Fotbal » 25.03.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ALGERIA: Divizia 1
23:00JS Kabylie - Belouizdad 0:123:00Setif - Chlef 0:0
23:00USM Alger - Biskra 1:0
16:30Paradou - Ben Aknoun 0:0
16:30Saoura - MC Alger 0:1
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
00:00Jamaica - Panama 1:003:15SUA - Mexic 2:0
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17 - Grupa finală
23:00Brazilia U17 F - Ecuador U17 F 4:0ANGLIA: National League South
21:45AmânatTaunton - Slough -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Swansea U21 2:1ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:702:00Swetes - All Saints Utd. 1:9
00:00Willikies - John Hughes 0:1
ARGENTINA: Primera Nacional
20:00Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 1:021:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:0
00:00Ferro - All Boys 2:2
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Acassuso - San Martin Burzaco 1:020:30Fenix - Liniers 2:1
20:30Villa Dalmine - Deportivo Armenio 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Juventud de Bernal - Atletico Pilar 1:3ARGENTINA: Copa Argentina
22:15Godoy Cruz - San Martin S.J. 1:0pen00:30Platense - Olimpo 1:0pen
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
20:00Banfield F - River Plate F 0:1ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
00:00Santa Fe - Jong Aruba 1:002:00Caravel - Sport Boys 3:2
BARBADOS: Premier League
00:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:102:30UWI Blackbirds - Paradise SC 2:1
BELGIA: Pro League U21
20:30Oostende U21 - RFC Liege U21 5:0BRAZILIA: Goiano - Play-off
00:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZILIA: Matogrossense - Play-off
23:30Cuiaba - Luverdense 4:3BRAZILIA: Mineiro - Retrogradare
00:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZILIA: Paranaense - Play-off
23:30Coritiba - Maringa FC 0:0BRAZILIA: Cupa Nordeste
00:00Juazeirense - River-PI 4:100:00Nautico - CRB 1:1
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
20:30Campo Mourao U20 - Arapongas U20 4:0BRAZILIA: Brasileiro Feminin
22:00Bragantino F - Atletico-MG F 2:1CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Yong Sports Academy - Gazelle 1:017:00Stade Renard - Cotonsport 1:1
CHILE: Primera División
00:00U. De Chile - Cobresal 2:2CHILE: Primera B
23:00Magallanes - S. Morning 2:123:00S. Wanderers - Deportes Temuco 2:1
01:30Limache - U. De Concepcion 0:1
CHILE: Segunda Division
23:00Melipilla - San Antonio Unido 1:023:00Real San Joaquin - Lautaro 1:0
00:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:1
CHINA: Liga Jia
13:30Foshan Nanshi - Guangzhou FC 1:1COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Bucaramanga - Envigado 3:101:10Atl. Nacional - Pasto 1:0
03:20Aguilas - Santa Fe 1:1
23:00Once Caldas - Alianza 1:0
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Cucuta - Real Santander 2:123:00U. Magdalena - Leones 2:3
COLUMBIA: Liga Women
23:00Deportivo Pereira F - Alianza F 0:1COREEA DE SUD: WK League Women
12:00Changnyeong F - Boeun Sangmu F 1:012:00Gyeongju F - Hwacheon F 0:0
12:00Incheon Hyundai Steel F - Sejong Sportstoto F 2:1
12:00Seoul F - Suwon FC F 1:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
23:00CS Uruguay - Escorpiones 1:123:00Quepos Cambute - Puerto Golfito FC 3:0
22:00Consultants Desamparados - Cariari Pococi 3:1
23:00Jaco - Carmelita 2:2
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
01:00AmânatBarcelona SC - LDU Quito -:-01:00Ind. del Valle - Aucas 1:1
23:30Delfin - Libertad 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:0011 Deportivo - Alianza FC 3:123:15Dragon - Luis Angel Firpo 1:4
23:30Fuerte San Francisco - Aguila 1:1
EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări
20:30Moldova U21 - Olanda U21 0:3EUROPA: Elite League U20
15:00AmânatItalia U20 - Norvegia U20 -:-FRANŢA: National
22:00Versailles - Niort 1:1GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Aschaffenburg - Bayreuth 1:0GERMANIA: Bundesliga - Feminin
20:30Eintracht Frankfurt F - Bremen F 2:0GHANA: Premier League
17:00Heart Of Lions - Bibiani Gold Stars 2:217:00Tamale - Accra Lions 1:0
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
15:00Ilioupoli - Athens Kallithea 0:4GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Coatepeque - Deportivo Mixco 2:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Cosmopolites - Baltimore 0:1IRLANDA: Divizia 1
21:45Bray - Longford 1:1ISLANDA: League Cup
16:00Grotta - Vestri 3:0ISLANDA: League Cup Women - Play-off
20:00Valur F - Stjarnan F 4:0ISRAEL: Leumit League
19:00H. Akko - Maccabi Jaffa 4:119:00M. Herzliya - H. Kfar Saba 1:0
19:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 4:1
ITALIA: Serie C - Group C
21:30Crotone - Casertana 0:0JAMAICA: Premier League
23:00Waterhouse - Dunbeholden 1:000:30Montego Bay - Molynes 2:1
00:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:0
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Portugalia U18 - Maroc U18 2:100:00Guatemala - Venezuela 0:0
02:30Belize - Puerto Rico 3:0
11:30Central African Rep. - Papua Noua Guinee 4:0
11:45Germania U18 - Cehia U18 1:4
12:00Burundi - Botswana 0:0
12:15Japonia U23 - Ucraina Ol. 2:0
13:00Belgia U18 - Ţara Galilor U18 0:1
13:00Germania U16 - Italia U16 5:0
14:00Olanda U18 - Anglia U18 1:2
14:00Steaua Roșie B. U18 - Rusia U17 5:1
15:00Madagascar - Rwanda 0:2
15:00Tanzania - Mongolia 3:0
15:00Tunisia U17 - Maroc U17 1:2
15:30Indonesia U20 - China U20 1:1
16:00Franţa U20 - Germania U20 4:4
16:00Malaezia U23 - India U23 1:1
17:15Sri Lanka - Bhutan 2:0
18:00Azerbaijan - Bulgaria 1:1
19:00Cipru - Serbia 0:1
19:00Muntenegru - Macedonia de Nord 1:0
20:00Malta U21 - Slovacia U21 1:4
20:00Suedia - Albania 1:0
21:00Capul Verde - Guineea Ecuatorială 1:0
21:00Guinea - Bermuda 5:1
21:00Kuweit U19 - Oman U19 0:1
21:30Gabon - Congo 1:1
22:00Iordania U20 - Japonia U19 2:0
22:05Franţa U23 - SUA U23 2:2
23:00Bolivia - Andorra 1:0
23:00Comoros - Angola 0:0
23:00Tunisia U20 - Egipt U20 1:1
00:00Guinea-Bissau - Sudan 2:1
00:00Maroc U16 - Nigeria U16 3:5
LUME: Meciuri amicale între cluburi
01:30Guadalajara (Mex) - Atlas (Mex) 0:014:00Bodo/Glimt (Nor) - Molde (Nor) 3:5
16:00Udinese (Ita) - Padova (Ita) 2:3
17:00Sogndal (Nor) - Brann (Nor) 1:2
19:00Landskrona (Swe) - Eskilsminne (Swe) 1:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
17:00Mexic U16 F - Suedia U16 F 1:119:00Franţa U16 F - Olanda U16 F 2:2
19:00Portugalia U16 F - Japonia U16 F 0:1
MAROC: Coupe du Trone
00:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:100:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1d.p.
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Cimarrones de Sonora - Celaya 0:1MEXIC: Liga Premier Serie A
00:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:000:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
23:45Club America F - Atl. San Luis F 2:1NIGERIA: NPFL
17:00Niger - Shooting Stars 2:1NORVEGIA: Nasjonal U19 CL
16:30Vålerenga U19 - Bodo/Glimt U19 4:3PANAMA: LPF - Apertura
23:00Potros del Este - Veraguas 2:101:15Plaza Amador - UMECIT 3:1
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Kallon - Wilberforce Strikers 1:1SLOVENIA: 2. SNL
19:00Triglav - Grosuplje 0:1SPANIA: LaLiga2
21:30Albacete - Ferrol 1:1SUA: USL Championship
00:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2SUA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Inter Miami II 4:3pen23:00Sporting Kansas City II - Ventura County 1:3
01:00St. Louis City 2 - North Texas 1:2pen
04:00Tacoma Defiance - Colorado Rapids 2 4:2
SUA: NISA
23:00AmânatMaryland Bobcats - Arizona Monsoon -:-SUA: NWSL Women
01:00Portland Thorns F - Gotham F 0:1ŢARA GALILOR: Cymru South
21:30AmânatGoytre Utd - Llantwit Major -:-ŢARA GALILOR: Cymru North
22:00Llanidloes - Ruthin 1:3URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
23:30Albion - Juventud 1:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:45Monagas - Caracas 1:102:30Inter de Barinas - Dep. Tachira 1:1
23:00Angostura - Puerto Cabello 1:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.