Hochei » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
GERMANIA: DEL - Play-off
20:00Schwenninger - Straubing -:-20:30Munchen - Wolfsburg -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
19:00Liberec - Sparta Praha -:-20:00Mountfield HK - Pardubice -:-
SUA: NHL
02:30Calgary Flames - Washington Capitals 2:504:00Seattle Kraken - Buffalo Sabres 2:6
AUSTRIA: ICE Hockey League - Play-off
20:15Salzburg - Bolzano -:-20:30Klagenfurt - Valpusteria -:-
BELARUS: Extraleague - Play-off
18:25Gomel - Neman Grodno -:-DANEMARCA: Metal Ligaen - Play-off
20:00Esbjerg - Odense -:-ELVEŢIA: National League - Play-off
21:00Bern - Zug -:-21:00Davos - Lausanne -:-
ELVEŢIA: National League - Play out-uri
21:00AnulatAjoie - Kloten -:-ELVEŢIA: Swiss League - Play-off
20:45Lions - Chaux-de-Fonds -:-EUROPA: Alps Hockey League - Play-off
21:00Ritten - Vipiteno -:-21:30Cortina - Salzburg 2 -:-
EUROPA: BeNe League - Play-off
21:00Liege Bulldogs - Diez-Limburg -:-21:30Den Haag - Neuwied -:-
FINLANDA: Mestis - Play-off
18:30Hermes - Jokerit -:-FINLANDA: Mestis - Retrogradare
18:30FPS - Hokki -:-FINLANDA: SM-sarja U20 - Play-off
17:00KooKoo U20 - Jokerit U20 -:-18:30Kärpät U20 - Ässät U20 -:-
18:30Tappara U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-
18:30TPS U20 - Jyväskylä U20 -:-
FINLANDA: Naisten Liiga - Play-off
18:45Kiekko-Espoo F - IFK Helsinki F -:-FRANŢA: Ligue Magnus - Play out-uri
21:05Chamonix Mont-Blanc - Briancon -:-21:30Anglet - Gap -:-
FRANŢA: D1 - Play out-uri
20:40Valenciennes - Mont Blanc -:-GERMANIA: DEL2 - Play-off
20:30Kaufbeuren - Landshut -:-20:30Krefeld - Crimmitschau -:-
20:30Lausitzer Fuchse - Kassel -:-
21:00Ravensburg - Regensburg -:-
GERMANIA: DEL2 - Play out-uri
20:30Bietigheim/Bissingen - Rosenheim -:-20:30Dresdner Eislowen - Selber -:-
GERMANIA: Oberliga - Play-off
20:30Heilbronner - Memmingen -:-21:00Hannover - EC Hannover -:-
21:00Trappers - Deggendorf -:-
21:00Weiden - Peiting -:-
ITALIA: IHL - Play-off
21:00Eppan - Varese -:-21:30Kaltern - Pergine -:-
KAZAHSTAN: Championship - Play-off
16:00Karaganda - Kokshetau -:-LETONIA: Optibet Hokeja Liga - Play-off
19:00Kurbads - Mogo -:-NORVEGIA: EHL - Play-off
20:00Sarpsborg - Frisk Asker -:-20:00Stavanger - Lillehammer -:-
20:00Storhamar - Lorenskog -:-
20:00Vålerenga - Stjernen -:-
REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga - Play-off
18:30Litomerice - Zlin -:-18:30Vsetin - Jihlava -:-
REPUBLICA CEHĂ: ELJ - Grupă retrogradare
18:30Olomouc U20 - Mountfield HK U20 -:-REPUBLICA CEHĂ: ELJ - Play-off
18:30Kometa Brno U20 - Liberec U20 -:-18:45Karlovy Vary U20 - Mlada Boleslav U20 -:-
19:00Sparta Praha U20 - Jihlava U20 -:-
19:00Trinec U20 - Pardubice U20 -:-
RUSIA: KHL - Play-off
16:00Magnitogorsk - Sp. Moscova -:-18:30St. Petersburg - Ekaterinburg -:-
RUSIA: VHL - Play-off
16:00Tyumen - Krasnoyarsk -:-RUSIA: MHL - Play-off
13:00Belye Medvedi - Omskie Yastreby -:-16:00Mamonty Yugry - Chaika -:-
17:30Loko - Almaz -:-
18:00SKA-1946 - MHC Spartak -:-
RUSIA: WHL Women - Play-off
15:00Ufa F - Dynamo Neva F -:-SLOVACIA: Extraliga - Play-off
19:00Kosice - Slovan Bratislava -:-19:00Spisska Nova Ves - B. Bystrica -:-
SLOVACIA: 1. liga - Play-off
19:00Slovan Bratislava B - Presov -:-19:00Ziar nad Hronom - Zilina -:-
SUA: AHL
01:00Cleveland Monsters - Wilkes-Barre/Scranton 2:517:30Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins -:-
SUA: ECHL
01:00Orlando Solar Bears - Florida Everblades 3:103:10Utah Grizzlies - Norfolk Admirals 4:5ot
16:45Wheeling Nailers - Indy Fuel -:-
SUEDIA: HockeyAllsvenskan - Play-off
20:00AIK - Mora -:-20:00Brynäs - Nybro -:-
SUEDIA: SDHL Women - Play-off
19:05Lulea F - Modo F -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.