REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

21:45Everton - Crystal Palace -:-
22:00Aston Villa - Burnley -:-
22:00Chelsea - Leicester -:-

GERMANIA: Bundesliga - Retrogradare

21:30Hertha - Hamburger SV -:-

ROMÂNIA: Cupa

20:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

ALGERIA: U21 League

18:00Biskra U21 - Paradou U21 -:-
18:00Hussein Dey U21 - RC Relizane U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Constantine U21 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Caribbean Club Championship - Play-off

00:00Waterhouse (Jam) - Violette (Hai) -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe

01:00Athletico-PR (Bra) - Libertad (Par) -:-
01:00Nacional (Uru) - Velez Sarsfield (Arg) -:-
01:00Palmeiras (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
03:00Colon (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) -:-
03:00Dep. Tachira (Ven) - Independiente Petrolero (Bol) -:-
03:00Tolima (Col) - America MG (Bra) -:-
05:00A. Lima (Per) - Fortaleza (Bra) -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe

01:15Ayacucho (Per) - Everton (Chi) -:-
01:15River Plate (Uru) - Cuiaba (Bra) -:-
03:30LDU Quito (Ecu) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
03:30Racing Club (Arg) - Melgar (Per) -:-
03:30Santos (Bra) - U. Calera (Chi) -:-

ANGLIA: League Two - Play-off

21:45Port Vale - Swindon -:-

ANGLIA: Academii U18 - Play-off

21:00Southampton U18 - Manchester City U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: King Cup

21:00Al-Hilal - Al Feiha -:-

ARMENIA: First League

15:00Alashkert 2 - BKMA 2 -:-
15:00Ararat-Armenia 2 - Lernayin Artsakh -:-
15:00Pyunik 2 - Gandzasar -:-
15:00Urartu 2 - Shirak -:-

ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor

03:00Racing Club Aruba - La Fama -:-

ASIA: Southeast Asian Games - Play-off

12:00Thailanda U23 - Indonesia U23 -:-
15:00Vietnam U23 - Malaezia U23 -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00Baridhara - Mohammedan -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare

18:00Upi Onm - Dragons -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa

20:00Sarajevo - Velez Mostar -:-

BRAZILIA: Serie B

03:30CRB - Londrina -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

00:00Campinense - Ypiranga FC -:-
02:30Vitoria - Botafogo PB -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

01:30Lajeadense - Pelotas -:-
02:00Brasil Farroupilha - Tupi RS -:-
02:00Esportivo - Passo Fundo -:-
02:00Santa Cruz RS - SC Sao Paulo -:-
02:00Sao Gabriel - EC Guarani -:-
02:00Veranopolis - GE Gloria -:-
21:00Gaucho - EC Cruzeiro -:-
21:00Inter Santa Maria - Avenida -:-

BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat

18:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:-
20:15Slavia Sofia - Levski -:-

COLUMBIA: Liga Women - Play-off

01:45America de Cali F - Junior F -:-
03:00Ind. Medellin F - Deportivo Pereira F -:-
04:00Santa Fe F - Llaneros F -:-

COREEA DE SUD: WK League Women

12:00Boeun Sangmu F - Suwon FC F -:-
12:00Gyeongju F - Incheon Hyundai Steel F -:-
12:00Hwacheon F - Sejong Sportstoto F -:-
12:00Seoul F - Changnyeong F -:-

DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare

19:30Hobro - Vendsyssel -:-
19:30Koge - Jammerbugt -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Santo Domingo - Imbabura -:-
03:00Buhos ULVR - Manta -:-
03:30Libertad - America de Quito -:-

EGIPT: Division 2 - Group C

17:00Al Hammam - Alaab Damanhour -:-
17:00Al Zarka - Kafr El Sheikh -:-
17:00Baladiyat El Mahalla - Abu Qir Semad -:-
17:00Dekernes - Alexandria SC -:-
17:00El Olympi - El Mansoura -:-
17:00El Raja - Al Magd -:-
17:00Pioneers - Haras El Hodood -:-
17:00Salloum - Said El Mahalla -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

23:30Platense Municipal - Alianza FC -:-
04:30Metapan - Aguila -:-

ELVEŢIA: Super League

21:30Grasshoppers - St. Gallen -:-
21:30Lausanne - Sion -:-
21:30Lugano - Zurich -:-
21:30Luzern - Young Boys -:-
21:30Servette - FC Basel -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Harju Jalgpallikooli - Paide Linnameeskond U21 -:-
19:00AmânatFlora U21 - Elva -:-
19:00Levadia U21 - Tulevik -:-
19:00Nomme Utd - Parnu -:-
19:00Viimsi JK - FC Alliance -:-

EUROPA: Campionatul European U17

17:30Germania U17 - Luxemburg U17 -:-
17:30Olanda U17 - Polonia U17 -:-
20:00Franţa U17 - Bulgaria U17 -:-
20:00Israel U17 - Italia U17 -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

18:00VPS - Inter Turku -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen - Grupă retrogradare

20:30Vreden - Holzwickeder SC -:-

GHANA: Premier League

18:00Ashanti Gold - Asante Kotoko -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri

20:00Guastatoya - Municipal -:-

IORDANIA: Premier League

17:30Al Jazeera Amman - Al Sareeh -:-
20:00Moghayer Al Sarhan - Al Hussein -:-

IRAK: Super League

16:00Al Diwaniya - Samarra -:-
16:00Al-Qassim - Al Talaba -:-
18:30Al Zawraa - Al Minaa -:-
21:00Al Najaf - Naft Missan -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Tractor-Sazi - Persepolis -:-
18:30Fajr Sepasi - Zob Ahan -:-
18:30Gol Gohar - Naft M.I.S -:-
18:30Peykan - Foolad -:-
18:30Sepahan - Shahr Khodrou -:-
19:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-
19:45Esteghlal F.C. - Aluminium Arak -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45UC Dublin - Shamrock Rovers -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

22:15Fylkir - Fjolnir -:-
22:15Grotta - Kopavogur -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

20:15Valur F - KR Reykjavik F -:-
22:15Selfoss F - Keflavik F -:-

JAPONIA: J3 League

13:00Sagamihara - YSCC -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Metta/LU -:-
20:00RFS - Tukums 2000 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:00Paraguay U17 - Uruguay U17 -:-

MALI: Premiere Division

20:00Stade Malien - AS Police -:-

MAROC: Botola Pro

22:30Tanger - Berkane -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

05:00Atlas - Tigres -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala

03:00Atlante - Atl. Morelia -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura - Play off-uri

03:00Tigres U20 - Club America U20 -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Athletic 220 - Deren -:-
14:00Ulaanbaatar City - Tuv Buganuud -:-

NORVEGIA: NM Cup

19:00Askollen - Mjondalen -:-
19:00Assiden - Notodden -:-
19:00Bjarg - Fyllingsdalen -:-
19:00Brodd - Bryne -:-
19:00Byåsen - Kolstad -:-
19:00Dahle - Ranheim -:-
19:00Djerv 1919 - Haugesund -:-
19:00Elverum - Ottestad -:-
19:00Fjora - Aalesund -:-
19:00Flint - Eik-Tonsberg -:-
19:00Floro - Sogndal -:-
19:00Follo - Grorud -:-
19:00Forde - Hodd -:-
19:00Fram - Orn -:-
19:00Froya - Fana -:-
19:00Furnes - Ham-Kam -:-
19:00Gamle Oslo - KFUM Oslo -:-
19:00Gjellerasen - Kjelsås -:-
19:00Gneist - Sotra -:-
19:00Hei - Odd -:-
19:00Honefoss - Strömsgodset -:-
19:00Ishavsbyen - Tromsø -:-
19:00Jeloy - Moss -:-
19:00Kolbu - Vålerenga -:-
19:00Lørenskog - Kongsvinger -:-
19:00Lyn - Stabaek -:-
19:00Melhus - Strindheim -:-
19:00Oppsal - Skeid -:-
19:00Rana FK - Bodo/Glimt -:-
19:00Randesund - Start -:-
19:00Rosseland - Viking -:-
19:00Sola - Egersund -:-
19:00Spjelkavik - Brattvag -:-
19:00Tiller - Nardo -:-
19:00Vardeneset - Sandnes -:-
19:00Verdal - Rosenborg -:-
19:00Vidar - Staal Jorpeland -:-
19:00Vindbjart - Flekkeroy -:-
19:30Floya - Skjervoy -:-
19:30IL Express - Jerv -:-
19:45Ostsiden - Sarpsborg 08 -:-

NORVEGIA: Cupa - Feminin

20:00Asane F - Arna-Bjørnar F -:-
20:00Kil/Hemne F - Rosenborg F -:-
20:00Klepp F - Arendal F -:-

OLANDA: Eredivisie - Conference League - Play Offs

19:45Heerenveen - Alkmaar -:-
22:00Utrecht - Vitesse -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:003 De Febrero - Guarani de Trinidad -:-
17:00Martin Ledesma - Pastoreo -:-
22:00Atyra - Sp. Luqueno -:-

POLONIA: III Liga - Group I

18:00KS Kutno - Skierniewice -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga - Retrogradare

18:00Opava - Bohemians -:-
18:00Teplice - Vlasim -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

12:30Ural 2 - FK Novosibirsk -:-

SERBIA: Super Liga - Grupă campionat

19:00Cukaricki - Napredak -:-

SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare

17:00Radnik - Kolubara -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:30Red Star - Saint Louis -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

18:30Bernolakovo - D. Luzna -:-

SUA: MLS

02:30DC United - New York City -:-
02:30New York Red Bulls - Chicago Fire -:-
02:30Philadelphia Union - Inter Miami -:-
03:00Minnesota - Los Angeles Galaxy -:-
03:30Houston Dynamo - Seattle Sounders -:-
03:30Nashville SC - CF Montreal -:-
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids -:-
05:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas -:-
05:30Los Angeles FC - Austin FC -:-
05:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers -:-

SUA: USL Championship

02:00Miami FC - Detroit -:-
03:00Birmingham - Las Vegas Lights -:-
03:00Memphis - LA Galaxy 2 -:-
04:00El Paso - Sacramento Republic -:-

SUA: USL League One

02:30Charlotte Independ. - Northern Colorado -:-

SUA: USL League Two

02:00Charlotte Independ. 2 - North Carolina FC U23 -:-
02:00Florida Elite - Nona -:-
02:00Lansing City - Kalamazoo FC -:-
02:00Tampa Bay U23 - The Villages -:-
02:30West Chester Utd - Reading -:-
03:00Houston FC - Corpus Christi FC -:-

SUA: NWSL Women

02:00North Carolina Courage F - Orlando Pride F -:-
02:30Racing Louisville F - San Diego Wave F -:-
05:00Portland Thorns F - Washington F -:-

SUEDIA: Superettan

20:00AFC Eskilstuna - Norrby -:-
20:00Brage - Dalkurd -:-
20:00Brommapojkarna - Östersunds -:-
20:00Östers - Halmstad -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Kinondoni MC - Mbeya City -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat

18:00Ben Guerdane - Esperance Tunis -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.