REFRESH

Baschet » Ieri » Toate meciurile

FRANŢA: LNB

16:15Paris - Nanterre 80:83
18:00Dijon - Le Portel 86:72
18:00AmânatLimoges - Pau-Orthez -:-
18:00Lyon-Villeurbanne - Roanne 93:83

ITALIA: Liga A

18:00Brindisi - Virtus Bologna 76:83
18:00AmânatTreviso - Milano -:-
18:30Cremona - Venezia 85:82
19:00Trieste - Pesaro 89:78
19:30Trento - Basket Napoli 85:72
20:00Fortitudo Bologna - Tortona 74:92
21:45Brescia - Sassari 97:86

ROMÂNIA: Divizia A - Primul tur

18:00BCM Pitesti - BC Timisoara 95:73
18:00CSU Sibiu - BC Steaua Bucuresti 85:76
19:00AmânatDinamo București - Voluntari -:-

SPANIA: ACB

13:30Murcia - Tenerife 88:86
13:30Real Betis - Bilbao 71:88
18:00Baskonia - San Pablo Burgos 80:69
19:30Real Madrid - Barcelona 75:85
21:00AmânatFuenlabrada - Joventut -:-
21:00Obradoiro CAB - Breogan 100:83

SUA: NBA

02:00Milwaukee Bucks - Sacramento Kings 133:127
03:00Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder 94:87
04:00Phoenix Suns - Indiana Pacers 113:103
20:00New York Knicks - Los Angeles Clippers 110:102
22:30Washington Wizards - Boston Celtics 87:116

TURCIA: Super Lig

12:00AmânatBesiktas - Bursaspor -:-
12:00Tofas - Darussafaka 81:65
14:30Turk Telekom - Buyukcekmece 86:62
17:00Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes 78:73
19:15Fenerbahce - Bahcesehir Kol. 84:73

AUSTRALIA: NBL

04:00Sydney Kings - Brisbane Bullets 97:73
04:00AmânatSydney Kings - NZ Breakers -:-
06:00AmânatCairns Taipans - Brisbane Bullets -:-
06:00AmânatCairns Taipans - NZ Breakers -:-
06:00Tasmania JackJumpers - South East Melbourne 63:76
08:30AmânatTasmania JackJumpers - Perth Wildcats -:-

AUSTRALIA: WNBL Women

04:00Canberra Capitals F - Bendigo F 94:60
06:30Sydney F - Perth Lynx F 81:86
08:30AmânatAdelaide Lightning F - Southside F -:-

AUSTRIA: Superliga

18:30Traiskirchen - UBSC Graz 88:91

AUSTRIA: Zweite Liga

18:00AmânatKufstein - Mistelbach -:-
18:00Mattersburg - Steiermark 103:62

BELARUS: Premier League Women

13:00Brest F - Tsmoki Minsk F 46:101
14:00Gomel F - Horizont Minsk F 46:95
14:00Victoria Grodno F - BDU-Tsmoki F 57:51

BELGIA: Belgian Cup

16:00Oostende - Belfius Mons 96:58
17:30Antwerp Giants - Mechelen 90:89
17:30Limburg - Spotter Leuven 61:72
17:30Okapi Aalst - Phoenix Brussels 82:70

BELGIA: Top Division Women

16:15Mechelen F - Phantoms F 120:76

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Spars Sarajevo - Borac Banja Luka 74:68
20:00Leotar Trebinje - Promo 82:80

CANADA: U Sports

23:00AmânatToronto - Ontario Univ. -:-
23:00AmânatWaterloo - McMaster -:-
00:00AmânatNipissing - University of Ottawa -:-
00:00AmânatQueens - York -:-
01:00AmânatBrock - Algoma -:-
01:00AnulatRyerson - Laurentian -:-
01:00AmânatUQAM - Concordia -:-
02:00AmânatCape Breton - UPEI -:-
02:00AmânatDalhousie - Memorial -:-
02:00UFV - Trinity Western 102:88
03:00AmânatBishop's - Laval -:-
03:00AmânatLakehead - Windsor -:-
03:00Saskatchewan - Brandon 84:80
03:00UBC - Thompson Rivers 78:63
04:00AmânatAlberta - Calgary -:-
04:00Lethbridge - Mount Royal 72:79
04:00UBC Okanagan - UNBC 83:98
21:00AmânatDalhousie - Memorial -:-

CHILE: LNB

00:00Las Animas - Valdivia 66:63
01:00CD Puerto Varas - Puerto Montt 81:87
02:00AmânatU. De Concepcion - Catolica -:-
03:00Espanol de Talca - Tinguiririca 66:78
00:00Las Animas - Puerto Montt 65:90

CHINA: CBA

05:00Tianjin - Sichuan 115:86
06:30Zhejiang Guangsha - Nanjing Tongxi 117:95
09:30Guangdong - Qingdao 98:91
13:35Jilin - Shanxi Zhongyu 104:87
14:00Beijing - Fujian 106:86

CIPRU: Division A

16:00AEL - Paralimni 81:75
18:00Omonia - Etha Encomi 66:64
19:00Apollon - Achilleas K. 68:60

COREEA DE SUD: KBL

08:00Goyang - Seoul Thunders 76:70
08:00KCC Egis - Anyang 80:81
10:00Mobis Phoebus - Suwon KT 79:76
10:00Wonju DB - LG Sakers 88:81

COREEA DE SUD: WKBL Women

11:00S-Birds F - Woori WON F 69:87

CROAŢIA: Premijer liga

20:00AmânatZabok - Sonik Puntamika -:-
20:00Zadar - GKK Sibenka 77:49

DANEMARCA: Dameligaen

17:00Sisu F - Falcon F 72:86

ELVEŢIA: SB League

17:00Lugano - Fribourg Olympic 73:102

ELVEŢIA: SB League Women

17:00BBC Troistorrents F - Geneve F 74:41

EUROPA: FIBA Europe Cup - Al doilea tur

19:00Bayreuth - Legia 88:95

EUROPA: ABA League

13:00Mega Basket - Borac 85:91
17:30Igokea - Buducnost 79:82

EUROPA: BNXT League

15:00Zwolle - Den Helder 99:98ot
17:00Yoast Utd - Leeuwarden 94:83

EUROPA: WBBL Women

14:00BJBS Riga F - Neptunas F 61:79
14:00AmânatDaugavpils F - LCC F -:-
14:00AmânatRSU Merks 2 F - Jurmala F -:-
16:00AmânatTalTech F - Kibirkstis Vilnius F -:-

FILIPINE: Governors Cup

10:00AmânatMeralco Bolts - San Miguel Beermen -:-
12:30AmânatGinebra Kings - TNT KaTropa -:-

FINLANDA: I Divisioona A

14:00Kristika Turku - Oulu 75:99
17:00Korikouvot - Helsingin NMKY 91:81
17:00Munk. Kisapojat - Huima 64:72

FINLANDA: Korisliiga Women

13:00HBA-Marsky Helsinki F - Pyrinto F 86:62

FRANŢA: Espoirs U21

14:00Dijon U21 - Le Portel U21 83:84
14:30AmânatLimoges U21 - Pau-Orthez U21 -:-

FRANŢA: French Cup Women

16:00Bourges F - Lattes Montpellier F 80:75ot
16:30Landes F - Lyon F 72:60

GERMANIA: BBL

16:00Alba Berlin - Ludwigsburg 75:76
16:00Bonn - Bamberg 95:81
16:00AmânatFrankfurt - s.Oliver Wurzburg -:-
16:00Syntainics MBC - Gottingen 93:83
19:00Heidelberg - Bayern 70:92

GERMANIA: Pro B

17:00Coburg - Giessen 2 89:88
17:00College Karlsruhe - Hanau 74:77
17:00RSV Eintracht - ETV Hamburg 96:42
18:00Koblenz - Oberhaching 70:63
18:00Koln - Bernau 77:84
19:00AmânatG. Dusseldorf - Wedel -:-

GERMANIA: DBBL Women

17:00AmânatEigner Angels Nordlingen F - Osnabruck F -:-
17:00Herner F - Keltern F 64:71
17:00Rheinland Lions F - Saarlouis F 78:69
17:00AmânatTK Hannover F - Halle F -:-
17:00Wasserburg F - Dusseldorf F 63:73

GRECIA: Basket League

17:00Kolossos Rhodes - Olympiakos 69:87
20:00Lavrio - Peristeri 52:75

GRECIA: A1 Women

12:30Esperides Kalliotheas F - Giannina F 68:57
16:45Dafni F - Eleftheria F 73:66

GRECIA: A2 Women

12:00Anagennisi F - Pierikos Arhelaos F 51:58
12:00Panseraikos F - Apollon Kalamarias F 66:58
13:00Aspis 2001 F - Kavala F 37:49
13:00GAS Evnikos F - Aegeas Chios F 83:36
13:00Kronos F - AEK Peristeriou F 72:41
13:00Lasani Kozanis F - Agrinio Argonauts F 61:46
13:00Santorini F - Athinaikos F 47:44
14:00EFAO Zografou F - Ippokratis F 79:43
14:00Fryganiotis F - Apollon Ptolemaidas F 74:40
14:00AmânatIerissos 99 F - Ment F -:-
14:00Panathlitikos F - Pylaia F 58:37
14:45Panorama F - Aris F 52:88
15:00Amyntas F - Agia Paraskevis F 61:53
15:00Atromitos Piraeus F - Aris Kalamatas F 62:57
15:00Ilioupoli F - Thiseas Panagioudas F 91:34
15:00Panionios F - Amilla 2000 F 46:52
17:00Danaoi Argous F - Phoenix Piraeus F 45:56
17:00Melission F - Proteas Voulas F 63:56

IRAN: Super League - Al doilea tur

13:30Padafan Raad - Sirjan 55:85
16:00Niroo Zamini - Chemidor Tehran 55:80

ISLANDA: Premier League Women

20:00Breidablik F - Haukar F 70:97

ISRAEL: Super Liga

19:00Nes Ziona - Maccabi Rishon 68:79
21:00Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv 78:77

ITALIA: Serie A2

13:00Mantova - Trapani 81:68
18:00Capo d'Orlando - Urania Milano 86:67
18:00Monferrato - Orzinuovi 74:69
19:00Basket Torino - Cantu 83:85ot
19:00Biella - Udine 83:82
19:00Chiusi - Latina 89:87ot
19:00Eurobasket Roma - Chieti Basket 85:73
19:00Ravenna - Ferrara 79:78
19:00San Severo - Fabriano 98:84
19:00Scafati - Pallacanestro Nardo 87:60
19:00AmânatStella Azzurra - Forli -:-
19:00Treviglio - Assigeco Piacenza 99:85
19:00Verona - Baltur Cento 73:49

ITALIA: Serie A1 Women

18:00AmânatVenezia F - Ragusa F -:-
19:00Costa Masnaga F - San Giovanni F 76:74
19:00AmânatSan Martino F - Empoli F -:-
19:00AmânatVirtus Bologna F - Libertas Moncalieri F -:-
20:00Lucca F - Broni F 60:51

ITALIA: Serie A2 Women - South

19:00Civitanova Marche F - Firenze F 58:62
19:00AmânatSpezia F - San Salvatore Selargius F -:-

JAPONIA: B.League

07:05Akita - Yokohama 97:102ot
07:05Ibaraki Robots - Hiroshima D. 60:90
07:05AmânatKyoto - Chiba -:-
07:05AmânatNeoPhoenix - Shiga -:-
07:05AmânatShimane - Ryukyu -:-
08:05Alvark - Osaka 99:71
08:05Diamond Dolphins - Hokkaido 89:77
08:05SeaHorses Mikawa - Toyama 76:70
08:05AmânatUtsunomiya Brex - Sun Rockers Shibuya -:-
10:05Niigata - Shinshu 59:89

JAPONIA: W League Women

05:00AmânatHitachi Cougars F - Yamanashi Queenbees F -:-
06:00Chanson V-Magic F - Aranmare Akita F 72:51
06:00AmânatSunshine Rabbits F - Niigata F -:-
07:30AmânatDenso Iris F - Eneos Sunflowers F -:-
10:00AmânatMitsubishi Koalas F - Toyota Antelopes F -:-
11:00AmânatHaneda Vickies F - Aisin Wings F -:-

KAZAKHSTAN: National League

13:00AmânatTobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-

LITUANIA: LKL

15:30AmânatNevezis - Siauliai -:-
17:20Rytas - Zalgiris Kaunas 67:72

MACEDONIA DE NORD: Superleague

18:30Kozuv - MZT Skopje 71:86
19:30Pelister - FMP Akademija 94:73

MACEDONIA DE NORD: Prva Liga Women

18:00Probasket F - Rabotnicki F 78:63

MUNTENEGRU: Prva A Liga

19:00Primorje - Danilovgrad 91:74

NORVEGIA: BLNO

17:00Kongsberg Miners - Froya 97:89
17:30AmânatTromso - Asker -:-

NORVEGIA: Kvinneliga Feminin

14:30Tromsø F - Bergen F 60:70
15:30Hoybraten F - Ulriken F 31:121
17:00Ullern F - Bærum F 45:69

POLONIA: Energa Basket Liga

18:30Gdynia - GTK Gliwice 84:68

POLONIA: 1. Liga

18:00Turow Zgorzelec - GKS Tychy 98:100ot

POLONIA: Energa Basket Liga Women

19:00AmânatLublin F - Polonia W. F -:-

PORTUGALIA: LPB

23:30CD Povoa - Academica 75:69
19:00Ovarense - Lusitania 79:66

PORTUGALIA: Proliga

23:30AmânatEsgueira - Electrico FC -:-
20:00AmânatBenfica B - CAQ Queluz -:-

PORTUGALIA: Taca de Portugal

17:00Galomar - Illiabum 69:72

PORTUGALIA: Taca da Liga

20:00Sporting CP - Benfica 66:64

PORTUGALIA: LFB Women

13:00Quinta Dos Lombos F - CDEFF F 61:74
16:00AmânatBenfica F - Guifoes F -:-
17:00Olivais F - Uniao Sportiva F 66:84
20:00AmânatEsgueira F - AD Vagos F -:-

QATAR: QBL

16:30Al-Rayyan - Qatar Sports 61:75
18:30Al Ahli - Al Khor 104:54

REGATUL UNIT: BBL

16:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks 65:70
18:00London Lions - Newcastle Eagles 103:94
19:30Cheshire Phoenix - Leicester Riders 59:76

REGATUL UNIT: WBBL Women

18:30Gloucester F - Nottingham Wildcats F 75:69
19:30Leicester Riders F - BA London Lions F 53:97
20:00Sevenoaks Suns F - Essex Rebels F 79:71

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Svitavy - Opava 2010 120:40
18:00Sokol Pisek - USK Praga B 102:66
18:30Polabi - Chomutov 110:81

REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women

16:00AmânatZabiny Brno F - Slovanka F -:-
17:30KP Brno F - Trutnov F 85:49

RUSIA: VTB Cupa Promo

12:00AmânatAstana - Parma Perm -:-
14:00Saratov - Zenit Petersburg 75:93
15:00AmânatLokomotiv Kuban - Nizhny Novgorod -:-
20:00Zielona Gora - Unics Kazan 80:85

RUSIA: Cupa - Play-off

14:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk 81:79
16:10Samara - Runa Basket Moscow 89:74

RUSIA: Premier League Women

10:00Noginsk F - UMMC Ekaterinburg F 40:112
15:00Spartak Moscow F - Dinamo Moscova F 88:63
16:00Nadezhda F - Dynamo Kursk F 66:74
18:00AmânatEnisey Krasnoyarsk F - Rostov F -:-
18:00AmânatNika Siktivkar F - MBA Moscow F -:-
18:00AmânatNovosibirsk F - Samara F -:-

SERBIA: First League

14:00Mladost Zemun - Vojvodina Novi Sad 93:90
19:00AmânatOKK Novi Pazar - Tamis -:-
19:00AmânatSlodes - Vrsac -:-
19:00Sloga - OKK Beograd 92:78
20:00AmânatMetalac - Sloboda -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

18:30AmânatDuga F - Radnicki Kragujevac F -:-

SPANIA: LEB Oro

13:00Granada - Caceres 80:86
13:30Gipuzkoa - Castello 69:77
13:30Huesca - Prat Joventut 80:89
13:30AmânatLleida - Melilla -:-
13:30Oviedo - Estudiantes 67:75
13:30AmânatPalencia - Iraurgi SB -:-
19:00Basquet Girona - Alicante 75:94
19:00Leyma Coruna - Almansa 79:95

SPANIA: LEB Plata

13:00Alginet - Menorca 71:72
13:00Cartagena - Gran Canaria B 101:86

SPANIA: Liga Femenina Women

13:00IDK Gipuzkoa F - Gernika Bizkaia F 75:54
13:30Gran Canaria F - Zaragoza F 72:74
14:30Ciudad de La Laguna F - Estudiantes F 60:63
18:00Leganes F - Ensino F 49:75
19:00Campus Promete F - Araski F 75:50

SUA: NBA G League

02:00Capital City Go-Go - Windy City Bulls 111:108
02:00Grand Rapids Gold - Fort Wayne Mad Ants 124:122
02:00Greensboro Swarm - Delaware Blue Coats 109:118
02:00Maine Celtics - Westchester 142:117
02:00Motor City Cruise - Lakeland Magic 113:100
03:00Oklahoma City Blue - Santa Cruz Warriors 117:113
03:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars 146:122
22:00Stockton Kings - Sioux Falls Skyforce 91:75
22:30Wisconsin Herd - College Park Skyhawks 117:107
00:00Iowa Wolves - Texas Legends 111:85

SUA: NCAA

23:00Abilene Christian - California Baptist 77:68
23:00Bethune Cookman - Jackson State 55:50
23:00Denver - Nebraska O. 94:63
23:00East Tennessee St - Citadel 73:75
23:00Florida Atlantic - Marshall 71:60
23:00Hampton - High Point 68:64ot
23:00Iowa State - TCU 44:59
23:00Jacksonville St. - Florida Gulf Coast 79:71
23:00James Madison - Coll Of Charltn 95:94
23:00Kansas State - Kansas 75:78
23:00Long Beach State - UC Irvine 73:67
23:00Louisiana Tech - UAB 76:83
23:00Louisville - Notre Dame 70:82
23:00Md.-East. Shore - South Carolina St 60:69
23:00Mississippi St. - Ole Miss 78:60
23:00Morehead State - Siu Edwardsville 77:74
23:00Morgan State - Howard 82:91
23:00N.C. State - Virginia 77:63
23:00Nicholls State - SE Louisiana 93:101
23:00Northern Arizona - Montana 48:58
23:00Pennsylvania - Yale 76:68
23:00Southern Utah - Idaho State 86:74
23:00Tennessee State - Austin Peay 65:61
23:00AmânatUC Santa Barbara - UC Davis -:-
23:00USC Upstate - Charleston Southern 70:57
23:00Utah Valley - Lamar 58:41
23:30Delaware State - N.Carolina Central 49:73
23:30Eastern Illinois - SE Missouri State 58:87
23:30Iowa - Penn State 68:51
23:30La Salle - Richmond 56:64
23:30North Alabama - Stetson 65:67
23:30Texas A&M-CC - Houston Baptist 71:77
00:00East. Washington - Northern Colorado 83:87
00:00Idaho - Sacramento State 73:72ot
00:00Incarnate Word - Mcneese State 72:82
00:00Mercer - Western Carolina 72:64
00:00N. Carolina A&T - Campbell 72:73
00:00NC Greensboro - Samford 61:58
00:00New Orleans - Northwestern St. 85:77
00:30Creighton - Depaul 60:47
01:00Alabama - Missouri 86:76
01:00Clemson - Pittsburgh 75:48
01:00Houston - East Carolina 79:36
01:00Norfolk State - Coppin State 84:77
01:00Northern Iowa - Drake 74:82ot
01:00North Texas - Old Dominion 69:56
01:00Southern - Arkansas-Pine Bluff 99:51
01:00Tennessee - LSU 64:50
01:30Prairie View A&M - Alabama State 70:67
01:30Utah Utes - USC 67:79
02:00Akron - Eastern Michigan 46:44
02:00Albany - Stony Brook 75:86
02:00Bellarmine - Jacksonville 76:73ot
02:00AmânatCentral Michigan - Ball State -:-
02:00Eastern Kentucky - North Florida 67:58
02:00Florida Intl - Western Kentucky 86:83
02:00George Mason - Dayton 50:49
02:00NJIT - Binghamton 57:68
02:00Texas Southern - Alabama A&M 78:44
02:00Vermont - Hartford 82:72
02:00Wofford - Furman 50:75
02:30Pepperdine - San Francisco 45:71
02:30Wyoming - New Mexico 93:91
03:00Bradley - Southern Illinois 70:62
03:00Illinois (Chi.) - Wright State 81:97
03:00La Lafayette - Troy 69:59
03:00Murray State - Tenn. Martin 74:66
03:00Oral Roberts - North Dakota St. 71:72
03:00AmânatOregon State - Washington State -:-
03:00St. Thomas (Minn.) - South Dakota Coyotes 79:90
03:00Tarleton - Seattle 68:76
03:00UMKC - North Dakota 79:74
03:00Wake Forest - North Carolina 98:76
03:30Arkansas - Texas A&M 76:73ot
03:30Pacific - San Diego Toreros 65:73
04:00Brigham Young - Portland 78:65
04:00Colorado - UCLA 65:71
04:00CS Fullerton - UC San Diego 83:80
04:00Dixie State - UTRGV 85:74
04:30San Diego State - Boise State 37:42
05:00Cal Poly - Hawaii 56:69
05:00CS Northridge - UC Riverside 67:77
05:00Loyola Marymount - St. Marys (CA) 51:83
05:00Portland State - Montana State 60:73
06:00Stanford - Arizona State 79:76
19:00Providence - Butler 69:62
20:00Bryant University - St. Francis (NY) 85:68
20:00Canisius - St. Peters 63:60
20:00Niagara - Rider 67:70
20:00Purdue - Northwestern 80:60
21:00Evansville - Illinois State 56:53
21:00IPFW - Youngstown State 82:71
21:00Marist - Fairfield 66:69
21:00Marquette - Xavier 75:64
21:00Monmouth (N.J.) - Manhattan 78:62
21:00Mt. St. Marys - Central Conn. St. 65:50
21:00Quinnipiac - Iona 61:76
21:30St. Louis - UMass 90:59
22:00California - Arizona 71:96
22:00Cleveland State - Robert Morris 75:68
22:00Merrimack Warriors - Wagner 57:71
22:00Tulsa - Memphis 81:83
22:30Indiana - Michigan 62:80
23:00St. Francis (PA) - Sacred Heart 85:74
23:00UTSA Roadrunners - UTEP 54:59
00:00Georgia Tech - Clayton State 103:53
00:00AmânatSMU Mustangs - Wichita State -:-

SUEDIA: Basketligan

19:04Sodertalje - Umeå IK 106:81

SUEDIA: Superettan

17:00Norrort - RIG Mark 64:74

SUEDIA: Basketligan Women

19:00Lulea F - Marbo F 97:57

SUEDIA: Basketettan Women

13:00AmânatWetterbygden Sparks 2 F - SBBK Utveckling F -:-
14:00AmânatNorrkoping 2 F - IK Eos Utveckling F -:-
15:00Hammarby F - Lobas F 54:81
15:00Umeå IK F - Blackeberg F 52:56
16:00Malbas Malmo F - Onsala F 36:56
16:15Fryshuset Basket F - Alvik 2 F 70:64
17:00Lidingö F - Norrort F 71:44
19:15AmânatAIK Basket F - Djurgarden F -:-

TAIWAN: SBL - Primul tur

09:00Yulon Luxgen Dinos - Jeoutai 90:79
11:00Taiwan Beer - Pauian 83:71

TURCIA: TBL

13:00Mersin BSB - Gemlik 76:80
14:45Samsunspor - Ankara Kolejliler 74:71
16:30Mamak Bld. - OGM Ormanspor 88:55

TURCIA: TB2L - Primul tur

12:00Vefa - Genclik Spor 109:72
14:00Cagdas Bodrum Spor - Nef Istanbul 90:73
15:00AmânatCO Basket - Cozum Ankara -:-

TURCIA: KBSL Women

13:00Elazig Il Ozel Idare F - Nesibe Aydin F 62:79
16:30Fenerbahce F - Ormanspor F 91:65

UCRAINA: FBU Superleague

13:00Cherkaski Mavpy - Kyiv Basket 73:83
14:00Budivelnik - Ternopil-TNEU 89:80
16:00Khimik Yuzhny - BK Zaporozhye 56:86
16:00AmânatOdessa - Prometey -:-

UCRAINA: Superleague Women

11:00Budivelnik F - Frankivsk Halichina F 108:71
11:30Berdyansk F - Odessa F 80:63
12:00Prometey F - Rivne F 99:59

UNGARIA: NB I. A Women

18:30AmânatMiskolc F - Szigetszentmiklos F -:-
19:00AmânatPEAC-Pecs F - Szekszard F -:-
19:30FCSM Csata F - Ujbuda BEAC F 96:78

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.