REFRESH

Tenis de masă » Azi » Toate meciurile

OTHERS - MASCULIN: Liga Pro (Rusia)

23:00Elistratov I. (Rus) - Demic Y. (Rus) 0:3
23:00AnulatNovikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) -:-
23:05Safonov V. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:3
23:10Pandur I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 3:1
23:30Shirokov V. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 2:3
23:35Menshikov A. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 3:2
23:35Pravednov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 1:3
00:00Demic Y. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 0:3
00:00Ivanov Va. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 2:3
00:15Ramensky I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 1:3
00:30AnulatBasmanov D. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
00:30Frolov A. G. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 2:3
00:35Ilyukhin E. (Rus) - Safonov V. (Rus) 1:3
00:45Basmanov D. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:0
01:00AnulatNovikov I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
01:05Elistratov I. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 3:1
01:05Pandur I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 1:3
01:05Safonov V. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 1:3
01:30Demic Y. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 0:3
01:30Ivanov Va. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:0
01:30Ramensky I. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 0:3
02:05Pandur I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 3:2
02:05Safonov V. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 1:3
02:10Shirokov V. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:0
02:35Ivanov Va. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:0
02:35Menshikov A. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 3:1
02:40Frolov A. G. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 3:0
07:05Klimentev V. (Rus) - Pyshkin S. (Rus) 0:3
07:05Rakhmanov V. (Rus) - Pinkovskii P. (Rus) 3:2
07:05Yanshaev A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
07:30Pashkov N. (Rus) - Tukh I. (Rus) 3:1
07:40Khudaiberdiev Z. (Rus) - Andreev D. (Rus) 3:1
07:40Nikiforov O. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 3:0
08:00Pyshkin S. (Rus) - Pashkov N. (Rus) 0:3
08:05Gribkov A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 3:0
08:05Pinkovskii P. (Rus) - Khudaiberdiev Z. (Rus) 2:3
08:30Tukh I. (Rus) - Klimentev V. (Rus) 2:3
08:35Andreev D. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) 0:3
08:35Ivanov Vi. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 1:3
09:00Rakhmanov V. (Rus) - Khudaiberdiev Z. (Rus) 3:1
09:00Yanshaev A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 3:2
09:05Klimentev V. (Rus) - Pashkov N. (Rus) 3:1
09:30Gribkov A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 2:3
09:30Pyshkin S. (Rus) - Tukh I. (Rus) 1:3
09:35Pinkovskii P. (Rus) - Andreev D. (Rus) 1:3
10:00Nikiforov O. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 2:3
10:00Tukh I. (Rus) - Pyshkin S. (Rus) 3:1
10:05Andreev D. (Rus) - Pinkovskii P. (Rus) 3:1
10:30Pashkov N. (Rus) - Klimentev V. (Rus) 3:2
10:35Gribkov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 1:3
10:35Rakhmanov V. (Rus) - Khudaiberdiev Z. (Rus) 3:2
11:05Ogay S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 2:3
11:05Shirokov V. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:2
11:05Volkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:2
11:30Frolov A. G. (Rus) - Abramov K. (Rus) 2:3
11:40Merkushin Y. (Rus) - Kirilenko A. (Rus) 3:2
11:50Molodtsov D. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 3:2
12:00Demic Y. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 1:3
12:15Kolesnikov D. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:1
12:20Serebrennikov A. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 3:2
12:30Abramov K. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 3:2
12:40Kirilenko A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
12:55Sayanov D. (Rus) - Ogay S. (Rus) 0:3
13:00Shirokov V. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 3:0
13:10Volkov A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:2
13:15Ogay S. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 3:0
13:30Demic Y. (Rus) - Abramov K. (Rus) 1:3
13:35Serebrennikov A. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 2:3
13:45Kolesnikov D. (Rus) - Kirilenko A. (Rus) 3:2
14:00Frolov A. G. (Rus) - Ying D. (Rus) 0:3
14:10Molodtsov D. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 0:3
14:25Merkushin Y. (Rus) - Kirilenko A. (Rus) 2:3
14:30Ogay S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 0:3
14:40Abramov K. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 2:3
14:55Volkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 0:3
15:05Matveyev I. (Rus) - Suharkov O. (Rus) 3:2
15:10Menshikov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:2
15:15Pravednov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 0:3
15:30Ivanov Va. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 1:3
15:35Khomutov S. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 0:3
15:40Basmanov D. (Rus) - Novikov I. (Rus) 1:3
16:00Ilyukhin E. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:3
16:00Kuzmin S. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 3:0
16:00Suharkov O. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 2:3
16:30Novikov I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 0:3
16:35Arutiunyan A. (Rus) - Matveyev I. (Rus) 1:3
16:35Shagarov O. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:2
Setul 3Matveyev I. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 1:1
Setul 3Menshikov A. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 1:1
Setul 1Pravednov A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 0:0
17:30Ilyukhin E. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
17:30Kuzmin S. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
17:30Suharkov O. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) -:-
19:00Klimentev V. (Rus) - Vukolov A. (Rus) -:-
19:00Nikiforov O. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
19:00Rakhmanov V. (Rus) - Vahnin G. (Rus) -:-
19:30Ivanov Vi. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
19:30Pinkovskii P. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
19:30Pyshkin S. (Rus) - Tukh I. (Rus) -:-
20:00Gribkov A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
20:00Vahnin G. (Rus) - Pinkovskii P. (Rus) -:-
20:00Vukolov A. (Rus) - Pyshkin S. (Rus) -:-
20:30Andreev D. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
20:30Tukh I. (Rus) - Klimentev V. (Rus) -:-
20:30Vakar S. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) -:-
21:00Klimentev V. (Rus) - Pyshkin S. (Rus) -:-
21:00Nikiforov O. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
21:00Rakhmanov V. (Rus) - Pinkovskii P. (Rus) -:-
21:30Gribkov A. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
21:30Vahnin G. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
21:30Vukolov A. (Rus) - Tukh I. (Rus) -:-
23:00Frolov A. G. (Rus) - Elistratov I. (Rus) -:-
23:00Merkushin Y. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
23:00Molodtsov D. (Rus) - Ogay S. (Rus) -:-
23:30Demic Y. (Rus) - Abramov K. (Rus) -:-
23:30Kolesnikov D. (Rus) - Kirilenko A. (Rus) -:-
23:30Serebrennikov A. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
00:00Bazilevskii V. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
00:00Elistratov I. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
00:00Ogay S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
00:30Abramov K. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) -:-
00:30Kirilenko A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
00:30Sayanov D. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) -:-

OTHERS - MASCULIN: Setka Cup (Ucraina)

23:25Sokoltsov Y. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) 3:2
08:00Shulepov M. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) 3:0
08:05Panyushkin A. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 2:3
08:15Ivanov V. (Ukr) - Kurchitsky V. (Ukr) 3:2
08:30Korniienko M. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 1:3
08:40Karchevsky T. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 1:3
08:50Nadporozhskyi O. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 0:3
09:00Klim V. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) 0:3
09:05Kurischenko Y. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 3:0
09:15Ivanov V. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 3:2
09:30Shulepov M. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) 1:3
09:35Panyushkin A. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 3:0
09:45Nadporozhskyi O. (Ukr) - Kurchitsky V. (Ukr) 2:3
10:00Klim V. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 2:3
10:05Naida O. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 0:3
10:20Ivanov V. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 0:3
10:30Korniienko M. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) 0:3
10:35Karchevsky T. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) 1:3
10:45Naplokov O. (Ukr) - Kurchitsky V. (Ukr) 3:2
11:05Panyushkin A. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 3:1
11:05Shulepov M. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 0:3
11:20Nadporozhskyi O. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
11:30Klim V. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) 3:2
11:35Kurischenko Y. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 3:2
11:50Kurchitsky V. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 0:3
12:00Voronenkov V. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) 2:3
12:05Karchevsky T. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 0:3
12:15Kurchitsky V. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:2
12:35Panyushkin A. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) 2:3
12:40Klim V. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) 2:3
12:50Naplokov O. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
13:05Karchevsky T. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 0:3
13:15Kurchitsky V. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
13:30Zholubak M. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:0
13:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 3:1
13:45Naplokov O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) 3:1
14:00Shulepov M. (Ukr) - Klim V. (Ukr) 1:3
14:05Panyushkin A. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) 2:3
14:35Kurischenko Y. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) 1:3
15:05Naida O. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 2:3
15:30Trofimov M. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) 3:1
15:35Syvych V. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) 3:1
16:00Samokysh K. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) 3:1
16:05Lukianevych V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 0:3
16:25Paniotov A. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:1
16:30Kalachevskyi D. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) 3:0
16:35Reva V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:2
16:50Volkovskyi V. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 1:3
16:55Romanenko A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:0
Setul 3Trofimov M. (Ukr) - Samokysh K. (Ukr) 1:1
Setul 3Syvych V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 1:1
17:20Tkachenko A. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
17:25Kolesnik Y. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
17:30Kalachevskyi D. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
17:35Khurtak E. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
17:50Burdelnyi S. (Ukr) - Blashkun A. (Ukr) -:-
17:55Paniotov A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
18:00Samokysh K. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
18:05Lukianevych V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
18:20Volkovskyi V. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
18:25Sokolov S. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
18:30Trofimov M. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
18:35Syvych V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
18:50Blashkun A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
18:55Romanenko A. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
19:00Kalachevskyi D. (Ukr) - Samokysh K. (Ukr) -:-
19:05Reva V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) -:-
19:20Tkachenko A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
19:25Paniotov A. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
19:30Ratushniak V. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
19:35Lukianevych V. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
19:50Volkovskyi V. (Ukr) - Blashkun A. (Ukr) -:-
19:55Kolesnik Y. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
20:00Kalachevskyi D. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
20:05Syvych V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
20:20Burdelnyi S. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
20:25Romanenko A. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
20:35Lukianevych V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
20:50Tkachenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
20:55Paniotov A. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
21:05Ushakov S. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
21:20Volkovskyi V. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
21:25Romanenko A. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
21:35Syvych V. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) -:-
21:50Tkachenko A. (Ukr) - Blashkun A. (Ukr) -:-
21:55Trydukh I. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
22:05Reva V. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
22:20Zapletniuk A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
22:25Paniotov A. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
22:35Khurtak E. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) -:-
22:50Volkovskyi V. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
22:55Kolesnik Y. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
23:20Burdelnyi S. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
23:25Sokolov S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
23:50Blashkun A. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Cup (Ucraina)

23:10Protopopov V. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) 1:3
23:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:1
23:40Vacak V. (Ukr) - Protopopov V. (Ukr) 3:2
23:45Medvedev A. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 3:0
00:15Tsykhotskiy A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 3:0
00:20Vacak V. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) 3:0
00:30Derevynskyi D. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 2:3
00:45Kuharchuk A. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 0:3
00:45Protopopov V. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:1
00:50Kinash S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:1
01:10Myrza A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 1:3
01:15Baystryuchenko D. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:0
01:15Medvedev A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 0:3
01:35Kinash S. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 2:3
01:40Protopopov V. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) 0:3
01:45Kuharchuk A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 3:1
02:10Derevynskyi D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:0
02:15Myrza A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:0
02:20Tsykhotskiy A. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 2:3
02:35Kinash S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1
02:45Protopopov V. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 2:3
02:50Kuharchuk A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 1:3
03:05Baystryuchenko D. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 3:2
03:15Myrza A. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) 3:0
03:20Medvedev A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 1:3
03:40Protopopov V. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) 3:2
04:00Kuharchuk A. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 3:2
04:15Arzanov D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:1
04:15Holoborodko Y. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) 0:3
04:25Kozyr I. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
04:30Tuchkevych V. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 3:1
04:45Kinash S. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) 1:3
04:50Kinash S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:2
04:50Tuchkevych V. (Ukr) - Kuharchuk A. (Ukr) 0:3
07:50Skachenko S. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:2
07:55Vasylchuk P. (Ukr) - Kiulo S. (Ukr) 1:3
08:25Kovalov O. (Ukr) - Laievskiy M. (Ukr) 3:0
08:30Shepel V. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 3:2
08:35Omelchuk I. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:2
08:45Vorobuov Y. (Ukr) - Yakovliev H. (Ukr) 1:3
08:50Aksenin V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 0:3
08:50Stelmashchuk S. (Ukr) - Shipilov A. (Ukr) 2:3
09:00Vovk V. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 0:3
09:05Gladkih I. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 1:3
09:15Maksiuta V. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 2:3
09:20Dubrovin D. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) 3:1
09:20Hilitukha S. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 3:2
09:25Pidleteichuk P. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) 3:0
09:35Skachenko S. (Ukr) - Laievskiy M. (Ukr) 1:3
09:40Vasylchuk P. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 2:3
09:45Drobov D. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:1
09:50Semeniuk I. (Ukr) - Shipilov A. (Ukr) 3:1
09:55Lytvynenko M. (Ukr) - Yakovliev H. (Ukr) 2:3
10:00Tkachuk O. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 0:3
10:10Ivanov R. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:0
10:15Reva A. (Ukr) - Kiulo S. (Ukr) 0:3
10:20Omelchuk I. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 3:0
10:25Stelmashchuk S. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) 3:1
10:30Vorobuov Y. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 3:0
10:35Aksenin V. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 3:2
10:45Kovalov O. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:1
10:50Shepel V. (Ukr) - Gladkih I. (Ukr) 3:2
10:55Drobov D. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 2:3
11:00Semeniuk I. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 3:0
11:05Lytvynenko M. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) 3:2
11:10Tkachuk O. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) 3:0
11:20Skachenko S. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 1:3
11:25Vasylchuk P. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:2
11:30Maksiuta V. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:1
11:35Hilitukha S. (Ukr) - Shipilov A. (Ukr) 1:3
11:40Dubrovin D. (Ukr) - Yakovliev H. (Ukr) 3:0
11:45Pidleteichuk P. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 0:3
11:55Vovk V. (Ukr) - Laievskiy M. (Ukr) 3:2
12:00Gladkih I. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 0:3
12:05Drobov D. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 0:3
12:10Semeniuk I. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) 3:1
12:20Tkachuk O. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 0:3
12:25Lytvynenko M. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 1:3
12:30Kovalov O. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:0
12:35Shepel V. (Ukr) - Kiulo S. (Ukr) 2:3
12:40Omelchuk I. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 1:3
12:45Stelmashchuk S. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 1:3
12:55Aksenin V. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) 2:3
12:55Vorobuov Y. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) 2:3
13:05Skachenko S. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:0
13:10Vasylchuk P. (Ukr) - Gladkih I. (Ukr) 1:3
13:15Drobov D. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) 1:3
13:20Semeniuk I. (Ukr) - Stelmashchuk S. (Ukr) 3:1
13:30Lytvynenko M. (Ukr) - Vorobuov Y. (Ukr) 1:3
13:30Tkachuk O. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 0:3
13:40Kovalov O. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 3:0
13:45Shepel V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:2
13:50Molochko A. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 0:3
13:55Kostiuk O. (Ukr) - Shipilov A. (Ukr) 3:2
14:00Filatov S. (Ukr) - Yakovliev H. (Ukr) 2:3
14:05Vakarash R. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 1:3
14:15Laievskiy M. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 1:3
14:20Borysov A. (Ukr) - Kiulo S. (Ukr) 1:3
14:25Maksiuta V. (Ukr) - Drobov D. (Ukr) 3:1
14:35Shipilov A. (Ukr) - Stelmashchuk S. (Ukr) 3:1
14:40Pidleteichuk P. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:1
14:40Vorobuov Y. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) 0:3
14:50Skachenko S. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 2:3
14:55Vasylchuk P. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) 1:3
15:05Molochko A. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) 0:3
15:05Semeniuk I. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 3:0
15:10Dubrovin D. (Ukr) - Yakovliev H. (Ukr) 2:3
15:15Ivasiv V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 2:3
15:25Vovk V. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 0:3
15:30Gladkih I. (Ukr) - Kiulo S. (Ukr) 3:1
15:45Evtodiy V. (Ukr) - Herasymenko A. (Ukr) 1:3
15:55Ivchenko V. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) 3:0
15:55Zenyuk D. (Ukr) - Maksimov S. (Ukr) 2:3
16:00Ivanov R. (Ukr) - Laievskiy M. (Ukr) 1:3
16:05Reva A. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 1:3
16:15Bortnikov I. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) 1:3
16:15Halai D. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) 1:3
16:25Haievyi N. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 1:3
16:30Panichev E. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) 1:3
Setul 4Broiakovskyi V. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) 2:1
16:40Melnik V. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) 0:3
16:45Zinov N. (Ukr) - Herasymenko A. (Ukr) 1:3
Setul 5Chyzh P. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 2:2
Setul 3Zharskiy V. (Ukr) - Maksimov S. (Ukr) 0:2
Setul 3Rusin D. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) 1:1
17:10Skok P. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) -:-
17:15Broiakovskyi V. (Ukr) - Melnik V. (Ukr) -:-
17:20Evtodiy V. (Ukr) - Halai D. (Ukr) -:-
17:25Kryvyi I. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) -:-
17:35Zharskiy V. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
17:40Ivchenko V. (Ukr) - Panichev E. (Ukr) -:-
17:45Skok P. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) -:-
17:50Melnik V. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) -:-
17:55Zinov N. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) -:-
18:00Bortnikov I. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) -:-
18:10Haievyi N. (Ukr) - Maksimov S. (Ukr) -:-
18:15Rusin D. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) -:-
18:20Skok P. (Ukr) - Melnik V. (Ukr) -:-
18:25Broiakovskyi V. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) -:-
18:30Halai D. (Ukr) - Herasymenko A. (Ukr) -:-
18:35Kryvyi I. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
18:45Zharskiy V. (Ukr) - Haievyi N. (Ukr) -:-
18:50Panichev E. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
18:55Skok P. (Ukr) - Broiakovskyi V. (Ukr) -:-
19:00Limonov A. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) -:-
19:05Zinov N. (Ukr) - Halai D. (Ukr) -:-
19:10Chyzh P. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) -:-
19:20Zharskiy V. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
19:25Rusin D. (Ukr) - Panichev E. (Ukr) -:-
19:40Evtodiy V. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) -:-
19:45Kryvyi I. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) -:-
19:55Maksimov S. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) -:-
20:00Ivchenko V. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) -:-
20:05Chaplianka A. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
20:10Kolos Y. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) -:-
20:15Zinov N. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
20:20Bortnikov I. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
20:30Haievyi N. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
20:35Rusin D. (Ukr) - Ivchenko V. (Ukr) -:-
20:40Kozyr I. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
20:45Chaplianka A. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) -:-
20:50Shvidkiy V. (Ukr) - Herasymenko A. (Ukr) -:-
20:55Kryvyi I. (Ukr) - Bortnikov I. (Ukr) -:-
21:05Haievyi N. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) -:-
21:10Polosa M. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
21:15Kozyr I. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) -:-
21:20Kolos Y. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
21:30Treshchetka M. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) -:-
21:40Maksimov S. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
21:50Kozyr I. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) -:-
21:55Chaplianka A. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) -:-
22:15Haievyi N. (Ukr) - Maksimov S. (Ukr) -:-
22:25Kozyr I. (Ukr) - Chaplianka A. (Ukr) -:-
22:30Kostuk B. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
22:40Paukov V. (Ukr) - Protopopov V. (Ukr) -:-
23:10Holoborodko Y. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
23:35Kinash S. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
23:40Yaskov D. (Ukr) - Protopopov V. (Ukr) -:-
23:45Salivonchyk V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-
00:05Baystryuchenko D. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
00:10Paukov V. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
00:15Matcyk A. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) -:-
00:35Semenets O. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
00:40Yaskov D. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
00:45Khvysiuk A. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Star Series (Republica Cehă)

09:00Benes M. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 1:3
09:40Olejnik M. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 0:3
10:10Vrablik J. (Cze) - Seibert J. (Cze) 3:0
10:40Konecny T. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) 3:0
11:00Benes M. (Cze) - Olejnik M. (Cze) 3:1
11:20Vrablik J. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 1:3
11:50Kleprlik J. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 1:3
12:25Konecny T. (Cze) - Seibert J. (Cze) 3:2
13:00Benes M. (Cze) - Vrablik J. (Cze) 1:3
13:25Olejnik M. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 1:3
13:55Konecny T. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 2:3
14:25Kleprlik J. (Cze) - Seibert J. (Cze) 3:2
15:05Olejnik M. (Cze) - Vrablik J. (Cze) 2:3
15:30Benes M. (Cze) - Konecny T. (Cze) 2:3
16:05Seibert J. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 1:3
16:35Kleprlik J. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 2:3

OTHERS - MASCULIN: Win Cup (Ucraina)

23:10Diachenko I. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 1:3
23:10Shalgorodskiy N. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 0:3
23:10Stepanov D. (Ukr) - Vakhrushev V. (Ukr) 0:3
23:45Boychuk V. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) 0:3
23:45Kireev S. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 1:3
23:45Shtaer A. (Ukr) - Turchenko D. (Ukr) 1:3
00:20Diachenko I. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 1:3
00:20Shalgorodskiy N. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:1
00:20Stepanov D. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 2:3
00:55Gusev V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 1:3
00:55Rybakov Y. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) 3:1
00:55Vakhrushev V. (Ukr) - Turchenko D. (Ukr) 1:3
01:30Kovalenko Vl. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 3:1
01:30Pasternak V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 3:0
01:30Turchenko D. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 3:1
02:05Gusev V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 1:3
02:05Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
02:05Vakhrushev V. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 3:2
02:40Gusev V. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 2:3
02:40Rybakov Y. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 2:3
02:40Vakhrushev V. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 2:3
03:15Kovalenko Vl. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 3:1
03:20Pasternak V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 0:3
03:20Turchenko D. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 3:1
03:50Boychuk V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 0:3
03:55Turchenko D. (Ukr) - Vakhrushev V. (Ukr) 0:3
04:25Kovalenko Vl. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 3:1
04:25Pasternak V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:2
04:25Shtaer A. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 0:3
05:00Kireev S. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 3:0
08:00Gorchakov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 3:2
08:00AnulatGorchakov V. (Ukr) - Sushko D. (Ukr) -:-
08:00Lebedev D. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:2
08:30Gorelov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 1:3
08:30Korobeynik S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 1:3
09:00AnulatGorchakov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
09:00Lebedev D. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 1:3
09:00Shapoval A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 1:3
09:00Sushko D. (Ukr) - Gorchakov V. (Ukr) 2:3
09:00Zharko I. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:2
09:15Varchenko M. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
09:30Gorelov V. (Ukr) - Sushko D. (Ukr) 2:3
09:30Korobeynik S. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:0
09:30Nechitaylo E. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 3:1
09:30Rafikov R. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 2:3
09:45Tsubera R. (Ukr) - Glivenko I. (Ukr) 3:1
10:00Lebedev D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 2:3
10:00Shapoval A. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 1:3
10:00Zharko I. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 0:3
10:15Gorchakov V. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 3:1
10:15Varchenko M. (Ukr) - Glivenko I. (Ukr) 0:3
10:30Nechitaylo E. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 3:2
10:30Rafikov R. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:0
10:35Liushnia O. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:2
10:40Plyushch P. (Ukr) - Sushko D. (Ukr) 3:2
10:45Tsubera R. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
11:00Shapoval A. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 0:3
11:00Zharko I. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 1:3
11:05Ivchenko K. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 2:3
11:10Sushko D. (Ukr) - Gorchakov V. (Ukr) 3:0
11:15Varchenko M. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) 0:3
11:30Kovalenko S. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 2:3
11:30Krivoshey S. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:0
11:30Liushnia O. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 2:3
11:30Plyushch P. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 3:2
11:45Glivenko I. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 3:1
12:00Dyakov V. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 3:2
12:00Liushnia O. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 3:1
12:00Morgun G. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 3:0
12:00Plyushch P. (Ukr) - Gorchakov V. (Ukr) 1:3
12:15Kovrikov A. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) 3:2
12:30Ivchenko K. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 1:3
12:30Kovalenko S. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 1:3
12:30Krivoshey S. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 3:0
12:30Sushko D. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 2:3
12:45Glivenko I. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) 0:3
13:00Gorelov V. (Ukr) - Gorchakov V. (Ukr) 1:3
13:00Kovalenko S. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 0:3
13:00Krivoshey S. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 3:1
13:05Korobeynik S. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 2:3
13:15Glivenko I. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) 2:3
13:30Dyakov V. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 0:3
13:30Ivchenko K. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:1
13:30Morgun G. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 1:3
13:30Sushko D. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 0:3
13:45Kovrikov A. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) 3:1
14:00Nechitaylo E. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 3:1
14:00Rafikov R. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 2:3
14:15Tsubera R. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) 2:3
14:30Dukhovenko O. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 3:1
14:30Dyakov V. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 1:3
14:30Morgun G. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 2:3
14:35Kovalchuk O. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 3:1
14:45Kovrikov A. (Ukr) - Glivenko I. (Ukr) 1:3
15:00Burylov V. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) 3:0
15:05Cherepnin M. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 3:1
15:15Buluy S. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 0:3
15:15Medvedev Y. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 2:3
15:30Makarenko R. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) 3:1
15:30Tkachov S. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) 3:2
15:50Reutov M. (Ukr) - Alekseev S. (Ukr) 3:0
16:00Kovalchuk O. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:0
16:00Medvedev Y. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) 3:0
16:00Teteruk M. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) 3:2
16:15Buluy S. (Ukr) - Alekseev S. (Ukr) 2:3
16:25Burdakov A. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) 2:3
16:30Cherepnin M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
16:30Dukhovenko O. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 3:2
16:45Reutov M. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 3:1
16:55Burdakov A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 0:3
17:00Burylov V. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 0:3
Setul 3Grishchenko A. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 0:2
17:15Buluy S. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) -:-
17:15Medvedev Y. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
17:30Makarenko R. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
17:30Teteruk M. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
17:45Alekseev S. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
17:45Kidalov V. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) -:-
18:00Dukhovenko O. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) -:-
18:00Kovalchuk O. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
18:15Gulevskiy R. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
18:15Reznichenko D. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) -:-
18:30Burylov V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
18:30Cherepnin M. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) -:-
18:45Alekseev S. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) -:-
18:45Kidalov V. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
19:00Grishchenko A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
19:00Tkachov S. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
19:15Alekseev S. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
19:15Kidalov V. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) -:-
19:30Kovalchuk O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
19:30Makarenko R. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
19:45Gulevskiy R. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) -:-
19:45Reznichenko D. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
20:00Cherepnin M. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
20:00Dukhovenko O. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
20:15Burdakov A. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) -:-
20:15Reutov M. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
20:30Burylov V. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) -:-
20:30Grishchenko A. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) -:-
20:45Gulevskiy R. (Ukr) - Alekseev S. (Ukr) -:-
20:45Reznichenko D. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) -:-
21:00Teteruk M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
21:00Tkachov S. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
22:00Chilikin A. (Ukr) - Gnoevoy K. (Ukr) -:-
22:00Gusev V. (Ukr) - Berezan O. (Ukr) -:-
22:00Khorolsky V. (Rus) - Lazebny R. (Ukr) -:-
22:35Gaynyuk V. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
22:35Kalenik S. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
22:35Sarma S. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
23:10Chilikin A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
23:10Gusev V. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
23:10Khorolsky V. (Rus) - Yunusov E. (Ukr) -:-
23:45Gaynyuk V. (Ukr) - Berezan O. (Ukr) -:-
23:45Kalenik S. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
23:45Sarma S. (Ukr) - Gnoevoy K. (Ukr) -:-
00:20Chilikin A. (Ukr) - Sarma S. (Ukr) -:-
00:20Gusev V. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
00:20Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
00:55Kim D. (Ukr) - Gnoevoy K. (Ukr) -:-
00:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Berezan O. (Ukr) -:-
00:55Yunusov E. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-

OTHERS - FEMININ: Setka Cup (Ucraina)

23:20Trofimova A. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 3:1
23:50Kuznets O. (Ukr) - Kovalenko V. (Ukr) 2:3
08:20Kovalenko V. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) 3:1
08:50Tsoma S. (Ukr) - Maliuta M. (Ukr) 3:0
09:00Severina Y. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 3:0
09:20Kovtun N. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) 3:1
09:25Dubrova A. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 2:3
09:50Kovalenko V. (Ukr) - Maliuta M. (Ukr) 3:1
09:55Stefanuk O. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) 0:3
10:20Trofimova A. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) 3:1
10:25Severina Y. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 3:2
10:50Tsoma S. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) 1:3
10:55Gordinskaya A. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 3:2
11:20Kovalenko V. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) 0:3
11:25Dubrova A. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) 1:3
11:50Kovtun N. (Ukr) - Maliuta M. (Ukr) 3:0
11:55Severina Y. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) 2:3
12:20Tsoma S. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) 3:2
12:25Stefanuk O. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 0:3
12:55Dubrova A. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 1:3
12:55Kovalenko V. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) 1:3
13:20Tsoma S. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) 1:3
13:25Severina Y. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) 2:3
13:50Maliuta M. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) 3:2
13:55Dubrova A. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) 0:3
14:20Kovalenko V. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 3:2
14:25Trigub J. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 3:2
15:00Kovtun N. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) 3:2
15:00Severina Y. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 3:0
15:25Stefanuk O. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 1:3
15:25Trofimova A. (Ukr) - Maliuta M. (Ukr) 3:0
15:45Ostrovska N. (Ukr) - Harmash N. (Ukr) 1:3
15:55Gordinskaya A. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 0:3
16:15Osipenko M. (Ukr) - Andreeva L. (Ukr) 3:0
16:45Ostrovska N. (Ukr) - Andreeva L. (Ukr) 3:0
17:15Osipenko M. (Ukr) - Harmash N. (Ukr) -:-
17:45Ostrovska N. (Ukr) - Osipenko M. (Ukr) -:-
18:15Andreeva L. (Ukr) - Harmash N. (Ukr) -:-
18:45Osipenko M. (Ukr) - Ostrovska N. (Ukr) -:-
19:15Harmash N. (Ukr) - Andreeva L. (Ukr) -:-
19:45Harmash N. (Ukr) - Osipenko M. (Ukr) -:-
20:15Andreeva L. (Ukr) - Ostrovska N. (Ukr) -:-
20:45Harmash N. (Ukr) - Ostrovska N. (Ukr) -:-
21:15Andreeva L. (Ukr) - Osipenko M. (Ukr) -:-

OTHERS - FEMININ: Win Cup (Ucraina)

15:35Gubskaya E. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) 1:3
16:00Dotsenko M. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) 3:0
16:30Gubskaya E. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) 1:3
17:00Dotsenko M. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) 3:0
17:30Gubskaya E. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) -:-
18:00Schekotikhina N. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
18:30Emelyanenko Y. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
19:00Schekotikhina N. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) -:-
19:30Schekotikhina N. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
20:00Emelyanenko Y. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) -:-
20:30Dotsenko M. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
21:00Emelyanenko Y. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis de masă - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.