REFRESH

Fotbal » 13.08.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Aston Villa - Everton 2:1
17:00Arsenal - Leicester 4:2
17:00Brighton - Newcastle 0:0
17:00Manchester City - Bournemouth 4:0
17:00Southampton - Leeds 2:2
17:00Wolves - Fulham 0:0
19:30Brentford - Manchester Utd 4:0

FRANŢA: Ligue 1

18:00Monaco - Rennes 1:1
22:00PSG - Montpellier 5:2

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Stuttgart 2:2
16:30Hertha - Frankfurt 1:1
16:30Hoffenheim - Bochum 3:2
16:30Leverkusen - Augsburg 1:2
16:30RB Leipzig - Köln 2:2
19:30Schalke - Monchengladbach 2:2

ITALIA: Serie A

19:30AC Milan - Udinese 4:2
19:30Sampdoria - Atalanta 0:2
21:45Lecce - Inter 1:2
21:45Monza - Torino 1:2

ROMÂNIA: Liga 1 - Superliga

19:00UTA Arad - 'U' Cluj 2:1
21:45Petrolul Ploiești - Rapid București 1:0

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CSC 1599 Șelimbăr - Politehnica Timișoara 4:0
11:00CSC Dumbravita - Unirea Dej 1:2
11:00Poli Iași - ACS Viitorul Tg. Jiu 2:0
11:00Ripensia Timișoara - Unirea Slobozia 1:2
11:00Unirea Constanța - Progresul Spartac 0:3
11:30Metaloglobus București - FC Buzău 1:3

SPANIA: LaLiga

18:00Celta Vigo - Espanyol 2:2
20:00Valladolid - Villarreal 0:3
22:00Barcelona - Vallecano 0:0

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Mamelodi - Kaizer 4:0
16:00Marumo Gallants - Golden Arrows 1:1
16:00Stellenbosch - Royal AM 3:1
18:30Richards Bay - Sekhukhune 1:0
21:00AmaZulu - Cape Town City 2:1

ANGLIA: Championship

14:30Cardiff - Birmingham 1:0
17:00Blackpool - Swansea 0:1
17:00Huddersfield - Stoke 3:1
17:00Hull - Norwich 2:1
17:00Luton - Preston 0:1
17:00Millwall - Coventry 3:2
17:00Rotherham - Reading 4:0
17:00Sunderland - QPR 2:2
17:00Wigan - Bristol City 1:1

ANGLIA: League One

14:30Bristol Rovers - Oxford Utd 1:0
17:00Accrington - Burton 4:4
17:00Cambridge Utd - Exeter 2:1
17:00Cheltenham - Portsmouth 0:2
17:00Derby - Barnsley 2:1
17:00Ipswich - Milton Keynes 3:0
17:00Lincoln - Forest Green 1:1
17:00Morecambe - Fleetwood 1:1
17:00Plymouth - Peterborough 2:0
17:00Port Vale - Bolton 0:0
17:00Sheffield Wed - Charlton 1:0
17:00Wycombe - Shrewsbury 1:2

ANGLIA: League Two

17:00Bradford City - Newport 2:0
17:00Carlisle - Swindon 1:1
17:00Harrogate - Crawley 0:0
17:00Leyton Orient - Mansfield 1:0
17:00Northampton - Hartlepool 2:1
17:00Rochdale - Grimsby 0:1
17:00Salford - Crewe 3:0
17:00Stockport - Colchester 1:0
17:00Sutton - Barrow 1:0
17:00Tranmere - Gillingham FC 3:0
17:00Walsall - Stevenage 1:1
17:00Wimbledon - Doncaster 2:2

ANGLIA: National League

17:00Boreham Wood - Notts County 2:2
17:00Bromley - Altrincham 0:0
17:00Chesterfield - Aldershot 1:0
17:00Eastleigh - Wealdstone 1:0
17:00Gateshead - Barnet 2:2
17:00Halifax - Torquay 0:1
17:00Maidenhead - Scunthorpe 3:2
17:00Maidstone - York 2:1
17:00Solihull Moors - Southend 1:1
17:00Woking - Dagenham & Red. 2:0
17:00Yeovil - Wrexham 1:1
19:20Oldham - Dorking 3:2

ANGLIA: National League North

17:00Banbury - AFC Fylde 3:1
17:00Buxton - Curzon Ashton 1:0
17:00Chester - Brackley Town 2:0
17:00Chorley - Darlington 1:1
17:00Farsley - Alfreton 0:0
17:00Gloucester - Boston Utd 2:0
17:00Kettering - Bradford PA 1:1
17:00Kidderminster - Leamington 0:0
17:00King’s Lynn - Blyth 2:0
17:00Scarborough - Hereford 1:0
17:00Southport - Peterborough Sports 0:3
17:00Spennymoor - Telford 1:1

ANGLIA: National League South

17:00Braintree - Havant & W 1:1
17:00AbandonChippenham - Chelmsford 0:0
17:00Concord - Taunton 1:0
17:00Dartford - Cheshunt 2:1
17:00Dover - Hungerford 1:0
17:00Eastbourne Boro - Bath 3:4
17:00Farnborough - Dulwich Hamlet 1:1
17:00Hampton & Richmond - Hemel Hempstead 1:1
17:00Slough - Tonbridge 1:1
17:00St. Albans - Oxford City 0:1
17:00Welling - Worthing 2:4
17:00Weymouth - Ebbsfleet 2:3

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00FC United - Atherton 1:2
17:00Guiseley - Marine 0:3
17:00Hyde - Radcliffe 1:1
17:00Lancaster - Nantwich 1:1
17:00Liversedge - Ashton Utd 0:1
17:00Marske - Belper Town 3:1
17:00Matlock - Whitby 1:0
17:00South Shields - Stalybridge 2:0
17:00Stafford - Bamber Bridge 4:2
17:00Warrington - Morpeth 2:0
17:00Warrington Rylands - Gainsborough 0:3

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Basford - AFC Rushden & Diamonds 2:1
17:00Bedford - Barwell 3:2
17:00Coalville - Alvechurch 4:1
17:00Hitchin - Rushall 0:0
17:00Ilkeston - Leiston 2:2
17:00Mickleover - Hednesford 1:1
17:00Needham Market - Bromsgrove 0:1
17:00Nuneaton - Royston 3:1
17:00Redditch - Kings Langley 2:3
17:00St. Ives - Stratford 5:0
17:00Stourbridge - Tamworth 1:1

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway 3:1
17:00Chesham - Hartley Wintney 1:0
17:00Harrow - Winchester 1:1
17:00Hayes & Yeading - Salisbury 1:0
17:00Merthyr Town - Bracknell 1:3
17:00North Leigh - Met. Police 0:2
17:00Poole - Tiverton 2:4
17:00Swindon S - Hendon 4:1
17:00Truro - Dorchester 4:0
17:00Weston-super-Mare - Gosport 3:0
17:00Yate Town - Hanwell Town 2:3

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Billericay - Cray 2:1
17:00Bishop's Stortford - Haringey 2:1
17:00Bognor Regis - Hornchurch 1:0
17:00Canvey Island - Horsham FC 1:3
17:00Carshalton - Brightlingsea 2:1
17:00Corinthian-Casuals - Bowers & Pitsea 4:1
17:00Enfield Town - Folkestone 1:1
17:00Hastings - Aveley 1:2
17:00Margate - Kingstonian 1:1
17:00Wingate & Finchley - Lewes 1:1

ANGLIA: Academii U18

12:30Crystal Palace U18 - West Ham U18 2:3
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 0:1
13:00Brighton U18 - Fulham U18 2:0
13:00West Brom U18 - Norwich U18 1:2
13:30Leicester U18 - Tottenham U18 0:1
14:00Blackburn U18 - Wolves U18 0:1
14:00Nottingham U18 - Everton U18 3:2
14:00Stoke City U18 - Leeds U18 4:3
14:30Liverpool U18 - Middlesbrough U18 6:2
14:30Sunderland U18 - Derby U18 1:0
15:00Southampton U18 - Aston Villa U18 3:3

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Huracan - Sarmiento Junin 4:1
01:00Platense - Banfield 3:1
03:30Patronato - San Lorenzo 3:2
21:30Defensa y Justicia - Tigre 0:0
21:30Rosario - Barracas Central 3:1
00:00Lanus - Independiente 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

00:35Atl. Rafaela - CA Estudiantes 1:2
20:10Sacachispas - Belgrano 1:1
21:00Deportivo Maipu - Temperley 2:1
21:00Quilmes - Flandria 1:0
00:10Instituto - Dep. Riestra 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

20:30CDJU Gualeguaychu - Sportivo Belgrano 1:1
21:00Crucero del Norte - Defensores Belgrano VR 1:1
21:00Huracan Las Heras - Independiente Chivilcoy 0:3
21:30Ciudad Bolivar - Sportivo Estudiantes 2:1
22:00Boca Unidos - Sarmiento Resistencia 1:3

ARGENTINA: Primera B - Clasura

19:15Talleres (R.E) - Dock Sud 2:1
21:30Acassuso - Fenix 0:0
21:30Canuelas - Comunicaciones 0:4
21:30Defensores Unidos - UAI Urquiza 2:1
21:30Deportivo Merlo - Deportivo Armenio 0:0

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Atlas - Claypole 1:3
21:30Sportivo Italiano - Berazategui 1:0

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Deportivo Paraguayo - Yupanqui 1:1
21:30Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario 1:3
21:30Mercedes - CSR Espanol 0:0

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Tigre 2 - Defensa y Justicia 2 2:3
17:00Talleres Cordoba 2 - Estudiantes 2 0:0

ARGENTINA: Primera A Women

17:00AmânatFerro F - Estudiantes F -:-
20:00Platense F - Racing Club F 0:2

ARMENIA: VBET Premier League

17:00Pyunik - Shirak 1:0
19:30Urartu - Van 0:1

ARMENIA: First League

16:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 4:1
16:30Lernayin Artsakh 2 - West Armenia 0:12
16:45Alashkert 2 - Syunik 1:0

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Belconnen United - Gungahlin 2:0
08:00Canberra Olympic - West Canberra Wanderers 2:0
08:00Tigers FC - O'Connor Knights 2:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Broadmeadow - Maitland 2:3

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

08:00Sydney Olympic - Manly Utd 1:2pen

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:30Adelaide City - Adelaide Olympic 6:0
08:30Adelaide U21 - West Torrens 4:1
08:30Croydon - Adelaide Comets 1:0
08:30Cumberland Utd. - Campbelltown City 1:2
08:30NE Metrostars - South Adelaide 2:1
08:30Sturt Lions - White City 1:0

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Glenorchy Knights 5:3
07:30Olympia Warriors - Devonport 0:4

AUSTRALIA: NPL Victoria

10:45South Melbourne - Dandenong City 1:0
12:00Hume City - Dandenong 2:1

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Balcatta - Cockburn City 0:3
10:00Floreat Athena - Sorrento 3:1
10:00Stirling Macedonia - Inglewood 1:0
12:00Perth SC - Gwelup Croatia SC 2:0

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Klagenfurt - Ried 1:0
18:00Austria Viena - Tirol 2:1
20:30Sturm Graz - Altach 4:0

AUSTRIA: 2. Liga

21:00Rapid (Am) - Amstetten 2:2

AUSTRIA: Regionalliga Est

18:30Donaufeld Wien - Wiener 0:1
18:30Stripfing - Neusiedl 2:0
19:30Leobendorf - Kremser 4:1

AUSTRIA: Regionalliga Central

18:00LASK (Am) - Treibach 1:1
18:00Wolfsberger (Am) - Ried (Am) 4:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:30Rotenberg - Wolfurt 3:2
18:00Altach U21 - Lauterach 4:5
18:00Dornbirner SV - Admira Dornbirn 0:1
19:00Hohenems - Gofis 5:2

AZERBAIJAN: Premier League

17:20Sumqayit - Qarabag 0:2
19:30Sabail - Turan 0:1

BELARUS: Vysshaya Liga

15:00Isloch - Dynamo Brest 1:2
17:00FC Minsk - Vitebsk 2:0
19:00Slavia Mozyr - Gomel 0:1

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Maxline Rogachev - Volna Pinsk 3:1
15:00Petrikov - Naftan 2:2
17:00FC Slonim - Smorgon 1:3

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Zhodino 2 - Energetik-BGU 2 1:1
15:00Neman 2 - Slutsk 2 1:0

BELARUS: Vysshaya Liga Women

15:30Dynamo Brest F - Zorka-BDU F 0:7
17:30Din. Minsk F - Belarus U19 F 7:0

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Westerlo - St. Liege 4:2
19:15Cercle Brugge - KV Mechelen 0:0
19:15Seraing - Charleroi 0:1
21:45Royale Union SG - Kortrijk 2:1

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Beerschot VA - Beveren 1:0
21:00Club Brugge U23 - St. Liege U23 2:2

BELGIA: Cupa - Calificare

17:00Biesme - Hamme 0:2
17:00Diegem - Boom 0:4
19:00URSL Vise - KRC Harelbeke 3:2pen
19:30Hades - Saint Eloois 0:2
20:00Hombourg - Jong Lede 0:1
20:30Borght-Humbeek - Petegem 0:2
20:30Francs Borains - Merelbeke 2:0
20:30Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw 2:0
20:30Ninove - Couvin-Mariembourg 3:1
20:30Ostiches - Acren 2:0
20:30Oudenaarde - Berlare 2:0
21:00K. Berchem Sport - Patro Eisden 1:7
21:00Lenaarts - Cappellen 2:3pen
21:00Namur - Tongeren 2:1pen
21:00Rebecquoise - Meux 1:2
21:00Sprimont - Thes Sport 1:3
21:30Tienen - Perwez 0:1

BELGIA: Super League Women

14:30Gent F - Leuven F 0:2
17:00Waregem F - Club Brugge F 0:2

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00Santa Cruz - Bolivar 1:2
00:15The Strongest - Palmaflor 1:1

BOLIVIA: Nacional B - Primul tur

18:00Fatic - ABB 1:0
20:30Stormers SC - Real Candua 13:1
22:00Deportivo JUVA - 23 de Marzo 3:2
22:00Destroyers - Argentinos Juniors 2:2
22:15Mojocoya - Morro Municipal 1:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Sloboda - Borac Banja Luka 2:0
18:00AmânatZrinjski - Siroki Brijeg -:-
18:30Posusje - Sloga Doboj 3:2
22:00Zeljeznicar - Tuzla City 4:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela 1:2
18:00Gradacac - Vis Simm-Bau 4:2
18:00Gradina Srebrenik - Banovici 3:0
18:00Jedinstvo Bihac - Radnicki Lukavac 0:7
18:00Kakanj - Tomislav 3:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici 2:0
18:30Novi Grad - Modrica 3:0
18:30Podrinje Janja - Omarska 5:1
18:30Prijedor - Laktasi 2:1
18:30Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac 2:0
18:30Zvijezda 09 - Kozara 1:1

BRAZILIA: Serie A

22:30Goias - Avai 1:1

BRAZILIA: Serie B

01:00Vila Nova - Londrina 0:0
03:30Bahia - Ituano 2:0
03:30Brusque - Ponte Preta 2:1
17:00Operario - Sampaio Correa 1:1
17:00Vasco - Tombense 3:1
22:00Sport Recife - CSA 4:0
22:30Cruzeiro - Chapecoense-SC 1:1
00:30Guarani - Nautico 1:0

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Aparecidense - Botafogo PB 1:0
23:00Botafogo SP - Remo 2:1
23:00Campinense - Volta Redonda 0:1
23:00Confianca - Atletico-CE 1:0
23:00EC Sao Jose - AE Altos 4:1
23:00Ferroviario - Ypiranga FC 1:2
23:00Figueirense - ABC 2:1
23:00Manaus - Mirassol 2:1
23:00Paysandu - Floresta EC 0:1
23:00Vitoria - Brasil de Pelotas 3:1

BRAZILIA: Serie D - Play-off

21:00SER Caxias - Real Noroeste 1:0pen
22:00Sao Bernardo - Bahia de Feira 1:1
23:00Pouso Alegre - Parana 1:0

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Second stage - Play Offs

20:45Americano - Olaria 1:2pen

BRAZILIA: Campeonato Catarinense 2 - Play-off

21:00Metropolitano - Atletico Catarinense 0:2
21:00Nacao - Caravaggio 4:1

BRAZILIA: Copa Paulista

02:00Piracicaba - Sao Bento 2:1
21:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano 2:4
21:00Primavera EC - Lemense 1:1
22:00Sertaozinho - Marilia 1:1

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

17:00Internacional U20 - Flamengo U20 1:1
20:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 3:1

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women - Play-off

23:30Bahia F - Minas ICESP F 1:1
21:00Athletico-PR F - Botafogo RJ F 3:1pen
21:00Ceara F - JC F 4:1
22:30Ariquemes F - Fortaleza F 0:0

BULGARIA: Parva liga

18:45Arda - CSKA 1948 Sofia 0:1
21:00Beroe - Botev Plovdiv 1:1

BULGARIA: Vtora liga

18:00Belasitsa - Vitosha Bistritsa 0:1
18:00Maritsa Plovdiv - Sozopol 3:0
18:00Minyor Pernik - Montana 0:0
18:00Spartak Pleven - Dobrudzha 3:1
18:00Svoge - Etar 0:0
20:00Dunav Ruse - Yantra Gabrovo 0:1

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Chernomorets 1919 - Asenovets 0:0
18:00Dimitrovgrad - Beroe II 4:0
18:00Gigant Saedinenie - Levski Karlovo 1:1
18:00Karnobat - Vereya 4:0
18:00Nesebar - Rodopa Smolyan 3:1
18:00Sokol Markovo - Borislav Parvomay 5:2
18:00Yambol 1915 - Rozova Dolina 2:1
18:00Zagorets - Atletik Kuklen 3:0

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Botev Ihtiman - Septemvri Sofia 2 2:1
18:00CSKA 1948 Sofia III - Gotse Delchev 5:2
18:00Levski II - Oborishte 3:0
18:00Marek - Chavdar Etropole 2:0
18:00Razlog - Kyustendil 0:4
18:00Slavia Sofia 2 - Bansko 4:0
18:00Slivnishki Geroy - Balkan Botevgrad 2:1
18:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci 4:2

BULGARIA: Third League - North-East

18:00Chernomorets Balchik - Dorostol 4:1
18:00Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse 5:1
18:00Spartak II - Shumen 2007 1:0
18:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar 5:1

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Boruna - Partizan Cerven Brjag 2:1
18:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna 0:2
18:00Drenovets - Bdin Vidin 2:4
18:00Mezdra - Juventus Malchika 3:0
18:00OFK Levski - Lok. Dryanovo 5:0
18:00Pavlikeni - Vihar Slavyanovo 1:2
18:00Yantra Polski Trambesh - Sevlievo 1:0

BURUNDI: Primus League

16:00Bujumbura C. - Le Messager Ngozi 1:2
16:00AmânatNew Oil - Kayanza -:-
16:00AmânatTOP Junior - Tigre Noir -:-

CAMBODGIA: CPL

11:45Angkor Tiger - Visakha 2:5
11:45NagaWorld - Boeung Ket 0:0
14:30Svay Rieng - Kirivong Sok Sen Chey 10:0
14:30Tiffy Army - Phnom Penh Crown 0:1

CANADA: Canadian Premier League

04:00Cavalry - Forge 2:1
21:00HFX Wanderers - Valour 1:0
00:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:0

CANADA: CSL - Play-off

23:00Continentals - Toronto Falcons 2:0

CHILE: Primera División

03:30Coquimbo - Cobresal 3:1
20:15A. Italiano - Everton 1:0
22:45Curico Unido - U. De Chile 3:1

CHILE: Primera B

18:00S. Morning - Deportes Temuco 1:2

CHILE: Segunda Division

22:00Ind. Cauquenes - Valdivia 1:3
22:00San Antonio Unido - Dep. Concepcion 0:1

CHINA: Super League

14:00Henan Songshan Longmen - Meizhou Hakka 0:1
14:30AmânatChangchun Yatai - Chengdu Rongcheng -:-
14:30Guangzhou City - Wuhan FC 0:5
14:30AmânatShanghai Shenhua - Shandong Taishan -:-

CHINA: Liga Jia

11:00Guangxi Pingguo Haliao - Shaanxi Changan 0:1
11:00Nanjing City - Sichuan Jiuniu 1:2
11:00Xinjiang Tianshan - Jiangxi Beidamen 1:3
14:30Beijing Technology - Suzhou Dongwu 0:2

CHINA: Liga Yi

10:30Inner Mongolia - Zhuhai Qinao 0:1
10:30Nantong Haimen - Wuhan Jiangcheng 3:0

COLUMBIA: Primera A - Clasura

03:40Bucaramanga - U. Magdalena 1:0
23:15Cortulua - Petrolera 0:2

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Bogota - Barranquilla 1:0
23:00Llaneros - Boca Juniors 1:1
23:00Quindio - Fortaleza 1:0

COREEA DE SUD: K League 1

12:00Ulsan Hyundai - Daegu 4:0
13:30Incheon - Jeonbuk 3:1

COREEA DE SUD: K League 2

12:00Jeonnam - Anyang 2:2
14:00Ansan Greeners - Gwangju 0:0
14:00Bucheon - Seoul E. 0:0

COREEA DE SUD: K3 League

11:00Pocheon - Gyeongju KHNP 0:1
13:00Dangjin Citizen - Hwaseong 1:3
13:00Gimhae - Daejeon Korail 1:0
13:00Paju Citizen - Busan Kyotong 1:1

COSTA RICA: Primera División - Apertura

05:00Herediano - Sporting San Jose 4:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Carmelita - AD Sarchi 0:0
23:00Cofutpa - Liberia 1:0
00:00CS Uruguay - Cariari Pococi 3:1

CROAŢIA: HNL

19:30Gorica - Lok. Zagreb 3:2
22:05Din. Zagreb - Hajduk Split 4:1

CROAŢIA: Prva NL

18:30Bijelo Brdo - Dragovoljac 1:2
18:30Cibalia - Kustosija 2:2
18:30Dubrava - Vukovar 1991 0:0
18:30Dugopolje - Croatia Zmijavci 0:2
18:30Orijent - Solin 1:1

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Sithoc - Willemstad 1:2

DANEMARCA: 1st Division

14:00Helsingor - Hvidovre IF 0:3
16:00Nykobing - Vendsyssel 1:3

DANEMARCA: 2nd Division

15:00Aarhus Fremad - BK Frem 2:1
15:00Kolding - Thisted 4:0
16:00Jammerbugt - Hellerup 1:4

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Ishoj IF - FA 2000 1:2
15:00SfB-Oure - Vanløse 1:2
15:00Tarnby - Holstebro 1:3
15:00Young Boys FD - Dalum IF 5:1

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00Fortuna Hjorring F - Aarhus F 5:0
17:00Thisted F - Koge F 0:4

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Mushuc Runa - Orense 1:1
23:00Ind. del Valle - Gualaceo 2:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00AmânatChalatenango - Luis Angel Firpo -:-
23:00AmânatDragon - 11 Deportivo -:-
23:00AmânatJocoro - Aguila -:-
23:00AmânatMetapan - Alianza FC -:-
23:00AmânatPlatense Municipal - FAS -:-
23:00AmânatSanta Tecla - Atletico Marte -:-

ELVEŢIA: Super League

19:00Sion - Grasshoppers 2:2
21:30St. Gallen - Luzern 4:1

ELVEŢIA: Challenge League

19:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen 0:2

ELVEŢIA: Promotion League

16:30FC Basel II - Kriens 3:2
17:00Bruhl SG - Bavois 2:1
17:00Cham - St. Gallen II 2:0
17:00Chiasso - Biel 0:0
17:00Luzern II - Bulle 3:3
17:00Rapperswil - Breitenrain 0:1
17:00YF Juventus - Young Boys II 4:2
17:00Zurich II - Etoile-Carouge 0:0
18:00Nyonnais - Baden 3:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds 1:0
18:00Meyrin - Sion II 3:0
18:00Monthey - Grand-Saconnex 3:2
18:30Portalban - Martigny 0:2
18:30Vevey - Concordia 7:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Dornach - Concordia BS 2:2
17:00Rotkreuz - Emmenbrucke 0:4
17:00Schotz - Delemont 0:2
17:00Solothurn - Muri 6:2
17:00Xamax U21 - Wohlen 4:0
18:00Bassecourt - Black Stars 0:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Paradiso 0:1
17:00Grasshopper II - Kreuzlingen 3:2
17:00Hongg - Lugano II 0:5
17:00Linth - Wettswil-Bonstetten 2:3
17:00Winterthur II - Gossau 1:1
18:00Taverne - Uzwil 1:1
19:30Tuggen - Weesen 4:0

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Legion - Kalju 1:2
17:00Flora - Narva 1:1
19:15Tallinna Kalev - Tammeka 2:5

ESTONIA: Esiliiga

15:00Harju Jalgpallikooli - FC Alliance 3:0
15:00Levadia U21 - Elva 1:1

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Tabasalu F - Polva Lootos F 4:1
15:00Tammeka Tartu F - Saku Sporting F 1:5
15:00Tulevik F - Flora F 0:5

FIJI: Premier League

04:30Labasa - Nadi 1:2

FINLANDA: Veikkausliiga

17:00Ilves - Honka 0:4
17:00Inter Turku - VPS 1:1

FINLANDA: Ykkonen

15:00KPV - PK-35 1:1
17:00Ekenas - PIF Pargas 4:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00Keski-Uusimaa - PPJ 3:2
17:00Lahden Reipas - KaPa 1:2
17:00LaPa - JIPPO 0:4

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00EPS - Jazz Pori 3:4
17:00HJS - GrIFK 2:1
17:00MuSa - Ilves-Kissat 2:3
17:00SalPa - Honka Akatemia 4:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:00OTP - Narpes Kraft 0:1

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00ONS Oulu F - PK-35 Helsinki F 1:2
15:00HJK F - NJS F 7:0
15:00KuPS F - PK-35 Vantaa F 7:0
17:00Aland Utd F - Ilves F 4:0
17:00Honka F - HPS F 1:1

FRANŢA: Ligue 2

16:00Guingamp - Paris FC 0:0
20:00Annecy - Laval 0:1
20:00Bastia - Grenoble 3:0
20:00Bordeaux - Niort 1:0
20:00Dijon - Caen 2:2
20:00Le Havre - Pau FC 1:1
20:00Metz - Valenciennes 2:0
20:00Nimes - Rodez 1:0
20:00Sochaux - Amiens 0:1

GAMBIA: GFA League

19:00Banjul Utd - Falcons 3:2
19:00Marimoo - Gamtel 0:3
19:00Samger - Fortune 3:2
19:00Steve Biko - Ports Authority 0:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Telavi - Samgurali 1:1
20:00Din. Tbilisi - Bolnisi 3:1

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Bielefeld - Hamburger SV 0:2
14:00Karlsruher - Sandhausen 3:2
14:00Kiel - Braunschweig 3:0
21:30Darmstadt - Rostock 4:0

GERMANIA: 3. Liga

15:00Dortmund II - RW Essen 1:0
15:00Elversberg - Zwickau 5:0
15:00Ingolstadt - Saarbrucken 0:0
15:00SpVgg Bayreuth - Osnabruck 1:0
15:00Verl - Munchen 1860 0:1
15:00Viktoria Koln - Dresda 2:1

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Jeddeloh 2:2
15:00Emden - Havelse 1:3
15:00Kiel II - Teutonia Ottensen 2:2
18:00Drochtersen/Assel - Norderstedt 3:1

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Chemie Leipzig - Altglienicke 1:2
14:00Cottbus - Luckenwalde 3:0

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bocholt - Wuppertaler 2:2
15:00Lippstadt - Kaan-Marienborn 1:4
15:00Rodinghausen - Schalke II 2:0
15:00Straelen - Duren 0:1
15:00Wattenscheid - Fortuna Koln 3:0

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Fulda-Lehnerz 3:0
15:00Balingen - Freiberg 3:2
15:00Steinbach Haiger - Mainz II 0:1
15:00Ulm - Bahlinger 1:0
15:00Walldorf - Worms 1:0

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Schweinfurt - Burghausen 1:1
15:00Turkgucu Munchen - Wurzburger Kickers 0:0
15:00Unterhaching - Bayern II 1:1
15:00Vilzing - Aubstadt 2:1
18:00Eichstatt - Nurnberg II 3:2

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Dynamo Schwerin - Tasmania Berlin 4:3
15:00RSV Eintracht - Rathenow 4:1

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Bautzen - Blau-Weiss Zorbau 3:3
15:00Bischofswerdaer - Ludwigsfelder 1:0
15:00Einheit Rudolstadt - Eilenburg 3:5
15:00Einheit Wernigerode - Grimma 0:1
15:00Oberlausitz - An der Fahner Hohe 0:0
15:00Plauen - Sandersdorf 0:1

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Dornbreite Lubeck - Oldenburger 0:5
15:00Flensburg - Pansdorf 1:1
15:00Husumer - Heider SV 2:3
15:00Kilia Kiel - Eichede 0:3

GERMANIA: Oberliga Bremen

16:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven 3:2
16:00Woltmershausen - Komet Arsten 2:2

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

17:00Eintracht Celle - Ahlerstedt/Ottendorf 3:1
17:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen 1:4
17:00Spelle-Venhaus - Pattensen 3:1
18:00Arminia Hannover - Gifhorn 2:2

GERMANIA: Oberliga Westfalen

18:00Bovinghausen - Lotte 2:1
18:00Munster 2 - Erndtebruck 7:1

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Giessen - Alzenau 2:0
15:00Stadtallendorf - Erlensee 3:1
16:00Hadamar - Weidenhausen 0:1
16:00SV Steinbach - Eint. Frankfurt II 1:2
16:30Baunatal - Viktoria Griesheim 2:0
18:00Friedberg - TUS Dietkirchen 4:3
18:00Unter-Flockenbach - Waldgirmes 0:4

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Koblenz - Eisbachtal 3:0
16:30Dudenhofen - Kaiserslautern II 0:3
16:30Engers - Kirchberg 7:0
16:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 1:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

12:00Kornburg - Donaustauf 1:0
15:00Bamberg - 1. SC Feucht 2:2
15:30Geesdorf - Cham 1:2
17:00ATSV - Abtswind 1:2
17:00Regensburg II - Weiden 2:2

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Deisenhofen - Ingolstadt II 2:3
15:00Munchen 1860 II - Gundelfingen 0:0
16:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang 2:4
17:00Kirchanschoring - Erlbach 2:1
18:00Nordlingen - Landsberg 0:2
18:00Schalding - Memmingen 5:1

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

12:00SU Neckarsulm - ATSV Mutschelbach 0:2
15:00Goppinger SV - Pforzheim 1:0
15:00Stuttgarter Kickers - Nottingen 1:1
15:30Freiburger - FC Holzhausen 1:3
16:30Hollenbach - Villingen 1:0
16:30Offenburger FV - Ravensburg 0:0
16:30Reutlingen - Backnang 2:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

13:00Hertha U19 - RB Leipzig U19 4:0
14:00Wolfsburg U19 - Hannover U19 1:1
15:00St. Pauli U19 - Rostock U19 3:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Bayern U19 - Mnichov 1860 U19 4:1
12:00Freiburg U19 - Unterhaching U19 1:1
12:00Ingolstadt U19 - Stuttgart U19 0:2
13:00Mainz U19 - Hoffenheim U19 4:0
14:00Heidenheim U19 - Walldorf U19 1:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00RW Essen U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
12:00Viktoria Koln U19 - Bochum U19 0:2
14:00Preussen Munster U19 - Dusseldorf U19 0:2

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00Santa Lucia - Comunicaciones 1:1
00:00Municipal - Malacateco 4:1

INDONESIA: Liga 1

12:00Persib - PSIS Semarang 2:1
14:15PSS Sleman - Barito Putera 1:0
16:30Bali United - Arema 1:2

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00B36 Torshavn 2 - Runavik 2 2:2
17:00Fuglafjordur - Klaksvik 2 4:0
17:00HB Torshavn 2 - Sandur 2:1
17:00TB Tvoroyri - Vikingur 2 3:4
19:0007 Vestur Sorvagur 2 - Undri 1:4

IORDANIA: Premier League

19:00Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman 0:2
21:30Aqaba - Al Jazeera Amman 2:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Zob Ahan - Persepolis 0:0
19:00Foolad - Sanat-Naft 0:0
19:00Gol Gohar - Tractor-Sazi 2:1

IRLANDA: National League Women

16:00Shelbourne F - Treaty Utd F 4:0
16:00Sligo Rovers F - Bohemians WFC F 0:2
18:00Dublin Waves F - Peamount F 1:1
19:00Cork City F - Athlone WFC F 1:2
21:35Galway WFC F - Wexford F 0:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Glenavon 2:2
17:00Coleraine - Cliftonville 3:1
17:00C. Rangers - Newry City 2:1
17:00Crusaders - Dungannon 5:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - Knockbreda 2:0
17:00Ballyclare - Ballinamallard 0:0
17:00Dundela - Institute 1:0
17:00H&W Welders - Ards 0:2
17:00Loughgall - Warrenpoint 2:0
17:00Newington - Dergview 4:1

ISLANDA: Lengjudeildin

17:00Vestri - Fylkir 0:1

ISLANDA: Division 2

17:00Hottur / Huginn - Reynir 5:0
17:00Njardvik - Fjardabyggd/Leiknir 3:1
19:00IR Reykjavik - Olafsvik 2:1

ISLANDA: Icelandic Cup Women

17:00Selfoss F - Breidablik F 0:2

ISRAEL: Toto Cup

20:00H. Haifa - Hapoel Hadera 1:3
20:00Maccabi Bnei Raina - Kiryat Shmona 1:2
20:30Hapoel Jerusalem - Nes Tziona 2:0
20:30H. Tel Aviv - B. Jerusalem 2:1

ITALIA: Serie B

21:45Cittadella - Pisa 4:3
21:45Como - Cagliari 1:1
21:45Palermo - Perugia 2:0

JAPONIA: J1 League

08:00Sapporo - Kobe 0:2
12:30Iwata - Urawa 0:6
13:00AmânatKawasaki - Kyoto -:-
13:00AmânatTokyo - C-Osaka -:-
13:00AmânatYokohama M. - Shonan -:-

JAPONIA: J2 League

12:00Grulla Morioka - Blaublitz 0:1
12:00Kofu - Kumamoto 2:2
12:00AmânatMito - Verdy -:-
13:00Okayama - Renofa Yamaguchi 3:2
13:00Vegalta Sendai - Omiya Ardija 2:3
13:00V-Varen Nagasaki - Ryukyu 2:3
13:00Yamagata - Kanazawa 4:1

JAPONIA: J3 League

10:00AmânatAzul Claro Numazu - Fujieda MYFC -:-
12:00Kamatamare - Tegevajaro Miyazaki 1:1
12:00AmânatSagamihara - Fukushima Utd -:-
13:00Vanraure - Iwaki 0:5

KAZAKHSTAN: Cupa

16:00Kaspij Aktau - FK Akzhayik 2:1
16:00Maqtaaral - Taraz 1:1
18:00Aksu - Ordabasy 0:1
18:00K. Almaty - Atyrau 3:0

KOSOVO: Superliga

18:00Dukagjini - Prishtina 1:2
18:00Gjilani - Ferizaj 3:2
18:00Trepca 89 - Drita 2:2

LAOS: Lao League

12:00Ezra - Lao Army FC 2:1

LETONIA: Cupa

16:00Grobina - Skanstes 2:0
18:00Jelgava - Metta/LU 2:1

LITUANIA: A Lyga

17:00Jonava - Kauno Zalgiris 1:2
19:00FK Panevezys - Siauliai FA 1:2

LITUANIA: I Lyga

17:00Garliava - BE1 NFA 2:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:30Cadiz B (Esp) - Sanluqueno (Esp) 1:2
10:30Mar Menor (Esp) - La Union (Esp) 0:2
11:00Toledo (Esp) - Torrijos (Esp) 2:3
11:30Utebo FC (Esp) - Ebro (Esp) 3:0
12:00Barakaldo (Esp) - Arenas Club (Esp) 3:0
12:00Fafe (Por) - Vilaverdense (Por) 3:3
12:00Real Madrid B (Esp) - Baleares (Esp) 1:1
12:00Valladolid Promesas (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 4:2
12:30Amorebieta (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 0:1
12:30CD Mostoles (Esp) - Real Avila (Esp) 2:1
12:30Merelinense (Por) - Felgueiras (Por) 1:2
12:30Numancia (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 1:0
12:30Osasuna B (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 1:3
15:00UD Logrones B (Esp) - Alaves B (Esp) 2:1
16:00Bonner (Ger) - Alfter (Ger) 2:2
18:00Arsimi (Mkd) - Teteks (Mkd) 6:1
18:00Fanfulla (Ita) - Lecco (Ita) 2:4
18:00FeralpiSalo (Ita) - Desenzano Calvina (Ita) 3:1
18:00L.R. Vicenza (Ita) - Mantova (Ita) 1:1
18:00Pergolettese (Ita) - Giana Erminio (Ita) 2:0
18:00Rouen (Fra) - Oissel (Fra) 1:0
18:00San Donato (Ita) - Sangiovannese (Ita) 3:1
18:00Sanjoanense (Por) - Academica (Por) 2:1
18:15Levadiakos (Gre) - Atromitos (Gre) 1:1
18:30Belasica (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd) 2:1
18:30Chloraka (Cyp) - Aris (Cyp) 4:1
18:30FK Skopje (Mkd) - Besa 1976 (Mkd) 0:0
18:30Pelister (Mkd) - Novaci (Mkd) 1:0
18:30Voska Sport (Mkd) - Ohrid (Mkd) 1:2
19:00AlbinoLeffe (Ita) - Villa Valle (Ita) 5:2
19:00Asteras T. (Gre) - Panetolikos (Gre) 4:2
19:00Carrarese (Ita) - Arezzo (Ita) 3:1
19:00Lamia (Gre) - Ionikos (Gre) 1:0
19:00OFI Crete (Gre) - Episkopi (Gre) 4:0
19:00Pafos (Cyp) - Doxa (Cyp) 1:0
19:00Paralimni (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 1:1
19:00Varzim (Por) - Tirsense (Por) 1:1
19:30AnulatMosta FC (Mlt) - Sirens (Mlt) -:-
19:30PAOK (Gre) - Volos (Gre) 3:1
20:00Atl. Astorga (Esp) - Gijon B (Esp) 1:2
20:00Gernika (Esp) - Sestao (Esp) 1:1
20:00L'Hospitalet (Esp) - Sabadell (Esp) 0:3
20:00Nea Salamis (Cyp) - Anorthosis (Cyp) 0:2
20:00Sant Andreu (Esp) - Cornella (Esp) 2:2
20:00Vilassar de Mar (Esp) - Grama (Esp) 0:1
20:00Zamora (Esp) - Guijuelo (Esp) 1:0
20:30Eldense (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 0:1
20:30Izarra (Esp) - SD Logrones (Esp) 0:2
20:30Levante B (Esp) - Yeclano (Esp) 2:0
20:30AnulatPrat (Esp) - Castelldefels (Esp) -:-
20:30Torrelavega (Esp) - Rayo Cantabria (Esp) 2:1
21:00Badajoz (Esp) - Montijo (Esp) 1:0
21:00CE Manresa (Esp) - Espanyol B (Esp) 0:3
21:00CF Talavera (Esp) - Alcorcon (Esp) 0:1
21:00Ciudad de Lucena (Esp) - Malagueno (Esp) 2:2
21:00Gimnastica Segoviana (Esp) - Tudelano (Esp) 3:2
21:00Orihuela (Esp) - Alcoyano (Esp) 1:2
21:00Parla (Esp) - Conquense (Esp) 1:0
21:30Birkirkara (Mlt) - Sliema (Mlt) 0:1
21:30Chiclana (Esp) - San Fernando (Esp) 1:2
21:30La Coruna (Esp) - Metalist Kharkiv (Ukr) 4:2
21:30Setubal (Por) - Huelva (Esp) 2:0
22:00Linares (Esp) - Torredonjimeno (Esp) 1:1
22:00San Roque (Esp) - Betis B (Esp) 0:0
22:00Xerez D.F.C. (Esp) - Cordoba (Esp) 0:2

LUME: Cupa Mondială Feminin U20

20:00Germania U20 F - Noua Zeelandă U20 F 3:0
23:00Brazilia U20 F - Australia U20 F 2:0

LUME: Club Friendly Women

12:00Sparta Praga F (Cze) - Real Madrid F (Esp) 0:1
14:30Hradec Kralove F (Cze) - Ostrava F (Cze) 1:3
15:00Sturm F (Aut) - Slavia Praga F (Cze) 1:7
18:00PSV F (Ned) - SGS Essen F (Ger) 4:1
19:00La Coruna F (Esp) - Famalicao F (Por) 2:2
19:00Reims F (Fra) - Metz F (Fra) 2:0

LUXEMBURG: Divizia Naţională

18:00Racing Luxembourg - Mondorf 1:0
20:00Union Titus Petange - Fola 2:3

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:00Shkupi - Makedonija GP 2:1

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

18:00AmânatArsimi - Vardar -:-
18:00AmânatBorec - Sloga Vinica -:-
18:00AmânatDetonit Plackovica - Belasica -:-
18:00AmânatKaraorman - Voska Sport -:-
18:00AmânatKozuf Gevgelija - Pelister -:-
18:00AmânatLok. Skopje - KF Gostivar -:-
18:00AmânatOhrid - Teteks -:-
18:00AmânatSasa - Besa 1976 -:-

MALAEZIA: Super League

16:00Melaka United - Sri Pahang 2:2
16:00Petaling Jaya CFC - Negeri Sembilan 0:2
16:00Terengganu - Sarawak Utd. 1:0

MALAEZIA: Premier League

12:00Kelantan - PDRM FC 2:1
15:15Johor DT II - Perak 1:0

MALAWI: Super League

15:30AmânatBig Bullets - TN Stars -:-
15:30AmânatKaronga United - Civo Utd -:-
15:30Mighty Tigers - Blue Eagles 0:1
15:30AmânatRed Lions - Kamuzu Barracks -:-
15:30AbandonSable Farming - Civo Utd 2:2

MEXIC: Liga MX - Apertura

05:00Necaxa - Monterrey 1:2
05:05Tijuana - Puebla 3:3

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

01:45Tijuana U20 - Puebla U20 3:4
17:00Cruz Azul U20 - Toluca U20 1:0
17:00Guadalajara U20 - Atlas U20 1:1
17:00U.N.A.M. U20 - Club America U20 1:1

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

20:00Atlas F - Guadalajara F 1:3

MOLDOVA: Super Liga

18:00Dacia Buiucani - Sf.Gheorghe 2:0
20:00Zimbru - Balti 0:3

MYANMAR: National League

11:30Shan Utd - Ayeyawady 1:0

NIGERIA: NNL

16:00DMD - Kebbi 1:0
18:00Abia Comets - Apex Krane 1:0
18:00ABS - Sokoto 1:1
18:00Bayelsa United - Warri Wolves 1:0
18:00Campos - Gateway Utd. 0:3
18:00City FC Abuja - FWC Champions 3:0
18:00Crown - One Rocket 2:0
18:00EFCC - Mighty Jets 3:2
18:00Ekiti United - Osun 3:0
18:00El Kanemi - Zamfara United 2:0
18:00Giant Brillars - Ikorodu City 0:0
18:00Go Round - Cynosure 2:1
18:00Green Beret - Doma United 1:0
18:00Ibom Youths - Abeokuta 3:1
18:00J'Atete - Adoration 0:0
18:00Jigawa Golden Stars - Adamawa Utd 2:1
18:00AmânatMalumfashi - Kogi -:-
18:00Nigeria Airforce FC - Road Safety 1:0
18:00Ottasolo - Ijebu -:-
18:00Rovers FC - Nnewi 1:0
18:00Yobe Stars - Oyah Sports 5:2

NIGERIA: Aiteo Cup

18:00AmânatNiger - Heartland -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Aalesund - Haugesund 1:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

16:00Sotra - V. Haugesund 5:2
16:00Ullern - Staal Jorpeland 8:0
17:00Arendal - Orn 3:2
17:00Moss - Notodden 3:1
17:00Odd 2 - Halden 0:1

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Baerum Sportsklubb - Ull/Kisa 0:4
14:00SK Gjovik-Lyn - Brattvag 3:6
18:00Alta - Asker 2:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

13:00Fyllingsdalen - Grei 5:4

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Floro - Toten 9:0
14:00Honefoss - Hødd 2 3:0
15:00Forde - Lillehammer 4:0
15:00Molde 2 - Elverum 3:4
15:00Volda TI - Spjelkavik 2:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Bremnes - Djerv 1919 0:2
16:00Bjarg - Viking 2 2:4
16:00Fana - Stord 5:1
16:00Sola - Akra 2:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Follo - Uradd 6:0
15:00Fredrikstad 2 - IL Express 2:1
16:00Halsen - Eik-Tonsberg 1:3
16:00Mandalskameratene - Jeloy 1:3
16:00Vindbjart - Fram 0:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

14:00Junkeren - Innstrandens 5:2
14:00Rana FK - Kolstad 2:2
16:00Byåsen - Tiller 7:1
17:00Melhus - Trygg/Lade 0:3
17:00Orkla - Strindheim 3:3
17:00Rosenborg 2 - Nardo 2:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Mjolner - Mjondalen 2 3:1
17:00Gjellerasen - Bossekop 5:1
17:00Harstad - Floya 2:2

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

18:00Brann F - Stabaek F 1:1

OLANDA: Eredivisie

19:45G.A. Eagles - PSV 2:5
21:00FC Emmen - Waalwijk 1:1
21:00Utrecht - Cambuur 0:0
22:00Feyenoord - Heerenveen 0:0

OLANDA: KNVB Beker

18:00Groene Ster - Barendrecht 2:0
18:00Rosmalen - Sportlust 1:2
18:00Staphorst - TOGB 3:0
18:00USV Hercules - Ter Leede 5:1
18:00Watergraafsmeer - Hoek 1:3
20:00ADO 20 Heemskerk - VVOG 4:3d.p.

PANAMA: LPF - Clasura

04:00San Francisco - Herrera 5:0
00:00Tauro - Arabe Unido 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:30Libertad - Sol De America 4:1

PARAGUAY: Division Intermedia

02:15Sportivo Trinidense - Independiente F.B.C. 2:1
17:002 de Mayo - Fernando de la Mora 3:0
17:00Guarani de Trinidad - River Plate 1:1

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00Sporting Cristal - Carlos Stein 3:2
21:15Carlos Mannucci - U. San Martin 3:2
23:30Ayacucho - ADT Tarma 1:2

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos 0:0

PERU: Liga Women

19:00Killas F - U. de Deportes F 1:2
20:00Ayacucho F - A. Lima F 0:2
21:15Sporting Cristal F - Dep. Municipal F 3:0
23:30AD Cantolao F - Carlos Mannucci F 2:3

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Cracovia - Piast 0:1
18:30Gornik Z. - Stal Mielec 1:3
21:00Pogon Szczecin - Plock 2:2

POLONIA: Division 1

16:00Skra - Sosnowiec 1:0
18:30Tychy - Wisla 3:1
21:00Odra Opole - R. Rzeszow 1:1

POLONIA: Division 2

14:00Slask 2 - Elblag 1:1
17:30Stomil Olsztyn - Polkowice 2:1
18:00Siarka Tarnobrzeg - Stezyca 0:2

POLONIA: III Liga - Group I

16:22Grodzisk M. - Warta Sieradz 3:1
18:00Blonianka Blonie - LKS Lodz II 1:0
18:00Concordia Elblag - Skierniewice 0:0
18:00Jagiellonia II - Pilica Bialobrzegi 2:4
18:00Legionowo - Zambrow 1:2
18:00T. Mazowiecki - Mlawa 1:3

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - Stolem Gniewino 3:0
18:00Starogard Gdanski - Unia Swarzedz 1:1
18:00Unia Janikowo - Vineta W. 3:1
18:00Zawisza - Jarocin 1:2

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Chrobry Glogow 2 - Stilon Gorzow 2:3
13:00Rakow 2 - Sleza Wroclaw 2:1
14:00Goczalkowice Zdroj - Odra W. 0:2
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Z. Gora 0:1
18:00Kluczbork - Carina Gubin 1:1
18:00Pawlowice - Nysa 4:0

POLONIA: III Liga - Group IV

17:00LKS Lagow - Korona 2 1:1
18:00Lublinianka - Cracovia 2 0:3
18:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow 2:3
18:00Ostrowiec - Wisloka Debica 3:1
18:00Podhale Nowy Targ - Avia Swidnik 0:1
18:00S. Wola - Wiazownica 3:0
20:57Biala Podlaska - KS Wieczysta Krakow 1:1

POLONIA: Central Youth League

12:00Cracovia U18 - Lech U18 1:3
13:00Escola Warszawa U18 - Pogon Szczecin U18 1:0
13:00Lechia U18 - Slask U18 1:1
13:00Legnica U18 - Korona U18 0:2
13:00Zaglebie U18 - Wisla U18 2:5
18:00Polonia W. U18 - Arka U18 1:0

POLONIA: Ekstraliga Women

13:00Czworka Radom F - Czarni Sosnowiec F 0:4
13:00Medyk Konin F - Pogon Szczecin F 0:2
13:00Slask F - Leczna F 1:2
17:00Pogon Tczew F - Bydgoszcz F 1:3
18:00UKS SMS Lodz F - Gdansk F 2:0

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Casa Pia - Benfica 0:1
22:30Sporting - Rio Ave 3:0

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Covilha - Feirense 0:2
17:30Estrela - Farense 1:1
17:30Torreense - Nacional 0:2

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Brno - Mlada Boleslav 3:1
17:00Ostrava - Zlin 3:1
17:00Teplice - Bohemians 0:1
20:00Hradec Kralove - Plzen 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Chrudim - Jihlava 1:2
11:15Slavia Praga B - Sparta Praga B 4:2
11:15Trinec - Dukla Praga 2:0
11:15Vyskov - Taborsko 3:1
18:00Vlasim - Lisen 1:2

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Karlovy Vary 1:0
11:15Sokolov - Admira Prague 1:1
11:30Hostoun - Ceske Budejovice B 1:2
11:30Kraluv Dvur - Prestice 4:1
16:00Domazlice - Povltavska FA 4:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Mlada Boleslav B - Benesov 1:0
11:30Kolin - Banik Most - Sous 6:0
18:00Usti n. L. - Prepere 2:2
18:00Velvary - Teplice B 0:1
18:00Zivanice - Zapy 2:2

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

18:00Kromeriz - Ostrava B 2:0
18:00Rosice - Frydlant n. O. 5:1
18:00Vitkovice - Hodonin 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:00Pribram B - Katovice 2:2
11:15Aritma Prague - Cesky Krumlov 1:1
11:30FK Komarov - Domazlice B 1:0
18:00Doubravka - Petrin Plzen 3:3
18:00Horni Briza - Rokycany 1:4
18:00Klatovy - Tochovice 2:1
18:00Sobeslav - Horovice 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Neratovice - Kladno 0:2
11:15Steti - Kosmonosy 1:4
11:15Ujezd Prague - Olympie Brezova 4:3
17:00Hvezda Cheb - Ceska Lipa 1:2
18:00Cesky Brod - Libis 2:4
18:00Louny - Meteor Prague 3:2
18:00Slany - Chomutov 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Brandys n. Labem - Nachod 1:0
18:00Dobrovice - Chrudim B 1:1
18:00Letohrad - Benatky 0:2
18:00Trutnov - Velke Hamry 1:1
18:00Vysoke Myto - Liberec B 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Division D

17:30Humpolec - Bohunice 0:2
18:00Velka Bites - Zdar na Sazavou 0:0

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:00HFK Olomouc - Slavicin 2:5
18:00Prerov - Nove Sady 1:2
18:00Sternberk - Skastice 3:1
18:00Vsetin - Sumperk 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:00Valasske Mezirici - Krnov 4:1
11:15Novy Jicin - Bilovec 3:2
18:00Havirov - Bridlicna 6:3
18:00Hlubina - Bohumin 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

14:30FC Semice - Milevsko 2:1
18:00Jankov - Olesnik 0:6
18:00Prachatice - Taborsko B 1:3
18:00Strakonice - Tyn nad Vltavou 1:0
18:00TJ Osek - Rudolfov 1:1
18:00Trhove Sviny - Drazice 5:1

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - SK Krumvir 5:1
11:30Svratka Brno - Kunstat 2:1
12:00Lisen B - Ratiskovice 6:1
18:00Mutenice - Boskovice 0:2
18:30Ivancice - Bosonohy 3:3
18:30Lednice - Rajecko 1:0
18:30Sparta Brno - Moravska Slavia 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

15:00Jicin - Solnice 1:4
18:00Jaromer - Rychnov n. Kneznou 2:1pen

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Skalice u C.Lipy 3:1
18:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky 1:1
18:00Mimon - Novy Bor 0:4
18:00Visnova - Straz p. Ralskem 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:30Cesky Tesin - Brusperk 3:0
18:00Haj ve Slezsku - Dolni Benesov 7:2
18:00Hermanice - Vratimov 4:7
18:00Koberice - Dolni Datyne 0:2
18:00Orlova - Jakubcovice 4:1
18:00Repiste - Petrvald na Morave 1:4

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Litovel - Cechovice 0:1
18:00Rapotin - Brodek u Prerova 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Chocen - Moravska Trebova 0:1
18:00Libisany - Svitavy 2:1
18:00Litomysl - Ceska Trebova 0:1
18:00Prelouc - Tremosnice 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

16:00Tlumacov - Rapid Plzen 0:2
18:00Plzen-Cernice - Nyrsko 1:2
18:00Tachov - Stribro 7:1
19:00Sokol Lhota - Vejprnice 3:2

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Branik - Kralovice 3:3
11:15Zizkov B - Predni Kopanina 2:6
11:30Spoje Prague - Hostivar 6:2
11:30Uhrineves - Kolovraty 1:0
11:30Zlicin - Olympia Radotin 3:0
14:00Motorlet Prague B - CAFC 1:1
18:00Tempo Prague - Podoli Praha 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Union Beroun 5:1
11:15Kutna Hora - Nespeky 2:3
11:30Spartak Pribram - Sedlcany 4:2
18:00SK Doksy - Povltavska FA B 2:5
18:00Velim - Horky nad Jizerou 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Okrisky - Dukovany 3:0
17:30Zirovnice - Vrchovina B 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Bystrice pod Hostynem - Strani 1:2
18:00Morkovice - Osvetimany 3:3

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Mlada Boleslav U19 - Jihlava U19 0:5
12:00Plzen U19 - Hradec Kralove U19 4:1
12:00Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19 3:0
12:00Sparta Praga U19 - Ceske Budejovice U19 3:0
13:15Slovacko U19 - Pardubice U19 0:0
14:15Dukla Praga U19 - Karvina U19 2:2

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Turul câștigătorilor

23:00Vega Real - Cibao 0:3

RUSIA: Premier League

15:00Lok. Moscova - Samara 1:1
17:00Zenit - TSKA Moscova 2:1
20:00Din. Moscova - Krasnodar 0:0

RUSIA: FNL

14:00Veles Moscow - Ufa 0:2
17:00Ulyanovsk - Kamaz 0:2
19:00Yaroslavl - Rodina Moscow 1:1

RUSIA: FNL 2 - Group 1

17:30Yessentuki - Maykop 0:2

RUSIA: FNL 2 - Group 3

04:30SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod 0:2
13:00Dynamo Vladivostok - Kaluga 1:1

RUSIA: FNL 2 - Group 4

10:30Omsk - Amkar 1:0
11:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk 1:4

RUSIA: Supreme Division Women

12:30Lok. Moscova F - Krasnodar F 3:0
13:00TSKA Moscova F - Kazan F 4:0
13:00Zenit F - Chertanovo M. F 3:0
18:00FK Rostov F - FK Yenisey F 2:1
18:00Ryazan F - Zvezda F 2:1

SCOŢIA: Premiership

17:00Aberdeen - Motherwell 2:3
17:00Livingston - Hibernian 2:1
17:00Rangers - St. Johnstone 4:0
17:00St. Mirren - Ross County 1:0

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Hamilton 2:2
17:00Inverness - Cove Rangers 4:1
17:00Queen's Park - Partick Thistle 3:2
17:00Raith - Morton 2:1

SCOŢIA: League One

17:00Alloa - FC Edinburgh 2:4
17:00Clyde - Kelty Hearts 3:0
17:00Dunfermline - Montrose 1:0
17:00Falkirk - Peterhead 3:1
17:00Queen of South - Airdrieonians 1:1

SCOŢIA: League Two

17:00Albion Rovers - East Fife 0:1
17:00Dumbarton - Annan 4:0
17:00Forfar - Elgin 2:2
17:00Stirling - Stenhousemuir 3:0
17:00Stranraer - Bonnyrigg Rose 2:2

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Banks O' Dee 3:0
17:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle 8:0
17:00Deveronvale - Brechin 1:3
17:00Formartine Utd - Nairn County 3:1
17:00Huntly - Rothes 1:1
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics 0:1
17:00Keith - Clachnacuddin 2:1
17:00Lossiemouth - Fraserburgh 0:7
17:00Wick Academy - Turriff Utd 2:0

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - East Stirlingshire 3:0
17:00Bo'ness United - Hearts 2 4:1
17:00Caledonian Braves - Rangers B 3:3
17:00Civil Service Strollers - Tranent Juniors 0:0
17:00Cowdenbeath - Dalbeattie Star 1:1
17:00East Kilbride - Gala Fairydean 4:0
17:00Edinburgh University - Spartans 1:3
17:00Gretna 2008 - Celtic B 1:4

SERBIA: Super Liga

20:00Kolubara - Vojvodina 2:2
20:00Napredak - TSC Backa Topola 0:0
21:45Steaua Roșie B. - FK Vozdovac 4:0

SERBIA: Prva Liga

18:30IMT Novi Beograd - Jedinstvo U. 2:1
18:30Sremska Mitrovica - Indjija 1:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad 2:1
12:00Prva Iskra Baric - Brodarac 0:2
12:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 3:1
18:00OFK Beograd - Buducnost Dobanovci 1:1d.p.

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Dinamo Pancevo - Radnicki 1912 1:2
18:00Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin 4:1
18:00Naftagas - Tekstilac 1:1
18:00Omladinac NB - Becej 0:1
20:00Backa - 1. Maj Ruma 1:2

SERBIA: Srpska Liga - East

18:30Dunav Prahovo - Dubocica 1:1
18:30Paracin - Timok 6:0
18:30Pcinja - Brzi Brod 0:0
18:30Radnicki Svilajnac - Toplicanin 5:1
18:30Timocanin - Mesevo 2:1

SERBIA: Srpska Liga - West

18:30Buducnost Krusik - Radevac 1:2
18:30FAP - Buducnost Arilje 1:1
18:30Macva Bogatic - Polet Ljubic 1:3
18:30Real Podunavci - Sloga Pozega 0:1
18:30Smederevo - Sloga 1940 1:0
18:30AmânatSusica - OFK Mihajlovac -:-
18:30Tutin - Takovo 0:0
20:00Borac 1926 - Mladi Radnik 3:0

SINGAPORE: Premier League

12:30Tanjong Pagar - Tampines 3:4
12:30Young Lions - Lion City 1:10

SIRIA: Syria Cup

17:00Al-Ittihad - Al Jaish 0:0
17:00Wathbah - Tishreen 2:2

SLOVACIA: Fortuna liga

17:00Zilina - Z. Moravce-Vrable 1:0
19:00Ruzomberok - Trencin 0:0

SLOVACIA: 2. liga

18:00Komarno - FK Humenne 0:0
18:00Presov - Petrzalka 2:1

SLOVACIA: 3. Liga - East

18:00Namestovo - Kalinovo 1:1
18:00Oravske Vesele - Lipany 0:2
18:00Slavia TU Kosice - Vranov 0:0
18:00Spisska Nova Ves - Poprad 3:1

SLOVACIA: 3. Liga - West

18:00AFC Nove Mesto - Vrakuna Bratislava 5:2
18:00Castkovce - HA Banska Bystrica 1:0
18:00Inter Bratislava - Galanta 1:3
18:00Kalna n. Hronom - Sered 0:2
18:00Malzenice - Sala 3:0

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

18:30Domino - NSK 1922 Bratislava 1:3
18:30Rohoznik - Jarovce 0:0

SLOVACIA: 4. liga - Central

11:00Zarnovica - Lip. Hradok 5:0
18:00Banik Stranavy - Salkova 0:0
18:00Cadca - Kovacova 2:0
18:00K. Nove Mesto - Slavia Staskov 0:0
18:00Zvolen - Besenova 2:2

SLOVACIA: 4. liga - East

17:30Rudnany - Mladost Kalsa 2:2

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00Boleraz - Z. Moravce-Vrable B 1:1
18:00Crystal - Pata 1:1
18:00Kolarovo - Marcelova 6:0
18:00Lehota p. V. - Hurbanovo 4:0
18:30Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 3:2

SLOVACIA: 1. Liga Women

12:00GFC F - Slovan Bratislava F 1:1
12:00Myjava F - Zilina F 15:0
12:00Trencin F - Ruzomberok F 2:4
17:00B. Bystrica F - Nove Zamky F 6:1
18:00Petrzalka F - Trnava F 1:3

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Mura - Tabor Sezana 2:2
21:15Koper - Radomlje 5:0

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Bilje - NK Bistrica 2:1
18:30Dob - Beltinci 1:1
18:30Primorje - Fuzinar 1:4
18:30Rogaska - Aluminij 0:1

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:30Drava - Posavje Krsko 3:2
18:30AmânatDravinja - Smartno -:-
18:30Dravograd - Sampion Celje 1:4
18:30Ljutomer - Cirkulane 1:0
18:30Race - Videm 1:4
18:30Zavrc - Dobrovce 2:0

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:30Dren Vrhnika - Ziri 4:0
18:30Izola - Visoko 0:0
18:30Ljubljana Svoboda - Fama Vipava 3:2
18:30NK Adria - Slovan Ljubljana 2:2
18:30Sencur - Brda 3:0
18:30Sobec Lesce - Sava Kranj 1:1
18:30Tolmin - Skofja Loka 3:1

SLOVENIA: 1. SZNL Women

18:00Olimpija F - Pomurje F 0:4
19:00Primorje F - ZNK Ljubljana F 0:7

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Badbaado - Jazeera 2:1

SPANIA: LaLiga2

18:00Eibar - Tenerife 2:1
20:00Mirandes - Gijon 1:1
22:00Leganes - Alaves 1:2
00:00Las Palmas - Zaragoza 0:0

SUA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:3
04:00Colorado Springs - El Paso 4:4
05:00Orange County SC - Phoenix Rising 2:1

SUA: MLS Next Pro

02:00Rochester New York - Toronto FC II 1:2
03:00New York City II - Orlando City B 0:2
04:00North Texas - Real Monarchs 4:0

SUA: USL League One

00:00North Carolina - Central Valley Fuego 0:1

SUA: NWSL Women

03:30Houston Dash F - Racing Louisville F 0:0

SUEDIA: Allsvenskan

18:30Helsingborg - Sirius 0:0

SUEDIA: Superettan

16:00Dalkurd - Orgryte 1:2
16:00Jonkoping - Halmstad 0:5

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Stockholm Internazionale - Sollentuna 3:2

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lunds - Tvaaker 1:0
17:00Lindome - Atvidaberg 4:0
17:00Oskarshamn - Torn 3:0
17:00Vanersborgs IF - Angelholm 0:0

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Bergnasets AIK - Sund IF 1:3
14:00IFK Lulea - Ytterhogdal 4:1
14:00IFK Ostersund - Kiruna 1:0
15:00Boden - Umeå 6:0
15:00Friska Viljor FC - Storfors AIK 2:0
16:00Sandvik - Gottne IF 1:1
17:00Algarna-Harnosand - Skelleftea 0:5

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

13:30Sandvikens AIK - IFK Stocksund 2:1
15:00Skiljebo - Hudiksvall 0:3
17:00Kvarnsveden - Uppsala 1:0

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Onsala BK - Tolo 1:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Ariana - Osterlen FF 2:1
15:00Hogsby - Rosengard 0:0
15:00IFK Hassleholm - Asarum 2:3
15:00Karlskrona - Kristianstad 2:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Huddinge - Smedby 6:2
15:00Karlbergs - Lidingo IFK 2:0
17:00Nykopings - Varmbols 4:1

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Stenungsunds - Vanersborgs FK 1:3
15:00Angered - Yxhults IK 1:4
15:00Karlslund - Herrestads AIF 5:0
15:00Kumla - Mjolby AI FF 0:1

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Ravasens IK F - Uppsala F 1:6
15:00Sundsvall F - Vaxjo DFF F 0:4
16:00Alingsas FC F - Team TG FF F 1:0
16:00Bromolla F - Jitex F 2:1
16:00Mallbacken F - Gamla Upsala F 0:3

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe 3:2

TAILANDA: Thai League 1

14:00Ratchaburi - Muangthong 1:0
14:30Lampang - Nong Bua Pitchaya 1:0
15:00Nakhon Ratchasima FC - Buriram 1:2

TAILANDA: Thai League 2

13:30Ayutthaya Utd - Kasetsart 2:0
14:00Chainat - Krabi 1:0
14:30Rayong FC - Trat FC 1:1
15:00Raj Pracha - Phrae 2:2

TURCIA: Super Lig

19:15Kayserispor - Istanbulspor 1:0
21:45Adana Demirspor - Sivasspor 3:0
21:45Galatasaray - Giresunspor 0:1

TURCIA: 1. Lig

17:00Manisa FK - Boluspor 0:1
19:15Rizespor - Keciorengucu 1:1
21:45Eyupspor - Denizlispor 1:0
21:45Genclerbirligi - Altinordu 3:3

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Trabzonspor 2 - Hatayspor 2 3:3

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. 2:0
16:30Haverfordwest - Caernarfon 1:0
16:30Newtown - TNS 0:0
19:45Pontypridd - Flint 0:1

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:30Carmarthen - Swansea University 5:0
16:30Llantwit Major - Cwmbran Celtic 0:2
16:30Trefelin - Cambrian & Clydach 2:5
16:30Ynyshir Albions - Pontardawe 0:2

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Buckley - Ruthin 2:1
16:30Conwy Borough - Llandudno 1:2
16:30Druids - Holyhead 2:0
16:30Guilsfield - Prestatyn 1:3
16:30Penrhyncoch - Porthmadog 0:3

UNGARIA: OTP Bank Liga

19:00Kecskemeti - Mezokovesd 1:0
21:15Ujpest - Zalaegerszeg 1:1

UNGARIA: NB I Women

12:00Haladas F - Kelen F 2:0
12:00MOL Fehervar F - Szekszardi F 3:2
17:00Puskas Academy F - MTK Budapest F 0:2

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Plaza Colonia - Cerro Largo 2:0
21:30Rentistas - Danubio 0:1
00:30Penarol - Albion 2:0

URUGUAY: Segunda Division

18:15Uruguay Montevideo - Rampla Juniors 0:4
20:00Juventud - La Luz 0:1
21:00Villa Espanola - Atenas 0:0
21:30Central Esp. - Sud America 1:1

VENEZUELA: Primera Division

00:00Portuguesa - Lara 0:0
02:15Metropolitanos - Estudiantes M. 2:0
00:00La Guaira - Caracas 2:0

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Atletico La Cruz - Libertador 1:0
23:00Bolivar - Fundacion AIFI 1:1
23:00Dynamo Puerto - Academia Anzoategui 1:7
23:00Local Andina - El Vigia 3:1
23:00Nueva Esparta - Angostura 0:2
23:00Petare - Yaracuyanos 2:1
23:00Rayo Zuliano - Heroes de Falcon 2:2
23:00Titanes - Llaneros 3:1
23:00Trujillanos - Academia Rey 1:1
23:00Urena - Frontera 0:1

VIETNAM: V.League 1

13:00Binh Duong - Sai Gon FC 2:1
14:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An 0:1

VIETNAM: V.League 2

12:00Hue - TTBD Phu Dong 0:0
12:30Cong An - Khanh Hoa 0:0
13:00Binh Phuoc - Phu Tho 1:2

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

12:00Ha Noi 2 F - Phong Phu Ha Nam 2 F 3:2
14:30Ho Chi Minh F - Thai Nguyen F 3:2

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Chicken Inn - Harare City 1:0
16:00Cranborne Bullets - Ngezi Platinum 1:0
16:00Herentals - Highlanders 1:1
16:00Platinum - Black Rhinos 1:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.