REFRESH

Fotbal » 24.01.2022 » Toate meciurile

ROMÂNIA: Liga 1

17:30FC Botoșani - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00Farul Constanța - U Craiova 1948 -:-

ALBANIA: Super Liga

20:45Din. Tirana - Tirana -:-

ANGLIA: Championship

21:45Blackburn - Middlesbrough -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Crystal Palace U23 - Liverpool U23 -:-
15:30Birmingham U23 - West Brom U23 -:-
18:00West Ham U23 - Leicester U23 -:-
21:00Aston Villa U23 - Reading U23 -:-
21:00Blackburn U23 - Leeds U23 -:-
21:00Chelsea U23 - Manchester City U23 -:-
21:00Everton U23 - Tottenham U23 -:-
21:00Newcastle U23 - Nottingham U23 -:-
21:00Stoke U23 - Fulham U23 -:-
21:00Sunderland U23 - Wolves U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Wigan U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Peterborough U23 - Burnley U23 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:15Al Khaleej - Al Jabalain -:-
14:50Al Orubah - Al Draih -:-
17:45Jeddah - Al-Nahda -:-

ASIA: Asian Cup Women

10:00Myanmar F - Coreea de Sud F -:-
12:00Filipine F - Australia F -:-
14:00Indonesia F - Thailanda F -:-
16:00Vietnam F - Japonia F -:-

BELGIA: Pro League U21

20:30Antwerp U21 - Genk U21 -:-
20:30Cercle B. U21 - Gent U21 -:-
20:30Charleroi U21 - St. Truiden U21 -:-
20:30Eupen U21 - Westerlo U21 -:-
20:30St. Liege U21 - Anderlecht U21 -:-
20:30Waasland-Beveren U21 - Mouscron U21 -:-
21:00Deinze U21 - Kortrijk U21 -:-
21:00Leuven U21 - Waregem U21 -:-
21:00Mechelen U21 - Club Brugge U21 -:-
21:00Royal Union SG U21 - Lommel SK U21 -:-
21:00Seraing U21 - Lierse K. U21 -:-
21:00Virton U21 - Beerschot VA U21 -:-
21:30RWDM U21 - Oostende U21 -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense

00:00Figueirense - Joinville -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense

20:00Crato - Atletico-CE -:-
20:00Maracana - Icasa-CE -:-
21:00Pacajus - Ferroviario -:-
00:00Iguatu - Caucaia -:-

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

23:00Dom Bosco - Uniao Rondonopolis -:-
23:00Luverdense - Sport Sinop -:-

BRAZILIA: Campeonato Paranaense

00:00Operario - Uniao PR -:-

BRAZILIA: Copa do Nordeste

23:00Sousa - CSA -:-

CHILE: Super Cupa

00:00Colo Colo - U. Catolica -:-

CIPRU: First Division

16:30Omonia - Paeek -:-
19:00AEK Larnaca - Anorthosis -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:05Ind. Medellin - Tolima -:-
01:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali -:-
03:15Petrolera - Pereira -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura

03:00Chico - Leones -:-
22:00Llaneros - Orsomarso -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-
23:00Carmelita - San Jose FC -:-
23:00CS Uruguay - Limon -:-
23:00Escorpiones - Cofutpa -:-
23:00Liberia - Marineros -:-
23:00Municipal Garabito - Puntarenas FC -:-
23:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-
23:00Puerto Golfito FC - Santa Ana -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo -:-
23:15FAS - Aguila -:-
23:15Municipal Limeno - Platense Municipal -:-

EUROPA: Tipsport Malta Cup

13:30Trnava - Aalborg -:-
17:30Sigma Olomouc - Tirol -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:45Caen - AC Ajaccio -:-

FRANŢA: National

21:45Annecy - Concarneau -:-

GHANA: Premier League

17:00Dreams - Aduana -:-

GRECIA: Super League

19:30Asteras T. - Smyrnis -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

23:00Nueva Concepcion - Malacateco -:-

INDIA: ISL

16:00East Bengal - Hyderabad -:-

INDIA: I-League

10:30AmânatIndian Arrows - Sreenidi Deccan -:-
13:00AmânatSudeva Delhi - Neroca FC -:-
16:00AmânatChurchill Brothers - Aizawl -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Fajr Sepasi - Nassaji Mazandaran -:-

ISLANDA: Fotbolti.net Cup

21:00Stjarnan - Hafnarfjordur -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:30B. Jerusalem - H. Tel Aviv -:-

ISRAEL: Leumit League

19:00Beitar Shimshon - Hapoel Afula -:-
19:00Hap. Ramat Gan - H. Raanana -:-
19:00H. Petah Tikva - Nes Tziona -:-

ITALIA: Serie C - Group C

22:00Catanzaro - Palermo -:-

ITALIA: Primavera 1

15:30AmânatBologna U19 - Pescara U19 -:-

JAMAICA: Premier League

20:00Portmore - Arnett Gardens -:-
22:15Molynes - Vere United -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Ceske Budejovice (Cze) - Khimki (Rus) -:-
13:00FC Copenhaga (Den) - Helsingor (Den) -:-
13:00TSKA Moscova (Rus) - Dudelange (Lux) -:-
14:00Gabala (Aze) - Bohemians (Cze) -:-
14:00Hradec Kralove (Cze) - Veres-Rivne (Ukr) -:-
14:00Metalist 1925 (Ukr) - Liberec (Cze) -:-
14:00Zira (Aze) - Bregalnica (Mkd) -:-
15:00AnulatAustria Viena (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
15:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - Neftci Baku (Aze) -:-
15:00L. Mikulas (Svk) - Lviv (Ukr) -:-
15:00M. Lipetsk (Rus) - SKA Rostov (Rus) -:-
16:00Wolfsberger (Aut) - Shakhtar (Ukr) -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:00Santos Laguna - Necaxa -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Atl. Morelia - Raya2 -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

23:00Lobos ULMX - Yalmakan -:-
00:00La Piedad - Canamy -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00Cuautla - Calor De San Pedro -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

03:00Mazatlan FC F - Puebla F -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Oss - Jong AZ -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

17:30Academico Viseu - Covilha -:-
22:15Leixoes - Chaves -:-

PORTUGALIA: Liga 3

15:00Santarem - Setubal -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat

13:00Benfica U23 - Leixoes U23 -:-
17:00Braga U23 - Estoril U23 -:-

RWANDA: Premier League

12:30Gorilla - Etoile de L'Est -:-
15:00Police - Bugesera FC -:-
15:00Rutsiro - Gicumbi -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Almeria - Eibar -:-
22:00R. Sociedad B - Cartagena -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.