REFRESH

Volei » Ieri » Toate meciurile

ITALIA: SuperLega

19:00Monza - Modena 1:3
21:30Piacenza - Cisterna 3:0
21:30Verona - Siena 3:1

POLONIA: PlusLiga

15:45Kedzierzyn-Kozle - Czarni Radom 3:2
18:30Barkom - Zawiercie 0:3

ROMÂNIA: Divizia A1

15:00Zalău - Craiova 0:3

ANGLIA: Super League

15:00Sunderland - Malory Eagles 0:3
15:30Sheffield - London Polonia 0:3

ANGLIA: Super League Women

13:30London Orcas F - London Inter Crocs F 3:1
14:30Leeds F - Polonia London F 0:3

ARGENTINA: LVA

01:00Once Unidos - Obras Pocito 3:1
03:00Banfield - AMUVOCA Voley 3:1
16:00UPCN - Monteros 3:1
18:00Paracao - UVT San Juan 3:1
20:00Policial Voley - River Plate 3:1
23:00Ciudad Voley - Obras Pocito 3:0

AUSTRALIA: AVL - Play-off

02:00Queensland Pirates - WA Hornets 1:3
04:30Canberra Heat - Adelaide Storm 3:2

AUSTRALIA: AVL Women - Play-off

00:00Melbourne F - Adelaide Storm F 3:1
04:30WA Pearls F - Queensland Pirates F 2:3

AUSTRIA: 2. Bundesliga

17:00Roadrunners/Perchtoldsdorf - Waidhofen 2:3
18:00Steyr - hotVolleys 3:1
19:30Dobling - Bisamberg 3:2

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women

12:00Hochst F - Villach F 3:1
12:30Dornbirn F - Wildcats 2 F 3:0
15:30Liebenau F - Roadrunners F 2:3
17:30Wolfsberg F - Akad. Graz F 3:0

AUSTRIA: Austria Cup Women

11:00UVC Graz F - Purgstall F 3:0

BRAZILIA: Superliga - Feminin

00:00SESC-RJ F - Pinheiros F 3:0
02:30Praia Clube F - Osasco F 3:0
22:00Barueri F - Maringa F 3:0

BULGARIA: SuperLiga

18:00Dobrudja - Dea Sport Burgas 1:3
18:30Beroe - Montana 2:3
18:30Cherno More - Levski Sofia 3:0

CHINA: CVL

08:30Sichuan - Zhejiang 2:3
11:00Fujian - Liaoning 3:0
13:30Shenzhen - Beijing 1:3

COREEA DE SUD: Volleyball League

07:00KB Stars - KAL Jumbos 0:3

COREEA DE SUD: Volleyball League Women

09:00Expressway Co F - Hyundai E&C Hillstate F 2:3

CROAŢIA: Prva Liga Women

17:30Pula F - Sinj F 0:3

DANEMARCA: Volleyligaen

20:00Middelfart - Nordenskov UIF 0:3

DANEMARCA: Divizia a 1-a

11:00Aalborg Volley - Skovbakken 3:0
14:00Grondal - VLI 3:1
15:00AmânatKSV - Holte -:-

DANEMARCA: Division 1 Women

13:00Aalborg Volley F - Skovbakken F 3:1
10:45KSV F - Lynge F 3:2

ELVEŢIA: NLA

18:00Luzern - Chenois 3:2

ELVEŢIA: NLA Women

18:00Aesch Pfeffingen F - Toggenburg F 3:0
18:30NUC Volleyball F - Cheseaux F 3:0

EUROPA: Baltic League

17:00RTU - Daugavpils/Ezerzeme 0:3
17:00Valio Voru - TTU 0:3

EUROPA: Balti Liiga Women

13:00Noortekoondis F - Famila/Voru VK F 3:2
14:00Jelgava F - RSU-MVS F 3:0
14:00TTU F - Tartu Ulikool F 3:0
17:00SUFA klubs F - Riga VS F 1:3

FINLANDA: Mestaruusliiga Women

17:00LiigaPloki F - Kangasala F 2:3
17:00LP-Vampula F - Puijo F 3:2
17:00Nurmon Jymy F - Hameenlinna F 3:1

GERMANIA: 1. Bundesliga

18:30Netzhoppers - Unterhaching 3:2

GERMANIA: 2. Bundesliga North

17:00Schuttorf - Lindow/Gransee 0:3

GERMANIA: 2. Bundesliga South

17:00Dresden - Muhldorf 3:0
17:00VC Gotha - Friedrichshafen 2 3:0

GERMANIA: 2. Bundesliga North Women

16:00Berlin F - Emlichheim F 3:2
17:00Essen-Borbeck F - Leverkusen F 0:3
17:00Ostbevern F - Oythe F 0:3

GERMANIA: 2. Bundesliga South Women

16:00Vilsbiburg II F - VCO Dresden F 3:1
17:00Altdorf F - Planegg-Krailling F 3:2
17:00SV Lohhof F - Grimma F 0:3
17:00Waldgirmes F - Unterhaching F 0:3

ISLANDA: Mizunodeild

16:00Afturelding - Vestri 3:1
17:00Stal-Ulfur - Akureyri 1:3

ISLANDA: Mizunodeild Women

14:00Alftanes F - Akureyri F 0:3

ITALIA: Serie A2

19:00Lupi Santa Croce - HRK Motta di Livenza 3:0
19:00Porto Viro - Grottazzolina 0:3

ITALIA: Serie A1 Women

16:30Bergamo F - Pinerolo F 3:1
18:00Chieri '76 F - Vallefoglia F 3:0
18:00Cuneo F - Vero Volley F 0:3
18:00Firenze F - Casalmaggiore F 1:3
18:00UYBA Busto Arsizio F - Macerata F 3:0
21:00Conegliano F - Scandicci F 0:3

ITALIA: Serie A2 Women

17:00Olbia F - Mondovi F 3:2
18:00Albese F - Brescia F 3:0
18:00Anthea Vicenza F - Soverato F 1:3
18:00Martignacco F - San Giovanni F 2:3
18:00Messina F - Talmassons F 0:3
18:00Offanengo F - Picco Lecco F 3:2
18:00Pallavolo Perugia F - Marsala F 0:3
18:00Roma F - Montecchio F 3:0
18:00Sassuolo F - Club Italia F 3:1
18:00Trentino F - Montale F 3:0

JAPONIA: V.League

06:00JTEKT - Nagano 3:0
07:05Panasonic Panthers - Nagoya 2:3
08:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3:0
08:00Tokyo Great Bears - JT Thunders 3:2
08:00Toray Arrows - Osaka Sakai 1:3

JAPONIA: V.League Women

05:00Toray Arrows F - Ageo F 3:1
06:00Denso Airybees F - Body Queenseis F 2:3
06:00NEC Red Rockets F - Kurobe Aqua Fairies F 3:1
06:05Himeji Victorina F - JT Marvelous F 0:3
07:00Hitachi F - Okayama Seagulls F 3:1
07:00PFU Blue Cats F - Hisamitsu Springs F 3:1

LETONIA: Nacionala Liga

13:00RTU 2 - Augsdaugava 1:3
14:00Vecumnieki - Jekabpils 3:2

MUNTENEGRU: Superliga

21:15Sutjeska - Mornar 0:3

OLANDA: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - VCN 3:2
17:30Limburg - Advisie/SSS 3:0

OLANDA: Eredivisie Women

15:30Eurosped F - Summa Peelpush F 3:1
16:30FAST F - VV Utrecht F 0:3

POLONIA: I. Liga

20:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol 3:0

POLONIA: TAURON Liga Women

20:00Radom F - Tarnow F 2:3
21:30Legionowo F - Wroclaw F 1:3

PORTUGALIA: Campeonato Nacional

18:00Leixoes SC - Esmoriz GC 3:2
18:00Santo Tirso - SC Caldas 1:3
19:00Academica de Espinho - A. J. F. Bastardo 1:3
19:00Mamede - Castelo Maia GC 0:3
20:00Gondomar - Sporting de Espinho 3:1
20:00Vitoria - Viana 3:0
20:30Sporting CP - Benfica 1:3

PORTUGALIA: 1. Divisao Women

17:00Braga F - Boavista F 3:0
17:00Famalicao F - Leixoes F 0:3
17:00Vilacondense F - Sporting F 0:3
17:00Vitoria Guimaraes F - AJM/FC Porto F 1:3
18:00Madeira F - SC Espinho F 3:2

RUSIA: Super Liga - Feminin

16:30Dynamo Moscow F - Krasnodar F 3:0

SERBIA: Liga Women

19:00Omladinac F - Novi Sad F 3:0

SLOVACIA: Extraliga Women

17:00SVK Pezinok F - Slavia Bratislava F 0:3

SPANIA: SuperLiga

18:00Melilla - Emeve Lugo 3:0

SPANIA: Superliga - Feminin

13:00Heidelberg F - Las Palmas F 0:3

SUEDIA: Elitserien Feminin

16:30Sollentuna F - Lunds VK F 3:0

TURCIA: Efeler Ligi

12:00Tursad - Arkasspor 0:3
16:30Altekma - Ziraat Bankasi 0:3

TURCIA: 1. Ligi

12:00Anadolu Voleybol - Corum Bld 0:3
12:00Gaziantep Genclik - Akkus Bld 1:3
12:00Gumushane - Yenisehir 3:0
13:00Alanya Bld - Aydin Buyuksehir Belediye Spor 3:1
13:00Bigadic Bld. - HGTC Bursa 2 3:0
13:00Kagitspor - Milas Bld 0:3
13:00Niksar - Hakkari Genclik Merkezi 3:1
13:00Urgup Spor - Istanbul BB 3:1
13:00Yesilkent Spor - TVF Spor Lisesi 3:0
14:00Saint Joseph - Tarim Kredi Genclik 3:0
14:30Kolejliler - Okyanus Koleji 3:0

TURCIA: Sultanlar Ligi Women

14:00Nilufer Bld. F - Aydin B.Sehir Bld. F 3:2
16:00THY F - Sigorta Shop F 3:2
17:30Eczacibasi F - Kuzey Boru Genclik F 3:0

TURCIA: 1. Ligi Women

16:30Besiktas F - Eregli Bld. F 3:0

UCRAINA: Superleague Women

12:00Balta F - Ternopil F 3:0

UNGARIA: Extraliga

17:00Dagi - Miskolc 2:3
17:00Kecskemeti RC - Fino Kaposvar SE 3:1
19:00AmânatMAFC - Debrecen -:-
20:00Vegyesz - Penzugyor 3:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din volei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.