Fotbal » 14.06.2024 » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
EUROPA: Euro
22:00Germania - Scoţia 5:1 [ 1.29 | 6.00 | 10.50 ]ALGERIA: Divizia 1
18:45Chlef - Biskra 2:118:45Constantine - Setif 1:2
18:45El Bayadh - Ben Aknoun 1:0
18:45Magra - USM Alger 2:3
18:45Paradou - Khenchela 2:0
18:45Saoura - Belouizdad 1:2
18:45US Souf - JS Kabylie 0:4
20:00MC Alger - Oran 3:2
ALGERIA: U21 League
12:00Chlef U21 - Biskra U21 3:212:00Constantine U21 - Setif U21 3:2
12:00El Bayadh U21 - Ben Aknoun U21 0:0
12:00Magra U21 - USM Alger U21 0:3
12:00MC Alger U21 - Oran U21 1:0
12:00Paradou U21 - Khenchela U21 0:0
12:00Saoura U21 - Belouizdad U21 1:4
12:00US Souf U21 - Kabylie U21 1:2
ARGENTINA: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Estudiantes 2:0 [ 4.20 | 3.10 | 2.04 ]01:00Tigre - Belgrano 1:1 [ 2.70 | 2.90 | 3.00 ]
03:15Lanus - Racing Club 2:0 [ 4.10 | 3.40 | 1.95 ]
03:15Newells Old Boys - Instituto 0:2 [ 2.20 | 2.95 | 3.90 ]
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00Racing Club F - Belgrano F 2:2 [ 2.20 | 3.00 | 3.20 ]AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Modbury - NE Metrostars 1:1AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
13:15Clarence Zebras U21 - Taroona 2:413:15Glenorchy Knights U21 - South Hobart U21 1:8
13:15Olympia Warriors - New Town 1:2
AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Northcote City - Bentleigh 2:013:30Werribee City - Brunswick City 2:1
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Championship U16 Women - Calificare
03:00Papua Noua Guinee U16 F - Samoa Americană U16 F 0:1AUSTRIA: Niederosterreich
19:30St. Peter in der Au - St. Polten (Am) 3:120:00Ortmann - Retz 1:1
20:00SCU Kilb - Kottingbrunn 3:1
20:30Langenrohr - Gloggnitz 3:0
20:30Schrems - Korneuburg 2:0
20:30Warth - Zwettl 1:2
21:00Haitzendorf - Waidhofen/Thaya 7:0
21:00Wiener Neustadt - Rohrbach 3:0
AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
20:00SV Worgl - SC Kundl 0:1AUSTRIA: Wien
19:00Slovan HAC - Stadlau 5:119:00Stammersdorf - ASV 13 Wien 2:2
19:30SV Donau - Red Star-Penzing 0:1
BELARUS: Vysshaya Liga
18:00Isloch - Gomel 1:019:45Vitebsk - Zhodino 0:1
BELARUS: Pershaya Liga
13:00Belarus U17 - BATE 2 3:117:00FC Slonim - Lokomotiv Gomel 1:0
19:00Zhodino 2 - Molodechno 0:2
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Zorka-BDU F - Belarus U19 F 3:016:00FC Gomel F - Vitebsk F 0:5
17:00Dyussh-Polesgu F - Dnepr Mogilev F 0:6
BHUTAN: Premier League
13:00Daga United - RTC 1:2BRAZILIA: Serie A
01:00Cruzeiro - Cuiaba 2:1 [ 1.57 | 3.90 | 6.00 ]02:00Athletico-PR - Criciuma 3:1 [ 1.45 | 4.30 | 7.40 ]
02:00Flamengo - Gremio 2:1 [ 1.51 | 4.10 | 6.50 ]
02:00Internacional - Sao Paulo 0:0 [ 2.44 | 3.00 | 3.20 ]
03:30Bahia - Fortaleza 1:0 [ 1.85 | 3.65 | 4.10 ]
03:30Palmeiras - Vasco 2:0 [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]
BRAZILIA: Serie B
03:00Amazonas - Chapecoense-SC 0:1 [ 2.05 | 2.95 | 4.00 ]BRAZILIA: Serie D
01:00Fluminense-PI - Cameta 2:201:00Itabuna - Democrata SL 1:1
01:00Princesa do Solimoes - Humaita 3:1
02:00Treze - Potiguar de Mossoró 2:0
BRAZILIA: Baiano 2
01:00Fluminense de Feira - Jacobinense 1:0BRAZILIA: Acreano U20
23:00Atletico Acreano U20 - Andira U20 0:3BRAZILIA: Carioca U20 - Taca Guanbara
16:00Botafogo U20 - Audax RJ U20 1:1 [ 1.20 | 5.00 | 9.00 ]BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Barra FC U20 - Figueirense U20 6:021:00Inter de Lages U20 - Hercilio Luz U20 0:3
BRAZILIA: Cearense U20
21:00AmânatAtletico-CE U20 - Ceara U20 -:-21:00Caucaia U20 - Fortaleza U20 1:5
BRAZILIA: Mineiro U20
16:00Minas Boca U20 - Athletic Club U20 0:1BRAZILIA: Paraibano U20
01:00Cruzeiro-PB U20 - Sabugy U20 2:0BRAZILIA: Paranaense U20 - Al doilea tur
02:00Apucarana SC U20 - Athletico-PR U20 2:021:00Patriotas U20 - Azuriz U20 3:2
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Agua Santa U20 - Aster Itaqua U20 3:121:00Botafogo SP U20 - Bandeirante U20 7:0
21:00Brasilis U20 - Aguai U20 0:0
21:00Capivariano U20 - SKA Brasil U20 3:4
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Sao Bento U20 0:1
21:00Corinthians U20 - EC Sao Bernardo U20 3:0
21:00Desportivo U20 - Sfera U20 4:0
21:00Ferroviaria U20 - Velo Clube U20 0:1
21:00Flamengo SP U20 - Nacional SP U20 2:2
21:00Francana U20 - Comercial U20 5:2
21:00Gremio Prudente U20 - Tupa U20 3:0
21:00Guacuano U20 - Itapirense U20 0:2
21:00Guarani U20 - Metropolitano FC U20 3:1
21:00Ibrachina U20 - Portuguesa U20 3:0
21:00Inter de Bebedouro U20 - Sertaozinho U20 1:4
21:00Internacional de Limeira U20 - Cosmopolitano Sports U20 1:1
21:00Ituano U20 - Elosport U20 3:0
21:00Jabaquara U20 - Mauaense U20 5:1
21:00Jose Bonifacio EC U20 - Olimpia FC U20 3:0
21:00Maua U20 - Portuguesa Santista U20 0:1
21:00Mirassol U20 - Fernandopolis U20 3:0
21:00Novorizontino U20 - Marilia AC U20 1:0
21:00Oeste U20 - GE Osasco U20 2:0
21:00Osasco Audax U20 - Clube Vital U20 1:2
21:00Palmeiras U20 - Guarulhos U20 10:0
21:00Piracicaba U20 - Independente SP U20 1:2
21:00Ponte Preta U20 - Porto Football U20 1:1
21:00RB Bragantino U20 - Paulinia FU U20 4:0
21:00Rio Branco U20 - Uniao Sao Joao U20 0:1
21:00Rio Claro U20 - CA Taquaritinga U20 5:1
21:00Rio Preto U20 - Tanabi U20 1:3
21:00Santos U20 - Santo Andre U20 3:0
21:00Sao Caetano U20 - CA Juventus U20 3:0
21:00Sao Jose EC U20 - Pinda U20 1:1
21:00Sao Paulo U20 - Referencia U20 3:0
21:00Taubate U20 - CA Joseense U20 2:1
21:00Uniao Suzano U20 - Uniao Mogi U20 2:1
21:00Vocem U20 - Presidente Prudente U20 2:2
21:00XV de Jau U20 - Sao Carlos U20 1:1
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Al doilea tur
21:00CA Porto U20 - Retro U20 0:0BURKINA FASO: Premier League
19:00ASEC Koudougou - Rahimo 0:019:00Bobo-Dioulasso - USFA 2:2
19:00Royal - ASFA Yennega 1:1
19:00Salitas - Majestic 1:3
19:00Sonabel Ouagadougou - ASF Dioulasso 2:3
19:00Sporting Cascades - Etoile Filante 2:2
19:00Vitesse - Kadiogo 0:0
CHINA: Super League
14:35Meizhou Hakka - Shandong Taishan 0:0 [ 4.85 | 4.00 | 1.62 ]15:00Nantong Zhiyun - Shenzhen Xinpengcheng 0:1 [ 3.40 | 3.10 | 2.20 ]
15:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Port 0:3 [ 5.50 | 4.70 | 1.48 ]
COLUMBIA: Liga Women - Grupa promovare
23:30Santa Fe F - Atl. Nacional F 1:1CROAŢIA: Prva NL - Retrogradare
19:00Orijent - Kustosija 2:1ECUADOR: Serie B
03:00Gualaceo - Manta 1:0 [ 1.80 | 3.15 | 4.75 ]EGIPT: Premier League
19:00Ceramica Cleopatra - Zamalek 1:2 [ 3.00 | 3.10 | 2.33 ]19:00Pharco - Al Ahly 1:2 [ 8.50 | 4.20 | 1.36 ]
ESTONIA: Esiliiga
20:00FC Tallinn - Tartu Welco 1:1 [ 2.15 | 4.00 | 2.60 ]ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Polva Lootos F - Saku Sporting F 1:518:00Tallina Kalev F - Flora F 0:2
ETIOPIA: Premier League
15:00Fasil Kenema - Defence Force 0:118:00Dire Dawa - St. George 1:0 [ 2.80 | 3.35 | 2.35 ]
FINLANDA: Suomen Cup
19:00PK-35 - Poxyt 2 4:0FINLANDA: Ykkonen Women
19:00TPS F - Ilves 2 F 1:020:00HJK Akatemia F - VJS F 1:1
INSULELE FEROE: 1. Deild
21:00Vikingur 2 - Hoyvik 3:1IRAK: Stars League
18:00Erbil - Al Talaba 0:0IRLANDA DE NORD: Premiership Women
21:45Glentoran F - Derry City F 7:121:45Larne F - Mid-Ulster F 7:0
21:45Linfield F - Crusaders F 5:0
22:00Lisburn Ladies F - Lisburn Rangers F 0:1
ISLANDA: Division 2
22:15Aegir - Kormakur/Hvot 0:0KAZAHSTAN: First Division
15:00FK Akzhayik - Altai 0:216:00Okzhetpes - Kaspij Aktau 1:0
17:00Kaisar Kyzylorda 2 - Taraz 1:2
KENYA: Premier League
15:00Ulinzi Stars - Nzoia Sugar 1:3KENYA: Super League
12:00Mathare Utd. - Darajani Gogo 3:015:00Kibera - Mara Sugar 0:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
15:00Alga - Abdish-Ata 1:315:00Ilbirs - Talant 1:2
LETONIA: Virsliga
18:00Valmiera - Tukums 2000 6:1 [ 1.12 | 6.75 | 11.50 ]LETONIA: 1. Liga
19:00RFS 2 - Alberts JDFS 4:0LITUANIA: I Lyga
18:00Nevezis Kedainiai - Riteriai 1:018:30BE1 NFA - Tauras 2:1 [ 1.90 | 3.00 | 4.00 ]
19:00Garliava - FK Panevezys 2 1:2
19:00Neptunas - Hegelmann Litauen 2 5:0
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
15:00AnulatFinlanda U18 - Estonia U18 -:-LUME: Meciuri amicale între cluburi
16:00Ruzomberok (Svk) - FK Humenne (Svk) 4:0LUME: Maurice Revello Tournament - Clasare Play Off-uri
15:00Coreea de Sud U21 - Indonesia U20 2:118:00Mexic U23 - Japonia U19 1:3
19:00Arabia Saudită U23 - Panama U23 1:2pen [ 2.90 | 3.20 | 2.30 ]
MALAEZIA: FA Cup
13:30Kuala Lumpur City - Kuching City FC 2:3d.p.15:15Sri Pahang - Penang 1:2pen
16:00Kedah - Bukit Tambun 5:0
16:00Terengganu - Perak 2:1
MAROC: Botola Pro
20:00FAR Rabat - FUS Rabat 2:020:00Maghreb Fez - Safi 0:1 [ 2.35 | 2.55 | 3.35 ]
20:00Mouloudia Oujda - Raja Casablanca 0:3 [ 10.50 | 3.70 | 1.33 ]
20:00Tanger - Chabab Mohammedia 0:0 [ 2.80 | 3.65 | 2.10 ]
20:00Union Touarga - Agadir 3:3 [ 1.65 | 3.55 | 4.55 ]
20:00Wydad - Moghreb Tetouan 1:0 [ 1.55 | 3.60 | 5.50 ]
20:00Youssoufia Berrechid - Jeunesse Sportive Soualem 2:3 [ 5.50 | 4.50 | 1.40 ]
MAURITIUS: Super League
17:30Cercle De Joachim - Entente Boulet 9:0MONGOLIA: Premier League
14:15Bavarians - Khaan Khuns-Erchim 2:9NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
19:00Skeid - Grorud 2:2NORVEGIA: Division 3 - Group 2
19:00Vidar - Staal Jorpeland 4:0PARAGUAY: Division Intermedia
00:00Resistencia - 3 De Febrero 0:0PERU: Liga Women
19:00AD Cantolao F - UNSAAC F 0:2REPUBLICA CEHĂ: MSFL
18:00Blansko - Karvina B 3:0 [ 2.45 | 3.25 | 2.45 ]18:30Znojmo - Hodonin 2:1
20:00SK Hranice - Unicov 4:2
REPUBLICA CEHĂ: Division A
19:00Rokycany - Petrin Plzen 2:3REPUBLICA CEHĂ: Division B
19:30Nespeky - Hrebec 1:0REPUBLICA CEHĂ: Division D
19:00Havlickuv Brod - Brno B 2:0REPUBLICA CEHĂ: Division E
19:00Strani - Batov 4:0REPUBLICA CEHĂ: Division F
17:30Valasske Mezirici - Hlubina 1:017:45Bridlicna - Havirov 1:4
18:00Opava B - Jesenik 2:1
18:30Krnov - Bruntal 4:1
19:00Sumperk - Bilovec 1:2
19:00Vratimov - Vitkovice 3:6
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
18:30Trhove Sviny - Jankov 6:019:00Hluboka nad Vltavou - Milevsko 1:0
19:00Junior Strakonice - Protivin 0:1
19:00Trebetice - Rudolfov 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
17:30Sparta Brno - Kurim 5:119:30Boskovice - Letovice - Svratka Brno 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
19:00Ostrov B - Karlovy Vary B 1:7REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
19:00Police nad Metuji - Chlumec nad Cidlinou B 6:2REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
19:00Zelezny Brod - Sedmihorky 2:1REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
18:30Cesky Tesin - Dolni Datyne 4:1REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
18:30Litovel - Rapotin 0:2REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Holysov - Horni Briza 3:519:00Myto - Rapid Plzen 2:4
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
19:00Sedlcany - Tochovice 3:420:00Porici n. S. - Milin 6:3
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
18:00Rapotice - Nova Ves 1:0REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
19:00Napajedla - Luhacovice 4:119:00Osvetimany - Hluk 1:1
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
18:30Saturn Ramenskoye - Znamya Truda 2:0SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00SC Principe - 1º de Maio 3:218:00Vitoria do Riboque - Agrosport 1:2
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Kholifa Stars - Ports Authority 1:219:15Lamboi - Freetown City 2:0
19:30Mighty Blackpool - Old Edwardians 0:0
22:00Bai Bureh Warriors - Luawa 3:0
SINGAPORE: Premier League
14:45Hougang - Geylang 2:6 [ 3.70 | 4.30 | 1.63 ]SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
19:30MSK Senec - Vrakuna Bratislava 5:0SOMALIA: National league
15:30Badbaado - Sahafi 3:2SPANIA: Liga F Women
20:00Huelva F - Real Madrid F 1:4SUA: MLS Next Pro
02:00Inter Miami II - Columbus Crew 2 1:2pen02:00Orlando City B - Chattanooga 2:3pen
02:30Crown Legacy - Philadelphia II 0:3
04:00Vancouver 2 - Minnesota 2 4:1
SUA: USL League Two
02:00Oakland County - Midwest United 0:403:00RKC SC - Minneapolis City 2:0
05:00Flatirons - Albion Colorado 2:2
05:00Redlands FC - Southern California 6:2
SUA: USL League One Cup
03:00Union Omaha - Spokane Velocity 4:1 [ 1.68 | 3.90 | 3.70 ]SUEDIA: Superettan
20:00Orgryte - Sundsvall 1:1 [ 1.81 | 3.80 | 3.70 ]SUEDIA: Divizia 1 - Norra
19:00Stockholm Internazionale - Sollentuna 6:1 [ 1.24 | 5.60 | 8.00 ]20:00Umeå - Friska Viljor 4:0 [ 1.13 | 7.50 | 11.00 ]
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Torns - Eskilsminne 0:0 [ 2.70 | 3.25 | 2.23 ]SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:00Lidkoping - Forward 1:1 [ 1.79 | 3.55 | 3.35 ]20:30Kongahalla - IFK Skovde 0:2
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
20:00IFK Hassleholm - Simrishamn 1:2 [ 2.00 | 3.60 | 2.80 ]SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:30IFK Eskilstuna - Smedby 3:2 [ 2.00 | 3.85 | 2.75 ]20:30Nacka FC - Haninge 1:4 [ 5.40 | 4.70 | 1.35 ]
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Savedalen - Lindome 2:2 [ 3.20 | 4.40 | 1.67 ]TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
18:30Stade Tunisien - Club Africain 1:1 [ 2.05 | 2.90 | 3.65 ]TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
18:30Ben Guerdane - Marsa 1:218:30Bizertin - US Tataouine 2:0
18:30Gafsa - Olympique Beja 1:2
18:30Soliman - Metlaoui 2:2 [ 1.75 | 3.05 | 4.20 ]
TUNISIA: Ligue 2
18:30Jendouba Sport - Ariana 3:118:30Kalaa - Tabarka 0:0
18:30Oued Ellil - Jeunesse Sportive 1:0
18:30Rades - Kairouanaise 1:1
UZBEKISTAN: Super League
18:00Metallurg Bekabad - Bunyodkor 0:0VENEZUELA: Copa Venezuela
23:00Angostura - Bolivar 0:1 [ 1.42 | 3.85 | 6.50 ]23:00Aragua - Maritimo 0:0 [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]
23:00Trujillanos - Rayo Zuliano 2:0
01:00Caracas - Metropolitanos 2:1 [ 1.95 | 3.15 | 3.60 ]
01:00Dep. Tachira - Urena 5:1
01:00Monagas - Atletico La Cruz 5:1 [ 1.45 | 3.90 | 5.90 ]
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.