REFRESH

Fotbal » 23.08.2022 » Toate meciurile

EUROPA: Liga Campionilor - Calificare

22:00Benfica (Por) - Dyn. Kyiv (Ukr) -:-
22:00Plzen (Cze) - Qarabag (Aze) -:-
22:00Steaua Roșie B. (Srb) - M. Haifa (Isr) -:-

EUROPA: Europa Conference League - Calificare

19:00APOEL (Cyp) - Djurgarden (Swe) -:-

ROMÂNIA: Liga 2

19:00CSA Steaua București - Csikszereda M. Ciuc -:-

SPANIA: LaLiga

23:00Girona - Getafe -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

20:30Cape Town City - Kaizer -:-
20:30Swallows - Sekhukhune -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45FC United - Nantwich -:-
21:45Guiseley - Whitby -:-
21:45Hyde - Belper Town -:-
21:45Lancaster - Radcliffe -:-
21:45Liversedge - Morpeth -:-
21:45Marske - Ashton Utd -:-
21:45Matlock - Stalybridge -:-
21:45South Shields - Gainsborough -:-
21:45Stafford - Marine -:-
21:45Warrington - Atherton -:-
21:45Warrington Rylands - Bamber Bridge -:-

ANGLIA: EFL Cup

21:00Walsall - Charlton -:-
21:30Sheffield Wed - Rochdale -:-
21:45Barrow - Lincoln -:-
21:45Bolton - Aston Villa -:-
21:45Bradford City - Blackburn -:-
21:45Cambridge Utd - Southampton -:-
21:45Colchester - Brentford -:-
21:45Crawley - Fulham -:-
21:45Fleetwood - Everton -:-
21:45Gillingham FC - Exeter -:-
21:45Grimsby - Nottingham -:-
21:45Newport - Portsmouth -:-
21:45Norwich - Bournemouth -:-
21:45Oxford Utd - Crystal Palace -:-
21:45Rotherham - Morecambe -:-
21:45Shrewsbury - Burnley -:-
21:45Stevenage - Peterborough -:-
21:45Stockport - Leicester -:-
21:45Watford - Milton Keynes -:-
21:45Wolves - Preston -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Sheffield Utd U21 - Cardiff U21 -:-
15:00Coventry U21 - Reading U21 -:-
16:00Barnsley U21 - Ipswich U21 -:-
16:00Peterborough U21 - Bristol City U21 -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

21:00Leicester U23 - Valencia U21 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

19:15Al Ain - Al Kholood -:-
19:25Al Jabalain - Al-Sahel -:-
20:50Al Qadisiya - Al Akhdoud -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Racing Club - San Lorenzo -:-
03:30Platense - Talleres Cordoba -:-
03:30Velez Sarsfield - Sarmiento Junin -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:-
03:00Club A. Guemes - Tristan Suarez -:-

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00San Lorenzo 2 - Racing Club 2 -:-
17:00Banfield 2 - Rosario Central 2 -:-
17:00Central Cordoba 2 - River Plate 2 -:-
17:00Union Santa Fe 2 - Estudiantes 2 -:-

ASIA: Cupa AFC - Play-off

13:00PSM Makassar (Ina) - Kuala Lumpur City (Mys) -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:30Gold Coast - Peninsula -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

14:00Sorrento - Inglewood -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

19:30Admira Dornbirn - Gofis -:-
19:30Dornbirner SV - Wolfurt -:-
19:30Hohenems - Rothis -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

15:00Brest 2 - Neman 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00Santa Cruz - Royal Pari -:-

BRAZILIA: Serie A

02:00Avai - Internacional -:-

BRAZILIA: Brasileiro Women - Play-off

23:30Sao Paulo F - Ferroviaria F -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Krumovgrad - Spartak Pleven -:-

CHILE: Cupa

01:00U. De Chile - Cobresal -:-
03:30Coquimbo - Huachipato -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

04:00Pasto - Once Caldas -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Boca Juniors - Leones -:-
02:00Valledupar - Bogota -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Guayaquil City - Ind. del Valle -:-

EGIPT: Premier League

22:00Al Ahly - Enppi -:-
22:00Arab Contractors - Pharco -:-
22:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-
22:00Future FC - Pyramids -:-
22:00Ghazl El Mahallah - Misr Elmaqasah -:-
22:00Ismaily - Eastern Company -:-
22:00National Bank Egypt - Al Masry -:-
22:00Smouha - El Gounah -:-
22:00Zamalek - Al Ittihad -:-

FINLANDA: Ykkonen

18:30SJK Akatemia - PIF Pargas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30Klubi 04 - Honka Akatemia -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

19:00Eichstatt - Rain/Lech -:-
19:00Spvgg Ansbach 09 - Pipinsried -:-
19:00Vilzing - Hankofen-Hailing -:-
19:30Turkgucu Munchen - Nurnberg II -:-
20:00Aschaffenburg - Wurzburger Kickers -:-
20:00Augsburg II - Heimstetten -:-
20:00Buchbach - Bayern II -:-
20:00Illertissen - Burghausen -:-
20:00Schweinfurt - Furth II -:-
20:00Unterhaching - Aubstadt -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

19:30TSV Buchholz 08 - Suderelbe -:-
19:30Turkiye Wilhelmsburg - TuS Osdorf -:-
19:45Dassendorf - Rugenbergen -:-
20:00Sasel - Altona -:-
20:30Eimsbutteler - Wandsbeker Concordia -:-
20:30Hamburger SV III - HEBC Hamburg -:-
20:30Niendorfer TSV - Harksheide -:-
20:30Paloma - Curslack-Neuengamme -:-
20:30Tornesch - Hamm United -:-

INDIA: Durand Cup

12:30Odisha - Kerala Blasters -:-
15:30Bengaluru FC - Indian Air Force -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30Persebaya - PSIS Semarang -:-
11:30Persib - Bali United -:-
11:30Persik Kediri - PSS Sleman -:-
14:15Borneo - Dewa United -:-
14:15Persikabo 1973 - Bhayangkara Solo -:-
16:00Persis Solo - Madura United -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Ballymena - Cliftonville -:-
21:45C. Rangers - Coleraine -:-
21:45Crusaders - Portadown -:-
21:45Dungannon - Glentoran -:-
21:45AmânatLinfield - Larne -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

21:45Annagh - Ards -:-
21:45Ballinamallard - Dergview -:-
21:45Ballyclare - Dundela -:-
21:45H&W Welders - Warrenpoint -:-
21:45Loughgall - Knockbreda -:-
21:45Newington - Institute -:-

ISLANDA: Besta-deild karla

23:15Vikingur Reykjavik - Valur -:-

ISLANDA: Lengjudeildin

21:00KV Reykjavik - Grindavik -:-
21:00Selfoss - Kordrengir -:-
21:00Vestri - Fjolnir -:-
22:15Afturelding - Throttur Vogar -:-
22:15Grotta - Thor Akureyri -:-
22:15Kopavogur - Fylkir -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

21:00Thor/KA F - Throttur F -:-
22:15Stjarnan F - Afturelding F -:-

JAPONIA: J2 League

13:00Mito - Oita -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:00Alay Osh - Abdish-Ata -:-
11:00Kaganat - Alga -:-
11:00Nur-Batken - Kara Balta -:-

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

21:00Triesen B - Vaduz -:-

LUME: Club Friendly Women

22:00Las Planas F (Esp) - Paris SG F (Fra) -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Guadalajara U20 - Monterrey U20 -:-
17:00Queretaro U20 - Club America U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Toluca F - Juarez F -:-
05:00Leon F - Atl. San Luis F -:-
05:00Mazatlan FC F - Monterrey F -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

20:00Mjondalen 2 - Lørenskog -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

18:30Czarni Sosnowiec F - Katowice F -:-

QATAR: QSL

17:20Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
19:30Al-Sadd - Al-Gharafa -:-

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

18:00Rymarov - Opava -:-

SCOŢIA: Cupa Challenge

21:45East Fife - St. Johnstone 2 -:-
21:45East Kilbride - Annan -:-
21:45Elgin - Stenhousemuir -:-
21:45Forfar - Kelty Hearts -:-
21:45Kilmarnock 2 - East Stirlingshire -:-
21:45Rangers B - Dumbarton -:-

SLOVACIA: Cupa

18:00Roznava - 1.FK Svidnik -:-
18:00Zemianske Kostolany - Sered -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Badbaado - Sahafi -:-

SPANIA: LaLiga2

23:00Malaga - Las Palmas -:-

SUEDIA: Superettan

20:00Örebro - Skövde -:-
20:00Orgryte - Norrby -:-

TURCIA: Rezerv Lig

16:30Sivasspor 2 - Alanyaspor 2 -:-
17:00Fenerbahce 2 - Adana Demirspor 2 -:-
17:00Istanbulspor 2 - Konyaspor 2 -:-

UCRAINA: Premier League

13:00Shakhtar - Metalist 1925 -:-
15:00Ch. Odessa - Veres-Rivne -:-
15:00Zorya - Vorskla -:-
17:00Kolos Kovalivka - Kryvbas -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Maldonado - Penarol -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

17:00Olympic - Navbahor Namangan -:-
17:00Pakhtakor - Shortan Guzor -:-
17:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.