REFRESH

Fotbal » 26.06.2022 » Toate meciurile

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Play-off

23:00Cuba U20 - Panama U20 0:1
00:00Honduras U20 - Curacao U20 4:1
03:30SUA U20 - Nicaragua U20 5:0
23:00Guatemala U20 - Canada U20 2:1pen

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Colon - Huracan 0:1
00:00Estudiantes - Newells Old Boys 0:2
02:30River Plate - Lanus 2:1
19:00San Lorenzo - Tigre 1:1
21:30Platense - Sarmiento Junin 0:0
00:00Racing Club - Aldosivi 5:0

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Temperley - Flandria 2:0
21:00Almagro - Dep. Riestra 0:1
21:00Deportivo Madryn - Almirante Brown 2:0
21:30Deportivo Maipu - All Boys 1:1
22:00Agropecuario - Santamarina 1:2
22:00CA Mitre - San Martin S.J. 0:1
22:00Estudiantes Rio Cuarto - Villa Dalmine 4:1
22:30Ind. Rivadavia - San Telmo 4:0
00:00Tristan Suarez - Atl. Rafaela 4:0

ARGENTINA: Torneo Federal

17:00CDJU Gualeguaychu - Atletico Parana 4:1
17:00Desamparados - CA Liniers 2:0
20:30Olimpo - Sol de Mayo 0:1
21:00Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo 0:1
21:00Ciudad Bolivar - Club Sportivo Penarol 1:1
21:00Gimnasia E.R. - Gimnasia y Tiro 0:0
21:00Sansinena - Huracan Las Heras 2:0
21:30Boca Unidos - Sportivo Las Parejas 0:0
22:00AmânatCipolletti - Juventud Unida Universitario -:-
22:00Sportivo Estudiantes - Argentino MM 4:0
22:30Antoniana - Crucero del Norte 2:1
23:30Villa Mitre - Ferro Gen. Pico 3:1

ARGENTINA: Primera B - Clasura

21:30Argentino de Quilmes - Colegiales 1:2
21:30Justo Jose de Urquiza - Deportivo Merlo 1:2
22:00Los Andes - Villa San Carlos 0:3

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Argentino de Merlo - Berazategui 2:1
21:30Atlas - Sportivo Italiano 3:0
21:30Claypole - Leandro N. Alem 3:0
21:30Club Lujan - San Martin Burzaco 1:0
21:30Excursionistas - Central Cordoba 2:1
23:30Laferrere - Real Pilar 0:2

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Def. de Cambaceres - Deportivo Paraguayo 3:2

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Central Cordoba 2 - Talleres Cordoba 2 2:1
16:00Independiente 2 - Patronato 2 7:1

ARGENTINA: Primera A Women

23:00AmânatDefensores de Belgrano F - Platense F -:-
23:00AmânatDeportivo Espanol F - Ferro F -:-
23:00AmânatEl Porvenir F - Lanus F -:-
23:00AmânatRacing Club F - Estudiantes F -:-
23:00AmânatRiver Plate F - Independiente F -:-
23:00AmânatRosario Central F - Boca Juniors F -:-
23:00AmânatSan Lorenzo F - CA Estudiantes F -:-
23:00AmânatSocial Atletico Television F - Excursionistas F -:-
23:00AmânatUAI Urquiza F - Huracan F -:-
23:00AmânatVilla San Carlos F - Comunicaciones F -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Gungahlin 0:1

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Lake Macquarie - Newcastle Olympic 2:3
07:00Valentine - Maitland 2:3
07:30Weston Workers - Adamstown Rosebud 3:1

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Blacktown - Northbridge Bulls FC 3:0
08:00Rockdale Ilinden - Sydney Utd 3:3
09:00Sydney Olympic - Sutherland 4:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Gold Coast Knights - Queensland Lions 1:1
12:30Capalaba FC - Eastern Suburbs 1:3

BANGLADESH: Premier League

13:00Bashundara Kings - Sheikh Russel 3:2

BELARUS: Vysshaya Liga

16:00FC Minsk - Belshina 2:4
18:00Dynamo Brest - Din. Minsk 1:3
20:00Arsenal Dzyarzhynsk - Slavia Mozyr 3:2

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 1:2
14:00Neman 2 - BATE 2 0:2
15:00Slutsk 2 - Vitebsk 2 0:3
17:00Isloch 2 - Gomel 2 1:1

BRAZILIA: Serie A

01:00Corinthians - Santos 0:0
01:00Flamengo - America MG 3:0
03:00Atletico-MG - Fortaleza 3:2
22:00Avai - Palmeiras 2:2
22:00Botafogo RJ - Fluminense 0:1
00:00Ceara - Atletico GO 1:1
00:00Goias - Cuiaba 1:0
00:00Sao Paulo - Juventude 0:0

BRAZILIA: Serie B

00:30Sport Recife - Brusque 0:0
17:00Tombense - Nautico 1:1

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00ABC - Confianca 0:0
01:00AE Altos - Vitoria 0:0
17:00Botafogo SP - Manaus 1:0
21:00Atletico-CE - Ypiranga FC 0:0
22:00EC Sao Jose - Campinense 2:1
23:00Ferroviario - Floresta EC 0:2
00:00Volta Redonda - Aparecidense 0:3

BRAZILIA: Serie D

23:00Ferroviaria - Nova Venecia 0:0
00:00Juazeirense - Jacuipense 0:2
00:00Nautico FC - Humaita 4:2
21:00Azuriz - Gremio Juventus 0:2
21:00Globo - Afogados da Ingazeira 2:0
21:00Marcilio Dias - Prospera Criciuma 2:0
21:00Perolas Negras - Nova Iguacu 0:1
21:30Brasiliense - Operario VG 2:1
21:30Ipora - Anapolis 1:1
22:00Acao - Ceilandia 2:1
22:00ASA - Lagarto 1:1
22:00Fluminense-PI - Tuna Luso 0:0
22:00Oeste - Sao Bernardo 0:0
22:00Retro - America-RN 1:0
23:00Moto Club - Pacajus 1:1

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Al doilea tur

20:45Friburguense - Olaria 0:1

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2 - Play-off

21:00GE Gloria - Lajeadense 0:0
21:00Pelotas - Passo Fundo 0:1pen
21:00Santa Cruz RS - Esportivo 0:0

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

16:00Varginha - Tupynambas 1:4

BRAZILIA: Brasileiro U20

16:00Atletico GO U20 - Corinthians U20 1:5
21:00Bahia U20 - America Mineiro U20 1:3
22:00Santos U20 - RB Bragantino U20 1:1

CAMERUN: Elite One

17:30Canon Yaounde - Bafoussam 2:1
17:30Colombe - Fauve Azur Elite 8:2
17:30Tonnerre - Yong Sports Academy 1:4
17:30Union Douala - APEJES Academy 2:1
18:00Panthere - Fortuna Mfou 5:4
18:00Stade Renard - Feutcheu 0:0

CANADA: Canadian Premier League

00:00Pacific FC - HFX Wanderers 0:3
19:00York Utd - Valour 1:3

CANADA: CSL

21:00York Region - Continentals 2:3
23:00Toronto Falcons - Serbian W. E. 1:1

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional - Play-off

20:00Botafogo RJ - Palmeira 0:0

CHILE: Cupa

00:30U. Catolica - San Felipe 3:0
03:00O'Higgins - Arturo Fernandez Vial 2:0
19:30Antofagasta - Limache 2:1
22:00Palestino - Cobreloa 0:2pen
22:00S. Wanderers - Curico Unido 1:2pen
00:00U. Calera - S. Morning 0:2pen
00:30Coquimbo - Melipilla 2:1
00:30Huachipato - D. Puerto Montt 3:0

CHINA: Super League

10:30Wuhan Three Towns - Hebei 5:0
12:30Shanghai Shenhua - Guangzhou FC 2:1
14:30Chengdu Rongcheng - Shenzhen 2:2

CHINA: Liga Jia

10:30Nanjing City - Qingdao Manatee 0:1
11:00Guangxi Pingguo Haliao - Hebei Kungfu 0:0
11:00Suzhou Dongwu - Nantong Zhiyun 0:3
14:30Shenyang Urban FC - Shanghai Jiading Huilong 3:1

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Academie de FAD - ES Bafing 1:1
18:30Racing d'Abidjan - SO Armee 1:1
21:00ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa 2:0
21:00San Pedro - SOL 1:4

CONGO DR: Ligue 1

16:30Sanga Balende - US Panda 2:0
17:00AS Vita Club - Renaissance 3:1
17:00Maniema - St Eloi Lupopo 1:1

COREEA DE SUD: K League 1

12:00Ulsan Hyundai - Seongnam 0:0
13:00Pohang - Gimcheon Sangmu 1:1
13:30Gangwon - Jeju 4:2

COREEA DE SUD: K League 2

12:00Busan - Bucheon 0:2
14:00Daejeon - Gimpo FC 1:1
14:00Gwangju - Gyeongnam 1:4

COREEA DE SUD: K3 League

11:00Gyeongju KHNP - Busan Kyotong 3:1
13:00Cheonan City - Yangju Citizen 0:2
13:00Gimhae - Changwon 0:2
13:00Hwaseong - Mokpo 1:0

COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri

20:00Cartagines - Alajuelense 0:0

EGIPT: Premier League

20:00Misr Elmaqasah - Al Masry 0:2

EGIPT: Egypt Cup

22:30Al Ahly - Pyramids 2:1

ETIOPIA: Premier League

10:00Wolkite Kenema - Jimma Aba Jifar 3:0
13:00Hadiya Hossana - Welayta Dicha 2:2
16:00Bahir Dar Kenema - Sebeta City 1:1

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări - Preliminar

15:00Jabrayil (Am) (Aze) - Kolos Cherven (Am) (Blr) 2:6

FIJI: Premier League

04:00Ba - Rewa 1:1
06:00Lautoka - Suva 1:1
06:00Tailevu Naitasiri - Nadi 0:1

GAMBIA: GFA League

19:00Hawks - Ports Authority 2:0
21:00Real Banjul - Steve Biko 0:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Loco. Tbilisi - Telavi 0:2

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

17:00Samtredia - Merani Tbilisi 6:0
17:00Shukura - FC Gareji Sagarejo 3:1
17:00Spaeri - Merani Martvili 1:1

INSULELE FEROE: Premier League

17:0007 Vestur Sorvagur - B36 Torshavn 0:1

ISLANDA: Cupa

17:00Kopavogur - Dalvik/Reynir 6:0
19:00Akureyri - Fram 4:1
22:15Aegir - Fylkir 1:0
22:15Hafnarfjordur - IR Reykjavik 6:1
22:45Njardvik - KR Reykjavik 0:1

JAMAICA: Premier League - Play-off

23:00Cavalier - Dunbeholden 0:1

JAPONIA: J1 League

08:00Sapporo - G-Osaka 1:0
12:00C-Osaka - Shimizu 1:1
12:00Kobe - Urawa 0:1
12:00Nagoya - Kashima 1:1
12:30Kyoto - Shonan 0:1
13:00Sagan Tosu - Tokyo 5:0

JAPONIA: J2 League

08:00Chiba - Verdy 3:1
12:00Tochigi - Grulla Morioka 1:1
12:00Tokushima - Kusatsu 1:0
12:00Yokohama FC - Albirex Niigata 2:0
12:30Ryukyu - Machida 0:1
13:00Omiya Ardija - Kanazawa 0:1
13:00Renofa Yamaguchi - Kofu 2:1

JAPONIA: J3 League

08:00Vanraure - Fukushima Utd 1:0
09:00Tegevajaro Miyazaki - Gifu 1:4
10:30Imabari - Azul Claro Numazu 0:0
12:00Kitakyushu - Kamatamare 1:0
12:00Yamaga - Iwaki 2:1

KAZAKHSTAN: Premier League

14:00Kyzylzhar - Tobol 1:3
16:00Kaspij Aktau - Turan 0:2
16:00Taraz - K. Almaty 1:1
18:00Aktobe - FC Astana 4:1
18:00Maqtaaral - Atyrau 1:1

LAOS: Lao League

12:00Champasak United - Ezra 1:2

LETONIA: Optibet Virsliga

17:00Tukums 2000 - BFC Daugavpils 0:1
19:00Spartaks - RFS 0:2
20:00Riga FC - Valmiera 0:2

LETONIA: Cupa

11:00LSPA - Jelgava 0:11
15:00FK Limbazi - Jekabpils SC 0:2

LITUANIA: A Lyga

15:00Dziugas Telsiai - Jonava 2:0
17:55Suduva - Zalgiris 0:5
20:00Kauno Zalgiris - Banga 1:1

LITUANIA: I Lyga

15:00FK Panevezys 2 - Garliava 5:2

LUME: Meciuri amicale între cluburi

00:00Atlante (Mex) - Grecia (Cos) 3:1
11:00Dynamo Makhachkala (Rus) - Nalchik (Rus) 3:0
13:30Rakow (Pol) - Chojniczanka (Pol) 5:1
14:00Heeslinger (Ger) - BSV Rehden (Ger) 3:0
14:00Koln II (Ger) - Eupen (Bel) 1:4
14:00Lippstadt (Ger) - Bersenbruck (Ger) 3:1
14:00Tasmania Berlin (Ger) - Babelsberg (Ger) 1:5
14:30Randers (Den) - Helsingor (Den) 6:2
14:30Ural (Rus) - Akron Togliatti (Rus) 2:2
15:00Alemannia Haibach (Ger) - Alzenau (Ger) 1:5
15:00Aue (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) 4:0
15:00Nordsjaelland (Den) - Koge (Den) 3:0
15:45RW Essen (Ger) - Holthausen-Biene (Ger) 1:1
15:45TNS (Wal) - Cliftonville (Nir) 2:1
16:00Hallescher (Ger) - Paderborn (Ger) 1:3
16:30Lok. Moscova (Rus) - Veles Moscow (Rus) 2:1
16:30Morkovice (Cze) - Vyskov (Cze) 1:10
17:00Bielefeld (Ger) - Univ. Craiova (Rou) 1:4
17:00Krasnodar 2 (Rus) - FK Chayka (Rus) 2:0
17:00Ludogorets (Bul) - Nurnberg (Ger) 3:0
17:00Yverdon (Sui) - Dyn. Kyiv (Ukr) 1:1
18:00Baltika (Rus) - Yenisey (Rus) 2:0
18:00Botev II (Bul) - Sozopol (Bul) 0:2
18:00AnulatGundelfingen (Ger) - Gersthofen (Ger) -:-
18:00Pruszkow (Pol) - Motor Lublin (Pol) 0:0
18:30Drita (Kos) - FC Ballkani (Kos) 1:0
19:00Din. Zagreb (Cro) - Shkendija (Mkd) 3:0
19:00Koper (Slo) - Vojvodina (Srb) 0:0
19:00Makedonija GP (Mkd) - KF Llapi (Kos) 1:1
19:30Sutjeska (Mne) - Radnik (Srb) 4:1
20:00Celje (Slo) - Borac Banja Luka (Bih) 0:0
20:00Hearts Of Oak (Gha) - Bechem United (Gha) 2:1

LUME: Mediterranean Games

19:00Algeria U18 - Spania U18 1:0
19:00Grecia U18 - Turcia U18 1:2
22:00Franţa U18 - Maroc U18 1:0
22:00Italia U18 - Portugalia U18 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00AnulatEcuador F - Panama F -:-
01:30Chile F - Venezuela F 0:1
02:00Costa Rica F - Haiti F 2:1
02:30SUA F - Columbia F 3:0
04:00Mexic F - Peru F 5:1
12:00Bosnia și Herțegovina F - Filipine F 1:2
15:00Bangladesh F - Malaezia F 0:0
15:00Singapore F - Hong Kong F 0:1
18:00Belgia F - Austria F 0:1
18:00SUA U20 F - Mexic U20 F 3:0
21:00Uruguay F - Bolivia F 7:0
22:00Canada F - Coreea de Sud F 0:0
22:00Franţa U20 F - Olanda U20 F 1:0
23:00Paraguay U20 F - Venezuela U20 F 0:0

MACAU: Elite League

13:00AmânatSporting Macau - Chao Pak Kei -:-
15:00AmânatCheng Fung - Tak Chun Ka I -:-

MALAWI: Super League

15:30Dedza Dynamos - Ekwendeni Hammers 3:2
15:30Kamuzu Barracks - Big Bullets 0:1
15:30Karonga United - Sable Farming 1:1

MALDIVE: Dhivehi Premier League

14:00TC Sports Club - Green Streets 0:1
19:00Maziya - Super United Sports 3:2

MALI: Premiere Division

19:00Onze Createurs - Stade Malien 3:0
21:00CO Bamako - AS Police 1:0

MAROC: Botola Pro

20:00FUS Rabat - Mouloudia Oujda 0:0
20:00Rapide Oued Zem - Berkane 3:2
22:30Chabab Mohammedia - FAR Rabat 0:3
22:30Maghreb Fez - Khouribga 2:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

05:05Leones Negros - Alebrijes Oaxaca 0:0

MONGOLIA: Premier League

08:00Khangarid - Athletic 220 2:1
11:00BCH Lions - Khovd 2:2
14:00Tuv Buganuud - FC Ulaanbaatar 1:1

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Ferroviario Lichinga - Black Bulls 1:1
15:00Ferroviario Nampula - UD Songo 0:3
15:00LD Maputo - Incomati Xinavane 0:0
15:00Matchedje Mocuba - Costa do Sol 0:0

MYANMAR: National League

11:30Hantharwady Utd - Ayeyawady 2:0

NIGERIA: NPFL

18:00Enyimba - Heartland 0:0
18:00Gombe - Wikki Tourist 2:1
18:00Kano - Enugu 1:0
18:00Katsina Utd - Remo Stars 3:2
18:00Lobi Stars - Dakkada FC 1:0
18:00Nasarawa - Rivers United 2:1
18:00Shooting Stars - Abia Warriors 2:2
18:00Sunshine Stars - MFM FC 2:1

NIGERIA: NNL

18:00DMD - Kogi 2:0
18:00Warri Wolves - Ottasolo 3:0

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Bodo/Glimt - Aalesund 2:0
19:00Ham-Kam - Sarpsborg 08 3:2
19:00Sandefjord - Tromsø 2:2
19:00Strömsgodset - Lilleström 3:0
21:00Vålerenga - Odd 0:1

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:00Raufoss - Skeid 1:0
16:00Stabaek - Fredrikstad 0:0
16:00Start - Kongsvinger 0:1

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Moss - Egersund 2:0
15:00Ullern - Sotra 2:2
15:00V. Haugesund - Notodden 1:1
16:00AnulatOygarden - Halden -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Tromsdalen - Brattvag 1:0
16:00Alta - Kjelsås 1:1
16:00Ull/Kisa - Levanger 2:1
18:00Asker - Hodd 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

16:00OS - Lyn 1:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

16:00Stord - Viking 2 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

16:00Byåsen - Innstrandens 4:0
16:00Rosenborg 2 - Trygg/Lade 1:1
17:00Junkeren - Nardo 2:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

17:00Lillestrom 2 - Floya 0:3
17:00Lørenskog - Harstad 2:0

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00General Caballero JLM - Resistencia 2:1
02:15Libertad - Cerro Porteno 1:0
23:30Olimpia Asuncion - 12 de Octubre 4:1

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Atyra - River Plate 1:0
17:00Sportivo Iteno - 3 De Febrero 0:1

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Sporting Cristal - Alianza Atl. 1:0
19:00AD Cantolao - ADT Tarma 3:0
21:00Carlos Stein - Cienciano 2:2
21:15Cesar Vallejo - Binacional 4:0
23:30Huancayo - U. de Deportes 2:0

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Alfonso Ugarte - Alianza Huanuco 2:1
23:00Chavelines - Juan Aurich 1:1
23:00Cusco - Comerciantes Unidos 3:2
23:00Llacuabamba - Deportivo Coopsol 2:1
23:00Pirata - Union Huaral 1:1
23:30Los Chankas - Santos 2:0

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Retrogradare

19:00Ouriense F - CF Benfica F 0:1

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Vega Real - Delfines Del Este 1:0

RÉUNION: Regionale 1

14:30Jeanne d'Arc - Marsouins 2:0
14:30Parfin - Capricorne 0:2
14:30Saint-Pauloise - Tamponnaise 0:1
14:30St. Louis - Sainte Rose 1:0
14:30St Marienne - Trois Bassins 1:0
15:00Excelsior - Sainte-Suzanne 7:1
15:30Saint-Pierroise - Saint-Denis 0:0

SINGAPORE: Premier League

12:30Geylang - Tanjong Pagar 1:0

SUA: MLS

00:00DC United - Nashville SC 1:3
02:30CF Montreal - Charlotte 2:1
02:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:1
03:00Houston Dynamo - Chicago Fire 2:0
03:00Inter Miami - Minnesota 2:1
04:00Austin FC - FC Dallas 2:2
05:00Real Salt Lake - Columbus Crew 0:0
05:30Portland Timbers - Colorado Rapids 3:0
22:00Los Angeles FC - New York Red Bulls 2:0

SUA: USL Championship

02:00Miami FC - LA Galaxy 2 1:3
02:00Pittsburgh - Tampa Bay 2:5
03:00Orange County SC - Loudoun 3:1
03:30FC Tulsa - Charleston 2:1
03:30Memphis - Detroit 2:0
04:00New Mexico - Birmingham 0:2
04:30El Paso - New York Red Bulls 2 5:0
05:00Monterey Bay - Sacramento Republic 1:2
05:00Oakland Roots - Atlanta United 2 3:1
05:00San Diego Loyal - Indy Eleven 5:0

SUA: MLS Next Pro

03:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
00:00Chicago Fire II - New England Revolution II 4:3

SUA: USL League One

02:00Greenville - Northern Colorado 2:1
02:30Chattanooga Red Wolves - Tucson 1:2
02:30Tormenta - Union Omaha 2:3
05:30Central Valley Fuego - North Carolina 3:2

SUA: USL League Two

00:00New Jersey Copa - Long Island 2:1
00:30South Bend Lions - Cleveland Force 2:1
01:00Boston City - Blackwatch Rush 5:1
01:30Western Mass Pioneers - Vermont Green 3:2
02:00Commonwealth Cardinals - Christos 2:5
02:00Kings Hammer - Fort Wayne 1:1
02:00Minneapolis City - Peoria 0:2
02:00Nona - Florida Elite 3:1
02:00Philadelphia Lone Star - Lehigh Valley 3:1
02:00The Villages - Tampa Bay U23 1:1
02:30Flint City - Lansing City 1:2
02:30One Knoxville - Tennessee 1:0
02:30Southern Soccer Academy - Dalton 0:2
02:30Westchester - Euro New York 0:2
03:00AHFC Royals - Houston Sur 2:1
03:00Chicago Dutch Lions - Chicago United 1:7
03:00LA Parish - Little Rock Rangers 0:5
03:00Louisiana - Mississippi Brilla 3:1
03:00Menace - Manitoba 3:0
03:00Texas United - Blue Goose 3:1
03:30CISA - Park City 2:3
03:30Kaw Valley - Chicago City 2:0
04:30Flatirons Rush - Salt City 2:1
05:00Ventura - Central Valley Fuego 2 1:0
21:00Charlotte Independ. 2 - Wake FC 6:2
23:00Black Rock - AC Connecticut 2:0
23:00Glens SC - Southern California 0:1
00:00Kalamazoo FC - Ann Arbor 4:1
00:00Oly Town - OVF Alliance 6:5
00:00PDX FC - Ballard 1:2

SUA: NISA

02:30Chattanooga - Michigan Stars 0:0

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Degerfors - AIK Stockholm 1:1
16:00Hammarby - Hacken 2:2
16:00Mjallby - Norrkoping 1:1
18:30Sundsvall - Djurgarden 2:5

SUEDIA: Superettan

14:00Skövde - Västerås SK 0:2
14:00Utsikten - Brage 1:0
16:00Dalkurd - AFC Eskilstuna 3:2

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Motala - Pitea 0:3
15:00Sandviken - Umeå 4:1
17:00Taby - Karlstad 1:1
18:00Team TG FF - Sollentuna 1:6

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Skelleftea - Ytterhogdal 6:0

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

17:00Korsnas - Ragsved 1:2
19:00Kvarnsveden - Kungsangen 2:2

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

17:00Onsala BK - BK Astrio 1:2

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

16:00Ariana - Rosengard 0:0
18:00Rappe GOIF - Asarum 3:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

16:00Arameisk-Syrianska - United Nordic 1:4
18:00Assyriska FF - Lidingo IFK 1:0

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Stenungsunds - Kumla 1:1
17:00Angered - Mjolby AI FF 3:1
17:00Grebbestad - Yxhults IK 1:4

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

16:30Istiqlol Dushanbe - Ravshan Zafarabad 7:0

TAIWAN: Premier League

11:00Hang Yuen - Taichung 0:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mtibwa Sugar - Namungo 2:4
16:00Tanzania Prisons - Simba 1:0

TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat

19:00CS Sfaxien - Monastir 2:2
19:00Esperance Tunis - Ben Guerdane 2:1
19:00Etoile Sahel - Club Africain 0:0

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

23:30Defensor Sp. - Cerro Largo 1:0
16:00River Plate - Boston River 0:1
21:00Plaza Colonia - Cerrito 3:0
00:00Penarol - Liverpool M. 0:1

URUGUAY: Segunda Division

02:15Uruguay Montevideo - Juventud 3:1
18:30Racing Montevideo - Villa Espanola 3:2
21:00Atenas - Cerro CA 0:0
21:00Rampla Juniors - Miramar 1:2

UZBEKISTAN: Super League

17:00Metallurg Bekabad - Olympic 0:0
18:00AGMK - Nasaf Qarshi 2:2

VENEZUELA: Segunda Division

23:00AmânatAcademia Rey - Rayo Zuliano -:-
23:00AmânatAngostura - Atletico La Cruz -:-
23:00AmânatEl Vigia - Titanes -:-
23:00AmânatFrontera - Llaneros -:-
23:00AmânatFundacion AIFI - Libertador -:-
23:00AmânatLocal Andina - Urena -:-
23:00AmânatNueva Esparta - Bolivar -:-
23:00AmânatPetare - Academia Anzoategui -:-
23:00AmânatTrujillanos - Heroes de Falcon -:-
23:00AmânatYaracuyanos - Dynamo Puerto -:-

VIETNAM: V.League 1

14:00Nam Dinh - Hanoi FC 1:1

VIETNAM: V.League 2

11:30Dak Lak - Hue 1:2
13:00Binh Phuoc - TTBD Phu Dong 0:1
14:00Pho Hien - Cong An 2:2

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00CAPS Utd - ZPC Kariba 0:1
16:00Highlanders - Black Rhinos 3:2
16:00Tenax CS - Platinum 0:2
16:00Triangle - Bulawayo Chiefs 2:2
16:00Whawha - Manica 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.