Fotbal » Mâine » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Europa League - Play-off
22:00Atalanta - Marseille -:-22:00Leverkusen - AS Roma -:-
EUROPA: Europa Conference League - Play-off
22:00Olympiakos - Aston Villa -:-ALBANIA: First Division
17:00Bylis - AF Elbasani -:-ALGERIA: U21 League
19:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 -:-19:00Biskra U21 - Oran U21 -:-
19:00AmânatKabylie U21 - Constantine U21 -:-
19:00Khenchela U21 - MC Alger U21 -:-
19:00Paradou U21 - Chlef U21 -:-
19:00AmânatSetif U21 - US Souf U21 -:-
19:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00AmânatHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-01:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
03:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
03:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
03:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
05:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-01:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
03:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
03:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
03:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Feiha - Al Fateh -:-18:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
21:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
00:05Colon - Los Andes -:-ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-21:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
21:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
21:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
21:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARMENIA: Premier League
15:00Pyunik - Van -:-18:00Ararat - Noah -:-
ARMENIA: First League
15:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-15:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Filipine U17 F - Coreea de Nord U17 F -:-14:00Coreea de Sud U17 F - Indonesia U17 F -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
18:30Leobendorf - Neusiedl -:-AUSTRIA: Regionalliga Vest
17:00Bischofshofen - Saalfelden -:-AUSTRIA: Karnten
11:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-12:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
12:00SV Kraig - Treibach -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
16:00Friedburg - Bad Ischl -:-17:00Pregarten - Mondsee -:-
18:00SPG Wels II - Perg -:-
AUSTRIA: Salzburg
15:30Golling - USK Anif -:-18:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
AUSTRIA: OFB Cup Women
15:00St. Polten F - Austria Viena F -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Moik Baku -:-15:30Shamakhi - Karvan -:-
16:00Imisli FK - Lokbatan -:-
16:00Mingachevir - Zaqatala -:-
BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Hala - Sitra -:-19:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
19:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:30Smorgon F - Vitebsk F -:-BELGIA: Cupa
16:30Royale Union SG - Antwerp -:-BOTSWANA: Premier League
16:00BDF XI - Morupule -:-16:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
BRAZILIA: Serie B
03:00America MG - Vila Nova -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:00AmânatAimore - GE Bage -:-01:00AmânatLajeadense - Inter Santa Maria -:-
01:00AmânatMonsoon - Sao Gabriel -:-
01:30AmânatBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
21:00AmânatFutvida - Pelotas -:-
BRAZILIA: Maranhense - Play-off
01:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZILIA: Rondoniense - Play-off
23:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
01:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-21:15AmânatCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-16:00Rukinzo - Kayanza -:-
CANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-02:00CS Saint-Laurent - Toronto FC -:-
CHILE: Primera B
02:00San Luis - U. De Concepcion -:-CHILE: Primera Division Women
23:00Palestino F - Colo Colo F -:-COLUMBIA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena -:-03:30Pereira - Fortaleza -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Guanacasteca - Zeledon -:-03:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
04:00AD Santos - Alajuelense -:-
05:30Herediano - Puntarenas FC -:-
DANEMARCA: Cupa
18:00Silkeborg - Aarhus -:-ECUADOR: Serie B
23:30Guayaquil City - Cuniburo -:-03:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
EGIPT: Premier League
16:00Ismaily - El Daklyeh -:-19:00Smouha - ZED -:-
19:00AmânatZamalek - Enppi -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
04:00Metapan - Luis Angel Firpo -:-00:0011 Deportivo - Alianza FC -:-
00:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
ELVEŢIA: Challenge League
19:00Aarau - Sion -:-19:00Nyonnais - Bellinzona -:-
19:00Wil - Baden -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
20:00Viimsi JK F - Saku Sporting F -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-18:00Dire Dawa - Adama City -:-
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin
14:00Belgia U17 F - Portugalia U17 F -:-16:30Spania U17 F - Polonia U17 F -:-
FINLANDA: Suomen Cup
15:00Jazz Pori - TPS Turku -:-15:00LPS - Mariehamn -:-
17:15VaKP - P-Iirot Rauma -:-
18:00PuiU - GrIFK -:-
18:30KPV - Jaro -:-
20:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
14:15KuPS F - HJK F -:-GEORGIA: Liga 3
15:00Betlemi - Zestafoni -:-15:00Gardabani - Bakhmaro -:-
15:00Matchakhela - Gonio -:-
15:00Merani Martvili - Borjomi -:-
15:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
15:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
15:00Varketili - Guria -:-
19:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
16:00Munster 2 - Brunninghausen -:-GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
16:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-16:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
16:30Goppinger - Backnang -:-
16:30Mutschelbach - Villingen -:-
16:30Pforzheim - Ravensburg -:-
16:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
GERMANIA: DFB Pokal - Feminin
17:00Bayern F - Wolfsburg F -:-GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-16:00Ilioupoli - Kalamata -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
03:00Genesis - Marathon -:-05:06Olimpia - Motagua -:-
INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup
16:00TB Tvoroyri - Toftir -:-17:00B36 Torshavn - Runavik -:-
18:00Streymur - HB Torshavn -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Al Salt - Aqaba -:-18:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
20:45Al Hussein - Al Jalil -:-
IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-18:00Baghdad - Zakho -:-
18:00Karbala - Duhok -:-
20:15Al Minaa - Al Naft -:-
22:30Al Zawraa - Naft Missan -:-
ISLANDA: Division 1
19:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-19:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
ISLANDA: Besta deild Women
19:00Tindastoll F - Fylkir F -:-19:00Vikingur Reykjavik F - Thor/KA F -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-19:30H. Haifa - Sakhnin -:-
ISRAEL: Liga Alef - Relegation
19:00H. Bnei Lod - H. Marmorek -:-KAZAHSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-13:00Okzhetpes - Altai -:-
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
16:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KOSOVO: Superliga
16:00Feronikeli - Liria -:-16:00Fushe Kosova - Dukagjini -:-
16:00Gjilani - KF Llapi -:-
16:00Malisheva - FC Ballkani -:-
16:00Prishtina - Drita -:-
KUVEIT: Division 1
19:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-19:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
12:00Abdish-Ata - Alga -:-14:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-16:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
16:00Tadamon - Tripoli -:-
LUME: Jocurile Olimpice - Calificări - Promovare
16:00Indonesia U23 - Guinea U23 -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
13:00Elveţia U16 - Irlanda U16 -:-17:30Peru U20 - Costa Rica U20 -:-
19:00Portugalia U16 - Austria U16 -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
20:30Hesperange - Niedercorn -:-MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
04:05Guadalajara - Toluca -:-06:16Pachuca - Club America -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
04:00Atlante - Leones Negros -:-MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
03:00Tecos - Los Cabos -:-04:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes -:-
05:00Irapuato - Porto Palmeiras -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
02:00Uruapan - Ayense -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
18:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 -:-18:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Ayeyawady - Dagon -:-12:00Dagon Port - Silver Stars -:-
12:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
12:30Yadanarbon - Myawady -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători
04:00Esteli - Ocotal -:-05:00Diriangen - Jalapa -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri
01:00Managua FC U20 - Ferretti U20 -:-NIGERIA: NPFL
18:00Kwara - Rivers United -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Stord - Floro -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Vidar - Vindbjart -:-NORVEGIA: NM Cup
19:00Strömsgodset - Lilleström -:-NORVEGIA: Cupa - Feminin
14:00Steinkjer F - Bossmo & Ytteren F -:-17:00Raufoss F - Sogndal F -:-
QATAR: Emir Cup
17:15Al-Sadd - Al Markhiya -:-20:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
20:00Al-Wakra - Muaither SC -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao -:-23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-
02:00Moca - Universidad O&M -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALIA: National league
15:30Sahafi - Dekedda -:-SUA: MLS Next Pro
02:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-02:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
02:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
05:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
SUA: USL League One
01:30One Knoxville - Forward Madison -:-SUA: USL League Two
02:30Midwest United - Union FC Macomb -:-05:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
SUA: NISA
06:30Capo - LA Force -:-SUA: US Open Cupa
02:00Charleston - Tormenta -:-02:00Indy Eleven - San Antonio -:-
02:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
02:30New York City II - Colorado Springs -:-
02:30Tampa Bay - Birmingham -:-
03:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
04:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
05:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
05:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
SUA: NWSL Women
03:00Houston Dash F - Gotham F -:-05:00San Diego Wave F - Utah Royals F -:-
05:00Seattle Reign F - Kansas City Current F -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
13:00Umeå - Stocksund -:-15:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
15:30Pitea - Vasalund -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Eskilsminne - Onsala -:-14:00Olympic - Angelholm -:-
14:00Torslanda - Falkenberg -:-
14:00Tvaaker - Norrby -:-
15:00Torns - Jonkoping -:-
17:00Oskarshamn - Lunds -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
15:00Ahlafors IF - Kumla -:-15:00IFK Skovde - Motala -:-
15:00Saffle SK - Kongahalla -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
16:00IF Brommapojkarna F - Pitea F -:-16:00Örebro F - Kristianstad F -:-
16:00Trelleborg F - AIK F -:-
16:00Vittsjo F - Linköping F -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-16:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
18:15Azam - Simba -:-
20:30Namungo - Geita Gold -:-
TURCIA: 2. Lig Play Offs
15:30Igdir FK - Iskenderunspor -:-15:30Trabzon FK - Ankaraspor -:-
20:0024 Erzincanspor - Menemenspor -:-
20:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
UCRAINA: Premier League
15:30Kolos Kovalivka - Zorya -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-16:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-15:15Hanoi FC - Viettel -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.