REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

FINLANDA: Liiga

17:00Ässät - Lukko -:-
17:00Hämeenlinna - KalPa -:-
17:00Jukurit - SaiPa -:-
17:00KooKoo - Pelicans -:-
17:00Tappara - JYP -:-
18:00Kärpät - TPS Turku -:-
18:30Sport - IFK Helsinki -:-

GERMANIA: DEL

17:30Köln - Mannheim -:-

SUA: NHL

02:00New York Rangers - Ottawa Senators 2:3ot
02:30New York Islanders - Nashville Predators 1:4
03:00Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 1:4
21:00Minnesota Wild - Anaheim Ducks -:-

SUEDIA: SHL

16:15Brynäs - Frolunda -:-
16:15Farjestads - Timra -:-
16:15HV 71 - Rogle -:-
16:15Orebro - Malmo -:-
19:00Oskarshamn - Leksand -:-
19:00Skelleftea - Linkoping -:-
19:00Vaxjo - Lulea -:-

ASIA: Liga Asiei

07:00Nikko Icebucks - Yokohama Grits -:-
09:00HL Anyang - Red Eagles Hokkaido -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

20:15Graz - Vorarlberg -:-

BELARUS: Extraleague

13:00Lida - Lokomotiv Orsha -:-
14:25Yunost Minsk - Molodechno -:-
16:55Gomel - Soligorsk -:-

BELGIA: Belgian Cup - Play-off

19:45Liege Bulldogs - Mechelen -:-
21:00Leuven - Herentals -:-

CANADA: OHL

02:00Kingston Frontenacs - North Bay Battalion 2:4
02:00London Knights - Niagara IceDogs 2:1
02:00Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 2:4
02:00Ottawa 67s - Flint Firebirds 6:2
02:05Sarnia Sting - Oshawa Generals 5:6pen
02:05Sudbury Wolves - Owen Sound Attack 2:3
02:07Soo Greyhounds - Saginaw Spirit 4:3ot
02:30Guelph Storm - Erie Otters 4:2
02:30Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 2:6

CANADA: WHL

03:00Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 5:4
03:05Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 3:4
04:00Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 3:4
04:00Red Deer Rebels - Saskatoon Blades 3:4ot
Repriza 3Kamloops Blazers - Vancouver Giants 0:0
PauzăPortland Winterhawks - Victoria Royals 1:1
Repriza 3Prince George Cougars - Regina Pats 1:3
Repriza 3Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 2:1
Repriza 3Tri-City Americans - Lethbridge Hurricanes 2:2

CANADA: QMJHL

01:00Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 2:4
01:30Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres 1:4
02:00Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 5:1
02:00Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 6:2
02:00Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 2:4
02:30Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 2:6
02:30Chicoutimi Sagueneens - Halifax Mooseheads 3:4ot
23:00Baie-Comeau Drakkar - Halifax Mooseheads -:-
23:00Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic -:-

CANADA: LNAH

03:00Montcalm - Petroliers du Nord 5:3
03:00Riviere-du-Loup 3L - Sorel-Tracy 1:2
03:00Saint-Georges - Jonquiere Marquis 2:6

CANADA: U Sports

01:00Saint Marys - StFX 4:3
01:00UNB - Moncton 4:1
02:00Laurier - York 2:3
02:00McGill - Ottawa WGK 4:3ot
02:00UOIT - Nipissing 2:1ot
02:00Waterloo - Toronto 0:4
02:00Western - Lakehead 3:6
02:30Guelph - Brock 4:5ot
02:30Queens - UQTR 0:1ot
03:00Regina - UBC 1:6
03:00Saskatchewan - Calgary 4:5ot
04:00MacEwan - Alberta 1:4
04:00Mount Royal - Trinity Western -:-
21:00UOIT - Nipissing -:-
22:00Concordia - Carleton -:-
22:00Western - Lakehead -:-
23:00Windsor - TMU -:-

ELVEŢIA: National League

20:45Ambri-Piotta - Rapperswil -:-
20:45Biel - Lugano -:-
20:45Kloten - Davos -:-
20:45Langnau - Fribourg -:-
20:45Zurich - Bern -:-

ELVEŢIA: Swiss League

18:00Langenthal - Ticino Rockets -:-
18:45Visp - Basel -:-
19:00Thurgau - Winterthur -:-
20:00Chaux-de-Fonds - Sierre -:-
20:45Lions - Olten -:-

ELVEŢIA: MyHockey League

18:00Franches-Montagnes - Dubendorf -:-
18:00Lyss - EHC Frauenfeld -:-
18:15Thun - Seewen -:-
18:45Bulach - Huttwil -:-
20:00Martigny - Chur -:-

ESTONIA: Hokiliiga

16:30Narva PSK - Everest -:-
18:10HC Panter - Viru Sputnik -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Jesenice - Zeller Eisbaren -:-
20:15Steel Wings Linz - Ritten -:-
20:30Bregenzerwald - Salzburg 2 -:-
20:30Lustenau - Klagenfurt II -:-
20:30Merano - Vipiteno -:-

FINLANDA: Mestis

17:00FPS - Hokki -:-
17:00Kettera - Kiekko-Pojat -:-
17:00RoKi - Peliitat -:-
17:00TUTO - KeuPa -:-
17:00Zemgale - IPK -:-

FINLANDA: Suomi-sarja

16:00JHT - LeKi -:-
16:00Muik Hockey - Hunters -:-
16:00RaaheK - Virkia -:-
19:00Riemu - Pyry -:-

FINLANDA: SM-sarja U20 - Turul câștigătorilor

14:30Kiekko-Espoo U20 - Kärpät U20 -:-
15:00Jokerit U20 - KalPa U20 -:-
15:30Jyväskylä U20 - Pelicans U20 -:-
16:45Tappara U20 - Ässät U20 -:-

FINLANDA: SM-sarja U20 - Turul învinșilor

12:15Jukurit U20 - Kettera U20 -:-
13:00SaiPa U20 - SaPKo U20 -:-
13:15Ilves U20 - Sport U20 -:-
16:15Hokki U20 - RoKi U20 -:-

FINLANDA: Naisten Liiga

12:00Kärpät F - Ilves F -:-
12:30TPS Turku F - Lukko F -:-
13:00RoKi F - Hämeenlinna F -:-
16:15Kiekko-Espoo F - Kuortane F -:-
18:30IFK Helsinki F - KalPa F -:-

FRANŢA: D1

19:30Neuilly Sur Marne - Chambery -:-
20:00Montpellier - Marseille -:-
20:30Cholet - Epinal -:-
20:30Mont Blanc - Morzine-Avoriaz -:-
21:00Brest - Dunkerque Corsaires -:-
21:00Tours - Strasbourg -:-
21:30Caen - Nantes -:-

ITALIA: IHL

20:30Eppan - Como -:-
20:30Kaltern - Toblach -:-
20:30Valdifiemme - Varese -:-
21:00Bressanone - Alleghe -:-
21:30Valpellice - Pergine -:-

KAZAKHSTAN: Championship

13:00Kazzinc-Torpedo - Nomad Astana -:-
13:00Kulager - Almaty -:-
13:00Pavlodar - Gornyak Rudny -:-

LETONIA: Optibet Hokeja Liga

13:30HS Riga - Kaunas City -:-

NORVEGIA: Fjordkraft-ligaen

17:00Gruner - Stjernen -:-
17:00Manglerud - Storhamar -:-
17:00Sarpsborg - Vålerenga -:-

NORVEGIA: Division 1

16:00Gjovik - Bergen -:-
17:00Furuset - Hasle/Loren -:-
17:00Nidaros - Narvik -:-

OLANDA: Dutch Cup - Play-off

21:00Heerenveen - Limburg -:-
21:15Zoetermeer - Den Haag -:-

REGATUL UNIT: Elite League

21:00Belfast - Manchester -:-
21:00Coventry - Guildford -:-
21:00Dundee - Nottingham -:-
21:00Sheffield - Cardiff -:-
21:15Fife - Glasgow -:-

REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga

17:30Jihlava - Slavia Praga -:-
18:00Litomerice - Frydek-Mistek -:-
18:00Prostejov - Trebic -:-
18:00Sokolov - Prerov -:-
18:00Sumperk - Pardubice B -:-
18:00Vsetin - Kolin -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

18:00SHKM Hodonin - Opava -:-
18:30Velke Mezirici - Novy Jicin -:-
18:30Zdar nad Sazavou - Valasske Mezirici -:-
18:30Znojmo - AZ Havirov -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - West

16:00Benatky - Chomutov -:-
18:00Pisek - Usti -:-
18:00Pribram - Letnany -:-
18:30AmânatKlatovy - HC Vrchlabi -:-
18:30Mostecti Lvi - Risuty -:-
19:00Cheb - Jablonec -:-
19:00Kobra Praha - Decin -:-
19:00Tabor - Hronov -:-

REPUBLICA CEHĂ: ELJ

13:15Kometa Brno U20 - Olomouc U20 -:-
13:30Mlada Boleslav U20 - Trinec U20 -:-
14:00Liberec U20 - Vitkovice U20 -:-
14:00Litvinov U20 - Plzen U20 -:-
14:00Pardubice U20 - Mountfield HK U20 -:-
15:00Jihlava U20 - Zlin U20 -:-
18:00Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 -:-

RUSIA: KHL

13:00Vityaz Balashikha - Cherepovets -:-

RUSIA: VHL

14:00Perm - HC Rostov -:-
14:00Tyumen - Zvezda Moscow -:-
14:00Yugra - AKM -:-

RUSIA: VHL-B

15:00CSK VVS - Kristall Saratov -:-
16:00Feniks Kazan - Chelny -:-

RUSIA: NMHL

12:00Arktika - Ryazan -:-
12:00Dinamo 576 - Yunison Moscow -:-
12:00Metallurg Cherepovets - Polot -:-
12:00Tambov - Lipetsk -:-

SLOVACIA: 2. Liga

18:30Bardejov - Gelnica -:-
18:30Kezmarok - L. Mikulas B -:-
19:00Dolný Kubín - Trebisov -:-
19:00Hamuliakovo - R. Sobota -:-
19:00HK Detva - Puchov -:-
19:00Partizánske - Senica -:-

SLOVENIA: IHL

18:30Croaţia - Celje -:-
18:30Crvena zvezda - Jesenice -:-
19:30KHL Sisak - Slavija -:-
20:15Triglav Kranj - Vojvodina -:-

SPANIA: LNHH

22:30Jaca - Urdin -:-
23:00Puigcerda - Huarte -:-

SUA: AHL

02:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 2:3
02:00Grand Rapids Griffins - Texas Stars 1:4
02:00Utica Comets - Toronto Marlies 3:4
02:05Belleville Senators - Syracuse Crunch 6:4
02:05Springfield Thunderbirds - Rockford IceHogs 2:4
Repriza 3Henderson Silver Knights - Coachella Valley Firebirds 0:0
PauzăOntario Reign - Colorado Eagles 3:1
Repriza 3San Diego Gulls - Calgary Wranglers 3:7
22:00Manitoba Moose - Milwaukee Admirals -:-
23:00Toronto Marlies - Syracuse Crunch -:-

SUA: ECHL

00:30Newfoundland - Worcester Railers 2:4
02:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 1:4
02:00Reading Royals - Norfolk Admirals 6:3
02:00Trois-Rivieres Lions - Iowa Heartlanders 4:2
02:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators 2:1
02:05South Carolina Stingrays - Jacksonville IceMen 3:2
02:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears 0:4
02:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 1:4
03:00Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 5:6ot
03:05Allen Americans - Rapid City Rush 5:6
03:05Kansas City - Wichita Thunder 2:3ot
03:05Tulsa Oilers - Indy Fuel 4:5ot
04:10Idaho Steelheads - Utah Grizzlies 5:4
22:00Trois-Rivieres Lions - Iowa Heartlanders -:-
00:30Newfoundland - Worcester Railers -:-

SUA: FPHL

02:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 6:3
02:30Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks 3:4pen
02:30Motor City Rockers - Delaware Thunder 6:4
02:35Carolina Thunderbirds - Port Huron Prowlers 5:7
02:35Elmira Mammoth - Mississippi Sea Wolves 2:1

SUA: SPHL

02:15Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 2:6
03:00Birmingham Bulls - Macon Mayhem 8:5
03:00Evansville Thunderbolts - Quad City Storm 0:4
03:05Pensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc 4:7
03:15Peoria Rivermen - Vermilion County Bobcats 4:3

SUA: USHL

02:05SUA U18 - Madison Capitols 4:2
02:30Youngstown Phantoms - Green Bay Gamblers 5:4pen
03:00Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm 4:2
03:05Cedar Rapids - Dubuque Fighting Saints 3:5
03:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks 4:3ot
03:05Lincoln Stars - Fargo Force 1:4
03:05Omaha Lancers - Sioux City 4:2
03:05Waterloo Black Hawks - Sioux Falls Stampede 2:6

SUA: NCAA

01:30Michigan State Spartans - Minnesota Golden Gophers 0:5
02:00Army Black Knights - Niagara Purple Eagles 3:0
02:00Boston College Eagles - Providence Friars 1:2pen
02:00Colgate Raiders - Dartmouth Big Green 5:1
02:00Cornell Big Red - Harvard Crimson 1:2ot
02:00New Hampshire Wildcats - Boston University Terriers 3:6
02:00Penn State Nittany Lions - Ohio State Buckeyes 2:1
02:00Princeton Tigers - Clarkson Golden Knights 6:2
02:00Quinnipiac Bobcats - St. Lawrence Saints 2:1
02:00Vermont Catamounts - Maine Black Bears 1:3
02:05Bentley Falcons - American International 1:5
02:05Connecticut Huskies - Merrimack Warriors 3:7
02:05RIT Tigers - Canisius Golden Griffins 1:2ot
02:07Lake Superior State Lakers - Bowling Green Falcons 4:7
02:07Northern Michigan Wildcats - Michigan Tech Huskies 4:3ot
03:00Minnesota Duluth Bulldogs - Colorado College Tigers 0:3
03:00Wisconsin Badgers - Michigan Wolverines 6:3
03:07Bemidji State Beavers - St. Thomas Tommies 6:4
03:07Minnesota State Mavericks - Ferris State Bulldogs 1:2
03:07Omaha Mavericks - Western Michigan Broncos 7:6
03:30St. Cloud State Huskies - North Dakota Fighting Hawks 7:2
04:00Denver Pioneers - Arizona State Sun Devils -:-
04:05Air Force Falcons - Holy Cross Crusaders 1:4
23:00Army Black Knights - Niagara Purple Eagles -:-
00:00Vermont Catamounts - Maine Black Bears -:-
00:00Wisconsin Badgers - Michigan Wolverines -:-
00:30Penn State Nittany Lions - Ohio State Buckeyes -:-

SUA: PHF Women

20:00Montreal Force F - Connecticut Whale F -:-

SUEDIA: HockeyEttan Norra

17:00Kalix - Sundsvall -:-
17:00Kiruna - Hudiksvall -:-
17:00Ornskoldsvik - Kiruna AIF -:-

SUEDIA: HockeyEttan Vastra

17:00Surahammar - Koping -:-

SUEDIA: SuperElit U20

12:00Leksand U20 - AIK U20 -:-
13:00Orebro U20 - Malmo U20 -:-
13:15Farjestads U20 - Rogle U20 -:-
15:00Vaxjo U20 - Linkoping U20 -:-
16:00Modo U20 - Brynäs U20 -:-
16:00Västerås U20 - Oskarshamn U20 -:-
17:30Frolunda U20 - HV 71 U20 -:-

SUEDIA: SDHL Women

15:30Leksand F - SDE HF F -:-
20:00HV 71 F - Lulea F -:-

TURCIA: Super Lig

11:45Istanbul BB - Buz Adamlar -:-
15:30Buz Beykoz - Zeytinburnu Istanbul -:-

UCRAINA: UHL

14:00Sokil Kyiv - Kharkiv Berserkers -:-
18:00HC Kyiv - Kremenchuk -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.