REFRESH

Fotbal » 15.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor

18:00Nigeria - Sudan 3:1
21:00Guinea-Bissau - Egipt 0:1

ANGLIA: Premier League

14:30Manchester City - Chelsea 1:0
17:00AmânatBurnley - Leicester -:-
17:00Newcastle - Watford 1:1
17:00Norwich - Everton 2:1
17:00Wolves - Southampton 3:1
19:30Aston Villa - Manchester Utd 2:2

FRANŢA: Ligue 1

18:00St. Etienne - Lens 1:2
22:00PSG - Brest 2:0

GERMANIA: Bundesliga

16:30Köln - Bayern 0:4
16:30Mainz - Bochum 1:0
16:30Stuttgart - RB Leipzig 0:2
16:30Union Berlin - Hoffenheim 2:1
16:30Wolfsburg - Hertha 0:0
19:30Monchengladbach - Leverkusen 1:2

ITALIA: Serie A

16:00Sampdoria - Torino 1:2
19:00Salernitana - Lazio 0:3
21:45Juventus - Udinese 2:0

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

10:00Golden Arrows U23 - Chippa United U23 3:1
10:00Mamelodi U23 - Maritzburg Utd U23 1:1
12:00Swallows U23 - Orlando U23 1:5

ALBANIA: Super Liga

17:45Skenderbeu - Laci 0:0
20:45Tirana - Vllaznia 0:0

ALGERIA: Divizia 1

15:30Chelghoum - Tlemcen 3:1
16:00Hussein Dey - Setif 0:0

ALGERIA: U21 League

15:00Chlef U21 - Belouizdad U21 0:3
15:00Kabylie U21 - Magra U21 0:1
15:00USM Alger U21 - MC Alger U21 3:2

ANGLIA: Championship

14:30Cardiff - Blackburn 0:1
14:30Luton - Bournemouth 3:2
17:00AmânatBarnsley - Blackpool -:-
17:00Derby - Sheffield Utd 2:0
17:00Fulham - Bristol City 6:2
17:00Huddersfield - Swansea 1:1
17:00Middlesbrough - Reading 2:1
17:00Millwall - Nottingham 0:1
17:00Peterborough - Coventry 1:4
17:00Preston - Birmingham 1:1
17:00QPR - West Brom 1:0

ANGLIA: League One

17:00Accrington - Sunderland 1:1
17:00Bolton - Ipswich 2:0
17:00Cheltenham - Charlton 1:1
17:00Crewe - Shrewsbury 0:0
17:00Doncaster - Wigan 1:2
17:00Fleetwood - Rotherham 1:0
17:00Gillingham FC - Burton 1:3
17:00Lincoln - Cambridge Utd 0:1
17:00Portsmouth - Milton Keynes 1:2
17:00Sheffield Wed - Plymouth 4:2
17:00Wimbledon - Morecambe 0:0
17:00Wycombe - Oxford Utd 2:0

ANGLIA: League Two

14:30Newport - Harrogate 4:0
17:00Bradford City - Salford 2:1
17:00Bristol Rovers - Hartlepool 2:0
17:00Carlisle - Crawley 1:1
17:00Colchester - Barrow 0:2
17:00Exeter - Scunthorpe 2:0
17:00Mansfield - Walsall 2:0
17:00Northampton - Forest Green 1:1
17:00Port Vale - Swindon 1:3
17:00Stevenage - Sutton 3:3
17:00Tranmere - Rochdale 2:0

ANGLIA: National League

17:00Barnet - Chesterfield 1:4
17:00Grimsby - Altrincham 2:0
17:00Wealdstone - Dover 2:1

ANGLIA: National League North

17:00Blyth - Gloucester 2:0
17:00AmânatChester - Brackley Town -:-
17:00Darlington - Kidderminster 0:1
17:00Hereford - Gateshead 0:2
17:00Kettering - Curzon Ashton 3:0
17:00Leamington - AFC Fylde 0:2

ANGLIA: National League South

17:00Chelmsford - Welling 0:0
17:00Eastbourne Boro - Hungerford 5:2
17:00Hampton & Richmond - Dorking 1:2
17:00Hemel Hempstead - Bath 3:1
17:00Oxford City - Billericay 1:2

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - FC United 0:0
17:00Buxton - Warrington 3:3
17:00Gainsborough - Basford 1:0
17:00AmânatGrantham - Ashton Utd -:-
17:00AmânatLancaster - Morpeth -:-
17:00AmânatNantwich - Mickleover -:-
17:00South Shields - Radcliffe 2:0
17:00Stafford - Hyde 0:0
17:00Stalybridge - Scarborough 0:1
17:00Whitby - Atherton 0:2
17:00Witton - Matlock 0:1

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Banbury - AFC Rushden & Diamonds 2:0
17:00Barwell - Peterborough Sports 2:2
17:00Bromsgrove - Alvechurch 0:2
17:00Coalville - Tamworth 4:0
17:00Hitchin - St. Ives 4:0
17:00Lowestoft - Biggleswade Town 1:1
17:00Nuneaton - Rushall 0:0
17:00Redditch - Stratford 3:0
17:00Royston - Leiston 1:2

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Dorchester 2:0
17:00AmânatChesham - Tiverton -:-
17:00Hartley Wintney - Merthyr Town 1:0
17:00Hendon - Truro 0:2
17:00Poole - Gosport 2:1
17:00Salisbury - Met. Police 1:3
17:00Swindon S - Hayes & Yeading 0:4
17:00Taunton - Wimborne 3:1
17:00Walton Casuals - Farnborough 0:0
17:00Weston-super-Mare - Kings Langley 3:0
17:00Yate Town - Harrow 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Brightlingsea 5:0
17:00Bognor Regis - Horsham FC 2:2
17:00Bowers & Pitsea - Carshalton 0:1
17:00Cray - Corinthian-Casuals 1:2
17:00Haringey - Enfield Town 0:0
17:00Kingstonian - Wingate & Finchley 2:0
17:00Lewes - Merstham 3:0
17:00Margate - Hornchurch 0:3
17:00Worthing - Leatherhead 4:0

ANGLIA: FA Trophy

17:00Aldershot - Bromley 0:2
17:00Alfreton - Halifax 1:2pen
17:00Boreham Wood - Maidstone 2:1pen
17:00Dagenham & Red. - Southend 2:0
17:00Dartford - Weymouth 1:0
17:00Morpeth - Boston Utd 4:3
17:00Notts County - Eastleigh 2:1
17:00Southport - Solihull Moors 0:3
17:00Spennymoor - Plymouth Parkway 3:1
17:00St. Albans - Cheshunt 0:3
17:00Stockport - Larkhall 3:0
17:00Tonbridge - King’s Lynn 2:1pen
17:00Yeovil - Needham Market 1:2pen
17:00York - Slough 1:0
19:30Wrexham - Folkestone 5:1

ANGLIA: Premier League 2

16:00Liverpool U23 - Everton U23 1:1
21:30Manchester City U23 - Manchester Utd U23 3:1

ANGLIA: Academii U18

13:00Chelsea U18 - Brighton U18 1:1
13:00Liverpool U18 - Manchester City U18 0:1
13:00West Ham U18 - Arsenal U18 3:0
13:30Southampton U18 - Tottenham U18 1:2
14:00Leeds U18 - Blackburn U18 0:5
14:30Nottingham U18 - Sunderland U18 1:1
17:00Stoke City U18 - Derby U18 3:0

ANGLIA: FA Youth Cup

16:00Crystal Palace U18 - Wolverhampton U18 1:2pen

ANGLIA: Women’s Super League

14:00Manchester Utd F - Birmingham F 5:0
14:30Aston Villa F - Manchester City F 0:3

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Libolo 0:3
16:00Sagrada - Primeiro de Agosto 0:0
17:00Kabuscorp - Desportivo Huila 1:1

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:40Al Taee - Damac 1:2
17:05Al Nasr Riyadh - Al-Faysaly 4:0
19:00Al Ahli SC - Al-Hazem 1:0
19:00Al-Hilal - Al-Taawon 3:2

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:00Colo Colo - U. De Chile 2:1

AUSTRALIA: A-League

08:05AmânatCentral Coast Mariners - Newcastle Jets -:-
10:45Adelaide United - Melbourne City 2:2
10:45Sydney FC - Brisbane Roar 1:1
13:05AmânatPerth Glory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIA: A-League Women

08:05Adelaide F - Melbourne City F 0:1
08:05Sydney F - Canberra F 6:0

BELGIA: Jupiler Pro League

17:15AmânatLeuven - KV Mechelen -:-
19:30AmânatWaregem - Oostende -:-
21:45Club Brugge - St. Truiden 2:0

BELGIA: Cupa Feminin

16:00Gent II F - St. Liege F 0:8
16:00RSC Anderlecht F - Club Brugge F 4:0

BENIN: Ligue 1

17:00AS Cotonou - Requins 0:1
17:00Avrankou Omnisport - AS Sobemap 1:4
17:00Baboni - Espoir 0:1
17:00Cavaliers - Damissa 0:1
17:00Djeffa - Pobe 1:0
17:00Energie Sports - Soleil 2:0
17:00Pantheres - Dynamique Djougou 3:1
17:00Upi Onm - Eternel 1:3

BERMUDA: Premier League

21:00AmânatSomerset - St. Georges Colts -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30BDF XI - Orapa United 1:1
16:00BR Highlanders - Security Systems 1:2
16:00Jwaneng Galaxy - Gaborone Utd 1:5
16:00Mogoditshane - Extension Gunners 1:3
16:00Morupule - Prisons XI Gaborone 2:2
16:00Police XI - Masitoaka 1:0
16:00Township Rollers - Gilport Lions 4:0
19:00Notwane - Sua Flamingoes 0:3

BRAZILIA: Campeonato Baiano

21:00Bahia De Feira - Bahia 2:2
21:00Jacuipense - Doce Mel 1:0
23:30Alagoinhas - Vitoria da Conquista 4:1

BRAZILIA: Campeonato Cearense

20:00Atletico-CE - Ferroviario 1:3
20:00Crato - Pacajus 0:1
21:00Caucaia - Icasa-CE 2:0
21:00Iguatu - Maracana 1:2

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

21:00Flamengo PI - Julho Esporte 0:0
21:00Oeirense - River-PI 1:1
21:00Parnahyba - Fluminense-PI 0:3

BRAZILIA: Campeonato Sergipano

21:00Sergipe - Falcon 2:1

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

23:30Falcon U20 - America Mineiro U20 1:2pen
00:30Ferroviaria U20 - Santos U20 0:1pen
02:45Corinthians U20 - Resende U20 1:2
16:00Atletico GO U20 - Palmeiras U20 0:3
16:00Canaa U20 - CA Juventus U20 1:0
20:00Desportivo U20 - Iape U20 2:1pen
20:00Internacional U20 - Portuguesa U20 1:0pen
22:15Osasco Audax U20 - Vasco U20 1:2pen
00:00Retro U20 - Cruzeiro U20 0:2
00:30Flamengo U20 - Oeste U20 0:2

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau de l'Est - Le Messager Ngozi 1:3
15:00Les Crocos - Kayanza 0:2
15:00Musongati - Flambeau du Centre 0:3
15:00New Oil - Aigle Noir 1:0
15:00Rukinzo - Bumamuru 1:1
15:00TOP Junior - Royal de Muramvya 4:0

CIPRU: First Division

17:00Ol. Nicosia - Pafos 1:2
19:00Achnas - APOEL 0:3

CIPRU: Division 2

14:30ASIL Lysi - Sotiras 0:0
14:30Ayia Napa - Omonia 29th May 0:2
14:30Chloraka - Xylotympou 3:0
14:30Ermis - Paralimni 1:2
14:30Karmiotissa - Achyronas Liopetriou 3:0
14:30Nea Salamis - Anagennisi 3:2
14:30Othellos Athienou - Omonia Aradippou 3:2

CONGO: Ligue 1

15:00Nathalys - Diables Noirs 0:0
17:00Cheminots - Otoho d'Oyo 1:1

COSTA RICA: Primera División - Clasura

19:00Grecia - Herediano 1:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba 2:2
22:00AmânatMarineros - Escorpiones -:-
23:00Barrio Mexico - Puerto Golfito FC 4:0
23:00AmânatCS Uruguay - Santa Ana -:-
23:00San Jose FC - Liberia 1:2

EGIPT: Division 2 - Group A

14:30El Alameen - Aswan SC 1:0
14:30El Madina El Monowara - El Badari 2:1
14:30El Minya - Telephonaat Beni Suef 2:1
14:30Fayoum - Asyut Petroleum 0:3
14:30Hammadi - Beni Suef 2:1
14:30Kima Aswan - Tamya 0:1
14:30Sohag - Qena 2:1

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

15:05Al Wasl - Al-Ain 2:1
18:00Al-Jazira - Al-Wahda 1:2

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Denver - Manzini Sea Birds 1:2
15:00Moneni Pirates - Mbabane Swallows 0:3

FRANŢA: Ligue 2

20:00Guingamp - Grenoble 0:0
20:00Nancy - Bastia 2:1
20:00Rodez - Dijon 0:2
20:00Toulouse - Pau FC 1:1
21:00Sochaux - Caen 3:2

FRANŢA: National 2 - Group A

16:00Versailles - Saint-Pryve 3:1
18:00Romorantin - Guingamp II 2:3
19:00Granville - Poissy 2:2
19:00Vitre - Blois 4:1

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Beauvais - Lens II 2:1
19:00Fleury-Merogis - St Quentin 0:1
19:00Metz II - Paris 13 Atl. 0:3

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Monaco II - Marignane 0:1

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Angers II - Chamalieres 1:1
19:00Bourges 18 - Colomiers 4:1
19:00Les Herbiers - Montpellier II 2:1
19:30Moulins-Yzeure - Angouleme 1:1
19:30Stade Montois - Nantes II 0:4

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Montpellier F - St Etienne F 3:0
15:30Paris FC F - Issy F 1:0
15:30Reims F - Fleury 91 F 0:1

FRANŢA: Division 2 Women

19:00La Roche F - Vendenheim F 2:0

GAMBIA: GFA League

18:00AmânatBanjul Utd - Marimoo -:-
18:00AmânatBrikama U. - Armed Forces -:-
18:00AmânatWallidan - Gamtel -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Bremen - Dusseldorf 3:0
14:30Nurnberg - Paderborn 1:2
14:30St. Pauli - Aue 2:2
21:30Darmstadt - Karlsruher 2:2

GERMANIA: 3. Liga

15:00Freiburg II - Magdeburg 2:3
15:00AmânatHallescher - Turkgucu Munchen -:-
15:00Kaiserslautern - Meppen 4:0
15:00Munchen 1860 - Wehen 3:2
15:00Osnabruck - Saarbrucken 2:1
15:00AmânatZwickau - Viktoria Koln -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00AmânatVfL Lohbrugge - Hamm United -:-

GHANA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 0:0

GIBRALTAR: National League

17:00Mons Calpe - Europa FC 1:3
19:30St Josephs - Europa Point 6:0

GRECIA: Super League

17:15Asteras T. - Volos 1:0
17:15Lamia - Ionikos 2:1
19:30PAOK - OFI Crete 3:0
19:30Smyrnis - Aris 0:0

GRECIA: Super League 2

14:45Irodotos - Panathinaikos B 0:0
14:45Olympiakos B - Kavala 2:2
14:45AmânatRodos - AEK B -:-
17:00AmânatAO Trikala - O. Volos -:-

HONG KONG: Premier League

09:00AmânatSouthern District - Hong Kong Rangers -:-
11:30AmânatLee Man Warriors - Eastern AA -:-

INDIA: ISL

16:00AmânatATK Mohun Bagan - Bengaluru FC -:-

INDIA: I-League

10:30AmânatRajasthan - Indian Arrows -:-
13:00AmânatMohammedan - Churchill Brothers -:-
16:00AmânatTRAU FC - Kenkre -:-

INDONESIA: Liga 1

14:00Persela - Persija Jakarta 1:1

IRAK: Super League

12:45Newroz - Naft Al-Basra 0:0
13:00Al Karkh - Erbil 0:0
13:30Al Najaf - Al Zawraa 2:2
16:00Al Quwa Al Jawiya - Al Sinaah 1:1
18:30Al Wasat - Al-Qassim 4:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00C. Rangers - Glenavon 2:2
17:00Larne - Dungannon 0:1
17:00Linfield - Ballymena 1:0
17:00Portadown - Coleraine 0:0
17:00Warrenpoint - Crusaders 0:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

16:00Annagh - Ballinamallard 1:2
16:00Queens Univ. - Knockbreda 3:1
17:00Ards - Dundela 1:3
17:00Ballyclare - Institute 1:2
17:00Dergview - Loughgall 1:1

ISLANDA: Reykjavik Cup

16:00Fylkir - Fjolnir 3:0
16:00IR Reykjavik - KR Reykjavik 2:5
16:00Vikingur Reykjavik - Valur 1:1
17:15AmânatFram - Throttur -:-

ISLANDA: Fotbolti.net Cup

14:00Hafnarfjordur - Akranes 4:5
14:30Stjarnan - Vestmannaeyjar 4:2

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00H. Tel Aviv - Nof Hagalil 2:2
17:30H. Haifa - M. Petach Tikva 2:2
19:50Hapoel Jerusalem - M. Tel Aviv 1:3

ISRAEL: Liga Alef North

20:30M. Tzur Shalom - Hapoel Bnei Faradis 0:0

ITALIA: Serie B

15:00Cremonese - Como 2:0
15:00Reggina - Brescia 0:2
17:15Pisa - Frosinone 1:3

ITALIA: Primavera 1

12:00AmânatBologna U19 - Verona U19 -:-
12:00AmânatPescara U19 - Cagliari U19 -:-
14:00AmânatAC Milan U19 - Inter U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30AS Roma F - Empoli F 2:1
15:30Sampdoria F - Lazio F 2:1
15:30Verona F - AC Milan F 0:6

KENYA: Premier League

14:00Kariobangi Sharks - Leopards 3:1
14:00Mathare Utd. - Police FC 1:2

LESOTHO: Premier League

12:00Likhopo - Defence Force 0:6
15:00LCS - Mazenod 5:0
15:00LMPS - Kick4Life 0:1

LIBAN: Premier League

14:15Safa - Tadamon 1:0
14:15Shabab El Bourj SC - Sporting Beirut 2:1
16:45Al Ahed - Al Sahel 3:0

LIBIA: Premier League

15:00Asswehly - Abu Salim 2:1
18:00Al Hilal - Al Tahaddi 2:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00Coreea de Sud - Islanda 5:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

03:00A. Lima (Per) - La Equidad (Col) 3:2
10:00Energetik-BGU (Blr) - FC Minsk (Blr) 1:0
10:30Lok. Sofia (Bul) - Nadezhda Dobroslavci (Bul) 2:0
11:00Benatky (Cze) - Caslav (Cze) 2:2
11:00Dun. Streda (Svk) - Petrzalka (Svk) 5:1
11:00Hradec Kralove (Cze) - Chrudim (Cze) 3:0
11:00Opava (Cze) - Sigma Olomouc B (Cze) 2:1
11:00Pohronie (Svk) - Vratimov (Cze) 2:1
11:15Znojmo (Cze) - Otrokovice (Cze) 4:3
11:30Horsens (Den) - Aarhus Fremad (Den) 5:0
11:30Kromeriz (Cze) - Slovacko (Cze) 1:5
11:30Plzen (Cze) - Usti n. L. (Cze) 1:0
11:30Sokolov (Cze) - Banik Most - Sous (Cze) 0:2
12:00Bielsko-Biala (Pol) - Katowice (Pol) 1:2
12:00Brno (Cze) - Zlin (Cze) 3:3
12:00Ceske Budejovice (Cze) - Pribram (Cze) 2:0
12:00CS Mioveni (Rou) - FCSB (Rou) 0:0
12:00Domzale (Slo) - Budafoki (Hun) 2:2
12:00Eldense (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 2:2
12:00FC Dabas (Hun) - Budaorsi (Hun) 1:0
12:00FC Gutersloh (Ger) - Rodinghausen (Ger) 2:5
12:00AnulatHradec Kralove (Cze) - Liberec (Cze) -:-
12:00Hutnik Krakow (Pol) - Garbarnia (Pol) 4:3
12:00Istra 1961 (Cro) - Foresta Suceava (Rou) 1:0
12:00Kazincbarcika (Hun) - DVTK II (Hun) 2:1
12:00Kolding (Den) - Sonderjyske (Den) 0:2
12:00Lausanne (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) 1:1
12:00Lierse K. (Bel) - Patro Eisden (Bel) 1:0
12:00Lisen (Cze) - Samorin (Svk) 2:0
12:00Piast (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 5:1
12:00Polonia B. (Pol) - Skra (Pol) 2:3
12:00Rapid (Am) (Aut) - Stripfing (Aut) 1:1
12:00Ruzomberok (Svk) - Namestovo (Svk) 3:1
12:00AnulatSchalke II (Ger) - Stuttgart II (Ger) -:-
12:00Schalke II (Ger) - ASC 09 Dortmund (Ger) 10:0
12:00SC Sopron (Hun) - Papai Perutz (Hun) 2:2
12:00Sered (Svk) - Komarno (Svk) 1:1
12:00Stezyca (Pol) - Jaguar Gdansk (Pol) 4:2
12:00Stomil Olsztyn (Pol) - Mamry Gizycko (Pol) 2:0
12:00Teplice B (Cze) - Hostoun (Cze) 4:2
12:00Trebisov (Svk) - Spisska Nova Ves (Svk) 4:0
12:00AnulatVysehrad (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
12:00Vyskov (Cze) - Hodonin (Cze) 3:0
12:00Zilina (Svk) - Podbrezova (Svk) 1:2
12:30Racing Luxembourg (Lux) - Elversberg (Ger) 1:3
12:30Soligorsk (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) 3:0
13:00Austria Viena (Aut) - TWL Elektra (Aut) 8:3
13:00AnulatAustria Viena (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
13:00Bonner (Ger) - Hilden (Ger) 2:0
13:00Dresda (Ger) - Jena (Ger) 0:3
13:00Koln II (Ger) - RW Koblenz (Ger) 1:1
13:00Legnica (Pol) - Polkowice (Pol) 0:2
13:00Mura (Slo) - Nafta (Slo) 2:2
13:00Rudes (Cro) - Jarun (Cro) 3:2
13:00Toledo (Esp) - CD Mostoles (Esp) 2:0
13:00AnulatWidzew Lodz (Pol) - Grodzisk M. (Pol) -:-
13:30Leczna (Pol) - Ostrowiec (Pol) 4:0
13:40Termalica B-B. (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 4:0
14:00Augsburg II (Ger) - Aalen (Ger) 1:3
14:00Győr (Hun) - Szolnoki (Hun) 5:2
14:00Halberstadt (Ger) - Brandenburger (Ger) 1:0
14:00Honved (Hun) - Zalaegerszeg (Hun) 0:0
14:00Karvina (Cze) - L. Mikulas (Svk) 1:3
14:00Legia (Pol) - Botev Plovdiv (Bul) 2:0
14:00Liverpool M. (Uru) - Rentistas (Uru) 1:1
14:00Ludwigsfelder (Ger) - Altglienicke (Ger) 0:5
14:00Michalovce (Svk) - Presov (Svk) 3:1
14:00AnulatOstrava (Cze) - U Craiova 1948 (Rou) -:-
14:00Siofok (Hun) - Shkendija (Mkd) 2:2
14:00Sosnowiec (Pol) - R. Rzeszow (Pol) 2:2
14:00Spartak Varna (Bul) - Chernomorets Burgas (Bul) 5:0
14:00AnulatSt. Pauli II (Ger) - Victoria Hamburg (Ger) -:-
14:00Wanderers (Uru) - Boston River (Uru) 0:1
14:00Warta (Pol) - Arka (Pol) 1:0
14:00Widzew Lodz (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) 1:3
14:00Young Boys (Sui) - Grasshoppers (Sui) 5:2
14:30AnulatCottbus (Ger) - Hertha Zehlendorf (Ger) -:-
14:30Kalju (Est) - Legion (Est) 2:2
14:30LASK (Aut) - Grazer (Aut) 7:1
15:00Aachen (Ger) - Westerlo (Bel) 2:4
15:00A. Klagenfurt (Aut) - SV Spittal (Aut) 7:1
15:00Bocholt (Ger) - Uerdingen (Ger) 1:0
15:00Bordesholm (Ger) - Heider SV (Ger) 0:4
15:00AnulatBrinkumer (Ger) - Oberneuland (Ger) -:-
15:00AnulatCFR Cluj (Rou) - Ferencvaros (Hun) -:-
15:00Eintracht Rheine (Ger) - Munster (Ger) 0:4
15:00FC Juniors (Aut) - Union Gurten (Aut) 1:0
15:00FK Frydek-Mistek (Cze) - Zlin B (Cze) 1:1
15:00Gedania Gdansk (Pol) - Przodkowo (Pol) 3:1
15:00AnulatGyirmot (Hun) - Vasas (Hun) -:-
15:00Halle (Ger) - Lokomotive Leipzig (Ger) 1:4
15:00Homberg (Ger) - Straelen (Ger) 4:2
15:00Jadran Dekani (Slo) - Tabor Sezana (Slo) 1:1
15:00Kiel II (Ger) - Eichede (Ger) 7:0
15:00AnulatKPV (Fin) - SJK (Fin) -:-
15:00Kray (Ger) - Bergisch Gladbach (Ger) 4:3
15:00Kriens (Sui) - Kickers Luzern (Sui) 5:1
15:00Lugano (Sui) - Vaduz (Lie) 3:0
15:00AnulatMezokovesd (Hun) - Jagiellonia (Pol) -:-
15:00AnulatMSV Neuruppin (Ger) - TB Berlin (Ger) -:-
15:00Osijek (Cro) - O. Ljubljana (Slo) 3:0
15:00AnulatOulu (Fin) - VPS (Fin) -:-
15:00Pirmasens (Ger) - Ettelbruck (Lux) 0:4
15:00Ried (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 1:1
15:00Ruzomberok (Svk) - Banska Bystrica (Svk) 2:0
15:00Sasel (Ger) - Altona (Ger) 2:0
15:00SJK (Fin) - Haka (Fin) 1:1
15:00Wiedenbruck (Ger) - Oberhausen (Ger) 1:3
15:00Xamax (Sui) - Thun (Sui) 1:3
15:00AnulatZalaegerszeg (Hun) - Mura (Slo) -:-
15:15AnulatPK-35 (Fin) - KTP (Fin) -:-
15:30Ahlen (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) 3:4
15:30AnulatBellinzona (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
15:30Giessen (Ger) - Mainz II (Ger) 1:2
15:30Isloch (Blr) - Dnepr Mogilev (Blr) 0:0
15:30Kaan-Marienborn (Ger) - SpVg Olpe (Ger) 4:0
15:30Luzern (Sui) - Winterthur (Sui) 0:1
15:30O'Higgins (Chi) - CD Santa Cruz (Chi) 1:0
15:30Paks (Hun) - Sabah Baku (Aze) 1:1
15:30Rijeka (Cro) - Bravo (Slo) 3:0
15:30Sibenik (Cro) - Zarkovo (Srb) 0:3
15:30Sturm Graz (Aut) - MOL Fehervar (Hun) 0:2
16:00Altach (Aut) - St. Gallen (Sui) 1:4
16:00AnulatDragovoljac (Cro) - Karlovac (Cro) -:-
16:00Duren (Ger) - Wegberg-Beeck (Ger) 2:3
16:00Ostrava (Cze) - Lech (Pol) 2:4
16:00Sion (Sui) - Servette (Sui) 0:2
16:00AnulatSturm Graz (Am) (Aut) - Mettersdorf (Aut) -:-
17:00Dessel (Bel) - RWDM (Bel) 2:3
17:00Hagen (Ger) - Sprockhovel (Ger) 0:5
17:00Krefeld-Fischeln (Ger) - TuRU Dusseldorf (Ger) 3:1
17:00Lippstadt (Ger) - Kassel (Ger) 4:3
17:00AnulatUniv. Craiova (Rou) - Ch. Odessa (Ukr) -:-
18:00Dinamo București (Rou) - Farul Constanța (Rou) 2:2
21:00Tombense (Bra) - Vilavelhense (Bra) 1:0
22:00Melgar (Per) - Pereira (Col) 1:0
22:00Novo Hamburgo (Bra) - SER Caxias (Bra) 0:0
23:00AnulatCarlos Mannucci (Per) - Grau (Per) -:-

LUME: Club Friendly Women

13:00Koln F (Ger) - SGS Essen F (Ger) 1:0
14:00Eintracht Frankfurt F (Ger) - Elversberg F (Ger) 7:0
14:00Freiburg F (Ger) - Grasshopper F (Sui) 2:1
14:00Sand F (Ger) - Young Boys F (Sui) 6:0
18:00AnulatMOL Fehervar F (Hun) - Soroksar F (Hun) -:-

MACAU: Elite League

13:00AmânatPolicia - Sporting Macau -:-
15:00Benfica - Casa de Portugal 6:0

MALI: Premiere Division

17:30Bakaridjan - AS Douanes de Sikasso 3:1
17:30Bougouba - Foot Elite 2:2
18:00Djoliba - USC Kita 1:2
20:00AmânatLC Bamako - Onze Createurs -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:00Queretaro - U.N.A.M. 1:3
05:00Necaxa - Monterrey 0:4

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

18:00Cimarrones de Sonora 2 - Alacranes 1:1
23:00AmânatInter de Queretaro - Canoneros Marina -:-
23:00AmânatLeviatan - La Piedad -:-
23:30Mazorqueros - Colima FC 3:2
23:30AmânatTritones Vallarta - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Cafetaleros - Escorpiones 4:2
00:00Catedraticos Elite - Coras 0:2
00:00AmânatGavilanes de Matamoros - Leones Negros 2 -:-
00:00AmânatSaltillo - UA Zacatecas -:-
00:15Canamy - Lobos ULMX 2:2

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00AmânatAlebrijes de Oaxaca 2 - Cuautla -:-
03:30Calor De San Pedro - Lobos Huerta 5:1
23:00Uruapan - Guerreros De Xico 7:0

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00Atlas U20 - Atl. San Luis U20 1:3
17:00Cruz Azul U20 - Juarez U20 0:0
17:00Tigres U20 - Puebla U20 4:1

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

20:00U.N.A.M. F - Club America F 0:1

NIGERIA: NPFL

15:00Akwa United - Katsina Utd 2:0

OLANDA: Eredivisie

19:45Nijmegen - Heracles 0:0
21:00Feyenoord - Vitesse 0:1
21:00Twente - Heerenveen 2:0
22:00G.A. Eagles - Waalwijk 0:2

OLANDA: Eerste Divisie

17:30Den Haag - Oss 2:0

OLANDA: Tweede Divisie

15:30AmânatScheveningen - GVVV -:-
16:00AmânatExcelsior Maassluis - Noordwijk -:-
16:00AmânatKozakken Boys - IJsselmeervogels -:-
16:00AmânatQuick Boys - Hardenberg -:-
16:00AmânatRijnsburgse Boys - Jong Volendam -:-
16:00AmânatSpakenburg - TEC -:-
16:30AmânatJong Sparta Rotterdam - ASWH -:-
19:00AmânatDe Treffers - Katwijk -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30AmânatBarendrecht - ACV Assen -:-
15:30AmânatDVS '33 Ermelo - Excelsior 31 -:-
15:30AmânatHoek - Ajax (Am) -:-
15:30AmânatLisse - VVOG -:-
15:30AmânatStaphorst - ODIN '59 -:-
15:30AmânatSteDoCo - GOES -:-
16:00AmânatSportlust - Sparta Nijkerk -:-
16:00AmânatTer Leede - VVSB -:-
16:00AmânatVV DOVO - Harkemase Boys -:-

OMAN: Professional League

14:55Muscat - Al-Ittihad 2:0
15:00Al-Msnaa - Al Suwaiq 2:1
15:00Nizwa - Sohar 1:2
15:00AmânatSaham - Al-Rustaq -:-
15:05Al Nahda - Oman Club 2:2
15:25Dhofar - Bahla 2:1
18:15Al Seeb - Al Nasr 2:0

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Boavista - Gil Vicente 1:1
20:00Benfica - Moreirense 1:1
20:00Braga - Maritimo 0:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Casa Pia - Academico Viseu 0:1
17:30Penafiel - Vilafranquense 4:3

PORTUGALIA: Liga 3

15:00CD Cova da Piedade - Oliveira Hospital 1:2
17:00CDC Montalegre - Guimaraes B 2:1
17:00Sanjoanense - Oliveirense 1:2

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

18:00Camara de Lobos - Maritimo B 1:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Belenenses U23 - Maritimo U23 1:1
13:00Famalicao U23 - Farense U23 0:0
17:00Sporting U23 - Academica U23 4:3

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupă campionat

13:00Torreense F - Benfica F 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Bohemians - Jablonec 1:3
11:30Ostrava - Prostejov 0:2
11:30Senica - Skalica 0:1
11:30Varnsdorf - Mlada Boleslav 1:3
14:00Sparta Praga B - Dukla Praga 2:3
14:00Teplice - Mas Taborsko 3:3
14:00Trnava - Z. Moravce-Vrable 3:5

RWANDA: Premier League

12:30AS Kigali - Rutsiro 1:2
15:00Espoir - Etoile de L'Est 0:0
15:00Etincelles - Marines 0:1
15:00Rayon Sport - Musanze 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00AmânatCailungo - Faetano -:-
16:00AmânatLibertas - Folgore -:-
16:00AmânatMurata - Virtus -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Morton 0:2
17:00Dunfermline - Hamilton 1:0
17:00Inverness - Queen of South 2:2
17:00Raith - Arbroath 1:2

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Falkirk 3:2
17:00Alloa - Queen's Park 1:1
17:00Cove Rangers - Montrose 1:0
17:00Dumbarton - East Fife 2:0
17:00Peterhead - Clyde 1:1

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Forfar 2:2
17:00Elgin - Albion Rovers 1:1
17:00Kelty Hearts - Edinburgh City 2:2
17:00Stenhousemuir - Cowdenbeath 0:2
17:00Stranraer - Stirling 3:3

SCOŢIA: Highland League

17:00Brechin - Fort William 4:0
17:00Buckie Thistle - Formartine Utd 4:0
17:00Deveronvale - Wick Academy 3:4
17:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh 0:2
17:00Keith - Strathspey Thistle 5:1
17:00Lossiemouth - Forres Mechanics 0:0
17:00Nairn County - Brora Rangers 0:3
17:00Rothes - Huntly 3:0
17:00Turriff Utd - Clachnacuddin 0:3

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Civil Service Strollers 3:1
17:00Caledonian Braves - Rangers B 2:2
17:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University 4:3
17:00Dalbeattie Star - Broomhill 3:2
17:00East Stirlingshire - East Kilbride 4:5
17:00Gala Fairydean - Bonnyrigg Rose 0:3
17:00Gretna 2008 - Celtic B 3:3
17:00Spartans - Vale Of Leithen 8:0
17:00Stirling University - Bo'ness United 1:1

SEYCHELLES: First Division League

14:00AmânatSt Michel Utd - Real Maldives -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

20:00Rayo Majadahonda - Badajoz 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

17:30AmânatOurense CF - Viveiro -:-
18:00CD Choco - Polvorin 2:1
18:00Dep. Fabril - Noia 0:0
18:00Somozas - Arnoia 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

16:45EI San Martin - Praviano 0:0
16:45AmânatLealtad - Gijon Industrial -:-
17:00Langreo B - Mosconia 1:2
17:00Tuilla - Real Titanico 1:2
17:30Luarca - Basico Urraca 2:2
21:00Roces - R. Oviedo B 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:30UC Cartes - CD Colindres 2:0
17:15Escobedo - Torina 3:1
18:00Atletico Albericia - Vimenor 1:1
18:00Castro - UD Samano 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:00San Ignacio - Beasain 0:0
17:15AmânatUrduliz - Portugalete -:-
17:30Anaitasuna FT - Beti Gazte 2:0
17:30Pasaia - SD Deusto 0:0
17:30Tolosa FC - Alaves B 0:3
18:00Amurrio Club - Lagun Onak 0:0
18:00Durango - Basconia 0:1
18:00Leioa - Aurrera Ondarroa 3:0
19:00AmânatBarakaldo - CD Vitoria -:-
19:00Uritarra - Santuxu 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Torrellano - Saguntino 1:1
18:00Torrent - Roda 0:3
18:30Villarreal C - Silla CF 4:1
19:00Acero - Callosa 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

17:00Paracuellos Antamira - Villaviciosa 4:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:30Mirandes B - Almazan 2:0
16:45AmânatLa Virgen - Atl. Tordesillas -:-
17:00Atl. Astorga - Palencia CF 2:1
18:15Ciudad Rodrigo CF - Bembibre 0:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00CD Torreperogil - Intergym Melilla 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Felanitx - Rotlet Molinar 1:0
17:30Manacor - Sant Rafel 2:0
18:45Collerense - Llosetense 0:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Union Viera - Tenerife B 0:1
13:30Arucas - Atl. Paso 2:2
20:00Las Zocas - CD Marino 0:4

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:30AmânatEzcabarte - Beti Onak -:-
17:00Pamplona - CD Corellano 0:1
17:30Subiza - Valle Egues 2:1
18:00CD Gares - Azkoyen 1:2
18:30Burlades - Cortes 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

18:00Agoncillo - CF Rapid 2:1
19:30Yague - Berceo 1:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

17:30Utebo FC - Cuarte 3:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

17:00AmânatAlbacete B - Azuqueca -:-
18:00Hogar Alcarreno - Miguelturreno 2:0

SPANIA: Copa del Rey

17:00Mallorca - Espanyol 2:1
19:30Gijon - Cadiz 0:1pen
19:30Girona - Vallecano 1:2

SPANIA: Primera Division Women

13:00Madrid C. F - Villarreal F 2:4

SPANIA: Segunda Division Women

17:00Athletic Bilbao B F - Racing Santander F 1:0
17:00CA Osasuna F - Barcelona B F 0:1
17:00Castellon F - La Solana F 1:0
17:00CD Parquesol CF F - Gijon F 1:1
17:30Pradejon F - La Coruna F 0:2
18:00Pozoalbense F - Betis B F 2:1

TAILANDA: Thai League 1

12:30Ratchaburi - Chiangrai 0:1
13:00Nong Bua Pitchaya - Chonburi 3:2
13:00Prachuap - Suphanburi 1:2
14:00Khonkaen Utd. - Port MTI FC 0:0

TAILANDA: Thai League 2

12:00Ayutthaya Utd - Muangkan Utd 1:3
13:00Sukhothai - Trat FC 2:2
13:30AmânatUdon Thani - Chainat -:-
14:00Chiangmai FC - Kasetsart 2:0
14:00Customs Utd - Ranong 2:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kagera Sugar 3:3
18:00Dodoma Jiji - Geita Gold 1:1

TOGO: Championnat National

17:00Binah - Sara Sport 0:0
17:00OTR - Kotoko 2:0

TURCIA: Super Lig

12:30Adana Demirspor - Kayserispor 1:1
15:00Karagumruk - Rizespor 2:0
15:00Sivasspor - Trabzonspor 1:1
18:00Antalyaspor - Fenerbahce 1:1
18:00AmânatBasaksehir - Konyaspor -:-

TURCIA: 1. Lig

12:30Denizlispor - Manisa FK 0:1
15:00Istanbulspor - Umraniyespor 1:0
18:00Kocaelispor - Ankaragucu 1:2

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Etimesgut - Trabzon FK 2:0
12:00Turgutluspor - Sivas Belediyespor 0:2

TURCIA: 3. Lig Group 1

11:00Bursa - Batman Petrolspor 1:0
12:00Arnavutkoy Bl. - Kutahyaspor 0:2
12:00Bergama Bld. - Elazigspor 2:1
12:00Fatsa Belediyespor - Hendek 1:1

TURCIA: 3. Lig Group 2

12:00Altindag Bld. - Beyoglu Yeni Carsi 0:4
12:00Bayrampasa - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:2

ZAMBIA: Super League

13:00Indeni - Chambishi 1:0
15:00Kafue Celtic - Forest Rangers 2:2
15:00Kansanshi - Red Arrows 0:5
15:00Konkola - Lusaka Dynamos 2:0
15:00Nkana - Zanaco 1:1
15:00Prison Leopards - Buildcon 2:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.