REFRESH

Fotbal » 16.05.2022 » Rez. finale

ANGLIA: Premier League

22:00Newcastle - Arsenal 2:0

ITALIA: Serie A

19:30Sampdoria - Fiorentina 4:1
21:45Juventus - Lazio 2:2

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă retrogradare

20:30Academica Clinceni - FC Botoșani 0:4
20:30CS Mioveni - Rapid București 3:2
20:30U Craiova 1948 - Sepsi Sf. Gheorghe 0:5

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Caribbean Club Championship

00:00Violette (Hai) - Cavalier (Jam) 3:2
03:00Arcahaie (Hai) - Waterhouse (Jam) 0:2

ANGLIA: Championship - Play-off

21:45Huddersfield - Luton 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Ind. Rivadavia - Atl. Rafaela 1:0
23:10CA Mitre - Chacarita Juniors 0:3
01:10Gimnasia Jujuy - Belgrano 1:0
21:00Nueva Chicago - Atletico Atlanta 1:0

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00Central Norte - Antoniana 1:0
00:00Sportivo Estudiantes - Cipolletti 3:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

00:00Ituzaingo - Los Andes 2:2

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30CSR Espanol - Deportivo Muniz 0:0

ARGENTINA: Primera A Women

17:00Comunicaciones F - Rosario Central F 2:7
21:00Villa San Carlos F - El Porvenir F 0:1

ARMENIA: VBET Premier League

15:00Noah - Noravank 3:3

ARMENIA: First League

14:00BKMA 2 - Pyunik 2 5:2
14:00Shirak - Alashkert 2 7:0

ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor

01:00Dakota - La Fama 1:0
03:00Racing Club Aruba - Britannia 3:1

ASIA: Southeast Asian Games

12:00Malaezia U23 - Cambodgia U23 2:2
15:00Laos U23 - Thailanda U23 0:1

BAHRAIN: Premier League - Retrogradare

19:00Al-Budaiya - Al-Hidd 1:2
19:00Sitra - Malkia 1:0

BANGLADESH: Premier League

12:00AmânatSwadhinata - Abahani Limited -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slutsk 2 - Dnepr Mogilev 2 1:2
15:00Isloch 2 - Slavia Mozyr 2 2:0
15:00Neman 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 2:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

20:21Zeljeznicar - Radnik Bijeljina 1:1

BRAZILIA: Serie A

23:30Coritiba - America MG 1:0
00:00Avai - Juventude 1:2
00:00Botafogo RJ - Fortaleza 3:1
01:00Goias - Santos 1:0

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Remo - Mirassol 3:1
00:00Volta Redonda - Brasil de Pelotas 3:1
01:00EC Sao Jose - Paysandu 2:0

BRAZILIA: Serie D

23:00Amazonas - Sao Raimundo AM 2:2
23:00Icasa-CE - Sousa 2:2
23:00Portuguesa RJ - Nova Iguacu 1:1
00:00Humaita - Sao Raimundo RR 2:1
00:30Retro - Afogados da Ingazeira 1:1

BRAZILIA: Brasileiro Women

21:00Esmac F - Real Brasilia F 0:3
22:00Gremio F - Ferroviaria F 3:0
23:30Internacional F - Cruzeiro F 1:1

BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare

17:30Botev Vratsa - Tsarsko Selo 0:0
20:00Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad 1:0

BULGARIA: Vtora liga

18:00CSKA 1948 Sofia II - Botev II 0:0

CANADA: Canadian Premier League

00:00Valour - York Utd 1:0

CHILE: Primera División

00:30Huachipato - Nublense 1:3

CHILE: Primera B

22:30S. Morning - Melipilla 1:1

CIPRU: First Division - Grupă retrogradare

19:00AEL Limassol - Doxa 3:1
19:00Ol. Nicosia - Achnas 1:1

COLUMBIA: Primera A - Apertura

03:00America De Cali - U. Magdalena 1:0

COLUMBIA: Liga Women - Play-off

23:00Llaneros F - Santa Fe F 0:6
01:00Junior F - America de Cali F 2:4

COSTA RICA: Primera División - Clasura

00:00ADR Jicaral - Cartagines 4:3
00:00Guadalupe - Guanacasteca 0:0
00:00San Carlos - Sporting San Jose 2:1
00:00Zeledon - Herediano 2:3
02:15Santos DG - Alajuelense 2:0
20:00Grecia - Saprissa 2:3

CROAŢIA: 2. HNL

18:30Osijek 2 - Kustosija 0:1

CUBA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa 7:0

CURAÇAO: Promé Divishon

00:30Jong Colombia - CSD Barber 4:1
03:00Centro Dominguito - Willemstad 2:0

DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat

20:00Silkeborg - Midtjylland 1:4

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

23:30Orense - Emelec 2:0
02:00Barcelona SC - Dep. Cuenca 1:1

EGIPT: Premier League

19:30Ghazl El Mahallah - Eastern Company 1:0
22:00Smouha - Al Masry 2:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

00:00Platense Municipal - FAS 2:1
00:15Alianza FC - Luis Angel Firpo 2:1

ESTONIA: Esiliiga

19:00Elva - Viimsi JK 1:0

ETIOPIA: Premier League

10:00Hadiya Hossana - Ethiopia Bunna 1:0
16:00Jimma Aba Jifar - St. George 0:1

EUROPA: Campionatul European U17

17:30Franţa U17 - Polonia U17 6:1
17:30Italia U17 - Germania U17 2:3
20:00Bulgaria U17 - Olanda U17 1:3
20:00Israel U17 - Luxemburg U17 3:0

EUROPA: Campionatul European U19 - Feminin - Calificări - Round 2 - League A

19:00Bulgaria U19 F - Ucraina U19 F 0:0
19:00Norvegia U19 F - Austria U19 F 1:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

19:00PPJ - Kiffen 2:2

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Din. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Merani Martvili - Merani Tbilisi 4:2
16:00Zugdidi - Shevardeni Tbilisi 0:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri

02:00Olimpia - Motagua 0:1

IRAN: Division 1

18:00Astara - Esteghlal Khuzestan 2:0
18:00Esteghlal Molasani - Machine Sazi 6:1
18:00Kheybar Khorramabad - Rayka Babol 2:0
18:00Khooshe Talaee - Arman Gohar 1:1
18:00Mes Kerman - Vista Toorbin 1:0
18:00Mes Shahr Babak - Shahrdari Hamedan 1:0
18:00Pars Janoobi Jam - Qashqai Shiraz 3:1
18:00Saipa - Shahin Bushehr 0:0
18:00Shams Azar Qazvin - Malavan 0:0

IRLANDA: Divizia 1

21:45Treaty United - Longford 0:0

ISLANDA: Besta-deild karla

22:15KR Reykjavik - Keflavik 1:0
22:15Leiknir - Fram 1:2
22:15Vikingur Reykjavik - Breidablik 0:3

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat

20:30M. Tel Aviv - H. Beer Sheva 1:1
20:30Netanya - H. Tel Aviv 0:0
20:30AmânatSakhnin - M. Haifa -:-

JAMAICA: Premier League

23:00Arnett Gardens - Dunbeholden 1:0
01:15Harbour View - Humble Lions 0:0

KYRGYZSTAN: Premier Liga

14:30Kara Balta - Talant 1:1

LIBIA: Premier League

17:30AmânatAl-Khmes - Al Ahly Tripoli -:-
17:30AmânatAl Shat - Mahalla Tripoli -:-

LITUANIA: I Lyga

18:00Zalgiris 2 - Siauliai 2 1:2
19:00Banga 2 - FK Panevezys 2 3:2

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:30Iran U16 - Kyrgyzstan U16 2:0

MALI: Premiere Division

19:00CS Duguwolofila - Onze Createurs 0:1
19:00LC Bamako - Bougouba 1:0
19:00USC Kita - CO Bamako 1:1
20:00Yeelen - USFAS Bamako 3:0
22:00Foot Elite - Bakaridjan 2:1

MAROC: Botola Pro

20:15Difaa El Jadidi - Tanger 2:2
22:30Agadir - Safi 2:2

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

02:00Atlas - Guadalajara 1:1
04:05Tigres - Cruz Azul 0:1

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

00:30Mazorqueros - Alacranes 2:4

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători

04:00Ferretti - Diriangen 0:2

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri

01:00Ferretti U20 - Esteli U20 0:4

NIGERIA: NNL

18:00FWC Champions - Mighty Jets 0:1
18:00Ikorodu City - Campos 1:1
18:00Ottasolo - Go Round 1:0

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Aalesund - Molde 0:2
19:00Bodo/Glimt - Tromsø 1:1
19:00Kristiansund - Strömsgodset 0:3
19:00Lilleström - Sarpsborg 08 1:0
19:00Odd - Haugesund 0:4
19:00Rosenborg - Sandefjord 3:0
19:00Viking - Jerv 3:0
21:00Vålerenga - Ham-Kam 1:1

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Brann - Sandnes 3:0
19:00Fredrikstad - Skeid 2:0
19:00Stabaek - Grorud 1:1

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

19:00Moss - Orn 1:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

19:00Floro - Forde 2:0
19:00Kongsvinger 2 - Raufoss 2 2:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

19:00Follo - Start 2 3:2
19:30Mandalskameratene - Vindbjart 2:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

17:00Mjondalen 2 - Strømsgodset 2 1:2

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

02:30Tauro - Miguelito 1:2

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Ameliano - Libertad 1:3
02:15Tacuary - Olimpia Asuncion 1:4

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Martin Ledesma - Atyra 1:0

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Carlos Mannucci - U. de Deportes 0:0
02:00Huancayo - Cienciano 3:3
19:00Carlos Stein - Grau 1:1

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Alfonso Ugarte - Llacuabamba 1:0
23:00Alianza Huanuco - Union Huaral 1:3
23:00Cusco - Los Chankas 2:1
23:30Chavelines - Pirata 1:0

POLONIA: Division 1

19:00Polkowice - R. Rzeszow 3:0

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Jarabacoa - San Cristobal 4:0

RUSIA: FNL

16:00Sp. Moscova 2 - Kamaz 3:0

RUSIA: FNL 2 - Group 1

13:00Tuapse - Legion Dynamo 0:5
14:00Alania 2 - Maykop 1:2
16:00R. Volgograd 2 - Mashuk 2:2
16:30Dynamo Makhachkala - Nalchik 1:0
16:30Forte Taganrog - FK Chayka 2:3
17:00Kholding - Anzhi 1:0
17:00SKA Rostov - Biolog 2:2
18:00Dynamo Stavropol - Yessentuki 3:1

RUSIA: FNL 2 - Group 2 - Grupa promovare

15:00Yenisey 2 - Leningradets 1:0

RUSIA: FNL 2 - Group 2 - Grupă retrogradare

13:00Chertanovo M. - Baltika 2 0:0

SERBIA: Super Liga - Grupă campionat

21:30FK Vozdovac - Partizan 0:3

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

13:00Studentski Grad - Prva Iskra Baric 3:1
14:30Usce - Teleoptik 0:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:15Central Parade - Old Edwardians 0:2
19:15SLIFA - Diamond Stars 1:0

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Koper - Radomlje 1:3

SPANIA: LaLiga2

22:00R. Oviedo - Zaragoza 3:3

SUA: MLS

23:00Seattle Sounders - Minnesota 3:1

SUA: USL Championship

05:00Phoenix Rising - Tampa Bay 1:5

SUA: MLS Next Pro

23:00New York City II - Columbus Crew 2 0:1
01:00Chicago Fire II - Cincinnati 2 3:1
05:00Portland Timbers 2 - Sporting Kansas City II 1:2
05:00Tacoma Defiance - Real Monarchs 2:0
05:30San Jose Earthquakes II - Colorado Rapids 2 7:1

SUA: USL League One

01:00Charlotte Independ. - Tucson 2:1

SUA: USL League Two

01:00Boston City - Vermont Green 0:4
01:00Project 51O - San Francisco City 2:0
02:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles 1:2
02:00AmânatPatuxent - Commonwealth Cardinals -:-
04:00Central Valley Fuego 2 - Golden State Force 2:2

SUA: NISA

02:00Albion San Diego - LA Force 1:0

SUA: NWSL Women

00:00San Diego Wave F - Chicago F 2:1
00:00Washington F - Angel City F 0:1

SUEDIA: Allsvenskan

20:10Djurgarden - Malmo FF 4:0

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Oddevold - Ljungskile 0:0

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

20:00AIK F - IF Brommapojkarna F 0:2
20:00Hacken F - Kalmar F 3:1
20:00Hammarby F - Kristianstads F 0:2
20:00Linköpings F - Djurgarden F 2:1
20:00Rosengard F - Örebro F 2:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Kinondoni MC 1:1
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 0:1

TURCIA: Super Lig

20:00Galatasaray - Adana Demirspor 3:2
20:00Rizespor - Sivasspor 1:2

TURCIA: 2. Lig Play Offs

15:30Trabzon FK - Bayburt 0:2
16:00Bodrumspor - Sivas Belediyespor 1:0
20:00Amedspor - Tarsus 0:1pen
20:00Karacabey Belediyespor - Isparta 32 Spor 2:1

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

21:00Ajka - DVTK 0:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Boston River - Liverpool M. 2:3

URUGUAY: Segunda Division

01:15Racing Montevideo - Rampla Juniors 1:0
19:00Juventud - Progreso 0:0
21:15Uruguay Montevideo - Sud America 1:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00AGMK - Bunyodkor 0:0
17:00Olympic - Lok. Tashkent 0:3

VENEZUELA: Primera Division

00:15Zulia - Estudiantes M. 3:2

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Dynamo Puerto - Yaracuyanos 1:1
23:00Llaneros - Frontera 0:1
00:00Atletico La Cruz - Angostura 2:1
00:00Rayo Zuliano - Academia Rey 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.