REFRESH

Volei » Azi » Toate meciurile

ITALIA: SuperLega

16:30Perugia - Monza -:-
19:00Milano - Cisterna -:-
19:00Trentino - Siena -:-
21:30Piacenza - Verona -:-

LUME: Finala Campionatului Mondial - Feminin - Prima rundă

14:00Belgia F - Camerun F -:-
15:15Japonia F - Argentina F -:-
17:00Olanda F - Italia F -:-

POLONIA: PlusLiga

15:45Zawiercie - Belchatow -:-
18:30Gdansk - Barkom -:-
21:30Stal Nysa - Slepsk Suwalki -:-

ANGLIA: Super League Women

13:30London Inter Crocs F - London Orcas F -:-

AUSTRIA: AVL

15:30UVC Graz - Sokol Wien -:-
17:00Weiz - Amstetten NO -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga

18:30Hausmannstatten - Aich/Dob 2 -:-

AUSTRIA: AVL Women

13:00UVC Graz F - Sokol/Post SV F -:-
18:00Eisenerz/Trofaiach F - Purgstall F -:-
18:00Linz-Steg F - Salzburg F -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women

15:30Linz-Steg 2 F - Villach F -:-
15:30SG Eisenerz/Trofaiach 2 F - Liebenau F -:-
16:00Hausmannstatten F - Krottendorf F -:-

DANEMARCA: Volleyligaen

20:00Ikast - Middelfart -:-

DANEMARCA: Divizia a 1-a

12:00Aarhus 1900 - Bedsted -:-
14:00Skovbakken - DHV Odense 2 -:-
11:00Amager 2 - Grondal -:-
14:30VLI - KSV -:-
17:00Holte - Hvidovre VK 2 -:-

DANEMARCA: Volleyligaen Women

15:00Holte F - Koge F -:-
18:00Ikast F - Lyngby F -:-

DANEMARCA: Division 1 Women

12:00Skovbakken F - Funder F -:-
11:00KSV F - Gentofte 2 F -:-
12:30VLI F - Lyngby 2 F -:-
13:00Amager 2 F - Rosenlund F -:-
13:00Holte 2 F - Hvidovre 2 F -:-
15:00Lynge F - DTU F -:-

ELVEŢIA: NLA

17:00Amriswil - TSV Jona -:-
17:00Schonenwerd - Luzern -:-
18:30Lausanne - Nafels -:-

ESTONIA: Esiliiga

12:00Tallinn - BIGBANK Tartu 2 -:-
13:00Liider - Valio Voru 2 -:-
14:00Rakvere - Eesti Maaulikooli -:-
15:00Poltsamaa - Noortekoondis -:-
16:00Turi - Tallin University -:-
17:00Viljandi - Kiili -:-

EUROPA: Baltic League

17:00Valio Voru - Parnu -:-

EUROPA: Balti Liiga Women

13:00Tartu Ulikool F - Noortekoondis F -:-

FINLANDA: Mestaruusliiga Women

17:00Arctic Rovaniemi F - Kangasala F -:-
17:00LP-Vampula F - OrPo F -:-
17:00Nurmon Jymy F - Viesti F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga North

17:00Schuttorf - Schoneiche -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga South

16:00Hammelburg - Schwaig -:-
17:00Mimmenhausen - Kriftel -:-
17:00Rottenburg - Delitzsch -:-

GERMANIA: VBL Supercup

18:00Luneburg - Netzhoppers -:-
21:00BR Volleys - Friedrichshafen -:-

GERMANIA: VBL Supercup - Locurile 5-8

15:00Herrsching - Duren -:-
15:00Unterhaching - Giesen -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga North Women

17:00Emlichheim F - Stralsund F -:-
17:00Ostbevern F - Essen-Borbeck F -:-
17:00VCO Berlin F - Leverkusen F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga South Women

17:00Bad Soden F - Freisen F -:-
17:00Unterhaching F - Grimma F -:-

NORVEGIA: Eliteserien

14:00Viking - NTNUI -:-
16:00Torvastad - Tromsø -:-
17:00OSI - Randaberg -:-

NORVEGIA: Eliteserien Women

13:30Volda F - Tromso F -:-
15:00Randaberg F - Lierne F -:-
16:30Viking TIF F - NTNUI Volley F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:30Limburg - Taurus -:-

POLONIA: I. Liga Women

20:00Czestochowianka F - Mogilno F -:-
18:00Karpaty Mosir Krosno F - Solna Wieliczka F -:-

RUSIA: Super League

17:00Zenit Kazan - Orenburg -:-
17:30Belgorod - Surgut region -:-

RUSIA: Vysshaya Liga А

13:00Barnaul - Magnitka-Universitet -:-
15:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
15:00Lokomotiv Izumrud - Tyumen -:-
16:00Kama - Tarhan -:-
17:00Akademiya Kazan - Avtomobilist -:-
17:00Iskra - Yaroslavl -:-
17:00MGTU Moscow - Groznyj -:-
17:00TSKA Moscova - Volzhanin Kostroma -:-

RUSIA: Super Liga - Feminin

19:00Kaliningrad F - Uralochka-NTMK F -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

17:00Slavia Bratislava F - SVK Pezinok F -:-
18:30UCM Trnava F - Presov F -:-

SPANIA: SuperLiga

18:00Melilla - Manacor -:-

SPANIA: Superliga - Feminin

13:00Heidelberg F - La Laguna F -:-

SUEDIA: Elitserien

17:00Habo - Sodertelge -:-
17:30Hylte/Halmstad - Orkelljunga -:-

SUEDIA: Elitserien Feminin

15:00Hylte/Halmstad F - Orebro F -:-
17:00Engelholm F - Falkoping F -:-

TURCIA: 1. Ligi

13:00Gumushane - Hakkari Genclik Merkezi -:-
13:00Yenisehir - Akkus Bld -:-
14:00Alanya Bld - HGTC Bursa 2 -:-
14:00Bigadic Bld. - Saint Joseph -:-
14:00Istanbul BB - Aydin Buyuksehir Belediye Spor -:-
14:00Kagitspor - Okyanus Koleji -:-
14:00Niksar - Corum Bld -:-
14:00Solhan Spor - Yesilkent Spor -:-
14:00Tarim Kredi Genclik - Kolejliler -:-
14:00Urgup Spor - Milas Bld -:-
17:00TVF Spor Lisesi - Anadolu Voleybol -:-

UCRAINA: Superleague Women

12:00Ternopil F - Prometey 2 F -:-
15:00Balta F - Alanta F -:-

UNGARIA: Extraliga

17:00Dagi - Dunaferr -:-
18:00Kecskemeti RC - Penzugyor -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din volei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.