REFRESH

Volei de plajă » Azi » Toate meciurile

GBT - MASCULIN: Hamburg (Germania) - Calificare

10:00Wolf G./Wolf P. - Camp M./Witt E. -:-
11:00Grau P./Moede C. - Peschel R./Schmidt T. -:-
12:00Huster P. K./Pfretzschner S. - Grofe L./Hahnert D. -:-
13:00Harms M./Hauschild L. - Johanning J./Kaminski J. -:-

GBT - FEMININ: Hamburg (Germania) - Calificare

10:00Burbulla I./Paul M. - Dinnies S./Krause A. -:-
11:00Deissenberger G./Schwarz T. - Halwas F./Hoffmann J. -:-
12:00Bluhm J./Marunde L. - Roos S./Zetzl H. -:-
13:00Laggner J./Schmitt A. - Faross L./Gangey E. -:-

BPT FUTURES - WOMEN: Giardini Naxos (Italia) - Calificare

10:00Gubik H./Hajos A. - Smith L./Race J. -:-
10:00Ceynowa A./Jundzill P. - Panfili L./Richiusa S. -:-
10:50Vasiliauskaite I./Andriukaityte U. - Pelloia A./Mattavelli A. -:-
10:50Tsubouchi S./Yabumi M. - Hubscher M./Schaltegger J. -:-
11:40Rantala A./Muukka A. - Chapleau M./Belanger M. -:-
11:40Schmitt N./Paul M. - Wang X./Zeng J. -:-
12:30Dostalova M./Francova T. - Glagau K./Mann A. -:-
12:30Duval S./Szewczyk P. - Descamps E./Kinna M. -:-

BPT FUTURES - MEN: Giardini Naxos (Italia) - Calificare

13:20Chouikh-Barbez E./Altwies T. - Hajos A./Streli B. A. -:-
13:20Hartles T./Nicklin A. - Andronico F./Andronico G. -:-
14:10Aljalboubi H./Alhousni A. - Sengers M./Boehle D. -:-
14:10Doppler C./Kunert T. - Kaluza M./Zieba M. -:-
15:00Hagenbuch S./Broch N. - Fabrizio M./Vanni F. -:-
15:00Pedrosa J./Campos H. - Ficosecco P./Arezzo Di Trifiletto F. -:-
15:50Obenda B./Bruno Angafor N. - Aziz Elmajid S./Ihab Zaki M. -:-
15:50Shoji K./Ikeda J. - Piippo P./Pulkkinen T. -:-

BPT FUTURES - WOMEN: Ios (Grecia)

08:30Kociolek K./Lodej M. - Triantafillidi L./Metheniti P. A. -:-
08:30Glagau E./Sorra R. - Sinisalo I./Sinisalo S. -:-
09:20Ottens L./Klinke L. - Dunarova M./Resova D. -:-
09:20Kotnik T./Lovsin T. - Karagkouni D./Agriodimou I. -:-
10:10Dumbauskaite I./Grudzinskaite G. - Thurin T./Thurin S. -:-
10:10Dormann A./Harnett A. - Perdikaki I./Antonakaki G. M. -:-
11:00Manavi D./Kalamaridou M. - Tallevi Diotallevi V./Godenzoni G. -:-
11:00Klinger D./Klinger R. - Toko S./Pata M. -:-

BPT FUTURES - MEN: Ios (Grecia)

12:00Mandilaris A./Kanellos I. - Kulzer S./Lorenz M. -:-
12:00Tipjan P./Taovato P. - Ringoen N. G./Solhaug S. O. -:-
12:50Surin J./Nakprakhong B. - Papadimitriou T./Ioannidis P. -:-
12:50Dumek J./Sedlak J. - Zurcher I./Jordan J. -:-
13:40Bello Ja./Bello Jo. - Batrane I./Bialokoz F. -:-
13:40Elazar E./Ohana N. A. - Tzioumakas S./Chatzinikolaou D. -:-
14:30Trummer M./Friedl F. - Bercik V./Dzavoronok M. -:-
14:30Semerad T./Trousil T. - Ntallas S./Kola A. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din volei de plajă - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.