REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

ASIA: Liga Asiei

08:00Nikko Icebucks - Anyang 3:4ot
09:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin 1:3
09:00Oji Eagles - Daemyung 5:0

BELARUS: Extraleague

13:00Belarus U18 - Brest -:-
13:00Belarus U20 - Pinskiye Yastreby -:-
13:00Bobruisk - Vitebsk -:-
13:00Zhlobin - Yunost Minsk -:-
16:30Lokomotiv Orsha - Novopolotsk -:-
17:00Gomel - Mogilev -:-

CANADA: OHL

02:00Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 2:4
02:00Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs 3:2
02:00Ottawa 67s - Peterborough Petes 1:3
02:05Saginaw Spirit - North Bay Battalion 9:1
02:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 4:2
02:30Guelph Storm - Erie Otters 7:5
02:30Kitchener Rangers - Flint Firebirds 3:4ot
02:30London Knights - Windsor Spitfires 2:4
02:35Oshawa Generals - Sarnia Sting 5:9
23:00London Knights - Kingston Frontenacs -:-

CANADA: WHL

04:00Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors 7:3
04:00Lethbridge Hurricanes - Regina Pats 2:1
04:00Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 1:5
05:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 6:0
05:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs 2:1
05:05Victoria Royals - Swift Current Broncos 4:0
05:35Everett Silvertips - Tri-City Americans 5:1
05:35Seattle Thunderbirds - Brandon Wheat Kings 2:3ot

CANADA: QMJHL

01:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:6ot
01:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 5:3
01:30Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 7:6ot
02:00Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 1:2
02:00Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 4:2
02:00Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 1:3
02:30Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar 4:2
02:30Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 4:3ot
02:30Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 2:4
23:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-
23:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-

CANADA: LNAH

03:00Petroliers du Nord - Saint-Georges 7:3
03:00Sorel-Tracy - Jonquiere Marquis 5:4
03:00Thetford Mines Isothermic - Riviere-du-Loup 3L 4:3ot

CANADA: U Sports

01:00Moncton - Dalhousie 2:3ot
01:00UNB - StFX 6:3
01:00UPEI - Saint Marys 2:8
02:00Carleton - Guelph 2:3
02:00Lakehead - Windsor 3:5
02:00McGill - Waterloo 6:1
02:00RMC - UOIT 2:5
02:00UQTR - Brock 4:3ot
02:15York - Ryerson 1:2
02:30Concordia - Laurier 6:5ot
02:30Laurentian - Nipissing 3:4pen
02:30Ottawa WGK - Western 2:7
03:00Manitoba - Calgary 2:5
03:00Saskatchewan - Lethbridge 5:0
04:00Alberta - Mount Royal -:-
05:00UBC - Regina -:-
21:30RMC - UOIT -:-
22:00Manitoba - Calgary -:-
22:00UQTR - Brock -:-
00:00Saskatchewan - Lethbridge -:-

ESTONIA: Hokiliiga

16:00HC Everest - HC Viking -:-
17:00Valk 494 - Narva PSK -:-

EUROPA: Cupa continentală - A doua rundă

14:30Mogo - Crvena zvezda -:-
17:00Ferencvaros - HK Olimpija -:-
18:30Donbass - Brasov -:-
21:00Ritten - Urdin -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Jesenice - Feldkirch -:-
19:00Vienna II - Linz II -:-
20:30Bregenzerwald - Zeller Eisbaren -:-
20:30Lustenau - Kitzbuhel -:-
20:30Vipiteno - Asiago -:-
21:00Valpusteria - Salzburg 2 -:-
21:30Gherdeina - Klagenfurt II -:-

FINLANDA: Liiga

17:00Hämeenlinna - Jukurit -:-
17:00JYP - KalPa -:-
17:00KooKoo - Kärpät -:-
17:00SaiPa - Tappara -:-
18:30Ässät - IFK Helsinki -:-
18:30Ilves - Lukko -:-
18:30TPS Turku - Pelicans -:-

FINLANDA: Mestis

17:00IPK - RoKi -:-
17:00Jokipojat - Koovee -:-
17:00K-Vantaa - Hokki -:-
17:00Peliitat - TUTO -:-
18:30Hermes - Kettera -:-

FINLANDA: Suomi-sarja

16:00Hunters - Pyry -:-
16:00JHT - FPS -:-
16:00Muik Hockey - Giants -:-
17:00HCIK - Riemu -:-
17:00Kiekko-Espoo - Karhu HT -:-
17:00RaaheK - D-Kiekko -:-

FINLANDA: Nuorten SM-Liiga

Repriza 2Kärpät U20 - Tappara U20 0:4
Repriza 1SaiPa U20 - KalPa U20 0:1
13:00TUTO U20 - Jyväskylä U20 -:-
14:00TPS U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-
15:00Jokerit U20 - Hämeenlinna U20 -:-
15:30Sport U20 - Ilves U20 -:-
15:50Jukurit U20 - Ässät U20 -:-
16:00Pelicans U20 - KooKoo U20 -:-
16:30IFK Helsinki U20 - Lukko U20 -:-

FINLANDA: Naisten Liiga

Repriza 1Kiekko-Espoo F - Hämeenlinna F 1:0
14:30Kärpät F - Rauman Lukko F -:-
15:30Kuortane F - Ilves F -:-
16:00KalPa F - IFK Helsinki F -:-
16:20TPS Turku F - Sport F -:-

FRANŢA: D1

18:30Strasbourg - Brest -:-
20:00Montpellier - Neuilly Sur Marne -:-
20:30Cholet - Marseille -:-
21:30Caen - Mont Blanc -:-
21:30Chambery - Dunkerque Corsaires -:-
21:30Clermont-Ferrand - Nantes -:-
21:30Tours - Cergy-Pontoise -:-

ITALIA: IHL

19:30Varese - Alleghe -:-
20:00Unterland - Kaltern -:-
21:00Merano - Valpeagle -:-
21:30Eppan - Como -:-

LETONIA: Optibet Hokeja Liga

13:00Riga Prizma - HS Riga -:-
14:00Liepaja - HK Olimp -:-
16:00Zemgale - Daugavpils -:-

NORVEGIA: Get-ligaen

17:00Gruner - Lillehammer -:-
17:00Vålerenga - Sarpsborg -:-
19:00Storhamar - Stavanger -:-

NORVEGIA: Division 1

16:00Nidaros - Comet -:-
17:00Hasle/Loren - Lorenskog -:-
18:00Haugesund - Gjovik -:-

OLANDA: Dutch Cup

21:00Den Haag - Trappers B -:-
21:15Zoetermeer - Heerenveen -:-

REGATUL UNIT: Elite League

21:00Belfast - Manchester -:-
21:00Cardiff - Nottingham -:-
21:00Dundee - Coventry -:-
21:15Fife - Guildford -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

18:00Kometa Brno - Plzen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga

18:00AZ Havirov - Chomutov -:-
18:00Kadan - Slavia Praga -:-
18:00Prostejov - Ceske Budejovice -:-
18:00Sokolov - Prerov -:-
18:30Trebic - Jihlava -:-
18:30Vsetin - Litomerice -:-
19:00Frydek-Mistek - Poruba -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - North

18:00Dvur Kralove - Decin -:-
18:00Nova Paka - Risuty -:-
18:30Bilina - HC Vrchlabi -:-
18:30Mostecti Lvi - Trutnov -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - Central

18:07Kolin - Pribram -:-
18:30Pisek - Klatovy -:-
19:00DS Ceske Budejovice - China Golden Dragon -:-
19:00Tabor - Kobra Praha -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

18:00Havl. Brod - Valasske Mezirici -:-
18:00Hodonin - Koprivnice -:-
18:00Moravske Budejovice - Sumperk -:-
18:00Opava - Novy Jicin -:-

REPUBLICA CEHĂ: O Pohar DHL

Repriza 2Salzburg U20 - Olomouc U20 2:1
13:00Trinec U20 - Kometa Brno U20 -:-
13:15Mountfield HK U20 - Plzen U20 -:-
13:30Chomutov U20 - Kladno U20 -:-
13:45Sparta Praha U20 - Mlada Boleslav U20 -:-
14:00Vitkovice U20 - Jihlava U20 -:-
16:00Slavia Praha U20 - Liberec U20 -:-
17:00Litvinov U20 - Ceske Budejovice U20 -:-
17:00Pardubice U20 - Karlovy Vary U20 -:-

ROMÂNIA: Campionatul National

18:30CSM Galati - Steaua București -:-
18:30Sapientia U23 - Sportul Studentesc -:-

RUSIA: KHL

10:00Kunlun - Dyn. Moscow 1:2
10:00Vladivostok - Cherepovets 5:3
14:30Ufa - Kazan -:-
17:00CSKA Moscova - Traktor Chelyabinsk -:-
17:00Jokerit - Nizhny Novgorod -:-

RUSIA: MHL

10:00Omskie Yastreby - Snezhnye Barsy 4:2
Repriza 3Tyumensky Legion - Altay 6:2
13:00Reaktor - Sarmaty -:-
13:00SKA-1946 - Krylya Sovetov -:-
13:00Sputnik Almetievsk - Ladya -:-
15:00Mamonty Yugry - Tolpar -:-

RUSIA: VHL

10:00Beijing Baxy - Yugra 1:4
13:00Tseng Tou - Tyumen -:-
17:00Khimik - HC Rostov -:-
17:00Zvezda Moscow - Voronezh -:-

RUSIA: VHL-B

Repriza 2Kristall Saratov - Chelny 1:1
13:00Cheboksary - Dyn. Altay -:-
13:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan -:-

RUSIA: WHL Women

13:00Tornado F - Gornyi F -:-

SLOVACIA: 2. Liga

18:30Gelnica - Sabinov -:-
18:30HC 19 Humenne - Sanok -:-
18:30Kezmarok - Bardejov -:-
18:30L. Mikulas B - Trebisov -:-
18:30Puchov - Dolný Kubín -:-
19:00PHC Budapest - Ziar nad Hronom -:-
19:30Bratislava 2 - Senica -:-
19:45Brezno - Partizánske -:-

SLOVENIA: IHL

15:15Mladost - Triglav Kranj -:-
19:00Celje - Medvescak Zagreb -:-
19:00Vojvodina - Crvena zvezda -:-

SLOVENIA: Hokejska liga

20:00Slavija - Hidria Jesenice -:-

SPANIA: LNHH

15:00Majadahonda - Barcelona -:-
23:00Puigcerda - Jaca -:-

SUA: NHL

02:00Florida Panthers - Colorado Avalanche 4:5ot
02:00Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 4:2
02:00Washington Capitals - New York Rangers 5:2
03:30Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 3:2ot
04:00Edmonton Oilers - Detroit Red Wings 2:1
05:00Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes 4:2
20:00New Jersey Devils - Vancouver Canucks -:-
22:00St. Louis Blues - Montreal Canadiens -:-

SUA: AHL

02:00Belleville Senators - Hershey Bears 1:5
02:00Utica Comets - Charlotte Checkers 8:2
02:05Lehigh Valley Phantoms - Binghamton 4:1
02:05Rochester Americans - Cleveland Monsters 3:4pen
02:15Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 1:0
02:30Laval Rocket - Providence Bruins 3:2
03:00Manitoba Moose - Iowa Wild 4:6
03:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 2:3pen
03:00Rockford IceHogs - Chicago Wolves 3:2
03:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins 4:3pen
05:00San Diego Gulls - Stockton Heat 1:5
05:05Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage 4:3ot
23:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters -:-
23:15San Jose Barracuda - Ontario Reign -:-

SUA: ECHL

00:30Newfoundland - Brampton Beast 5:2
02:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 2:3
02:05Greenville Swamp Rabbits - Jacksonville IceMen 6:1
02:05Worcester Railers - Maine Mariners 3:2pen
02:35Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays 3:5
03:05Allen Americans - Utah Grizzlies 4:10
03:05Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 7:3
03:05Kansas City - Tulsa Oilers 5:1
04:10Idaho - Wichita Thunder 2:1ot
00:30Newfoundland - Brampton Beast -:-

SUA: SPHL

02:30Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen 2:3ot
02:35Knoxville Ice Bears - Evansville Thunderbolts 1:2
03:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 2:3ot
03:35Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 3:2ot

SUA: USHL

02:05SUA U18 - Green Bay Gamblers 5:6
03:05Cedar Rapids - Omaha Lancers 2:1
03:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks 3:5
03:05Des Moines Buccaneers - Dubuque Fighting Saints 4:5pen
03:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 5:3
03:05Sioux-City - Tri-City Storm 8:2

SUA: NWHL Women

18:30Buffalo Beauts F - Connecticut Whale F -:-

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

16:15AIK - Modo -:-
19:00Mora - Timra -:-

SUEDIA: SHL

16:15Farjestads - Lulea -:-
16:15Frolunda - Malmo -:-
16:15Leksands - Djurgardens -:-
16:15Rogle - Skelleftea -:-
19:00Orebro - HV 71 -:-
19:00Oskarshamn - Linkopings -:-
19:00Vaxjo - Brynäs -:-

SUEDIA: HockeyEttan Sodra

16:30Borås - Morrums GoIS -:-
17:00Kalmar - Halmstad -:-

SUEDIA: HockeyEttan Vastra

16:00Mariestad - Malungs -:-
17:00Koping - Surahammar -:-

SUEDIA: SuperElit U20

13:00Brynäs U20 - Västerås U20 -:-
13:00Lulea U20 - Leksands U20 -:-
13:00Rogle U20 - Orebro U20 -:-
13:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
13:30AIK U20 - Timra U20 -:-
14:00Frolunda U20 - Sodertalje U20 -:-
14:00HV 71 U20 - Linkopings U20 -:-
14:00Malmo U20 - Farjestads U20 -:-
15:00Djurgardens U20 - Modo U20 -:-

SUEDIA: SDHL Women

16:30AIK F - Linkopings F -:-
17:15Göteborg F - Leksands F -:-
18:00HV 71 F - Brynäs F -:-
18:10SDE HF F - Djurgardens F -:-

UCRAINA: UHL

13:00Bilyi Bars - Dnipro Kherson -:-

UNGARIA: Erste Liga

18:30Fehervari Titanok - Vasas -:-
19:00DAB - Gyergyoi -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.