REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

ALBANIA: Super Liga

15:00Vllaznia - Flamurtari -:-
18:00Skenderbeu - Partizani -:-
18:00Teuta - Laci -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Calificare

00:15Carabobo (Ven) - U. de Deportes (Per) -:-

ANGLIA: Premier League

21:30Aston Villa - Watford -:-
21:30Bournemouth - Brighton -:-
21:30Crystal Palace - Southampton -:-
21:30Everton - Newcastle -:-
21:30Sheffield Utd - Manchester City -:-
22:15Chelsea - Arsenal -:-

ANGLIA: Championship

21:45Barnsley - Preston -:-
21:45Middlesbrough - Birmingham -:-

ANGLIA: League One

21:45Peterborough - Wycombe -:-

ANGLIA: League Two

21:45AmânatCheltenham - Newport -:-
21:45Colchester - Bradford City -:-
21:45Leyton Orient - Northampton -:-
21:45Macclesfield - Crewe -:-

ANGLIA: National League North

21:45Boston Utd - Brackley Town -:-
21:45AmânatFarsley - Kidderminster -:-
21:45Guiseley - Darlington -:-
21:45Leamington - Gateshead -:-

ANGLIA: National League South

21:45Dulwich Hamlet - Havant & W -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45Radcliffe - Ashton Utd -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45AFC Rushden & Diamonds - Hednesford -:-
21:45Alvechurch - Stourbridge -:-
21:45Bromsgrove - Redditch -:-
21:45Coalville - Rushall -:-
21:45Peterborough Sports - Hitchin -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Hayes & Yeading - Poole -:-
21:45Salisbury - Beaconsfield Town -:-
21:45Swindon S - Dorchester -:-
21:45Yate Town - Chesham -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals -:-

ANGLIA: Professional Development League

16:00Wigan U23 - Nottingham U23 -:-

ANGLIA: EFL Trophy - Play-off

21:00Exeter - Stevenage -:-
21:00Newport - Leicester U21 -:-
21:45Portsmouth - Scunthorpe -:-
21:45Salford - Accrington -:-

ANGLIA: FA Trophy

21:45Barnet - Farsley -:-
21:45Bath - Concord -:-
21:45Maidenhead - Halesowen -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00West Brom U23 - Scunthorpe U23 -:-
21:00Portsmouth U23 - Doncaster U23 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Norwich U18 - Manchester Utd U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:15Al Thuqbah - Jeddah -:-
14:35Al Mojzel - Hottain -:-
14:40Al-Taqadom - Al Qadisiya -:-
14:45Al Jabalain - Al-Shoalah -:-
17:00Al Najoom - Najran -:-

ASIA: Liga Campionilor AFC - Calificare

10:35Melbourne Victory (Aus) - Bali United (Ina) -:-
12:00Lok. Tashkent (Uzb) - Istiqlol Dushanbe (Taj) -:-
13:30Buriram (Tha) - Ho Chi Minh (Vie) -:-
14:00Bunyodkor (Uzb) - Al Zawraa (Irq) -:-
14:00Port MTI FC (Tha) - Ceres (Phl) -:-
14:50Shahr Khodrou (Irn) - Al-Rifaa (Bah) -:-
15:00Kedah (Mys) - Tai Po (Hkg) -:-
16:30Esteghlal F.C. (Irn) - Al Kuwait (Kuw) -:-

ASIA: Cupa AFC - Calificare - Play off-uri

13:00Al Quds (Pal) - Sur Club (Oma) -:-

BAHRAIN: Premier League

16:30Al-Hala - Al-Shabbab -:-
19:00Al-Ahli Manama - Al-Muharraq -:-

BELGIA: Pro League U21

20:30Anderlecht U21 - Club Brugge U21 -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraense

01:00Paysandu - Itupiranga -:-

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

00:15Internacional U20 - Corinthians U20 -:-

CAMERUN: Elite Two

16:00AmânatAS Fap - Foncha -:-
16:00AmânatAS Matelots - Ngaoundere -:-
16:00AmânatFauve Azur Elite - Dynamo Douala -:-
16:00AmânatLes Astres - Renaissance -:-
16:00AmânatOFTA - Bafoussam -:-
16:00AmânatStade de Bertoua - Yafoot -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30AmânatRenaissance - AS Vita Club -:-

EGIPT: Premier League

14:30Tanta - El Gounah -:-
19:30Pyramids - Misr Elmaqasah -:-

FRANŢA: Coupe de la Ligue

22:10Lyon - Lille -:-

GIBRALTAR: National League - Grupă retrogradare

21:30Mons Calpe - Manchester 62 -:-

ISLANDA: Fotbolti.net Cup

22:10Stjarnan - Grindavik -:-

ITALIA: Coppa Italia

21:45Napoli - Lazio -:-

JAMAICA: Premier League

03:00Harbour View - Mount Pleasant -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

11:00Israel U17 - Tadjikistan U17 -:-
13:10Georgia U17 - Islanda U17 -:-
15:20Belgia U17 - Uzbekistan U17 -:-
17:30Finlanda U17 - Belarus U17 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

04:00Tokyo (Jpn) - V-Varen Nagasaki (Jpn) -:-
06:00Kawasaki (Jpn) - Kumamoto (Jpn) -:-
12:30Mlada Boleslav (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
13:00TSV Buchholz 08 (Ger) - Altona (Ger) -:-
14:00Aarhus (Den) - Aalborg (Den) -:-
14:00Nizhny Novgorod (Rus) - Kursk (Rus) -:-
15:00Aalen (Ger) - Grossaspach (Ger) -:-
15:00Admira (Aut) - Grazer (Aut) -:-
15:00Arka (Pol) - Sumqayit (Aze) -:-
15:00Babelsberg (Ger) - TB Berlin (Ger) -:-
15:00Chindia Târgoviște (Rou) - Spartaks (Lat) -:-
15:00FC Voluntari (Rou) - Sabail (Aze) -:-
15:00Karlsruher (Ger) - Ingolstadt (Ger) -:-
15:00Oleksandriya (Ukr) - Cherno More (Bul) -:-
15:00O. Ljubljana (Slo) - Slaven Belupo (Cro) -:-
15:00Olsztyn (Pol) - Zalgiris (Ltu) -:-
15:00Pelister (Mkd) - Tikves (Mkd) -:-
15:00Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) - Beroe (Bul) -:-
16:00Al Uwaynah (Qat) - Zenit (Rus) -:-
16:00FC Basel (Sui) - Grasshoppers (Sui) -:-
16:00Hamburger SV II (Ger) - Pogon Szczecin (Pol) -:-
16:00Kazan (Rus) - Lechia (Pol) -:-
16:00Maribor (Slo) - Bravo (Slo) -:-
16:00Orenburg (Rus) - Slavia Sofia (Bul) -:-
16:00Samara (Rus) - Spartaks (Lat) -:-
17:00Darmstadt (Ger) - Gaz Metan Mediaș (Rou) -:-
17:00FC Viitorul (Rou) - Sturm Graz (Aut) -:-
17:00Lyngby (Den) - Hvidovre (Den) -:-
17:00Nurnberg (Ger) - CSKA Sofia (Bul) -:-
18:00Horsens (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
18:00Start (Nor) - Jerv (Nor) -:-
18:30Mattersburg (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
19:00Koge (Den) - B.93 (Den) -:-
19:00Neusiedl (Aut) - Horn (Aut) -:-
19:30Aue (Ger) - Lokomotive Leipzig (Ger) -:-
19:30Austria II (Aut) - Wiener (Aut) -:-
19:30Kaiserslautern (Ger) - Pirmasens (Ger) -:-
19:30Kriens (Sui) - Rapperswil (Sui) -:-
20:00Aarau (Sui) - Baden (Sui) -:-
20:00Kazincbarcika (Hun) - Gesztely (Hun) -:-
21:30Bohemians (Irl) - Longford (Irl) -:-
21:30Finn Harps (Irl) - Galway (Irl) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

00:30Canada F - Haiti F -:-

MAROC: Botola Pro

20:00Agadir - Difaa El Jadidi -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A

01:00Canoneros Marina - Atl. San Luis 2 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

23:45Club America F - Santos Laguna F -:-
00:00Monarcas Morelia F - Necaxa F -:-
03:00Guadalajara F - Leon F -:-
03:00Pachuca F - Atl. San Luis F -:-
04:00Tigres F - Toluca F -:-
05:00Tijuana F - Puebla F -:-

OLANDA: Derde Divisie

21:30Lienden - Jong Den Haag -:-

OLANDA: Reserve League - Turul câștigătorilor

19:30Jong Roda - Jong NAC Breda -:-

OLANDA: KNVB Beker

19:30FC Oss - Alkmaar -:-
21:45Eindhoven - Utrecht -:-
21:45Sittard - Feyenoord -:-

PORTUGALIA: League Cup - Play-off

21:45Braga - Sporting -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00CD Cova da Piedade U23 - Aves U23 -:-
13:45Benfica U23 - Maritimo U23 -:-
17:00Academica U23 - Braga U23 -:-
17:00Belenenses U23 - Portimonense U23 -:-
17:00Feirense U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Guimaraes U23 - Setubal U23 -:-
17:00Leixoes U23 - Rio Ave U23 -:-

QATAR: QSL

18:00Al Khor - Al-Sadd -:-

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Pohronie - Prostejov -:-
11:30Sparta Praga B - Hradec Kralove -:-

SCOŢIA: Divizia 1

21:45Alloa - Arbroath -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Elman -:-

SPANIA: Copa del Rey

20:00Huelva - Osasuna -:-
20:00Zaragoza - Mallorca -:-
22:00Sevilla - Levante -:-

TURCIA: Cupa

13:00Kirklarelispor - Basaksehir -:-
19:30Fenerbahce - Kayserispor -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.