REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

GERMANIA: DEL

15:00Bremerhaven - Köln 2:3pen
15:00Eisbaren Berlin - Ingolstadt 6:3
Repriza 2Mannheim - Bietigheim/Bissingen 4:1
Repriza 2Straubing - Schwenninger 1:1
18:00AmânatMunchen - Nurnberg -:-
20:00Iserlohn - Düsseldorf -:-
20:00Krefeld - Augsburg -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

Repriza 3Litvinov - Karlovy Vary 3:1
PauzăSparta Praha - Kladno 2:1
PauzăVitkovice - Liberec 0:0
Repriza 1Ceske Budejovice - Mountfield HK 3:2
Repriza 1Kometa Brno - Olomouc 2:0
PauzăTrinec - Mlada Boleslav 1:0

RUSIA: KHL

15:00Magnitogorsk - Ufa 2:5
15:00Traktor Chelyabinsk - Dyn. Moscow 5:3
PauzăYaroslavl - Kunlun 3:1
Repriza 2Dynamo Minsk - Vladivostok 2:1
Repriza 2Kazan - Khabarovsk 1:0
Repriza 2St. Petersburg - Barys Nur-Sultan 1:1

SUA: NHL

01:00Florida Panthers - New York Islanders 5:1
02:00Boston Bruins - Dallas Stars 3:1
02:00Columbus Blue Jackets - Seattle Kraken 2:1ot
02:00Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 3:1
02:00Montreal Canadiens - New York Rangers 1:3
02:00Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 5:2
02:00Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 3:1
02:00Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 1:2ot
03:00Nashville Predators - Carolina Hurricanes 2:3
04:00Colorado Avalanche - St. Louis Blues 3:5
05:00Edmonton Oilers - Calgary Flames 5:2
05:00San Jose Sharks - Winnipeg Jets 4:3
05:30Los Angeles Kings - Minnesota Wild 2:3
00:00Ottawa Senators - Dallas Stars -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

Repriza 2Salzburg - Klagenfurt 0:0
Repriza 1Dornbirn - Innsbruck 0:0
Repriza 1Vienna - Bratislava 0:0
18:30Villach - Graz -:-
19:00HK Olimpija - Znojmo -:-

BELARUS: Extraleague

14:00Neman Grodno - Mogilev 4:2
PauzăBrest - Zhlobin 3:1
PauzăLida - Gomel 0:0

CANADA: OHL

02:00Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 0:4
02:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 1:3
02:05Saginaw Spirit - Erie Otters 2:4
02:05Sarnia Sting - London Knights 4:5ot
02:30Barrie Colts - Mississauga Steelheads 2:0
02:30Owen Sound Attack - Soo Greyhounds 5:3
21:00North Bay Battalion - Barrie Colts -:-
21:00Ottawa 67s - Sudbury Wolves -:-
00:30Saginaw Spirit - Erie Otters -:-

CANADA: WHL

03:00Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 4:3ot
04:00Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 3:4
04:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans 4:3
04:00Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers 3:2pen
04:00Winnipeg Ice - Regina Pats 6:3
04:05Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 3:0
05:00Prince George Cougars - Victoria Royals 3:1
05:00Vancouver Giants - Kamloops Blazers 0:5
05:05AmânatSpokane Chiefs - Kamloops Blazers -:-
00:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-

CANADA: QMJHL

23:00Chicoutimi Sagueneens - Sherbrooke Phoenix 3:5
23:00Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 1:5
01:00Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 0:4
01:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 4:3ot
02:00Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 0:1pen
21:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic -:-
22:00Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques -:-
22:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts -:-
23:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-

CANADA: LNAH

02:30Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 9:4
21:30Petroliers du Nord - Assurancia de Thetford Mines -:-

CANADA: U Sports

23:00Calgary - Manitoba 1:4
00:00Regina - MacEwan 2:5
01:00Dalhousie - UPEI 4:3
01:00Moncton - Saint Marys 2:3ot
01:00UBC - Trinity Western 4:0
03:00Mount Royal - Alberta 2:7

DANEMARCA: Metal Ligaen

16:00Frederikshavn - Sonderjyske 4:0

ESTONIA: Hokiliiga

13:00Narva PSK - Kurbads 4:7
PauzăValk 494 - Everest 5:4

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Feldkirch - Vipiteno -:-
19:30Gherdeina - Jesenice -:-

EUROPA: BeNe League

20:00Liege Bulldogs - Mechelen -:-
20:00Limburg - Den Haag -:-
21:00Herentals - Leuven -:-

FINLANDA: Suomi-sarja

16:00RaaheK - D-Kiekko 1:5
PauzăTitaanit - S-Kiekko 2:2
Repriza 2Riemu - HCIK 3:1

FINLANDA: Naisten Liiga

12:00Ilves F - Kuortane F 6:3
14:00Hämeenlinna F - Kärpät F 2:1
14:30TPS Turku F - RoKi F 4:3

GERMANIA: DEL2

Repriza 2Bayreuth - Landshut 1:0
Repriza 1Crimmitschau - Kassel 0:1
Repriza 1Dresdner Eislowen - Freiburg 1:2
Repriza 1Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse 1:1
Repriza 1Selber - Frankfurt Lowen 1:2
19:30Bad Nauheim - Heilbronner -:-
19:30Ravensburg - Tolzer Lowen -:-

GERMANIA: Oberliga North

16:00Trappers - EC Hannover -:-
17:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
18:15Krefelder EV - Halle -:-
19:30Hammer Eisbaren - Leipzig -:-
19:30Herner - Essen -:-
20:00Hannover - Diez-Limburg -:-
20:00Rostock - Herford -:-

GERMANIA: Oberliga South

19:00Fussen - Memmingen -:-
19:00Hochstadter EC - Regensburg -:-
19:00Lindau - Weiden -:-
19:00Peiting - Rosenheim -:-
19:00Riessersee - Landsberg -:-
19:30Deggendorfer - Passau -:-

ITALIA: IHL

19:00Varese - Alleghe -:-
19:45Como - Bressanone -:-

JAPONIA: Japan Cup

09:00Tohoku F. Blades - Oji Eagles 2:5

KAZAKHSTAN: Championship

14:00Altay Torpedo - Pavlodar 7:2

NORVEGIA: Fjordkraft-ligaen

PauzăLillehammer - Gruner 0:0

NORVEGIA: Division 1

15:00Hasle/Loren - Narvik 3:7
15:00Lorenskog - Haugesund 7:4
15:45Comet - Nidaros 6:3

POLONIA: Polish Hockey League

Repriza 1Katowice - Jastrzebie 2:1
Repriza 1Torun - Zaglebie 1:1
PauzăTychy - Krakow 0:1
PauzăUnia Oswiecim - Sanok 0:1

REGATUL UNIT: Elite League

Repriza 1Nottingham - Cardiff 0:0
19:00Dundee - Sheffield -:-
20:00Coventry - Belfast -:-
20:00Fife - Manchester -:-

RUSIA: VHL

12:00Angarsk - Gornyak 3:6
13:00HC Rostov - Bars 2:1
13:00Krasnoyarsk - Kurhan 3:2pen
14:00Omskie Krylia - Mechel Chelyabinsk 2:4
PauzăAKM - CSK VVS 5:3
Repriza 2Tambov - Lada 4:2

RUSIA: VHL-B

09:00Krasnoyarskie Rysi - Kristall Saratov 3:6
PauzăChelny - Cheboksary 4:0

RUSIA: MHL

11:00Tyumensky Legion - Avto 2:4
13:00Chaika - Ladya 2:6
13:00Loko-76 - Sarmaty 2:1
13:00Reaktor - Belye Medvedi 1:3
13:00Sputnik Almetievsk - Stalnye Lisy 1:2
15:00Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 5:2

RUSIA: NMHL

Repriza 3Dinamo 576 - Arktika 3:2
PauzăSokol Novocheboksarsk - GUOR 1:1

RUSIA: WHL Women

11:00Beliye Medvedi F - Nizhny Novgorod F 1:5
13:00Sverdlovsk Region F - Ufa F 1:8

SLOVACIA: Extraliga

PauzăMichalovce - B. Bystrica 0:0
PauzăNove Zamky - Zvolen 1:2
Repriza 2Trencin - Kosice 2:2
Repriza 1L. Mikulas - Spisska Nova Ves 1:0
Repriza 1Presov - Slovan Bratislava 0:1
19:00Poprad - Nitra -:-

SUA: AHL

23:00Toronto Marlies - Manitoba Moose 5:1
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 2:1
02:00Belleville Senators - Laval Rocket 5:2
02:00Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 5:4ot
02:00Hershey Bears - Charlotte Checkers 5:2
02:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 7:3
02:05Providence Bruins - Bridgeport Islanders 2:1pen
02:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 2:1
03:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 3:5
03:00Texas Stars - Iowa Wild 0:2
04:00Ontario Reign - San Diego Gulls 5:2
04:00Stockton Heat - Tucson Roadrunners 3:2
05:00Bakersfield Condors - Abbotsford Canucks 5:3
22:00Hartford Wolf Pack - Providence Bruins -:-
22:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-
22:00Utica Comets - Rochester Americans -:-
22:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Islanders -:-
22:05Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte Checkers -:-
23:00Toronto Marlies - Manitoba Moose -:-

SUA: SPHL

03:00AmânatVermilion County Bobcats - Peoria Rivermen -:-
03:05Pensacola Ice Flyers - Birmingham Bulls 2:1
03:10Quad City Storm - Evansville Thunderbolts 2:3pen

SUA: USHL

02:05Fargo Force - Lincoln Stars 5:4
02:05Omaha Lancers - Sioux City 2:3
02:05SUA U18 - Madison Capitols 0:6
02:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints 4:3ot
02:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 1:4
03:05Cedar Rapids - Des Moines Buccaneers 4:6

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

16:00Tingsryds - Mora 5:4

SUEDIA: HockeyEttan Norra

16:00Kiruna - Sundsvall 5:2
16:00Vännäs - Kiruna AIF 0:3
PauzăKalix - Ostersund 3:3
PauzăOrnskoldsvik - Tegs 1:3

SUEDIA: HockeyEttan Sodra

PauzăDalen - Kalmar 1:2
PauzăHalmstad - KRIF hockey 0:2
17:00AmânatKarlskrona - Vimmerby -:-
Repriza 3Nybro - Hanhals 3:0
PauzăTranås - Morrums GoIS 1:3

SUEDIA: HockeyEttan Vastra

PauzăEskilstuna Linden - Skövde 2:1
PauzăKumla - Koping 0:2
PauzăNykopings SK - Lindlovens 3:2
PauzăSurahammar - Forshaga 2:1
Repriza 2Borlange - Mariestad 3:1

SUEDIA: HockeyEttan Ostra

PauzăHudiksvalls - Huddinge 4:1
PauzăSegeltorps IF - Enkopings 1:3
PauzăStromsbro IF - Arlanda 3:5
PauzăVäsby - Vallentuna 3:1
19:00Visby-Roma - Tyreso Hanviken -:-

SUEDIA: SuperElit U20

13:00AIK U20 - Modo U20 2:6
13:00Djurgardens U20 - Timra U20 4:1
13:00HV 71 U20 - Rogle U20 2:3ot
13:00Karlskrona U20 - Linkopings U20 1:4
13:00Leksands U20 - Brynäs U20 2:1
13:00Malmo U20 - Sodertalje U20 5:3
13:00Oskarshamn U20 - Farjestads U20 5:1
13:00Vaxjo U20 - Orebro U20 3:1
14:00Mora U20 - Västerås U20 1:4

SUEDIA: SDHL Women

PrelungiriAIK F - Modo F 2:2
PauzăLeksands F - Göteborg F 3:1
PauzăSDE HF F - Lulea F 1:2

UCRAINA: UHL

13:30Donbass - Kremenchuk 0:1pen
Repriza 3HC Mariupol - Dnipro Kherson 2:0

UNGARIA: Erste Liga

Repriza 2Brașov - Ferencvaros 0:1
18:30ACSH Gheorgheni - DVTK -:-
18:30SC Miercurea Ciuc - DEAC -:-
19:30Ujpest - MAC Ujbuda -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.