REFRESH

Floorball » Azi » Toate meciurile

AUSTRIA: Bundesliga

17:45Skofja Loka - KAC 13:9
20:00Borovnica - Polanska Banda -:-

DANEMARCA: Select Ligaen - Retrogradare

17:00Rodovre - Horsholm 9:7

DANEMARCA: Select Ligaen - Turul câștigătorilor

15:30SFC Copenhagen - Sunds 8:5

ESTONIA: Saalihokiliiga

16:00Eesti Maaulikooli - Aasmae 6:5

FINLANDA: Salibandyliiga

17:00TPS - SPV Seinajoki 9:2
18:00OLS - EraViikingit 5:6
18:00Tiikerit - Indians 4:9

FINLANDA: Divari

15:30M-Team - NST Lappeenranta 4:7
17:00Era Akatemia - Josba 3:8
18:00LNM - NJ 2:3

FINLANDA: Salibandyliiga Women

15:00AIF F - Welhot F 5:4
15:00NST Lappeenranta F - O2-Jyvaskyla F 8:1
15:00Steelers F - Loisto F 1:10

FINLANDA: Salibandyliiga Women - Turul câștigătorilor

17:00SB-Pro F - EraViikingit F 3:2
18:30Koovee F - TPS F 8:5

FRANŢA: Division 1

17:00Paris - Trolls d'Annecy -:-
20:00Hoplites d'Ambiani - Dahuts du Lac -:-

GERMANIA: 1. FBL

17:00MFBC Leipzig - Holzbuttgen 13:4
19:00Bonn - Wernigerode -:-
19:00Hamburg - Chemnitz -:-
19:00Kaufering - Weissenfels -:-

ITALIA: Campo Grande

20:30Algund - Black Lions -:-
21:00Milano Molotov - Wild Boars -:-

LETONIA: Elvi Liga

18:00FK Bauska - Ogres Vilki -:-
18:00Irlava Avant - Kursi -:-
18:00Lekrings - Pargauja 10:3
18:00Lielvarde - Kekava 6:7
18:00Talsi - Rubene 4:7
18:00Valmiera - Ulbroka -:-

LETONIA: Elvi Liga Women

11:00Letonia U19 F - Kekavas Bulldogs F 7:5

NORVEGIA: Eliteserien

15:00Fredrikstad - Greaker 2:20
15:00Harstad - Vålerenga 9:8
15:30Sandnes - Tunet 1:16
16:00Akerselva - Slevik 6:7
17:30Gjellerasen - Nor 92 6:4

NORVEGIA: Eliteserien Women - Primul tur

13:00Sarpsborg F - Sagene F 7:4
14:00Fjell-Kameraterne F - Bygdo F 3:8
14:00Gjellerasen F - Grei F 5:10

POLONIA: Ekstraliga

18:10Politechnika Lodzka - Wilki Sanok -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women

18:00Ostrava F - Liberec F 11:4
18:30Ivanti Tigers F - Bulldogs Brno F 16:3
18:30Jicin F - Bohemians F 3:5
19:00Olomouc F - Stresovice F 3:4

SLOVACIA: Extraliga

14:30Snipers Bratislava - Spisska Nova Ves 14:8
17:00Zilina - Lido Bratislava 10:6
17:45Zahorska Bystrica - 1.FBC Trencin 9:5
18:00ATU Kosice - Florko Kosice -:-
19:00AS Trencin - Puchov -:-
19:00Mikulas Presov - Nizna -:-

SUEDIA: Svenska Superligan

18:00Visby - Storvreta 1:5
19:00Falun - Helsingborg 10:3

SUEDIA: Allsvenskan Norra

14:00AIK IBF - Sundsvall 7:3
14:00Bele Barkarby - RIG Umea 4:3
17:00Gavle - Tullinge 4:3
17:00Hagunda - Salems IF 5:5
17:00Thorengruppen - Djurgardens 8:5

SUEDIA: Svenska Superligan Women

15:00Jonkopings F - Warberg F 4:5
17:00Skoghalls F - IKSU F 1:8

SUEDIA: Allsvenskan Sodra

17:00Habo - Lillan 13:9
17:00Lagan - Nykvarns 1:3
17:00Onyx - Örebro 5:6
17:00Oskarshamn - Astorp 5:6

UNGARIA: OB1

17:00Debrecen - Kazincbarcika 17:5
18:30Cartoon Heroes - Komarom -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din floorball - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.