REFRESH

Volei » Mâine » Toate meciurile

POLONIA: PlusLiga

15:45Kedzierzyn-Kozle - Projekt Warszawa -:-
18:30Czarni Radom - Gdansk -:-
21:30Stal Nysa - Rzeszow -:-

ROMÂNIA: Divizia A1

12:00Știința Baia Mare - Zalău -:-
12:30Timisoara - Unirea Dej -:-
17:30Olimpia Titanii - Stiinta Bucuresti -:-
18:00U. Cluj - Craiova -:-
19:00Rapid Bucureşti - Arcada Galaţi -:-

ROMÂNIA: Divizia A1 Women

15:00U. Cluj F - Craiova F -:-
17:00FC Voluntari F - Stiinta Bacau F -:-
18:00CS Mioveni F - Targoviste F -:-
18:30Medgidia F - Alba Blaj F -:-

AMERICA DE SUD: South American Club Championship Women

01:00Praia Clube F - Brasilia Volei F -:-
03:00Olimpia F - San Martin F -:-

ANGLIA: Super League

17:30Tendring - Sheffield -:-

ANGLIA: Super League Women

14:00Derbyshire F - Malory Eagles F -:-
14:30Cambridge F - Nottingham F -:-
14:45Tendring F - London Inter Crocs F -:-

AUSTRIA: AVL

19:00Ried - TSV Hartberg -:-
19:30Sokol Wien - VBK Klagenfurt -:-
20:00Waldviertel - Tirol Innsbruck -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga - Primul tur

17:00Aich/Dob 2 - Wr. Neustadt -:-
17:00UVC Graz 2 - hotVolleys -:-
19:00Steyr - SV Salzburg -:-
19:30Bisamberg - Lenzing -:-
20:00Union ADM Linz - Waidhofen -:-
20:30Hausmannstatten - Weiz 2 -:-

AUSTRIA: AVL Women

17:00Bisamberg F - Linz-Steg F -:-
17:00SG SVS Post F - SG TI-Volley F -:-
19:30UVC Graz F - Eisenerz/Trofaiach F -:-
20:00Wildcats F - VC Tirol F -:-
20:30Hartberg F - Salzburg F -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women - Primul tur

14:30UVC Graz 2 F - Villach F -:-
15:00Supervolley Wels F - SG TI-Volley 2 F -:-
17:30Wildcats 2 F - Bruckl F -:-
18:00Hausmannstatten F - Weiz F -:-
19:00Seekirchen F - Linz-Steg 2 F -:-
19:30Brunnenbau F - SG Eisenerz/Trofaiach 2 F -:-
20:00Jennersdorf F - VBK Klagenfurt F -:-

BELARUS: Division A

17:00Legion Obuhovo - Bate-BGUFK -:-
17:00Mapid Minsk - Marco Vitebsk -:-
17:30Soligorsk - Zapadnij Bug -:-
18:00Mogilev - Energia Gomel -:-

BELARUS: Championship Women

16:30Zhemchuzhina F - Minsk 2 -:-
17:00AnulatKommunalnik Grodno F - A. Baranovichi F -:-
18:00Mogilev F - Pribuzhe F -:-

BELGIA: EuroMillions League

20:30Lindemans Aalst - Achel -:-
21:30Roeselare - Haasrode Leuven -:-

BELGIA: Liga A Women

19:30Tchalou F - Michelbeke F -:-
21:00Oudegem F - Oostende F -:-
21:30Charleroi F - Asterix Avo F -:-
21:30Gent F - Antwerp F -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

17:00Mladost Brcko - Borac -:-
19:00Domaljevac - Bijeljina -:-
20:00Kakanj - Gradina Herceg -:-
20:00Kalesija - Bosna -:-
20:00Ljubinje-Bankom - Jedinstvo -:-

BRAZILIA: Superliga

23:00America Volei - Brasil Volei Clube -:-

BULGARIA: SuperLiga

17:00Beroe - Dunav -:-
18:00Plovdiv - Slaviya Sofia -:-
18:00Slivnishki Geroy - Botev -:-
18:30Hebar - Montana -:-
18:45Neftohimic Burgas - Levski Sofia -:-

CHINA: CVL Women - Primul tur

08:00Henan F - Beijing F -:-
08:00Shanghai F - Liaoning F -:-
10:00Bohai F - Sichuan F -:-
10:00Jiangsu ECE F - Zhejiang Kaiyuan F -:-
12:00Shandong F - Fujian F -:-
12:00Yun Nan University F - Guangdong F -:-

COREEA DE SUD: Volleyball League

08:00Kepco - KB Stars -:-

COREEA DE SUD: Volleyball League Women

10:00Daejeon KGC F - Expressway Co F -:-

CROAŢIA: Superliga

14:30Gorica - Rijeka -:-
18:00Zadar - Varazdin -:-
19:00Mok Mursa - Split -:-
19:00Mok Rovinj - Marsonia -:-
20:00AmânatCentrometal - HAOK Mladost -:-
20:15Mladost Ribola Kastela - Sisak -:-

CROAŢIA: Superliga Women

17:30Marina Kastela F - Dinamo Zagreb F -:-
19:00Brda F - Dubrovnik F -:-
19:30Mladost F - ZOK Osijek F -:-
20:00Veli Vrh F - Kastela F -:-
20:00Vukovar F - Split F -:-
21:00Karlovac F - Rijeka F -:-

CROAŢIA: Prva Liga Women

16:00ZOK Osijek II F - Zadar F -:-
17:00Mladost II F - Olimpik F -:-
18:00AmânatVarazdin F - Nebo F -:-

DANEMARCA: Volleyligaen

15:00Marienlyst - Amager -:-
16:00Hvidovre - DHV Odense -:-
16:30Gentofte - Aarhus -:-

DANEMARCA: Volleyligaen Women

14:30Gentofte F - ASV Elite F -:-
15:00Brøndby F - Holte F -:-

ELVEŢIA: NLA

18:00Amriswil - TSV Jona -:-
18:00Luzern - Schonenwerd -:-
19:00Nafels - Chenois -:-

EUROPA: MEVZA

20:00Aich/Dob (Aut) - HAOK Mladost (Cro) -:-

EUROPA: Baltic League

16:00Amber Queen Klaipedos - Parnu -:-
17:00RTU - Biolars/Olaine -:-

FINLANDA: Mestaruusliiga

17:00Hurrikaani - Vantaa Ducks -:-
17:00PerPo - TUTO -:-

FINLANDA: Mestaruusliiga Women

16:30Helsinki F - OrPo F -:-
17:00Nurmon Jymy F - Viesti F -:-
17:00Polkky Kuusamo F - LiigaPloki F -:-

FRANŢA: Ligue A

21:00Chaumont - Paris -:-
21:00Plessis Robinson - Cambrai -:-

FRANŢA: Ligue B

21:00Ajaccio - France Avenir -:-
21:00Avignon - Nazaire -:-
21:00Frejus - Illacaise -:-
21:00St-Quentin - Rennes -:-

FRANŢA: Ligue A Women

20:00Beziers F - Saint-Raphael F -:-
20:30TFOC F - RC Cannes F -:-
21:00Mulhouse F - Le Cannet F -:-
21:00Nantes F - Marcq Baroeul F -:-
21:00Vandoeuvre F - Chamalierois F -:-
21:00Venelles F - Evreux F -:-

GERMANIA: 1. Bundesliga

18:30BR Volleys - Herrsching -:-
21:00Giesen - UV Frankfurt -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga North

20:00Bocholt - Neustrelitz -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga South

20:00Muhldorf - Delitzsch -:-

GERMANIA: 1. Bundesliga Women

18:30Dresdner SC F - Potsdam F -:-
19:00Erfurt F - SC Schweriner F -:-
20:00Neuwied F - Stuttgart F -:-
20:00Suhl F - NawaRo Straubing F -:-
20:00USC Munster F - Wiesbaden F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga South Women

16:00Vilsbiburg II F - Bad Soden F -:-
20:00Holz F - SV Lohhof F -:-

GRECIA: A1

17:00Panathinaikos - OFI -:-
18:00AONS Milon - Foinikas Syroy -:-
19:30Olympiakos - Filippos -:-

GRECIA: A1 Women

16:00Olympiakos F - Ilisiakos F -:-
18:00Aris F - AO Porfiras F -:-
18:00Thira F - ASP Thetis F -:-
18:30Evosmou F - PAOK F -:-
18:45AEK F - Pannaxiakos F -:-
20:00Aonnnne Amazones F - Markopoulo F -:-
20:00Panathinaikos F - Lamia F -:-

ITALIA: Serie A2

21:30Siena - Bergamo -:-

ITALIA: Super Cup

16:15Lube Civitanova - Monza -:-
19:00Perugia - Trentino -:-

ITALIA: Serie A1 Women

18:00Firenze F - Cuneo F -:-
21:45Perugia F - Roma F -:-

ITALIA: Serie A2 Women

17:00Club Italia F - Anthea Vicenza F -:-
18:30Sant'Elia F - Brescia F -:-

JAPONIA: V.League

07:00Nagoya - Oita Miyoshi -:-
08:00JT Thunders - Suntory Sunbirds -:-
08:00Panasonic Panthers - Nagano -:-
08:00Toray Arrows - Osaka Sakai -:-
11:00JTEKT - FC Tokyo -:-

JAPONIA: V.League Women

06:00PFU Blue Cats F - Body Queenseis F -:-
06:06Kurobe Aqua Fairies F - Okayama Seagulls F -:-
07:00Ageo F - JT Marvelous F -:-
07:00Hisamitsu Springs F - Denso Airybees F -:-
07:00Hitachi F - Himeji Victorina F -:-
08:30Toray Arrows F - NEC Red Rockets F -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Førde - Tromsø -:-
18:00Randaberg - NTNUI -:-

NORVEGIA: Eliteserien Women

14:30Førde F - Tromso F -:-
15:30Randaberg F - NTNUI Volley F -:-
17:00Volda F - Koll F -:-

OLANDA: Eredivisie

21:00Taurus - RECO -:-
21:00Vocasa Nijmegen - Advisie/SSS -:-
21:30Orion - VCN -:-

OLANDA: Eredivisie Women

21:00Apollo 8 F - Apeldoorn F -:-
21:00Set-Up' 65 F - Papendal/Arnhem F -:-
21:00Sliedrecht F - Summa Peelpush F -:-

POLONIA: I. Liga

18:00Bielsko-Biala - Swidnik -:-
18:00Olimpia Sulecin - AGH Krakow -:-
18:00Spala - Norwid Czestochowa -:-
19:00Bedzin - Siedlce -:-
19:00Kluczbork - Strzelce Opolskie -:-

POLONIA: TAURON Liga Women

18:00LKS Lodz F - Bydgoszcz F -:-

POLONIA: I. Liga Women

17:00Nowy Dwor Mazowiecki F - Czestochowianka F -:-
18:00Energetyk Poznan F - Karpaty Mosir Krosno F -:-
18:00Sosnowiec F - Bialystok F -:-
18:00Tarnow F - Mielec F -:-
18:30SMS PZPS Szczyrk F - San Jaroslaw F -:-
19:00AZS AWF Warszawa F - Stezyca F -:-
19:00Solna Wieliczka F - Aleksandrow Lodzki F -:-

PORTUGALIA: Campeonato Nacional

18:00SC Caldas - Viana -:-
18:00Sporting de Espinho - Esmoriz GC -:-
19:00Clube K - Castelo Maia GC -:-
19:30Santo Tirso - Benfica -:-
20:00A. J. F. Bastardo - Mamede -:-
21:30Vitoria - Academica de Espinho -:-

PORTUGALIA: 1. Divisao Women

22:00Clube Kairos F - Castelo Maia F -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

18:00Beskydy - Brno -:-
18:00Ostrava - Kladno -:-
18:00Usti - Karlovarsko -:-
18:00Zlin - Odolena Voda -:-
20:00Pribram - Ceske Budejovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women

18:00Prerov F - Olymp Prague F -:-
18:00Prostejov F - Frydek-Mistek F -:-
18:00Selmy Brno F - TJ Sokol Sternberk F -:-
18:30KP Brno F - Olomouc F -:-
19:00VK Liberec F - Ostrava F -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. liga

12:00Prague B - Plzen -:-
12:00Tesla Brno - Velke Mezirici -:-
17:30Hradec Kralove - Ceska Lipa -:-
18:00CZU Prague - Benatky -:-
19:00Bucovice - Volejbal Ostrava -:-
19:00MFF Prague - Ceske Budejovice 2 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. liga Women

11:00Plzen F - Nusle F -:-
13:00Cerveny Kostelec F - Dobrichovice F -:-
13:00Hronov F - Zizkov F -:-

RUSIA: Super League

13:00Kemerovo - Nizhnevartovsk -:-
13:00Krasnoyarsk - Novosibirsk -:-
16:00Novyi Urengoy - Ufa -:-
17:30Belgorod - Orenburg -:-
18:00ASK N. Novgorod - Zenit Kazan -:-
18:00Din. Moscow - Surgut region -:-
18:00Zenit St. Petersburg - Dinamo-Lo -:-

RUSIA: Vysshaya Liga А

15:00Chelyabinsk - Barnaul -:-
15:00Kama - Novokuybyshevsk -:-
15:00Lokomotiv Izumrud - Tyumen -:-
15:00Magnitka-Universitet - Tarhan -:-
17:00MGTU Moscow - Akademiya Kazan -:-
17:00TSKA Moscova - Avtomobilist -:-
17:00Volzhanin Kostroma - Groznyj -:-
18:00Yaroslavl - Iskra -:-

RUSIA: Russia Cup Women

15:00Cherepovets F - Krasnodar F -:-
15:00Dynamo Kazan F - Uralochka-NTMK F -:-
15:30AnulatMinchanka F - Metar Chelyabinsk F -:-
17:30Kaliningrad F - Saratov F -:-
17:30Lipetsk F - Dynamo Moscow F -:-
17:30Nizhniy Novgorod F - Tulitsa F -:-

SERBIA: Liga

20:00Mladi Radnik - Ribnica -:-
20:00Spartak Ljig - Radnicki -:-

SERBIA: Liga Women

20:00Indjija F - Crvena zvezda F -:-
20:00Sremska M. F - Klek MD Zrenjanin F -:-
20:00Stara Pazova F - Zeleznicar F -:-
20:00Ub F - Spartak Subotica F -:-
20:30Tent F - Partizan F -:-

SLOVACIA: Extraliga

18:00Myjava - Svidnik -:-
19:00VKP Bratislava - Komarno -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

18:00Brusno F - SVK Pezinok F -:-
18:00Presov F - UCM Trnava F -:-
19:00Projekt RD SVF F - Slavia Bratislava F -:-

SLOVENIA: 1. DOL

19:00ACH Ljubljana - Crnuce -:-
19:00Pomgrad - Calcit Kamnik -:-
20:00Salonit Anhovo - OK Maribor -:-
21:00Krka - Triglav Kranj -:-

SLOVENIA: 1. DOL Women

16:00Luka Koper F - Calcit Kamnik F -:-
19:00Aliansa F - GEN-I Volley NG F -:-
19:00Grosuplje F - Ankaran F -:-
19:00Nova KBM Branik F - Krim F -:-

SPANIA: SuperLiga

13:00Melilla - Manacor -:-
17:00Ibiza - Emeve Lugo -:-
20:00Boiro - Voleibol Teruel -:-
20:00Valencia - Rio Duero -:-
20:00Voley Palma - Almeria -:-
20:30Guaguas - San Sadurnino -:-

SPANIA: Superliga - Feminin

16:30Sant Cugat F - La Laguna F -:-
18:00Emeve Lugo F - Leganes F -:-
19:00Cajasol F - Barca F -:-
19:00Haro Rioja F - CV Kiele Socuellamos F -:-
20:00Alcobendas F - Las Palmas F -:-

SUEDIA: Elitserien

15:00Vingaker - Sollentuna -:-
16:00Falkenberg - Uppsala -:-
16:00Lunds - Falkoping -:-
17:00Sodertelge - Floby -:-
17:30Hylte/Halmstad - Habo -:-

SUEDIA: Elitserien Feminin

15:00Hylte/Halmstad F - Gislaved F -:-
16:00Engelholm F - Linkopings F -:-
16:00Orebro F - Värnamo F -:-
16:30Sollentuna F - IKSU F -:-
18:30Lunds VK F - Falkoping F -:-

TURCIA: Efeler Ligi

15:00Cizre Bld - Afyon Bld. Yuntas -:-

TURCIA: 1. Ligi

12:00Akkus Bld - Kolejliler -:-
13:00Konya BSB - Saint Joseph -:-
13:00Maliye Ihtisas - Tursad -:-
14:00Alanya Bld - Milas Bld -:-
14:00Bigadic Bld. - Aydin Buyuksehir Belediye Spor -:-
14:00Develi - Niksar -:-
14:00Haliliye - Yesilkent Spor -:-
14:00Istanbul BB - Kula Bld. -:-
14:00Malatya BSB - Melikgazi Bld -:-
14:00Urgup Spor - Kagitspor -:-
15:00HGTC Bursa - Kutahya -:-
18:00Hatay B.Sehir - Sanliurfa B.Sehir Bld. -:-

TURCIA: Sultanlar Ligi Women

13:00Vakifbank F - Bolu Bld F -:-
14:00Ankara PTT F - Yesilyurt F -:-
15:00Aydin B.Sehir Bld. F - Kuzey Boru Genclik F -:-
15:30THY F - Fenerbahce F -:-
16:30Mert Grup Sigorta F - Nilufer Bld. F -:-
17:00Sariyer F - Ankara Karayollari F -:-
20:00Galatasaray F - Eczacibasi F -:-

UCRAINA: Superleague

13:00VNAU - Burevisnyk -:-
14:00Barkom - Yurakademiya -:-
15:30Zhytychi Zhytomyr - Reshetylivka -:-
17:30Epitsentr Podoliani - Dnipro -:-

UCRAINA: Superleague Women

12:00Volyn Lutsk F - Polesie Zhytomyr F -:-
14:30Regina F - Ternopil F -:-
16:00Prometey F - Zaporizhya F -:-
17:00Bilozgar Meduniversitet F - Khimik F -:-
18:30Alanta F - Poltavchanka F -:-

UNGARIA: NB I

20:00Ungaria U19 - Szolnoki -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din volei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.