REFRESH

Tenis de masă » Azi » Toate meciurile

ECHIPE - MASCULIN: Bundesliga (Germania)

In directSaarbrucken - Grenzau 2:0

OTHERS - MASCULIN: Bundesliga (Germania)

20:00Muramatsu Y. (Jpn) - Kubik M. (Pol) 3:0
20:25Nuytinck C. (Bel) - Feng Y.-H. (Tpe) 3:1
Setul 2Ionescu E. (Rou) - Walker S. (Eng) 1:0
21:40Muramatsu Y. (Jpn) - Feng Y.-H. (Tpe) -:-

OTHERS - MASCULIN: Challenger Series (Germania)

09:30Thimon J. (Swe) - Bhanja R. (Ind) 1:3
10:10Valuch A. (Svk) - Godec A. (Slo) 3:2
10:40Happek S. (Ger) - Loeffler J. (Ger) 1:3
11:30Mousavi M. (Irn) - Cheaib D. (Leb) 2:3
11:50Thimon J. (Swe) - Valuch A. (Svk) 0:3
12:25Mousavi M. (Irn) - Loeffler J. (Ger) 3:1
12:50AnulatHappek S. (Ger) - Godec A. (Slo) -:-
13:00Cheaib D. (Leb) - Bhanja R. (Ind) 3:1
13:35Valuch A. (Svk) - Bhanja R. (Ind) 1:3
14:10Cheaib D. (Leb) - Loeffler J. (Ger) 3:1
14:45Mousavi M. (Irn) - Godec A. (Slo) 3:2
14:50AnulatThimon J. (Swe) - Happek S. (Ger) -:-
15:20Loeffler J. (Ger) - Bhanja R. (Ind) 3:1
15:55Cheaib D. (Leb) - Godec A. (Slo) 3:0
16:30Thimon J. (Swe) - Mousavi M. (Irn) 2:3
17:05Thimon J. (Swe) - Cheaib D. (Leb) 0:3
17:30AnulatValuch A. (Svk) - Happek S. (Ger) -:-
17:40Loeffler J. (Ger) - Godec A. (Slo) 1:3
18:15Valuch A. (Svk) - Mousavi M. (Irn) 3:0
20:10AnulatHappek S. (Ger) - Bhanja R. (Ind) -:-
22:50AnulatHappek S. (Ger) - Cheaib D. (Leb) -:-

OTHERS - MASCULIN: Liga Pro (CZ) (Republica Cehă)

23:00Herold J. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) 3:0
23:00Kasinski Z. (Cze) - Holovatiuk Y. (Ukr) 3:1
23:00Klement M. (Cze) - Pacha R. (Cze) 2:3
23:00Vidourek J. (Cze) - Svanda L. (Cze) 1:3
23:30Holik T. (Cze) - Urban M. (Cze) 1:3
23:30Pech V. (Cze) - Kabelka J. (Cze) 1:3
23:30Regner M. (Cze) - Kolar M. (Cze) 3:2
23:30Zika T. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 2:3
00:00Klement M. (Cze) - Pacha R. (Cze) 3:1
00:00Pech V. (Cze) - Svanda L. (Cze) 3:0
00:05Kasinski Z. (Cze) - Holovatiuk Y. (Ukr) 3:2
00:05Zika T. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:2
00:30Holik T. (Cze) - Urban M. (Cze) 3:1
00:30Kabelka J. (Cze) - Vidourek J. (Cze) 1:3
00:35Regner M. (Cze) - Kolar M. (Cze) 3:2
00:40Herold J. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) 2:3
01:00Sucharda J. (Cze) - Bresky J. (Cze) 3:1
01:10Kubat V. (Cze) - Regner T. (Cze) 3:0
01:30Just F. (Cze) - Franek T. (Cze) 1:3
01:30AnulatMazanek S. (Cze) - Kubat V. (Cze) -:-
01:30Syroha M. (Cze) - Strnad J. (Cze) 2:3
02:00Bresky J. (Cze) - Louda J. (Cze) 3:1
02:10Pycha M. (Cze) - Kubat V. (Cze) 0:3
02:30AnulatMazanek S. (Cze) - Syroha M. (Cze) -:-
02:30Pycha M. (Cze) - Syroha M. (Cze) 1:3
02:30Sucharda J. (Cze) - Just F. (Cze) 3:2
03:00Louda J. (Cze) - Franek T. (Cze) 3:2
03:00Regner T. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:2
03:30Bresky J. (Cze) - Just F. (Cze) 0:3
03:30Kubat V. (Cze) - Syroha M. (Cze) 0:3
04:00Franek T. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:2
04:00AnulatStrnad J. (Cze) - Mazanek S. (Cze) -:-
04:00Strnad J. (Cze) - Pycha M. (Cze) 3:2
04:30Just F. (Cze) - Louda J. (Cze) 2:3
04:30Syroha M. (Cze) - Regner T. (Cze) 0:3
05:00Franek T. (Cze) - Bresky J. (Cze) 3:1
05:00Strnad J. (Cze) - Kubat V. (Cze) 2:3
05:30Louda J. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:1
05:30AnulatRegner T. (Cze) - Mazanek S. (Cze) -:-
05:30Regner T. (Cze) - Pycha M. (Cze) 3:1
06:01Strnad J. (Cze) - Syroha M. (Cze) 3:0
06:01Sucharda J. (Cze) - Just F. (Cze) 3:1
06:30Franek T. (Cze) - Louda J. (Cze) 3:1
06:30Kubat V. (Cze) - Regner T. (Cze) 3:1
09:00Cermak V. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 3:1
09:00Limbursky R. (Cze) - Duben B. (Cze) 3:1
09:00Pszczolka V. (Cze) - Krupnik L. (Cze) 3:2
09:00Varcl J. jr. (Cze) - Regner M. (Cze) 3:2
09:30Belovsky J. (Cze) - Stolfa J. (Cze) 3:2
09:30Huttl A. (Cze) - Zika M. (Cze) 3:1
09:30Malek L. (Cze) - Krauter G. (Cze) 0:3
09:30Wasserbauer J. (Cze) - Vesely sr. J. (Cze) 3:0
10:00Duben B. (Cze) - Wasserbauer J. (Cze) 1:3
10:00Krupnik L. (Cze) - Huttl A. (Cze) 2:3
10:00Prokupek J. (Cze) - Belovsky J. (Cze) 1:3
10:00Regner M. (Cze) - Malek L. (Cze) 3:0
10:30Krauter G. (Cze) - Varcl J. jr. (Cze) 0:3
10:30Stolfa J. (Cze) - Cermak V. (Cze) 3:2
10:30Vesely sr. J. (Cze) - Limbursky R. (Cze) 3:1
10:30Zika M. (Cze) - Pszczolka V. (Cze) 1:3
11:00Cermak V. (Cze) - Belovsky J. (Cze) 3:0
11:00Limbursky R. (Cze) - Wasserbauer J. (Cze) 2:3
11:00Pszczolka V. (Cze) - Huttl A. (Cze) 3:2
11:00Varcl J. jr. (Cze) - Malek L. (Cze) 3:1
11:30Duben B. (Cze) - Vesely sr. J. (Cze) 2:3
11:30Krupnik L. (Cze) - Zika M. (Cze) 3:1
11:30Prokupek J. (Cze) - Stolfa J. (Cze) 1:3
11:30Regner M. (Cze) - Krauter G. (Cze) 2:3
12:00Belovsky J. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 0:3
12:00Krupnik L. (Cze) - Zika M. (Cze) 3:2
12:00Limbursky R. (Cze) - Duben B. (Cze) 1:3
12:00Regner M. (Cze) - Malek L. (Cze) 0:3
12:30Cermak V. (Cze) - Stolfa J. (Cze) 3:0
12:30Pszczolka V. (Cze) - Huttl A. (Cze) 2:3
12:30Varcl J. jr. (Cze) - Krauter G. (Cze) 1:3
12:30Wasserbauer J. (Cze) - Vesely sr. J. (Cze) 2:3
13:00Budinsky P. (Cze) - Patek M. (Cze) 3:0
13:00Kolar M. (Cze) - Havel L. (Cze) 0:3
13:00Serak P. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:2
13:05Macura R. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) 2:3
13:30Berdych P. (Cze) - Vaclavik M. (Cze) 2:3
13:30Fojtik T. (Cze) - Skacelik R. (Cze) 3:0
13:30Pros O. (Cze) - Kepka J. (Cze) 2:3
13:30Vrbecky D. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) 1:3
14:00Havel L. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 3:0
14:00Palecek J. (Cze) - Berdych P. (Cze) 2:3
14:00Patek M. (Cze) - Pros O. (Cze) 0:3
14:00Velky Jr. D. (Cze) - Fojtik T. (Cze) 2:3
14:30Kepka J. (Cze) - Budinsky P. (Cze) 3:1
14:30Kulhanek P. (Cze) - Kolar M. (Cze) 3:0
14:30Skacelik R. (Cze) - Macura R. (Cze) 3:1
14:30Vaclavik M. (Cze) - Serak P. (Cze) 0:3
15:00Budinsky P. (Cze) - Pros O. (Cze) 3:0
15:00Kolar M. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 3:0
15:00Macura R. (Cze) - Fojtik T. (Cze) 3:2
15:00Serak P. (Cze) - Berdych P. (Cze) 2:3
15:30Havel L. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) 3:1
15:30Palecek J. (Cze) - Vaclavik M. (Cze) 3:1
15:30Patek M. (Cze) - Kepka J. (Cze) 0:3
15:30Velky Jr. D. (Cze) - Skacelik R. (Cze) 3:1
16:00Kolar M. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 3:2
16:00Macura R. (Cze) - Skacelik R. (Cze) 3:2
16:00Palecek J. (Cze) - Vaclavik M. (Cze) 3:2
16:00Pros O. (Cze) - Patek M. (Cze) 0:3
16:30Fojtik T. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) 3:1
16:30Havel L. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) 1:3
16:30Kepka J. (Cze) - Budinsky P. (Cze) 3:1
16:30Serak P. (Cze) - Berdych P. (Cze) 3:0
17:00Fikar M. (Cze) - Kotil M. (Cze) 2:3
17:00Kleprlik K. (Cze) - Vrtal O. (Cze) 3:1
17:00Novotny J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:2
17:00Sulava L. (Cze) - Trojan F. (Cze) 0:3
17:30Pagac Z. (Cze) - Kus O. (Cze) 1:3
17:30Pelikan J. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) 2:3
17:30Picek P. (Cze) - Hyrsl J. (Cze) 1:3
17:30Zitnik J. (Cze) - Holas P. (Cze) 3:0
18:00Holas P. (Cze) - Fikar M. (Cze) 1:3
18:00Hruska V. sr (Cze) - Picek P. (Cze) 3:1
18:00Trojan F. (Cze) - Pelikan J. (Cze) 2:3
18:00Vrtal O. (Cze) - Pagac Z. (Cze) 0:3
18:30Chalupnicek M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 0:3
18:30Hyrsl J. (Cze) - Novotny J. (Cze) 2:3
18:30Kotil M. (Cze) - Zitnik J. (Cze) 2:3
18:30Kus O. (Cze) - Kleprlik K. (Cze) 2:3
19:00Kleprlik K. (Cze) - Pagac Z. (Cze) 3:0
19:00Novotny J. (Cze) - Picek P. (Cze) 2:3
19:00Sulava L. (Cze) - Pelikan J. (Cze) 3:1
19:00Zitnik J. (Cze) - Fikar M. (Cze) 3:0
19:30Holas P. (Cze) - Kotil M. (Cze) 2:3
19:30Trojan F. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) 3:2
19:30Vrtal O. (Cze) - Kus O. (Cze) 3:1
19:40Hruska V. sr (Cze) - Hyrsl J. (Cze) 3:1
20:00Fikar M. (Cze) - Holas P. (Cze) 3:2
20:00Hyrsl J. (Cze) - Picek P. (Cze) 2:3
20:00Pagac Z. (Cze) - Vrtal O. (Cze) 1:3
20:00Pelikan J. (Cze) - Chalupnicek M. (Cze) 1:3
20:30Hruska V. sr (Cze) - Novotny J. (Cze) 3:1
20:30Kleprlik K. (Cze) - Kus O. (Cze) 3:2
20:30Trojan F. (Cze) - Sulava L. (Cze) 3:0
20:30Zitnik J. (Cze) - Kotil M. (Cze) 1:3
21:00Barta M. (Cze) - Pleskot J. (Cze) 3:1
21:00Fisera M. (Cze) - Fisar T. (Cze) 0:3
21:00Pavliska M. (Cze) - Przybyla J. (Cze) 2:3
21:00Volhejn J. (Cze) - Bartik T. (Cze) 1:3
Setul 2Holub M. (Cze) - Przeczek K. (Cze) 1:0
Setul 2Jirek J. (Cze) - Zivny P. (Cze) 1:0
Setul 2Kucirek O. (Cze) - Krok L. (Cze) 1:0
Setul 2Varecka M. (Cze) - Baly O. (Cze) 1:0
22:00Bartik T. (Cze) - Jirek J. (Cze) -:-
22:00Fisar T. (Cze) - Kucirek O. (Cze) -:-
22:00Pleskot J. (Cze) - Varecka M. (Cze) -:-
22:00Przybyla J. (Cze) - Holub M. (Cze) -:-
22:30Kasinski Z. (Cze) - Barta M. (Cze) -:-
22:30Krok L. (Cze) - Fisera M. (Cze) -:-
22:30Przeczek K. (Cze) - Pavliska M. (Cze) -:-
22:30Zivny P. (Cze) - Volhejn J. (Cze) -:-
23:00Barta M. (Cze) - Varecka M. (Cze) -:-
23:00Fisera M. (Cze) - Kucirek O. (Cze) -:-
23:00Pavliska M. (Cze) - Holub M. (Cze) -:-
23:00Volhejn J. (Cze) - Jirek J. (Cze) -:-
23:30Bartik T. (Cze) - Zivny P. (Cze) -:-
23:30Fisar T. (Cze) - Krok L. (Cze) -:-
23:30Pleskot J. (Cze) - Kasinski Z. (Cze) -:-
23:30Przybyla J. (Cze) - Przeczek K. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: Setka Cup (Lume)

23:00Baranov M. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:1
23:00Mischenko S. (Mda) - Paniivan H. (Mda) 1:3
23:25Provaznik L. (Cze) - Navedla M. (Cze) 0:3
23:25Scherbak A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 1:3
23:30Kovik I. (Mda) - Yavorskiy A. (Ukr) 3:2
23:30Sydorak N. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 2:3
23:45Pisa R. (Cze) - Grubr V. (Cze) 1:3
00:00Hainovskyi O. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 0:3
00:00Mischenko S. (Mda) - Yavorskiy A. (Ukr) 3:1
00:05Khandetsky S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:2
00:15Malecek O. (Cze) - Liska T. (Cze) 3:2
00:25Dukhovenko O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 2:3
00:30Baranov M. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:2
00:30Kovik I. (Mda) - Paniivan H. (Mda) 3:2
00:35Chuliukov S. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:1
00:45Pisa R. (Cze) - Liska T. (Cze) 2:3
00:55Kovrikov A. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:2
01:00Korobko V. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:2
01:00Mischenko S. (Mda) - Kovik I. (Mda) 3:1
01:05Polysynskyi M. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 3:2
01:15Malecek O. (Cze) - Grubr V. (Cze) 2:3
01:25Hrymovskyi O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:1
01:30Sydorak N. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:2
01:30Yavorskiy A. (Ukr) - Paniivan H. (Mda) 3:0
01:35Khandetsky S. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:2
01:45Pisa R. (Cze) - Malecek O. (Cze) 3:2
01:55Dukhovenko O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 1:3
02:00Baranov M. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 3:2
02:00Kovik I. (Mda) - Mischenko S. (Mda) 3:0
02:05Kulishov H. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:1
02:15Liska T. (Cze) - Grubr V. (Cze) 3:2
02:25Mishchenko O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 1:3
02:30Hainovskyi O. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:2
02:30Paniivan H. (Mda) - Yavorskiy A. (Ukr) 3:0
02:35Chuliukov S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:1
02:55Kovrikov A. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 2:3
03:00Sydorak N. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:2
03:00Urechean V. (Mda) - Mutu V. (Mda) 3:1
03:20Khandetsky S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 3:2
03:30Baranov M. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:2
03:30Dukhovenko O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:2
03:30Gribkov D. (Ukr) - Salaru N. (Mda) 3:1
03:35Polysynskyi M. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 3:1
04:00Hrymovskyi O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:2
04:00Sydorak N. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 3:1
04:00Urechean V. (Mda) - Salaru N. (Mda) 2:3
04:05Chuliukov S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 2:3
04:25Kovrikov A. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:0
04:30Fedyna R. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:0
04:30Gribkov D. (Ukr) - Mutu V. (Mda) 3:2
04:35Khandetsky S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:2
04:55Dukhovenko O. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 1:3
05:00Baranov M. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) 2:3
05:00Urechean V. (Mda) - Gribkov D. (Ukr) 1:3
05:05Chuliukov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 0:3
05:25Kovrikov A. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:2
05:30Hainovskyi O. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:1
05:30Salaru N. (Mda) - Mutu V. (Mda) 2:3
05:35Shindel O. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 2:3
05:55Babenko P. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 1:3
06:00Korobko V. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:1
06:05Khandetsky S. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 3:2
06:15Gribkov D. (Ukr) - Urechean V. (Mda) 2:3
06:25Dukhovenko O. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
06:35Polysynskyi M. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 2:3
06:45Mutu V. (Mda) - Salaru N. (Mda) 2:3
06:55Hrymovskyi O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:2
07:05Kulishov H. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) 2:3
07:25Andrischak R. (Ukr) - Novak R. (Ukr) 0:3
07:25Mishchenko O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 2:3
07:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 3:0
07:35Strutynskyi O. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 0:3
07:50Vorel M. (Cze) - Pavelka J. (Cze) 3:1
07:55Belanchyk D. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) 1:3
08:00Badanin O. (Ukr) - Prokopenko H. (Ukr) 3:2
08:00Chuhai S. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:1
08:05Melnykov V. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 3:2
08:05Pytsko I. (Ukr) - Ruslan H. (Ukr) 0:3
08:15Obraz M. (Cze) - Petran Z. (Cze) 3:1
08:25Kovalchuk V. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) 3:2
08:30Prilepa D. (Ukr) - Baday M. (Ukr) 1:3
08:30Shymanskyi E. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 0:3
08:35Mukhin V. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 0:3
08:35Tebenko Y. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) 2:3
08:45Vorel M. (Cze) - Petran Z. (Cze) 2:3
08:55Andrischak R. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) 3:2
09:00Badanin O. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 3:2
09:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 2:3
09:05Kurtenko A. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 3:0
09:10Strutynskyi O. (Ukr) - Ruslan H. (Ukr) 2:3
09:15Obraz M. (Cze) - Pavelka J. (Cze) 3:2
09:25Bernatskyi E. (Ukr) - Novak R. (Ukr) 0:3
09:30Baday M. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 3:1
09:30Shymanskyi E. (Ukr) - Prokopenko H. (Ukr) 0:3
09:35Melnykov V. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 0:3
09:35Slozka M. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 0:3
09:45Vorel M. (Cze) - Obraz M. (Cze) 3:1
10:00Badanin O. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 2:3
10:00Belanchyk D. (Ukr) - Kovalchuk V. (Ukr) WO -:-
10:00Chuhai S. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) 3:1
10:05Lipeiko O. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 1:3
10:05Pytsko I. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 3:2
10:15Petran Z. (Cze) - Pavelka J. (Cze) 1:3
10:25Andrischak R. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) 3:1
10:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Baday M. (Ukr) 3:0
10:30Hoholev O. (Ukr) - Prokopenko H. (Ukr) 2:3
10:35Mukhin V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:1
10:35Strutynskyi O. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) 3:2
10:50Obraz M. (Cze) - Vorel M. (Cze) 3:2
10:55Kovalchuk V. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) 3:1
11:00Prilepa D. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:1
11:00Shymanskyi E. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 2:3
11:05Melnykov V. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 1:3
11:05Tebenko Y. (Ukr) - Ruslan H. (Ukr) 1:3
11:20Pavelka J. (Cze) - Petran Z. (Cze) 3:0
11:25Belanchyk D. (Ukr) - Novak R. (Ukr) WO -:-
11:30Chuhai S. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 3:2
11:35Kurtenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 2:3
11:35Prokopenko H. (Ukr) - Hoholev O. (Ukr) 3:0
11:35Pytsko I. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 3:1
11:45Drbohlav M. (Cze) - Melisek M. (Cze) 3:1
11:55Andrischak R. (Ukr) - Kovalchuk V. (Ukr) 3:2
12:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) 3:0
12:00Prokopenko H. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 1:3
12:05Mukhin V. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 0:3
12:05Strutynskyi O. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) 1:3
12:15Herink J. (Cze) - Kanka T. (Cze) 2:3
12:25Belanchyk D. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) WO -:-
12:30Hoholev O. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 0:3
12:35Melnykov V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:1
12:35Pytsko I. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) 3:1
12:40Chuhai S. (Ukr) - Baday M. (Ukr) 1:3
12:45Drbohlav M. (Cze) - Kanka T. (Cze) 1:3
12:55Savenkov O. (Ukr) - Novak R. (Ukr) 0:3
13:00Gubenko M. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 3:1
13:00Prokopenko H. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 0:3
13:05Mukhin V. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 0:3
13:05Ruslan H. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 3:2
13:15Herink J. (Cze) - Melisek M. (Cze) 3:0
13:25Andrischak R. (Ukr) WO - Belanchyk D. (Ukr) -:-
13:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:2
13:30Hoholev O. (Ukr) - Shymanskyi E. (Ukr) 1:3
13:35Strutynskyi O. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) 2:3
13:35Zaporozhets D. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 3:2
13:40Voronenkov V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 3:2
13:45Drbohlav M. (Cze) - Herink J. (Cze) 3:1
13:55Kovalchuk V. (Ukr) - Novak R. (Ukr) 3:2
14:05Melnykov V. (Ukr) - Mukhin V. (Ukr) 3:2
14:05Prilepa D. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 2:3
14:05Tebenko Y. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 3:1
14:10Kolbasenko O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:2
14:15Kanka T. (Cze) - Melisek M. (Cze) 3:1
14:25Bernatskyi E. (Ukr) - Savenkov O. (Ukr) 3:2
14:35Kurtenko A. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 3:0
14:35Slozka M. (Ukr) - Ruslan H. (Ukr) 1:3
14:40Baday M. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:1
14:40Mrykh M. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 1:3
14:50Melisek M. (Cze) - Herink J. (Cze) 0:3
15:00Dereha R. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:2
15:00Plakhtyi B. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 1:3
15:00Radu G. (Mda) - Rotari A. (Mda) 3:1
15:00Zhurba A. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 3:0
15:05Fedyna R. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 2:3
15:05Lipeiko O. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 2:3
15:10Voronenkov V. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:2
15:20Kanka T. (Cze) - Drbohlav M. (Cze) 1:3
15:25Nikolenko A. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) 3:2
15:30Honchar Y. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 0:3
15:30Kylo S. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) 1:3
15:30Titov A. (Mda) - Zop S. (Ukr) 1:3
15:35Korobko V. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:0
15:35Shishman O. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 3:2
15:40Seluchenko O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 3:2
15:50Tuma L. (Cze) - Stacho L. (Cze) 1:3
15:55Parfenjuk G. (Ukr) - Gil O. (Ukr) 0:3
16:00Dereha R. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) 3:0
16:00Radu G. (Mda) - Zop S. (Ukr) 0:3
16:00Zhurba A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:2
16:05Kuzmych V. (Ukr) - Baranov M. (Ukr) 0:3
16:05Sydorenko A. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:1
16:10Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 2:3
16:15Fiser P. (Cze) - Hanke T. (Cze) 3:2
16:25Khandetsky S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 3:1
16:25Plakhtyi B. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) 3:2
16:30Honchar Y. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 2:3
16:30Kylo S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:1
16:30Titov A. (Mda) - Rotari A. (Mda) 3:0
16:35Fedyna R. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 2:3
16:35Reva V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 0:3
16:40Voronenkov V. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:1
16:45Tuma L. (Cze) - Hanke T. (Cze) 2:3
16:55Gil O. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 2:3
16:55Shindel O. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:1
17:00Dereha R. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) 1:3
17:00Radu G. (Mda) - Titov A. (Mda) 3:2
17:00Zhurba A. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) 0:3
17:05Baranov M. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 2:3
17:05Shishman O. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:0
17:10Mrykh M. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:1
17:15Fiser P. (Cze) - Stacho L. (Cze) 2:3
17:25Chuliukov S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:1
17:25Nikolenko A. (Ukr) - Parfenjuk G. (Ukr) 3:2
17:30Datsenko A. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 2:3
17:30Priadko N. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:0
17:30Zop S. (Ukr) - Rotari A. (Mda) 3:2
17:35Buianover H. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 1:3
17:35Korobko V. (Ukr) - Kuzmych V. (Ukr) 0:3
17:40Kolbasenko O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 0:3
17:45Tuma L. (Cze) - Fiser P. (Cze) 3:2
17:50Derevianko A. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) 3:2
17:55Khandetsky S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 0:3
17:55Plakhtyi B. (Ukr) - Gil O. (Ukr) 2:3
18:00Honchar Y. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) 1:3
18:00Kylo S. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 1:3
18:05Fedyna R. (Ukr) - Baranov M. (Ukr) 3:1
18:05Sydorenko A. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 2:3
18:10Rotari A. (Mda) - Titov A. (Mda) 3:2
18:10Voronenkov V. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 0:3
18:15Hanke T. (Cze) - Stacho L. (Cze) 1:3
18:20Merzlikin V. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) 2:3
18:25Mischenko D. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 2:3
18:25Parfenjuk G. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) 3:2
18:30Kolesnik P. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) 3:0
18:30Tur A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) 3:1
18:35Kuzmych V. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) 3:2
18:35Shishman O. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:2
18:40Kolbasenko O. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:2
18:40Zop S. (Ukr) - Radu G. (Mda) 3:0
18:45Hanke T. (Cze) - Fiser P. (Cze) 3:1
18:50Nazarov A. (Ukr) - Kuzyshyn O. (Ukr) 2:3
18:55Nikolenko A. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 3:0
18:55Shindel O. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 2:3
19:00Kolesnik P. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) 0:3
19:00Romanenko I. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 3:2
19:00Tur A. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) 3:1
19:05Korobko V. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 1:3
19:05Reva V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:1
19:10Nadporozhskyi O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 0:3
19:15Stacho L. (Cze) - Tuma L. (Cze) 3:2
19:25Derevianko A. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) 3:0
19:25Khandetsky S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 1:3
19:25Plakhtyi B. (Ukr) - Parfenjuk G. (Ukr) 0:3
19:30Datsenko A. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) 0:3
19:30Priadko N. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 0:3
19:35Fedyna R. (Ukr) - Kuzmych V. (Ukr) 2:3
19:35Schiopu S. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) 0:3
19:35Sydorenko A. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 3:2
19:40Voronenkov V. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) 3:1
19:45Honemann V. (Cze) - Provaznik P. (Cze) 1:3
19:50Kuzyshyn O. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) 3:0
19:55Chuliukov S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:2
19:55Nikolenko A. (Ukr) - Gil O. (Ukr) 3:2
20:00Kolesnik P. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 3:1
20:00Romanenko I. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) 0:3
20:00Tur A. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) 0:3
20:05Korobko V. (Ukr) - Baranov M. (Ukr) 0:3
20:05Shishman O. (Ukr) - Reva V. (Ukr) 3:0
20:10Mrykh M. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) 1:3
20:15Brichacek D. (Cze) - Vana M. (Cze) 3:2
20:20Merzlikin V. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 2:3
20:25Kryvyi I. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 3:2
20:25Shindel O. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 3:0
20:30Datsenko A. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) 2:3
20:30Priadko N. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) 0:3
20:30Schiopu S. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 3:0
20:35Hainovskyi O. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 3:1
20:35Sydorenko A. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:0
20:40Seluchenko O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:1
20:45Honemann V. (Cze) - Vana M. (Cze) 1:3
20:50Derevianko A. (Ukr) - Kuzyshyn O. (Ukr) 3:2
20:55Khandetsky S. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 1:3
21:00Plakhtyi B. (Ukr) - Nikolenko A. (Ukr) 3:1
21:00Romanenko I. (Mda) - Schiopu S. (Mda) 3:2
21:05Fedyna R. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 1:3
21:05Khurtak E. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 3:1
Setul 3Brichacek D. (Cze) - Provaznik P. (Cze) 2:0
Setul 4Nazarov A. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) 1:2
Setul 3Parfenjuk G. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 1:1
Setul 3Shindel O. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 1:1
Setul 1Dubrovin V. (Mda) - Kovik Y. (Mda) 0:0
Setul 1Kuzmych V. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 0:0
Setul 1Shishman O. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 0:0
21:45Honemann V. (Cze) - Brichacek D. (Cze) -:-
21:50Merzlikin V. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
21:55Gil O. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
21:55Polysynskyi M. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
22:05Baranov M. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) -:-
22:05Reva V. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) -:-
22:15Vana M. (Cze) - Provaznik P. (Cze) -:-
22:20Derevianko A. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) -:-
22:25Khandetsky S. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
22:35Buianover H. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
22:50Merzlikin V. (Ukr) - Kuzyshyn O. (Ukr) -:-
22:55Chuliukov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
23:00Gammer V. (Mda) - Ghimp F. (Mda) -:-
23:00Verbianyi V. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
23:20Gabrelian D. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
23:25Mischenko D. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
23:30Bindas O. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) -:-
23:30Meriacri A. (Mda) - Ursu S. (Mda) -:-
23:45Drabek M. (Cze) - Merkl R. (Cze) -:-
23:50Derevianko A. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
00:00Gammer V. (Mda) - Ursu S. (Mda) -:-
00:00Molochko A. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
00:05Hnoievoi R. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
00:15Hajek M. (Cze) - Balak K. (Cze) -:-
00:20Nazarov A. (Ukr) - Khripun R. (Ukr) -:-
00:25Melnik V. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
00:30Meriacri A. (Mda) - Ghimp F. (Mda) -:-
00:30Verbianyi V. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) -:-
00:35Khamurda V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
00:45Drabek M. (Cze) - Balak K. (Cze) -:-
00:50Kuzyshyn O. (Ukr) - Gabrelian D. (Ukr) -:-
00:55Cherevko R. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Cup (Lume)

23:00Skorupa J. (Pol) - Wenda K. (Pol) 1:3
23:15Nowak J. (Pol) - Pelka J. (Pol) 0:3
23:20Lafek D. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) 2:3
23:25Budik B. (Cze) - Priscak P. (Cze) 3:1
23:30Partyka R. (Pol) - Jurkiewicz K. (Pol) 0:3
23:45Bucko D. (Pol) - Chybinski M. (Pol) 3:1
23:50Dusek Z. (Cze) - Sanc V. (Cze) 3:2
23:55Koci S. (Cze) - Priscak P. (Cze) 3:0
00:00Rokita G. (Pol) - Guzy K. (Pol) 3:1
00:25Krejci T. (Cze) - Budik B. (Cze) 3:0
00:30Skorupa J. (Pol) - Guzy K. (Pol) 3:2
00:35Vyskocil Z. (Cze) - Lafek D. (Cze) 3:1
01:00Koci S. (Cze) - Priscak P. (Cze) 2:3
01:00Wenda K. (Pol) - Rokita G. (Pol) 3:0
01:05Sanc V. (Cze) - Dusek Z. (Cze) 3:1
01:35Krejci T. (Cze) - Budik B. (Cze) 3:1
01:40Jurkiewicz K. (Pol) - Partyka R. (Pol) 3:0
02:00Zoladek D. (Pol) - Misztal A. (Pol) 3:0
02:30Krawczyk C. (Pol) - Pyzik M. (Pol) 3:2
03:00Wiekiera A. (Pol) - Misztal A. (Pol) 3:0
03:30Zoladek D. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 3:2
04:00Wiekiera A. (Pol) - Pyzik M. (Pol) 3:2
04:30Krawczyk C. (Pol) - Misztal A. (Pol) 3:2
05:00Wiekiera A. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 1:3
05:30Zoladek D. (Pol) - Pyzik M. (Pol) 2:3
06:00Wiekiera A. (Pol) - Zoladek D. (Pol) 1:3
06:30Pyzik M. (Pol) - Misztal A. (Pol) 0:3
07:00Wiekiera A. (Pol) - Misztal A. (Pol) 3:2
07:30Zoladek D. (Pol) - Krawczyk C. (Pol) 3:0
08:00Kaique V. (Bra) - Kukawka M. (Pol) 3:0
08:30Gielazyn M. (Pol) - Lysakowski M. (Pol) 3:0
09:00Wloszek S. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:1
09:05Stapor R. (Pol) - Gola P. (Pol) 0:3
09:20Nykl V. (Cze) - Rein T. (Cze) 1:3
09:30Kaique V. (Bra) - Lysakowski M. (Pol) 3:2
09:40Pelczar D. (Pol) - Molka B. (Pol) 1:3
09:50Libovicky P. (Cze) - Novak M. (Cze) 3:0
09:55Fiklik O. (Cze) - Kocab J. (Cze) 3:0
10:00Kolek M. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:2
10:05Sulkowski K. (Pol) - Gola P. (Pol) 3:1
10:20Nykl V. (Cze) - Novak M. (Cze) 3:0
10:25Skokan V. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) 3:1
10:30Gielazyn M. (Pol) - Kolek M. (Pol) 3:2
10:35Stapor R. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 3:0
10:50Rein T. (Cze) - Libovicky P. (Cze) 2:3
11:00Fiklik O. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) 3:1
11:00Kaique V. (Bra) - Wloszek S. (Pol) 2:3
11:05Sulkowski K. (Pol) - Molka B. (Pol) 3:0
11:20Nykl V. (Cze) - Libovicky P. (Cze) 0:3
11:25Kocab J. (Cze) - Skokan V. (Cze) 2:3
11:30Kolek M. (Pol) - Lysakowski M. (Pol) 1:3
11:35Pelczar D. (Pol) - Gola P. (Pol) 3:0
11:50Novak M. (Cze) - Rein T. (Cze) 0:3
11:55Fiklik O. (Cze) - Skokan V. (Cze) 3:1
12:00Gielazyn M. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:2
12:05Sulkowski K. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 2:3
12:20Nykl V. (Cze) - Novak M. (Cze) 2:3
12:25Nemec F. G. (Cze) - Kocab J. (Cze) 1:3
12:30Kaique V. (Bra) - Kolek M. (Pol) 1:3
12:35Stapor R. (Pol) - Molka B. (Pol) 3:0
12:50Libovicky P. (Cze) - Rein T. (Cze) 2:3
13:00Gielazyn M. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 1:3
13:00Kocab J. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) 3:0
13:05Sulkowski K. (Pol) - Stapor R. (Pol) 0:3
13:20Knazik O. (Cze) - Budik B. (Cze) 2:3
13:30Fiklik O. (Cze) - Skokan V. (Cze) 1:3
13:30Lysakowski M. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 1:3
13:35Molka B. (Pol) - Gola P. (Pol) 3:1
13:50Koci S. (Cze) - Vojna D. (Cze) 0:3
14:00Kaique V. (Bra) - Gielazyn M. (Pol) 3:1
14:00Ruzicka J. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 3:0
14:20Knazik O. (Cze) - Vojna D. (Cze) 2:3
14:20Pelczar D. (Pol) - Molka B. (Pol) 3:2
14:30Kolek M. (Pol) - Kukawka M. (Pol) 3:1
14:30Semrad P. (Cze) - Vesecky D. (Cze) 0:3
14:50Budik B. (Cze) - Koci S. (Cze) 3:1
14:50Stapor R. (Pol) - Sulkowski K. (Pol) 0:3
14:55Ruzicka J. (Cze) - Vesecky D. (Cze) 3:2
15:00Wloszek S. (Pol) - Lysakowski M. (Pol) 3:1
15:05Partyka R. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 2:3
15:20Knazik O. (Cze) - Koci S. (Cze) 2:3
15:30Hejda Jr V. (Cze) - Semrad P. (Cze) 2:3
15:35Jurkiewicz K. (Pol) - Kovtanyuk D. (Ukr) 3:1
15:40Kukawka M. (Pol) - Lysakowski M. (Pol) 1:3
15:50Vojna D. (Cze) - Budik B. (Cze) 3:2
15:55Ruzicka J. (Cze) - Semrad P. (Cze) 1:3
16:05Partyka R. (Pol) - Kovtanyuk D. (Ukr) 3:2
16:10Kaique V. (Bra) - Gielazyn M. (Pol) 1:3
16:25Koci S. (Cze) - Knazik O. (Cze) 3:0
16:25Vesecky D. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 3:2
16:35Zwolinski P. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 0:3
16:40Wloszek S. (Pol) - Kolek M. (Pol) 3:2
16:55Vojna D. (Cze) - Budik B. (Cze) 2:3
17:00AnulatWenda K. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
17:05Semrad P. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 3:0
17:05Szostak M. (Pol) - Zwolinski P. (Pol) 3:1
17:20Cano J. (Esp) - Melgarejo B. (Est) 3:0
17:20Vrastil P. (Cze) - Urban R. (Cze) 3:2
17:30Chybinski M. (Pol) - Kos P. (Pol) 3:1
17:35Jurkiewicz K. (Pol) - Szostak M. (Pol) 3:1
17:35Vesecky D. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:1
17:40Cerveny Jr. T. (Cze) - Cibik P. (Cze) 2:3
17:50Escalona H. (Esp) - Monteagudo L. M. (Esp) 2:3
17:50Vyvial P. (Cze) - Cermak J. (Cze) 1:3
17:55Dvorak P. (Cze) - Grossu A. (Cze) 1:3
18:00Rokita G. (Pol) - Sikora F. (Pol) 3:2
18:05Partyka R. (Pol) - Zwolinski P. (Pol) 3:1
18:10Zelezny D. (Cze) - Vodnansky M. (Cze) 0:3
18:15Ignatev V. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) 1:3
18:20Manchon A. (Esp) - Melgarejo B. (Est) 1:3
18:20Vrastil P. (Cze) - Cermak J. (Cze) 2:3
18:25Hejda Sr V. (Cze) - Volek J. (Cze) 3:2
18:30Wenda K. (Pol) - Kos P. (Pol) 2:3
18:35Szostak M. (Pol) - Kovtanyuk D. (Ukr) 2:3
18:40Cano J. (Esp) - Escalona H. (Esp) 3:1
18:40Cerveny Jr. T. (Cze) - Vodnansky M. (Cze) 3:2
18:45Vaher V. (Est) - Tusis V. (Est) 3:0
18:50Urban R. (Cze) - Vyvial P. (Cze) 0:3
18:55Dvorak P. (Cze) - Volek J. (Cze) 3:0
19:00Bracha M. (Pol) - Rokita G. (Pol) 3:1
19:05Jurkiewicz K. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:1
19:10Cibik P. (Cze) - Zelezny D. (Cze) 2:3
19:10Manchon A. (Esp) - Monteagudo L. M. (Esp) 3:2
19:15Ignatev V. (Est) - Tusis V. (Est) 3:2
19:20Vrastil P. (Cze) - Vyvial P. (Cze) 0:3
19:25Grossu A. (Cze) - Hejda Sr V. (Cze) 3:0
19:30Chybinski M. (Pol) - Bracha M. (Pol) 2:3
19:35Partyka R. (Pol) - Szostak M. (Pol) 3:1
19:40Cerveny Jr. T. (Cze) - Zelezny D. (Cze) 0:3
19:40Escalona H. (Esp) - Melgarejo B. (Est) 0:3
19:45Cherkashyn Y. (Est) - Vaher V. (Est) 0:3
19:50Cermak J. (Cze) - Urban R. (Cze) 0:3
19:55Dvorak P. (Cze) - Hejda Sr V. (Cze) 1:3
20:00Wenda K. (Pol) - Rokita G. (Pol) 1:3
20:05Jurkiewicz K. (Pol) - Zwolinski P. (Pol) 3:1
20:10Manchon A. (Esp) - Escalona H. (Esp) 2:3
20:10Vodnansky M. (Cze) - Cibik P. (Cze) 0:3
20:15Ignatev V. (Est) - Vaher V. (Est) 1:3
20:20Vrastil P. (Cze) - Urban R. (Cze) 0:3
20:25Volek J. (Cze) - Grossu A. (Cze) 2:3
20:30Bracha M. (Pol) - Kos P. (Pol) 1:3
20:35Kovtanyuk D. (Ukr) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:2
20:40Cano J. (Esp) - Monteagudo L. M. (Esp) 3:1
20:40Cerveny Jr. T. (Cze) - Vodnansky M. (Cze) 0:3
20:45Tusis V. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) 0:3
20:50Cermak J. (Cze) - Vyvial P. (Cze) 0:3
21:00Chybinski M. (Pol) - Sikora F. (Pol) 3:0
21:05Partyka R. (Pol) - Jurkiewicz K. (Pol) 0:3
21:10Dvorak P. (Cze) - Volek J. (Cze) 3:0
21:10Manchon A. (Esp) - Cano J. (Esp) 0:3
21:10Zelezny D. (Cze) - Cibik P. (Cze) 3:2
Setul 4Ignatev V. (Est) - Tusis V. (Est) 2:1
Setul 4Kral A. (Cze) - Dohnal J. (Cze) 1:2
Setul 2Wenda K. (Pol) - Bracha M. (Pol) 0:1
Setul 1Szostak M. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 0:0
21:40Dolezal M. (Cze) - Rek A. (Cze) -:-
21:40Grossu A. (Cze) - Hejda Sr V. (Cze) -:-
21:40Monteagudo L. M. (Esp) - Melgarejo B. (Est) -:-
21:45Vaher V. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) -:-
21:50Mach J. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) -:-
21:55Vanek P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) -:-
22:00Chybinski M. (Pol) - Rokita G. (Pol) -:-
22:05Zwolinski P. (Pol) - Kovtanyuk D. (Ukr) -:-
22:10Pasek D. (Cze) - Suvorov M. (Cze) -:-
22:20Kral A. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) -:-
22:25Sulc M. (Cze) - Kotrbaty P. (Cze) -:-
22:30Kos P. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
22:40Dolezal M. (Cze) - Suvorov M. (Cze) -:-
22:50Dohnal J. (Cze) - Mach J. (Cze) -:-
22:55Vanek P. (Cze) - Kotrbaty P. (Cze) -:-
23:00Wenda K. (Pol) - Chybinski M. (Pol) -:-
23:10Rek A. (Cze) - Pasek D. (Cze) -:-
23:20Kral A. (Cze) - Mach J. (Cze) -:-
23:25Kulisek M. (Cze) - Sulc M. (Cze) -:-
23:30Bracha M. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
23:40Dolezal M. (Cze) - Pasek D. (Cze) -:-
23:50Vyskocil Z. (Cze) - Dohnal J. (Cze) -:-
23:55Vanek P. (Cze) - Sulc M. (Cze) -:-
00:00Rokita G. (Pol) - Kos P. (Pol) -:-
00:10Suvorov M. (Cze) - Rek A. (Cze) -:-
00:25Kotrbaty P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Star Series (Republica Cehă)

09:00Yefimov V. (Ukr) - Tormos K. (Fra) 0:3
09:25Dorcescu D. (Fra) - De Boer M. (Bel) 3:0
09:40Tomaszuk T. (Pol) - Pryshchepa Y. (Ukr) 0:3
10:00Tregler T. (Cze) - Reitspies D. (Cze) 3:2
10:35Yefimov V. (Ukr) - Dorcescu D. (Fra) 3:1
11:00Tomaszuk T. (Pol) - De Boer M. (Bel) 3:0
11:20Reitspies D. (Cze) - Tormos K. (Fra) 3:0
11:50Tregler T. (Cze) - Pryshchepa Y. (Ukr) 3:1
12:25Yefimov V. (Ukr) - Tomaszuk T. (Pol) 3:0
12:45Dorcescu D. (Fra) - Tormos K. (Fra) 3:1
13:15Tregler T. (Cze) - De Boer M. (Bel) 3:2
13:55Reitspies D. (Cze) - Pryshchepa Y. (Ukr) 3:2
14:35Dorcescu D. (Fra) - Tomaszuk T. (Pol) 3:2
15:10Yefimov V. (Ukr) - Tregler T. (Cze) 1:3
15:35Pryshchepa Y. (Ukr) - Tormos K. (Fra) 3:0
15:55Reitspies D. (Cze) - De Boer M. (Bel) 3:0
16:25Nogami M. (Jpn) - Rezetka R. (Svk) 3:0
16:55Vrablik J. (Cze) - Seibert J. (Cze) 3:0
17:25Kosiba D. (Hun) - Suravajjula S. (Ind) 1:3
17:40Benes M. (Cze) - Keinath T. (Svk) 2:3
18:20Nogami M. (Jpn) - Vrablik J. (Cze) 0:3
18:40Kosiba D. (Hun) - Seibert J. (Cze) 2:3
19:20Keinath T. (Svk) - Rezetka R. (Svk) 3:1
19:50Benes M. (Cze) - Suravajjula S. (Ind) 2:3
20:35Nogami M. (Jpn) - Kosiba D. (Hun) 0:3
21:00Vrablik J. (Cze) - Rezetka R. (Svk) 3:1
Setul 3Benes M. (Cze) - Seibert J. (Cze) 2:0
21:50Keinath T. (Svk) - Suravajjula S. (Ind) -:-
22:20Vrablik J. (Cze) - Kosiba D. (Hun) -:-
22:40Nogami M. (Jpn) - Benes M. (Cze) -:-
23:10Suravajjula S. (Ind) - Rezetka R. (Svk) -:-
23:40Keinath T. (Svk) - Seibert J. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: Win Cup (Ucraina)

23:00Trydukh I. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) 2:3
23:15Ivashkin O. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:1
23:30AnulatChaikovskyi B. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) -:-
23:30Zaryshniak V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
23:45Metla O. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) 3:0
00:00Romanenko A. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:2
00:15Smyrnov M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 0:3
00:30AnulatRomanenko A. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) -:-
00:30Romanenko A. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 3:0
00:45Metla O. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:1
01:00Pisklov S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:1
01:15Metla O. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 2:3
01:25Styranets M. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
01:45Smyrnov M. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:2
01:50Pisklov S. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:2
02:15Matiushenko A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:1
02:15Styranets M. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:2
02:40Pisklov S. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 2:3
02:45Smyrnov M. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 0:3
03:05Tkachenko A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
03:30Zhuravlev A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:1
03:55Tkachenko A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:1
04:20Tkachenko A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 2:3
04:45Zhuravlev A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 0:3
05:10Styranets M. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 2:3
05:35Zhuravlev A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
07:00Krokhmal V. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) 0:3
07:30Zavinskiy S. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) 3:0
08:00Krokhmal V. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) 0:3
08:30Zavinskiy S. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) 3:1
09:00Krokhmal V. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 2:3
09:30Romanenko A. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) 0:3
10:00Pohonov O. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 1:3
10:30Romanenko A. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 3:2
11:00Romanenko A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 1:3
11:30Pohonov O. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 1:3
12:00Zavinskiy S. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:1
12:30Pohonov O. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) 0:3
13:00Kolos Y. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 1:3
13:30Shukin D. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 2:3
14:00Kolos Y. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 0:3
14:30Shukin D. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:2
15:00Kolos Y. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 2:3
15:30Sheremeta V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 2:3
16:00Trydukh I. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:0
16:30Sheremeta V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:2
17:00Sheremeta V. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:1
17:30Trydukh I. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
18:00Shukin D. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:2
18:30Trydukh I. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 3:1
19:00Sidorenko Y. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
19:30Storozhenko O. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 2:3
20:00Sidorenko Y. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 3:1
20:30Storozhenko O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:0
21:00Sidorenko Y. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 2:3
Setul 4Baklykov A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 2:1
Setul 2Shelest O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:1
21:45Chernayvskiy S. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
22:00Rodin A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
22:15Baklykov A. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
22:30Shelest O. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
22:45Chernayvskiy S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
23:00Shelest O. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
23:15Baklykov A. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
23:30Rodin A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
23:45Sheshurak L. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
00:00Storozhenko O. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
00:15Kovalchuk N. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) -:-
00:30Rodin A. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) -:-
00:45Sheshurak L. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: World Cup (Lume)

04:30Kallberg A. (Swe) - Quek I. (Sgp) 4:0
05:15Freitas M. (Por) - Gonzalez D. (Pur) 4:0
05:50Qiu D. (Ger) - Saleh A. (Egy) 2:2
06:50Ma L. (Chn) - Sareen A. (Aus) 4:0
07:40Harimoto T. (Jpn) - Gacina A. (Cro) 3:1
08:10Fan Z. (Chn) - Duda B. (Ger) 4:0
09:10Lin S. (Chn) - Mino A. (Ecu) 4:0
09:55Lin Y.-J. (Tpe) - Geraldo J. (Por) 3:1
12:05Lin G. (Chn) - Pucar T. (Cro) 2:2
12:55Assar O. (Egy) - Alamiyan N. (Irn) 4:0
13:35Liang J. (Chn) - Lum N. (Aus) 4:0
14:20Lebrun F. (Fra) - Burgos N. (Chi) 4:0
15:05Calderano H. (Bra) - Luu F. (Aus) 4:0
15:45Jorgic D. (Slo) - Apolonia T. (Por) 4:0
16:25Jang W. (Kor) - El-Beiali M. (Egy) 4:0
17:00Wang C. (Chn) - An J. (Kor) 2:2

OTHERS - FEMININ: Setka Cup (Lume)

23:20Moskaliuk A. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) 2:3
00:00Yureneva S. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) 3:0
00:20Mykhailyk Y. (Ukr) - Telezhinskaya O. (Ukr) 0:3
00:50Harmash N. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) 0:3
08:50Telezhinskaya O. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 1:3
09:20Melnik O. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) 3:1
09:50Yureneva O. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) 0:3
10:20Telezhinskaya O. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) 3:2
10:50Moskaliuk A. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 3:1
11:20Melnik O. (Ukr) - Yureneva O. (Ukr) 3:2
11:50Telezhinskaya O. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) 3:0
12:20Yureneva O. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) 3:0
12:50Melnik O. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 1:3
13:20Telezhinskaya O. (Ukr) - Yureneva O. (Ukr) 3:0
13:50Melnik O. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) 1:3
14:20Mykhailyk Y. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 0:3
14:50Telezhinskaya O. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) 3:1
15:20Yureneva O. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 3:0
15:50Moskaliuk A. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) 3:1

OTHERS - FEMININ: Win Cup (Ucraina)

08:15Kohut A. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 1:3
08:45Konkulovska I. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:0
09:15Kohut A. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:1
09:45Konkulovska I. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 1:3
10:15Kohut A. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 0:3
10:45Postol A. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 1:3
11:15Kosmina N. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 2:3
11:45Postol A. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 1:3
12:15Postol A. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 3:1
12:45Kosmina N. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 2:3
13:30Konkulovska I. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) 3:2
14:00Kosmina N. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:2
14:45Cherniavska A. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 3:2
15:15Zanik Y. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 3:0
15:45Cherniavska A. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 3:0
16:15Zanik Y. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 2:3
16:45Cherniavska A. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) 3:1
17:15Kanunnikova V. (Ukr) - Telykh A. (Ukr) 1:3
17:45Telykh A. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 0:3
18:15Kanunnikova V. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) 3:1
18:45Kanunnikova V. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 3:2
19:15Telykh A. (Ukr) - Zanik Y. (Ukr) 3:0
19:45Zanik Y. (Ukr) - Cherniavska A. (Ukr) 1:3
20:15Telykh A. (Ukr) - Kanunnikova V. (Ukr) 2:3

OTHERS - FEMININ: World Cup (Lume)

04:30Shin Y. (Kor) - Zeng J. (Sgp) 3:1
05:10Mittelham N. (Ger) - Bromley M. (Aus) 4:0
05:50Chen Meng (Chn) - Bajor N. (Pol) 4:0
06:30Hirano M. (Jpn) - Lam J. (Aus) 4:0
07:30Hayata H. (Jpn) - Winter S. (Ger) 3:1
08:10Joo Cheonhui (Kor) - Hanffou S. (Cmr) 4:0
08:50Szocs B. (Rou) - Alhodaby M. (Egy) 4:0
09:30Wang Yidi (Chn) - Doo H. K. (Hkg) 3:1
12:00Harimoto M. (Jpn) - Zhang M. (Can) 3:1
12:40Jeon J. (Kor) - Lay J. F. (Aus) 4:0
13:20Cheng I-C. (Tpe) - Helmy Y. (Egy) 4:0
14:00Sun Y. (Chn) - Zhu C. (Hkg) 4:0
15:00Wang M. (Chn) - Diaconu A. (Rou) 4:0
15:40Diaz A. (Pur) - Yu F. (Por) 3:1
16:20Chen X. (Chn) - Liu H.-Y. (Tpe) 4:0
17:00Ito M. (Jpn) - Sawettabut S. (Tha) 2:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis de masă - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.