Baschet » 27.04.2024 » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
ROMÂNIA: Divizia A - Play-off
17:45CSM Oradea - Voluntari 96:76 [ 1.26 | 3.50 ]19:00U-BT Cluj-Napoca - FC Argeș Basketball 101:74 [ 1.05 | 7.50 ]
SPANIA: ACB
19:00Granada - Breogan 84:85 [ 1.42 | 2.85 ]21:45Basquet Girona - Bilbao 81:68
21:45Gran Canaria - Joventut 97:79 [ 1.32 | 3.40 ]
21:45Palencia - Baskonia 94:101 [ 3.40 | 1.32 ]
SUA: NBA - Play-off
00:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 121:118ot [ 1.40 | 3.05 ]03:00Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 101:90 [ 1.52 | 2.60 ]
05:30Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 109:126 [ 1.44 | 2.90 ]
20:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 112:89 [ 1.73 | 2.15 ]
22:30New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 85:106 [ 2.05 | 1.81 ]
TURCIA: Super Lig
15:30Pinar Karsiyaka - Merkezefendi 97:73 [ 1.21 | 4.20 ]18:00Çağdaş Bodrum Spor - Manisa 67:87 [ 2.10 | 1.70 ]
AFRICA: BAL
17:00Al Ahly - City Oilers 110:7820:00Al Ahly - Bangui 94:71
ALBANIA: Superliga - Play-off
20:30Tirana - Beselidhja 63:89ARGENTINA: Liga A
02:00Argentino - Quimsa 72:74 [ 4.40 | 1.17 ]02:00Ferro - Platense 84:79 [ 1.70 | 2.02 ]
03:00Zarate - San Lorenzo 54:67 [ 2.04 | 1.70 ]
03:30San Martin - Independiente de Oliva 68:63 [ 1.28 | 3.35 ]
04:00Riachuelo - Obras 96:99 [ 1.56 | 2.28 ]
AUSTRALIA: NBL1 East
08:00Canberra - Hornsby S. 90:5410:00Hills Hornets - BA CoE 77:76
10:00Manly W. - Sydney Comets 96:73 [ 2.48 | 1.48 ]
12:00Central Coast Crusaders - Maitland M. 70:96 [ 3.00 | 1.34 ]
12:30Albury-Wodonga Bandits - Illawarra Hawks 113:91
12:30Penrith P. - Newcastle Falcons 65:80 [ 3.00 | 1.34 ]
AUSTRALIA: NBL1 East Women
06:00Canberra F - Hornsby S. F 100:7808:00Hills Hornets F - BA CoE F 56:69
08:00Manly W. F - Sydney Comets F 87:55
10:00Central Coast F - Maitland Mustangs F 78:73ot
10:30Albury F - Illawarra Hawks F 88:52
10:30Penrith P. F - Newcastle Falcons F 75:80
AUSTRALIA: NBL1 North
12:00Northside Wizards - Sunshine Coast Phoenix 76:82 [ 1.75 | 1.96 ]12:30South West Metro Pirates - Ipswich Force 93:92 [ 1.80 | 1.90 ]
12:30Townsville Heat - Cairns Marlins 89:66 [ 1.90 | 1.80 ]
13:30Darwin Salties - Gold Coast Rollers 115:97 [ 1.91 | 1.80 ]
13:30Mackay Meteors - Rockhampton Rockets 111:102 [ 1.05 | 8.00 ]
AUSTRALIA: NBL1 North Women
10:00Northside Wizards F - Sunshine Coast Phoenix F 120:4710:30South West Metro Pirates F - Ipswich Force F 77:70
10:30Townsville Flames F - Cairns F 93:44
11:30Darwin Salties F - Gold Coast Rollers F 88:75
11:30Mackay Meteorettes F - Rockhampton F 73:93
AUSTRALIA: NBL1 South
12:00Bendigo Braves - Sandringham Sabres 61:111 [ 3.05 | 1.32 ]12:30Kilsyth - Nunawading 74:94 [ 2.28 | 1.56 ]
12:30Melbourne Tigers - Eltham 89:81 [ 3.30 | 1.28 ]
13:00Dandenong - Geelong 78:74 [ 1.83 | 1.88 ]
13:00Diamond Valley - Knox 72:101 [ 7.50 | 1.06 ]
13:00Hobart Chargers - Ballarat 79:88 [ 1.96 | 1.75 ]
13:00NW Tasmania - Casey Cavaliers 84:83 [ 2.10 | 1.65 ]
13:30Waverley - Ringwood 95:83 [ 1.37 | 2.85 ]
AUSTRALIA: NBL1 South Women
10:00Bendigo Braves F - Sandringham F 88:9410:30Kilsyth F - Nunawading F 75:79
10:30Melbourne Tigers F - Eltham F 70:95
11:00Dandenong Rangers F - Geelong F 83:70
11:00Diamond Valley F - Knox F 71:90
11:00Hobart Chargers F - Ballarat F 72:65
11:00Launceston F - Casey Cavaliers F 74:82
11:30Waverley F - Ringwood F 85:90
AUSTRALIA: NBL1 Central
13:45Central Districts Lions - North Adelaide Rockets 93:118 [ 1.30 | 3.20 ]13:45South Adelaide Panthers - Eastern Mavericks 91:76 [ 1.28 | 3.30 ]
13:45West Adelaide Bearcats - Norwood Flames 110:84 [ 1.14 | 4.90 ]
13:45Woodville Warriors - Forestville Eagles 60:91 [ 3.30 | 1.29 ]
14:00Southern Tigers - Sturt Sabres 79:89 [ 6.50 | 1.08 ]
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
12:00Central Districts Lions F - North Adelaide Rockets F 93:8012:00South Adelaide Panthers F - Eastern Mavericks F 62:48
12:00Southern Tigers F - Sturt Sabres F 67:73
12:00West Adelaide Bearcats F - Norwood Flames F 60:72
12:00Woodville Warriors F - Forestville Eagles F 58:78
AUSTRALIA: NBL1 West
14:00Geraldton Buccaneers - Goldfields Giants 96:94ot [ 1.14 | 4.90 ]14:00Perry Lakes Hawks - Lakeside Lightning 94:87 [ 1.24 | 3.65 ]
14:00South West Slammers - Joondalup Wolves 63:83 [ 7.50 | 1.06 ]
14:00Warwick Senators - Perth Redbacks 124:78 [ 1.27 | 3.45 ]
14:00Willetton Tigers - East Perth Eagles 87:85 [ 1.16 | 4.60 ]
15:00Rockingham Flames - Beeliar Boodjar 83:75 [ 1.02 | 10.50 ]
AUSTRALIA: NBL1 West Women
12:00Perry Lakes Hawks F - Lakeside Lightning F 84:7712:00South West Slammers F - Joondalup Wolves F 45:106
12:00Warwick Senators F - Perth Redbacks F 93:77
12:00Willetton Tigers F - East Perth Eagles F 77:68
13:00Rockingham Flames F - Beeliar Boodjar F 79:75
AUSTRIA: Superliga - Play-off
20:00Oberwart - Swans Gmunden 61:58 [ 1.65 | 2.10 ]AUSTRIA: Zweite Liga - Play-off
18:00Mistelbach - Wagram 68:58BELARUS: Premier League - Locurile 5-8
13:00Impuls - Minsk 3 89:5213:30Minsk 2 - Gomel 106:68
BELARUS: Premier League - Locurile 9-11
13:00Brest - Grodno GrSU 68:84BELARUS: Premier League Women - Locurile 5-8
13:00BC Minsk youth F - Horizont Minsk 2 F 68:48BOLIVIA: Libobasquet
02:00Basquetbol La Paz - Carl A-Z 82:88ot03:30Pichincha Potosi - Univ. Sucre 88:74
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul câștigătorilor
19:00AmânatBorac Banja Luka - Mrkonjic Grad -:-19:00Igokea - Siroki Brijeg 72:63
19:00AmânatSiroki Brijeg - KK Bosna -:-
19:00AmânatSloboda - Igokea -:-
22:00Borac Banja Luka - Sloboda 88:73
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul învinșilor
18:00Leotar Trebinje - Prijedor 100:9520:00Promo - Orlovik 69:82
BRAZILIA: NBB - Play-off
02:00Vasco - Pinheiros 85:70 [ 1.36 | 2.88 ]03:00Flamengo - Botafogo RJ 78:56
22:00Cearense - Sao Jose 90:66 [ 1.56 | 2.28 ]
23:10Bauru - Pato 71:62 [ 1.28 | 3.35 ]
BRAZILIA: LBF Women
01:00Blumenau F - Ponta Grossa F 45:63CANADA: Super League
00:30Newfoundland Rogues - London 110:10402:00Windsor - West Virginia Grind 138:128
00:30Newfoundland Rogues - London 108:113
CHILE: LNB
03:15Catolica - Liceo Pablo Neruda 94:6003:30Leones Quilpue - Valdivia 87:71
CIPRU: Division A - Play-off
18:00Anorthosis - Keravnos S. 68:76COREEA DE SUD: KBL - Play-off
08:00Suwon KT - KCC Egis 73:90 [ 2.35 | 1.52 ]CROAŢIA: Premijer liga
21:00Zadar - Bosco 92:5021:50Dubrovnik - GKK Sibenka 86:75
CROAŢIA: Prva Liga - Play-off
18:00Osijek - Kvarner 80:66CROAŢIA: Premijer Liga Women - Play-off
17:00Plamen Pozega F - Ragusa Dubrovnik F 74:7719:00Tresnjevka 2009 F - Medvescak F 56:79
DANEMARCA: Basketligaen - Turul învinșilor
15:00Herlev Wolfpack - Copenhaga 65:82 [ 3.30 | 1.28 ]ELVEŢIA: SB League - Play-off
18:30Fribourg Olympic - SAM Massagno 73:72ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play-off
17:00Rapla - TAL TECH 77:76 [ 1.67 | 2.12 ]EUROPA: ABA League 2 - Play-off
20:00MZT Skopje - Subotica 73:78EUROPA: BNXT League - Turul învinșilor
21:30Belfius Mons - Yoast Utd 83:61 [ 1.21 | 4.25 ]21:30Mechelen - Den Helder 89:66
EUROPA: BNXT League - Turul câștigătorilor
21:30Oostende - BAL Weert 112:60FILIPINE: Cupa Filipine
10:00Blackwater Bossing - NorthPort 113:115 [ 2.90 | 1.36 ]13:15Converge FiberXers - Ginebra Kings 93:105 [ 3.65 | 1.24 ]
FINLANDA: Korisliiga - Play-off
18:00Karhu Basket - Helsinki Seagulls 50:67 [ 1.97 | 1.80 ]FRANŢA: French Cup
17:30Dijon - Strasbourg 83:70 [ 1.80 | 1.90 ]FRANŢA: Espoirs U21
16:00Le Portel U21 - Le Mans U21 64:79FRANŢA: French Cup Women
15:00Landes F - Bourges F 63:76GEORGIA: Superleague - Play-off
15:00Rashi - Kutaisi 84:8217:30Orbi - Gau 69:73
GERMANIA: BBL
19:30Bonn - Rostock 112:89 [ 1.12 | 6.00 ]19:30Ludwigsburg - Chemnitz 96:93 [ 2.08 | 1.72 ]
21:00Bamberg - Gottingen 85:76 [ 1.33 | 3.20 ]
21:00Crailsheim Merlins - Ulm 66:86 [ 4.10 | 1.22 ]
GERMANIA: Pro A
20:30Bremerhaven - Trier 94:7520:30Frankfurt - Artland 91:95ot
20:30G. Dusseldorf - Kirchheim 76:79
20:30Giessen - Dresden 89:88
20:30Jena - Bochum 89:84
20:30Koblenz - PS Karlsruhe 77:93
20:30Paderborn - Nurnberger 96:98
20:30Phoenix Hagen - Bayreuth 87:63
20:30Vechta 2 - Munster 73:103
GRECIA: Basket League - Turul învinșilor
20:15Apollon Patron - Lavrio 66:104 [ 1.49 | 2.60 ]20:15AS Karditsas - AEK Athens 81:79 [ 1.85 | 1.95 ]
20:15PAOK - Marousi 77:62 [ 1.40 | 2.95 ]
GRECIA: Elite League - Play Off-uri promovare
16:00Iraklis - NE Megaridas 72:63GRECIA: Elite League - Play out-uri
16:00Psychikou - Esperos 66:74IRAN: Super League - Play-off
15:30Zob Ahan - Tabiat 74:84ISLANDA: Premier League Women - Play-off
19:15Keflavik F - Stjarnan F 93:65ISRAEL: Liga Leumit - Play-off
20:00Maccabi Rishon - Gilboa Galil 80:8421:15Elitzur Ashkelon - Maccabi Rehovot 78:83
ITALIA: Serie A1 Women - Play out-uri
21:30Brixia F - Sanga Milano F 86:77ITALIA: Serie A2 Women - Gr. A - Play-off
18:30Mantova F - Treviso F 54:5919:00Scrivia F - Itas Alperia Bolzano F 49:47
ITALIA: Serie A2 Women - Gr. A - Play out-uri
19:00Basket Roma F - Ancona F 57:6419:00Torino Teen F - Vigarano F 59:76
ITALIA: Serie A2 Women - Gr. B - Play-off
21:30Alpo VillaFranca F - Empoli F 89:7621:30Libertas Udine F - Spezia F 78:66
21:30Matelica F - Broni F 76:62
21:30Roseto F - San Salvatore Selargius F 79:65
ITALIA: Serie A2 Women - Gr. B - Play out-uri
21:30Rovigo F - Carugate F 71:52JAPONIA: B.League
07:35Shimane - Hiroshima D. 67:7108:05Akita - Hokkaido 73:65
08:05Shinshu - Yokohama 69:79
09:05Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya 69:68
09:05Chiba - Utsunomiya Brex 55:82
09:05Diamond Dolphins - Ryukyu 83:77
09:05NeoPhoenix - Toyama 89:64
09:05SeaHorses Mikawa - Saga 73:65
09:35Nagoya Fighting Eagles - Kyoto 89:87
10:05Alvark - Gunma 86:90ot
10:05Nagasaki - Osaka 85:87
10:05Sendai - Ibaraki Robots 96:73
KAZAHSTAN: National League - Play-off
18:00Aktobe - Irbis Almaty 75:73KAZAHSTAN: National League Women - Play-off
09:00Aktobe F - Tomiris Almaty F 66:2615:00Astana F - Turan F 70:62
KOSOVO: Superliga - Play-off
20:00Peja - Golden Eagle Ylli 98:86LITUANIA: LKL
17:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes 77:88 [ 1.06 | 7.50 ]17:20Siauliai - BC Wolves 65:91 [ 3.30 | 1.28 ]
LITUANIA: Moteru Lyga Women - Play-off
15:00Siauliai F - Klaipedos Neptunas F 49:70LUME: World Tour Utsunomiya 3x3
07:55Ub 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:1008:20Miami 3x3 - San Juan 3x3 14:9
08:55Amsterdam 3x3 - Utsunomiya 3x3 21:19
09:20Vienna 3x3 - Saitama 3x3 22:20
10:05Ub 3x3 - Lausanne 3x3 21:17
10:30Miami 3x3 - Raudondvaris 3x3 22:19
11:05Amsterdam 3x3 - Partizan 3x3 21:9
11:30Vienna 3x3 - Riffa 3x3 18:19
12:05Lausanne 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 18:21
12:30Raudondvaris 3x3 - San Juan 3x3 20:21
13:05Partizan 3x3 - Utsunomiya 3x3 19:21
13:30Riffa 3x3 - Saitama 3x3 22:14
LUXEMBURG: LBBL - Grupă retrogradare
21:30Kordall Steelers - Grengewald Hueschtert 92:9921:30Mambra Mamer - Musel Pikes 59:71
LUXEMBURG: LBBL - Play-off
20:30Amicale Steesel - Ettelbruck 83:77LUXEMBURG: LBBL Women - Play-off
20:00Grengewald Hueschtert F - Dudelange F 82:75LUXEMBURG: LBBL Women - Retrogradare
21:30Mersch F - Esch F 50:99MACEDONIA DE NORD: Prva Liga - Play-off
19:00Rabotnicki - Pelister 63:86MACEDONIA DE NORD: Prva Liga - Play out-uri
17:00Vardar - Ohrid 94:62MACEDONIA DE NORD: Prva Liga Women - Play-off
18:00Patriot F - Basket Kam F 56:96MEXIC: CIBACOPA
05:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo 105:101ot05:15Astros - Caballeros de Culiacan 95:92
06:15Halcones de Obregon - Frayles de Guasave 103:97
06:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas 94:90
07:00Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan 86:78
MEXIC: LMBPF Women - Play-off
04:00Mieleras F - Libelulas F 86:69MUNTENEGRU: Prva A Liga
16:00Pljevlja - Podgorica 72:12117:45Decic - Primorje 83:92
20:00Danilovgrad - Jedinstvo 70:69
NOUA ZEELANDĂ: NBL
07:00Manawatu Jets - Auckland Tuatara 79:98 [ 8.50 | 1.04 ]10:30Southland Sharks - Canterbury Rams 65:87 [ 10.50 | 1.02 ]
POLONIA: Basket Liga
18:30Anwil Wloclawek - Torun 91:70 [ 1.16 | 5.00 ]18:30Czarni Slupsk - Gdynia 93:82 [ 1.22 | 4.10 ]
18:30Dziki Warszawa - Spojnia Stargard 70:67 [ 2.18 | 1.65 ]
18:30GTK Gliwice - Dabrowa Gornicza 73:110 [ 2.50 | 1.50 ]
18:30Lublin - Legia 92:112 [ 2.14 | 1.67 ]
18:30Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 126:60 [ 1.03 | 10.50 ]
18:30Slask Wroclaw - Lancut 98:79 [ 1.01 | 14.00 ]
18:30Trefl Sopot - Szczecin 92:98 [ 1.67 | 2.14 ]
POLONIA: 1. Liga - Play-off
17:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Walbrzych 86:9517:00Starogard Gdanski - Slask Wroclaw II 97:79
19:00GKS Tychy - Krosno 71:79
19:00Poli. Opolska - Bydgoszcz 74:73
PORTUGALIA: LPB
17:00CD Povoa - Esgueira 82:88 [ 1.07 | 7.00 ]17:00Lusitania - FC Porto 67:98
17:00Ovarense - Galomar 89:76 [ 1.17 | 4.35 ]
17:00Portimonense - Benfica 61:105
17:00Sporting CP - Imortal 94:64 [ 1.13 | 5.20 ]
17:00Vitoria - Oliveirense 77:94 [ 1.90 | 1.80 ]
PORTUGALIA: Proliga - Play-off
23:30Galitos Barreiro - Santo Andre 102:7122:15CA Queluz - Maia 101:84
PUERTO RICO: BSN
03:00Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 105:82 [ 1.90 | 1.80 ]03:00Capitanes De Arecibo - Leones De Ponce 87:77 [ 1.30 | 3.15 ]
03:00Mets de Guaynabo - San German 102:92 [ 1.40 | 2.70 ]
REGATUL UNIT: WBBL Women
15:00Durham Palatinates F - Oaklands Wolves F 72:7018:00Essex Rebels F - Cardiff Met Archers F 94:51
20:00Leicester Riders F - Sheffield Hatters F 75:99
21:30Newcastle Eagles F - Manchester Giants F 93:49
RUSIA: VTB Cupa Promo - Play-off
15:00Enisey - CSKA Moscova 82:8917:00Uralmash Ekaterinburg - Zenit Petersburg 72:69
RUSIA: Super League - Locurile 5-8
11:00Dome-Springs Izhevsk - Novosibirsk 55:7814:00Barnaul - Irkutsk 58:57
SERBIA: Super League - Play-off
17:30Vojvodina Novi Sad - FMP 65:93SERBIA: 1. ZLS Women - Play-off
18:00Mega MIS F - ZKK Kraljevo F 90:60SLOVACIA: Extraliga - Play-off
20:00Levice - BC Komarno 79:6720:00Prievidza - Spisski Rytieri 81:83
SLOVACIA: Extraliga Women - Locurile 5-8
19:00CBK Kosice F - Young Angels Kosice F 62:65SLOVACIA: Extraliga Women - Play-off
19:00Piestanske Cajky F - Slavia Banska Bystrica F 69:56SLOVENIA: Liga Nova KBM
20:00Sencur - Tajfun Sentjur 98:78SPANIA: LEB Oro
18:00Oviedo - Leyma Coruna 78:83ot [ 2.85 | 1.37 ]19:30Fuenlabrada - Gipuzkoa 81:71 [ 1.61 | 2.18 ]
20:00Ourense - San Pablo Burgos 64:91 [ 3.75 | 1.23 ]
SPANIA: LEB Plata - Play Off-uri promovare
18:00Basquet L'Horta Godella - Sant Antoni 64:6519:30Zornotza ST - Moron 72:79
20:30Albacete - Prat Joventut 69:77
20:30Ciudad de Huelva - Zamora 58:78
SPANIA: Liga Femenina Women - Play-off
19:00Zaragoza F - Estudiantes F 62:47SUEDIA: Basketligan - Play-off
21:04Jamtland - Borås 90:86 [ 1.58 | 2.32 ]TAIWAN: SBL - Play-off
14:00Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 79:72TAIWAN: P. League+
09:30Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers 93:6612:00New Taipei Kings - Fubon Braves 74:102
TAIWAN: T1 League
09:00Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA 99:121TAIWAN: WSBL Women - Play-off
12:00Taipower F - Cathay Life F 65:72TURCIA: TBL - Play-off
16:00Gaziantep - Cayirova 98:9218:00Mersin BŞB - Ankara Kolejliler 66:60
TURCIA: TB2L - Play-off
15:30Ayos Spor - CO Basket 77:45UNGARIA: NB I. A - Play out-uri
19:00Atomeromu Paks - KTE-Duna 74:8419:00OSE Lions - Kormend 101:90
19:00Szedeak - Kaposvari 89:94
UNGARIA: NB I. A - Play-off
19:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 92:8320:00Szombathely - Zalakeramia 101:63
UNGARIA: NB I. A Women - Locurile 5-8
20:00TFSE-MTK F - Vasas Csata F 84:89otPariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.