21 1:014:00Azerbaijan U21 - Anglia U21 1:5
16:00Montenegro U21 - Armenia U21 0:0
18:00Albania U21 - Finlanda U21 0:0
19:00Germania U21 - Kosovo U21 0:0
19:00San Marino U21 - Irlanda U21 0:7
19:00Slovenia U21 - Bosnia și Herțegovina U21 3:0
19:15Italia U21 - Letonia U21 2:0
20:00Ţara Galilor U21 - Lituania U21 2:1
20:30Luxemburg U21 - Serbia U21 1:1
EUROPA: Elite League U20
18:45Polonia U20 - Anglia U20 1:5FRANŢA: National
20:30Epinal - Dijon 1:120:30GOAL FC - Villefranche 1:0
20:30Martigues - Avranches 2:0
20:30Nimes - Marignane GCB 1:1
20:30Orleans - Cholet 1:2
20:30Red Star - Nancy 1:1
20:30Rouen - Le Mans 0:1
20:30Sochaux - Chateauroux 0:2
FRANŢA: National 2 - Group B
20:00Les Herbiers - La Roche 1:220:30Bergerac - Romorantin 4:3
21:00Angouleme - Trelissac 1:1
FRANŢA: National 2 - Group C
20:00Stade Briochin - Saint-Malo 0:0FRANŢA: National 2 - Group D
20:00Bourg en Bresse - Macon 3:0FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
22:00Fleury 91 F - Paris FC F 2:1GERMANIA: Regionalliga Sudwest
20:00Homburg - Stuttgart II 1:2GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayern II - Augsburg II 0:020:00Buchbach - Nurnberg II 1:3
GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 6:220:30Harksheide - HEBC Hamburg 0:2
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:30Oberneuland - Komet Arsten 4:1GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Cosmos Koblenz - Worms 4:120:30Morlautern - Auersmacher 3:2
21:00Waldalgesheim - Karbach 1:0
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00ATSV - Hankofen-Hailing 0:120:00Kornburg - Feucht 6:1
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:00Erlbach - Dachau 3:0GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Grossaspach - Mutschelbach 5:1GERMANIA: Bundesliga - Feminin
19:30Freiburg F - Hoffenheim F 2:4INDIA: I-League
12:00Namdhari - Rajasthan United 2:015:30Inter Kashi - Lajong 2:1
INDIA: IWL Women
12:00Sethu F - HOPS F 3:1IRLANDA: Divizia 1
21:45Athlone - Longford 3:321:45Bray - Wexford 3:4
21:45Cobh Ramblers - UC Dublin 1:2
21:45Finn Harps - Kerry 0:0
21:45Treaty United - Cork City 0:0
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
21:45Portadown - Bangor FC 2:1ISRAEL: Leumit League
15:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 4:215:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim 1:0
15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1
15:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil 1:1
ISRAEL: Liga Alef North
11:30M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna 1:012:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad 4:0
13:30Tayibe - Kiryat Yam 1:2
13:45Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka 1:3
14:15Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek 4:1
14:30Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab 1:1
ISRAEL: Liga Alef South
11:45H. Marmorek - SC Dimona 3:212:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem 0:3
12:35Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi 0:1
12:45Maccabi Yavne - Ironi Modiin 0:2
13:15Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 0:0
13:30H. Herzliya - Shimshon Kafr Qasim 5:0
ITALIA: Serie C - Group B
21:45Sestri Levante - Gubbio 3:1KAZAHSTAN: Cupa - Play Off-uri promovare
10:00Taraz - Jas Qyran 1:0d.p.LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
14:15Tadamon - Al Ghazieh 2:1LIBAN: Lebanese Cup
14:30Shabab Baalbeck - Bourj FC 0:3LITUANIA: I Lyga
18:00Babrungas - Siauliai 2 3:218:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 1:0
19:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 2:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Africa de Sud - Andorra 1:123:00Italia - Venezuela 2:1
23:00Tunisia U20 - Mauritania U20 3:1
00:00Maroc U20 - Anglia U19 1:1
00:00Uruguay U20 - Rusia U21 0:1
02:30Guatemala - Ecuador 0:2
03:30Belize - Puerto Rico 1:1
11:00Rusia U16 - Burkina Faso U17 1:0
11:30Central African Rep. - Bhutan 6:0
12:00Madagascar - Burundi 1:0
12:20Japonia U23 - Mali U23 1:3
13:30Croaţia U18 - Arabia Saudită U18 3:0
14:00Anglia U18 - Germania U18 0:0
15:00Botswana - Rwanda 0:0
15:00Bulgaria - Tanzania 1:0
15:00Zimbabwe U20 - Kenya U20 1:3
15:30Cipru U21 - Suedia U21 1:6
15:30Indonesia U20 - China U20 1:1
16:00Germania U20 - Franţa U20 3:1
16:00Malaezia U23 - India U23 2:1
16:00Tunisia U17 - Maroc U17 0:1
16:30Finlanda U18 - Elveţia U18 3:0
16:30Macedonia de Nord - Moldova 1:1
16:30Ungaria U20 - Islanda U20 4:0
17:00Belgia U18 - Ţara Galilor U18 1:0
17:00SUA U23 - Guinea U23 3:0
17:00Suedia U18 - România U18 1:0
17:15Sri Lanka - Papua Noua Guinee 0:0
18:00Armenia - Kosovo 0:1
18:00Azerbaijan - Mongolia 1:0
18:00Ghana - Nigeria 1:2
19:00Germania U16 - Italia U16 3:0
19:00Liechtenstein - Insulele Feroe 0:4
19:00Norvegia - Cehia 1:2
19:30Cehia U18 - Olanda U18 3:4
19:30Franţa U23 - Coasta de Fildeş U23 3:2
19:30Portugalia U18 - Georgia U18 4:0
19:30Turcia U21 - Georgia U21 2:1
20:00Ucraina U21 - Maroc U23 1:0
20:30Malta U19 - Albania U19 2:2
21:00Bermuda - Brunei 2:0
21:00Cambodgia - Guineea Ecuatorială 0:2
21:30Austria U21 - Danemarca U21 1:1
21:30Senegal - Gabon 3:0
21:45Albania - Chile 0:3
21:45Olanda - Scoţia 4:0
21:45România - Irlanda de Nord 1:1
21:45Ungaria - Turcia 1:0
22:00Egipt - Noua Zeelandă 1:0
22:30Spania - Columbia 0:1
23:00Algeria - Bolivia 3:2
23:00Comoros - Uganda 4:0
23:00Maroc U18 - Danemarca U18 0:2
00:00Burkina Faso - Libia 1:2
00:00Maroc - Angola 1:0
00:00Maroc U16 - Nigeria U16 3:2
00:00Mauritania - Mali 0:2
00:00Niger - Togo 1:2
00:00Sudan - Guinea-Bissau 1:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi
10:00Dynamo Brest (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 4:011:00Septemvri Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) 1:0
12:00Cadiz (Esp) - Como (Ita) 1:1
12:00Hartberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
12:00Sosnowiec (Pol) - Karvina (Cze) 0:1
12:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 4:1
12:30Widzew Lodz (Pol) - Leczna (Pol) 4:2
13:00Hacken (Swe) - Naestved (Den) 5:1
13:00Katowice (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 1:0
13:00Slavia Sofia (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 1:3
13:30Vasas (Hun) - Siofok (Hun) 1:1
13:30Wisla (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 1:2
14:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 1:0
14:00Kosice (Svk) - Nyiregyhaza (Hun) 0:0
14:00Smorgon (Blr) - Molodechno (Blr) 0:0
14:30Etar (Bul) - Litex Lovech (Bul) 1:1
15:00Altach (Aut) - Wil (Sui) 1:3
15:00Djurgarden (Swe) - Örebro (Swe) 5:0
15:00Luzern (Sui) - Sion (Sui) 2:1
15:30Grazer (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 2:2
16:00Kazan (Rus) - Aktobe (Kaz) 1:1
17:30Köln (Ger) - Breidablik (Ice) 2:2
17:30Levanger (Nor) - Ranheim (Nor) 3:0
17:30Pari NN (Rus) - Znamya Truda (Rus) 1:0
18:00Mariehamn (Fin) - TPS Turku (Fin) 1:3
18:00TSKA Moscova (Rus) - Bunyodkor (Uzb) 2:1
18:30Zrinjski (Bih) - Hajduk Split (Cro) 1:1
19:00AnulatBrodd (Nor) - Sola (Nor) -:-
19:00Brodd (Nor) - Vidar (Nor) 3:1
19:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) 4:0
20:00Baltika (Rus) - Din. Minsk (Blr) 3:1
20:00Naxxar (Mlt) - Floriana (Mlt) 3:9
MACAU: Elite League
13:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I 7:015:00Hang Sai - Cheng Fung 1:3
MALI: Premiere Division
18:15CO Bamako - AS Police 1:2MAROC: Botola Pro
00:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2MAURITIUS: Super League
16:30Riviere Du Rempart - Grande Riviere 0:0MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Celaya - Atl. Morelia 1:2NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
02:00UNAN-Managua - Jalapa 0:1NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
23:00UNAN-Managua U20 - Jalapa U20 2:103:00Diriangen U20 - Esteli U20 2:2
NIGERIA: NNL
16:00Kebbi - Adamawa Utd 1:116:00Madiba - Dakkada FC 2:1
16:00Sporting Supreme - City FC Abuja 4:0
16:00Stormers - Edel 2:0
NORVEGIA: OBOS Supercup - Play-off
20:30Skeid - Frigg 2:0NORVEGIA: Nasjonal U19 CL
14:15Tromso U19 - Stabaek U19 2:1OLANDA: Eredivisie - Feminin
19:45Telstar F - Sittard F 0:8PERU: Liga Women
22:00AD Cantolao F - Killas F 1:2POLONIA: Division 2
20:00Skra - Chojniczanka 0:021:00Pogon Siedlce - Elblag 1:0
POLONIA: III Liga - Group I
19:00Bron Radom - Pelikan 0:1POLONIA: III Liga - Group II
16:00Gedania Gdansk - Luzino 1:1POLONIA: Central Youth League
12:00Arka U19 - Lech U19 3:1REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
15:00Hradec Kralove B - Pardubice B 2:419:00Usti n. L. - Liberec B 2:0
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
17:00Zlinsko - Bohunice 0:118:00Hlucin - Blansko 1:4
REPUBLICA CEHĂ: Division E
19:30Batov - Nove Sady 3:3REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Petrin Plzen B - Plzen-Cernice 6:2REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
19:00Luhacovice - Nevsova 2:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3
15:00Dunărea Călărași - Gloria Baneasa 2:015:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni 1:3
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4
15:00CS Din. Bucuresti - Flacăra Moreni 1:015:00FC Pucioasa - Paulesti 3:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8
15:00Avantul Periam - Teuz Cermei 2:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9
15:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 2:015:00Targu Mures 1898 - Industria Galda 0:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10
15:00Minaur Baia Mare - Sanatatea Cluj 2:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:00Studentski Grad - Buducnost Dobanovci 1:0SIERRA LEONE: Premier League
18:15AmânatReal Republicans - Bhantal -:-18:30Freetown City - Real Republicans 1:2
SIRIA: Syria Cup
14:00Al Taliya - Foutoua 0:214:00Al Wahda - Wathbah 3:1
14:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo 3:1
14:00Tishreen - Al Shahba 5:0
SLOVENIA: 2. SNL
16:00Tabor Sezana - Nafta 0:421:15Gorica - NK Krka 2:0
SLOVENIA: 3. SNL - East
20:00Krsko - Dobrovce 6:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
21:00Mallorca B - Binissalem 4:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
21:00Lagunak - Beti Kozkor 0:1SUA: US Open Cupa
01:00Steel City - Michigan Stars 0:101:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
01:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2d.p.
01:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
01:30Motown - New York City II 0:3
01:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
01:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
02:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon 2:1d.p.
03:30Colorado Rapids 2 - Azteca 3:0
04:30Ventura County - Irvine Zeta 2 2:1
TAILANDA: Thai League 2
14:00Chainat - Samut Prakan City 0:0ŢARA GALILOR: Cymru South
21:30Ammanford - Llanelli 1:321:30Taffs Well - Caerau Ely 1:2
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
13:00Prykarpattya - Inhulets 0:1UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil 0:1UCRAINA: Druha Liga
14:00Zvyagel - Kremin 2 2:0URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
21:30Uruguay Montevideo - Sud America 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Yaracuyanos - Urena 2:1Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.