Fotbal » 24.03.2024 » Rez. finale
Pariază de pe mobil la Unibet!
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:00Cape Town City U23 - Chippa United U23 4:110:00Polokwane U23 - Sekhukhune U23 1:1
13:00Cape Town Spurs U23 - Stellenbosch U23 2:1
15:00Orlando U23 - Kaizer U23 0:2
ALGERIA: Divizia 1
16:30Magra - Constantine 2:323:00JS Kabylie - Belouizdad 0:1
23:00Setif - Chlef 0:0
23:00USM Alger - Biskra 1:0
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
00:00Jamaica - Panama 1:0AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - Play Off-uri promovare
01:15Costa Rica - Honduras 3:1ANGLIA: National League South
17:00Worthing - Bath 2:2ANGLIA: Isthmian League Premier Division
17:00Cray Wanderers - Folkestone 0:1ANGLIA: Women’s Super League
15:00Everton F - Liverpool F 0:016:00Bristol City F - Tottenham F 0:1
17:00Leicester F - Brighton F 2:3
18:30West Ham F - Chelsea F 0:2
21:30Aston Villa F - Arsenal F 1:3
ANGLIA: Women’s Championship
16:00Birmingham F - Lewes F 2:016:00Blackburn F - Southampton F 2:1
16:00Charlton F - London City Lionesses F 1:2
16:00Crystal Palace F - Watford F 3:0
16:00Sheffield Utd F - Reading F 5:1
16:00Sunderland F - Durham F 5:3
ANGLIA: Women's National League North
16:00Burnley F - Stoke City LFC F 2:116:00Derby F - AFC Fylde F 2:1
16:00AmânatHalifax F - Nottingham F -:-
16:00Huddersfield F - Liverpool Feds F 1:1
ANGLIA: Women's National League South
16:00Cheltenham F - Billericay F 4:216:00Milton Keynes F - Cardiff City Ladies F 3:0
16:00Oxford Utd F - London Bees F 3:1
16:00Portsmouth F - Rugby Borough F 4:0
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Parham - Pigotts Bullets 3:302:00SAP - Aston Villa 1:0
22:00Empire FC - Green City 0:1
00:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:7
ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Gimnasia Jujuy - Patronato 1:1ARGENTINA: Torneo Federal
01:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:001:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
02:00Juventud U.U. - Argentino MM 0:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
00:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1ARGENTINA: Copa Argentina
01:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
22:00Caiquetio - CDRA 1:200:00Santa Fe - Jong Aruba 1:0
AUSTRALIA: NPL NSW
06:00Sydney Utd - Sutherland 1:006:00Wollongong Wolves - WS Wanderers U21 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
07:00Brisbane U21 - Wynnum Wolves 1:108:30Olympic FC - Gold Coast Knights 0:1
AUSTRALIA: A-League Women
05:00Canberra F - Wellington Phoenix F 1:007:00Brisbane Roar F - Perth F 2:0
07:00Sydney F - Adelaide F 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
15:30ASK Klagenfurt - LASK (Am) 2:1AUSTRIA: Regionalliga Vest
16:00Rothis - Kufstein 2:016:00Wolfurt - Dornbirner SV 4:1
AUSTRIA: Burgenland
16:00USVS Rudersdorf - Pinkafeld 2:1AUSTRIA: Karnten
12:00Donau Klagenfurt - KAC 1909 0:516:00SV Spittal - Atus Ferlach 4:1
AUSTRIA: Salzburg
16:00TSU Bramberg - Kuchl 1:3AUSTRIA: Tirol
11:30Tirol (Am) - SK St. Johann 2:112:30Innsbrucker AC - Fugen 4:0
17:00Telfs - Ebbs 2:1
AUSTRIA: Wien
11:30Slovan HAC - 1980 Wien 4:311:30WAF Brigittenau - Dinamo Helfort 2:4
AUSTRIA: Bundesliga Women
12:00Innsbruck F - Austria Viena F 0:413:00Sturm F - Altach/Vorderland F 0:2
BARBADOS: Premier League
00:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:1BELGIA: National Division 1
15:30Namur - RAAL La Louviere 0:416:00Knokke - Leuven B 2:1
16:00Tienen - Hoogstraten 3:0
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Hamoir - Royal Union SG 2 0:316:00Rebecquoise - Tournai 0:0
16:00Warnant - Ganshoren 5:0
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
16:00Petegem - Aalst 1:616:00Voorde Appelterre - Oudenaarde 0:0
16:00Wetteren - Merelbeke 2:5
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
16:00Londerzeel - Diegem 2:5BELGIA: 1st National - Feminin
16:00St. Liege II F - Famkes Merkem F 3:0BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
17:00Ayema - Bani Ganse 0:117:00Damissa - JS Pobe 2:0
17:00FC Loto - Coton FC 1:1
17:00Requins - Espoir 0:3
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
17:00Avrankou Omnisport - Adjidja 1:117:00Bembereke - Hodio 1:1
17:00Djeffa - Aziza 1:2
17:00Dynamo Parakou - Soleil 2:1
17:00Etoiles Filantes - JAK 0:2
17:00Real Sport - Buffles du Borgou 1:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:30Čelik Zenica - Mladost DK 2:116:30Gornji Rahic - Gorazde 1:2
16:30TOSK Tesanj - Gradacac 3:2
19:30Sloboda - Banovici 3:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:00Omarska - Laktasi 2:1BRAZILIA: Acreano - Primul tur
00:00Placido de Castro - Galvez 1:2BRAZILIA: Amazonense - Al doilea tur
21:45Operario Esporte Clube - Nacional-AM 2:221:45Sao Raimundo AM - Manauara 1:2
BRAZILIA: Brasiliense - Play-off
20:30Capital - Brasiliense 3:2BRAZILIA: Capixaba - Play-off
21:00Porto Vitoria - Rio Branco ES 1:2BRAZILIA: Catarinense - Play-off
01:30Avai - Brusque 2:221:00Criciuma - Barra FC 3:1pen
BRAZILIA: Cearense 2
20:30Maranguape - Tiradentes 0:122:00Icasa-CE - Pacajus 2:2
BRAZILIA: Maranhense
21:00Cordino EC - Pinheiro 2:221:00Tuntum - Chapadinha 5:4
BRAZILIA: Matogrossense - Play-off
00:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:123:30Cuiaba - Luverdense 4:3
BRAZILIA: Mineiro - Locurile 5-8
23:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZILIA: Paranaense - Play-off
23:30Coritiba - Maringa FC 0:0BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
00:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:116:00Juventus-SP - Ferroviaria 1:1
16:10Portuguesa Santista - Piracicaba 3:2
BRAZILIA: Paulista A4
00:00Independente SP - Francana 0:215:00Penapolense - Barretos EC 0:1
15:00Vocem - Audax-SP 0:3
15:00XV de Jau - Sao-Carlense 1:0
BRAZILIA: Rondoniense
01:30Ji-Parana - Porto Velho 0:221:30Genus - Uniao Cacoalense 0:1
BRAZILIA: Roraimense - Primul tur
00:30Monte Roraima - Progresso 5:1BRAZILIA: Sergipano - Play-off
23:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZILIA: Sul-Matogrossense - Play-off
23:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:121:30Dourados - Costa Rica 2:1pen
22:00Operario MS - Ivinhema 1:1pen
BRAZILIA: Tocantinense - Play-off
21:00Tocantinopolis - Capital FC 1:0BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
00:00CSA - Murici AL 3:320:15SC Penedense - Coruripe 1:0
BRAZILIA: Cupa Verde
23:00Amazonas - Remo 2:222:00Goias - Vila Nova 1:1
22:00Paysandu - Manaus 4:1
BRAZILIA: Cupa Nordeste
23:00AE Altos - America-RN 1:101:30ABC - Sport Recife 0:2
01:30Fortaleza - Vitoria 0:1
21:00Bahia - Maranhao 1:0
21:00Itabaiana - Botafogo PB 0:1
21:00Treze - Ceara 0:1
00:00Juazeirense - River-PI 4:1
00:00Nautico - CRB 1:1
BRAZILIA: Baiano U20
20:00Alagoinhas U20 - Jacuipense U20 1:220:00Conquista FC U20 - Itabuna U20 1:1
20:00Leonico U20 - SSA U20 0:1
BRAZILIA: Capixaba U20
00:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:321:00SAO Mateus U20 - Real Noroeste U20 2:3
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:00Iraty U20 - Parana U20 0:2BRAZILIA: Brasileiro Feminin
15:00Palmeiras F - Botafogo RJ F 0:220:00America Mineiro F - Santos F 2:1
20:00Gremio F - Fluminense F 3:2
BULGARIA: Third League - South-East
15:00Haskovo - Dimitrovgrad 1:115:00Spartak Plovdiv - Asenovets 5:0
BULGARIA: Third League - North-East
15:00Kubrat - Fratria 0:515:00Lokomotiv Ruse - Spartak II 0:1
15:00Ludogorets III - Svetkavitsa 3:0
15:00Ustrem Donchevo - Dunav Ruse II 2:2
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Canon Yaounde - Colombe 0:117:00Dynamo Douala - Victoria United 0:1
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Bamboutos FC - Fauve Azur Elite 0:0CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
15:00Tonnerre - Bafmeng United 2:016:00AmânatAigle Moungo - Bafmeng United -:-
16:00AmânatBafoussam - Dragon de Yaounde -:-
16:00AmânatEding Sport - Feutcheu -:-
16:00AmânatPanthere - Tonnerre -:-
17:00Dragon de Yaounde - Feutcheu 0:5
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
15:00Isohsa - AS Fap 2:215:00Renaissance - Yafoot 0:2
16:00AmânatFC Rangers of Bafut - Leopard de Douala -:-
16:00AmânatRenaissance - AS Fap -:-
16:00AmânatUnisport Bafang - Foncha -:-
16:00AmânatYafoot - Isohsa -:-
17:00Leopard de Douala - Foncha 1:1
17:00Unisport Bafang - FC Rangers of Bafut 2:0
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:00AS Psi - Ascot 1:117:00Gazelle - Algoy 1:0
17:00Tourbillon - Emat 0:2
CHILE: Primera División
23:00Everton - Palestino 0:0CHILE: Primera B
23:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:223:00Recoleta - Curico Unido 2:1
01:30Rangers - San Luis 2:4
17:00Antofagasta - Arica 2:1
23:00Magallanes - S. Morning 2:1
23:00S. Wanderers - Deportes Temuco 2:1
CHILE: Segunda Division
23:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:001:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:2
23:00Melipilla - San Antonio Unido 1:0
23:00Real San Joaquin - Lautaro 1:0
CHILE: Primera Division Women
16:00U. De Chile F - Colo Colo F 0:116:00U. De Concepcion F - U. Catolica F 1:3
17:00Everton F - Cobresal F 2:0
18:00Palestino F - Antofagasta F 2:2
CHINA: Liga Jia
09:30Dalian Yingbo - Guangxi Pingguo Haliao 1:009:30Shanghai Jiading Huilong - Liaoning Tieren 1:0
09:30Wuxi Wugou - Suzhou Dongwu 0:1
CHINA: Liga Yi
09:00Xian Ronghai - Beijing Technology 0:409:30Quanzhou Yassin - Haikou Mingcheng 2:1
10:00Shenzhen Juniors - Ganzhou Ruishi 0:0
11:00Jiangxi Dark Horse - Shanghai Port B 2:1
13:30Guangxi Lanhang - Guangxi Hengchen 2:2
CHINA: Super League Women
09:00Guangdong Meizhou F - Shandong SL F 2:109:00Zhejiang F - Beijing Beikong F 1:2
09:05Henan Songshan Longmen F - Changchun Dazhong F 3:3
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
17:30Korhogo - Academie de FAD 1:217:30Zoman - Sporting Gagnoa 0:1
20:00Stella Adjame - SO Armee 1:2
COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:10Tolima - Pereira 2:101:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:1
03:30America De Cali - Chico 3:2
23:00Bucaramanga - Envigado 3:1
COLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Llaneros - Real Cundinamarca 3:323:00Cucuta - Real Santander 2:1
COLUMBIA: Liga Women
23:00Atl. Nacional F - Real Santander F 8:023:00Cucuta F - Pasto F 2:1
23:00Junior F - Millonarios F 0:3
23:00Llaneros F - Ind. Medellin F 1:0
00:30America de Cali F - Dep. Cali F 2:1
23:00Deportivo Pereira F - Alianza F 0:1
CONGO: Ligue 1
16:00CARA Brazzaville - Kondzo 2:016:00V. Club Mokanda - Diables Noirs 1:2
19:00Etoile du Congo - Leopard 0:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
14:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo 1:216:40Don Bosco - AS Vita Club 0:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatUS Panda - Sanga Balende -:-COREEA DE SUD: Cupa
07:00Bucheon - Busan Kyotong 2:107:00Busan - Ulsan Citizen 1:0pen
07:00Cheonan City - Yangsan Eogok 4:0
07:00Cheongju Jikji - Geoje 2:0
07:00Hwaseong - Yeoju Citizen 2:0
07:00Jeonnam - Gangneung 1:0
07:00Suwon Bluewings - Chuncheon 2:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
19:15AD Sarchi - ADR Jicaral 2:121:00Municipal Turrialba - Santa Ana 1:1
23:00CS Uruguay - Escorpiones 1:1
23:00Quepos Cambute - Puerto Golfito FC 3:0
CROAŢIA: Prva NL
17:00Sibenik - Cibalia 1:0CROAŢIA: 1. HNL Women
15:00Dinamo Maksimir F - Zadar F 3:015:00Gorica F - Osijek F 0:11
15:00Medimurje Cakovec F - Agram Zagreb F 2:2
DANEMARCA: 2nd Division
15:00Esbjerg - Aarhus Fremad 2:2DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
16:00Brondby F - Fortuna Hjorring F 0:0ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
19:00El Nacional - Dep. Cuenca 2:122:30Tecnico U. - Macara 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:15Jocoro - Platense Municipal 1:202:30Santa Tecla - Municipal Limeno 2:4
03:00Metapan - FAS 1:2
23:0011 Deportivo - Alianza FC 3:1
23:15Dragon - Luis Angel Firpo 1:4
23:30Fuerte San Francisco - Aguila 1:1
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:00Terre Sainte - Portalban 3:315:30Coffrane - Sarraz-Ecleplens 3:0
15:30Oberwallis Naters - Meyrin 3:1
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
15:30Muri - Black Stars 1:316:00Solothurn - Muttenz 3:3
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
15:00Gossau - Tuggen 1:115:30Kreuzlingen - YF Juventus 1:1
17:00Grasshopper II - Wettswil-Bonstetten 1:3
17:00Taverne - Mendrisio 0:2
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
20:00Al Fujairah - Al Jazira Hamra 4:120:00Dibba Al Fujairah - Gulf Heroes 1:0
20:00Masafi - Al Arabi 1:2
20:00United FC - Al-Taawon 1:0
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League A
14:00Germania U17 F - Franţa U17 F 1:214:00Slovacia U17 F - Cehia U17 F 1:1
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League B
11:00Estonia U17 F - Bosnia și Herțegovina U17 F 0:511:00Kazakhstan U17 F - Armenia U17 F 7:0
EUROPA: All-Island Cup Women
16:00Cliftonville F - Shelbourne F 1:117:00Bohemians WFC F - Lisburn Ladies F 4:0
18:30Glentoran F - Athlone WFC F 2:5
FIJI: Premier League
04:00Rewa - Labasa 2:1FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
22:00Montpellier F - PSG F 1:3FRANŢA: Division 2 Women
14:00Strasbourg F - Albi-Marssac F 4:015:00Le Mans F - Montauban F 2:0
16:00Nantes F - Marseille F 3:2
16:00Orleans F - Metz F 1:3
16:00Thonon Evian F - Rodez F 1:1
16:30Lens F - Nice F 0:2
GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Real Banjul 1:318:30Greater Tomorrow - Wallidan 0:1
18:30Steve Biko - TMT 1:1
18:30Team Rhino - Samger 1:1
GERMANIA: Regionalliga North
15:00Kiel II - VfB Oldenburg 1:315:00Norderstedt - Eimsbutteler 1:0
15:00Teutonia Ottensen - Jeddeloh 1:1
16:00Drochtersen/Assel - Hannover II 2:1
16:00Spelle-Venhaus - Bremer 2:2
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Eichede - Neumunster 1:115:00Lubeck II - Todesfelde 0:1
15:00VfR Neumunster - Eckernforder SV 3:2
16:30Inter Turkspor Kiel - Flensburg 2:2
GERMANIA: Oberliga Hamburg
15:00Alsterbruder - Suderelbe 3:715:00ETSV Hamburg - Rugenbergen 3:0
15:00Niendorfer TSV - Altona 0:5
15:00Tornesch - Paloma 1:0
16:00Sasel - Duneberg 5:0
GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00Hemelingen - Aumund-Vegesack 6:316:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven 2:2
16:00Leher - Union 60 Bremen 2:2
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
15:00Rotenburger - Lupo-Martini Wolfsburg 0:215:00Vorsfelde - Meppen II 2:0
16:00Bersenbruck - Arminia Hannover 1:4
16:00Bornreihe - Eintracht Celle 4:3
16:00Hildesheim - Schoningen 4:2
16:00VfL Oldenburg - Heeslinger 0:2
GERMANIA: Oberliga Westfalen
16:00ASC 09 Dortmund - Munster 2 0:016:00Brunninghausen - Sprockhovel 1:1
16:00Eintracht Rheine - Clarholz 2:1
16:00Gievenbeck - Ennepetal 4:0
16:00Turkspor Dortmund - Westfalia Rhynern 3:1
16:00Vreden - Lotte 1:1
16:00Wattenscheid - Siegen 0:3
16:15Erkenschwick - Bovinghausen 1:0
16:30Finnentrop/Bamenohl - Schermbeck 2020 3:2
GERMANIA: Oberliga Hessen
16:00RW Walldorf - VfB Marburg 2:316:00Viktoria Griesheim - Friedberg 0:2
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:30RW Koblenz - Trier 0:116:15Baumholder - Diefflen 1:2
16:30SpVgg Quierschied - Kaiserslautern II 0:2
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
14:00Garching - Heimstetten 0:2GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bonner - VfL Vichttal 0:016:00Freialdenhoven - Siegburger 1:0
16:00Hennef - Fortuna Koln II 0:5
16:15Bonn-Endenich 08 - Germania Teveren 3:4
16:30Eintracht Hohkeppel - Porz 5:0
16:30Konigsdorf - Hurth 1:1
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
16:00Baumberg - TVD Velbert 2:116:00Germania Ratingen - Frintrop 2:1
16:00Homberg - Union Nettetal 0:1
16:00Schonnebeck - Meerbusch 2:2
16:30Buderich - Sonsbeck 1:0
16:30Mulheimer FC 97 - SW Essen 2:2
16:30SC St.Tonis - Kleve 1:0
GERMANIA: Bundesliga - Feminin
15:00RB Leipzig F - Duisburg F 3:019:30SGS Essen F - Leverkusen F 0:0
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
12:00Andernach F - Bayern II F 2:012:00Monchengladbach F - Sand F 1:1
12:00Wolfsburg II F - Frankfurt II F 0:0
15:00Hoffenheim II F - Weinberg F 0:0
15:00Ingolstadt F - Jena F 0:4
15:00Meppen F - Hamburg F 4:0
15:00Potsdam F - Gutersloh F 2:0
GHANA: Premier League
17:00Berekum Chelsea - Bechem United 1:117:00Bofoakwa Tano - Karela 2:1
17:00Great Olympics - Aduana 4:2
17:00Legon Cities - Nsoatreman 1:0
17:00Medeama - Dreams 0:0
20:00Asante Kotoko - Nations FC 0:1
GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Na God 1:217:00Akatsi All Stars - Uncle T United 2:2
17:00Asekem - King Faisal 0:2
17:00Baffour SA - Young Apostles 1:1
17:00Debibi - Eleven Wonders 1:0
17:00Ebusua Dwarfs - New Edubiase 0:0
17:00Future Stars - Skyy 0:1
17:00Home Stars - ADVSA 1:1
17:00Maana - Wa Suntaa 0:1
17:00Mighty Royals - Berekum City 1:0
17:00Pac Academy - Sefwi All Stars 2:1
17:00Soccer Intellectuals - Elmina Sharks 1:0
17:00Steadfast - Tamale City 0:1
17:00Susubiribi - Kings Palace 1:0
17:00Swedru All Blacks - Venomous Vipers 1:0
17:00Techiman Liberty - Brong Ahafo 1:0
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
15:00Ionikos - PAE Chania 5:115:00Makedonikos - Levadiakos 1:3
15:00Niki Volos - AEL Larissa 1:1
GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
15:00Aiolikos - Iraklis 1908 1:115:00Kozani - Karditsa 1:0
15:00Panachaiki - Giouchtas 0:1
16:00AmânatDiagoras - Olympiakos B -:-
16:00AmânatKampaniakos - PAOK B -:-
16:00AmânatPAE Egaleo - Panathinaikos B -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Aetos Varvaras - Niki Efkarpias 2:215:00Aris Petinos - Apollon Paralimniou 0:0
15:00Chrisoupolis - M. Alexandros Agia Marina 2:0
15:00Doxa Dramas - Kavala 0:1
15:00Epanomi - Chaniotis 0:3
15:00Keravnos Anchelochori - Orestis Orestiadas 0:3
15:00Panthrakikos - Thermaikos FC 2:2
15:00PAOK Kristonis - Aris Avatou 0:0
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2
13:00Thyella Katsikas - Zakynthos 2:314:00AO Trikala - Lefkimmi 4:0
15:00Anagennisi Arta - Kastoria 0:0
15:00Asteras Stavrou - Fikis 3:0
15:00Kileler - Eordaikos 1:1
15:00Magnisiakos - Asteras Petriti 0:3
15:00Nea Artaki - Svoronos FC 0:0
15:00Pierikos - Ethnikos Neou 0:2
15:00Vataniakos - Thesprotos 1:3
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
12:00PAO Varda - Afantou 1:113:00Panelefsiniakos - Mykonos 0:3
15:00Panargiakos - Filiatron 1:1
15:00Panegialios - Marko 0:1
15:00Thyella D. - Korinthos 1:4
15:00Vyzas - Ermionidas-Ermis 1:1
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
15:00Agios Nikolaos - E. Piraeus 1:315:00Almyros Gaziou - Paraskevi 6:1
15:00Atsalenios - Ermis Z. 1:1
15:00Chaidari - Ipato 1:0
15:00Episkopi - Aris Petroupolis 3:2
15:00Fostiras - Ellopiakos 1:1
15:00Panionios - Smyrnis 2:2
15:00Peramaikos - Proodeftiki 0:3
GRECIA: Division A Women
15:00AEL Larissa F - Elpides Karditsas F 2:115:00Atromitou F - Asteras T. F 0:0
15:00Olimpiada Imittou F - Seirines Grevenon F 0:0
15:00Rethymniakos F - Kastoria F 3:0
15:00Trikala F - OFI Crete F 0:1
15:00Volos 2004 F - Panathinaikos F 0:7
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Coban Imperial - Zacapa 1:002:00Xinabajul - Guastatoya 3:1
23:00Coatepeque - Deportivo Mixco 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Tempete - Rivartibonitienne 0:022:00Juventus - Racing Haitien 1:2
22:00Ouanaminthe - Racing des Gonaives 0:0
22:00Real Hope - Fica 2:0
23:00Cosmopolites - Baltimore 0:1
HONG KONG: Premier League
09:00AmânatTai Po - Hong Kong FC -:-INDIA: I-League
13:00Sreenidi Deccan - Churchill Brothers 2:215:30TRAU FC - Neroca FC 1:2
INDIA: I-League 2
11:30SC Bengaluru - SC Goa 1:011:30United SC - Dempo 0:1
INDIA: IWL Women
12:00Gokulam Kerala F - East Bengal F 5:112:00Odisha FC F - Kickstart F 6:0
ITALIA: Serie C - Group A
15:00Pergolettese - Novara 1:115:00Pro Vercelli - Padova 2:0
17:15Renate - Arzignano 0:3
ITALIA: Serie C - Group B
15:00Arezzo - Fermana 2:015:00Lucchese - Cesena 0:1
ITALIA: Serie C - Group C
15:00Turris - Catania 2:117:15Audace Cerignola - Potenza 2:1
19:30Brindisi - Taranto 0:2
ITALIA: Serie D - Group A
15:30PDHA - Citta di Varese 2:215:30Vogherese - Borgosesia 1:0
16:00Alba - Ligorna 1:2
16:00Gozzano - Vado 1:1
16:00Sanremese - Fezzanese 0:0
16:30Lavagnese - Alcione Milano 2:1
ITALIA: Serie D - Group B
15:30Brusaporto - Caldiero Terme 1:115:30Castellanzese - Legnano 0:0
15:30Ciserano-Bergamo - Desenzano 0:2
15:30Clivense - Tritium 1:0
15:30Folgore Caratese - Caravaggio 2:1
15:30Piacenza - Ponte San Pietro 4:0
15:30USD Casatese - Arconatese 1:1
15:30Varesina - Crema 2:0
15:30Villa Valle - Pro Palazzolo 1:3
ITALIA: Serie D - Group C
15:30Cjarlins Muzane - Campodarsego 0:015:30Treviso - Bassano 0:1
15:30Union Clodiense - Mori 2:0
ITALIA: Serie D - Group D
15:30AC Carpi - Mezzolara 3:015:30Fanfulla - San Donnino 2:0
15:30Pistoiese - Prato 0:1
15:30Ravenna - Sammaurese 1:0
15:30Sant'Angelo - Imolese 3:2
ITALIA: Serie D - Group E
15:30Figline - SC Cenaia 3:015:30Mobilieri Ponsacco - Vivi Altotevere 0:0
15:30Pianese - Montevarchi 4:3
15:30Poggibonsi - Tau 1:3
15:30Sangiovannese - Follonica Gavorrano 0:2
ITALIA: Serie D - Group F
15:30Campobasso - Vastogirardi 0:015:30Chieti - United Riccione 2:0
15:30L Aquila - Fossombrone 2:0
15:30Matese - Sambenedettese 0:0
15:30Roma City - Sora 2:2
15:30Termoli - S. N. Notaresco 2:0
16:00Vigor Senigallia - Fano 5:1
ITALIA: Serie D - Group G
15:30Atletico Uri - Latte Dolce 2:015:30Flaminia - Cavese 0:2
15:30Ischia - Romana 2:0
15:30Nuova Florida - Budoni 0:0
15:30Ostia Mare - Boreale 0:0
15:30Sarrabus Ogliastra - Cynthialbalonga 1:1
15:30Trastevere Calcio - Cassino 1:0
16:00Gladiator - Anzio Calcio 1924 1:0
ITALIA: Serie D - Group H
15:30Casarano - Paganese 2:015:30Gelbison - Manfredonia 2:1
15:30Rotonda - Bitonto 3:0
16:00Altamura - Santa Maria Cilento 1:0
16:00Gravina - Barletta 2:2
17:00Fidelis Andria - Gallipoli 1:1
18:00Martina Calcio - Citta di Fasano 1:0
ITALIA: Serie D - Group I
15:30Castrovillari - AS Acireale 0:115:30Gioiese - Portici 1906 2:3
15:30Vibonese - Reggio Calabria 1:0
16:00Akragas - Igea Virtus 3:0
16:00Canicatti - Locri 1909 3:0
16:00S. Agata - Siracusa 1:1
16:00USD Ragusa - San Luca 3:2
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
16:00Fiorentina F - Inter F 0:3ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30AC Milan F - Pomigliano F 4:0ITALIA: Serie B Women
15:30Arezzo F - Verona F 1:215:30Bologna F - Tavagnacco F 6:2
15:30Cesena F - RES Roma F 3:0
15:30Chievo Verona F - Pavia F 6:2
15:30Genoa F - Brescia F 3:0
15:30Lazio F - Freedom F 4:0
15:30Ravenna F - San Marino Academy F 1:3
15:30Ternana F - Parma F 0:1
JAMAICA: Premier League
20:00Portmore - Vere United 0:122:30Mount Pleasant - Arnett Gardens 2:0
22:30Treasure Beach - Cavalier 0:5
23:00Waterhouse - Dunbeholden 1:0
00:30Montego Bay - Molynes 2:1
JAPONIA: J2 League
07:00Fujieda MYFC - Kumamoto 2:107:00Iwaki - Yamagata 0:0
07:00Kagoshima Utd - Yokohama FC 0:4
07:00Mito - Chiba 0:0
07:00Renofa Yamaguchi - Ehime 1:1
07:00Shimizu - Blaublitz 1:0
07:00Tochigi - Oita 2:1
07:00Vegalta Sendai - Tokushima 0:0
07:00V-Varen Nagasaki - Kofu 1:1
10:00Kusatsu - Okayama 1:2
JAPONIA: J3 League
06:00Imabari - Kitakyushu 0:106:00Vanraure - Nagano 1:1
07:00Azul Claro Numazu - Ryukyu 2:1
07:00Fukushima Utd - Toyama 0:0
07:00Kamatamare - Nara Club 1:1
07:00Kanazawa - Sagamihara 1:0
07:00YSCC - Tottori 1:1
08:00Gifu - Grulla Morioka 3:1
JAPONIA: WE League Women
06:00Albirex Niigata F - C-Osaka F 1:007:00Beleza F - Hiroshima F 2:1
07:00JEF United F - Urawa F 1:2
07:00Omiya Ardija F - Nojima Stella F 1:0
09:00Inac Kobe Leonesa F - Parceiro Nagano F 3:0
JAPONIA: Nadeshiko League Women
05:30Orca Kamogawa F - Miyazaki F 0:406:00Kunoichi F - Gunma F 6:1
06:00NGU Nagoya F - FC Takatsuki Speranza F 2:0
KENYA: Super League
14:00Darajani Gogo - Mulembe United 1:114:00Kisumu All-Stars - Gusii 1:0
14:00Migori - Vihiga 0:0
14:00Mombasa Stars - Kajiado 4:0
14:00Silibwet - Mombasa Elite 2:0
LESOTHO: Premier League
15:00CCX - Liphakoe 0:115:00Lifofane - Naughty Boys 2:1
15:00Lioli - Likila 1:0
15:00LMPS - ACE Maseru 4:1
15:00Machokha - Manonyane 1:1
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
14:15Tripoli - Al Ahli Nabatiya 1:2LIBERIA: LFA First Division
18:00Heaven Eleven - Paynesville 3:118:00Mighty Barrolle - LISCR FC 0:1
18:00Nimba Kwado - Global Pharma 0:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Algeria U20 - Tunisia U20 2:323:00Mauritania U20 - Egipt U20 1:2
00:00Republica Dominicană - Aruba 2:0
00:30Paraguay U23 - Republica Dominicană U23 2:0
11:00Rusia U16 - Burkina Faso U17 3:1
12:00AnulatFinlanda U18 - Georgia U18 -:-
12:00Italia U18 - Austria U18 2:0
13:00SUA U19 - Anglia U19 3:2
13:45Croaţia U18 - Finlanda U18 2:2
14:00Etiopia - Lesotho 2:1
14:30Alanyaspor - Curacao 2:2
15:00Cipru U18 - Polonia U18 0:0
15:00Malawi U20 - Kenya U20 3:1
16:30Elveţia U18 - Arabia Saudită U18 2:0
17:00Georgia U18 - Danemarca U18 1:1
17:00Norvegia U18 - România U18 2:2
20:00Suriname - Martinica 1:1
21:45San Marino - Santa Kitts și Nevis 0:0
22:00Italia - Ecuador 2:0
23:00Portugalia U18 - Maroc U18 2:1
00:00Guatemala - Venezuela 0:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi
15:00AFC Eskilstuna (Swe) - FBK Karlstad (Swe) 3:015:00Åsane (Nor) - Hodd (Nor) 2:0
15:00Kristiansund (Nor) - Aalesund (Nor) 1:1
15:00Moss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) 1:2
15:00Traeff (Nor) - Volda TI (Nor) 3:0
15:30Shkendija (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) 1:1
16:00Kongsvinger (Nor) - Mjondalen (Nor) 1:0
17:00Haugesund (Nor) - Egersund (Nor) 0:1
17:00Odd (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:2
18:00Viking (Nor) - Rosenborg (Nor) 5:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
15:00KTP F (Fin) - EBK F (Fin) 2:1MACAU: Elite League
09:00Gala - Benfica 1:2MALI: Premiere Division
18:15Black Stars - Bakaridjan 0:218:15Bougouba - Koro 0:0
18:15US Bougouni - Stade Malien 0:0
18:15USFAS Bamako - Djoliba 0:2
MAROC: Coupe du Trone
00:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:100:00Taza - Union Touarga 0:2
00:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:1
MAURITIUS: Super League
13:00Entente Boulet - Chebel Citizens 2:413:30Savanne - Port Louis 1:5
MEXIC: Liga MX - Clasura
03:00Juarez - Puebla 4:3MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
23:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:401:00Zacatecas Mineros - Dorados 3:1
03:05Correcaminos - Venados 2:1
05:05Tlaxcala - Leones Negros 0:4
20:00Atlante - Atl. Morelia 0:0
MEXIC: Liga Premier Serie A
00:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:200:00Pioneros - Escorpiones 0:1
01:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
01:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
03:00Irapuato - Aguacateros de Periban 3:2pen
05:00Los Cabos - Colima FC 3:2
20:00UA Zacatecas - Coras 3:0
00:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:0
00:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEXIC: Liga Premier Serie B
00:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:000:00Uruapan - Dongu 5:0
02:00Ayense - Huracanes Izcalli 3:0
19:00Caja Oblatos - Pachuca 2 1:0
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
01:00Toluca F - Leon F 0:003:00Atlas F - Monterrey F 0:1
03:00Mazatlan FC F - Queretaro F 2:2
05:06Tigres F - Guadalajara F 1:0
23:45Club America F - Atl. San Luis F 2:1
MUNTENEGRU: Druga Liga
16:00Berane - Igalo 0:016:00AmânatFK Podgorica - Kom Podgorica -:-
16:00Grbalj - Lovcen 1:0
16:00Internacional - Iskra 1:0
16:00Otrant - Bokelj 0:0
NIGERIA: NPFL
17:00Heartland - Enugu 1:217:00Katsina Utd - Abia Warriors 2:1
17:00Kwara - Enyimba 2:1
17:00Lobi Stars - Bayelsa United 1:1
17:00Plateau - Akwa United 1:2
17:00AmânatSunshine Stars - Rivers United -:-
18:30Remo Stars - Bendel 2:0
NIGERIA: NNL
16:00Ekiti United - Vandrezzer 2:016:00Inter Lagos - Tradesafe 2:0
16:00Nigeria Airforce FC - Yobe Stars 3:1
16:00One Rocket - Warri Wolves 0:0
NORVEGIA: Division 1 Women
14:00Avaldsnes F - Bodo/Glimt F 0:116:30Tromsø F - Honefoss F 1:2
OLANDA: Derde Divisie
15:00Baronie - HV & CV Quick 0:415:00Gemert - Meerssen 3:3
15:30Groene Ster - UNA 3:1
15:30TEC - AWC 3:0
OLANDA: Eredivisie - Feminin
15:30PSV F - Feyenoord F 1:117:45Excelsior F - Utrecht F 1:4
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Tauro - Independiente 1:001:15Herrera - Arabe Unido 3:0
03:30Miguelito - Deportivo Universitario 1:1
23:00Potros del Este - Veraguas 2:1
PERU: Liga Women
17:30Cesar Vallejo F - UNSAAC F 4:122:00Defensores F - Sporting Cristal F 0:1
22:00Dep. Municipal F - A. Lima F 0:4
POLONIA: Division 2
13:00Hutnik Krakow - S. Wola 1:120:10Polonia B. - Wisla Pulawy 2:2
POLONIA: III Liga - Group II
13:00Vineta W. - Swinoujscie 1:0POLONIA: III Liga - Group III
13:00Gornik Z. II - Warta Gorzow 1:0POLONIA: III Liga - Group IV
15:00Siarka Tarnobrzeg - Wislanie Jaskowice 2:115:00Swidniczanka Swidnik - Garbarnia 1:1
POLONIA: Ekstraliga Women
14:00Stomilanki Olsztyn F - UKS SMS Lodz F 0:4PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group A
17:00Camacha - Vilar de Perdizes 0:117:00CD Portosantense - Dumiense 1:2
17:00Maritimo B - Mirandela 4:0
18:00Brito - Os Sandinenses 0:0
18:00CDC Montalegre - SC Vila Real 0:0
18:00Limianos - Pevidem 0:0
18:00Tirsense - Ribeirao 3:0
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group B
18:00Amarante - Salgueiros 2:218:00Florgrade - Guimaraes B 1:1
18:00Gondomar - S. Joao Ver 2:0
18:00Paredes - AD Marco 09 0:2
18:00Rebordosa - Oliveira do Douro 2:0
18:00Valadares Gaia - ACDR Lamelas 2:1
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group C
14:00SC Lusitania - Mortagua 2:318:00CD Rabo Peixe - Alverca B 1:1
18:00Fontinhas - Tomar 2:0
18:00Gouveia - Peniche 1:3
18:00SB Castelo Branco - Sertanense 1:1
18:00Uniao de Coimbra - Santarem 1:0
18:00Vitoria Sernache - Marinhense 0:2
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group D
18:00Imortal - Vasco da Gama 1:218:00Louletano - Oriental 4:1
18:00Lusitano GC - O Elvas CAD 1:1
18:00Moncarapachense - FC Barreirense 1:1
18:00Real SC - Juv. Evora 0:2
18:00Serpa - Sintrense 2:2
20:00Setubal - Fabril do Barreiro 1:1
PORTUGALIA: Liga BPI Women
13:00Maritimo F - Damaiense F 1:416:00Ouriense F - Torreense F 2:3
17:00Albergaria/Durit F - Vilaverdense F 2:0
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Dukla Praga B - Bohemians 1905 B 3:011:30Plzen B - Taborsko akademie 3:3
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy 2:012:00Teplice B - Kolin 2:1
16:00Brozany - Prepere 2:0
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Karvina B - Frydlant n. O. 2:111:15Unicov - Trinec 0:0
11:30Zlin B - Znojmo 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Division A
01:00AmânatDomazlice B - Doubravka -:-16:00Jindrichuv Hradec - Rokycany 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Division B
16:00Louny - Admira Prague B 2:0REPUBLICA CEHĂ: Division C
16:00Benatky - Hlinsko 4:116:00Caslav - Usti nad Orlici 0:3
16:00Trutnov - Novy Bydzov 1:0
16:00Turnov - Kosmonosy 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Brno B - Sperice 2:011:15Velke Mezirici - Tasovice 1:1
16:00Humpolec - Havlickuv Brod 1:2
16:00Lanzhot - Lisen B 2:0
16:00Stara Rise - Zdirec n. D. 1:3
16:00Zdar na Sazavou - Pelhrimov 4:2
REPUBLICA CEHĂ: Division E
16:00FK Kozlovice - Prerov 5:116:00HFK Olomouc - Kostelec na Hane 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Havirov - Opava B 1:116:00Bilovec - Vratimov 1:4
16:00Bohumin - Bruntal 4:1
16:00Frenstat p. R. - Bridlicna 1:0
16:00Krnov - Valasske Mezirici 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
16:00Malse Roudne - Jankov 8:016:00TJ Osek - Mirovice 3:3
16:00Trebetice - Olesnik 1:3
17:00Trebon - Hluboka nad Vltavou 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
16:00Rajhradice - Sparta Brno 1:2REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Union Nove Sedlo 3:116:00Ostrov B - Lomnice 5:2
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
13:00Rychnov n. Kneznou - Horice 3:014:00Police nad Metuji - Trebes 7:1
16:00Cerveny Kostelec - Dvur Kralove 0:1
16:00Solnice - Jaromer 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
16:00Koberice - Stonava 0:216:00Kravare - Orlova 2:0
16:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne 1:4
16:00Pusta Polom - Dolni Benesov 4:1
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
16:00Bohunovice - Medlov 0:316:00Konice - Litovel 1:1
16:00SK Lipova - Zabreh 1:1
16:30Velke Losiny - Urcice 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
16:00Moravany - Lanskroun 2:116:00SK Pardubicky - Svitavy 1:4
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
16:00Holysov - Myto 3:516:00Sokol Radnice - Sokol Lhota 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
16:00Sedlcany - SK Chlumec 2:1REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
16:00Kadan - Zatec 3:0REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
15:00Velke Mezirici B - Zdar na Sazavou B 1:116:00Chotebor - Nove Mesto na Morave B 2:0
16:00Nova Ves - Pacov 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
16:00Borsice - Francova Lhota 3:116:00Stitna nad Vlari - Napajedla 2:2
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women
12:00Lok. Brno F - Slavia Praga F 0:11RÉUNION: Regionale 1
13:30Saint-Louisienne - Tamponnaise 1:014:00Jeanne d'Arc - St. Louis 0:1
14:00JS Gauloise - Saint-Pierroise 0:3
14:00Ravine Blanche - Sainte Rose 1:0
14:00Saint-Denis - Saint-Pauloise 2:1
14:00Sainte-Suzanne - Piton 3:2
14:00Trois Bassins - Excelsior 0:7
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
13:00Farul Constanța F - Politehnica Timișoara F 3:015:00Ol. Cluj F - Csikszereda M. Ciuc F 5:0
RUSIA: FNL
15:00AmânatVolgar-Astrakhan - Neftekhimik -:-SCOŢIA: Lowland League
17:00Broomhill - East Kilbride 1:6SCOŢIA: Cupa Challenge
18:15TNS - Airdrieonians 1:2SCOŢIA: SWPL Cup Women
15:30Rangers F - Partick Thistle F 4:1SERBIA: Prva Liga
16:00Mladost GAT - RFK Novi Sad 0:118:00Kolubara - Tekstilac Odzaci 1:1
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30Padinska Skela - BASK 1:1SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
11:00Kabel Novi Sad - Omladinac NB 1:112:00Dinamo Pancevo - Becej 2:0
16:00Podunavac Belegis - Jedinstvo SP 2:2
16:00Tisa Adorjan - Zeleznicar Indjija 1:3
SERBIA: Srpska Liga - East
16:00Radnicki Pirot - Buducnost Popovac 6:116:00AbandonTimocanin - Radnicki Svilajnac 2:1
16:00Zitoradja - Djerdap 1:1
SERBIA: Srpska Liga - West
12:00Polet Ljubic - Buducnost Krusik 2:115:30Mihajlovac - Loznica 0:3
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Diamond Stars 2:118:15AmânatEast End Lions - Wilberforce Strikers -:-
18:15AmânatKahunla - Bai Bureh Warriors -:-
18:15AmânatKallon - Bo Rangers -:-
18:15AmânatPorts Authority - Diamond Stars -:-
18:30Wusum Stars - East End Lions 0:2
SLOVACIA: 2. liga
11:30Malzenice - Trebisov 3:111:30Petrzalka - Puchov 4:2
12:00L. Mikulas - S. Bratislava B 3:1
15:30D. Kubin - Povazska Bystrica 1:1
SLOVACIA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Filakovo 2:416:001.FK Svidnik - Spisske Podhradie 1:3
16:00R. Sobota - Lubovna 0:1
16:00Snina - Oravske Vesele 4:2
16:00Stropkov - MSK Lucenec 1:3
SLOVACIA: 3. Liga - West
16:00Belusa - Dubnica 3:116:00Podkonice - Sala 0:0
16:00Sered - Galanta 0:1
16:00Velke Ludince - Zvolen 3:1
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
16:00D. Luzna - Slovan Most 0:216:00Ivanka pri Dunaji - Inter Bratislava 0:1
16:00Nova Dedinka - Rovinka 0:1
16:00Rusovce - Tomasov 0:3
16:00Vrakuna Bratislava - Rohoznik 0:0
SLOVACIA: 4. liga - Central
11:30Besenova - Slavia Staskov 1:116:00Krasno - Kovacova 3:1
16:00Lip. Stiavnica - K. Nove Mesto 0:1
16:00Medzibrod - SK Javornik Makov 3:0
16:00Sokol Zubrohlava - Banik Stranavy 1:0
SLOVACIA: 4. liga - East
16:00Gerlachov - Medzilaborce 4:116:00Lok. Kosice - Kezmarok 5:0
16:00Pavlovce n. Uhom - Sokol Lubotice 1:2
16:00Raslavice - Sabinov 0:0
16:00Velky Saris - Mladost Kalsa 1:0
SLOVACIA: 4. liga - West
16:00Blava Jaslovske Bohunice - Levice 5:216:00Boleraz - FKM Nove Zamky 0:1
16:00Gabcikovo - Hurbanovo 3:0
16:00Gbely - Trstice 2:0
16:00Pata - Trebatice 3:0
16:00Stankovce - Crystal 1:1
16:00Z. Moravce-Vrable B - Imel 2:0
SLOVENIA: 2. SNL
16:00Fuzinar - Dravinja 1:216:00Primorje - Jadran Dekani 4:1
SLOVENIA: 3. SNL - East
16:00Smartno - Podvinci 2:0SLOVENIA: 3. SNL - West
16:00Brda - NK Jesenice 0:516:00Fama Vipava - Sencur 5:0
SLOVENIA: 1. SZNL Women
12:00Cerklje F - Olimpija F 0:312:00Drava F - Krim F 1:0
12:00ZNK Ljubljana F - Primorje F 2:1
16:30Radomlje F - Mura F 0:1
SPANIA: LaLiga2
15:00Amorebieta - Gijon 3:117:15Huesca - Burgos CF 3:0
17:15Valladolid - Eibar 3:1
19:30Levante - Elche 3:2
19:30Mirandes - Zaragoza 0:0
22:00Racing Santander - Eldense 2:1
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:30Barcelona B - Cornella 1:019:00Tarazona - Ponferradina 2:0
20:00Lugo - Sestao 4:3
21:00Gimnastic - Unionistas 0:1
21:00Osasuna B - Cultural Leonesa 0:0
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
13:00Alcoyano - Baleares 1:113:00CF Intercity - Antequera 2:1
13:00Granada B - Atl. Madrid B 1:0
13:00Huelva - Merida AD 3:0
13:00Linares - Melilla 0:0
13:00UD Ibiza - Ceuta 1:2
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Cayon - Compostela 4:013:00R. Oviedo B - Rayo Cantabria 2:2
18:00Pontevedra - Marino de Luanco 2:1
18:00Torrelavega - Racing Club Villalbes 2:1
19:00Real Aviles - Zamora 0:1
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
13:00Zaragoza B - Alaves B 2:118:00Calahorra - UD Logrones 0:1
18:00Mutilvera - Valle Egues 1:0
18:00Naxara - Gernika 2:1
18:00Tudelano - Brea 2:0
19:00Barakaldo - Ath. Bilbao B 1:2
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
13:00CE Europa - Alzira 0:013:00Formentera - Espanyol B 1:1
13:00Penya Indep. - Manresa 1:0
13:00Torrent - Lleida 2:0
18:00Cerdanyola - Saguntino 1:0
18:00Sant Andreu - Badalona Futur 1:1
19:00La Nucia - Valencia B 0:6
20:00Hercules - Terrassa 1:1
SPANIA: Segunda RFEF - Group 4
12:30La Union - Marbella 1:013:00Cartagena B - Yeclano 1:2
13:00San Roque - Racing Cartagena MM 2:1
13:00UCAM Murcia - CD Estepona 1:0
13:00Velez - Cadiz B 0:3
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
12:00Guadalajara - Atl. Paso 3:112:30Getafe B - Villanovense 4:1
13:00Union Adarve - Illescas 2:0
13:00Ursaria - Montijo 4:1
13:30Mensajero - Navalcarnero 0:1
14:00San Fernando - Llerenense 0:2
18:00CF Talavera - Gimnastica Segoviana 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Somozas - Barbadas-Bentraces 0:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Condal - Llanera 0:313:00Lenense - Union Club Ceares 0:1
13:00Real Titanico - Luarca 1:3
18:00Tuilla - Lealtad 2:1
18:15CD Colunga - Aviles Stadium 3:1
18:30Basico Urraca - Gijon Industrial 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00UD Samano - Naval Reinosa 0:118:00Vimenor - Torina 3:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
12:45Grama - FC L'escala 1:213:00Castelldefels - Reus FCR 0:0
13:00L'Hospitalet - Rapitenca 1:2
13:00Mollerussa - Prat 1:0
13:00San Cristobal CP - Girona B 1:2
13:30Pobla Mafumet - Vilafranca 1:1
17:30Peralada - Montanesa 2:0
18:00Olot - Vilassar de Mar 1:0
18:30Badalona - UE Tona 3:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Castellon B - Patacona 1:418:00Acero - Castellonense 1:0
18:00Ontinyent 1931 - Levante B 1:0
18:00Soneja - Jove 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:30AD Torrejon - Paracuellos Antamira 1:312:30Alcorcon B - Pozuelo de Alarcon 2:0
12:30Collado Villalba - Trival Valderas 1:1
12:30Parla - Canillas 0:0
13:00Real Madrid C - CD Mostoles 2:0
13:00RSD Alcala - Tres Cantos 1:2
17:30Galapagar - Colonia M. 0:1
17:30Leganes B - Villanueva 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
13:00Ponferradina B - La Virgen 3:018:00Palencia CF - Bembibre 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Almeria B - Huetor Tajar 3:113:00CP Almeria - Arenas Armilla 0:0
13:00Torre del Mar - Huetor Vega 1:0
18:00AmânatEjido - Malaga B -:-
20:00Torredonjimeno - Rincon 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Coria C.F. - Ciudad de Lucena 1:113:00Xerez D.F.C. - Atletico Espeleno 3:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Portmany - Inter Manacor 1:118:00Alaior - Mercadal 0:0
18:00Soller - Llosetense 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Tenerife B - Panaderia 4:214:00AmânatGran Tarajal - CD Buzanada -:-
14:00AmânatLanzarote - Las Palmas B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
12:45Molinense - Real Murcia B 3:113:00Alcantarilla - Montecasillas 2:1
13:00CD Algar - Deportiva Minera 1:4
17:00UCAM Murcia B - Balsicas Atletico 1:1
19:00Caravaca - CAP Ciudad de Murcia 1:0
19:30Bullense - Pulpileno 0:3
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
13:30CD Calamonte - Moralo 3:114:00Azuaga - Don Benito 2:2
14:00Pueblonuevo - Montehermoso 1:1
18:00Don Alvaro - Castuera 0:1
18:00Jaraiz - Jerez CF 2:0
18:00Villafranca - Fuente de Cantos 1:1
18:30CD Coria - Arroyo 0:0
18:30RCP Valverdeno - Diocesano 2:3
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
13:00Racing Rioja - Pena Balsamaiso 2:013:00Vianes - CDFC Calzada 0:2
17:30Anguiano - Casalarreina 2:1
18:00Arnedo - Berceo 1:0
18:00CCD Alberite - Comillas 2:1
18:00Haro Deportivo - Calahorra B 1:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:30Binefar - Borja 0:118:00CF Illueca - Belchite 97 1:2
18:00Ejea - Caspe 3:1
18:00Utrillas - Fraga 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Albacete B - Marchamalo 1:118:00Quintanar del Rey - Villacanas 2:0
18:30Tomelloso - Villarrubia 0:3
SPANIA: Liga F Women
13:00Eibar F - Atletico Madrid F 1:115:00Las Planas F - Villarreal F 1:1
17:00Madrid C. F - Huelva F 2:1
19:00Real Madrid F - Barcelona F 0:3
SPANIA: Primera Federacion Women
18:00DUX Logrono F - CE Europa F 1:019:15Athletic Bilbao B F - Alhama F 0:0
SUA: MLS
01:30Charlotte - Columbus Crew 2:001:30Cincinnati - New York City 1:0
01:30Orlando City - Austin FC 2:0
01:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:0
01:30Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake 1:2
02:30Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 2:3
02:30St. Louis City - DC United 2:2
03:30Colorado Rapids - Houston Dynamo 0:1
04:30Los Angeles FC - Nashville SC 5:0
04:30Portland Timbers - Philadelphia Union 1:3
04:30San Jose Earthquakes - Seattle Sounders 3:2
SUA: USL Championship
01:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:101:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
01:30Charleston - New Mexico 4:0
02:00Las Vegas Lights - El Paso 1:0
02:30San Antonio - Colorado Springs 2:0
04:00Orange County SC - Miami FC 2:2
04:00Phoenix Rising - Oakland Roots 1:0
00:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2
SUA: MLS Next Pro
21:00Atlanta United 2 - Carolina Core 4:021:00Crown Legacy - Columbus Crew 2 4:3pen
21:00Philadelphia II - New England Revolution II 2:1
22:00Los Angeles FC II - Houston Dynamo 2 3:2
23:00New York Red Bulls 2 - Inter Miami II 4:3pen
23:00Sporting Kansas City II - Ventura County 1:3
SUA: USL League One
00:00Richmond Kickers - Tormenta 1:300:30One Knoxville - Lexington 2:0
01:00Greenville - Forward Madison 0:0
03:00Spokane Velocity - Northern Colorado 1:0
SUA: NISA
23:00AmânatGeorgia Lions - Capo -:-23:00AmânatMaryland Bobcats - Arizona Monsoon -:-
SUA: NWSL Women
01:30Washington F - Bay FC F 2:102:30Houston Dash F - Racing Louisville F 0:0
04:00San Diego Wave F - Kansas City Current F 1:2
SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin
15:00Pitea F - IF Brommapojkarna F 3:015:00Uppsala F - Umeå IK F 0:2
16:00Djurgarden F - AIK F 2:2
16:00Hammarby F - Örebro F 5:2
17:00Hacken F - Kristianstad F 7:2
17:00Vaxjo DFF F - Lidkoping F 6:1
TAILANDA: Thai League 2
12:30Kasetsart - Lampang 1:613:00Suphanburi - Rayong FC 3:2
13:30Chanthaburi - Krabi 2:0
14:00Nakhon Ratchasima FC - Phrae 5:0
TURCIA: 2. Lig White Group
13:00Adiyaman FK - Serik Bld. 1:213:00Ankaraspor - Diyarbekirspor 1:0
13:00Bucaspor 1928 - Kirsehir SK 4:1
13:00Karacabey Bld. - Vanspor FK 2:2
TURCIA: 2. Lig Red Group
13:00Aksaray Bld. - Igdir FK 1:113:00Amedspor - 24 Erzincanspor 4:1
13:00Belediye Derince - Fethiyespor 4:1
13:00Duzcespor - Soma Spor 0:2
13:00Iskenderunspor - Kastamonuspor 0:3
13:00Isparta 32 Spor - Arnavutkoy Bl. 0:1
13:00Karaman - Etimesgut 2:1
13:00Sariyer - Menemenspor 2:4
13:00Usakspor - Inegolspor 0:1
TURCIA: 3. Lig Group 1
13:00Aliaga - Tarsus 10:113:00Edirnespor - Kucukcekmece 2:0
13:00Gumushanespor - Mardin BB 2:3
13:00Karabuk Idmanyurdu - Talasgucu 1:0
13:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Arguvan 5:0
TURCIA: 3. Lig Group 2
13:00Batman Petrolspor - Hacettepe 1945 1:013:00Elazigspor - Kelkit 2:1
13:00Ergene Velimese - Bulvarspor 0:0
13:00Pazarspor - Eynesil 4:1
13:00Silifke - Efeler 09 1:3
13:00Turgutluspor - Sapanca Genclikspor 3:1
TURCIA: 3. Lig Group 3
13:001922 Konyaspor - Bayburt 4:013:00Agri 1970 - Fatsa Bld. 1:1
13:00Darica Genclerbirligi - Tepecik 1:2
13:00Kusadasispor - Bornova 1877 4:1
13:00Kutahyaspor - Osmaniyespor 1:0
TURCIA: 3. Lig Group 4
13:00Adana - Tokat 2:113:00Cankaya FK - Balikesirspor 0:0
13:00Kestel - 23 Elazig FK 4:1
13:00Orduspor 1967 - Nevsehir 4:3
13:00Sebat Genclikspor - Bergama FK 0:1
13:00Siirt Ozel - Catalca 2:1
13:00Sultanbeyli - Bursa 3:0
TURCIA: Super Lig Women
10:30Hakkarigucu Spor F - Beylerbeyi F 2:111:001207 Antalyaspor F - ALG Spor F 0:1
11:00Adana Idmanyurduspor F - Besiktas F 0:7
11:00Atasehir F - Amed SK F 0:2
11:00Karadeniz Eregli F - Karagumruk F 1:2
11:00Trabzonspor F - Gaziantep F 1:2
13:00Fenerbahce F - Galatasaray F 2:1
ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă campionat
16:00Aberystwyth F - Cardiff City F 0:216:00Wrexham F - Swansea F 2:3
ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă retrogradare
16:00Pontypridd F - Barry F 2:116:00TNS F - Cardiff Met. F 3:1
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
13:15Ahrobiznes Volochysk - Viktoria 0:0UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00Kremin - Metalist Kharkiv 0:012:30Dinaz Vyshgorod - Bukovyna 0:2
UCRAINA: Druha Liga
12:15Real Pharma - UCSA 1:113:00Druzhba Myrivka - Lokomotyv Kyiv 3:1
13:30Skala 1911 - Nyva Vinnytsya 0:0
UCRAINA: U19 League
12:00Kryvbas 2020 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:0UGANDA: Big League
15:00Kataka - Onduparaka 2:115:00Kigezi HomeBoyz - Kiyinda Boys 1:0
15:00Lugazi - Calvary 1:0
15:00Young Elephant - Kyetume 0:0
UNGARIA: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Tiszaujvaros 4:212:00DVTK II - Ujpest II 1:2
15:00Cigand SE - SBTC 1:0
15:00Eger SE - Karcagi 1:1
15:00Gyongyosi - Debreceni EAC 0:1
15:00Putnok VSE - Hatvan 0:1
15:00Senyo Carnifex - Kisvarda II 1:3
15:00Tiszafuredi - REAC 3:2
UNGARIA: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Tatabanya 3:312:00Győr II - Komaromi VSE 0:1
12:00Puskas Academy II - Csornai 2:0
12:00Zalaegerszegi II - SC Sopron 1:0
15:00Balatonfuredi - VLS Veszprem 0:1
15:00Bicskei - Dorogi 2:3
15:00Budaorsi - Kelen 2:1
15:00III. Keruleti TVE - Haladas Zanati 3:2
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Szeged II - Kecskemeti II 0:112:00Vasas II - Penzugyor 4:2
15:00Bekescsaba - Fuzesgyarmati SK 8:2
15:00Elore - Honved II 2:1
15:00ESMTK Budapest - Martfui 2:2
15:00Hodmezovasarhely FC - Cegledi 2:1
15:00Korosladany MSK - Monori 0:1
15:00Szolnoki - FC Dabas 4:2
UNGARIA: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - MTK II 0:015:00Dunaujvaros PASE - Ferencvaros II 0:0
15:00Erdi - Nagykanizsa 0:1
15:00Ivancsa - Majosi 4:1
15:00Kaposvar - Paks II 1:3
15:00Mohacsi - Szekszardi 1:1
15:00PTE-PEAC - Gardony Varosi 2:2
15:00Szentlorinc - Dunafoldvar 3:1
UNGARIA: NB I Women
16:00Astra Hungary F - Győr F 1:2URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Nacional - Progreso 0:002:00Maldonado - Defensor Sp. 1:0
15:00Cerro CA - Cerro Largo 1:1
21:00Danubio - Wanderers 0:2
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
23:00Montevideo City - Cooper 2:121:00Atenas - Plaza Colonia 1:1
23:30Albion - Juventud 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Carabobo - Estudiantes M. 1:021:00La Guaira - Zamora 2:1
23:45Monagas - Caracas 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bikita Minerals - Yadah 1:1Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.