Fotbal » 27.03.2024 » Rez. finale
Pariază de pe mobil la Unibet!
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Cupa Mondială - Calificări - Primul tur
01:00Turks & Caicos - Anguilla 1:2penALBANIA: First Division
15:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:115:00Besa - Luzi 4:1
15:00Burreli - Bylis 1:0
15:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
15:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ANGLIA: Women's National League North
21:45Huddersfield F - Halifax F 0:0ANGOLA: Girabola League
17:00AmânatPetro - Primeiro de Agosto -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
20:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:00Midland - Argentino de Merlo 0:120:30Laferrere - Flandria 1:1
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:120:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
20:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
20:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
20:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
20:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
20:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
20:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
00:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3
00:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
00:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINA: Copa Argentina
22:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
20:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:020:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
20:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
20:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
20:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
00:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
00:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00United FC - Atl. Deportivo 14:0AUSTRALIA: A-League Women
07:00Canberra F - Sydney F 1:0BELGIA: National Division 1
21:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELGIA: 1st National - Feminin
20:00Club Brugge II F - Alken F 4:020:00RFC Liege F - Leuven II F 0:5
21:00St. Liege II F - Westerlo F 1:3
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:00BSK Banja Luka - Omarska 5:216:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
16:00Kozara - Nevesinje 5:0
16:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
16:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
16:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
16:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
16:00Slavija - Prijedor 1:1
20:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BRAZILIA: Acreano - Primul tur
23:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:201:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BRAZILIA: Amapaense
01:00Santana EC - Independente AP 1:1BRAZILIA: Carioca - Taca Rio
00:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZILIA: Cearense 2
01:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:021:00Itapipoca - Pacajus 3:2
BRAZILIA: Gaucho - Play-off
02:00Gremio - SER Caxias 3:2BRAZILIA: Goiano - Play-off
00:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIA: Maranhense
20:30AmânatChapadinha - Sampaio Correa -:-BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
00:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen00:30Sao Bento - Noroeste 1:2
BRAZILIA: Rondoniense
21:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRAZILIA: Roraimense - Primul tur
01:00Real Sao Luiz - GAS 1:203:00River-RR - Progresso 4:0
BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
01:00Murici AL - CSA 0:3BRAZILIA: Copa Rio U20
15:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:220:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
20:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
20:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
20:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRAZILIA: Baiano U20
20:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:220:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
20:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRAZILIA: Capixaba U20
20:00AmânatCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRAZILIA: Brasileiro Feminin
20:00Avai Kindermann F - America Mineiro F 1:3BULGARIA: Third League - South-East
15:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
16:00AmânatAigle Moungo - Eding Sport -:-16:00AmânatBafmeng United - Feutcheu -:-
16:00AmânatPanthere - Bafoussam -:-
16:00AmânatTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
16:00AmânatFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-16:00AmânatFoncha - AS Fap -:-
16:00AmânatLeopard de Douala - Isohsa -:-
16:00AmânatUnisport Bafang - Renaissance -:-
CHILE: Primera Division Women
21:30Everton F - Colo Colo F 0:4COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Bucaramanga - Aguilas 1:0COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Real Cartagena - Barranquilla 1:103:05Bogota - Tigres 0:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
15:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:117:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatMotema Pembe - AC Kuya -:-COSTA RICA: Primera División - Clasura
01:00Zeledon - Sporting San Jose 1:202:00AD Santos - Guanacasteca 0:0
03:30Liberia - Alajuelense 0:4
23:00Grecia - Puntarenas FC 0:1
CROAŢIA: Prva NL
17:30Orijent - Vukovar 1991 0:0ECUADOR: Serie B
02:00San Antonio - Cuniburo 1:022:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:0
22:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:15Jocoro - FAS 1:323:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
23:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
ELVEŢIA: Promotion League
21:00Biel - Bavois 4:0ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
21:00Portalban - Coffrane 1:1ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
21:15Langenthal - Dietikon 1:2ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
21:00Freienbach - Grasshopper II 1:1EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off
19:45Lyon F - Benfica F 4:122:00Chelsea F - Ajax F 1:1
GERMANIA: Regionalliga North
19:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0GERMANIA: Regionalliga Nordost
19:30Meuselwitz - Babelsberg 0:020:00Chemie Leipzig - Cottbus 3:0
GERMANIA: Oberliga Hessen
20:30Eddersheim - Hanau 2:0GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Pforzheim - Backnang 3:0GERMANIA: Oberliga Niederrhein
20:30Frintrop - Schonnebeck 2:320:30Sonsbeck - Homberg 1:1
21:00Kleve - TVD Velbert 4:1
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
13:00Ermionidas-Ermis - Ellas Syrou 0:2GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:0INDIA: I-League 2
11:30Sudeva Delhi - Dempo 0:0INDONESIA: Liga 1
15:30Arema - Persebaya 0:115:30Dewa United - Persita 4:1
IRAK: Super League
20:30Al Kahraba - Baghdad 1:0IRAN: Division 1
17:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:117:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
17:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
17:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
17:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
17:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
17:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
17:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
17:45Saipa - Astara 0:1
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
22:00Bangor FC - Institute 0:1ISLANDA: League Cup - Play-off
21:15Breidablik - Akranes 4:1ITALIA: Serie D - Group E
16:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0JAPONIA: WE League Women
07:00Urawa F - Albirex Niigata F 2:0KENYA: Super League
11:00Kibera - Dimba Patriots 0:2LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Algeria - Africa de Sud 3:323:00Algeria U20 - Mauritania U20 3:1
23:00AnulatArgentina - Nigeria -:-
23:00Mali - Nigeria 2:0
23:00Maroc U18 - Georgia U18 2:2
23:30Maroc U20 - SUA U19 1:0
00:00Maroc - Mauritania 0:0
00:00Niger - Burkina Faso 1:1
00:00Togo - Libia 1:1
01:30Paraguay U23 - Republica Dominicană U23 1:2
03:00El Salvador - Honduras 1:1
03:00Nicaragua - Cuba 0:1
03:30Peru - Republica Dominicană 4:1
04:45Argentina - Costa Rica 3:1
LUME: Meciuri amicale între cluburi
14:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:115:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
15:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
16:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
16:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
19:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
17:00Suedia U16 F - Portugalia U16 F 4:019:00Franţa U16 F - Japonia U16 F 1:3
19:00Mexic U16 F - Olanda U16 F 1:2
MAROC: Coupe du Trone
00:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:000:00FATH Casablanca - Fes 2:0
00:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
00:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Cancun - Tapatio 1:105:05Alebrijes Oaxaca - Tepatitlan de Morelos 1:0
MEXIC: Liga Premier Serie A
01:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
17:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Tacuary - Ameliano 1:1POLONIA: Polish Cup Women
14:30R. Rzeszow F - Slask F 0:315:00UKS SMS Lodz F - Stomilanki Olsztyn F 1:0pen
16:00Bielawa F - Gdansk F 0:1
18:00Katowice F - Leczna F 2:1
QATAR: QFA Cup - Play-off
20:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2penREPUBLICA CEHĂ: FNL
16:00Varnsdorf - Lisen 1:1ROMÂNIA: Cupa României Feminin
15:00Vasas Odorhei F - Rapid București F 4:2SCOŢIA: Highland League
22:00Buckie Thistle - Brechin 2:1SENEGAL: Ligue 1
18:30Diambars - Pikine 0:0SIERRA LEONE: Premier League
18:30AmânatBo Rangers - Kholifa Stars -:-18:30AmânatKahunla - Ports Authority -:-
18:30AmânatLuawa - Old Edwardians -:-
18:30AmânatSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
17:00Bernolakovo - MSK Senec 0:217:00D. Luzna - Tomasov 4:1
17:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
17:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
17:00Pezinok - Domino 0:0
17:00Rovinka - Modra 3:2
17:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
17:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
21:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
21:00Caudal Deportivo - Barcia 2:2SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Naval Reinosa - Tropezon 1:221:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
20:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:221:00Derio - Pasaia 1:0
21:00Urduliz - San Ignacio 2:1
22:00Anorga - Leioa 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
19:15Silla CF - Patacona 3:4SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
18:00Sevilla C - Conil 1:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
20:00Platges de Calvia - Soller 5:121:00Arenal - Mallorca B 0:3
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
21:30Herbania - Gran Tarajal 0:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
20:00Lerines - CD Cantolagua 1:120:30Pena - Oberena 1:1
20:45Pamplona - Subiza 1:2
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
20:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1SUA: NISA
23:00AmânatGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-23:00AmânatMichigan Stars - Capo -:-
23:00AmânatMaryland Bobcats - LA Force -:-
23:00AmânatSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
22:00Sando - Prison Service 2:100:00La Horquetta - Central FC 4:4
00:00Point Fortin - Police 2:3
00:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
ŢARA GALILOR: Cymru South
21:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă campionat
21:45Aberystwyth F - Wrexham F 0:221:45Cardiff City F - Swansea F 4:0
ŢARA GALILOR: Premier Women - Grupă retrogradare
21:45Cardiff Met. F - Barry F 2:021:45TNS F - Pontypridd F 4:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Shakhtar F - Kolos Kovalivka F 1:2URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Progreso - Rampla Juniors 4:2UZBEKISTAN: Pro Liga
13:30Shortan Guzor - Dostlik Tashkent 2:0Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.