REFRESH

Futsal » Azi » Toate meciurile

BELARUS: Premier League

13:00BCH - Dorozhnik Minsk 3:5
13:00Borisov - UVD-Dinamo 4:5
13:00Dynamo BNTU - Minsk 3:5
13:00Ohrana Dinamo - VRZ Gomel 1:2
14:30VITEN Orsha - IFC Shchuchin 13:1

BULGARIA: Premiere League

18:00FC Cherno more - Varna City -:-
18:00FK Ruse - Cherno More Mania -:-
18:00UNWE Sofia - Levski Sofia -:-

CROAŢIA: 1. HMNL

21:30Square - Olmissum -:-

ESTONIA: Saaliliiga - Retrogradare

15:00Tartu Maksimum - Kadrina -:-

FINLANDA: Liiga

15:00Mad Max - Kemi 2:3
16:00GFT - Sievi 4:2
16:00Ilves - JoSePa 2:3
16:00SoVo - Riemu 10:3
16:30KaDy - ToPV 3:4

FINLANDA: Liiga Women

13:00KaDy F - FTK F 0:6
14:00ACE F - Ilves F 5:1
15:00FC Sport F - Ylojarven Ilves F 4:5
19:00FC OPA F - GFT Prinsessat F -:-

FRANŢA: D1

17:00Paris Acasa - Toulouse 9:2
18:30Nantes Metropole - Toulouse Metro -:-
19:00Bethune - Orchies -:-
19:00Paris - Garges -:-
19:00Roubaix - Paris 92 -:-
19:00Toulon - Bicetre -:-

ITALIA: Serie A

Repriza 2Avellino - Genova 2:1
PauzăAcqua e Sapone - Signor Prestito 2:1
PauzăCame Dosson - Pesaro 0:3
Repriza 1Padova - Feldi Eboli 0:0
21:00Mantova - Colormax Pescara -:-

LETONIA: Optibet Virsliga - Play-off

14:00Jekabpils - Tukums 4:1
14:00RABA - Rezekne 2:0

PORTUGALIA: Liga Placard

19:30Futsal Azemeis - Belenenses -:-
21:00Leoes - Braga -:-

RUSIA: Superliga

11:00Berkut - Tyumen 6:5
12:00Yugra - Yekaterinburg 1:4
14:00Ukhta - CPRF 3:4

RUSIA: Second Division

11:00Dinamo Moscow - LUC-GTS Samara 6:4
13:00Yugra 2 - CPRF 2 3:7
14:00Lipetsk - Zarya Yakutsk 5:3
14:00Severnaya Dvina - Volga Saratov 4:6
17:00Orgkhim - Alga 8:1

SLOVACIA: 1. SLF - Turul câștigătorilor

20:30MSK Zilina - Lucenec -:-

SPANIA: Liga Nacional

14:00FS Valdepenas - Osasuna Magna 3:3
Repriza 2ElPozo Murcia - Catgas Santa Coloma 2:2
Repriza 1Jaen - Cartagena 1:1
20:30O Parrulo - Ribera Navarra -:-

SPANIA: Segunda Division

17:00Elche - Colo Colo Zaragoza 6:5
18:00Antequera - Barcelona B 3:2
19:00Noia - Ciudad Murcia -:-
19:00Talavera - Castellon -:-
20:00Nitida Alzira - Manzanares FS -:-
20:00Real Betis - Mostoles 2008 -:-
20:00Santiago Futsal - Ceuti -:-

SUEDIA: Futsalligan

14:00Torslanda - Hammarby 2:2
16:00Skoftebyns - Eskilstuna 2:2
17:00Djurgården - Orebro FC 2:3

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din futsal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.