Handbal » 11.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Campionatul Mondial - Calificări - Al doilea tur
18:00Estonia - Islanda -:-ROMÂNIA: Liga națională Feminin
17:30Magura Cisnadiei F - Zalău F -:-18:00CSM București F - Targu Jiu F -:-
18:00CS Mioveni F - Știința București F -:-
18:00Rapid București F - SCM Craiova F -:-
BULGARIA: A RHG - Play-off
15:00Osam Lovech - Fregata Burgas -:-17:00Shumen - Lokomotiv Gorna -:-
CROAŢIA: 1. HRL Women
18:00Bjelovar F - Sesvete F -:-18:00Dugo Selo F - ZARK Split F -:-
18:00Rudar Labin F - Osijek F -:-
18:00Zamet F - Zrinski F -:-
ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare
18:00Thun F - Herzogenbuchsee F -:-20:30Stans F - Aargau Ost F -:-
EUROPA: Golden League - Norway
14:45Croaţia - Argentina -:-17:15Norvegia - Danemarca -:-
EUROPA: European League Women - Play-off
16:00Bistriţa F - Dunărea Brăila F -:-19:00Storhamar F - Nantes F -:-
EUROPA: MOL Liga Women - Locuri
18:15Sala F - Dunajska Streda F -:-EUROPA: MOL Liga Women - Play out-uri
18:30Plzen F - Poruba F -:-19:00Olomouc F - Zlin F -:-
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
19:00Bietigheim F - Oldenburg F -:-19:00Neckarsulmer F - Bad Wildungen F -:-
19:00Zwickau F - Buxtehuder SV F -:-
20:00Halle-Neustadt F - BVB Dortmund F -:-
20:00Thuringer F - Blomberg-Lippe F -:-
20:30Metzingen F - Bensheim-Auerbach F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
19:00Waiblingen F - Grobenzell F -:-19:30Bremen F - Mainz F -:-
20:00HSG Freiburg F - Rodertal F -:-
20:00Rosengarten F - TuS Lintfort F -:-
20:30Nurtingen F - Kurpfalz Baren Ketsch F -:-
JAPONIA: JHL
06:00Daido - Earth Friends BM -:-JAPONIA: JHL Women
07:00Kagawa Bank F - Mie Violet Uris F -:-07:30Omron Yamaga F - Hokkoku Bank F -:-
08:00Hiroshima Maple Reds F - Sony Semiconductor Manufacturing F -:-
08:00Osaka Lovvits F - Prestige International Aranmare F -:-
08:30HC Nagoya F - The Terrace Hotels F -:-
LUXEMBURG: AXA League - Grupă retrogradare
21:15Mersch - Bieles -:-21:15Rumelange - Schifflange -:-
21:15Standard - Museldall -:-
LUXEMBURG: AXA League - Turul câștigătorilor
21:15Berchem - Differdange -:-21:15Dudelange - Esch -:-
21:15Kaerjeng - Diekirch -:-
OLANDA: Eredivisie
20:00BFC - Vrone/Berdos -:-20:00Dynamico - PSV Handbal -:-
20:00Tachos - EHC -:-
21:45Hercules - Arnhem -:-
21:50Emmen - Watersley -:-
OLANDA: Eredivisie Women - Turul câștigătorilor
20:00Kwiek F - Venlo F -:-20:00Quintus F - Amsterdam F -:-
20:00Vlug en Lenig F - Veneco Velo F -:-
20:00Westfriesland SEW F - JuRo Unirek F -:-
OLANDA: Eredivisie Women - Turul învinșilor
20:00E&O F - KRAS/Volendam F -:-20:00PSV Handbal F - Boer'n Trots Kaas F -:-
POLONIA: Superliga - Turul învinșilor
19:00Gwardia Opole - Unia Tarnow -:-POLONIA: Central League
15:00ZPRP Kielce - Szczecin -:-16:00Legnica - Slask Wroclaw -:-
16:10Stal Gorzow - Lodz -:-
POLONIA: I Liga
16:00Jeziorak - Sambor Tczew -:-17:00Bydgoszcz - Gryfino -:-
18:00Olsztyn - Oborniki -:-
18:00Zielona Gora - Oborniki Slaskie -:-
20:30Swiebodzin - Zagiew Dzierzoniow -:-
POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor
17:00Koszalin F - Zaglebie F -:-POLONIA: Central League Women
18:00AZS Poznan F - Sambor Tczew F -:-18:00Jelenia Gora F - Sosnica Gliwice F -:-
18:00Pogon Szczecin F - Legnica F -:-
18:00Radom F - SPR Gdynia F -:-
20:00Zory F - Ruch Chorzów F -:-
POLONIA: I Liga Women
16:00SMS ZPRP Plock F - Bukowsko Dopiewski F -:-17:00Kobierzyce II F - Swiebodzice F -:-
19:00Krapkowice F - Ruda Slaska F -:-
19:00Slask Wroclaw F - Grunwald Ruda Slaska F -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
18:45Benfica F - Colegio de Gaia F -:-20:00CJ Almeida Garrett F - ABC Braga F -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
20:00Gil Eanes F - Barros F -:-RUSIA: Superleague Women - Locurile 5-8
16:30Krasnodar F - Zvenigorod F -:-RUSIA: Superleague Women - Play-off
15:00TSKA Moscova F - Astrahanochka F -:-SERBIA: Superliga Women - Play-off
20:00Crvena zvezda F - Zeleznicar F -:-20:00Jagodina F - Medicinar Sabac F -:-
SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-8
20:00Krka F - Velenje F -:-SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Turul câștigătorilor
20:00Ajdovscina F - Celje F -:-SUEDIA: Handbollsligan Women - Play-off
15:00Skuru F - Önnereds F -:-TURCIA: Superlig Women - Locurile 5-8
13:00Gorele F - Izmir F -:-16:00Uskudar F - Bursa BB F -:-
TURCIA: Superlig Women - Play-off
17:00Yalikavak F - Kastamonu F -:-UNGARIA: NB I Women
18:00Budaors F - Alba Fehervar F -:-18:00Kisvardai KC F - Vasas F -:-
18:15Győr F - Ferencvaros F -:-
19:00Kozarmisleny F - DVSC Schaeffler F -:-
19:00Vaci F - Dunaujvarosi F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.