Fotbal » 12.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
18:30Manchester Utd - Arsenal -:-FRANŢA: Ligue 1
22:00Clermont - Lyon -:-22:00Marseille - Lorient -:-
22:00Montpellier - Monaco -:-
22:00Nantes - Lille -:-
22:00PSG - Toulouse -:-
22:00Rennes - Lens -:-
22:00Strasbourg - Metz -:-
GERMANIA: Bundesliga
16:30Darmstadt - Hoffenheim -:-18:30Bayern - Wolfsburg -:-
20:30Bochum - Leverkusen -:-
ITALIA: Serie A
13:30Lazio - Empoli -:-16:00Genoa - Sassuolo -:-
16:00Verona - Torino -:-
19:00Juventus - Salernitana -:-
21:45Atalanta - AS Roma -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
21:30Dinamo București - UTA Arad -:-21:30FC Voluntari - 'U' Cluj -:-
21:30Oţelul Galaţi - FC Botoșani -:-
21:30Poli Iași - Petrolul Ploiești -:-
21:30U Craiova 1948 - FC Hermannstadt -:-
SPANIA: LaLiga
15:00Cadiz - Getafe -:-17:15Atl. Madrid - Celta Vigo -:-
19:30Valencia - Vallecano -:-
22:00Betis - Almeria -:-
AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off
22:00Berkane - Zamalek -:-AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Cape Town City - TS Galaxy -:-16:00Golden Arrows - Chippa United -:-
18:30AmaZulu - Kaizer Chiefs -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - JDR Stars -:-16:00Casric Stars - Magesi -:-
16:00Hungry Lions - Black Leopards -:-
16:00Maritzburg Utd - Platinum City -:-
16:00NB La Masia - Marumo Gallants -:-
16:00Orbit College - Upington City -:-
16:00Pretoria Callies - Pretoria U. -:-
16:00Venda - Milford FC -:-
ANDORRA: Primera Divisió
12:00Atletic America - Pas de la Casa -:-12:00Carroi - Penya -:-
12:00Esperanca - Ordino -:-
ANGLIA: Championship - Play-off
14:00Norwich - Leeds -:-16:15West Brom - Southampton -:-
ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
21:00Tottenham U21 - Liverpool U21 -:-ANGLIA: Women’s FA Cup
16:30Manchester Utd F - Tottenham F -:-ANGOLA: Girabola League
17:30Desportivo Huila - Uniao de Malanje -:-17:30Primeiro de Agosto - Academica -:-
18:00Wiliete - Sao Salvador -:-
ARGENTINA: Liga Profesional
23:30Independiente - Talleres Cordoba -:-01:45River Plate - Central Cordoba -:-
21:30Dep. Riestra - San Lorenzo -:-
21:30Tigre - Estudiantes -:-
23:45Belgrano - Racing Club -:-
23:45Lanus - Ind. Rivadavia -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
23:30Agropecuario - San Martin S.J. -:-00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-
01:00Brown Adrogue - Aldosivi -:-
19:05San Telmo - Atletico Atlanta -:-
21:00Guillermo Brown - Deportivo Madryn -:-
21:10Club A. Guemes - Quilmes -:-
21:30Alvarado - Talleres (R.E) -:-
21:30Deportivo Maipu - Ferro -:-
22:00Gimnasia Jujuy - San Miguel -:-
22:00Patronato - Chacarita Juniors -:-
23:30Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Deportivo Merlo - Villa Dalmine -:-21:30Flandria - Comunicaciones -:-
21:30San Martin Burzaco - Midland -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Def. de Cambaceres - Real Pilar -:-21:30Deportivo Espanol - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30Leandro N. Alem - Sportivo Barracas -:-
21:30Victoriano A. - Berazategui -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:15Nautico Hacoaj - Deportivo Camioneros -:-21:30Defensores de Glew - Belgrano Zarate -:-
21:30Social Atletico Television - Deportivo Metalurgico -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
18:30Huracan F - Boca Juniors F -:-21:00Platense F - Belgrano F -:-
21:00Racing Club F - CA Estudiantes F -:-
ARMENIA: First League
16:00Shirak 2 - Mika Jerevan -:-ARMENIA: Cupa
17:00Ararat-Armenia - Urartu -:-ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
01:30Estrella - Britannia -:-03:30Deportivo Nacional - Dakota -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Coreea de Sud U17 F - Filipine U17 F -:-11:00Indonesia U17 F - Coreea de Nord U17 F -:-
AUSTRALIA: A-League - Play-off
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Gungahlin - O'Connor Knights -:-AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Charlestown Azzurri - Valentine -:-07:30Weston Workers - Cooks Hill United -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
08:00Blacktown City - Marconi -:-08:00Rockdale Ilinden - Sydney FC U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:00Brisbane Roar U23 - Gold Coast -:-09:30Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:15Rochedale - Brisbane City -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00St Albans - South Melbourne -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Kahibah - West Wallsend -:-07:30Singleton Strikers - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:30Capalaba - SWQ Thunder -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:00South Hobart U21 - Taroona -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
09:00Western Utd. U21 - Melbourne Victory U21 -:-AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor
01:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) -:-04:00Solomon Warriors (Sol) - Hekari United (Pap) -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
18:00A. Klagenfurt - SK Rapid -:-18:00Hartberg - Salzburg -:-
18:00LASK - Sturm Graz -:-
AUSTRIA: 2. Liga
11:30Kapfenberg - Amstetten -:-11:30Sturm Graz (Am) - Lafnitz -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
17:00Rothis - Wolfurt -:-18:00RW Rankweil - SC Imst -:-
AUSTRIA: Karnten
18:00A. Klagenfurt (Am) - Atus Velden -:-18:00St. Jakob/Ros - SV Kraig -:-
18:30SV Spittal - Donau Klagenfurt -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
12:00St. Peter in der Au - SCU Kilb -:-AUSTRIA: Salzburg
18:00Thalgau - Grodig -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
11:30Tirol (Am) - Kitzbuhel -:-18:00Ebbs - FC Volders -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
18:00Telfs - Vols -:-AUSTRIA: Vorarlberg
17:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-AUSTRIA: Wien
11:30Slovan HAC - Dinamo Helfort -:-12:00Kagran - Sportunion Mauer -:-
AUSTRIA: Bundesliga Women
12:00Innsbruck F - First Vienna F -:-13:45Sturm F - Neulengbach F -:-
14:00Austria Viena F - Bergheim F -:-
15:00St. Polten F - Kleinmunchen F -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
16:00Gabala - Sabah Baku -:-18:30Sumqayit - Sabail -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Isloch - Din. Minsk -:-18:00Zhodino - Naftan -:-
20:00Slavia Mozyr - Neman -:-
BELARUS: Pershaya Liga
14:00BATE 2 - Lokomotiv Gomel -:-16:00Maxline - Belarus U17 -:-
18:00Baranovici - FC Slonim -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
14:30Gent - Leuven -:-17:00St. Truiden - KV Mechelen -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
19:30Antwerp - Cercle Brugge -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Retrogradare
17:00Deinze - Lommel SK -:-BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Ganshoren - Acren -:-16:00Hamoir - Tubize -:-
16:00Jette - Royal Union SG 2 -:-
16:00La Louviere - Meux -:-
16:00Rebecquoise - Binche -:-
16:00Stade Vervietois - Stockay-Warfusee -:-
16:00Warnant - La Calamine -:-
BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Play-off
16:00Cercle Brugge 2 - KV Mechelen 2 -:-16:00Lyra-Lierse Berlaar - Boom -:-
16:00Merelbeke - Waregem 2 -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00Bani Ganse - Ayema -:-18:00Cavaliers - AS Sobemap -:-
18:00Coton FC - FC Loto -:-
18:00Dragons - Takunnin -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Ainonvi - JAK -:-18:00ASVO - Adjidja -:-
18:00Avrankou Omnisport - Aziza -:-
18:00Djeffa - Police -:-
18:00Etoiles Filantes - Ouidah -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Paro - Daga United -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:30Igman K. - Zeljeznicar -:-20:30Posusje - Sloga Doboj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Gornji Rahic - Sloboda -:-18:00Stupcanica - Gradacac -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:00Omarska - Romanija Pale -:-BOTSWANA: Premier League
16:00Gaborone Utd - Orapa United -:-16:00Matebele - VTM FC -:-
BRAZILIA: Serie A
23:00Criciuma - Cuiaba -:-03:00AmânatAtletico-MG - Gremio -:-
22:00Atletico GO - Cruzeiro -:-
22:00Fortaleza - Botafogo RJ -:-
22:00Palmeiras - Athletico-PR -:-
00:30Bahia - Bragantino -:-
00:30Vasco - Vitoria -:-
BRAZILIA: Serie B
23:00Amazonas - Santos -:-23:00Guarani - Botafogo SP -:-
23:00Operario - Ponte Preta -:-
23:00Sport Recife - Brusque -:-
22:00Mirassol - Paysandu -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00AmânatSER Caxias - Confianca -:-23:00Tombense - Sampaio Correa -:-
01:30ABC - Londrina -:-
01:30AmânatFerroviario - EC Sao Jose -:-
22:30CSA - Athletic Club -:-
22:30Ferroviaria - Nautico -:-
BRAZILIA: Serie D
23:00Aguia De Maraba - Cameta -:-23:00CSE - ASA -:-
23:00Humaita - Rio Branco -:-
23:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
23:00Real Noroeste - Serra -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
23:30Hercilio Luz - Concordia -:-
23:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
00:00AmânatCianorte - Brasil de Pelotas -:-
00:00Princesa do Solimoes - Manaus -:-
00:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
00:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
21:00Real Brasilia - Brasiliense -:-
21:30Maracana - Treze -:-
22:00Barra FC - Cascavel -:-
22:00Fluminense-PI - Tocantinopolis -:-
22:00Itabuna - Audax RJ -:-
22:00Manauara - Porto Velho -:-
22:00Moto Club - Maranhao -:-
22:00Sousa - Potiguar de Mossoró -:-
00:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-
BRAZILIA: Carioca C
21:00Caac Brazil - Paraty -:-21:00Campos AA - Uniao Central -:-
21:00EC Resende - Santa Cruz RJ -:-
21:00Riostrense - EC Vera Cruz -:-
21:00Uni Souza - Niteroiense -:-
BRAZILIA: Gaucho 2
23:00AmânatBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00AmânatEC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00AmânatFutvida - Aimore -:-
23:00AmânatGE Gloria - Esportivo -:-
23:00AmânatLajeadense - GE Bage -:-
23:00AmânatMonsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00AmânatPasso Fundo - Frederiquense -:-
23:00AmânatSao Gabriel - Pelotas -:-
BRAZILIA: Goiano 2
21:30Inhumas - ASEEV -:-22:00Trindade - Anapolina -:-
BRAZILIA: Matogrossense 2
22:30Caceres - Sinop FC -:-22:30Campo Novo - Juara -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
16:00Boa - Varginha -:-17:00Betim - Aymores -:-
00:00Mamore - North Esporte Clube -:-
BRAZILIA: Paranaense 2
00:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-17:00Nacional PR - Laranja Mecanica -:-
22:00Foz do Iguacu - Patriotas -:-
BRAZILIA: Paulista A4 - Play-off
21:00Francana - Rio Branco SP -:-BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
16:00Barcelona SP - Sao Carlos -:-16:00Fernandopolis - Tupa -:-
BRAZILIA: Rondoniense - Play-off
22:00Barcelona RO - Uniao Cacoalense -:-BRAZILIA: Cupa Verde
01:00Cuiaba - Vila Nova -:-BRAZILIA: Baiano U20
15:00Jacuipense U20 - Bahia U20 -:-21:00Alagoinhas U20 - Ypiranga U20 -:-
21:00Vitoria da Conquista U20 - Jequie U20 -:-
BRAZILIA: Mineiro U20
21:00Cruzeiro U20 - Ipatinga U20 -:-BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Santo Andre U20 - Santos U20 -:-BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
23:00Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 -:-21:00Petrolina U20 - America PE U20 -:-
21:00Serrano PE U20 - Sete de Setembro U20 -:-
22:00Ipojuca U20 - Retro U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:00Bragantino F - Ferroviaria F -:-03:00Cruzeiro F - Botafogo RJ F -:-
17:00Corinthians F - Sao Paulo F -:-
21:00AmânatAvai Kindermann F - Internacional F -:-
23:00AmânatGremio F - America Mineiro F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
16:00Minas ICESP F - Sao Jose F -:-21:00Taubate F - Mixto F -:-
22:00JC F - VF4 F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Uniao RN F - Botafogo PB F -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
19:30Levski - Cherno More -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
17:00Beroe - Pirin Blagoevgrad -:-BULGARIA: Vtora liga
18:00Belasitsa - Ludogorets II -:-18:00Dunav Ruse - Montana -:-
18:00Septemvri Sofia - Strumska Slava -:-
18:00Yantra Gabrovo - Svoge -:-
BULGARIA: Third League - South-East
18:00Spartak Plovdiv - Botev II -:-BURKINA FASO: Premier League
19:00ASEC Koudougou - Kozaf -:-19:00ASFA Yennega - Kadiogo -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - AS Douanes -:-
19:00Sporting Cascades - USFA -:-
19:00Vitesse - Majestic -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Bumamuru - Le Messager Ngozi -:-16:00Flambeau du Centre - Lumiere de Ngozi -:-
16:00Kayanza - Rukinzo -:-
CAMBODGIA: CPL - Grupă campionat
14:00Phnom Penh Crown - Svay Rieng -:-14:00Visakha - Boeung Ket -:-
CANADA: Canadian Premier League
00:00Pacific FC - Forge -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Algoy - Agri - Tchad -:-17:45Foullah Edifice - Elect Sport -:-
17:45Stars J. Talents - Gazelle -:-
CHILE: Primera División
00:30U. Catolica - O'Higgins -:-03:00Everton - Cobresal -:-
19:30Copiapo - Cobreloa -:-
22:00A. Italiano - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
03:00Arica - S. Wanderers -:-19:30Barnechea - Antofagasta -:-
19:30Recoleta - La Serena -:-
00:30Curico Unido - San Luis -:-
CHILE: Segunda Division
01:00Dep. Concepcion - Lautaro -:-19:30D. Puerto Montt - San Antonio Unido -:-
22:00Real San Joaquin - Trasandino -:-
CHILE: Primera Division Women
03:00A. Italiano F - Palestino F -:-18:00Cobresal F - U. Espanola F -:-
18:00U. Catolica F - S. Morning F -:-
18:00U. De Chile F - Deportes Iquique F -:-
18:00U. De Concepcion F - Everton F -:-
19:30Coquimbo F - Colo Colo F -:-
CHINA: Super League
14:35Cangzhou - Zhejiang Professional -:-15:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao West Coast -:-
CHINA: Liga Jia
10:30Wuxi Wugou - Shanghai Jiading Huilong -:-14:30Guangzhou FC - Qingdao Red Lions -:-
14:30Shijiazhuang Gongfu - Foshan Nanshi -:-
14:30Yunnan Yukun - Yanbian Longding -:-
CHINA: Liga Yi
10:00Beijing Technology - Hubei Istar -:-10:30Shandong Taishan B - Nantong Haimen -:-
11:00Ganzhou Ruishi - Quanzhou Yassin -:-
12:30Hunan Billows - Guangxi Lanhang -:-
CHINA: Super League Women
10:00Jiangsu Suning F - Henan Songshan Longmen F -:-10:00Shaanxi Changan F - Changchun Dazhong F -:-
14:35Hainan Qiongzhong F - Shanghai RCB F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Apollon - Othellos Athienou -:-19:00Nea Salamis - Zakakiou -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15Bucaramanga - Junior -:-03:30Millonarios - Pereira -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:00America de Cali F - Llaneros F -:-23:00Atl. Nacional F - Deportivo Pereira F -:-
23:00Cucuta F - Junior F -:-
23:00Inter Palmira F - Millonarios F -:-
23:00La Equidad F - Ind. Medellin F -:-
23:00Real Santander F - Dep. Cali F -:-
23:00Santa Fe F - Alianza F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00AS BNG - V. Club Mokanda -:-20:00JS Talangai - Leopard -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-16:30AS Vita Club - Maniema -:-
16:30St Eloi Lupopo - Aigles du Congo -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Jeonbuk - Suwon FC -:-10:30Pohang - Jeju -:-
10:30Ulsan HD - Gimcheon Sangmu -:-
COREEA DE SUD: K League 2
10:30Anyang - Gimpo FC -:-10:30Gyeongnam - Seongnam -:-
13:00Bucheon - Jeonnam -:-
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Daegu 2 - Busan Kyotong -:-09:00Hwaseong - Mokpo -:-
09:00Yangpyeong - Daejeon Korail -:-
10:00Yeoju Citizen - Gimhae -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
23:00Alajuelense - Guanacasteca -:-23:00Grecia - San Carlos -:-
23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
23:00Saprissa - AD Santos -:-
23:00Sporting San Jose - Herediano -:-
23:00Zeledon - Liberia -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
23:00ADR Jicaral - Santa Ana -:-CROAŢIA: HNL
18:00Lok. Zagreb - Slaven Belupo -:-20:10Istra 1961 - Hajduk Split -:-
CROAŢIA: Prva NL
15:30Bijelo Brdo - Orijent -:-18:30Jarun - Zrinski Osjecko -:-
18:30Solin - Croatia Zmijavci -:-
CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă campionat
18:00Hajduk Split F - Osijek F -:-18:00ZNK Split F - Dinamo Maksimir F -:-
CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă retrogradare
18:00Gorica F - Agram Zagreb F -:-18:00Zadar F - Medimurje Cakovec F -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
17:00Brondby - FC Copenhaga -:-19:00Midtjylland - Aarhus -:-
21:00Nordsjaelland - Silkeborg -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
15:00Randers - Hvidovre IF -:-15:00Viborg - Vejle -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
15:00Fredericia - Kolding -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
15:00Esbjerg - Roskilde -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:00Avarta - Næsby -:-DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00Fortuna Hjorring F - KoldingQ F -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Macara - Mushuc Runa -:-02:00LDU Quito - Emelec -:-
21:00El Nacional - Ind. del Valle -:-
23:30Delfin - Orense -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
04:00Alianza FC - 11 Deportivo -:-04:00Municipal Limeno - Platense Municipal -:-
00:00Aguila - FAS -:-
00:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
ELVEŢIA: Super League - Grupă campionat
15:15Winterthur - Zurich -:-17:30St. Gallen - Servette -:-
ELVEŢIA: Promotion League
15:30Delemont - Zurich II -:-17:00Servette U21 - Luzern II -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
16:00Coffrane - Oberwallis Naters -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
15:00Thun II - Langenthal -:-15:30Munsingen - Wohlen -:-
17:00Black Stars - Schotz -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
15:00Gossau - Winterthur II -:-ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare
15:00Wil F - Rapperswil F -:-EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:05Emirates Club - Al-Ain -:-ESTONIA: Meistriliiga
14:30Levadia - Kalju -:-17:00Tallinna Kalev - Narva -:-
19:00Nomme Utd - Paide -:-
ESTONIA: Esiliiga
12:30Elva - Flora U21 -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
12:30Polva Lootos F - Tallina Kalev F -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Shashemene Kenema - Hadiya Hossana -:-18:00Hambericho Durame - Defence Force -:-
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin
16:30Belgia U17 F - Spania U17 F -:-16:30Portugalia U17 F - Polonia U17 F -:-
FILIPINE: PFL
11:00Mendiola FC 1991 - Philippine Army -:-12:00Cebu FC - One Taguig -:-
14:00Davao Aguilas - Stallion -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
18:30Ekenas - Ilves -:-18:30Lahti - Mariehamn -:-
FINLANDA: Ykkosliiga
14:00PK-35 - SJK Akatemia -:-18:00JaPS - JIPPO -:-
18:30KaPa - Mikkeli -:-
18:30SalPa - TPS Turku -:-
FINLANDA: Ykkonen
13:00Vaajakoski - OLS Oulu -:-18:00Keski-Uusimaa - KuPS Akatemia -:-
18:30Atlantis - VIFK -:-
18:30Jazz Pori - Rovaniemi -:-
18:30Klubi 04 - EPS -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
16:00Kiffen - Futura -:-18:30GrIFK - NJS -:-
18:30PEPO - Lahden Reipas -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
15:00Inter Turku 2 - Poxyt -:-17:00EBK - TPV -:-
17:00Honka - Ilves 2 -:-
18:30VJS - P-Iirot Rauma -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
18:00Hercules - JPS Jyvaskyla -:-18:00TP-47 - Kuopion Elo -:-
18:30JBK - SJK Akatemia 2 -:-
18:30Narpes Kraft - GBK Kokkola -:-
FINLANDA: Suomen Cup
18:00LoPa - Poxyt 2 -:-20:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
14:00HJK F - Ilves F -:-14:00HPS F - Honka F -:-
14:00PK-35 Vantaa F - KuPS F -:-
15:00PKKU F - PK-35 Helsinki F -:-
17:00JyPK F - Aland Utd F -:-
FINLANDA: Ykkonen Women
14:00ONS Oulu F - VIFK F -:-15:00KTP F - TPS F -:-
15:00Lahti F - EBK F -:-
18:00P-Iirot Rauma F - VJS F -:-
FRANŢA: Division 2 Women
14:00Metz F - Nice F -:-15:00Le Mans F - Strasbourg F -:-
16:00Marseille F - Albi-Marssac F -:-
16:00Montauban F - Rodez F -:-
16:00Nantes F - Lens F -:-
16:00Orleans F - Thonon Evian F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
14:30Braunschweig - Wehen -:-14:30Karlsruher - Hannover -:-
14:30St. Pauli - Osnabruck -:-
GERMANIA: 3. Liga
14:30Duisburg - Aue -:-17:30Verl - Munster -:-
20:30Saarbrucken - Freiburg II -:-
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 -:-15:00Norderstedt - Meppen -:-
15:00Teutonia Ottensen - Havelse -:-
16:00Bremer - Lohne -:-
17:30Kiel II - Phonix Lubeck -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Altglienicke - Greifswald -:-14:00Berliner AK 07 - Lokomotive Leipzig -:-
14:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-
14:00Cottbus - Luckenwalde -:-
14:00Eilenburg - Chemnitzer -:-
14:00Erfurt - Viktoria Berlin -:-
14:00Hansa Rostock II - Hertha II -:-
14:00Meuselwitz - Jena -:-
14:00Zwickau - Babelsberg -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Makkabi Berlin - Tasmania Berlin -:-14:30Neustrelitz - Dynamo Schwerin -:-
15:00Mahlsdorf - Wismar -:-
15:00Sparta Lichtenberg - Hertha Zehlendorf -:-
15:00Staaken - Rathenow -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-15:00Grimma - Einheit Rudolstadt -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Todesfelde - Inter Turkspor Kiel -:-15:00VfR Neumunster - Neumunster -:-
16:00Eckernforder SV - Flensburg -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
11:45HEBC Hamburg - Victoria Hamburg -:-11:45Paloma - Dassendorf -:-
15:00Halstenbek-Rellingen - Altona -:-
16:00Tornesch - Alsterbruder -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
16:00Bersenbruck - Emden -:-16:00Bornreihe - Heeslinger -:-
16:00Egestorf-Langreder - Rotenburger -:-
16:00Hildesheim - VfL Oldenburg -:-
16:00Vorsfelde - Eilvese -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
16:00ASC 09 Dortmund - Gievenbeck -:-16:00Brunninghausen - Turkspor Dortmund -:-
16:00Lotte - Bovinghausen -:-
16:00Munster 2 - Schermbeck 2020 -:-
16:00Siegen - Westfalia Rhynern -:-
16:00Sprockhovel - Ennepetal -:-
16:00Vreden - Finnentrop/Bamenohl -:-
16:00Wattenscheid - Eintracht Rheine -:-
16:15Erkenschwick - Clarholz -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
16:00Eddersheim - Hunfelder -:-16:00RW Walldorf - Stadtallendorf -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Cosmos Koblenz - Bitburg -:-16:00SpVgg Quierschied - Arminia Ludwigshafen -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
16:00Turkspor Augsburg - Heimstetten -:-GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00FC Holzhausen - Denzlingen -:-15:00Normannia Gmund - Bietigheim-Bissingen -:-
16:00Backnang - Mutschelbach -:-
16:00Goppinger - Reutlingen -:-
16:00Nottingen - Grossaspach -:-
16:00Offenburger - Pforzheim -:-
16:00Ravensburg - VfR Mannheim -:-
16:30Essingen - Oberachern -:-
16:30Villingen - Hollenbach -:-
GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
16:00Germania Teveren - Bergisch Gladbach -:-16:00Porz - VfL Vichttal -:-
16:15Hurth - Siegburger -:-
16:15Schafhausen - Eintracht Hohkeppel -:-
16:30Fortuna Koln II - Bonn-Endenich 08 -:-
17:00Konigsdorf - Frechen -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
16:00Frintrop - TVD Velbert -:-16:00Germania Ratingen - Uerdingen -:-
16:00Meerbusch - Kleve -:-
16:00Schonnebeck - Homberg -:-
16:00SW Essen - SC St.Tonis -:-
16:30Mulheimer FC 97 - Hamborn -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
12:00Schalke U19 - Dusseldorf U19 -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
15:00Bayern F - 1.FC Nurnberg F -:-19:30Bremen F - Wolfsburg F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
12:00Andernach F - Potsdam F -:-12:00Jena F - Frankfurt II F -:-
12:00Meppen F - Weinberg F -:-
12:00Monchengladbach F - Wolfsburg II F -:-
12:00Sand F - Gutersloh F -:-
15:00Bayern II F - Hamburg F -:-
15:00Ingolstadt F - Hoffenheim II F -:-
GHANA: Division One League
18:00Akatsi All Stars - Still Believe -:-18:00Asekem - Ebusua Dwarfs -:-
18:00Baffour SA - Mighty Royals -:-
18:00Debibi - Berekum City -:-
18:00Home Stars - Nania -:-
18:00King Faisal - Skyy -:-
18:00Kings Palace - Vision -:-
18:00Kotoku Royals - Hohoe United -:-
18:00Nzema Kotoko - Elmina Sharks -:-
18:00Pac Academy - Future Stars -:-
18:00Sefwi All Stars - Holy Stars -:-
18:00Susubiribi - Accra Athletic -:-
18:00Swedru All Blacks - Soccer Intellectuals -:-
18:00Techiman Liberty - Eleven Wonders -:-
18:00Uncle T United - Na God -:-
18:00Venomous Vipers - New Edubiase -:-
18:00Young Apostles - Brong Ahafo -:-
GHANA: Ghanaian Cup
18:00Bofoakwa Tano - Dreams -:-GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Mons Calpe - Magpies -:-GRECIA: Super League - Grupă campionat
20:00PAOK - Olympiakos -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs
17:00Afantou - Proodeftiki -:-17:00Niki Efkarpias - Asteras Petriti -:-
GRECIA: Division A Women
12:00Rethymniakos F - AEL Larissa F -:-GRENADA: Premier Division
23:00AmânatHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00Paradise - Fontenoy -:-
23:00AmânatSAB Spartans - Fontenoy -:-
23:00Mt. Rich - Camerhogne -:-
23:00AmânatShamrock - Paradise -:-
23:00St. John's - Hurricanes -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Mixco - Municipal -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:30Marathon - Genesis -:-04:00Motagua - Olimpia -:-
HONG KONG: Premier League
11:30Hong Kong FC - North District -:-HONG KONG: FA Cup
11:30Kitchee - Eastern AA -:-INSULELE FEROE: Premier League
17:00Klaksvik - Vikingur -:-INSULELE FEROE: 1. Deild
17:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 2 -:-18:00Argir - Sandur -:-
ISLANDA: Besta deild karla
20:00KR Reykjavik - Kopavogur -:-22:15Fylkir - Breidablik -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur -:-
ITALIA: Serie C - Play Out
16:00Fiorenzuola - Novara -:-16:00Recanatese - Vis Pesaro -:-
19:00Monterosi - Potenza -:-
19:00Virtus Francavilla - Monopoli -:-
ITALIA: Serie D - Group A - Play-off
17:00Chisola - Ticino -:-17:00Citta di Varese - Vado -:-
ITALIA: Serie D - Group A - Play out-uri
17:00Chieri - Pinerolo -:-17:00Derthona FbC - Alba -:-
ITALIA: Serie D - Group B - Play-off
17:00Piacenza - Varesina -:-17:00Pro Palazzolo - Desenzano -:-
ITALIA: Serie D - Group B - Play out-uri
17:00Legnano - Castellanzese -:-ITALIA: Serie D - Group C - Play-off
17:00Dolomiti Bellunesi - Campodarsego -:-17:00Treviso - Bassano -:-
ITALIA: Serie D - Group C - Play out-uri
17:00Breno - Cjarlins Muzane -:-17:00Luparense - Castegnato -:-
ITALIA: Serie D - Group D - Play-off
17:00Corticella - Victor San Marino -:-17:00Ravenna - Lentigione -:-
ITALIA: Serie D - Group E - Play-off
17:00Follonica Gavorrano - Tau -:-18:30Grosseto - Livorno -:-
ITALIA: Serie D - Group F - Play-off
17:00Avezzano - Sambenedettese -:-17:00L Aquila - Roma City -:-
ITALIA: Serie D - Group F - Play out-uri
17:00Tivoli Calcio - United Riccione -:-ITALIA: Serie D - Group G - Play-off
17:00Nocerina - Cassino -:-17:00Romana - Ischia -:-
ITALIA: Serie D - Group G - Play out-uri
17:00Anzio Calcio 1924 - Gladiator -:-17:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-
ITALIA: Serie D - Group H - Play-off
17:00A.C.D. Nardo - Fidelis Andria -:-19:00Martina Calcio - Casarano -:-
ITALIA: Serie D - Group H - Play out-uri
17:00Angri - Gallipoli -:-ITALIA: Serie D - Group I - Play-off
17:00Siracusa - AS Acireale -:-17:00Vibonese - Reggio Calabria -:-
ITALIA: Serie D - Group I - Play out-uri
17:00San Luca - Locri 1909 -:-ITALIA: Serie D - Winners stage
17:00Caldiero Terme - Union Clodiense -:-17:00Cavese - Altamura -:-
17:00Pianese - Campobasso -:-
ITALIA: Primavera 1
12:00AC Milan U19 - Frosinone U19 -:-14:00Juventus U19 - Monza U19 -:-
14:00Lecce U19 - AS Roma U19 -:-
16:00Bologna U19 - Torino U19 -:-
16:00Sassuolo U19 - Fiorentina U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
16:00Inter F - Sassuolo F -:-ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Como F - Pomigliano F -:-13:30Napoli F - AC Milan F -:-
ITALIA: Serie B Women
16:00Arezzo F - Cesena F -:-16:00Brescia F - San Marino Academy F -:-
16:00Freedom F - Genoa F -:-
16:00Parma F - Chievo Verona F -:-
16:00Ravenna F - Lazio F -:-
16:00RES Roma F - Tavagnacco F -:-
16:00Ternana F - Pavia F -:-
16:00Verona F - Bologna F -:-
JAMAICA: Premier League - Play-off
00:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-JAPONIA: J1 League
07:05Kashima - Verdy -:-JAPONIA: J2 League
07:00Iwaki - Renofa Yamaguchi -:-07:00Kumamoto - Yokohama FC -:-
08:00Fujieda MYFC - Blaublitz -:-
08:00Oita - Ehime -:-
08:00Tokushima - Tochigi -:-
08:00V-Varen Nagasaki - Okayama -:-
08:00Yamagata - Mito -:-
10:00Kofu - Chiba -:-
JAPONIA: WE League Women
07:00JEF United F - Inac Kobe Leonesa F -:-07:00Mynavi Sendai F - Nojima Stella F -:-
07:00Parceiro Nagano F - C-Osaka F -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Women
08:00Gunma F - Miyazaki F -:-08:00Setagaya Sfida FC F - NGU Nagoya F -:-
KAZAHSTAN: Premier League
15:00Kyzylzhar - Aktobe -:-15:00Yelimay Semey - Shakhter K. -:-
17:00FC Astana - Kaisar -:-
17:00Zhenis - Kairat Almaty -:-
19:00Ordabasy - Tobol -:-
KENYA: Premier League
15:00Nzoia Sugar - KCB -:-15:00Police FC - Nairobi City -:-
15:00Talanta FC - Leopards -:-
15:00Tusker - Muranga -:-
KENYA: Super League
13:00Gusii - Mulembe United -:-13:00Kibera - Kajiado -:-
13:00Kisumu All-Stars - Mara Sugar -:-
14:00Vihiga - Mombasa Elite -:-
15:00Rainbow - MCF -:-
KOSOVO: Superliga
16:00Drita - Feronikeli -:-16:00Dukagjini - Prishtina -:-
16:00FC Ballkani - Fushe Kosova -:-
16:00KF Llapi - Malisheva -:-
16:00Liria - Gjilani -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
19:05Al Qadisiya - Al-Fahaheel -:-LETONIA: Virsliga
15:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-LETONIA: 1. Liga
15:00Rezekne - AFA Olaine -:-19:00Skanste - Alberts JDFS -:-
LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-LITUANIA: A Lyga
16:00Hegelmann - Zalgiris -:-18:25Kauno Zalgiris - Siauliai FA -:-
LITUANIA: I Lyga
14:00Tauras - FK Panevezys 2 -:-LUXEMBURG: BGL Ligue
17:00Hesperange - Marisca Mersch -:-17:00Racing Luxembourg - Mondercange -:-
17:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch -:-
17:00Victoria Rosport - Dudelange -:-
17:00Wiltz - Mondorf -:-
19:00Schifflange - UNA Strassen -:-
19:30Fola - Kaerjeng -:-
MACAU: Elite League - Grupă retrogradare
13:00Tak Chun Ka I - Gala -:-15:00Sporting Macau - Monte Carlo -:-
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
18:00KF Gostivar - Rabotnicki -:-18:00Makedonija GP - Bregalnica -:-
18:00Shkendija - Struga -:-
18:00Shkupi - Brera Strumica -:-
18:00Sileks - Vardar -:-
18:00Tikves - Voska Sport -:-
MALAEZIA: Super League
11:45Sabah - Penang -:-16:00Kuala Lumpur City - Kuching City FC -:-
MALAWI: Super League
15:30FOMO - Baka City -:-15:30Mighty Tigers - Dedza Dynamos -:-
15:30Mzuzu City - Kamuzu Barracks -:-
15:30Silver Strikers - Creck Sporting -:-
MAROC: Botola 2
19:00Ittifaq Marrakech - Sale -:-19:00RAC Casablanca - Jeunesse -:-
19:00Rapide Oued Zem - Raja Beni Mellal -:-
MAURITIUS: Super League
14:00Grande Riviere - Cercle De Joachim -:-14:00Pamplemousses - Savanne -:-
17:00Petite Riviere - Chebel Citizens -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
03:00Club America - Pachuca -:-05:10Toluca - Guadalajara -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
04:00Alacranes - Gavilanes de Matamoros -:-04:00Porto Palmeiras - Irapuato -:-
04:00Tampico Madero - Deportiva Venados -:-
06:00Los Cabos - Tecos -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
03:00Ayense - Uruapan -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
18:00Necaxa U23 - U.N.A.M. U23 -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
21:00Club America F - Guadalajara F -:-MONGOLIA: Premier League
11:15Tuv Azarganuud - Khaan Khuns-Erchim -:-14:15FC Ulaanbaatar - Falcons -:-
MOZAMBIC: Mocambola
15:45Nacala - Costa do Sol -:-16:00ENH Vilankulo - Brera Tchumene -:-
16:00Textafrica - Ferroviario Lichinga -:-
MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga
20:30Buducnost - Jedinstvo -:-20:30Decic - Jezero -:-
20:30Mladost DG - Sutjeska -:-
20:30Mornar - Rudar -:-
20:30Petrovac - Arsenal Tivat -:-
MUNTENEGRU: Druga Liga
18:00Igalo - Berane -:-18:00Iskra - Internacional -:-
18:00Kom Podgorica - FK Podgorica -:-
18:00Lovcen - Grbalj -:-
20:00Bokelj - Otrant -:-
NIGER: Super Ligue
18:15US Gendarmerie - Douanes Niamey -:-NIGERIA: NPFL
17:00AmânatGombe - Sunshine Stars -:-18:00AmânatAkwa United - Heartland -:-
18:00AmânatBayelsa United - Plateau -:-
18:00AmânatEnyimba - Rivers United -:-
18:00AmânatNiger - Kwara -:-
18:00AmânatRemo Stars - Kano -:-
18:00AmânatShooting Stars - Abia Warriors -:-
18:00AmânatSporting Lagos - Enugu -:-
18:00Sunshine Stars - Rivers United -:-
NIGERIA: NNL
12:00Tradesafe - Solution -:-17:00Gateway Utd. - Osun -:-
17:00Ikorodu City - Giant Brillars -:-
17:00Inter Lagos - Ijebu -:-
17:00One Rocket - Crown -:-
NORVEGIA: Eliteserien
15:30Kristiansund - Bodo/Glimt -:-18:00HamKam - Haugesund -:-
18:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:-
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
18:00Strömsgodset - Viking -:-
18:00Tromsø - Odd -:-
20:15Lilleström - Brann -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
15:00Hodd - V. Haugesund -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
13:00Vålerenga 2 - Alta -:-14:30Junkeren - Skeid -:-
15:00Grorud - Kjelsås -:-
15:30Strømmen - Stjordals Blink -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Fana - Åsane 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
17:00Sandnes 2 - Madla IL -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 3
16:00Askollen - Mjondalen 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 4
13:00Rana FK - Strømsgodset 2 -:-16:00Orkla - Stabaek 2 -:-
16:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 -:-
17:00Mosjoen - Byåsen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
15:00Traeff - Aalesund 2 -:-19:00Lørenskog - Molde 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
15:00Bodo/Glimt 2 - Kongsvinger 2 -:-17:00Mjolner - Honefoss -:-
NORVEGIA: Division 1 Women
12:30Bodo/Glimt F - Tromsø F -:-14:00Aalesund F - Honefoss F -:-
16:00Avaldsnes F - Ovrevoll Hosle F -:-
16:00Odd F - Fyllingsdalen F -:-
OLANDA: Eredivisie
15:30Ajax - Almere City -:-15:30Excelsior - Heracles -:-
15:30G.A. Eagles - Alkmaar -:-
15:30Heerenveen - Vitesse -:-
15:30Nijmegen - Feyenoord -:-
15:30Sittard - PSV -:-
15:30Twente - FC Volendam -:-
15:30Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
15:30Waalwijk - Zwolle -:-
OLANDA: Derde Divisie
15:00AWC - HV & CV Quick -:-15:00Baronie - Gemert -:-
15:00TOGB - Meerssen -:-
15:30Groene Ster - Blauw Geel -:-
15:30Kampong - VVSB -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri
23:00Tauro - Independiente -:-23:00Herrera - Plaza Amador -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:-02:30Sp. Luqueno - Ameliano -:-
23:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
17:0012 de Junio - 3 De Febrero -:-17:00Sp. Carapegua - Independiente F.B.C. -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:-23:30Cusco - Carlos Mannucci -:-
02:30Huancayo - A. Lima -:-
05:00Cesar Vallejo - Los Chankas -:-
21:00Cajamarca - Melgar -:-
23:00Deportivo Garcilaso - Grau -:-
PERU: Liga 2
23:00AD Cantolao - Moquegua -:-23:00Alianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00Binacional - Comerciantes -:-
23:00Llacuabamba - Pirata -:-
23:00U. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga Women
18:30Ayacucho F - Cesar Vallejo F -:-21:00Defensores F - Dep. Municipal F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
13:30Puszcza - Warta Poznan -:-16:00Widzew Lodz - Zaglebie -:-
18:30Lech - Legia -:-
POLONIA: Division 1
13:40Arka - Sosnowiec -:-16:00Odra Opole - Plock -:-
19:00Polonia W. - Leczna -:-
POLONIA: Division 2
13:00LKS Lodz II - Stezyca -:-15:30Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz -:-
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Jagiellonia II - Legionowo -:-POLONIA: III Liga - Group II
14:00Stolem Gniewino - Sroda -:-POLONIA: III Liga - Group IV
18:00Unia Tarnow - Swidniczanka Swidnik -:-POLONIA: Central Youth League
12:00Zaglebie U19 - Jagiellonia U19 -:-13:00Rakow Czestochowa U19 - Wisla U19 -:-
18:30Arka U19 - Legia U19 -:-
POLONIA: Ekstraliga Women
13:00UJ Krakow F - Czarni Sosnowiec F -:-14:00Rekord Bielsko-Biala F - Stomilanki Olsztyn F -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Gil Vicente - Farense -:-20:00Benfica - Arouca -:-
20:00Casa Pia - Moreirense -:-
22:30FC Porto - Boavista -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Leixoes - AVS -:-13:00Tondela - Nacional -:-
16:00Mafra - Santa Clara -:-
17:30FC Porto B - Ferreira -:-
17:30Maritimo - Oliveirense -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare
13:00Atletico - Lusitania FC -:-18:00Varzim - Covilha -:-
20:00Alverca - Academica -:-
20:00Felgueiras - Braga B -:-
PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
17:00Estoril U23 - Santa Clara U23 -:-REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Conference League - Play Offs
16:00Liberec - Teplice -:-16:00Sigma Olomouc - Hradec Kralove -:-
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă retrogradare
16:00Bohemians - Jablonec -:-16:00Pardubice - Ceske Budejovice -:-
19:00Karvina - Zlin -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
11:15Zizkov - Varnsdorf -:-18:00Dukla Praga - Prostejov -:-
18:00Opava - Vyskov -:-
18:00Vlasim - Taborsko -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Admira Prague - Motorlet Prague -:-11:15Slavia Praga B - Pisek -:-
18:00Povltavska FA - Plzen B -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Hradec Kralove B - Chlumec nad Cidlinou -:-11:15Mlada Boleslav B - Brozany -:-
11:15Pardubice B - Prepere -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Karvina B - Zlin B -:-11:15Ostrava B - Blansko -:-
11:15Slovacko B - Zlinsko -:-
11:15Unicov - Rosice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:15Meteor Prague - Nespeky -:-15:00Admira Prague B - Hvezda Cheb -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:30Velke Hamry - Trutnov -:-18:00Benatky - Caslav -:-
18:00Hlinsko - Novy Bydzov -:-
18:00Turnov - Vysoke Myto -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Brno B - Velka Bites -:-11:15Velke Mezirici - Humpolec -:-
17:30Lanzhot - Nove Mesto na Morave -:-
17:30Lisen B - Pelhrimov -:-
17:30Tasovice - Slavoj Polna -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
11:15Slavicin - Kostelec na Hane -:-17:30Batov - Rymarov -:-
17:30FK Kozlovice - Bzenec -:-
17:30Novy Jicin - HFK Olomouc -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Havirov - Krnov -:-11:15Opava B - Polanka nad Odrou -:-
17:30Bilovec - Hlubina -:-
17:30Bohumin - Repiste -:-
17:30Bruntal - Bridlicna -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
18:00Jankov - Trebetice -:-REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
18:00Rajhradice - SK Krumvir -:-REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
18:00Touzim - Karlovy Vary B -:-REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Solnice - Rychnov n. Kneznou -:-18:00Ceska Skalice - Lazne Belohrad -:-
18:00Jaromer - Dvur Kralove -:-
18:00Trebes - Dobruska -:-
18:00Tyniste n. Orl. - Horice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
18:00Kostalov-Libstat - Rapid Liberec -:-REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
18:00Koberice - Vresina -:-18:00Kravare - Pusta Polom -:-
18:00Moravan Oldrisov - Krasne Pole -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
17:30Dolany - Litovel -:-17:30SK Lipova - Konice -:-
17:30Velke Losiny - Cechovice -:-
17:30Zabreh - Medlov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Horni Redice - Tremosnice -:-18:00Lanskroun - Hermanuv Mestec -:-
18:00Lazne Bohdanec - Chocen -:-
18:00Moravany - Litomysl -:-
18:00Prosetin - Vysoke Myto B -:-
18:00SK Pardubicky - Libisany -:-
18:00Svitavy - Ceska Trebova -:-
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Sokol Radnice - Horni Briza -:-REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
18:00Vysehrad - Kralovice -:-REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
18:00Mnichovohradistsky SK - Kutna Hora -:-REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
16:00Banik Most - Sous B - Zatec -:-REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
15:00Velke Mezirici B - Sapeli Polna -:-17:30Chotebor - Ledec nad Sazavou -:-
17:30FS Trebic - Pacov -:-
17:30Nova Ves - Zirovnice -:-
17:30Okrisky - Bystrice n. Pern. -:-
17:30Zdar na Sazavou B - Rapotice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
17:30Borsice - Bystrice pod Hostynem -:-17:30Hrachovec - Nevsova -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
15:00Slovacko F - Sparta Praga F -:-REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupă retrogradare
17:00Dukla Praga F - Hradec Kralove F -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00Atlantico - Atletico Pantoja -:-01:00Cibao - Moca -:-
01:00Delfines Del Este - Vega Real -:-
01:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
RÉUNION: Regionale 1
14:30Jeanne d'Arc - Saint-Pauloise -:-14:30JS Gauloise - Ravine Blanche -:-
14:30Piton - St. Louis -:-
14:30Sainte-Suzanne - Trois Bassins -:-
14:30Saint-Louisienne - Saint-Denis -:-
14:30Saint-Pierroise - Excelsior -:-
14:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
11:00Csikszereda M. Ciuc F - Politehnica Timișoara F -:-13:00Farul Constanța F - Ol. Cluj F -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
11:00CSM Alexandria F - Banat F -:-15:00FCM Târgu Mureş F - Gloria 2018 Bistrita F -:-
RUSIA: Premier League
14:00Orenburg - Lok. Moscova -:-16:30F. Voronezh - Ural -:-
19:00Sochi - Pari NN -:-
RUSIA: FNL
09:00Yenisey - Kuban -:-14:00Yaroslavl - SKA Khabarovsk -:-
16:00Saratov - Tyumen -:-
16:00Torpedo Moscow - Alania Vladikavkaz -:-
17:00Akron Togliatti - Dynamo Makhachkala -:-
17:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
17:00Leningradets - Khimki -:-
18:00Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Alania 2 - FK Pobeda -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00Chertanovo M. - Irkutsk -:-14:00Tver - Din. Moscova 2 -:-
15:00Dynamo Vologda - Saturn Ramenskoye -:-
15:00Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg -:-
15:00Znamya Truda - Rodina Moscow U21 -:-
16:00Vladimir - Zenit 2 -:-
17:00Baltika 2 - Luki-Energiya -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
06:00Dynamo Vladivostok - Khimki 2 -:-06:00SKA Khabarovsk 2 - Penza -:-
08:00Sakhalin - Salyut-Belgorod -:-
13:00FK Strogino Moscow - Kompozit -:-
14:00Ryazan - Kolomna -:-
15:00Oryol - Arsenal Tula 2 -:-
16:00Kvant - Spartak Tambov -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
12:00Sokol Kazan - Kirov -:-RUSIA: Supreme Division Women
16:30Kazan F - Sp. Moscova F -:-17:00Krasnodar F - TSKA Moscova F -:-
RWANDA: Premier League
16:00Gorilla - Mukura Victory Sports -:-16:00Musanze - Police -:-
19:00APR - Amagaju -:-
SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare
17:00Hibernian - Aberdeen -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
14:10Celtic F - Partick Thistle F -:-18:10Glasgow City F - Rangers F -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
14:30Dundee Utd F - Montrose F -:-15:00Spartans F - Hamilton F -:-
16:00Aberdeen F - Motherwell F -:-
SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
15:30TSC - Cukaricki -:-17:30Partizan - Mladost -:-
19:30Steaua Roșie B. - Radnicki 1923 -:-
20:30Vojvodina - Napredak -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
18:00Indjija - Radnicki S. Mitrovica -:-18:00Jedinstvo U. - Macva -:-
18:00OFK Beograd - Smederevo -:-
18:00Tekstilac Odzaci - Graficar Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
19:00Dubocica - Vrsac -:-19:00Metalac - Kolubara -:-
19:00Mladost GAT - Sloboda -:-
19:00RFK Novi Sad - Radnicki Beograd -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30Zvezdara - Usce -:-SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
11:00Kabel Novi Sad - Dinamo Pancevo -:-12:00Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-
18:00Tisa Adorjan - Podunavac Belegis -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
12:00SFS Borac - Vlasina -:-18:00Timocanin - Radnicki Pirot -:-
18:00Zitoradja - Jagodina -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
12:00Polet Ljubic - Loznica -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:15Bai Bureh Warriors - Real Republicans -:-19:15Diamond Stars - Kallon -:-
19:15East End Lions - Kahunla -:-
19:15AmânatKallon - SLIFA -:-
19:15Old Edwardians - Freetown City -:-
19:15AmânatOld Edwardians - Diamond Stars -:-
SINGAPORE: Premier League
13:00Tampines - Albirex Niigata -:-SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
18:30Dun. Streda - Trnava -:-SLOVACIA: 3. Liga - East
18:00Oravske Vesele - Filakovo -:-18:00R. Sobota - Stropkov -:-
18:00Snina - Bardejov -:-
18:00Spisske Podhradie - Namestovo -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
18:00Belusa - Podkonice -:-18:00Dubnica - Jednota Banova -:-
18:00Sered - HA Banska Bystrica -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00D. Luzna - Modra -:-18:00Ivanka pri Dunaji - Nova Dedinka -:-
18:00Rusovce - MSK Senec -:-
18:00Slovan Most - Rovinka -:-
18:00Tomasov - Bernolakovo -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
11:30Besenova - TJD Pribelce -:-18:00Kovacova - Badin -:-
18:00Krasno - Banik Stranavy -:-
18:00Lip. Stiavnica - Sokol Zubrohlava -:-
18:00Medzibrod - Tvrdosin -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
17:30Gerlachov - Poprad -:-17:30Kechnec - Medzev -:-
17:30Medzilaborce - Kezmarok -:-
17:30Pavlovce n. Uhom - Sobrance-Sobranecko -:-
17:30Raslavice - Lok. Kosice -:-
17:30Sabinov - FK Cana -:-
17:30Sokol Lubotice - Mladost Kalsa -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
17:30Blava Jaslovske Bohunice - Stankovce -:-17:30Gabcikovo - Boleraz -:-
17:30Gbely - Banik Prievidza -:-
17:30Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-
17:30Pata - Z. Moravce-Vrable B -:-
17:30Trebatice - FKM Nove Zamky -:-
17:30Trstice - Imel -:-
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Celje - Koper -:-18:30Bravo - Mura -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:30Dravinja - Rudar -:-18:30Ilirija - Tolmin -:-
18:30Primorje - Triglav -:-
21:15Gorica - Beltinci -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
11:30Videm - Podvinci -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
18:30Fama Vipava - Dren Vrhnika -:-20:00Sencur - NK Jesenice -:-
SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă retrogradare
18:00Gazon F - Primorje F -:-18:30Krim F - Cerklje F -:-
SOMALIA: National league
15:30Mogadishu City - Gaadiidka -:-SPANIA: LaLiga2
15:00Amorebieta - Villarreal B -:-17:15R. Oviedo - Zaragoza -:-
19:30Albacete - Leganes -:-
19:30Cartagena - Tenerife -:-
22:00Elche - Huesca -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
13:00Ponferradina - R. Union -:-17:00Unionistas - R. Sociedad B -:-
19:00Cultural Leonesa - Teruel -:-
20:00La Coruna - Barcelona B -:-
21:00Osasuna B - Sestao -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
13:00Alcoyano - Ceuta -:-13:00Atl. Madrid B - Melilla -:-
13:00Baleares - Linares -:-
13:00Castellon - UD Ibiza -:-
17:00Antequera - Murcia -:-
19:00San Fernando - Malaga -:-
21:00Real Madrid B - Granada B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
12:30Getafe B - Marbella -:-13:00Atl. Paso - Barakaldo -:-
13:00Rayo Cantabria - San Sebastian Reyes -:-
13:00Zaragoza B - Pontevedra -:-
18:30Betis B - CE Europa -:-
19:00Utebo FC - Numancia -:-
19:05Sant Andreu - Zamora -:-
20:00Lleida - Yeclano -:-
20:00Orihuela - Badalona Futur -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Play Out
13:00Ciudad Real - Real Aviles -:-13:00Formentera - Izarra -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
19:00Alondras - UD Ourense -:-19:00Arzua - Silva SD -:-
19:00Atletico Arteixo - Bergantinos -:-
19:00Barbadas-Bentraces - Estradense -:-
19:00Gran Pena - Betanzos -:-
19:00Paiosaco - Polvorin -:-
19:00Rapido de Bouzas - Sarriana -:-
19:00Somozas - Pontevedra B -:-
19:00Viveiro - Arosa SC -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
18:00Basico Urraca - L'Entregu -:-18:00Condal - CD Colunga -:-
18:00Gijon B - Real Titanico -:-
18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
18:00Lealtad - Luarca -:-
18:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
18:00Praviano - Aviles Stadium -:-
18:00Union Club Ceares - Llanera -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
19:00Alaves C - Portugalete -:-19:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
19:00Durango - Touring KE -:-
19:00Leioa - San Ignacio -:-
19:00SD Deusto - Beasain -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
13:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:15Jove - Levante B -:-19:00Acero - Silla CF -:-
19:00Castellon B - Ontinyent 1931 -:-
19:00Gandia - Utiel -:-
19:00Roda - Rayo Ibense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:30Collado Villalba - Real Madrid C -:-12:30Colonia M. - Paracuellos Antamira -:-
12:30Galapagar - Alcorcon B -:-
12:30Las Rozas - CD Mostoles -:-
12:30Leganes B - AD Torrejon -:-
12:30Parla - RSD Alcala -:-
12:30Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Vallecano B - Canillas -:-
12:30Villanueva - Tres Cantos -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
19:00Atl. Astorga - Burgos CF B -:-19:00Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-
19:00Becerril - Bembibre -:-
19:00Mirandes B - Real Avila -:-
19:00Palencia CA - Laguna -:-
19:00Santa Marta Tormes - Salamanca -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Almeria B - Torre del Mar -:-13:00Arenas Armilla - Huetor Vega -:-
13:00CP Almeria - Mancha -:-
13:00Ejido - Jaen -:-
13:00Malaga B - Huetor Tajar -:-
13:00Maracena - CD Torreperogil -:-
13:00Torremolinos - Malaga City -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Atletico Espeleno - Xerez CD -:-13:00Ayamonte - Cartaya -:-
13:00Bollullos - Puente Genil -:-
13:00CD Gerena - Ceuta B -:-
13:00Ciudad de Lucena - Cabecense -:-
13:00Coria C.F. - Conil -:-
13:00La Palma - CD Utrera -:-
13:00Sevilla C - Cordoba B -:-
13:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:00Alaior - Portmany -:-12:00Felanitx - Inter Manacor -:-
13:00Alcudia - Collerense -:-
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal -:-
13:00Llosetense - Arenal -:-
13:00Manacor - Mallorca B -:-
13:00Platges de Calvia - Binissalem -:-
13:00Santanyi - Poblense -:-
18:30Soller - Constancia -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Arucas - CD Marino -:-13:00Atl. Victoria - San Bartolome -:-
13:00Ibarra - Gran Tarajal -:-
13:00Lanzarote - Yaiza -:-
13:00Las Palmas B - Herbania -:-
13:00Panaderia - CD Buzanada -:-
13:00Tenerife B - Teror -:-
13:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
19:00CAP Ciudad de Murcia - Montecasillas -:-19:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
19:00Lorca Deportiva - Alcantarilla -:-
19:00Molinense - EG El Palmar CF -:-
19:00UCAM Murcia B - Bullense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:00RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-12:30Don Benito - Montehermoso -:-
13:00Diocesano - Jerez CF -:-
13:15Azuaga - CD Coria -:-
13:30Fuente de Cantos - Jaraiz -:-
19:00Castuera - Olivenza -:-
19:00Moralo - Arroyo -:-
19:00Villafranca - Trujillo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
19:00Alfaro - Anguiano -:-19:00Calahorra B - Casalarreina -:-
19:00Haro Deportivo - Arnedo -:-
19:00Pena Balsamaiso - Comillas -:-
19:00Racing Rioja - UD Logrones B -:-
19:00Tedeon - Berceo -:-
19:00Varea - CCD Alberite -:-
19:00Vianes - Oyonesa -:-
20:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
18:30Almudevar - Borja -:-18:30Ebro - Epila -:-
18:30Huesca B - Belchite 97 -:-
18:30Tamarite - Calamocha -:-
19:00CF Illueca - Ejea -:-
19:00Fraga - Caspe -:-
19:00Fuentes - Cuarte -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
19:00Azuqueca - Huracan de Balazote -:-19:00Quintanar del Rey - Marchamalo -:-
19:00Socuellamos - La Solana -:-
19:00Tomelloso - Puertollano C.F. -:-
19:00Torrijos - San Clemente -:-
19:00Villacanas - Cazalegas -:-
19:00Villarrobledo - Conquense -:-
19:00Villarrubia - Toledo -:-
SPANIA: Liga F Women
13:00Costa Adeje Tenerife F - Real Sociedad F -:-19:30Sevilla F - Huelva F -:-
21:30Madrid C. F - Valencia F -:-
SUA: MLS
02:30Atlanta Utd - DC United -:-02:30CF Montreal - Inter Miami -:-
02:30Charlotte - Nashville SC -:-
02:30New York Red Bulls - New England Revolution -:-
02:30Philadelphia Union - Orlando City -:-
02:30Toronto FC - New York City -:-
02:45Columbus Crew - Cincinnati -:-
03:30FC Dallas - Austin FC -:-
03:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo -:-
03:30St. Louis City - Chicago Fire -:-
04:30Colorado Rapids - San Jose Earthquakes -:-
05:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps -:-
05:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake -:-
23:45Portland Timbers - Seattle Sounders -:-
SUA: USL Championship
00:00Detroit - Phoenix Rising -:-02:00Hartford Athletic - Colorado Springs -:-
02:30Louisville City - Orange County SC -:-
02:30Rhode Island - Sacramento Republic -:-
02:30Tampa Bay - Birmingham -:-
03:30FC Tulsa - Pittsburgh -:-
03:30San Antonio - Las Vegas Lights -:-
04:00New Mexico - Oakland Roots -:-
05:00Monterey Bay - Memphis -:-
SUA: MLS Next Pro
22:00Columbus Crew 2 - Cincinnati 2 -:-22:00Minnesota 2 - Ventura County -:-
22:00Sporting Kansas City II - Colorado Rapids 2 -:-
23:00Los Angeles FC II - Vancouver 2 -:-
SUA: USL League Two
01:00Monterey Bay 2 - Academica SC -:-01:00San Francisco City - Project 51O -:-
02:00Ann Arbor - Union FC Macomb -:-
02:00Inter Gainesville - Florida Elite -:-
02:00Lansing City - Midwest United -:-
02:00Salem City - Charlotte Independ. 2 -:-
02:00Virginia Beach - Lionsbridge -:-
03:00Corpus Christi FC - Houston FC -:-
03:00Little Rock Rangers - Hattiesburg -:-
03:00Menace - Peoria -:-
05:00Coachella - AMSG FC -:-
05:00Southern California - Redlands FC -:-
05:30Almaden - Glens SC -:-
SUA: USL League One Cup
00:00One Knoxville - Northern Colorado -:-02:00Greenville - Tormenta -:-
02:00Lexington - Central Valley Fuego -:-
02:30Chattanooga Red Wolves - Richmond Kickers -:-
04:00Spokane Velocity - Union Omaha -:-
SUA: NWSL Women
02:30Orlando Pride F - Bay FC F -:-05:00Portland Thorns F - Seattle Reign F -:-
00:30Chicago F - Utah Royals F -:-
SUEDIA: Allsvenskan
15:00Hacken - Kalmar -:-15:00Norrkoping - Hammarby -:-
17:30Djurgarden - Elfsborg -:-
17:30Värnamo - Brommapojkarna -:-
SUEDIA: Superettan
14:00Gefle - Skövde -:-16:00Brage - Östersund -:-
16:00Helsingborg - Sandviken -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
16:00Hammarby TFF - Umeå -:-17:00Assyriska FF - Orebro Syr. -:-
17:00Karlbergs - Friska Viljor -:-
17:00Sollentuna - Karlstad -:-
17:00Stocksund - Pitea -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Torns - Onsala -:-17:00Norrby - Lunds -:-
17:00Torslanda - Ariana -:-
17:00Trollhättan - Oskarshamn -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Forward - Herrestads AIF -:-17:00Vanersborgs IF - Gauthiod -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
15:00Hudiksvall - IK Franke -:-15:00Sandvikens AIK - Arlanda -:-
16:00Dalkurd - Gute -:-
16:00Falu - Enkopings SK -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
14:00Osterlen - Kristianstad -:-15:00Rappe GOIF - IFK Trelleborg -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
16:00Arameisk-Syrianska - Smedby -:-16:00Mjolby AI FF - IFK Eskilstuna -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
15:00Frölunda - Husqvarna -:-15:00Laholms - Varbergs GIF -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
14:00IF Brommapojkarna F - Vaxjo DFF F -:-16:00Kristianstad F - Trelleborg F -:-
16:00Linköping F - AIK F -:-
SUEDIA: Elitettan Women
14:00Sunnanå F - Mallbacken F -:-14:00Umeå IK F - Kalmar F -:-
15:00Sundsvall F - Uppsala F -:-
SURINAME: SML
23:30Broki - Inter Moengotapoe -:-02:00Flora - PVV -:-
23:30Inter Wanica - Notch -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Eskhata - Istaravshan -:-16:00Kuktosh - CSKA Pomir Dushanbe -:-
TAILANDA: Thai League 1
13:30Chonburi - Prachuap -:-14:00Buriram - Port MTI FC -:-
15:00Bangkok Utd - Trat FC -:-
TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare
14:00Rayong FC - Ayutthaya Utd -:-TAIWAN: Premier League
10:30Taichung - AC Taipei -:-10:30Taipei Vikings - Taiwan Steel -:-
13:30Ming Chuan University - Hang Yuen -:-
13:30Taipower - Taiwan Shihu -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Tabora United - Mashujaa -:-16:00Kagera Sugar - Simba -:-
19:00Kinondoni MC - Azam -:-
TOGO: Championnat National
17:00ASC Kara - Doumbe -:-17:00Barracuda - Gomido -:-
17:00Gbikinti Bassar - Unisport -:-
17:00Gbohloe-Su - Espoir -:-
17:00Kakadl - Dynamic Togol. -:-
17:00Kara - OTR -:-
17:00Semassi - Binah -:-
17:00Tambo - Entente II -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
03:00Port Of Spain - Sando -:-23:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin -:-
TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
19:30Esperance Tunis - Etoile Sahel -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:00Ben Guerdane - Bizertin -:-17:00Marsa - Metlaoui -:-
17:00Olympique Beja - US Tataouine -:-
TUNISIA: Ligue 2
17:00Chebba - OC Kerkennah -:-17:00ES Djerba - Sidi Bouzid -:-
17:00Jeunesse Sportive - Hammam-Lif -:-
17:00Kairouanaise - Hamam-Sousse -:-
17:00Korba - Rades -:-
17:00Msaken - Ariana -:-
17:00Oued Ellil - Jendouba Sport -:-
TURCIA: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Gaziantep -:-19:00Alanyaspor - Besiktas -:-
19:00Fenerbahce - Kayserispor -:-
19:00Hatayspor - Ankaragucu -:-
19:00Karagumruk - Galatasaray -:-
19:00Kasimpasa - Antalyaspor -:-
19:00Konyaspor - Samsunspor -:-
19:00Pendikspor - Rizespor -:-
19:00Sivasspor - Basaksehir -:-
19:00Trabzonspor - Istanbulspor -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Oleksandriya - Dnipro-1 -:-15:30Ch. Odesa - Metalist 1925 -:-
18:00Kryvbas - Zhytomyr -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
13:30Nyva Ternopil - MFC Metalurh -:-14:15Bukovyna - Kremin -:-
UCRAINA: Druha Liga
12:00Rukh Lviv 2 - Zvyagel -:-13:00Karpaty Lviv 2 - Lokomotyv Kyiv -:-
UCRAINA: U19 League
13:00Kolos Kovalivka U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-14:00Zorya U19 - Veres Rivne U19 -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
11:00Ladomir F - Vorskla Poltava F -:-16:00Kryvbas F - Kolos Kovalivka F -:-
UGANDA: Big League
16:00Blacks Power - Mbale Heroes -:-16:00Kigezi HomeBoyz - Lugazi -:-
16:00Kiyinda Boys - Police -:-
16:00Kyetume - Calvary -:-
16:00Onduparaka - Booma -:-
16:00Young Elephant - Kaaro Karungi -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
15:15Kisvarda - Mezokovesd -:-20:30Debrecen - Fehervar FC -:-
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
18:00Ajka - Honved -:-18:00BVSC-Zuglo - Nyiregyhaza -:-
18:00Csakvari - Kozarmisleny -:-
18:00Gyirmot - Tiszakecske -:-
18:00Kazincbarcika - Győr -:-
18:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki -:-
18:00Szeged - Siofok -:-
UNGARIA: NB III - Northeast
12:00DVTK II - Putnok VSE -:-12:00Kisvarda II - Tiszaujvaros -:-
12:00Ujpest II - SBTC -:-
16:00REAC - Karcagi -:-
18:00Hatvan - Gyongyosi -:-
18:00Senyo Carnifex - Eger SE -:-
18:00Tiszafuredi - Cigand SE -:-
UNGARIA: NB III - Northwest
12:00Győr II - Gyirmot II -:-12:00Zalaegerszegi II - Puskas Academy II -:-
18:00Budaorsi - Balatonfuredi -:-
18:00Haladas Zanati - Bicskei -:-
18:00Kelen - Csornai -:-
18:00Komaromi VSE - Dorogi -:-
18:00SC Sopron - Tatabanya -:-
18:00VLS Veszprem - III. Keruleti TVE -:-
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Honved II - Cegledi -:-12:00Kecskemeti II - Szolnoki -:-
18:00Bekescsaba - Szeged II -:-
18:00Elore - Vasas II -:-
18:00ESMTK Budapest - Korosladany MSK -:-
18:00FC Dabas - Hodmezovasarhely FC -:-
18:00Fuzesgyarmati SK - Monori -:-
18:00Martfui - Penzugyor -:-
UNGARIA: NB III - Southwest
12:00Ferencvaros II - Dunafoldvar -:-12:00Paks II - Fehervar FC II -:-
18:00Dunaujvaros PASE - Erdi -:-
18:00Ivancsa - Szentlorinc -:-
18:00Majosi - Gardony Varosi -:-
18:00Mohacsi - Kaposvar -:-
18:00MTK II - PTE-PEAC -:-
18:00Szekszardi - Nagykanizsa -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Penarol - Wanderers -:-16:00Cerro Largo - Liverpool M. -:-
18:30Rampla Juniors - Boston River -:-
21:00Progreso - Defensor Sp. -:-
URUGUAY: Segunda Division
02:00Colon - Sud America -:-23:30Oriental - Tacuarembo -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Neftchi Fargona - Andijan -:-17:00Sogdiana - Navbahor Namangan -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Metropolitanos - La Guaira -:-23:00Universidad Central - Inter de Barinas -:-
23:00Angostura - Portuguesa -:-
23:00Carabobo - Puerto Cabello -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:30Academia Rey - Trujillanos -:-22:30Atletico La Cruz - Academia Anzoategui -:-
22:30El Vigia - Frontera -:-
22:30Miranda - Fundacion AIFI -:-
23:00Aragua - Heroes de Falcon -:-
23:00Dynamo Puerto - Maritimo -:-
23:00Urena - Yaracuyanos -:-
00:00Bolivar - Nueva Esparta -:-
VIETNAM: V.League 1
14:00Thanh Hoa - Binh Duong -:-15:15Cong An - Khanh Hoa -:-
15:15Hai Phong - Quang Nam -:-
VIETNAM: National League Women
12:00Ha Noi 2 F - TKS Viet Nam F -:-12:00Phong Phu Ha Nam F - Ha Noi F -:-
ZAMBIA: Absa Cup
16:00Red Arrows - Kabwe -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Dynamos - Herentals -:-16:00Highlanders - Platinum -:-
16:00Hwange - Arenel Movers -:-
16:00Manica - Bikita Minerals -:-
16:00TelOne - Chegutu Pirates -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.