Fotbal » 01.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
22:00Dortmund - PSG -:-AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Cape Town City - Orlando -:-16:00Chippa United - Swallows -:-
18:30Stellenbosch - Golden Arrows -:-
20:30Royal AM - Supersport -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Marumo Gallants - Black Leopards -:-16:00Milford FC - Casric Stars -:-
16:00NB La Masia - Pretoria Callies -:-
16:00Platinum City - Magesi -:-
16:00Pretoria U. - JDR Stars -:-
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
04:15Pachuca - Club America -:-ANGLIA: Academii U18
14:30Leicester U18 - Fulham U18 -:-14:30Reading U18 - Aston Villa U18 -:-
16:00Leeds U18 - Wolves U18 -:-
ANGLIA: Women’s Super League
21:00Liverpool F - Chelsea F -:-ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Wiliete -:-17:00Santa Rita - Kabuscorp -:-
17:00Uniao de Malanje - Sporting de Cabinda -:-
17:30Academica - CD Lunda Sul -:-
18:00Petro - Libolo -:-
18:00Primeiro de Agosto - Desportivo Huila -:-
18:00Sagrada - Interclube -:-
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:50Al Safa - Jeddah -:-19:10Al Batin - Al Najma -:-
20:50Al Jandal - Al Orubah -:-
ARABIA SAUDITĂ: King Cup
21:00Al Nassr Riyadh - Al Khaleej -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play-off
02:00Estudiantes - Boca Juniors -:-ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
03:00United FC - Bubali -:-AUSTRALIA: A-League
12:00Central Coast Mariners - Adelaide United -:-AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:00Cooks Hill United - New Lambton -:-13:00Lake Macquarie - Adamstown Rosebud -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
12:15Sydney FC U23 - St. George City -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
12:00Ebbs - SK St. Johann -:-AUSTRIA: Vorarlberg
12:00Brauerei Egg - A. Lustenau (Am) -:-12:00Gofis - Admira Dornbirn -:-
12:00Hard - Andelsbuch -:-
12:00Lochau - Alberschwende -:-
12:00Rotenberg - Hochst -:-
16:00Horbranz - FC Lustenau -:-
AUSTRIA: ÖFB Cup
18:00Sturm Graz - SK Rapid -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
15:30Difai Agsu - Mingachevir -:-16:00Karvan - Imisli FK -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Smorgon - Dnepr Mogilev -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Retrogradare
17:00Deinze - Patro Eisden -:-21:00Lommel SK - Waregem -:-
BELGIA: Cupa Feminin
17:00Leuven F - Club Brugge F -:-BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00ASPAC - Damissa -:-18:00Bani Ganse - Coton FC -:-
18:00Cavaliers - AS Cotonou -:-
18:00Dynamo Abomey - AS Sobemap -:-
18:00Espoir - Dragons -:-
18:00FC Loto - Ayema -:-
18:00JS Pobe - Dadje -:-
18:00Requins - Takunnin -:-
BRAZILIA: Serie D
23:00Humaita - Porto Velho -:-BRAZILIA: Amapaense - Play-off
23:00Trem - Oratorio -:-BRAZILIA: Gaucho 2
21:00Aimore - GE Bage -:-21:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-
21:00Frederiquense - Veranopolis -:-
21:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
21:00Passo Fundo - Esportivo -:-
21:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
21:30Monsoon - Sao Gabriel -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
02:00Rio Negro - Monte Roraima -:-04:00Real Sao Luiz - Sao Raimundo RR -:-
BRAZILIA: Cupa Braziliei
01:00Bahia - Criciuma -:-02:00Operario - Gremio -:-
03:30Atletico-MG - Sport Recife -:-
22:00Brusque - Atletico GO -:-
22:00Sampaio Correa - Fluminense -:-
00:00Sousa - Bragantino -:-
00:00Ypiranga FC - Athletico-PR -:-
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
21:00Linhares - Real Noroeste -:-BRAZILIA: Brasileiro U20
20:00Flamengo U20 - Cruzeiro U20 -:-21:00Athletico-PR U20 - Fortaleza U20 -:-
21:00Atletico GO U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Ceara U20 - Sao Paulo U20 -:-
21:00Internacional U20 - Goias U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Bahia U20 -:-
22:00Cuiaba U20 - Botafogo U20 -:-
23:00Atletico-MG U20 - Gremio U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Barra FC U20 - Avai U20 -:-21:00Criciuma U20 - Brusque U20 -:-
21:00Hercilio Luz U20 - Joinville U20 -:-
21:00Nacao U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
16:00Palmeiras F - Real Brasilia F -:-21:00Avai Kindermann F - Cruzeiro F -:-
21:00Internacional F - Sao Paulo F -:-
22:00Ferroviaria F - Gremio F -:-
22:30Atletico-MG F - Corinthians F -:-
BULGARIA: Third League - South-West
18:00Balkan Botevgrad - Levski II -:-18:00Bansko - Hebar 2 -:-
18:00CSKA 1948 Sofia III - Kostinbrod -:-
18:00Kyustendil - Razlog -:-
18:00Minyor Pernik - Slavia Sofia 2 -:-
18:00Septemvri Simitli - Oborishte -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - CSKA Sofia II -:-
18:00Slivnishki Geroy - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Vihren - Rilski Sportist -:-
BULGARIA: Third League - North-East
17:00Chernolomets - Cherno More II -:-17:00Dorostol - Dunav Ruse II -:-
17:00Fratria - Lokomotiv Ruse -:-
17:00Kubrat - Svetkavitsa -:-
17:00Ludogorets III - Riltzi -:-
17:00Ustrem Donchevo - Benkovski -:-
BULGARIA: Cupa
18:45Botev Plovdiv - CSKA Sofia -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Algoy - Stars J. Talents -:-17:45Ascot - Gazelle -:-
17:45Elect Sport - Renaissance -:-
CHINA: Super League
10:30Changchun Yatai - Shenzhen Xinpengcheng -:-13:00Qingdao Hainiu - Shanghai Port -:-
14:35Chengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
15:00Shanghai Shenhua - Cangzhou -:-
CHINA: Liga Jia
14:30Guangxi Pingguo Haliao - Yunnan Yukun -:-COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Inter Palmira - Atletico F.C. -:-03:40Tigres - Bogota -:-
23:30Real Cundinamarca - Llaneros -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:30AmânatMazembe - Aigles du Congo -:-17:30Aigles du Congo - Don Bosco -:-
17:30St Eloi Lupopo - Maniema -:-
COREEA DE SUD: K League 1
13:00Daegu - Ulsan HD -:-13:00Gangwon - Pohang -:-
13:00Incheon - Jeonbuk -:-
13:00Jeju - Gwangju -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Cartagines - AD Santos -:-00:00Grecia - Guanacasteca -:-
00:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Libertad - LDU Quito -:-ECUADOR: Serie B
00:30Cuniburo - Manta -:-23:00Chacaritas - Leones del Norte -:-
00:30Gualaceo - Guayaquil City -:-
EGIPT: Premier League
19:00Enppi - Pyramids -:-19:00Ismaily - Al Ahly -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:00Dragon - 11 Deportivo -:-00:00Fuerte San Francisco - Municipal Limeno -:-
00:00Jocoro - Luis Angel Firpo -:-
00:00Platense Municipal - Aguila -:-
00:00Santa Tecla - Metapan -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
21:30Coffrane - Terre Sainte -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
21:00Bassecourt - Muri -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
21:00Linth - YF Juventus -:-EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup
18:20Al Nasr - Al-Ahli Dubai -:-ESTONIA: Meistriliiga
14:30Levadia - Paide -:-19:00Tallinna Kalev - Flora -:-
FRANŢA: National 2 - Group B
21:00Saint-Pryve - Avoine -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
15:00Samgurali - Dinamo Batumi -:-19:00Gagra - Kolkheti 1913 -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:30Bolnisi - Shturmi -:-15:30Dusheti - FC Gareji Sagarejo -:-
15:30Khobi - Georgia -:-
15:30Rustavi - Din. Tbilisi 2 -:-
18:00Loco. Tbilisi - Spaeri -:-
GERMANIA: Regionalliga North
15:00Eimsbutteler - Lohne -:-15:00Havelse - Bremer -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Nordmark Satrup - Preussen Reinfeld -:-GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00Blumenthaler - Vatan Bremen -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
16:00Hildesheim - Vorsfelde -:-18:00Emden - Bornreihe -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Cosmos Koblenz - Diefflen -:-15:00Trier - Karbach -:-
15:00Waldalgesheim - Bitburg -:-
15:00Worms - Dudenhofen -:-
16:00Engers - Pfeddersheim -:-
16:00Morlautern - Gonsenheim -:-
16:30Mechtersheim - Baumholder -:-
17:00Kaiserslautern II - Pirmasens -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
12:00Wurzburger FV - Feucht -:-15:00Eichstatt - Coburg -:-
15:00Hankofen-Hailing - Fortuna Regensburg -:-
15:00Ingolstadt II - Abtswind -:-
15:00Kornburg - Neumarkt -:-
15:00Regensburg II - Bayern Hof -:-
17:00Cham - Donaustauf -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
15:30Kirchheimer - Rain/Lech -:-18:00Pipinsried - Sonthofen -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
16:00Germania Ratingen - Buderich -:-16:00Meerbusch - SC St.Tonis -:-
16:00Sonsbeck - TVD Velbert -:-
16:15Union Nettetal - Kleve -:-
16:30Mulheimer FC 97 - Homberg -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
12:00B. Monchengladbach U19 - Duisburg U19 -:-GHANA: Premier League
21:00Hearts Of Oak - Accra Lions -:-GHANA: Ghanaian Cup
18:00Dreams - Soccer Intellectuals -:-HONG KONG: Premier League
10:00Tai Po - Sham Shui Po -:-13:00Eastern AA - Kitchee -:-
IORDANIA: Premier League
20:45Moghayer Al Sarhan - Sahab -:-IRAN: Persian Gulf Pro League
16:30Havadar SC - Sanat-Naft -:-16:30Tractor-Sazi - Esteghlal F.C. -:-
17:15Mes Rafsanjan - Gol Gohar -:-
17:30Zob Ahan - Nassaji Mazandaran -:-
17:45Aluminium Arak - Foolad -:-
17:45Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
19:00Persepolis - Sepahan -:-
ISLANDA: Division 1
22:15Grindavik - Fjolnir -:-ISLANDA: Icelandic Cup Women
15:00Fram F - IH Hafnarfjordur F -:-16:30Einherji F - Fjardab/Hottur/Leiknir F -:-
17:00Fjolnir F - Akranes F -:-
17:00IBV Vestmannaeyjar F - Afturelding F -:-
ITALIA: Serie B
13:30Cremonese - Pisa -:-16:00Ascoli - Cosenza -:-
16:00Catanzaro - Venezia -:-
16:00Como - Cittadella -:-
16:00Spezia - Palermo -:-
16:00Sudtirol - Ternana -:-
19:00Bari - Parma -:-
19:00FeralpiSalo - Brescia -:-
19:00Lecco - Sampdoria -:-
19:00Reggiana - Modena -:-
ITALIA: Primavera 1
16:00Bologna U19 - AC Milan U19 -:-ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
13:30Inter F - Fiorentina F -:-16:00Sassuolo F - AS Roma F -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Pomigliano F - AC Milan F -:-16:00Como F - Sampdoria F -:-
ITALIA: Serie B Women
16:00Arezzo F - Pavia F -:-16:00Brescia F - RES Roma F -:-
16:00Freedom F - Tavagnacco F -:-
16:00Lazio F - San Marino Academy F -:-
16:00Parma F - Genoa F -:-
16:00Ravenna F - Bologna F -:-
16:00Ternana F - Cesena F -:-
16:00Verona F - Chievo Verona F -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
17:35Khaitan - Al Shabab -:-20:15Kazma SC - Al Jahra -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Aldier - Abdish-Ata -:-LETONIA: Virsliga
16:00RFS - Auda -:-18:30Metta - Valmiera -:-
LITUANIA: A Lyga
15:00Siauliai FA - Hegelmann -:-17:00Zalgiris - Banga -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
17:00UNA Strassen - Hesperange -:-20:00Mondorf - Niedercorn -:-
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
17:00Bregalnica - Vardar -:-17:00KF Gostivar - Shkupi -:-
17:00Makedonija GP - Voska Sport -:-
17:00Shkendija - Brera Strumica -:-
17:00Sileks - Rabotnicki -:-
17:00Tikves - Struga -:-
MALAWI: Super League
15:30Chitipa United - Mighty Tigers -:-MALI: Premiere Division
19:30Djoliba - Real Bamako -:-19:30Stade Malien - CO Bamako -:-
21:30Binga - Bakaridjan -:-
21:30Koro - Foot Elite -:-
MOLDOVA: Cupa Moldovei
19:00Balti - Petrocub -:-19:00S. Tiraspol - Zimbru -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Chinland - Shwe Pyi Thar -:-12:30University - Yangon Utd -:-
NORVEGIA: NM Cup
15:30Bodo/Glimt - Lilleström -:-15:30Egersund - HamKam -:-
15:30Eidsvold - Åsane -:-
15:30Fredrikstad - Rosenborg -:-
15:30Kjelsås - Lysekloster -:-
15:30Levanger - Brann -:-
15:30Sogndal - KFUM Oslo -:-
17:00Arendal - Bryne -:-
17:00Hodd - Molde -:-
17:00Sandnes - Odd -:-
17:00Strömsgodset - Kristiansund -:-
17:00Tromsdalen - Viking -:-
17:00Vålerenga - Tromsø -:-
19:00Rade - Sarpsborg 08 -:-
19:00Ranheim - Raufoss -:-
20:00Alta - Stabaek -:-
OLANDA: Eredivisie - Feminin
19:45Ajax F - PSV F -:-19:45Excelsior F - Den Haag F -:-
19:45Heerenveen F - Feyenoord F -:-
19:45Sittard F - Twente F -:-
19:45Telstar F - Alkmaar F -:-
19:45Utrecht F - PEC Zwolle F -:-
OMAN: Professional League
18:15Sohar - Al Nahda -:-PERU: Liga 2
23:30Pirata - ADA Jaen -:-POLONIA: III Liga - Group II
13:00Gedania Gdansk - Pogon Szczecin II -:-15:00Luzino - Unia Swarzedz -:-
POLONIA: Central Youth League
13:00Pogon Szczecin U19 - Cracovia U19 -:-15:00Widzew Lodz U19 - Odra Opole U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
19:00FC Porto U19 - Academico Viseu U19 -:-PORTUGALIA: Liga BPI Women
13:00Racing Power F - Maritimo F -:-PORTUGALIA: Taça da Liga Women
19:45Benfica F - Sporting F -:-REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
18:00Povltavska FA - Slavia Praga B -:-REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Karvina B - Znojmo -:-17:30FK Frydek-Mistek - Ostrava B -:-
17:30Hodonin - Uhersky Brod -:-
17:30Rosice - Bohunice -:-
17:30Slovacko B - SK Hranice -:-
17:30Zlin B - Start Brno -:-
18:00Frydlant n. O. - Trinec -:-
18:00Unicov - Blansko -:-
19:00Hlucin - Zlinsko -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
15:00Holesov - Bzenec 0:1REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
11:15Kurim - Mutenice -:-11:30Pohorelice - Boskovice - Letovice -:-
12:00Svratka Brno - Sparta Brno -:-
15:00Rajhradice - Rajecko -:-
18:00Bosonohy - SK Krumvir -:-
18:00Bystrc - Kunstat -:-
18:00Lednice - Ratiskovice -:-
18:00Rousinov - Moravska Slavia -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
16:00Chlumec nad Cidlinou B - Dvur Kralove -:-19:00Jaromer - Jicin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
17:00Velke Hamry B - Kostalov-Libstat -:-REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
11:30Petrvald na Morave - Dolni Benesov -:-REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
17:30Bohunovice - Zelatovice -:-REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Chocen - Tremosnice -:-18:00Holice - Vysoke Myto B -:-
18:00Libisany - Lazne Bohdanec -:-
18:00Litomysl - Ceska Trebova -:-
18:00Moravany - Prosetin -:-
18:00Prelouc - Hermanuv Mestec -:-
18:00SK Pardubicky - Horni Redice -:-
18:00Svitavy - Lanskroun -:-
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
13:00Slavia Praga U19 - Brno U19 -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00San Cristobal - Vega Real -:-23:00Atlantico - Delfines Del Este -:-
RUSIA: Cupa - Regions Path - Play Offs
18:00Din. Moscova - Sp. Moscova -:-RUSIA: Supreme Division Women
16:00FK Rostov F - Ryazan F -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
21:45Folgore - La Fiorita -:-21:45Juvenes/Dogana - Tre Penne -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
20:10Celtic F - Glasgow City F -:-22:00Partick Thistle F - Hibernian F -:-
22:10Rangers F - Hearts F -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
22:00Motherwell F - Spartans F -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
18:00Cukaricki - Napredak -:-18:00Partizan - Vojvodina -:-
18:00Radnicki 1923 - Mladost -:-
18:00Steaua Roșie B. - TSC -:-
SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
18:00IMT Novi Beograd - Radnik -:-18:00Novi Pazar - Javor -:-
18:00Radnicki Nis - Vozdovac -:-
18:00Sp. Subotica - Zeleznicar Pancevo -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
19:00Jedinstvo U. - Tekstilac Odzaci -:-19:00OFK Beograd - Indjija -:-
19:00Radnicki S. Mitrovica - Graficar Beograd -:-
19:00Smederevo - Macva -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
19:00Dubocica - Mladost GAT -:-19:00Kolubara - Radnicki Beograd -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Vrsac - RFK Novi Sad -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatDiamond Stars - Real Republicans -:-19:15AmânatEast End Lions - Mighty Blackpool -:-
19:15AmânatKahunla - Bhantal -:-
19:15AmânatLuawa - Bo Rangers -:-
19:15AmânatOld Edwardians - Bai Bureh Warriors -:-
19:15AmânatPorts Authority - Lamboi -:-
19:15AmânatWilberforce Strikers - Kholifa Stars -:-
19:15AmânatWusum Stars - Kallon -:-
19:30Wilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:30D. Luzna - Rovinka -:-18:30Domino - MSK Senec -:-
18:30Ivanka pri Dunaji - Bernolakovo -:-
18:30Rohoznik - Modra -:-
18:30Rusovce - Nova Dedinka -:-
18:30Slovan Most - Pezinok -:-
18:30Tomasov - NSK 1922 Bratislava -:-
18:30Vrakuna Bratislava - Inter Bratislava -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
17:30Badin - TJD Pribelce -:-17:30Banik Stranavy - Tvrdosin -:-
17:30Cadca - Lip. Stiavnica -:-
17:30K. Nove Mesto - Besenova -:-
17:30SK Javornik Makov - Krasno -:-
17:30Slavia Staskov - Medzibrod -:-
17:30Sokol Zubrohlava - Kovacova -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
17:30Banik Prievidza - Hurbanovo -:-17:30Crystal - Gbely -:-
17:30FKM Nove Zamky - Pata -:-
17:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Z. Moravce-Vrable B -:-
17:30Imel - Gabcikovo -:-
17:30Stankovce - Boleraz -:-
17:30Trebatice - Levice -:-
17:30Trstice - Blava Jaslovske Bohunice -:-
SLOVACIA: Cupa
16:00Ruzomberok - Trnava -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
15:30Presov F - Trencin F -:-SOMALIA: National league
15:30Elman - Midnimo -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Arzua - Polvorin -:-13:00Atletico Arteixo - Sarriana -:-
13:00Gran Pena - Estradense -:-
17:30Rapido de Bouzas - Silva SD -:-
19:00Alondras - Bergantinos -:-
19:00Barbadas-Bentraces - Paiosaco -:-
19:00Somozas - Arosa SC -:-
19:00UD Ourense - Pontevedra B -:-
19:00Viveiro - Betanzos -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:45Condal - Barcia -:-13:00Gijon B - L'Entregu -:-
13:00Lealtad - Llanera -:-
13:30Lenense - Luarca -:-
18:30Basico Urraca - Llanes -:-
18:30CD Colunga - Real Titanico -:-
18:30Praviano - Union Club Ceares -:-
19:00Tuilla - Caudal Deportivo -:-
19:30Gijon Industrial - Aviles Stadium -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
13:00Velarde - Siete Villas -:-18:00Atletico Albericia - Atletico Mineros -:-
18:00Castro - CD Colindres -:-
18:00Tropezon - Solares -:-
18:00UD Samano - Torina -:-
18:30Bezana - Laredo -:-
19:00Guarnizo - Vimenor -:-
19:00UC Cartes - Escobedo -:-
20:00Naval Reinosa - Revilla -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
12:30Basconia - Urduliz -:-12:30Pasaia - Padura -:-
13:00CD Vitoria - Touring KE -:-
13:00Leioa - Portugalete -:-
13:30Durango - Beasain -:-
14:00Alaves C - Anaitasuna FT -:-
18:00Lagun Onak - San Ignacio -:-
19:00SD Deusto - Derio -:-
20:30Anorga - Aurrera Ondarroa -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
13:00L'Hospitalet - Montanesa -:-13:00Mollerussa - Vilafranca -:-
13:00Prat - Girona B -:-
13:30Rapitenca - UE Tona -:-
18:00Olot - FC L'escala -:-
18:30Badalona - Pobla Mafumet -:-
19:00Castelldefels - Peralada -:-
19:00San Cristobal CP - Grama -:-
19:30Reus FCR - Vilassar de Mar -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Patacona - Torrellano -:-12:45Castellonense - Villarreal C -:-
13:00Gandia - Burriana -:-
17:00Castellon B - Utiel -:-
18:30Acero - Ilicitano -:-
18:30Soneja - Levante B -:-
19:00Roda - Ontinyent 1931 -:-
20:00Jove - Atzeneta -:-
20:30Rayo Ibense - Silla CF -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:30Galapagar - CD Mostoles -:-12:30Parla - Alcorcon B -:-
12:30Trival Valderas - Tres Cantos -:-
13:00Colonia M. - Canillas -:-
13:00Las Rozas - Paracuellos Antamira -:-
13:00RSD Alcala - AD Torrejon -:-
19:00Collado Villalba - Pozuelo de Alarcon -:-
19:00Leganes B - Real Madrid C -:-
19:00Villanueva - Vallecano B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
13:00Atl. Tordesillas - Leonesa B -:-13:00Mirandes B - Laguna -:-
13:00Palencia CF - Burgos CF B -:-
18:00Becerril - Palencia CA -:-
18:00Santa Marta Tormes - Real Avila -:-
18:15Colegios Diocesanos - Salamanca -:-
18:30Atl. Astorga - Almazan -:-
18:30La Virgen - Bembibre -:-
18:30Ponferradina B - Villaralbo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Ejido - Motril -:-13:00Torre del Mar - Mancha -:-
13:15CP Almeria - Malaga City -:-
13:15Rincon - Huetor Tajar -:-
17:30Torremolinos - CD Torreperogil -:-
18:00Almeria B - Atletico Melilla -:-
19:00Maracena - Huetor Vega -:-
19:00Torredonjimeno - Jaen -:-
20:00Arenas Armilla - Malaga B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Ayamonte - Ceuta B -:-13:00CD Gerena - Cordoba B -:-
13:00Coria C.F. - Cabecense -:-
13:00La Palma - Cartaya -:-
13:00Puente Genil - Pozoblanco -:-
19:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-
19:00Ciudad de Lucena - Xerez CD -:-
19:00Xerez D.F.C. - Conil -:-
19:30Bollullos - CD Utrera -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:00Llosetense - Inter Manacor -:-12:15Alaior - Poblense -:-
13:00Manacor - Constancia -:-
13:00Platges de Calvia - Mercadal -:-
13:00Santanyi - Collerense -:-
13:00Soller - Arenal -:-
17:30Felanitx - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:00Alcudia - Binissalem -:-
19:30Portmany - Mallorca B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
14:00Arucas - La Cuadra -:-14:00Atl. Victoria - Teror -:-
14:00Ibarra - Yaiza -:-
14:00Lanzarote - Herbania -:-
14:00Las Palmas B - CD Marino -:-
14:00Panaderia - Santa Ursula -:-
14:00San Bartolome - Gran Tarajal -:-
14:00Tenerife B - Tamaraceite -:-
14:00Villa Santa Brigida - CD Buzanada -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
12:00Caravaca - Montecasillas -:-12:00Molinense - Pulpileno -:-
12:00UCAM Murcia B - Ciudad Cieza -:-
12:30Muleno - Deportiva Minera -:-
13:00Lorca Deportiva - EG El Palmar CF -:-
13:00Plus Ultra - Bullense -:-
19:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia -:-
19:00CD Algar - Alcantarilla -:-
19:30Balsicas Atletico - Real Murcia B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
12:30Cortes - Beti Onak -:-13:00Beti Kozkor - Pena -:-
13:00CD Ardoi - Subiza -:-
13:00Cirbonero - Alesves -:-
17:00Bidezarra - Pamplona -:-
17:30Txantrea - Huarte -:-
18:00CD Cantolagua - Burlades -:-
18:30Lerines - Ezcabarte -:-
19:30Lagunak - Oberena -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:30Varea - Oyonesa -:-13:00Anguiano - Arnedo -:-
13:00Calahorra B - CDFC Calzada -:-
13:00Racing Rioja - Comillas -:-
17:30Pena Balsamaiso - Casalarreina -:-
19:00Alfaro - CCD Alberite -:-
19:00Haro Deportivo - UD Logrones B -:-
19:00Tedeon - River Ebro -:-
19:00Vianes - Berceo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
13:00Ejea - Carinena -:-18:00CF Illueca - Cuarte -:-
18:00Fuentes - Borja -:-
18:15Ebro - Belchite 97 -:-
18:30Tamarite - Caspe -:-
18:30Utrillas - Binefar -:-
19:00Atletico Monzon - Calamocha -:-
19:00Fraga - Huesca B -:-
19:30Almudevar - Epila -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Azuqueca - Toledo -:-13:00Socuellamos - San Clemente -:-
13:00Tarancon - Huracan de Balazote -:-
13:00Tomelloso - Albacete B -:-
13:00Torrijos - Marchamalo -:-
13:00Villarrobledo - Cazalegas -:-
19:00La Solana - Puertollano C.F. -:-
19:30Villarrubia - Villacanas -:-
21:00Quintanar del Rey - Conquense -:-
SPANIA: Liga F Women
19:00Barcelona F - Madrid C. F -:-SUA: MLS
02:30Philadelphia Union - Seattle Sounders 0:0SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
18:00Nacka Iliria - Sleipner -:-SUEDIA: Svenska Cupen - Play-off
15:00Malmo FF - Djurgarden -:-SUEDIA: Elitettan Women
12:00Malmo FF F - Mallbacken F -:-14:00Bollstanas F - Uppsala F -:-
14:00Eskilstuna Utd F - Umeå IK F -:-
14:00Gamla Upsala F - Jitex F -:-
14:00Lidkoping F - Sunnanå F -:-
16:00Kalmar F - Alingsas F -:-
17:00Örebro F - Sundsvall F -:-
SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin - Play-off
18:00Hacken F - Pitea F -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
19:30Esperance Tunis - CS Sfaxien -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Ahal - Merw -:-15:00Altyn Asyr - Arkadag -:-
15:00Nebitci - Sagadam -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Ch. Odessa - Shakhtar -:-15:30Dyn. Kyiv - Veres-Rivne -:-
UGANDA: Premier League
16:00BUL - Vipers -:-16:00Express - NEC FC -:-
19:00Kampala City - Villa -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Inter de Barinas - La Guaira -:-23:00Universidad Central - Metropolitanos -:-
23:00Angostura - Carabobo -:-
23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
VIETNAM: Vietnamese Cup
15:15Viettel - PVF-CAND -:-VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh City 2 F - Thai Nguyen F -:-12:00Son La F - Ho Chi Minh F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.