REFRESH

Handbal » Mâine » Toate meciurile

EUROPA: Campionatul European

16:30Montenegro - Olanda -:-
19:00Franţa - Islanda -:-
21:30Danemarca - Croaţia -:-

EUROPA: Campionatul European - Calificări - Al doilea tur

17:40Letonia - Bulgaria -:-
20:00Cipru - Turcia -:-
21:15Belgia - Luxemburg -:-

ROMÂNIA: Liga națională

19:00'U' Cluj - Potaissa Turda -:-

ROMÂNIA: Liga națională Feminin

16:00Dunărea Brăila F - CSM Slatina F -:-
18:00CSM Deva F - Stiinta Bucharest F -:-
18:00SCM Craiova F - Rapid București F -:-

ASIA: Asian Championship

11:00Irak - Iran -:-
13:00Uzbekistan - Coreea de Sud -:-
15:00Bahrain - Kuweit -:-
17:00Qatar - Arabia Saudită -:-

ASIA: Asian Championship - Turul învinșilor

11:00Oman - Australia -:-
13:00Emiratele Arabe Unite - India -:-
15:00Vietnam - Iordania -:-
17:00Hong Kong - Singapore -:-

AUSTRIA: WHA Feminin

20:00Atzgersdorf F - Eggenburg F -:-
20:00AmânatDornbirn/Schoren F - Wr. Neustadt F -:-
20:00Feldkirch F - Korneuburg F -:-
20:00Fuchse F - Hypo NÖ F -:-
20:00Graz F - Stockerau F -:-
20:00MGA Handball F - Ferlach/Feldkirchen F -:-

BELARUS: Division 1

16:00Kronon - Masheka -:-
17:00BGUFK Minsk - Gomel -:-

BELGIA: Division 1

15:30Merksem - Gent -:-

BULGARIA: A RHG

14:00Lokomotiv Gorna - Dobrudja -:-
14:00Osam Lovech - Lokomotiv Mezdra -:-
14:00Pirin - HK Levski -:-

CROAŢIA: 1. HRL Women

18:00Sesvete F - Umag F -:-
18:30Zrinski F - Koka F -:-
19:00Tresnjevka F - Dalmatinka F -:-
20:00Bjelovar F - Split 2010 F -:-
20:00AmânatLok. Zagreb F - Dugo Selo F -:-
20:00AmânatOsijek F - Trogir F -:-

DANEMARCA: 1. Division

15:00AmânatMidtjylland - HOJ -:-
15:30Vendsyssel - Odder -:-
17:00Grindsted - Ajax København -:-

DANEMARCA: 1.Division Women

15:00DHG F - Rodovre F -:-
16:00Ringsted F - Hadsten F -:-
16:00Vendsyssel F - Roskilde F -:-

ELVEŢIA: SPL Feminin

18:30Bruhl F - Thun F -:-
19:00AmânatHerzogenbuchsee F - Winterthur F -:-
20:00Kreuzlingen F - Amicitia Zurich F -:-

EUROPA: Liga campionilor - Feminin

17:00CSM Bucuresti F - BVB Dortmund F -:-
17:00Rostov-Don F - Buducnost F -:-
19:00Kastamonu F - Kristiansand F -:-

EUROPA: European League Women

17:00AmânatStorhamar F (Nor) - Herning-Ikast F (Den) -:-
19:00Bietigheim F (Ger) - Zaglebie F (Pol) -:-
19:00Chambray Touraine F (Fra) - Râmnicu Vâlcea F (Rou) -:-
19:00Vaci F (Hun) - Viborg F (Den) -:-
21:00Besancon F (Fra) - Lok. Zagreb F (Cro) -:-
21:00AmânatMosonmagyarovar F (Hun) - Sola F (Nor) -:-

EUROPA: Baltic League

14:00Alytaus (Ltu) - Dragunas Klaipeda (Ltu) -:-
15:00Sviesa (Ltu) - HK Ogre/Miandum (Lat) -:-
15:00AmânatVilnius (Ltu) - Latgols (Lat) -:-
17:00AmânatGranitas Kaunas (Ltu) - Dobeles Tenax (Lat) -:-
17:00Raasiku/Mistra (Est) - Viljandi (Est) -:-
18:00Polva Serviti (Est) - Kehra (Est) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

16:00Pisek F - Poruba F -:-
18:00HK Hodonin F - Dunajska Streda F -:-
18:00Plzen F - Sala F -:-
18:00Slavia Praga F - Stupava F -:-
18:00Zlin F - Lazne Kynzvart F -:-
18:30AmânatMichalovce F - Most F -:-
18:30AmânatOlomouc F - Ruch Chorzów F -:-

FINLANDA: SM Liiga

14:00SIF - BK-46 -:-

GERMANIA: 1. Bundesliga Women

17:00AmânatBuxtehuder SV F - Neckarsulmer F -:-
19:00AmânatBensheim-Auerbach F - Bad Wildungen F -:-
19:00Zwickau F - Oldenburg F -:-
20:00Halle-Neustadt F - Blomberg-Lippe F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

18:00Heide F - Nord Harrislee F -:-
19:15Solingen F - Bremen F -:-
20:30Fuchse Berlin F - Regensburg F -:-
20:30Mainz F - Leipzig F -:-
20:30Nurtingen F - Wuppertal F -:-

GRECIA: A1 - Turul câștigătorilor

12:30AEK Atena - PAOK -:-
18:00Diomidis Argous - Pylaias -:-

GRECIA: A1 - Turul învinșilor

14:00A.S.E. Douka - Faiakas Corfu -:-
18:00Salaminas - Filippos Veria -:-

ISLANDA: Olis Deild Women

16:00IBV F - Haukar F -:-
18:00Afturelding F - Ka Thor F -:-
18:00Valur F - Fram F -:-

ITALIA: Serie A

16:00Albatro - Brixen -:-
17:30Cassano - Sassari -:-
19:00AmânatBozen - Pressano -:-
20:00AmânatEppan - Carpi -:-
20:00Fasano - Secchia Rubiera -:-
20:00Meran - Conversano -:-

ITALIA: Serie A Women

18:30AmânatFerrara F - Casalgrande Padana F -:-
19:00Malo F - Mezzocorona F -:-
19:30Cassano F - Mestrino F -:-
19:30AmânatJomi Salerno F - Pontinia F -:-
20:30AmânatLeno F - Brixen F -:-
21:00Padova F - Erice F -:-

JAPONIA: JHL Women

06:00Hokkoku Bank F - The Terrace Hotels F -:-
06:00Omron Yamaga F - Prestige International Aranmare F -:-
06:00Sony Semiconductor Manufacturing F - Osaka Lovvits F -:-
06:00Takayama F - Izumi Maple Reds F -:-

LETONIA: SynotTip Virsliga

12:00Letonia U20 - Ulbrokas -:-
18:00Skriveri - ASK/LSPA -:-

LITUANIA: Lietuvos Lyga

14:00Dragunas Klaipeda 2 - Utena -:-
15:00HC Sokol - Siauliai -:-
15:00Kauno Azuolas - Amber -:-

LUXEMBURG: AXA League - Grupă retrogradare

20:00Redange - Rumelange -:-
21:00Museldall - Bartreng -:-

MALTA: 1st Division

15:30Aloysians - La Salle -:-

OLANDA: Eredivisie

20:00Arnhem - Dynamico -:-
20:00Emmen - Feyenoord -:-
21:00GHV - Hercules -:-
21:40EHC - BFC -:-
21:45Vlug en Lenig - Hellas -:-

OLANDA: Eredivisie Women

20:00BFC F - Quintus F -:-
20:00Deurningen F - HandbaL Venlo F -:-
20:00JuRo Unirek F - Westfriesland SEW F -:-
20:00KRAS/Volendam F - Fortissimo F -:-
20:00Vlug en Lenig F - Borhave F -:-
20:30Kwiek F - Amsterdam F -:-

POLONIA: Central League

18:00Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:00Olsztyn - Gorzów Wlkp. -:-
19:00Legionowo - Legnica -:-
19:00Nielba Wagrowiec - Przemysl -:-
20:00Wielun - GKS Zukowo -:-

POLONIA: Superliga Feminin

18:00AmânatPiotrcovia F - Koszalin F -:-
19:30AmânatJKS Jaroslaw F - Kielce F -:-

POLONIA: I Liga Women

18:00SMS ZPRP Plock II F - Pogon Szczecin F -:-
19:00Marcovia F - SMS ZPRP Plock F -:-

POLONIA: Polish Cup Women

19:00AZS AWF Warszawa F - Olkusz F -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

18:30Juvelis F - Colegio de Gaia F -:-
20:00Alavarium F - Madeira F -:-
20:00Sao Pedro Sul F - CS Madeira F -:-
21:00Barros F - Uminho F -:-
21:00Benfica F - Alpendorada F -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin

19:00AmânatOlimpija F - Sava Kranj F -:-
19:00AmânatZagorje F - Aklimat Ptuj F -:-
19:30Krka F - Velenje F -:-
20:00AmânatIzola Bori F - Celeia Zalec F -:-
21:00Ajdovscina F - ZRD Litija F -:-
21:00Logatec F - Koper F -:-

SPANIA: Division de Honor Plata

18:00Barcelona II - Cordoba -:-
19:00Cisne - Amenabar -:-
19:00Zamora - Guadalajara -:-
19:30Alcobendas - Novas -:-
19:30Puerto Sagunto - Ciudad Real -:-
20:00Balonmano Soria - Villa de Aranda -:-
20:00Malaga - Sant Quirze -:-
21:00Sarria - Eivissa -:-

SPANIA: División de Honor Feminin

12:30Porrino F - Elche Mustang F -:-
19:00Malaga F - Guardes F -:-
19:00Sant Quirze F - La Calzada F -:-
20:00Aula Valladolid F - BM Granollers F -:-
20:30Gran Canaria F - Lanzarote Zonzamas F -:-
20:30Morvedre F - Bera Bera F -:-
22:00AmânatTenerife F - Zuazo Barakaldo F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

15:00Karra - Helsingborg -:-
15:00Vasteras Irsta HF - Torslanda -:-
16:00AmânatSkanela - Anderstorps -:-
17:15AmânatTyreso - Amo HK -:-

SUEDIA: SHE Women

15:00Skuru F - Skovde F -:-
16:00H 65 Hoor F - Kungalvs F -:-
17:00Vasteras F - Kristianstad F -:-

UNGARIA: NB I Women

19:00Erdi F - Szombathelyi F -:-
19:00MTK Budapest F - Kisvardai KC F -:-
19:00Siofok KC F - Alba Fehervar F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.