REFRESH

Floorball » Azi » Toate meciurile

FINLANDA: F-Liiga

17:00Jymy - LaSB -:-
18:30Happee - SPV Seinajoki -:-

SUEDIA: Svenska Superligan

16:00Kalmarsund - Hagunda -:-
16:00Vaxjo - Pixbo Wallenstam -:-
18:00Linkoping - Gavle -:-
18:00Thorengruppen - Falun -:-
19:00Jonkoping - Mullsjö -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Feminin

14:00Linz F - FBC Dragons F -:-

AUSTRIA: IFL

17:00KAC - FBC Dragons -:-
17:00Linz - Graz -:-
18:00Dunai Krokodilok - Wiener -:-
18:00Skofja Loka - Komarom -:-
18:00VSV Unihockey - TVZ Wikings -:-
20:45Phoenix Fireball - Polanska Banda -:-

DANEMARCA: Select Ligaen

14:30Aarhus FK - Frederikshavn -:-
16:00Benlose - Hafnia -:-
17:00SFC Copenhagen - Rodovre -:-

ELVEŢIA: Prime League Women

17:00Bern-Burgdorf F - Winterthur F -:-
17:00Zollbruck F - Zug F -:-
20:00Chur F - Laupen F -:-
20:00Oberland F - Waldkirch St. Gallen F -:-
20:30FB Riders F - Kloten-Dietlikon F -:-

FINLANDA: Inssi-Divari

15:00Happee Steamers - LNM -:-
17:00Josba - Hawks -:-
18:30AIF - Karhut -:-

FINLANDA: Suomen Cup

17:00Oilers - OLS -:-

FINLANDA: F-Liiga Women

15:00AIF F - SaiPa F -:-
15:00Classic F - EraViikingit F -:-
15:00Pirkkalan Pirkat F - Helsinki F -:-
15:00PSS F - TPS F -:-
15:00Welhot F - Jokerit F -:-
15:15O2-Jyvaskyla F - Blue Fox F -:-
17:00SB-Pro F - Koovee F -:-

FRANŢA: Division 1

16:00Les Griffons - PUC -:-
19:00Tigres du Gresivaudan - Paris -:-

GERMANIA: 1. FBL

16:00MFBC Leipzig - Weissenfels -:-
17:00Kaufering - Berlin -:-
19:00Hamburg - Bonn -:-
19:00Holzbuttgen - Dresda -:-
19:00Schenefeld - Chemnitz -:-

LETONIA: Elvi Liga

16:00Mogo-RTU/Rockets - SAC -:-
18:00FK Bauska - Irlava Avant -:-

LETONIA: Elvi Liga Women

13:00Ligatne F - Tartu EMU F -:-
15:00Rubene F - Sparta F -:-
19:00FK NND F - Irlava F -:-

NORVEGIA: Eliteserien

15:00Slevik - Sandnes -:-
15:00Sveiva - Greaker -:-
16:00Harstad - Akerselva -:-
17:00Tunet - Gjellerasen -:-

NORVEGIA: Eliteserien Women

14:00Bygdo F - Ostensjo F -:-
14:00Tunet F - Sveiva F -:-
17:00Gjellerasen F - Stavanger F -:-

POLONIA: Ekstraliga

15:00Gorzow - AZS Lodz -:-
16:00Torun - Szarotka N. Targ -:-
17:30Siedlec - Bankowka Zielonka -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

19:00Ceske Budejovice - Troopers -:-
19:00FbC Aligators - Start98 -:-
19:00Kladno - Hattrick Brno -:-
21:00Usti nad Labem - FBC Letka -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women

18:00Bulldogs Brno F - Olomouc F -:-
18:00Chodov F - Ostrava F -:-
21:00Liberec F - Start98 F -:-

SLOVACIA: Extraliga

21:15Dubnica nad Vahom - 1.FBC Trencin -:-
15:00ATU Kosice - Zahorska Bystrica -:-
18:30Capitol - Lido Bratislava -:-
19:00AS Trencin - Florko Kosice -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

17:00Nitra F - Sabinov F -:-
19:00Hurikan Bratislava F - Spisska Nova Ves F -:-
19:00Kysucke Nove Mesto F - Nemsova F -:-

SUEDIA: Allsvenskan Norra

14:15Bele Barkarby - Djurgarden -:-
16:00Hudik/Bjorkberg - Sirius -:-
16:00Tullinge - Nykvarns -:-
17:00Strangnas - Salems IF -:-

SUEDIA: Allsvenskan Sodra

14:00IBK Lund Elit - Malmo -:-
15:00Hovslatts - Warberg -:-
17:00Habo - Lindas -:-

SUEDIA: Svenska Superligan Women

14:00Karlstad F - Akersberga F -:-
15:00Thorengruppen F - Kalmarsund F -:-
16:00Malmo F - Pixbo F -:-
16:30Ronnby F - Nacka F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din floorball - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.