REFRESH

Fotbal » 26.01.2022 » Toate meciurile

FRANŢA: Ligue 1

20:00Angers - St. Etienne -:-

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

19:00JS Kabylie (Alg) - Royal Leopards (Esw) -:-

ALBANIA: Cupa Albaniei

15:00Din. Tirana - Partizani -:-
15:00Egnatia - Laci -:-
15:00Flamurtari - Vllaznia -:-
15:00Skenderbeu - Teuta -:-

ANDORRA: Primera Divisió

21:45FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
22:00Carroi - Sant Julia -:-

ANGLIA: Championship

22:00West Brom - Preston -:-

ANGLIA: National League South

21:45Havant & W - Tonbridge -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Mansfield U23 - Wigan U23 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

21:00Chelsea F - West Ham F -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:30Al-Shoalah - Al Ain -:-
15:00Bisha - Al Akhdoud -:-
17:00Hajer - Ohod -:-

ASIA: Asian Cup Women

16:00India F - China F -:-
16:00Taiwan F - Iran F -:-

AUSTRALIA: A-League

08:05Macarthur FC - Perth Glory -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

19:45Eupen - St. Liege -:-
19:45Waregem - Leuven -:-
22:00Anderlecht - Cercle Brugge -:-
22:00Seraing - Beerschot VA -:-

BRAZILIA: Campeonato Alagoano

23:00ASA - Murici AL -:-
23:00AmânatCRB - Cruzeiro Arapiraca -:-
23:00CSA - Jacyoba -:-
23:00CSE - Alianca -:-

BRAZILIA: Campeonato Amazonense

21:30Amazonas - Manauara -:-
21:30Manaus - Fast Clube -:-
21:30Princesa Solimoes - Iranduba -:-
21:30Sao Raimundo AM - Operario Esporte Clube -:-

BRAZILIA: Campeonato Baiano

00:15Alagoinhas - Barcelona -:-
00:15Bahia - Doce Mel -:-

BRAZILIA: Campeonato Brasiliense

20:30Gama - Brasiliense -:-
20:30Paranoa - Capital -:-
20:30Santa Maria - Ceilandia -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanbara

02:00Boavista - Botafogo RJ -:-
20:30Audax RJ - Nova Iguacu -:-
23:00Volta Redonda - Vasco -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense

21:00Prospera Criciuma - Hercilio Luz -:-
00:00Barra FC - Figueirense -:-
00:00Joinville - Concordia -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho

21:00Frederiquense - Novo Hamburgo -:-
21:00Juventude - Internacional -:-
00:00Gremio - SER Caxias -:-

BRAZILIA: Campeonato Maranhense - Primul tur

20:30SE Juventude - Sampaio Correa -:-

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

01:30Acao - Academia -:-
21:30Nova Mutum - Luverdense -:-
21:30Sport Sinop - Gremio Sorriso -:-
21:30Uniao Rondonopolis - Cuiaba -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro

02:00Caldense - America MG -:-
20:00Tombense - Pouso Alegre -:-
22:00Cruzeiro - URT -:-
00:00Villa Nova MG - Atletico-MG -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraense

23:00Itupiranga - Caete -:-
23:00Tapajos - Independente -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista

00:00Botafogo SP - Santo Andre -:-
02:00Corinthians - Ferroviaria -:-
20:00Agua Santa - Sao Bernardo -:-
00:00Inter de Limeira - Santos -:-
00:00Ituano - Novorizontino -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista A2

15:00Portuguesa Santista - Rio Claro -:-
20:00Audax-SP - Sao Bento -:-
20:00Juventus-SP - Lemense -:-
20:00Monte Azul - Sao Caetano -:-
00:00Taubate - Oeste -:-
00:30Linense - RB Brasil -:-

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano

00:00Sport Recife - Sete de Setembro -:-

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

00:00Corisabba - Parnahyba -:-
00:00River-PI - AE Altos -:-

BRAZILIA: Campeonato Sergipano

01:15Falcon - Itabaiana -:-
20:15CS Maruinense - Atletico Gloriense -:-

BRAZILIA: Copa do Nordeste

01:00Nautico - Campinense -:-
00:30Botafogo PB - Sergipe -:-

CHILE: Primera División - Retrogradare

00:00Huachipato - Copiapo -:-

CIPRU: Division 2

14:30ASIL Lysi - Paralimni -:-
14:30Omonia 29th May - Ermis -:-
14:30Omonia Aradippou - Karmiotissa -:-

CIPRU: Cupa

16:00Achnas - Doxa -:-
18:00Apollon - AEL Limassol -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:00Envigado - Pasto -:-
01:05Santa Fe - Aguilas -:-
03:10Bucaramanga - Millonarios -:-
21:00La Equidad - Once Caldas -:-
23:05Jaguares de Cordoba - Cortulua -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Barrio Mexico - Santa Ana -:-
23:00Cariari Pococi - Ad Aserri -:-
23:00Consultants Desamparados - CS Uruguay -:-
23:00Limon - Puerto Golfito FC -:-

EGIPT: League Cup

14:30Al Ittihad - Misr Elmaqasah -:-
14:30Al Masry - Future FC -:-
17:00El Sharkia Lel Dokhan - Pyramids -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:0011 Deportivo - Municipal Limeno -:-
23:00Aguila - Santa Tecla -:-
23:00Alianza FC - Chalatenango -:-
23:00Jocoro - FAS -:-
23:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
23:00Platense Municipal - Atletico Marte -:-

FINLANDA: Suomen Cup Women

18:30ONS Oulu F - OTP F -:-

FRANŢA: Ligue 2

20:00Quevilly Rouen - Amiens -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

19:00Vannes - Guingamp II -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

21:00Lens II - FC 93 -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

17:00Jura Sud - Saint Priest -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Duisburg - Magdeburg -:-
20:00Havelse - Wehen -:-
20:00Saarbrucken - Dortmund II -:-
20:00Verl - Meppen -:-
20:00Zwickau - Braunschweig -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:00Hamm United - Paloma -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00Doxa Dramas - Ethnikos Sochos -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 5

15:00Ermionidas-Ermis - Agios Ierotheos -:-
15:00Santorini - Fostiras -:-

INDIA: ISL

16:00Bengaluru FC - Chennaiyin -:-

INDONESIA: Liga 1

10:15Persiraja Aceh - Persela -:-
13:15Arema - Persipura -:-
15:45Persita - Persija Jakarta -:-

ITALIA: Serie B

21:00Lecce - L.R. Vicenza -:-

ITALIA: Serie C - Group A

19:00Sudtirol - Triestina -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

11:15Petrzalka (Svk) - Znojmo (Cze) -:-
12:00Dubnica (Svk) - Trinec (Cze) -:-
12:00Jihlava (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
12:00Podbeskidzie (Pol) - Katowice (Pol) -:-
13:00Arka (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) -:-
13:00Floridsdorfer AC (Aut) - Sered (Svk) -:-
14:00Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) -:-
14:00Ch. Odessa (Ukr) - Shkupi (Mkd) -:-
14:00Vejle (Den) - Esbjerg (Den) -:-
15:00Bielsko-Biala (Pol) - Czechowice (Pol) -:-
15:00Cukaricki (Srb) - Mura (Slo) -:-
15:00Gornik Z. (Pol) - Oleksandriya (Ukr) -:-
15:00Katowice (Pol) - Radzionkow (Pol) -:-
15:00Maribor (Slo) - FK Vozdovac (Srb) -:-
15:00Mlada Boleslav (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
15:00Ruzomberok (Svk) - Radnicki Nis (Srb) -:-
15:00Struga (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
15:30Gomel (Blr) - Dnepr Mogilev (Blr) -:-
16:30Jablonec (Cze) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
17:00Sparta Praga (Cze) - Lok. Moscova (Rus) -:-
17:00Union Berlin (Ger) - Aue (Ger) -:-
18:00Siroki Brijeg (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
19:00Hodonin (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
19:00Illertissen (Ger) - Aalen (Ger) -:-
19:00KKS Kalisz (Pol) - Nowe Skalmierzyce (Pol) -:-
19:00Korona (Pol) - Skra (Pol) -:-
20:00Hamburger SV II (Ger) - Eichede (Ger) -:-
20:15Heimstetten (Ger) - Pullach (Ger) -:-

MALTA: Premier League

20:00Hamrun - Birkirkara -:-
20:00Sliema - Balzan -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
03:05Venados - Pumas Tabasco -:-
05:05Zacatecas Mineros - Cancun -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Enyimba - Akwa United -:-

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Real SC - Oriental Dragon -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

18:00Operario - CD Rabo Peixe -:-
22:00Moncarapachense - Pinhalnovense -:-

PORTUGALIA: League Cup - Play-off

21:45Sporting - Santa Clara -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Famalicao U23 - Guimaraes U23 -:-

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

12:00Prostejov - Pardubice -:-
14:00Brno - Trencin -:-

SCOŢIA: Premiership

21:45Dundee Utd - Ross County -:-
21:45Hearts - Celtic -:-
21:45Motherwell - Hibernian -:-
21:45Rangers - Livingston -:-
21:45St. Johnstone - Dundee FC -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

21:00Hibernian F - Motherwell F -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

20:00Celta Vigo B - R. Union -:-
20:00Rayo Majadahonda - Valladolid Promesas -:-
20:00Unionistas - Internacional de Madrid -:-
22:00Badajoz - San Sebastian Reyes -:-
22:00Racing Santander - Ferrol -:-
22:00Zamora - La Coruna -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

20:00Algeciras - Cornella -:-
20:00Gimnastic - Andorra -:-
20:00UCAM Murcia - Linense -:-
22:00San Fernando - Betis B -:-
22:00Sanluqueno - Castellon -:-
22:00Sevilla B - Villarreal B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

20:45Izarra - Osasuna B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

21:00Mancha - Melilla -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

17:00Gijon B - Lenense -:-
19:00Llanes - L'Entregu -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

19:00Torrellano - Roda -:-
19:00Villarreal C - Callosa -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

19:00AD Torrejon - Getafe B -:-
19:00Alcorcon B - Ursaria -:-
19:00Atl. Madrid B - Villaverde San Andres -:-
19:00Carabanchel - Villaviciosa -:-
19:00Galapagar - Parla -:-
19:00Las Rozas - Trival Valderas -:-
19:00Paracuellos Antamira - Complutense -:-
19:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-
19:00Tres Cantos - CDE Madrid -:-
19:00Vallecano B - Moratalaz -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos -:-
19:00Ribert - Real Avila -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Atletico de Porcuna - UD San Pedro -:-
19:00CD Alhaurino - Almeria B -:-
19:00Huetor Tajar - Huetor Vega -:-
19:00Intergym Melilla - Torredonjimeno -:-
19:00Marbella - CD Torreperogil -:-
19:00Motril - Jaen -:-
19:00Torre del Mar - Malaga B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Conil - Los Barrios -:-
19:00Cordoba B - Rota -:-
19:00Huelva - Ciudad de Lucena -:-
19:00Puente Genil - Sevilla C -:-
19:00Tomares UD - Cabecense -:-
19:00Xerez CD - Pozoblanco -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

14:00Atl. Paso - La Cuadra -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

19:00Arroyo - Aceuchal -:-
19:00Badajoz B - CD Calamonte -:-
19:00Jerez CF - Moralo -:-
19:00Miajadas - Azuaga -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

19:00Ciudad Real - Conquense -:-
19:00Guadalajara - Hogar Alcarreno -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

17:15Kagera Sugar - Simba -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

12:00Akhisarspor - 1922 Konyaspor -:-
12:00Ankara Demirspor - Pazarspor -:-
12:00Eskisehirspor - Kirklarelispor -:-
12:00Isparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:-
12:00Karacabey Belediyespor - Sanliurfaspor -:-
12:00Nazillispor - Amedspor -:-
12:00Pendikspor - 1928 Bucaspor -:-
12:00Usakspor - Zonguldak -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Adiyamanspor - Ankaraspor -:-
12:00Afjet Afyonspor - Soma Spor -:-
12:00Diyarbekirspor - Vanspor FK -:-
12:00Ergene Velimese - Bodrumspor -:-
12:00Etimesgut - Inegolspor -:-
12:00Kahramanmaras - Sivas Belediyespor -:-
12:00Nigde Anadolu - Trabzon FK -:-
12:00Sakaryaspor - Corum -:-
12:00Serik Belediyespor - Bayburt -:-
12:00Turgutluspor - Sariyer -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Zanaco - Green Eagles -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.